Jesienne Mamy 2007 cz. III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 20:18   #4141
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszecie o tych kawusiach i az milo sie zrobilo bo ja jestem kawoszem. Nie ma jak kawa na dzien dobry. Tez pomolestuje meza zebysmy sobie sprawili jakis super expres . Mamy teraz Delonghi ale jest taki sobie .


Polecam KRUPS z młynkiem np http://www.allegro.pl/item472978971_...za_200_zl.html


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Pysiu z takimi talentami to mozesz otworzyc roznorakie dzialalnosci gospodarcze. Ja chetnie np bym chodzila do baru gdzie by mi serwowali takie cappucino o bizuteri juz nie wspomne jest przesliczna. Te kolczyki Demoniczki mam ciegle przed oczyma.


Dziękuję Pomyślę może otworzę Coffe Haven... Będzie program lojalnościowy po 20 wypitych kawach, kolczyki gratis

Maatra syropy są super sprawą tylko, że one są dosładzane, a mi nie wolno cukru niestety
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2008-11-04 o 20:21
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:25   #4142
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

hej
Wrocilam juz do pracy niestety
Wynikow nadal nie ma
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:27   #4143
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Myshia, dzieki za wyjasnienie z tymi piankami A moze ktos zna wlasciwe proporcje?? Jak nie, to zaraz bede szperac w internecie.. Synkiem sie nie martw, moze po prostu z tego wyrosnie. Moze nudzi mu sie w szkole i dlatego sa problemy z zachowaniem?
może to niestosowne, ale podaję linka do innego forum
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,...7,0,2.html?v=2

Nastraszyła mnie pani neurolog, bo powiedziała, że jak zostawimy to tak jak jest to może się z tego zrobić jakaś mega niechęć do szkoły i nauki itp. więc wolę go przebadać na każdą stronę i mieć pewność, że jest ok i to tylko zwykłe zachowanie pierwszaka

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
A jaka kawe lubisz pic w kafejkach? Jesli jakies capuccino, to spieniacz bylby fajny, ale jesli np. wolisz mleczna "mokra" latte, to spieniacz nie jest potrzebny. Ja bardzo lubie kawe z ekspresow cisnieniowych (nie wszystkich..), ale nie lubie pianki, wole tradycyjne espresso lub moja wersje macchiato (zamiast odrobiny pianki na espresso, wole odrobine niespienionego goracego mleka). Nie lubie capuccino, ani kawy z czekolada i z syropami. Dlatego chociaz TZ kiedys kupil spieniacz, to nigdy go nie uzywamy. Za to kiedys na pewno kupie sobie porzadny ekspres
Ja lubię niemal wszystkie

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
A ja od kilku godzin przezywam zdarzenia sprzed roku, przez co nie do zycia jestem.. chodze i ronie lezki Np. dokladnie rok temy bylismy juz w szpitalu, czekajac az mnie zbadaja. Nawet nie wiedzialam, ze jeszcze taj samej nocy urodzi sie Hania!
Większość z nas już przez to przechodziła, to takie fajne chwile

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
A więc tak...jeśli chodzi o Coffee Heaven to ja uwielbiam

Jesli chodzi o Dolce Gusto to fajny pomysł mi też spodobała się reklama, jednak expers ten jest monotematyczny i wydaje siębyć mało zdrowy i mało ekonomiczny
KOsztuje ok 500 zł to tanio jak na expres, ale jest on niestety kapsułowy, tz. że nie wsypujesz kawy, nie ma on młynka tylko wkładasz gotowe kapsułki, które to też kosztuję opakowanie 8szt ok 20 zł bez kosztów wysyłki...

W dodatku nie wiadomo co w tych kapsułkach jest wsypane sama chemmia

Nie ma to jak naturalan aromatyczna kawa 100% Arabiki, jak expres to najlepszy ten, który sam mieli kawę , czyl iz młynkiemjest wtedy najzdowsza i bardzo aromatyczna...

W dodatku jest spieniacz w sxpresie
Fajna sprawa ja mam KRUPS jest SUPER ! Polecam

A jak chcesz się pobawić to spieniacz wystarczy kupić na allegro za 50 zł też się sprawdza
O, wiedziałam że na Ciebie można liczyć chyba jednak rozejrzę się za jakimś porządnym ekspresem...
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 20:35   #4144
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Pysiu wow extra ta maszyna.Ja mam bardzo ale to bardzo uproszczony model. Cale szczescie barow tu pod dostatkiem i te kawusie tam sa pycha.Tesknie za sniadankami ( rogalik i kawusia )w barze przed praca, z gazetka typu Gala w reku. Bylo potem o kim plotkowac w pracy. Czasem w lecie tez siadalam z Maxem w barowych ogrodkach zamawiajac kawe i ciastko ale to juz nie to samo.Z ciekawostek w mojej miejscowosci jest jedyna orginalna receptura wyrabiania ciasta slynnego w calym regionie. Nazywa sie Torta Barozzi. Tam wlasnie to tego baro cukierni chodze najczesciej i najchetniej.
Pyska przy takiej promocji to za 4 dni bede miala kolczyki. 5 kawek na dzien phi toz to nic
Pysiu smakowicie sie prezentuje obiadek. Tez by mi sie przydalo tak zjesc ale jakos moja psyche nie potrafi sie uwolnic od tlustego jedzenia o zawiesistych sosach juz nie wspomne.Chyba nigdy juz nie zrzuce tego wystajacego brzucha.Len ze mnie i tyle.

Maatra czuje ,ze juz tworzysz ciasteczka. Tez mam czasem takie najscia ze nic mnie nie powstrzyma.Co do solarium to tutaj akurat w tym 1 wizyta =20 min. Jest chyba jakies slabe no i te 20 min kosztuje 20 euro. Wykupilam karnet latem zeby nie straszyc ludzi biela nog ale 2 razy poszlam i potem juz mi sie odechcialo bo upaly w sierpniu byly nieziemskie.

Sylwus to nadal trzymam kciuki .Oby sie udalo.Buzki dla Macka.

Edytowane przez motylek78
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:09
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:01   #4145
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Murmi napracowałaś się dla CIebie wszystko brzmi pysznie Szkoda że mnie tam nie było I za torcik specjalne kosztował pewnie wiele pracy to widać, ale opłacało się robi wrazrnie


Cytat:
Co do prezentów to coż mogę powiedzieć wg mnie to normalne, bynajmniej ja tak mam
Na urodziny, właściwie większość prezentów była skonsultowana i całe szczęście , bo ja nie umiem kryć rozczarowania i rzeczy które uznałabym, za bez użyteczne, czy zbyteczne z pewnością bym pod nosem skomentowała
Ja udawalam glupka, bo zawsze staram sie bardzo nie okazac rozczarowania i wygaduje glupoty, ze taki super prezent...

Cytat:
ps więc ja bacikiem nie strzelam dziś
Thank you verrrrrry much .

Cytat:
A gdzie nasz Demonik
Wlasnie

Cytat:
p.s I jeszcze wczorajszy kanapkożerca


Kanapkozerca cudny. Pokazalam Balbinie, bo ona nie umie jesc kanapek. Oczywiscie usmiech na jej mordce byl szerokasny, ale chyba nie poniala, o co chodzi .

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Murmi, mysle ze sprawa prezentow i Twoja reakcja jest calkiem normalna.
Dzieki.

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp, a kolory? BArwnik spożywczy w jakich ilościach?
Trzeba dodawac po trochu w trakcie ugniatania, zeby sie ladnie rozprowadzil i do momentu, kiedy kolor bedzie wystarczajaco nasycony.

Cytat:
A co do prezentów - wkurzyłabym się strasznie. Ja powiedziałam tu i tam czym Mich by się chętnie pobawił i każdy się posłuchał a jak przychodzi ktoś niepoinformowany to zazwyczaj dają drobne prezenty dostosowane do wieku, albo ciuszek. Rzadko się zdarza jakiś bezsensowny pluszak. PLuszaki dostał ale nie bezsensowne bo Tygryska i Puchatak któryma ja jestem zachwycona i fajnie w pokoju wyglądają
Tez sie wkurzylam i mam ochote wywalic te wszystkie straszydla .

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
MurMis, tort wspanialy!!!! Widze, ze wszyscy wiedza o co chodzi z masa piankowa oprocz mnie Jak to sie robi??


Myshia juz odpowiedziala wyczerpujaco. Forum gazety jest dobrym kompedium wiedzy na temat masy.
Podam tylko proporcje:

450 g marsmallows białych
1 kg cukru pudru
3 łyżki wody

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Murmi Twoj tort jest powalajacy i musial byc tez pyszny. Mysle ,ze niejedna cukiernia nie pochwalilaby sie takim dzielem. Reszta posilkow tez brzmi bardzo apetycznie. Jak bys mogla to prosze o przepis na tarte i ciasto sernikowo dyniowe.
Wygladacie swietnie. Bardzo ladnie ci w takich wloskach.
Co do prezentow to ja wole jak Max dostaje pieniazki wtedy to mozemy wybrac odpowiedni prezent i co jest nam potrzebne.Faktycznie troche te pluszaki nieprzemyslane.


Dziekujemy za przemile slowa.
Przepisy podam, jak wroce do domu, bo mam je gdzies tam zapisane. Musze tez Wam te glupie funty i filizanki jakos przeliczyc na normalne miary.

Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
jedzonko musiało być super


Cytat:
a co do prezentów- to Cię rozumiem. u nas też raczej sie pytali co chcielibysmy i prezenty były super i z wszystkich byłam zadowolona i klaudufka tez bo chętnie sie bawi.
No wlasnie u nas nikt sie nie zapytal....


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
A ja od kilku godzin przezywam zdarzenia sprzed roku, przez co nie do zycia jestem.. chodze i ronie lezki Np. dokladnie rok temy bylismy juz w szpitalu, czekajac az mnie zbadaja. Nawet nie wiedzialam, ze jeszcze taj samej nocy urodzi sie Hania!
Takie wspomnienia sa bezcenne i rzeczywiscie moje oczyska tez zawsze jakies podejrzanie mokre sie robia, kiedy sobie mysle o tamtych dniach.
Gdybym pozniej zapomniala, to prosze przekaz Hani moje najlepsze zyczenia . Wole to zrobic zawczasu, bo nie ufam swojej glowie .

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
wczesniej juz nie zdarzylam napisac Murmu blagam o przepisy,na wszystko
blagam
Napisze wieczorem, postaram sie o niczym nie zapomniec .

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej
Wrocilam juz do pracy niestety
Wynikow nadal nie ma

Trzymaj sie jakos.


Wlacze sie do tematu kawowego, poniewaz my tez bez dobrej kawy zyc nie mozemy. Mamy teraz pol-automatyczny cisnieniowy ekspres Saeco i (wylaczajac odeslanie go do serwisu zaraz po kupieniu, odczekaniu kilku tygodni i uslyszeniu na koniec, ze wszystko z nim w porzadku ) jestesmy zadowoleni. Jest swietny dla milosnikow cappucino, bo ma system szybkiego spieniania, ktory rzeczywiscie dziala bez zarzutu.
I zgadzam sie z Pysiula, najlepsza jest kawa Arabica 100% , do tego swiezo zmielona (my mamy mlynek wbudowany w ekspresie).

Edytowane przez Murmelius
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:03 Powód: kawa
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 21:51   #4146
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9594717]Pysiu: sa tez syropy bez cukru [/quote]

Ja nie Pysia, ale czy one przypadkiem (tzn. te rzeczone syropy) nie zawieraja aspartamu ?


Cytat:
Len mnie ogarnal i nie chce mi sie pisac
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:07   #4147
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
O, wiedziałam że na Ciebie można liczyć chyba jednak rozejrzę się za jakimś porządnym ekspresem...
Polecam się

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9594717]Pysiu: sa tez syropy bez cukru

[/quote]
Gadać mi tu szybko jakie

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9594893]
Ale, ale, niejaka Murmelius nie podala Demonikowi daty urodzin, a ostatnio cos bylo o jakim prezencie urodzinowym od meza, czekam na wyjasnienia [/quote]
Czekamy
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 22:11   #4148
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9594893]O kurde, nie wiem, ale zaraz to wygoogluje [/quote]

cos mi mowi, ze maja (bez googlowania)

Cytat:
Ze niby tak free, ze tylko swieza, czysta woda
akuuurat hahaha, ze niby z wody ten smak sie bierze ????

Cytat:
Ale, ale, niejaka Murmelius nie podala Demonikowi daty urodzin, a ostatnio cos bylo o jakim prezencie urodzinowym od meza, czekam na wyjasnienia
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Czekamy
29 grudzien

Edytowane przez Murmelius
Czas edycji: 2008-11-04 o 22:14 Powód: czysta woda
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:18   #4149
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Gadać mi tu szybko jakie
Mona gdzie jesteś Gadaj mi tu szybko jakie to ???

Ja szukałam ale te D. Egberts mają cukier trzcinowy w skąłdzie
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:20   #4150
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9595086]Ooooo, mam http://www.discountcoffee.co.uk/suga...x-1-litre-p100

[/quote]
Oślapłam.........

O nie ja muszę to mieć aspartam mogę w umiarkowanych ilościach, ale mogę

Ja to chcę

Edit:
O niedobra, nie będę mogla teraz zasnąć wszystkie syropy na allego mają cukier ;( takiego w PL nie kupię pewnie auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2008-11-04 o 22:29 Powód: edit
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:26   #4151
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez Murmelius Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz doprowadźcie mnie do porządku i powiedzcie, czy jestem nienormalna i chciwa. Podczas imprezy zrobiło mi się przykro, jak rozpakowałyśmy pewne prezenty. Malwinka dostała prawie same pluszowe, ohydne maskotki, które w ogóle nie wzbudzają jej zainteresowania. Nie chodzi mi o to, że były tanie. Wolałabym, żeby Balbina otrzymała nawet jakąś najtańszą książeczkę (bo lubi przewracać kartki hihi). Zabolało mnie to, że prawie nikt nie pomyślał, czym bawi się roczne dziecko. Wiecie co, a najbardziej mnie rozwalił plastikowy kubeczek - niekapek, z którego Gburia nie piła nigdy i pić nie będzie...
Możecie mnie bacikiem mocno przez łeb strzelić, proszę tylko o szczerą opinię, czy to niemoralne tak myśleć?

Też byłabym niezadowolona z takich prezentów. Co prawda Maja dostała dwa pluszowe psy, ale bardzo lubi je ujeżdżać i mnie też się podobają. Część gości konsultowała z nami zakup prezentu. Szkoda, że nie pomyśleli o czymś bardziej odpowiednim dla dziecka w niej wieku. Za to na pewno Wasz prezent jest dla niej wyjątkowy i lubi się nim bawić.


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
p.s I jeszcze wczorajszy kanapkożerca

Cudny ten Kanapkożerca. Chyba serek to jego ulubiony składnik.


Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Nie ide jednak dziś do psychologa, bo wczoraj dostałam opis. W sumie nic nowego się nie dowiedziałam, Kac miał zrobione testy i jego rozwój jest ponadprzeciętny. Zachowania w żaden sposób nie wyjaśnił. Także teraz czekamy na grudzień i spotkania z psychologiem a nawet z psychiatrą i EEG mózgu. A na koniec neurolog i podsumowanie.

Mam nadzieję, że te wycieczki po specjalistach dadzą wam jasna odpowiedz co robić. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie problemów szkolnych Kacpra.


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Wiec co tu jest grane? Znowu jakis angielski zart, czy w Polsce wsadza sie do samochodu cokolwiek, oby kolor byl ladny?

U nas znów był problem zza krótkimi pasami samochodowymi, ciężko było przypiąć fotelik, oczywiście nikt przed zakupem nie pomyślał by przymierzać fotelik.


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
ps A ja zrobilam sobie teraz drugą popoludniową w stylu TYGRYSIM

Zdolniacha z Ciebie. Kawka jak małe dzieło.


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Anusia rosnie Ci mala Panienka z humorkami,mnie to w opisie najbardziej sie podobalo,to ze bierze kurteczke i chce na podworko isc.

No, mnie się też to się podobało, rozbawiło, ale końcówka już mniej.


Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
no i jak wróciłysmy do domu to jeszcze troche buszowała i po kapieli bez najmniejszych problemów usnęła i ja muszę zarzaz zrobić to samo bo zmęczona jestem.

U nas dziś były problemy z zaśnięciem, trwało 1,5 godziny.


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
A ja od kilku godzin przezywam zdarzenia sprzed roku, przez co nie do zycia jestem.. chodze i ronie lezki Np. dokladnie rok temy bylismy juz w szpitalu, czekajac az mnie zbadaja. Nawet nie wiedzialam, ze jeszcze taj samej nocy urodzi sie Hania!

Serdeczne życzenia urodzinowe dla Hani.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Fajnie ,ze Klaudunia taka grzeczna ale sie pochwale i dzis Max przypominal Klaudie Byl bardzo grzeczny pomimo, iz caly dzien bylismy w domu. Mhh, fajnie jak by mu juz tak zostalo.

Motylku, życzę Ci, aby Maksio był grzeczny cały czas tak jak dziś.


Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej
Wrocilam juz do pracy niestety
Wynikow nadal nie ma

Ale Was trzymają długo w niepewności. Będzie dobrze


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9594717]Len mnie ogarnal i nie chce mi sie pisac

[/quote]


Wygonić lenia – a kysz!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Murmelius Pokaż wiadomość
29 grudzien

Rogata dusza


...
Dziewczyny, ja robię tak jak wy, stosuję te same metody do mojej histeryczki, ale wcale, a wcale to nie zmniejsza ilości jej ataków. Tzn. od dawna wiem, że lepiej jej się dać położyć na ziemi i wypłakać, trwa to wtedy chwile, niż próbować podnosić, przytulać, trzymać, bo wtedy jest 100 razy gorzej. Jestem konsekwentna w sowich postanowieniach, jednak Mai nie zniechęca to do podejmowania kolejnych prób. Np. potrafi kilkanaście razy z rzędu włazić w kąt z kablami, ja jej zabraniam, a ona za każdym razem płacze, uspokaja się i od nowa. Trafił mi się chyba bardzo uparty egzemplarz.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 22:32   #4152
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez 82anusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja robię tak jak wy, stosuję te same metody do mojej histeryczki, ale wcale, a wcale to nie zmniejsza ilości jej ataków. Tzn. od dawna wiem, że lepiej jej się dać położyć na ziemi i wypłakać, trwa to wtedy chwile, niż próbować podnosić, przytulać, trzymać, bo wtedy jest 100 razy gorzej. Jestem konsekwentna w sowich postanowieniach, jednak Mai nie zniechęca to do podejmowania kolejnych prób. Np. potrafi kilkanaście razy z rzędu włazić w kąt z kablami, ja jej zabraniam, a ona za każdym razem płacze, uspokaja się i od nowa. Trafił mi się chyba bardzo uparty egzemplarz.
Anusiu, u mnie tez wcale nie zmniejsza to czestotliwosci wpadania w zlosc. Tak jest za kazdym razem, kiedy Gburia slyszy "nie". Do tego jeszcze nauczyla sie nie tylko wsciekac, ale plakac rzewnymi lzami i brac nas na litosc, robiac nieszczesliwa, zraniona mine. Ja sie na to nie nabieram, ale tatus........
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:41   #4153
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9595335]... jak tylko stoi i trzyma sznurowadla, lub je memle [/quote]

O ludzie , wyobrazilam sobie biednego Olinka z wzrokiem spuszczonym w ziemie, jak ukradkiem trzyma malymi lapkami te sznurowadla i cieszy sie swoim tycim serduszkiem, ze udalo Mu sie choc je dotknac.





Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 22:43   #4154
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9595335]
Kupic i wyslac [/quote]



Ale czy to się da ?

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9595335]Oli ma takie ataki, ale tylko na jedna rzecz, mianowicie zakazana jest szafka na buty, ktora nie jest zamykana, niestety wiec Oli 12978649030383477 razy dziennie podchodzi do tej nieszczesnej szafki i sciaga z niej buty po to, zeby je lapac za sznurowadla i ciagnac po domu za kazdym razem gdy slyszy, ze nie wolno to biegnie ze zlosci do pokoju i wali rekami w kanape, potem po 5 minutach znowu kurs na szafke i tak w kolo Macieju. choc ostatnio poczynil postepy i dzis dwa razy go zlapalam jak tylko stoi i trzyma sznurowadla, lub je memle ( na 4 miliony innych razy, gdy probowal ciagnac buty do pokoju) [/quote]

Widzę, że nie jestem sama Kuba też ma takie ataki tylko on uwielbia trzepatać szafką w pokoju wrrrrrrrrrrr Niecierpię tego A potem pisk i płacz i na zmianę... Potrafi się też kłaść. lub tupać nogami

Ale mi to Lotto
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2008-11-04 o 22:48
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 23:18   #4155
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Dziewczyny, dzieki za linki, przepisy i zyczenia!

Jutro pokombinuje z ta masa...

Ataki furii tez przerabiamy.. o tak ale staram sie byc twarda

Dobranoc
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 01:50   #4156
Murmelius
Rozeznanie
 
Avatar Murmelius
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 781
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Przepisy:

Tadżin z kurczaka w marynacie

Składniki

* 1 średniej wielkości kurczak (ja wzięłam udka, chyba 12)
* 1-2 cebule
* kilkanaście zielonych oliwek
* 2 marchewki
* 1 łyżka miodu
* 1 szklanka bulionu
* 1 cytryna
* 1 pęczek natki
* 1/3 szklanki oliwy
Marynata:
* 2-3 ząbki czosnku
* spora szczypta sproszkowanego szafranu lub łyżeczka kurkumy
* po 1/2 łyżeczki mielonego pieprzu, cynamonu i imbiru

Sposób przygotowania
Z kurczaka zdejmij skórę i usuń kości, a mięso pokrój na spore kawałki i przełóż do miski. Czosnek przeciśnij przez praskę, połącz z pozostałymi składnikami marynaty, wlej do miski z mięsem,( i tu przepis jest niejasny, bo co tu niby wlać? - dlatego ja po dodałam te przyprawy do oliwy podanej w składnikach ) wymieszaj, przykryj i odstaw na 30 minut (marynowałam przez całą noc). Cebule pokrój w piórka, a marchewkę w półplasterki. Na patelni rozgrzej oliwę (juz nie dodawałam, użyłam tej z marynaty) i partiami obsmaż na niej najpierw mięso, a potem warzywa. Włóż do garnka z grubym dnem, dodaj miód i gorący bulion. Przykryj i duś na małym ogniu (ja dusiłam w piekarniku). Po 40 minutach dodaj oliwki, posiekaną natkę, cieniutką skórkę okrojoną z wyszorowanej cytryny i pociętą w paseczki (w oryginalnej wersji przepisu używa się kiszonej cytryny, ale kiszenie cytryn trwa około 3 tygodni) i duś 10-15 minut. Gotowy tadżin podawaj z kuskusem lub jasnym pieczywem.

Przepis pochodzi z portalu Ugotuj.to



Makaron z suszonymi pomidorami i groszkiem

Składniki


* 50 dag makaronu rurki
* 45 dag mrożonego lub świeżego groszku
* 2 łyżki posiekanych listków świeżej mięty lub 1 łyżka suszonej
* 3 łyżki oliwy
* 40 dag suszonych pomidorów
* sól
* pieprz

Sposób przygotowania
Makaron ugotować al dente w posolonej wodzie i osączyć. Groszek ugotować do miękkości, odcedzić, połączyć z makaronem, dodać suszone pomidory, oliwę, miętę, doprawić solą oraz pieprzem i delikatnie wymieszać.


Przepis pochodzi z portalu Ugotuj.to



Tarta z cytrynowym kremem brulee

Składniki

Ciasto:
*1 filiżanka (110 g) mąki
* 1/4 filiżanki (30 g) cukru pudru
* szczypta soli
* 6 łyżek schłodzonego masła pokrojonego w kosteczki
* 4 łyżki śmietany kremówki (albo troszkę więcej)
* 1 ubite białko
Krem:
* 3/4 filiżanki (170 g) cukru (plus 2 łyżki do skarmelizowania)
* 3/4 filiżanki (180 ml) śmietany kremówki
* 4 duże żółtka
* 2 duże jajka
* 1/2 filiżanki (120 ml) soku wyciśniętego z cytryn
* 1 łyżka skórki otartej z cytryny

Ciasto: mieszamy mąkę, cukier i sól. Następnie dodajemy masło i ucieramy. Na końcu dorzucamy śmietanę. Ciasto formujemy w kulę i chłodzimy w lodówce przez dwie godziny. Po wyjęciu z lodówki wałkujemy i wykładamy cienko 22 cm okrągła blaszkę, pieczemy ok. 18 minut w 175 stopniach do złotego koloru. Smarujemy białkiem.
Krem: miksujemy cukier, smietanę, żółtka i jajka. Na końcu dodajemy sok z cytryny i skórkę. Wylewamy na jeszcze ciepły spód i pieczemy w 175 stopniach ok. 30 minut. Chłodzimy około godziny.
Chłodną tartę możemy posypać dwiema łyżkami cukru i zapiec w piekarniku ok. 2 min. do uzyskania skarmelizowanej skórki, takiej jak na kremie brulee. Potem jeszcze raz chłodzimy.


Ciasto sernikowo-dyniowe

Składniki

*16 oz. (ok. 450g) serka kremowego (pewnie może to być twaróg trzykrotnie zmielony, u nas go nie ma)
* 2/3 filiżanki (ok. 150 g) cukru - ja daję mniej
* dwa jajka
* 1 puszka (ok. 425 g) dyni - może to być po prostu ugotowana i rozpaćkana na puree dynia
* 1 łyżeczka cynamonu
* 1/2 łyżeczki zmielonego imbiru
* 1/4 łyżeczki zmielonych goździków

Zmiksować serek z cukrem i przyprawami, dodać jajka ( po jednym), na końcu dynię. Masę wylać na spód z kruchego ciasta (może być z poprzedniego przepisu, ja używam gotowego spodu). Piec w 175 stopniach ok. 40 minut. Chłodzić najpierw na kratce (w piekarniku), potem co najmniej 3 godziny w lodówce. Przepis jest dziecinnie prosty, a ciasto naprawdę smaczne.

Edytowane przez Murmelius
Czas edycji: 2008-11-05 o 03:17
Murmelius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:08   #4157
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Patryczku, w dniu pierwszych urodzin życzymy Ci samych radosnych chwil, dużo zdrowia, uśmiechu, dobrego humoru i wielu fantastycznych przygód .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 203.jpg (8,0 KB, 0 załadowań)
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:27   #4158
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;9595429]


W tych czasach to sie wszystko da [/quote]


Murmi jestem pod wrażeniem tych kulinarnych wariacji Mniammmmmm

Patryczku kumplu mój :

Dziś pierwszy kończysz rok
lecz przed Tobą cały świat!
Zawsze dąż do wytyczonego celu,
Otaczaj się przyjaciółmi swymi,
raduj momentami tymi,
które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają!
Serce Twe niech zawsze tak czyste będzie,
a dobrych ludzi znajdziesz wszędzie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 54.jpg (15,5 KB, 0 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 08:43   #4159
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

U nas dzisiaj naprawde swieto. Dziecko dalo pospac prawie do 8, obudzilo sie usmiechniete, rozgadane, czuje klimat chyba
Wczoraj wieczorkiem ogladalam z TZ krotkie filmiki np. jak Patrys lezy na brzuszku, nie da rady podniesc glowki, postekuje jedynie, inny filmik jak zaczal sie w glos smiac, ja go rozsmieszam a on lezy na pleckach, nie da rady sie przewrocic na plecy, macha raczkami i chichocze jedynie, to znowu jak uslyszal szczekanie psa i to go tak rozbawilo. Jest ich kilka i az sie nie wierzy ze np w lipcu nad morzem to tylko raczkowal, malo mowil, siedzial i patrzyl, malo rozumial a teraz juz tyle sie nauczyl. Wzielo nas na wspomnienia i rozczulilo troche

Dzisiaj w nocy o 23.10 urodzil sie synek mojej kolezance, gdyby wytrzymali do polnocy razem z Patrykiem robiliby Kinder-bale

Dziekujemy za pierwsze zyczenia


jesze tylko male zaproszenie:
Malwinko moja piekna... zapraszam do zamku bos Ty moja krolewna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4316.jpg (72,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4311.jpg (114,6 KB, 15 załadowań)
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 08:51   #4160
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Patryczku, z okazji Twoich pierwszych urodzin życzymy Ci dużo uśmiechu i radości, samych pogodnych dni, wielu chwil przepełnionych radosną zabawą i dużo dużo zdrowia

----------------

A ja dziś ledwo siedzę, bo padam z niewyspania. Moje dziecko wyspało się dziś już o godzinie 4!!! Jeszcze nigdy nie wycięła mi takiego numeru, bo zawsze wstaje między 7.30 a 8.00. Spać poszła normalnie, więc nic nie wskazywało, że tym razem będzie inaczej. Obudziło mnie dziwne stukanie... Podniosłam się i zobaczyłam, że Moje Szczęście siedzi na łóżeczku z nóżkami spuszczonymi za szczebelki i spokojnie kopie sobie pudełko z zabawkami. Gdy mnie ujrzało powitało mnie przesłodkim uśmiechem i podskokami . Wzięłam ją więc do nas do łóżka z nadzieją, że uda mi się ją jeszcze uśpić. Niestety walka o sen trwała godzinę i nie skończyła się moją porażką. Łucja była radosna, pełna energii i chęci do zabawy. Uciekała nam z łóżka więc trzeba było wstać... o 5 rano!!! Masakra! Tym bardziej, że mi udało się pójść spać dopiero po północy. Tak więc siedzę dziś w pracy totalnie nieprzytomna, nic do mnie nie dociera, nic nie kumam... Marzę o tym, aby położyć się i zasnąć. Niestety, wiem, że będzie mi to dane dopiero jak uda mi się uśpić Łucję. Dziś na męża nie mogę liczyć, bo ma wyjazdowe szkolenie . Obiecałam sobie, że dziś w domu nie robię nic. Usypiam Łuśkę i idę spać razem z nią.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:10   #4161
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość

jesze tylko male zaproszenie:
Malwinko moja piekna... zapraszam do zamku bos Ty moja krolewna
Patryczku drogi mały ten zamek, jak na księżniczkę Malwinkę
Ale widzę, że Tobie sięw nim podoba to najważniejsze


Cytat:
Napisane przez Katarzynka77 Pokaż wiadomość
A ja dziś ledwo siedzę, bo padam z niewyspania. Moje dziecko wyspało się dziś już o godzinie 4!!! ... Usypiam Łuśkę i idę spać razem z nią.
Kasiu koniecznie zrob jak napisałaś nic dziś nie planuj, tylko kłać sięrazem z Łusią spać, musisz odpocząć
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:16   #4162
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Sto lat Patryczku!!
Usmiechu, slonca i MILOSCI ODWZAJEMNIONEJ!!

Aneta, chyba wszystkie nas nachodza takie wspomnienia w urodziny maluchow Ja juz nie pamietam jak to bylo bez mojej szczebiotki..
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:18   #4163
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

100 lat Patyrysiu!!! Duzo usmiechu, zabawy, zdrowia i milosci zycza Tobie w dniu 1 urodzin : kolega Maxio z mamusia.

Max jeszcze spi. Ide sobie robic kawe. Maz oddaje krew ,wiec pewnie przypelznie do domu przymulony lekko.

Narazie!


PS Murmi , kochana dzieki za przepisiki. Na pierwszy plan idzie ciasto dyniowo serowe. Mhh moze byc serek Philadelfia???
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:22   #4164
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

PATRYCZKU z okzji pierwszych urodzin:
Życia słodkiego jak tort, We wszystkich kolorach tęczy. Niech Twoje noce i dni, Mają urok i czar. Jak uśmiech serdeczny.

Życzą Matylda z mamą.
............
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:29   #4165
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Patryczku drogi mały ten zamek, jak na księżniczkę Malwinkę
Zamek maly bo ja malutki, a Malwinka jest cudnej figury dziewczynką wiec zmiescimy sie tu z pewnoscią. Zapraszamy na butelke kaszy to sam sie przekonasz

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Aneta, chyba wszystkie nas nachodza takie wspomnienia w urodziny maluchow Ja juz nie pamietam jak to bylo bez mojej szczebiotki..
Dokladnie, masz racje.
U Was na watku tez chyba dzisiaj jakas panienka obchodzi urodziny, jesli sie nie myle to Hania, musze tam zajrzec i obadac


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość

Ide sobie robic kawe. Maz oddaje krew ,wiec pewnie przypelznie do domu przymulony lekko.
Ja tez kiedys zdawalam krew ale tylko dlatego, zeby miec wolne od szkoly i troche czekolad w kieszeni Raz sie na to porwalam, po wyjsciu z gabinetu czulam sie swietnie ale 5 godzin pozniej zwalilo mnie z nog, nie dalam rady nawet patrzec, tak slabo mi bylo. Wiecej nie poszlam, wolalam zwykle wagary

Dziekujemy za kolejne zyczenia urodzinowe
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:30   #4166
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Patryczku wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 1 urodzinek!!
Duzo zdrówka, rozrabiania , spełnienia marzeń i duuuuzo radości
Cmmmmmok
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:37   #4167
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Iza, a w zasadzie jest to pytanie do Was wszystkich.. Jak to jest w Polsce z fotelikami? Mozecie tak sobie po prostu zamowic jakikolwiek na allegro i wszystko gra? Nie musicie najpierw sprawdzic czy dany model pasuje do Waszego samochodu? Moze pytania wydaja sie naiwne, ale tutaj zaleca sie przymierzanie fotelika w aucie i np. do naszego pasuja tylko 2 modele fotelikow, a i to nie sa idealne! W jednym lekko obciera klamra, a to jest niedopuszczalne. 17go jestesmy umowieni w urzedzie gminy na spotkanie z kims, kto sie w tym specjalizuje, oni maja tam wszystkie modele dostepne na rynku, wiec moze znajdzie sie cos, co faktycznie bedzie spelnialo wymogi bezpieczenstwa.

Wiec co tu jest grane? Znowu jakis angielski zart, czy w Polsce wsadza sie do samochodu cokolwiek, oby kolor byl ladny?
My przed zakupem fotelika dokładnie sprawdzaliśmy czy będzie pasował do auta i ma wszystkie atesty i wogóle jakie ma oceny kupilismy Maxi Cosi Tobi - jak dla mnie to drogi (ok. 850 zł), ale bardzo dobrze wypadł w testach i mąż zadecydował, że najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka.

Co do kawy to jestem od niej uzależniona, mimo, ze byłam w ciązy i potem karmiłam musiałam pić kawę-bez niej nie funkcionuję-poza tym mam niskie ciśnienie ostatnio teściowa mi mierzyła miałam 90/65 , choć podobno jak się kawę pije codziennie to nie podnosi ona ciśnienia.Moge wypić 3 dziennie.

Wczoraj bylismy u lekarza z katarem i kaszlem i lekarz zasugerował, ze to moze być jednak alergia (bo trwa to zbyt długo) narazie przez parę dni podajemy Eurospal toptem może włączymy Zyrtek i zobaczymy czy pomoże.

Dziś mamy kontrolę u Ortopedy. Jak to U Was też macie kontrolne badania bioderek u Ortopedy po roku? bo u Nas wszystko było ok. ale na kontrolę kazali przyjechać.

Dzieciaczki żłobkowe -napiszcie po ile płacicie za żlobek miesięcznie - u nas to ok. 200-220 zł/m-c

Ostatnie fotki Matyldy http://smyki.pl/domeny/corcia.pl/mat...php?op=galeria
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:46   #4168
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość

U Was na watku tez chyba dzisiaj jakas panienka obchodzi urodziny, jesli sie nie myle to Hania, musze tam zajrzec i obadac
Ale gafa
Czy ja nie moge najpierw poczytac a pozniej pisac?

aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:50   #4169
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Patryczku życzę Ci zdrówka, szczęścia i radości a po południu masy gości!


Moona obiecałaś zdjęcia Olivierka i co?????????

Pyśka jesteś niesamowicie uzdolniona! a Kubuś bardzo apetycznie wcina kanapeczki.

Anusiu i wszystkie koleżanki z upartymi dziećmi apeluję do Was o cierpliwość i wyrozumiałość napewno kiedyś się bąbelkom znudzi. u nas nagminnie jest przewracana doniczka z fikusem, choć jak już się tam zbliża to grożę palcem na nu nu a ta jak trzpiot podleci przewróci i ucieka albo się śmiejąc w głos albo dla odmiany płacze że zbroiła ale nie chciała. z anielską cierpliwością podchodzę i sprzątam ale tatuś np potrafi krzyknąć na nią a ja wtedy na niego! kocham urwisowate dzieci i uwielbiam jak broją po to jest dzieciństwo

Murmelius u mnie wszyscy zapytali co mają kupić w prezencie a moja mama to poprostu wybecalowała sumkę i sami jej zabawek nakupowaliśmy! tort wygląda na smakowity a Wy jak zwykle urocze! kup jej zabawki a te schowaj i nie wracaj. ja to zawsze mówię że "ludzie to głupie są"- nie wszyscy oczywiście ale ....

Motylku idź do solarki, kup sobie coś i minie!
a w pracy super, ekipa miła, praca stresująca ale ja kocham wyzwania i dreszczyk emocji więc jak się nadam to będę zadowolona z danej mi szansy. na razie nie mam umowy ale moja funkcja to liczenie kasy bo to co nas podnieca....hahaha

Myshiu jeżeli mogę to dodam że właśnie dzieci zdolne (może jak Twój Kac) sprawiają problemy bo się nudzą - chyba już była o tym mowa ale tak mi teraz wpadło do banieczki!

Pozdrawiam Was gorąco! Ni bedę regularnie bo praca, dom, mąż, dziecko musze to wszystko podogrywać i bedzie się kręciło bo jest naprawdę dobrze. Bałam się okropnie a nie było chyba czego?
no to jeszcze raz do napisania

Edytowane przez berbeaa
Czas edycji: 2008-11-05 o 09:51 Powód: wykolorowanie
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:57   #4170
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. III

Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Ale gafa
Czy ja nie moge najpierw poczytac a pozniej pisac?



Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Moona obiecałaś zdjęcia Olivierka i co?????????
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.