Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 20:10   #631
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

No weź przestań farmerka, ja ciągle coś podjadam
Robiłam porządek z ubraniami, bo mi na głowę leciały ^^ Już nawet zapomniałam jakie mam bluzki :O No ale tak to jest jak ma się ich ponad 50 sztuk (już straciłam rachubę ). Przy okazji przymierzyłam jeansy, które rok temu tak fajnie wisiały mi na pupie i były w biodrach luźne.. w wakacje miałam w nich nogi jak 2 kiełbaski Tak brzydko obściskiwały uda.. teraz jest ciut luźniej, dobre i to. Ale jakie mi boczki wyszły jak je ubrałam, szok Dotarło do mnie jak ja fajnie kiedyś wyglądałam i spieprzyłam to obżarstwem :/ a już głównie jedzeniem wieczorami bułek/chleba z masłem i miodem i przeróżnymi ciastami ;( nie całe brytfanki (jak np. moja mega szczupła kumpela.. całe zjada tej to dobrze ), ja tam takie większe kawały.. bo jak mam nóż w ręce i ciasto/ser/cokolwiek to kroję i kroję, aż zjem całe :[ wrrr
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:15   #632
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki, dziewczynki, ale my marudzimy tutaj A pamiętacie może jeszcze Shreka? Może go spowrotem wprowadźmy.. :P Jeśli się zgadzacie to ja od dzisiaj nim jestem... Yh, dosłownie makabra jakas.. :/
Ej dosłownie jestem głodna... Poszłam do lodówki po jogurt, ale nie wyżej zauważyłam Kinder "Pingłi" i co wzięłam oczywiście, że to i zeżarłam... Głupia, kurde... Yh... Jestem zła na siebie... Ale jutro mam dwa w-f więc muszę coś ze sobą zrobić, ale pewnie znowu dopadnie mnie leń i nie będę zbyt aktywna na zajęciach... :/ Jej musze zmienić nastawienie!!!!
Mam jakiś podły humor... A jutro tak dwa w-fy, anglik-czyli prawdopodobnie próba z chóru, na następnej śpiewamy a apelu a później mi się marzy aby nas zwolnili z 2 lekcji.. Jej.. Prosze was, no... A jak nie to dwie lekcje pytanie biologia i fizyka, super. A ja nic nie umie, awięc idę się pouczyc...
Uciekam, dobranoc

Shrek ! No całkiem zapomniałam ! Wprowadzamy go o tak Ale od jutra, więc dziś jesteśmy uratowane
Jak to dobrze, że ja już nie mam wfów Ale też mam lenia, troszkę pokręciłam hh, a ćwiczyć mi się nie chce Wiesz, ja codziennie mam nastawione przypomnienie w komie: ucz się bioli do matury. I co - i nic Zawsze jest jakaś wymówka, ale rany ja nic już nie pamiętam Leniu a kysz ! Muszę się za siebie wziąć o tak
Ladysarna też chcę być taka wysoka jak Ty Zawsze chciałam mieć 180 cm i być chudą przy wysokiej wadze
Dobranoc kochana Powodzenia jutro, bo wiesz Shrek nie śpi, trzeba z nim walczyć
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:30   #633
farmerka
Raczkowanie
 
Avatar farmerka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: stamtąd:]
Wiadomości: 30
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

a ocb ze shrekiem? bo ja nei bardzo
ogolem dzien byl pozytywny jak dla mnie oprocz momentu gdy nie wytrzymalam.. maly baton. wiec sniadanie+ów nieszczesny.
jutrzejszy dzien bedzie bardzo pozytywny bo jest piatek a piatek zawsze jest pozytywny
pozno. nikogo nie ma. to dobranoc
__________________
"Bóg ukrył piekło w samym sercu raju".
Don't let today's weakness ruin tomorrow's dream
MŻ- WR
44kg.



Edytowane przez farmerka
Czas edycji: 2008-11-06 o 22:20
farmerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:00   #634
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Ja jak zwykle jestem późno
Na początku wątku chyba ja nawet wymyśliłam, że: kto zje coś niedozwolonego i spaści diete ten jest Shrekiem No a że nikt nie chciał być ogrem to się laski trzymały (do czasu, aż zapomniały o Shreku ). Tak więc wprowadzamy go od nowa
Farmerka, mały baton, odpuszczam hehe lepiej ?
Jupii T. napisał, że nasz wspólny ukochany zespół 30stm wygrał 2 nagrody na EMA Cieszę się hehe W końcu głosowałam na nich
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:13   #635
farmerka
Raczkowanie
 
Avatar farmerka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: stamtąd:]
Wiadomości: 30
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

baardzo dobry pomysl swoja droga naprawde mozna stac sie shrekiem heh.
dziekuje hehe ulzylo mi ale i tak czuje sie bardzo ok;]
__________________
"Bóg ukrył piekło w samym sercu raju".
Don't let today's weakness ruin tomorrow's dream
MŻ- WR
44kg.


farmerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:05   #636
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Hej, hej Nie pytała z bioli, a z fizyki wyprosiłyśmy aby też nas nie pytał Jupi A mam nadzieję ze dzisiaj Shrekiem nie będe.. Jak narazie sie trzymam, ale mam taką wielką ochotę na coś słodkiego, ale nie... Muszę się tego trzymać.. Tak, tak...
Mam nadzeję że mój Shrek będzie spał i się nie obudzi.. A ja z nim wygram
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:23   #637
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Ja dziś z jedzeniem ok. Na kolację zjadłam resztę sałatki i chyba się skisiła, bo tak mi niedobrzee a w ogóle to mnie głowa boli i nic mi się nie chce - od tygodnia mówię sobie: posprzątaj pokój, ucz się.. a tu nic
To teraz żarełko:
Ś: kromka duża żytniego chleba, żółty ser, heh jeszcze plaster innego żółtego, 1 pl. topionego light i 3 pl. polędwicy drobiowej + sałata + keczup (źle, bo połączyłam białko z węglami :/)
O: 2 nieduże kawałki ryby w panierce
P: poł kubka mleka, 2 pl. żółtego sera serek wiejski
K: sałatka.. bleeee

Nie chce mi się już nic więcej jeść
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 17:59   #638
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Ojej zeby Ci nic nie było.. No u mnie też by się zdało posprzątać.. Ale leń oczywiście, postaram sie to jutro zrobić.. Tak właśnie.. Zróbmy to razem
A ja też grzecznie
Rano kromka z tym moim twarozkiem
Obiad trochę zupy pieczarkowej :/
a ok 18 jabłko i za chwilę mam jeszcze w planach jogurt

Nie zjadłam nic słodkiego Jupi Nie liczę tutaj cukierków eukaliptusowych, ale to na gardło.. A moje ostatnio szwankuje.. :/
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:02   #639
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

ja już 8 dzionek się trzymam nie ma to jak odrobina radości ale dzisiaj też była na zakupach przez trzy godziny chodziłam po mieście i w końcu żadnych butów nie kupiłam ja to nie potrafię się zdecydować i na dodatek nic mi się nie podoba, za to kupiłam sobie ładny lakier do paznokci i od razu lepiej , a jutro zobaczę się z chłopakiem i to dodaje skrzydeł
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:17   #640
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

A ja nie mam się z kim zobaczyć...

Zmiana planów Na kolację będzie śledź w sosie śmietanowym chyba :P
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:28   #641
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

możesz zobaczyć się z nami tutaj wirtualnie
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 18:44   #642
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Ale fajnie
Ja i tak pewnie przesiedzę cały weekend w domu. W tamten weekend byłam umówiona z "przyjaciółka" ale oczywiście mnie wystawiła.. Super..
A więc nie mam przyjaciół ale takich prawdziwych, no niby mam Michała ale On mieszka w innej miejscowości i tylko mozemy popisac.. :/ Nie mam chłopaka... Nikogo no...
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 20:43   #643
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

nie smutaj się
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:46   #644
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Ojej zeby Ci nic nie było.. No u mnie też by się zdało posprzątać.. Ale leń oczywiście, postaram sie to jutro zrobić.. Tak właśnie.. Zróbmy to razem
A ja też grzecznie
Rano kromka z tym moim twarozkiem
Obiad trochę zupy pieczarkowej :/
a ok 18 jabłko i za chwilę mam jeszcze w planach jogurt

Nie zjadłam nic słodkiego Jupi Nie liczę tutaj cukierków eukaliptusowych, ale to na gardło.. A moje ostatnio szwankuje.. :/
Nic mi nie było, ma się ten żołądek sprawny nie? I posprzątałam wyobraź sobie Nareszcie da się pisać na biurku i to nie po białym kurzu
Ładnie dziś się trzymasz, brawo Ale nie za mało troszkę? Ja dodatkowo do tego co napisałam muszę wliczyć: paluszki , plasterek żółtego sera - nie wiem co mi, dziś sam ser , i parę orzeszków włoskich. A paluszków już nie jem, chociaż ciężko będzie, bo chrupię je oglądając Brzydulę Ale ale - zauważyłam, że odkąd jem te paluszki to mam więcej wyprysków na buzi Więc chcąc nie chcąc muszę je odstawić.
Jak ten net dziś muli rany Boskie Wścieknę się zaraz.

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Ale fajnie
Ja i tak pewnie przesiedzę cały weekend w domu. W tamten weekend byłam umówiona z "przyjaciółka" ale oczywiście mnie wystawiła.. Super..
A więc nie mam przyjaciół ale takich prawdziwych, no niby mam Michała ale On mieszka w innej miejscowości i tylko mozemy popisac.. :/ Nie mam chłopaka... Nikogo no...
Nie martw się, ja też będę siedzieć sama. Czasem tylko widuję się z przyjaciółką a tak to siedzę całymi dniami w domu i tylko przez gg gadam. I tak od lat, ciągle sama ehh przyzwyczaiłam się. No chyba, że mi odbije jutro szajba i zawlokę T. na wino, które mi obiecał - tanie wino haha noo.. a jak już go upije, to będzie łatwy, z resztą on zawsze jest lol poprawiłam sobie sama humor ^^
To żarty, więc wiecie
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 22:13   #645
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Nic mi nie było, ma się ten żołądek sprawny nie? I posprzątałam wyobraź sobie Nareszcie da się pisać na biurku i to nie po białym kurzu
Ładnie dziś się trzymasz, brawo Ale nie za mało troszkę? Ja dodatkowo do tego co napisałam muszę wliczyć: paluszki , plasterek żółtego sera - nie wiem co mi, dziś sam ser , i parę orzeszków włoskich. A paluszków już nie jem, chociaż ciężko będzie, bo chrupię je oglądając Brzydulę Ale ale - zauważyłam, że odkąd jem te paluszki to mam więcej wyprysków na buzi Więc chcąc nie chcąc muszę je odstawić.
Jak ten net dziś muli rany Boskie Wścieknę się zaraz.
No to dobrze ze nic No i wciągam orzeszki, dwa razy... Tak aby zabić apetyt na słodycze. Ale są z tego plusy bo orzeszki ponoć są dobre na poprawę pamięci


Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja też będę siedzieć sama. Czasem tylko widuję się z przyjaciółką a tak to siedzę całymi dniami w domu i tylko przez gg gadam. I tak od lat, ciągle sama ehh przyzwyczaiłam się. No chyba, że mi odbije jutro szajba i zawlokę T. na wino, które mi obiecał - tanie wino haha noo.. a jak już go upije, to będzie łatwy, z resztą on zawsze jest lol poprawiłam sobie sama humor ^^
To żarty, więc wiecie
Eh ja wiecznie siedzę w domu, to już jest dobijające.. A ja bedę jutro sprzątać, tak właśnie :P Zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Edytowane przez Ladysarna
Czas edycji: 2008-11-07 o 22:16
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 20:51   #646
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Dzisiaj cisza no forum... Hm..?

A ja dzisiaj grzecznie
na śniadanie (heh ok 12 ) płatki z mlekiem
przed obiadem ok 15 paczuszka malutkich herbatniczków i banan
za jakieś 1.5 godziny 4 placki ziemniaczane i troszkę śmietany i kilka winogronów
hm.. kolacji nie było.. bo miałam dość po obiedzie, przed chwilą zjadłam kilka inogron , a jakąś godzinę temu jednego cukierka czekoladowego

Ale przynajmniej nie obżarłam sie słodyczami A mama kupiła 4 rodzaje ciasta i do mnie najpierw tato weź sobie kawałek ciasta, a ja na to że się odchudzam, to skomentował ze głupia jestem z ości na co? A później jak mama przyszła z pracy koło 17.30 do mnie weź sobie kawałek ciasta a ja że nie bo się odchudzam i koniec Wytrwałam Ale postanowiłam sobie, ze jutro pozwolę sobie na jeden maluti kawałek Ale tylko jeden
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 23:13   #647
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Ja też dziś skusiłam się na ciacho jogurtowe i 3 kostki gorzkiej czekolady Aaaa tam kurde, przeżyję ^^ pewnie już nie ma tych kcal po ćwiczeniach
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:29   #648
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Eh znowu nikogo nie ma
A ja się dziś mierzyłam jak wstałam (przed 12 ale cii ), na wagę dalej nie wchodzę, bo w sumie po co mi to, widzę, że schudłam. No i się zmierzyłam, głównie to zleciało mi z góry, widać o wiele bardziej obojczyki, a tyłek się uparł i nic nie zlazło Jeszcze nie wiem jak się mierzyłam, bo wyszło z 4 cm więcej niż było - ale pewnie nóg nie złączyłam jak trzeba, tak to na pewno to...
Zrobię porównanie
Kiedyś (nie wiem, lipiec? ) teraz:
Wzrost: 174cm 177cm
biust: 93cm 89cm (czyli tak jak przed przytyciem)
pod biustem: 82-83cm 78cm
talia: 71-72cm 68-69cm
pod pępkiem: 93cm 91cm
biodra: 100cm nie wiem jak się mierzyłam, bo wyszło koło 102 2tyg temu było
98cm
udo: 58cm dalej 58-57cm :/

Ale pomału idzie, cieszę się. Odkąd przestałam się dietować i zaczęłam jeść tak, jak mi pasuje, to chudnę. Dziwne to, trzeba zapomnieć o chudnięciu, żeby schudnąć
Od rana zjadłam: Ś-O: trochę owsianki na mleku 0,5%, kromka duża żytniego chleba z dżemem truskawkowym niskosłodzonym i mały kawałek serka naturalnego Ostrowia
3 kostki gorzkiej czekolady (kończy się już na szczęście )

Ehh ciotka dziś przyjdzie, pewnie jak zwykle z ciastkami i ciastem Muszę się jakoś opanować i przytkać jogurtem
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<






Edytowane przez asi_ula
Czas edycji: 2008-11-09 o 14:21
asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:46   #649
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

a ja dzisiaj ciągnę 10 dzień bez słodyczy i wogóle i muszę powiedzieć że myślenie o słodyczach staje się powoli mniej uporczywe co mnie bardzo cieszy mam nadzieje że nie wróce do napadów obżerania się i jedzenia byle jak i byle czego
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 14:22   #650
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

U mnie też nie było ostatnio myślenia o słodyczach, bo ich po prostu w domu już nie było Ale dziś i wczoraj.. ehh
Aha - piernik i serniczek w polewie czekoladowej z rodzynkami były pycha jestem okropna, wiem
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:31   #651
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Hehe i takiego smaka nam robisz :P A ja od wczoraj mam to ciasto w domu, ale go jeszcze (jeszcze ) nie ruszyłam Jakąś chwilę temu miałam smaka na coś słodkiego to zjadłam kilka łyżeczek herbatki rozpuszczalnej :P A za chwilę chyba skuszę się na ten kawałek ciasta..
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:11   #652
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Aaaa kurde dokończyłam tego piernika Ciocia przyniosła babci taki odkrojony kawałek (1 porcję) a ja jej wszystko zjadłam haha Sernika też już nie ma, bo babcia powiedziała, że musi go zjeść, bo ja to zrobię
Wzięłam hula hop i odkupuję moje grzechy i... nawet mi wyszło kręcenie w prawo !!! Trochę zjeżdża, w lewo mi się lepiej kręci jednak
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 16:45   #653
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

ten sernik i piernik poruszył moją wyobraźnie
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 17:43   #654
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Hehe Ja coś się dziwnie po nich czuję, zmuliło mnie I w ogóle coś mnie skronie bolą, muszę chodzić wcześniej spać, a nie o 3-4 w nocy xD Trochę teraz kimałam słuchając muzyczki.. eh fajnie tak Ale poleciałam do kuchni zrobić sobie jajecznicę - z 2 jajców na patelni teflonowej, dodałam do tego szynki 'pizzy' i żółtego serka Takie nawet, ale ten ser mi też coś nie pasił. Wybrzydzam
Noo.. i dostałam opieprz od babci, że zawsze jej to ciasto zjadam i że nie jem jak człowiek chleba i ziemniaków, tylko same dodatki do tego. Oj czy ona nie kapuje, że jestem na diecie Montignaca?
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:13   #655
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Hehe, babci ciężko to przyjąć Ale mnie też szczerze mówiąc wczoraj głowa bolała a szczególnie tak pod wieczór... Hm... u mnie wczoraj było tak sobie, ale bardziej na tą grzeszną stronę.. Wstałam o 12, zjadłam kilka orzeszków (ziemnych?, nie wiem ) póżniej tak ok 14 drgie danie, czyli udko z kurczaka, kilka smazonych ziemniaków (a raczej ćwiartek ziemniaka) i miskę sałaty lodowej Mniam A na wieczór skusiłam się na to ciasto, jeden plasterek rolady i kawałeczek jakiegoś ciasta czekoladowo śmietankowego? Hm.. Dobre były A do tego wypiłam jedno piwko I po 20 dostałam telefon od koleżanki czy idę z nią jeszcze jedną naszą koleżanką i jej kolegą do knajpki, no i poszłam.. A tam spotkałyśmy naszą "wspaniałą" nauczycielkę i niestety musiałyśmy być grzeczne.. Piłam sok pomrańczowy i pewnie i tak sobie pomyślała że z jakimś % dodatkiem Ale nie.. A później poszliśmy do sklepu i zakupiłyśmy sobie po piwku i wypiłyśmy na ławce Ale dzisiaj będę już grzeczna Postaram się
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 12:35   #656
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez Ladysarna Pokaż wiadomość
Hehe, babci ciężko to przyjąć Ale mnie też szczerze mówiąc wczoraj głowa bolała a szczególnie tak pod wieczór... Hm... u mnie wczoraj było tak sobie, ale bardziej na tą grzeszną stronę.. Wstałam o 12, zjadłam kilka orzeszków (ziemnych?, nie wiem ) póżniej tak ok 14 drgie danie, czyli udko z kurczaka, kilka smazonych ziemniaków (a raczej ćwiartek ziemniaka) i miskę sałaty lodowej Mniam A na wieczór skusiłam się na to ciasto, jeden plasterek rolady i kawałeczek jakiegoś ciasta czekoladowo śmietankowego? Hm.. Dobre były A do tego wypiłam jedno piwko I po 20 dostałam telefon od koleżanki czy idę z nią jeszcze jedną naszą koleżanką i jej kolegą do knajpki, no i poszłam.. A tam spotkałyśmy naszą "wspaniałą" nauczycielkę i niestety musiałyśmy być grzeczne.. Piłam sok pomrańczowy i pewnie i tak sobie pomyślała że z jakimś % dodatkiem Ale nie.. A później poszliśmy do sklepu i zakupiłyśmy sobie po piwku i wypiłyśmy na ławce Ale dzisiaj będę już grzeczna Postaram się
No no Sandra wcale nie jest taka grzeczna, na jaką wygląda Kurde coraz bardziej Cię lubię hehe Oj pamiętam te czasy kiedy to piło się piwo w parku - niedaleko komendy policji A teraz to kicha, nikomu się nie chce nigdzie wyskoczyć, no chyba, że ze mną nie chcą A z tą nauczycielką to pech Chociaż ja miałam mega luzackie nauczycielki w LO, babka od polaka była po prostu kochana, nawet do klubu się dała zaciągnąć i w ogóle super osoba
Boli mnie głowa, tak poniżej uszu jakbym miała zatkane ehh, wstałam o 12 zjadłam kanapkę i spać mi się chce dalej Ehhh muszę się wreszcie z piżamy przebrać Patrzyłam na ofertę sklepu internetowego i chyba (na pewno ! ) zaopatrzę się w t-shirt i przypinki Marsów
Miłego dnia !
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:38   #657
Kraina
Przyczajenie
 
Avatar Kraina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Witam Was ciepło, Wizażanki ))! Mam do zrzucenia 12 kg, mam nadzieję, że z Waszą pomocą się uda.. Od jutra planuję: codziennie 30 min- bieganie, dieta 1200 kcal, dużo wody mineralnej i jak najmniej węglowodanów ! W miare możliwości bede sie starala zdawac relacje jak najczęściej! Pozdrawiam, Kraina.
Kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:51   #658
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

hej dziewczyny ;-*
ja nie stawiam raczej na żadną diete,bo wiem ze to w moim przypadku mija sie z celem,tylko doprowadzam sie do stanu głodówki a potem duuuzoo jem.Dlatego od dzisiaj stawiam na sport i ruch! Ogólne ograniczenie posiłków,zero słodyczy,bede starała sie jesć na tzw.połówki.
Mam nadzieje ze do konca roku zgubie pare kilogramów,dzisiaj wieczorkiem podam wymiary i zobaczymy jak mi pójdzie
pozdrawiam i zycze wszystki wizazankom silnej woli i powodzenia! ;-*
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:51   #659
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez Taliaa Pokaż wiadomość
doprowadzam sie do stanu głodówki a potem duuuzoo jem. [...] Ogólne ograniczenie posiłków
Ehh to co robisz nie jest ani mądre, ani zdrowe... No chyba, że ten fragment o głodówce to był kiedyś i chcesz z tego wyjść jedząc normalne posiłki. Po prostu ogranicz kalorie, a nie jedz 'połówek', bo będziesz po prostu głodna. Tak czy inaczej witam na wątku

Kraina również witaj

Ja chwilkę pokręciłam hh, później mam zamiar jeszcze poćwiczyć. Z dzisiejszych grzechów to: budyń na kolację, mały pierniczek i kostka czekolady Ogólnie to mam zasadę - jesz słodycze, to później pokutujesz, czyli np. kolacja lekka warzywna. Na razie działa
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 18:33   #660
Ladysarna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mój mały skrawek świata :)
Wiadomości: 303
Dot.: Droga do idealnej sylwetki - Wspólne odchudzanie - Sojuszniczki poszukiwane

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
No no Sandra wcale nie jest taka grzeczna, na jaką wygląda Kurde coraz bardziej Cię lubię hehe Oj pamiętam te czasy kiedy to piło się piwo w parku - niedaleko komendy policji A teraz to kicha, nikomu się nie chce nigdzie wyskoczyć, no chyba, że ze mną nie chcą A z tą nauczycielką to pech Chociaż ja miałam mega luzackie nauczycielki w LO, babka od polaka była po prostu kochana, nawet do klubu się dała zaciągnąć i w ogóle super osoba
Boli mnie głowa, tak poniżej uszu jakbym miała zatkane ehh, wstałam o 12 zjadłam kanapkę i spać mi się chce dalej Ehhh muszę się wreszcie z piżamy przebrać Patrzyłam na ofertę sklepu internetowego i chyba (na pewno ! ) zaopatrzę się w t-shirt i przypinki Marsów
Miłego dnia !
Hm..? Czy ja wyglądam na grzeczną osobę? Nie... Wiesz pozory mylą No to fajnie że chociaż trochę mnie lubisz.. Hm.. szczerze powiedziawszy to my wczoraj siedzieliśmy na terenie mojego LO A ta z biologi to jest masakra i nie lubi mnie.. Ciekawe co powie w środę na lekcji... Haha..
To moze Cię przewiało?? A ja się dzisiaj wkurzyłam na maxa, chciałam sobie pospać, odrobiłm ten dzień w sobotę i co rano przyszli jacyś faceci rynny wymieniać, myślałam ze mnie szlag trafi.. A czekaliśmy na nich od ponad 3 miesięcy a oni wybrali sobie akurat dzisiajszy dzień... Yh...
O to kupuj, kupuj, jak Ci sie natrafiła fajna okazja

A co do jedzenia dzisiaj to..
śniadanie to trochę sałatki z tuńczykiem
obiadu nie było..
hm.. podwieczorek m&m mm... czekoladowe
a na kolację po 18 jogurt Fantasia i kilka orzeszków...

Wiem, wiem że jest źle...


Witam nowe osóbki Taliaa a ty słuchaj asi_uli bo ona ma rację..
Ladysarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.