Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 08:05   #1981
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć wszystkim,

zdrówka chorowitkom, mnie też coś zaczyna łapać

poza tym to nie będzie dobry dzień, nienawidzę komunikacji w Warszawie, taki tłok dzisiaj w metrze że myslałam że przytomność stracę tyle było ludzi i nie było czym oddychać, jakies dziwne że metro co 5 minut jeździ
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:28   #1982
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny...słuchajcie, ide na sylwestra na bal przebierańców i kompletnie nie mam pomysłu na przebranie Doradźcie coś pliiis
Ja w tamtym roku byłam na takiej imprezie karnawałowej, z tego co pamiętam to byli: ksiądz, zakonnica, marynarz, pirat, doda i majdan, uczennica, dziewczyny przebrane w takie płyszczące peruki i ciuchy, aniołki, diabełki, klaun, koty hmm... jakoś nic więcej nie mogę sobie przypomnieć...
Na allegro można znaleść jakieś elementy, które da się wykorzystać w przebraniu, np. peruki, skrzydła, rogi itp.

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Ale ci zazdroszczę z tym mieszkaniem.Mi ostatnio Tż przedstawił propozycję zrobienia poddasza w jego domu (duże ok.100m2), ale...piętro niżej rodzice.Sama nie wiem.Rodzice w tym samym w domu.Chyba najlepiej całkowicie na swoim,ale chodzi o pieniądze... Ślub planujemy dopiero za 1,5 roku lub za 2, ale jakbyśmy się zdecydowali to w przyszłym roku prace by ruszyły.Sama nie wiem.Są plusy i minusy
Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, Ty wiesz najlepiej czy z nimi wytrzymasz. Jak widać na przykładzie Mekintoszka i mojej znajomej są i dobre teściowe.

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
W ogóle już mnie wzięło na dekorowanie domu na święta. W poniedziałek będzie już po Mikołajkach, a zatem daje sobie do tego prawo Kupiłam 2,5m chonkę dmuchaną na balkon. Taką z prezentami - no pogieło mnie i to równo
Diano to masz tak samo jak moja mama, dla niej okres świąteczny to raj. Uwielbia mikołajki, aniołki, bombki... Ja także lubie ozdoby świąteczne, ładnie przystrojony dom w okresie bożonarodzeniowym, jednak z zachowaniem umiarkowania

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość

Edit
Oglądacie dzisiaj Londyńczyków ? Ja bardzo lubię ten serial
Słyszałam o nim ale nigdynie oglądałam... Na jakim programie leci?

Cytat:
Napisane przez mekintoszek Pokaż wiadomość
No, ale, Butter to są dyskusje, które można by toczyć w nieskończoność Podobnie jak o wyższości psa z rodowodem nad takim , który go nie ma, czy też o tym, czy warto obcinac uszy, ogony...
Miłej nocy
Słyszałam, że obcinanie uszu i ogona jest teraz zabronione...
Ja mam psa z rodowodem i uważam, że jest dużo mądrzejszy od poprzedniego, choć równie dobrze może to być zbieg okoliczności.
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:31   #1983
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć dziewczynki. Pisze do was z domu,jestem na zwolnieniu lekarskim do środy. Myślałam ze to zwykłe przeziębienie, a okazuje się, ze to początki anginy. Dobrze ze jedank poszłamd o tego lekarza.

I wiecie co teraz robię? Kocyk, kawka z cynamonkiem, jajeczko na miękko, serek wiejski, świeze bułeczki.Aaaaach
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:39   #1984
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

L_V zadroszczę tego kocyka i innych atrybutó "rozpusty" tylko jeszcze lepiej byłoby jakbyś zdrowa była i w domku posiedziała
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:42   #1985
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Pisze do was z domu,jestem na zwolnieniu lekarskim do środy. Myślałam ze to zwykłe przeziębienie, a okazuje się, ze to początki anginy. Dobrze ze jedank poszłamd o tego lekarza.

I wiecie co teraz robię? Kocyk, kawka z cynamonkiem, jajeczko na miękko, serek wiejski, świeze bułeczki.Aaaaach
no to trochę odpoczniesz, kuruj się kochana, szybko wrócisz do formy i dzięki temu będziesz miała czas na plotki z nami
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:46   #1986
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Pisze do was z domu,jestem na zwolnieniu lekarskim do środy. Myślałam ze to zwykłe przeziębienie, a okazuje się, ze to początki anginy. Dobrze ze jedank poszłamd o tego lekarza.

I wiecie co teraz robię? Kocyk, kawka z cynamonkiem, jajeczko na miękko, serek wiejski, świeze bułeczki.Aaaaach
Też bym tak chciała...

EDIT: Tzn.chciałabym posiedzieć w domku z kawką i śniadankiem, ale nie chciałabym być chora... Szybkiego powrotu do zdrowia
__________________
razem

Edytowane przez goosia207
Czas edycji: 2008-12-05 o 09:06 Powód: dopisek
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:57   #1987
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
L_V zadroszczę tego kocyka i innych atrybutó "rozpusty" tylko jeszcze lepiej byłoby jakbyś zdrowa była i w domku posiedziała
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
no to trochę odpoczniesz, kuruj się kochana, szybko wrócisz do formy i dzięki temu będziesz miała czas na plotki z nami

Dzięki dziewczyny.
Czas wziąc antybiotyk. Idę do kuchni.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 09:02   #1988
mekintoszek
Rozeznanie
 
Avatar mekintoszek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 580
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Dziewczyny- temat rzeka. Obiecuje byc swiadoma obowiazkow, konsekwencji i wymogow rasy ktora wybralam, ale z pewnoscia bede was niejednokrotnie prosic o rade .
Zawsze musi byc ten pierwszy raz I lepiej przygotowac sie do niego solidnie niz wybierac pieska pod wplywem chwili. Sa ludzie, ktorzy niestety tak decyduja sie na pieski ze schroniska, nie do konca zdajac sobie sprawe, z problemow czy to zdrowotnych, czy to wychwawczych i najczesciej cierpi na tym pies.
nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że obcinanie uszu i ogona jest teraz zabronione...
Ja mam psa z rodowodem i uważam, że jest dużo mądrzejszy od poprzedniego, choć równie dobrze może to być zbieg okoliczności.
Zabronione na szczęście jest, ale to nie znaczy, że dyskusja się nie toczy na ten temat.
mekintoszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:10   #1989
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć Dizewczyny..
Mekintoszku, tak jak cape napisała...temat-rzeka.
Dalej jest kilka kwestii, w których się z Tobą nie zgadzam... ale wiem, że Ty się potem nie zgodzisz ze mną... więc nie ma to sensu
Generalnie uważam, że można dobierać psa pod kątem swojego trybu życia itp... ale moim zdaniem nie jest to najlepsze wyjście.
To że większy pies może zrobić więcej krzywdy niż mały..tak, nieświadomie. A mały, nie do końca ułożony pies z ciężkim charakterem zrobi to specjalnie i będzie się to powtarzać.
Ok, już nic więcej nie mówię, bo mogę tak bez końca

Najważniejsze, że dziś piątek i idziemy z TŻ, moją siostrą i szwagrem na kręgle

EDIT:
Haniu, podaj proszę adres tej stronki, na której kupowałaś AGD Pamiętam, że mówiłaś, że jest tam taniej

Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2008-12-05 o 09:37
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:53   #1990
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

a co tu dzisiaj taki spokój? Ja mam w końcu luźniejszy dzień (chyba?) w tym tygodniu a tu nic.


Myślicie, że dziś za wcześnie na ubranie choinki w firmie? Nie wiem, kiedy mam się za to zabrać
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:53   #1991
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Co tu tak cicho? ja siedze uzbrojona w laptopa, mam czas a tu nikogo nie ma?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 09:55   #1992
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Myślicie, że dziś za wcześnie na ubranie choinki w firmie? Nie wiem, kiedy mam się za to zabrać
Własnie też o tym myślę... Chyba zostawimy to na przyszły tydzień...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:55   #1993
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a co tu dzisiaj taki spokój? Ja mam w końcu luźniejszy dzień (chyba?) w tym tygodniu a tu nic.
To samo napisałam, w tej samej minucie. Miśku, będziemy plotkowały we dwie.


Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Myślicie, że dziś za wcześnie na ubranie choinki w firmie? Nie wiem, kiedy mam się za to zabrać
Chyba jeszcze za szybko, Ubrałabym tak po 15-tym grudnia. No, chyba ze świąteczny wystrój wiąże się jakoś z praca twojej firmy (macie jakieś świąteczne promocje czy cos).
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:06   #1994
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć.

L_V zdrówka. Dobrze, że wybrałaś się do lekarza.

Ale dziś cisza...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:08   #1995
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a co tu dzisiaj taki spokój? Ja mam w końcu luźniejszy dzień (chyba?) w tym tygodniu a tu nic.


Myślicie, że dziś za wcześnie na ubranie choinki w firmie? Nie wiem, kiedy mam się za to zabrać
U mnie w pracy choinka i ozdoby są od wczoraj
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:08   #1996
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Myślicie, że dziś za wcześnie na ubranie choinki w firmie? Nie wiem, kiedy mam się za to zabrać
Ja ubralam wczoraj.
Ale to ze względu na konkurencję

Co do ozdob swiatecznych....preferuję minimalizm. I jak juz to ozdoby naturalne...ze tak powiem.
Choinka przywdziana w slomiane aniolki, bombeczki w ksztalcie jablek, pierniczki, plasterki wysuszonej pomaranczy.
W misach owoce swierze i suszone, stroiki wlasnoręcznie zrobione, swieczki swiateczne itp.

Nie lubię lampek, wielkich swiecących brokatem bombek, lancuchow z tworzywa foliopodobnego itp.

W "Londynczykach" gra przyjaciolka moje siostry. Zawsze mam plana obejrzeć ale jakoś nie trafialm do tej pory.

L_V dobrze ze do lekarza poszłaś. Kuruj się w takim razie i zdrowiej szybciorem .

Butter agito.pl.
Jak na ceneo wyszukujesz to moze nie są najbardziej tani, ale za przesylkę nieduzo liczą no i sa sprawdzeni.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:11   #1997
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć

Przyszedł ten cholerny skuter, brat Tż odebrał od kuriera. I wreszcie spokój.

L_V : zdrowia życzę!

Ad teściowych, to moja teściowa jest bardzo ok (teść też), taka co to kawkę wypije, na zakupy pójdzie (dopiero 40 la skończyła), pogada.
Tyle, że czasem się boję żeby to nie zaszło za daleko, bo to jest jednak teściowa. I jak ona się zagalopuje to robię mały kroczek do tyłu. ale lubię ją bardzo, i ona chyba mnie też
Mimo tego (padła taka propozycja ostatnio) nie zdecyowałabym się chyba na mieszkanie we wspólnym domu (typu bliźniak, osobne wejście), jakoś się oobawiam, ż to by było takie "przechodnie" wszystko.

PS. Tż wieczorem nadrobił poranek.
Najpierw jak wrócił z pracy to rzucil mi się na szyję, bo rzekomo się stęsknił.
Musiał zrobić coś na kompuerze, i w zasadzie ciągle do niego wracał, az o późnego wieczora.
Udawałam, że jestem zmęczona, i takaaa śpiąca, głowa mnie boli.
Poczłapałam wziąć prysznic, depilacja full wypas, fajna bielizna/koszulka/. Na to koszulka normalna, co by wyglądało, że to "strój piżamowy, leniwej kury domowej". Tylko perfumy mnie zdradzały.
Nic nie powiedział. Ja sobie "przysypiałam",Tż miał przyjść za 10 minut. W końcu przylazł, przytula się, a ja hm, śpię. Zamierzał mnie obiecanym masażem obudzić i się oczywiście kapnął co mam pod spodem
Miło było, zwłaszcza, że poszliśmy bardzo późno spać, a potem stwierdził, że jestem cudowna i bardzo mnie kocha.

Żeby nie było za pięknie rano mnie troszkę wnerwił (Madlen niewyspana, Madlen złaaaa), ale i tak chodzę rozmiękczona

Jezu, jaki tasiemiec mi wyszedł!
*nie musicie czytać*
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:15   #1998
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja ubralam wczoraj.
Ale to ze względu na konkurencję

Co do ozdob swiatecznych....preferuję minimalizm. I jak juz to ozdoby naturalne...ze tak powiem.
Choinka przywdziana w slomiane aniolki, bombeczki w ksztalcie jablek, pierniczki, plasterki wysuszonej pomaranczy.
W misach owoce swierze i suszone, stroiki wlasnoręcznie zrobione, swieczki swiateczne itp.
Taką choinke ubiera moja mama.Ozdoby kupowała na targach ludowych, wszystko jest słomiane i drewniane, do tego wieszamy pierniczki, ciasteczka i kilka jabłek.

A ostatnio widziałam w sklepie meblarskim śliczna choinkę ubrana cała na kryształowo - światło odbijające sie w tych kryształach dawało niesamowite efekty.


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
L_V dobrze ze do lekarza poszłaś. Kuruj się w takim razie i zdrowiej szybciorem .
No, na to wychodzi. Kuruje się cały czas. siedzę pod kocem i piję herbatę s sokiem malinowym.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:18   #1999
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Wczoraj was chyba pytałam co sądzicie o pędzlach na allegro, dałam linka, ale chyba nikt nie zauważył. Zapytam dzisiaj, używacie pędzli??

L_V mogę się spytac o krem, czy nie bardzo masz siłę??
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 10:20   #2000
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość

Przyszedł ten cholerny skuter, brat Tż odebrał od kuriera. I wreszcie spokój.


Ad teściowych, to moja teściowa jest bardzo ok (teść też), taka co to kawkę wypije, na zakupy pójdzie (dopiero 40 la skończyła), pogada.
Tyle, że czasem się boję żeby to nie zaszło za daleko, bo to jest jednak teściowa. I jak ona się zagalopuje to robię mały kroczek do tyłu. ale lubię ją bardzo, i ona chyba mnie też
Mimo tego (padła taka propozycja ostatnio) nie zdecyowałabym się chyba na mieszkanie we wspólnym domu (typu bliźniak, osobne wejście), jakoś się oobawiam, ż to by było takie "przechodnie" wszystko.

PS. Tż wieczorem nadrobił poranek.
Najpierw jak wrócił z pracy to rzucil mi się na szyję, bo rzekomo się stęsknił.
Musiał zrobić coś na kompuerze, i w zasadzie ciągle do niego wracał, az o późnego wieczora.
Udawałam, że jestem zmęczona, i takaaa śpiąca, głowa mnie boli.
Poczłapałam wziąć prysznic, depilacja full wypas, fajna bielizna/koszulka/. Na to koszulka normalna, co by wyglądało, że to "strój piżamowy, leniwej kury domowej". Tylko perfumy mnie zdradzały.
Nic nie powiedział. Ja sobie "przysypiałam",Tż miał przyjść za 10 minut. W końcu przylazł, przytula się, a ja hm, śpię. Zamierzał mnie obiecanym masażem obudzić i się oczywiście kapnął co mam pod spodem
Miło było, zwłaszcza, że poszliśmy bardzo późno spać, a potem stwierdził, że jestem cudowna i bardzo mnie kocha.

Żeby nie było za pięknie rano mnie troszkę wnerwił (Madlen niewyspana, Madlen złaaaa), ale i tak chodzę rozmiękczona

Jezu, jaki tasiemiec mi wyszedł!
*nie musicie czytać*
Cześć. Piękny tasiemiec.

EDIT.
Madlen ja zauwazylam, ale nie uzywam- poza jednym do rozu..więc ekspertem nie jestem.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2008-12-05 o 10:22
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:22   #2001
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć Haniu
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:27   #2002
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość

L_V mogę się spytac o krem, czy nie bardzo masz siłę??
Pytaj, pytaj
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:29   #2003
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

ja się ostatnio załamałam swoją cerą i to poważnie, ja po prostu nie mogę uzywać żadnych kosmetykó do twarzy bo dosłownie wszystko mnie uczula i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, nie lubie swojej twarzy
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:32   #2004
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Chodzi mi o krem matujący z Avonu, zaraz przepiszę skład.
O ten:
Kupiłam Tż tonik przeciwko wągrom też z A.m tej samej serii + ten krem.
Tonik sama stosowałm jak byłam nastolatką i miałam dużo syfków, ale generalnie jest okropnie ostry, mocno alkoholowy. Tż jest posiadaczem cery tłustej, i potrzebował czegoś agresywnego. A krem, to dla niego też, ale chciałam wiedzieć czy mogę stosować.
Ten: http://https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24508,clearskin-mattifying-moisturiser-matujacy-krem-nawilzajacy.html

Idę po pudełko, skład wpisać.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:34   #2005
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez hania811;9973831


[B
Butter[/B] agito.pl.
Jak na ceneo wyszukujesz to moze nie są najbardziej tani, ale za przesylkę nieduzo liczą no i sa sprawdzeni.
Dzięki Haniu... ja chyba mam sklerozę, bo już kiedyś o to pytałam i kompletnie zapomniałam
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:52   #2006
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

skład:
Aqua, glycolid acid, Propylene glycol, c12-15 alkyl benzoate, Dimethicone, kaolin, cyclopentasiloxane, sodium hydroxide, cetearyl, alkohol, ethylhexyl, methoxycinnamate, stearyl alcohol, cyclohexasiloxane, pwm/ma decadiene crosspolymer, salicylic acid, parfum, peg-40 stearate, ceteareth-20, methylparaben, steareth 21, disodium etta, polysorbate 60, Peg-150 stearate. , steareth 20, isododecane, alcohol denat, lysine carboxymethyl cysteinate, butylene glycol, polystryrene/hydrogenated polyisopentene copolumer, aloe barbadensisleaf juice, sodium c8-16 issoalkylsuccinyl lactoglobulin, sulfonate, phosphatidylcholine, chamomilla recutitia extract, xanthan gum, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, atelocollagen sodium chondroitin sulfate, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, CI 19140, CI42090, <19807-09>


Uff, przepisanie tego to męka i na bank sa błędy
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:54   #2007
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o krem matujący z Avonu, zaraz przepiszę skład.
O ten:
Kupiłam Tż tonik przeciwko wągrom też z A.m tej samej serii + ten krem.
Tonik sama stosowałm jak byłam nastolatką i miałam dużo syfków, ale generalnie jest okropnie ostry, mocno alkoholowy. Tż jest posiadaczem cery tłustej, i potrzebował czegoś agresywnego. A krem, to dla niego też, ale chciałam wiedzieć czy mogę stosować.
Ten: http://https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24508,clearskin-mattifying-moisturiser-matujacy-krem-nawilzajacy.html

Idę po pudełko, skład wpisać.
Dawaj skłąd, zobaczymy co tam siedzi.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 10:58   #2008
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
skład:
Aqua, glycolid acid, Propylene glycol, c12-15 alkyl benzoate, Dimethicone, kaolin, cyclopentasiloxane, sodium hydroxide, cetearyl, alkohol, ethylhexyl, methoxycinnamate, stearyl alcohol, cyclohexasiloxane, pwm/ma decadiene crosspolymer, salicylic acid, parfum, peg-40 stearate, ceteareth-20, methylparaben, steareth 21, disodium etta, polysorbate 60, Peg-150 stearate. , steareth 20, isododecane, alcohol denat, lysine carboxymethyl cysteinate, butylene glycol, polystryrene/hydrogenated polyisopentene copolumer, aloe barbadensisleaf juice, sodium c8-16 issoalkylsuccinyl lactoglobulin, sulfonate, phosphatidylcholine, chamomilla recutitia extract, xanthan gum, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, atelocollagen sodium chondroitin sulfate, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, CI 19140, CI42090, <19807-09>


Uff, przepisanie tego to męka i na bank sa błędy

Więc tak - jest to krem z kwasami, czyli nadaje się tylko i wyłącznie na noc, a rano trzeba chronić skórę chociażby minimalnym filtrem. Jest tu sporo kwasy glikolowego (nie nadaje sie do cer naczyniowych) oraz salicylowego. To bardzo skuteczne połączenie, jednak dodatek alkoholu wzmacnia jeszcze działanie kwasów, co oznacza ze krem może podrażniać. Moze wystąpić na początku wysyp krostek a potem łuszczenie sie skóry. Nie stosowałabym tego preparatu codziennie, może byc za silny. Trzeba ten krem traktować jako kurację kwasową,a nie preparat do codziennej pielęgnacji.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:29   #2009
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Będzie rozjaśniać lekkie przebarwienia?

A jakbym stosowała go tylko na nc, ale codziennie?
I drugie, co w takm razie mogę stosować na dzień? cudw być nie musi, ale, żeby nie zapychał i mi nie zaszkodził?
(Cera mieszana)
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:33   #2010
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Helou !

Cala noc mi sie snily psy i koty

L_V dobrze , ze poszlas do lekarza. Taka nieleczona angina moze miec grozne powiklania, a tak sobie odpoczniesz i nabierzesz sil.

Zdrowka wszystkim chorowitkom !
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.