Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-11-17, 19:59   #1651
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

Cytat:
Napisane przez kasiakorneta Poka¿ wiadomo¶æ
W wakacje ufarbowa³am sobie w³osy szamponem koloryzuj±cym (kolor czarny) do 24 zmyæ. Od tamtego czasu minê³y 2 miesi±ce a kolor mi tylko wyp³owia³.... Teraz wygl±da niezbyt ³adnie. Chcia³abym siê poradziæ jak mam zmyæ ten g³upi szampon albo co mam zrobiæ aby moje w³osy odzyska³y kolor ciemnego orzechu bez rozja¶niania i zbytniego zniszczenia w³osów.

Dodam ¿e mam 15 lat.
Proszê o liczne odpowiedzi.
do cieplej wody dodaj kwasku cytrynowego i zrob plkanke, troche wypluka kolor
__________________
;]
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-17, 20:59   #1652
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 513
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

Cytat:
Napisane przez kasiakorneta Poka¿ wiadomo¶æ
W wakacje ufarbowa³am sobie w³osy szamponem koloryzuj±cym (kolor czarny) do 24 zmyæ. Od tamtego czasu minê³y 2 miesi±ce a kolor mi tylko wyp³owia³.... Teraz wygl±da niezbyt ³adnie. Chcia³abym siê poradziæ jak mam zmyæ ten g³upi szampon albo co mam zrobiæ aby moje w³osy odzyska³y kolor ciemnego orzechu bez rozja¶niania i zbytniego zniszczenia w³osów.

Dodam ¿e mam 15 lat.
Proszê o liczne odpowiedzi.
Szampon przeciw³upie¿owy dobrze zmywa farbe.
Aaa i jak to jest Palette to lepiej id¼ do fryzjerki- zadnej z moich znajomych nie udalo sie zmyc tej czarnej 24 mycia ;| strasznie sie "w¿era" w
__________________

Edytowane przez LuvMSI
Czas edycji: 2008-11-17 o 21:03 Powód: dopisek
LuvMSI jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-18, 14:57   #1653
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetki...

Wiecie co jestem bardzo ocykana w temacie szamponetek i szaponów koloryzuj±cych bo non stop cos testuje na swoim br±zie.. i musze powiedzieæ ze nie polecam absolutnie szamponów z joanny bo kolor jest poprostu brzydki .. matowy i w ogóle .. fuuj.. ale za to szamponetki s± ¶wietne
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-19, 10:05   #1654
Connect
Wtajemniczenie
 
Avatar Connect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 2 176
Dot.: szamponetki...

Witam, mam takie pytanie: czy mo¿na na³o¿yæ szamponetke na inn± szamponetke? Konkretnie chodzi mi o to ¿e kilka dni temu zrobi³am sobie winn± czerwieñ (Marion), czê¶æ koloru mi ju¿ zesz³a a czê¶æ jeszcze jest i bêdzie raczej d³ugo (naturalnie mam w³osy w ró¿nych odcieniach blondu, od jasnego do ciemnego), ogólnie wygl±dam nie za ciekawie a za kilka dni mam wyjazd i chcia³abym co¶ z tym zrobiæ. My¶la³am nad na³o¿enie miedzi lub tycjaniu, ewentualnie jakiego¶ br±zu. Czy po takim ekperymencie mo¿e siê okazaæ ¿e bêdê wygl±da³a jeszcze gorzej? Czy lepiej jeszcze raz na³o¿yæ t± winn± czerwieñ?
__________________
A ty mnie na wyspy szczê¶liwe zawie¼,
wiatrem ³agodnym w³osy jak kwiaty rozwiej, zaca³uj
ty mnie uko³ysz i u¶pij, snem muzykalnym zasyp, otumañ
we ¶nie na wyspach szczê¶liwych nie przebud¼ ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Ga³czyñski
Pro¶ba o wyspy szczê¶liwe
Connect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-19, 19:07   #1655
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez Connect Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam takie pytanie: czy mo¿na na³o¿yæ szamponetke na inn± szamponetke? Konkretnie chodzi mi o to ¿e kilka dni temu zrobi³am sobie winn± czerwieñ (Marion), czê¶æ koloru mi ju¿ zesz³a a czê¶æ jeszcze jest i bêdzie raczej d³ugo (naturalnie mam w³osy w ró¿nych odcieniach blondu, od jasnego do ciemnego), ogólnie wygl±dam nie za ciekawie a za kilka dni mam wyjazd i chcia³abym co¶ z tym zrobiæ. My¶la³am nad na³o¿enie miedzi lub tycjaniu, ewentualnie jakiego¶ br±zu. Czy po takim ekperymencie mo¿e siê okazaæ ¿e bêdê wygl±da³a jeszcze gorzej? Czy lepiej jeszcze raz na³o¿yæ t± winn± czerwieñ?
jak nalozysz jakis ciemniejszy kolor - braz chyba najlepiej, to powinno pokryc Ci rowno
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-19, 20:03   #1656
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetki...

ja tez bym zaryzykowa³a
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 09:18   #1657
sandrek015
Przyczajenie
 
Avatar sandrek015
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 28
Exclamation Szamponetka.?!

Hej mam problem.
Chcia³abym siê przefarbowaæ ale nie tak± prawdziw± farb± tylko szamponetk±.
No i nie wiem czy to zrobiæ bo boje siê ¿e nie bêdê mieæ ju¿ tego prawdziwego koloru i tych samych w³osów ¿e zaczn± mi wypadaæ i ze jak wezmê siê szamponetk± to wyjdzie mi jaki¶ kosmiczny kolor.!!!! Mam ''Piêkny kolor w³osów'' <---- Niby tak uwa¿aj± jest traki br±zowy co ¿adn± farb± nie mo¿na go uzyskaæ ale ja chce mieæ kolor gorzka czekolada co¶ podpadaj±cego do czarnego ale nie mo¿e byæ to czarny Naprawdê pomocy.!!!!!
sandrek015 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 15:27   #1658
neliel
Raczkowanie
 
Avatar neliel
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Szamponetka.?!

Cytat:
Napisane przez sandrek015 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam problem.
Chcia³abym siê przefarbowaæ ale nie tak± prawdziw± farb± tylko szamponetk±.
No i nie wiem czy to zrobiæ bo boje siê ¿e nie bêdê mieæ ju¿ tego prawdziwego koloru i tych samych w³osów ¿e zaczn± mi wypadaæ i ze jak wezmê siê szamponetk± to wyjdzie mi jaki¶ kosmiczny kolor.!!!! Mam ''Piêkny kolor w³osów'' <---- Niby tak uwa¿aj± jest traki br±zowy co ¿adn± farb± nie mo¿na go uzyskaæ ale ja chce mieæ kolor gorzka czekolada co¶ podpadaj±cego do czarnego ale nie mo¿e byæ to czarny Naprawdê pomocy.!!!!!

Gor±co odradzam. Ja te¿ s³ysza³am,¿e mam piêkny swój kolor, mimo to chcia³am sie ulepszyæ...po pierwsze kolor wygl±da sztucznie, brak mu naturalnych refleksów etc. Po drugie- jest du¿e ryzyko,¿e zostanie Ci na b. d³ugo, co ju¿ opisa³y wcze¶niej dziewczyny. Mi poza tym nie zmywa siê równomiernie- jestem bardzo zdziwiona, ale po 3 myciu mam odrosty, a przecie¿ mia³a to byæ najmniej inwazyjna metoda...Mo¿e to wybór prrzeze mnie najmniej rekomendowanej firmy- Palette...sama nie wiem, ale ja odradzam. Je¶li masz ³adny swój kolorek- zostañ przy nim. Ja je¶li uda mi siê toen badziew zmyæ z mojego ³ba- nie ruszam w³osów baaaardzo d³ugo
__________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówi± do kotów „ty”, choæ jako ¿ywo ¿aden kot nigdy z nikim nie pi³ bruderszaftu."
neliel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-27, 14:29   #1659
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: Szamponetka.?!

ja do szamponetek jstem bardzo przekonana ale z szamponem koloryzujacym juz sie bardzo d³ugo mecze i bardzo ¿aluje ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-27, 21:42   #1660
AniaS
Raczkowanie
 
Avatar AniaS
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 46
Cool Dot.: szamponetki...

równie¿ pozna³am tajemnice owych szamponetek. bylam oczywiscie zmuszona. a potem jak juz nie musialam ich stosowac to i tak to robilam, bo kolorek mi sie spodobal a wszystko zaczelo sie w momencie kiedy chcialam wrocic z blondow do naturalnego brazu. oczywiscie farbowanie normalna farba zakonczylo sie w efekcie rudym. i fryzjerka poradzila mi stosowac szamponetkem, gdyz ja nie chcialam juz farbowac wlosow. chcialam poprostu zeby mi odrosly wlasnebrazowe wloski i tak sie tez stalo potem kiedy ju¿ wlosy mialam do ramion, to moje siegaly do szyji, ale niestety te koncowki jeszcze rudzialy i musialam co miesiac szamponetka je potraktowac a¿ wkoncu ¶cielam te rudawe koncowki i jestem teraz naturalna szatynka ale gdzie niegdzie mam takie fajne refleksy po tej szamponetce CIEMNY BRAZ, kolezanka probowala sobie nia pasemka zrobic, ale juz jej tak ladnie nie wyszlo takze tak czy siak moje doswiadczenia z szamponetka oceniam jako pozytywne
__________________
... by zechcia³ zechcieæ jak ja chcê...


Jak jeste¶ sama, to jeste¶ sama, a jak tylko zjawi siê w Twoim ¿yciu jeden mê¿czyzna, to natychmiast pojawia siê nastêpny... a wszystko dlatego, ¿e oczy Ci siê b³yszcz± bardziej ni¿ wtedy kiedy by³a¶ sama.
AniaS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-06, 21:11   #1661
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: szamponetki...

KInga04 Ty taka obcykana jeste¶ w tych szamponetkach to powiedz mi, czy w ogóle istnieje taka szamponetka w kolorze zimnym, ciemnym br±zie. Jak na zdj. Je¶li tak to jaka?? I ¿eby nie by³o tego rudawego poblasku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 14vv.jpg (40,1 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 046a5c143f.jpg (25,5 KB, 98 za³adowañ)
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 10:31   #1662
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetki...

cos z Joanny bym poradzi³a, chociaz taki efekt bez polysku najlepiej uzyskac wlasnie szamponem koloryzujacym Joanny który odradza³am wlasnie z tego powodu.. aktualnie mam na glowie prawie identyczny kolor jak na zdjêciu wlasnie po zmywaj±cym sie czarnym szamponie koloryzujacym na moim naturalnym br±zie .. ale ogolnie nie polecam w tym celu czarnego.. czekoladowy jakis bylby dobry albo zwykly ciemny br±z chyba ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 11:26   #1663
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Poka¿ wiadomo¶æ
cos z Joanny bym poradzi³a, chociaz taki efekt bez polysku najlepiej uzyskac wlasnie szamponem koloryzujacym Joanny który odradza³am wlasnie z tego powodu.. aktualnie mam na glowie prawie identyczny kolor jak na zdjêciu wlasnie po zmywaj±cym sie czarnym szamponie koloryzujacym na moim naturalnym br±zie .. ale ogolnie nie polecam w tym celu czarnego.. czekoladowy jakis bylby dobry albo zwykly ciemny br±z chyba ..
Ciemny br±z stosowa³am z Palette i to jest taki ciep³y odcieñ i do¶æ szybko mi schodzi... Czarny odpada To poszukam z Joanny czeko br±zu Orientujesz siê, czy w Rossmanie s± szamponetki z Joanny?
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 14:19   #1664
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetki...

u mnie w miescie nie ma ..
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-07, 14:56   #1665
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: szamponetki...

U mnie sa szamponetki Joanny sa na pewno w Naturze, Leclercu
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-08, 16:34   #1666
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: szamponetki...

Dziêki dziewczyny Poszukam szamponetek z Joanny Jak zrobiê sobie ni± w³osy to dam znaæ
tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-22, 20:51   #1667
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Robi³am kilka razy t± granatow± czerni± i wyszed³ mi ciemniejszy br±z (sama mam jasny br±z). Albo z moimi w³osami co¶ nie tak, albo z tym szamponem.
dianehegarty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-22, 23:38   #1668
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 11 059
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Ja dzisiaj w koñcu skusi³am siê na szamponetkê z Palette w kolorze czekoladowego br±zu.Swoje naturalne mia³am ¶redni br±z i w sumie póki co jestem zadowolona z wyniku.Zobaczymy jeszcze jutro w ¶wietle dziennym Ciekawa jestem wyp³ukiwania siê koloru czy rzeczywiscie zmyje siê po 6-8 myciach
__________________
ksi±¿ki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-23, 19:04   #1669
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: szamponetka na rozja¶niane w³osy...

mogê wymieszaæ dwa kolory szamponem marion mied¼ i czerñ granatu? wyjdzie mi jaki¶ fiolet? w³osy mam dekoloryzowane z czerni, teraz jaj rudawy jasny br±z, chce pasemka w jakim¶ fajnym kolorze a teraz jest wolne od szko³y ;]
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 20:31   #1670
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wroc³aw.
Wiadomo¶ci: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Szamponetki z Palette s± bardzo "mocne". Zreszt± jak wszystkie I zazwyczaj jest tak, ¿e po tych 6-8 myciach siê nie zmywa...
Przyk³adem mo¿e byæ moja kole¿anka, która wziê³a szamponete z Palette 6-8 myæ, taki czerwieñ-br±z i... zmy³o siê jej po 2 latach
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 21:25   #1671
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Polecam Wam szamponetki DAX cosmetics S± tanie: 2 z groszem w Rossmanie. Fajne odcienie Kupi³am kolor czarna kawa. Taki ciemny br±z. Da³am na 20 min. i fajny efekt, kolor trochê ja¶niejszy niz na opakowaniu (bo 3ma³am tylko 20 min.), w³osy fajnie b³yszcz± ale nie wygl±daj± na farbowane i sztuczne. Zobaczymy jak ze zmywaniem. Jak dla mnie mo¿e siê nie zmywaæ
Mo¿na u¿yæ szamponetkê, która by³a ju¿ otwarta ( 12 godz.??)?
__________________

tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 21:26   #1672
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Moja kolezanka robila sobie szamponetka 6-8 mycpalette i w ogole jej sie nie zmy³o. Nic a nic. Ja robilam l'oreal 'em do 28 myc i po kilku myciach wiekszosc koloru sie zmyla, jednak odcien wlosow na zawsze pozostaje zmieniony. czesc wcale sie nie zmywa.
Wiec liczcie sie z tym ze do konca wam sie nie zmyje i jakies tam odrosty bêd±.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 21:43   #1673
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 11 059
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetki z Palette s± bardzo "mocne". Zreszt± jak wszystkie I zazwyczaj jest tak, ¿e po tych 6-8 myciach siê nie zmywa...
Przyk³adem mo¿e byæ moja kole¿anka, która wziê³a szamponete z Palette 6-8 myæ, taki czerwieñ-br±z i... zmy³o siê jej po 2 latach
Wiem o tym
U mnie du¿ej zmiany koloru nie ma,raczej po prostu wzmocni³ siê on trochê tak¿e liczê,ze i nie bêdzie du¿ego problemu z odrostami
__________________
ksi±¿ki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-28, 17:02   #1674
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

U mnie zosta³a taka ruda poswiata, co dziwne, farba jako taka nie ma nic z rudym wspolnego:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 10:27   #1675
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetki z Palette s± bardzo "mocne". Zreszt± jak wszystkie I zazwyczaj jest tak, ¿e po tych 6-8 myciach siê nie zmywa...
Przyk³adem mo¿e byæ moja kole¿anka, która wziê³a szamponete z Palette 6-8 myæ, taki czerwieñ-br±z i... zmy³o siê jej po 2 latach
i tak dobrze,ze wogle
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-29, 15:21   #1676
majutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: czy czarna szamponetka faktycznie sie zmywa?

ja koloryzowa³am w sierpniu szamponetk± 8-12 myæ, czy jako¶ tak, chyba z Joanny (kasztanowy br±z). nie do¶æ, ¿e wyszed³ mi ciemny, dziwny br±z z fioletowym po³yskiem, to teraz nie mogê siê go pozbyæ z w³osów. spra³ siê trochê i aktualnie mam w³osy w kolorze jasnobr±zowo-pomarañczowo-jakim¶:/:/ próbowa³am ju¿ zmywaæ go szamponem przeciw³upie¿owym i wod± z octem, ale nic nie pomaga, nie licz±c tego,¿e koñcówki mam teraz sto razy ja¶niejsze ni¿ np. grzywkê.
nie mam pojêcia, co z tym zrobiæ.
majutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-01, 14:56   #1677
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: szamponetki...

hej mam do was pytanie... mam w³osy koloru ciemny br±z a zawsze marzy³am o czarnych w³oskach nie chce ich farbowaæ bo bojê siê ¿e za bardzo siê zniszcz±... Doradzicie mi jakie¶ czarne szamponetki które schodz± gdzie¶ po 8-10 myciach a i jeszcze jedno czy szamponetki niszcz± w³osy???
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-01, 17:39   #1678
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: szamponetki...

Cytat:
Napisane przez Kotek112 Poka¿ wiadomo¶æ
hej mam do was pytanie... mam w³osy koloru ciemny br±z a zawsze marzy³am o czarnych w³oskach nie chce ich farbowaæ bo bojê siê ¿e za bardzo siê zniszcz±... Doradzicie mi jakie¶ czarne szamponetki które schodz± gdzie¶ po 8-10 myciach a i jeszcze jedno czy szamponetki niszcz± w³osy???
Co do zmywania siê szamponetek to tutaj najwa¿niejsze jest to jakiej firmy szamponetkê wybierzesz [ na to masz wp³yw ] no i indywidualna podatno¶æ Twoich w³osów, na co wp³ywu raczej nie masz. Ja bym poleci³a szamponetkê firmy Marion albo Delia. Marion do dostania w wielu kioskach, a Delia w Rossmannach. Przy czym nigdy nie robi³am czerni tymi szamponetkami wiêc nie wiem czy wychodz± w miare naturalne czy nie.
Natomiast nie polecam ¯ADNYCH szamponetek/farb pó³-trwa³ych Palette. Nie zmywaj± siê, niszcz± w³osy, kolor jest sztuczny a do tego Schwarzkopf testuje na zwierzêtach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-02, 11:19   #1679
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: szamponetki...

dziêki za odpowied¼
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 17:47   #1680
dorocia990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3
Szamponetka

Mam pytanie odno¶nie dotycz±ce szamponetki do w³osów. Czy je¶li Otwarzy³am j± kiedy¶ z 4 miesi±ce temu i nie u¿y³am jej.... i le¿a³ ci±gle otwarta tzn. w woreczku no ale opakowanie by³o ju¿ otwarte to czy co¶ siê stanie jak jej u¿yje czy lepiej nie ryzykowaæ??
dorocia990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.