nowości Oriflame - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 09:58   #3241
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

witam

wiem, że Was ostatnio męcze, ale dziś składam zamówienie i kusi mnie jeszcze woda Nomadic Her co o niej sądzicie na KWC opinie są różne, a jak jest z jej trwałością, bo tam zdania także są podzielone? Wg Was jest godna uwagai?
Z góry dziękuje Wam za pomoc i życze miłego dnia
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:19   #3242
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
witam

wiem, że Was ostatnio męcze, ale dziś składam zamówienie i kusi mnie jeszcze woda Nomadic Her co o niej sądzicie na KWC opinie są różne, a jak jest z jej trwałością, bo tam zdania także są podzielone? Wg Was jest godna uwagai?
Z góry dziękuje Wam za pomoc i życze miłego dnia
zapach jest na prawdę ładny, jednak niestety niezbyt trwały (przynajmniej na mnie), znika po niecałych 3 godzinach.
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:25   #3243
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
zapach jest na prawdę ładny, jednak niestety niezbyt trwały (przynajmniej na mnie), znika po niecałych 3 godzinach.
achaa midsummer ile się trzyma? Osobiście który byś wybrała midsummer czy nomadic? ... bo teraz bym sobie jeden wzieła a za jakiś czas drugi, może TŻ na urodzinki by mi kupił
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:34   #3244
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
achaa midsummer ile się trzyma? Osobiście który byś wybrała midsummer czy nomadic? ... bo teraz bym sobie jeden wzieła a za jakiś czas drugi, może TŻ na urodzinki by mi kupił
Midsummer'a nie znam (mam tylko talk o tym zapachu ) ale wg opinii na KWC to też nie trzyma się zbyt długo. Osobiście wybrałabym Nomadic, bo zapach jest na zimę idealny Ale oczywiście to tylko moje zdanie
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:36   #3245
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

a tak z ciekawości jaki zapach z ori jest najtrwalszy i jednocześnie ładny?
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:46   #3246
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Midsummer'a nie znam (mam tylko talk o tym zapachu ) ale wg opinii na KWC to też nie trzyma się zbyt długo. Osobiście wybrałabym Nomadic, bo zapach jest na zimę idealny Ale oczywiście to tylko moje zdanie
też właśnie zauważyłam że z opini na KWC jak i na http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2863 niesety nie nalżey midsummer do trwałych, jeśli nie teraz pewnie kiedyś na niego się napewno skusze, ale chyba jednak taką świerzą nutke zapachową chciała bym na lato-wiosne. ... już czuje, że ślicznie pachnie, bo przy kazdej opini jest to podkreślane i tą wiedze wykorzystam przy zakupie tej wody raczej latem-wiosną.
Teraz może faktycznie wezme nomadic bo ćoś ciągnnie mnie do tego kadzidła-a w ciepły zapach zimą sie otulić też fajnie. Jak fundusze będą w zapasie to może skusze sie w kat 03 na Elvie EDT jeśli okazała by się ładna, jakby ktoś ją miał to proszę o opinie przy okazjii z góry dziekuje
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 10:54   #3247
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: nowości Oriflame

Wczoraj przyszło mi zamówienie z kat. O2. Ten korektor Top Secret rzeczywiście jest bardzo fajny dzięki za informacje jeszcze raz
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 11:15   #3248
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
witam

wiem, że Was ostatnio męcze, ale dziś składam zamówienie i kusi mnie jeszcze woda Nomadic Her co o niej sądzicie na KWC opinie są różne, a jak jest z jej trwałością, bo tam zdania także są podzielone? Wg Was jest godna uwagai?
Z góry dziękuje Wam za pomoc i życze miłego dnia
Dla mnie Nomadic jest rewelacyjny! To jedne z moich ulubionych perfum Jeśli chodzi o Midsummer, to zamówiłam je kiedyś w wersji 15 ml, ale totalnie nie przypadły mi do gustu.. :/
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 11:41   #3249
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości jaki zapach z ori jest najtrwalszy i jednocześnie ładny?
Już to gdzieś pisałam, moim zdaniem Freya. Z tym że zapach nie każdemu odpowiada. Mi się strasznie podoba.

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
też właśnie zauważyłam że z opini na KWC jak i na http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2863 niesety nie nalżey midsummer do trwałych, jeśli nie teraz pewnie kiedyś na niego się napewno skusze, ale chyba jednak taką świerzą nutke zapachową chciała bym na lato-wiosne. ... już czuje, że ślicznie pachnie, bo przy kazdej opini jest to podkreślane i tą wiedze wykorzystam przy zakupie tej wody raczej latem-wiosną.
Teraz może faktycznie wezme nomadic bo ćoś ciągnnie mnie do tego kadzidła-a w ciepły zapach zimą sie otulić też fajnie. Jak fundusze będą w zapasie to może skusze sie w kat 03 na Elvie EDT jeśli okazała by się ładna, jakby ktoś ją miał to proszę o opinie przy okazjii z góry dziekuje
Elvie miałam (a jakże ) zapach delikatny, taki wiosenny, świeży i ciepły zarazem, ale znowu fatalna trwałość. Chociaż to zależy też od skóry. Na mojej kumpeli z ławki Elvie pachnie cały dzień a na mnie znika zanim zdążę dojechać do szkoły
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 11:51   #3250
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

zapach Nomadic bardzo mi się podoba

a na ostatnim szkoleniu też robiłam za modelkę tematem szkolenia była pielęgnacja cery zimą, zatem makijaż miałam zrobiony teoretycznie na narty na kremie na zimę. bardzo trudno ten krem zmatowić, mimo, iż miałam nałożone bardzo dużo pudru. za to cienie miałam idealnie dobrane do koloru oczu (oczy niebieskie - fioletowe cienie) i bardzo ładnie nałożone, tylko czemu ja tej paletki GG nie dostałam

niestety, rzadko mam okazję bywać na szkoleniach, bo najczęściej są one u nas we wtorki i czwartki, a akurat w te dni mam niemiecki - ale niedługo ferie, więc może trochę ze szkoleń pokorzystam
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 12:23   #3251
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: nowości Oriflame

Kurcze, zainteresowałyście mnie tymi szkoleniami ja jestem konsultantką kilka lat i jeszcze nigdy na żadnym nie byłam...a widzę, że warto! Tylko powiedzcie mi czy na te szkolenia trzeba się wcześniej zapisać czy przychodzi się tak "z marszu"?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 12:58   #3252
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

nie trzeba się zapisywać, zapisy są tylko na Szkołę Makijażu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 14:46   #3253
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

U mnie szkolenia są w czw. 16-18:00. Więc mi jak najbardziej pasuje ta pora tylko mam kawałek do filii, ale akurat w czw. od rana mam zajecia (w miescie gdzie jest filia) i po poludniu na szkolenie Na szkoleniu miałam robiony makijaż cieniami tymi podwójnymi w opakowaniu z aplikatorem (matowe są). Bardzo ładnie to wyszło, chociaż oko wyglądało jakby było głęboko osadzone, na górnej powiece dookoła miałam ciemniejszym cieniem pomalowane a sama ta gałka na środku powieki była jasna, wszystko ładnie rozprowadzone Pod cienie użyła białego cienia z tej serii jako bazy Oko miałam obrysowane brązową kredką. Dobrała mi podkład Porcelain nawilżający To nic że ja mam natural beige, który jest za ciemny Ale w k03 są po 12,90zł te podkłady nawilżające w starej wersji, więc wezmę jaśniejszy i będę mieszać
A błyszczyki GG cudeńka! Jak bosko na ustach wyglądają (starsza kobieta nałożyła sobie taka po 50-tce), usta wyglądały smakowicie
Teraz na następnym szkoleniu będzie wykład o włosach, wszystko o szamponach z ori.
Dziewczyny zachęcały na tą szkołę makijażu 5h/40zł, indywidualnie uczą malować przed lustrem siebie
Odebrałam dziś kosmetyki, moja siostra zamówiła swojemu TŻowi dezodorant i balsam po goleniu free attiutde (czy jak to tam się pisze) świetny zapach Odebrałam korektor Mata Hari - jakby ciut zajasny...no nie wiem, wkomponuje się w cerę razem z podkładem
Perfumy Nomadic też mi się podobają Są całkiem inne od Midsummer które też mi się podobają Midsummer są świeże, a nomadic bardziej ciepłe, mają taką nutkę 'duszącą' Ja na pewno w K03 biorę White Gold
Koleżanka wzięła wodę Midsummer i dostała misia
I uwaga: mam próbkę wody WG w oczekujących

Wszystko jest niezabezpieczone Woda midsummer-kartonowe pudełko, gdzie wody circle mają jeszcze folię, te męskie produkty niczym niezabeczpieczone.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-01-26 o 14:50 Powód: zabezp.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 15:58   #3254
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

wskazówka, fajnie, że zamieściłaś taki wyczerpujący opis szkolenia Chyba się też wybiorę, ale to w lutym, póki co nie mam czasu i chyba żadnego już nie ma w styczniu u mnie. Dla mnie Mata Hari tez jest odrobinkę za jasna, ale bardzo dobrze komponuje się z podkładem - nie widać żadnych defektów , nie widać też korektora, a mnie o taki efekt chodzi Bałam się, że Bond będzie za żółty - kiedyś miałam taki korektor i w ogóle się to nie sprawdzało, bo na twarzy wychodziły plamy. Mam nadzieję, że u Ciebie też się sprawdzi.
Kupiłam sobie dezodorant Indulgence, co za boski zapach Chyba kupię następny, razem z korektorem pod oczy GG
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 16:47   #3255
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Dla mnie Nomadic jest rewelacyjny! To jedne z moich ulubionych perfum Jeśli chodzi o Midsummer, to zamówiłam je kiedyś w wersji 15 ml, ale totalnie nie przypadły mi do gustu.. :/
Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Już to gdzieś pisałam, moim zdaniem Freya. Z tym że zapach nie każdemu odpowiada. Mi się strasznie podoba.
Elvie miałam (a jakże ) zapach delikatny, taki wiosenny, świeży i ciepły zarazem, ale znowu fatalna trwałość. Chociaż to zależy też od skóry. Na mojej kumpeli z ławki Elvie pachnie cały dzień a na mnie znika zanim zdążę dojechać do szkoły
Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
zapach Nomadic bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś kosmetyki, moja siostra zamówiła swojemu TŻowi dezodorant i balsam po goleniu free attiutde (czy jak to tam się pisze) świetny zapach Odebrałam korektor Mata Hari - jakby ciut zajasny...no nie wiem, wkomponuje się w cerę razem z podkładem
Perfumy Nomadic też mi się podobają Są całkiem inne od Midsummer które też mi się podobają Midsummer są świeże, a nomadic bardziej ciepłe, mają taką nutkę 'duszącą' Ja na pewno w K03 biorę White Gold
Koleżanka wzięła wodę Midsummer i dostała misia
I uwaga: mam próbkę wody WG w oczekujących

Wszystko jest niezabezpieczone Woda midsummer-kartonowe pudełko, gdzie wody circle mają jeszcze folię, te męskie produkty niczym niezabeczpieczone.
dzięki dziewczynki to super że Nomadic jest taki ładny i Elvie
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 16:51   #3256
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
tym razem jest naprawdę tania a ja mam juz za duzo nowych flakonów i za mało funduszy zeby sobie teraz pozwolic na ta wodę.. a jeszcze misia dają buuuu...
ja też mam dużo flakonów, ale jeden więcej nie zaszkodzi

no i jeszcze ten Misiu

a powiedzcie mi ile mniej więcej się ten zapach utrzymuje na skórze ? czy woda jest trwała czy raczej nie powala trwałością ? ( dot. wody Solliden ).
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 16:55   #3257
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

ja ją testowała w filii na nadgarstkach i na szyi... i muszę powiedziec ze była jakby trwalsza od pozostałych (typu nomadic czy serene)... ale godzin nie liczyłam niestety..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 17:37   #3258
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Solliden bardzo długo się trzyma i trzeba oszczędnie nakładać ją. Jest dusząca jak się za dużo popryska Ale trzyma się i trzyma...prawie cały dzień, tzn. ja jej nie czułam "od siebie" ale zdejmując ubranie po całym dniu chodzenia to czuć na ubraniach, jednak dla mnie był to dość ciężki zapach i oddałam mamie.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 19:20   #3259
dorotade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 406
Dot.: nowości Oriflame

Skoro jesteśmy przy opisie perfum - czy któraś z wizażanek może mi coś więcej napisać na temat wody Volare?
dorotade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 19:28   #3260
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Właśnie użyłam maseczki relaksującej, tej w saszetce, i jestem zachwycona, jaką mam po niej mięciutką i gładką skórę, poza tym naprawdę koi Zamawiam następną saszetkę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 19:37   #3261
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Truskawkowa maseczka jest boska. Zamówię jej trochę więcej na zapas bo wydaje mi się być lepsza od pomidorowej (też z glinką)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 19:40   #3262
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Ja mam sucha cerę i nie bardzo lubię maseczki z glinką, bo potem mam bardzo ściągniętą skórę, ale moja siostra jest nią zachwycona Musze jeszcze wypróbować żołtą i chyba też zrobię zapasy

Zauważyłam, że maseczek o standardowej pojemności nigdy nie mogę zużyć, stoją i stoją, a takie w saszetkach, nawet kilka takich samych, jakoś szybciej schodzą
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 19:49   #3263
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam sucha cerę i nie bardzo lubię maseczki z glinką, bo potem mam bardzo ściągniętą skórę, ale moja siostra jest nią zachwycona Musze jeszcze wypróbować żołtą i chyba też zrobię zapasy

Zauważyłam, że maseczek o standardowej pojemności nigdy nie mogę zużyć, stoją i stoją, a takie w saszetkach, nawet kilka takich samych, jakoś szybciej schodzą
Szkoda że truskawkowej nie ma w normalnej pojemności.. Żółtą miałam w wakacje, żadnego widzialnego efektu nie zauważyłam
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 20:07   #3264
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Szkoda że truskawkowej nie ma w normalnej pojemności.. Żółtą miałam w wakacje, żadnego widzialnego efektu nie zauważyłam
Aha Wypróbuję i zobacze, ale cudów się po niej nie spodziewałam, jakoś nigdy nie widziałam żadnego blasku po jakiejkolwiek maseczce
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 08:48   #3265
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Truskawkowa maseczka jest boska. Zamówię jej trochę więcej na zapas bo wydaje mi się być lepsza od pomidorowej (też z glinką)
Jest świetna
A ja zapomniałam ją sobie dopisać do zamówienia
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 09:42   #3266
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Jest świetna
A ja zapomniałam ją sobie dopisać do zamówienia
Ja zapomniałam sobie dopisać korektora GG, najpierw byłam wkurzona, ale w sumie to nic, złożę kolejne zamówienie, przynajmniej zrobię zapas maseczek
Tylko tak mi się nie chce jechać do filii w tą śnieżycę...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 10:14   #3267
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam sucha cerę i nie bardzo lubię maseczki z glinką, bo potem mam bardzo ściągniętą skórę, ale moja siostra jest nią zachwycona
Snowqueen, a może nakładasz ją na suchą twarz i zostawiasz do wyschnięcia? Mnie ostatnio kosmetyczka powiedziała, że maseczki z glinką NIE powinno się zostawiać do wyschnięcia, bo właśnie wtedy ściąga skórę. Trzeba nałożyć mokrymi dłońmi na zwilżoną twarz i w trakcie trzymania maseczki kilkakrotnie przyłożyć jeszcze do twarzy mokre dłonie - tak, aby nie zasychała. Podobno zresztą dużo lepiej działają wtedy różne jej składniki.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 10:30   #3268
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
Snowqueen, a może nakładasz ją na suchą twarz i zostawiasz do wyschnięcia? Mnie ostatnio kosmetyczka powiedziała, że maseczki z glinką NIE powinno się zostawiać do wyschnięcia, bo właśnie wtedy ściąga skórę. Trzeba nałożyć mokrymi dłońmi na zwilżoną twarz i w trakcie trzymania maseczki kilkakrotnie przyłożyć jeszcze do twarzy mokre dłonie - tak, aby nie zasychała. Podobno zresztą dużo lepiej działają wtedy różne jej składniki.
Tak właśnie robiłam Zasychała mi na twarzy, potem ciężko się ją zmywało i miałam strasznie ściągniętą buzie... Kierowałam się sposobem użycia z różnych opakowań. Nigdy nie słyszałam o tym, co napisałaś ale w takim razie wypróbuję, bo suchą cerę też trzeba czasami porządnie oczyścić, a ja zawsze mam z tym problem...
Dzięki za radę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 10:38   #3269
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

edit: dubel
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 10:38   #3270
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
Snowqueen, a może nakładasz ją na suchą twarz i zostawiasz do wyschnięcia? Mnie ostatnio kosmetyczka powiedziała, że maseczki z glinką NIE powinno się zostawiać do wyschnięcia, bo właśnie wtedy ściąga skórę. Trzeba nałożyć mokrymi dłońmi na zwilżoną twarz i w trakcie trzymania maseczki kilkakrotnie przyłożyć jeszcze do twarzy mokre dłonie - tak, aby nie zasychała. Podobno zresztą dużo lepiej działają wtedy różne jej składniki.
Ja stosuję pod prysznicem/w wannie. Wszystkie maseczki lepiej działają w wilgotnym powietrzu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.