Studniówka-tym razem NIE sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 17:38   #1
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś

Studniówka-tym razem NIE sukienka


W mojej kochanej szkólce jest zwyczaj ze kazda klasa dekoruje swoją sale, w której będzie stół z jedzeniem,na jakiś konkretny motyw np.rok temu była wiejska chata,jaskinia,salon wróżki i chyba restauracja.Moja klasa nie jest zbyt kreatywna i uzdolniona artystycznie(biol chem) ale chcielibysmy zrobić coś fajnego ale niezbyt drogiego.Może podsunęłybyście jakieś pomysły??? Z góry dzieki
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:41   #2
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

ja niemam zielonego pojęcia bym musiała dłużej pomyśleć ale jak mi coś przyjdzie do głowy to dam znać
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:44   #3
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

Pamiętam, że urządzano sale też w klimatach niebo albo piekło
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:48   #4
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

Cytat:
Napisane przez Jaguś
W mojej kochanej szkólce jest zwyczaj ze kazda klasa dekoruje swoją sale, w której będzie stół z jedzeniem,na jakiś konkretny motyw np.rok temu była wiejska chata,jaskinia,salon wróżki i chyba restauracja.Moja klasa nie jest zbyt kreatywna i uzdolniona artystycznie(biol chem) ale chcielibysmy zrobić coś fajnego ale niezbyt drogiego.Może podsunęłybyście jakieś pomysły??? Z góry dzieki

A ja proponuję... wyszukiwarkę Nie tak dawno był założony wątek o IDENTYCZNEJ tematyce
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:53   #5
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

O przepraszam,zapomniałam
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 18:15   #6
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

ja dodam tylko tyle, że jeśli studniówka jest na hali gimnastycznej to stoły można poustawiać pod ścianami i wszystkie klasy moze się pomieszczą, bo wtedy masz możliwość obcowania ze wszystkimi ludźmi a tak to każda klasa tak jakoś osobno. U nas w LO właśnie wszystko było na dużej hali i teraz też weszłąm na stronę swojego ogólniaka i widzę, że tak samo było w ubiegłym roku, czyli tradycja podtrzymywana jest w dalszym ciagu, dyrektorstwo nigdy nie chciało żadnych restauracji. Załączam zdjęcia z tej strony z zeszłorocznej studniówki, bo ze swojej niestety wrzucić nie mogę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stt%20019[1].jpg (40,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stt%20034[1].jpg (30,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stt%20041[1].jpg (29,0 KB, 93 załadowań)
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 21:54   #7
ofca102
Raczkowanie
 
Avatar ofca102
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
GG do ofca102
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

witam moj studniowk miala być w stylu epoki lodowcowej- sople z folii aluminiowej takie od15- 3m kul"śniegowych", kry lodowe balony w kolorach: białym srebnym i blekitnym... itp.. ale niestety nic z tego nie wyszlo bo znalazła sie pani ktora mimo naszego sprzeciwu kupila materialy na inna dekoracje(beznadziejna) czego efektem bawilismy sie na sali w stylu lat 80tych jak na dancingach
ofca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 22:00   #8
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

Ja miałam studniówkę w klubie- ale mój eks miał w szkole- i mieli takie rurki 4 nie wiem na co- ale dobra- i mieli je owinięte w taką folię grubą fioletową i na to światełaka z domu poprzyniesione- na suficie mieli kilka balonów i serpentyny- a na jednej ścianie wielki napis- studniówka 2003- i dookoła jakieś balony ale takie rurki- jak znajdę zdjęcie to wkleję...
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 03:47   #9
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

U mnie w szkole też była/jest tradycja dekorowania sali gimnastycznej na studniówkę - co roku inny temat przewodni.
U mnie była wenecja - robiłyśmy maski weneckie, był piekny drewniany mostek, gondole i gondolierzy, kolorowe kamienice (malowane na materiałach). Ściany ozdobione drapowanymi materiałami - ręcznie farbowanymi przez nas. Koszt praktycznie żaden.
Pamiętam ile było z tym zabawy, ale było cudnie

Inne tematy z lat wcześniejszych: Kraj kwitnącej wiśni, Lodowiec, Miasto nocą, Kosmos - pamiętam że wtedy pod sufitem była podwieszona czarna folia, w której zrobione były dziurki - w efekcie wyglądało jak niebo pełne gwiazd
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:25   #10
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

W mojej szkole też jest taka tradycja, my zdobimy aulę, a nie salę gimnastyczną. W tym roku mam studniówkę i planuję ze swą klasą zgłosić się do dekoracji sali. Spodobała mi się propozycja xanki - miasto nocą, już widzę tą ciemność, światełka i neony, no i ten kosmos niezły
Wcześniejszy rocznik u nas zrobił kiedyś chiński wystrój. Na suficie były przyczepione wielkie gałęzie, a do nich lampiony z pergaminu z chińskimi literami. Na stołach czerwone obrusy. Na ścianach i oknach wielkie, czerwone płachty materiału z czarno-złotymi chińskimi literami. I do tego światełka przy suficie, takie z choinki w jednolitym kolorze. Super to wyglądało.
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:18   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

My mieliśmy tematykę ŚWIAT PODMORSKI Pamiętam te rozgwiazdy,rybki i inne stworki morskie latające nad głowami Pamiętam również jak 3 lata temu w naszej szkole wymyślono srebrną dekorację-był zwyczaj,że młodsze klasy pomagają w robieniu dekoracji.Nie wiem kto wpadł na ten szurnięty pomysł,ale zarzyczono sobie srebrnego brystolu,którego za Chiny nie można było nigdzie dostać Więc dobra rada-projekt dekoracji niech będzie życiowy,a nie taki,którego nie da się wręcz zrealizować I oczywiście życzę dobrej zabawy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 16:39   #12
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

Cytat:
Napisane przez natii4
My mieliśmy tematykę ŚWIAT PODMORSKI Pamiętam te rozgwiazdy,rybki i inne stworki morskie latające nad głowami

ooo! u mnie też to było! ale u nas wyszło ohydnie
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:24   #13
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

Dzięki za rady!Może coś z tego wybierzemy. Niestety mam starą szkołe z małą salą gimnastyczną i studniówkę mamy na niewiele większej swietlicy, dlatego każda klasa musi siezieć osobno tylko tańczymy razem.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:15   #14
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

U mnie w szkole też jest ta tradycja i wszyscy szóstoklasiści przewarznie co roku się przykładają do dekoracji auli (w końcu to szkoła plastyczna )pamiętam, że w ubiegłych latach były tematy : starożytnośc, horror, surrealizm, i chyba PRL i stroje też trzeba samemu zaprojektować a nie takie gotowe sukienki ze sklepów
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:47   #15
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Studniówka-tym razem NIE sukienka

a u nas z tego co pamiętam był DOM STRACHÓW, w zeszłym roku GREASE, my teraz od czwartku robimy nasz HOLLYWOOD, poza tym widziałam fajne fotki z BEZLUDNEJ WYSPY
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.