nowości Oriflame - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 11:59   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

nowości Oriflame


Pewnie ten wątek nie będzie cieszył się takim powodzeniem jak "Avon-nowości", ale co mi tam.
Sama z chęcią zasięgnę opinii o nowych kosmetykach Oriflame, ale też wyrażę swoją, bo ostatnio przerzucam się coraz bardziej z Avonu na Oriflame. Nadal podchodzę do obu firm sceptycznie i nie zamawiam wszystkich wychwalanych pod niebiosa nowości, ale coraz częściej podoba mi się wiecej rzeczy z Oriflame niż z Avonu. Albo mi się gust zmienił albo firma się lepiej stara. A co Wy o tym sądzicie? Jakie nowości Oriflame polecacie? Jakie odradzacie??
Sama zostatnio zakupiłam następujące nowości
- odświeżająco-chłodzący talk w płynie - nie polecam, chyba, że ktoś lubi mieć białe talkowe "skarpetki" na nogach
- pilniczek w kolorowe paski do paznokci (był w kat. 10, ale nie wiem czy nadal można go kupić) - polecam, bo piłuje należycie, a do tego jest poręczny i ładny
- pędzel do pudru/różu - mam go od wczoraj i szczerze mówiąc już mam o nim nie najlepsze zdanie - jest miły i miękki, do tego poręczny, ale za mały (wg mnie raczej do różu niż do pudru się nadaje) i już gubi włoski
- paleta cieni do powiek Retro - póki co baaaardzo mi się podoba, kolory są świetne, a cienie ładnie się ze sobą łączą, są mięciutkie i dają intensywne barwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg talk.jpg (14,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pilniczek.jpg (12,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzel.jpg (12,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (23,4 KB, 147 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 13:38   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

A może któraś z Was wąchała chociaż te nowe żele pod prysznic Colour Therapy? Może któraś zamówiła?? Przyznam, że kusi mnie i ten fioletowy i zielony... Teraz nie zamówiłam, ale w następnym katalogu nadal są w promocji, więc może...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorowe żele.jpg (29,0 KB, 49 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 14:54   #3
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: nowości Oriflame

witanko!!!
o Oriflame to moglabym gadac i gadac...juz chyba zboczona jestem....
a co do tych zeli nowych to mam wszystkie juz u siebie w domciu...dla klientek ...ale jednemu nie moglam sie oprzec...ten czwrwony jest bosssskiiiii!!! pachnie rewelacyjnie!!! szczerze polecam!!!
a jesli chcodzi i talk chlodzacy to tez przyjemniutkie stworzonko) fajnie zimno w nozięta!!
a co z innymi nowościami?
osobiscie polecam Oliwke dal dzieci. strasznie dlugo polowalam na jakas fajna oliwke do ciala i chyba zanalazlam..nie przetestowana przez dlugo ale zapaszek ma fajny!!!
polecam blyszczyk Gloss seducer!! fajne poreczne nakladanie i dlugo sie blyszczy!!!
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 15:20   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości Oriflame

Magjo a ile kosztuja te cienie i czy sa jakies inne kolory?Powiem szczerze, ze nie mam w ogole dostepu do Oriflame i nic nie wiem o nowosciach.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 15:28   #5
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Ja lubię tylko jeden z kosmetyków Oriflame - krem do rąk i paznkoci (w biało-zielonym opakowaniu) i jestem mu wiernia juz prawie 2 lata Nic innego mi nie podchodzi, dlatego "boję" się zamawiać nowości... ale zaciekawiły mnie te cienie... czy sa inne kolory tez i za ile je kupiłas?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 15:42   #6
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: nowości Oriflame

A czy macie już te najnowsze perfumki ? Ice i Fire bodajże? Kosztują teraz w promocji 19,90 za 30 ml Fire przypomina mi Amore Amore Jak z ich trwałością?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 15:49   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Estello, Hosenko - cienie są tylko w tym zestawie kolorystycznym i w aktualnie obowiązującym katalogu są za 29,9zł. W następnym są nadal w promocji, ale już nie tak korzystnej.

aga79 - co do perfum Ice i Fire to jest o nich osobny wątek na Perfumach. Mogę tylko w skrócie napisać, że wg mnie są nietrwałe. Ice psikałam się w biurze Ori, a Fire mam próbkę i ani zapachy ani ich trwałość mnie nie zachwyciły. A szkoda, bo z opisu (i ceny) są kuszące.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 16:10   #8
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
A może któraś z Was wąchała chociaż te nowe żele pod prysznic Colour Therapy? Może któraś zamówiła?? Przyznam, że kusi mnie i ten fioletowy i zielony... Teraz nie zamówiłam, ale w następnym katalogu nadal są w promocji, więc może...
ja wąchałam te żele w biurze ale jakoś słabo je czuć, nie zamówie ich raczej. mam też tą nową paletkę, jestem zachwycona tym turkusowym i bordowym kolorem, czegoś takiego szukałam kupiłam też tą kredkę 'retro' i też super jest ten turkusowy kolorek, no i jest miękka, bo te z visions po zmianie opakowań jakieś twarde mi się teraz wydają.

a ja mam pytanie czy ktos już używał tego pudru korekcyjnego? i czy on naprawdę kryje? chodzi o ten w kamieniu.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:16   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez shachownica
ja wąchałam te żele w biurze ale jakoś słabo je czuć, nie zamówie ich raczej. mam też tą nową paletkę, jestem zachwycona tym turkusowym i bordowym kolorem, czegoś takiego szukałam kupiłam też tą kredkę 'retro' i też super jest ten turkusowy kolorek, no i jest miękka, bo te z visions po zmianie opakowań jakieś twarde mi się teraz wydają.

a ja mam pytanie czy ktos już używał tego pudru korekcyjnego? i czy on naprawdę kryje? chodzi o ten w kamieniu.
Ta kredka Retro też mnie kusiła (i kusi nadal), ale nie można mieć wszystkiego, niestety
A co do palety, to u mnie to co nazwałaś "bordo" jest fioletem, taką śliwką dojrzałą I w sumie ten kolorek baaardzo mi się podoba. Zresztą wszystkie są ok, tylko ten jasny fiolet jakoś mi od pozostałych odcieni "odstaje". Ale i tak warto się skusić na te cienie
A o pudrze korekcyjnym też się z chęcią czegoś dowiem. Opis (jak to zwykle bywa) brzmi bardzo obiecująco...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:20   #10
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

Ja mam zamiar kupic te wode Fire Z tych nowych żeli jeszcze nie znam, ale mam zamiar tez zamówic.

TYLKO NIE WIEM KTÓRY. Wydaje mi się, że najsłodszy bedzie fioletowy nie wiem nie wiem. Ale może WY wiecie?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:20   #11
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

a wiec:

moze nie maniaczka ale mini maniaczka kosmetykow tej firmy moge ze szczerymn sercem polecic takie kosmetyki jak:
-nie wiem jak z trwaloscie ale zapach ice mi sie podoba...wg mnie to taki perfumik ze jak gdzies wchodze to sie nim psikne ale za chwile go nie ma...;p mamie mojej za to podoba sie Fire

-zel pod prysznic z tych nowych mniam fioletowy slicznie pachnie Ale i tak moim faworytem zeli pod prysznic jest ten Algowy

-Krem do higieny intymnej ...polecam
- polecam tez przetesowany juz szampon i odzywke kokosowa super
-bardzo dobry jest tez ten podklad nawilżajacy nie robi smug
-no i blyszczyki Crystal Lip Glossy moje ulubione z ostatniej str.
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 16:22   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez 1141655
-bardzo dobry jest tez ten podklad nawilżajacy nie robi smug
-no i blyszczyki Crystal Lip Glossy moje ulubione z ostatniej str.
Mówisz o tym nowym podkładzie?? Jeśli tak, to napisz coś więcej i powiedz, jak z odcieniami? Z poprzednich podkładów najjaśniejszy był dla mnie za ciemny
A błyszczyki nie kleją się? Nie wylewają? Jaki masz kolorek?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:30   #13
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: nowości Oriflame

aha i jeszcze mam kilka próbek tych nowych pomadek colour spa i zalecam ostrożność przy zakupie, bo to co jest w katalogu w ogóle nie przystaje do rzeczywistych kolorów, nie mówiąc już o tym, że nie zaznaczono odcieni perłowych. ale poza tym to rzeczywiście po nałożeniu usta się wydają takie miękkie i delikatne, a nawet troche większe. tyle, że z żadna próbką nie trafiłam w 'swój' kolor
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:42   #14
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

Mam gold reflection
jest jakby hmm..taki waniliowy na ustach:P sie mieni baaardzo ladnie usteczka sie swieca nie klei sie
a co do podkladow to ja uzywam Natural Beige i odcien jest super..bardzo przypomina odcien NaturalBeige podjkladu ujedrniajacego GG
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:51   #15
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

MagJa - ja też nabyłam sobie ten pilniczek i bardzo mi się podoba.

Miałam próbkę podkładu do cery mieszanej i chociaż odcień był dla mnie za żółty, to jednak pod innymi względami bardzo mi się podobała. Poprosiłam moją konsultantkę o jaśniejszą próbkę i jeśli będzie OK, to kupię.

Natomiast wszystkie wody Oriflame, które dotąd testowałam, mnie rozczarowały i te dwie nowe nie są, niestety, wyjątkiem od reguły.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:54   #16
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

moim ulubionym perfumem jest Freya ..uzywam go juz dlugo..zapach utrzymuje sie sporo mniej wiecej przez 7 godzin...co dla mnie jest dobrym wynikiem no i te zapach
tak samo jest z Midsummer
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:56   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez 1141655
Mam gold reflection
jest jakby hmm..taki waniliowy na ustach:P sie mieni baaardzo ladnie usteczka sie swieca nie klei sie
a co do podkladow to ja uzywam Natural Beige i odcien jest super..bardzo przypomina odcien NaturalBeige podjkladu ujedrniajacego GG
A miałaś któryś z poprzednich podkładów Natural Beige z CBO? Bo w poprzednikach ten odcień był bardzo pomarańczowy - wiem, bo zamówiłam sobie próbki w tym odcieniu myśląc, że Natural Beige to będzie naprawdę naturalny beż, ale nie był. Nawet Ivory był za żółty Jak jest z tym odcieniem? Pytam, bo jak się coś zmieniło na plus, to może w przyszłości zamówię sobie ten podkład do cery mieszanej, w końcu taką mam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 16:58   #18
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: nowości Oriflame

kiedys mialam taki korekcyjny..czy kryjacy....nie wiem..w garnatowym opakowaniu to chyba byl ten CBO i odcien faktycznie byl zolty..jednak ten baaardzo przypomina mi ten GG
takze chyba bylby for you ok
sprawdz sobie w biurze..czy juz sprawdzalas;P??
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-08, 17:01   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez 1141655
kiedys mialam taki korekcyjny..czy kryjacy....nie wiem..w garnatowym opakowaniu to chyba byl ten CBO i odcien faktycznie byl zolty..jednak ten baaardzo przypomina mi ten GG
takze chyba bylby for you ok
sprawdz sobie w biurze..czy juz sprawdzalas;P??
No to może faktycznie rozjaśnili te odcienie nieco A w biurze nie sprawdzałam, bo straszna kolejka była, a bardziej mnie interesowały nowe zapachy i seria Retro, więc tylko o to poprosiłam. Na razie i tak mam podkład z YR, którego nie używam. Czeka na ochłodzenie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 00:51   #20
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Ja może udzielę kilku odpowiedzi które tu są niejasne, otóż próbki wód toaletowych (bo perfum jest jeden i jest to eclat ten najdroższy i njamniejszy) ulatniają się szybko ponieważ to są próbki i chodzi o zapach a nie trwałość, wody toaletowe zdecydowanie dłużej sie utrzymują. Mi Freya też koło 7-9 godzin się utrzymuje, Ice i Fire kolo 7, mam je w domku. Jeśli chodzi o podkłady te nowe wydaja się najlepsze z wszystkich które były do tej pory i jeśli chodzi o kosystencje jak i kolory, ale najlepiej poprosić o próbkę.
Zdecydowanie odradzam szmponów z Ori, nie umiełam rozczesać włosów i były bardzo brzydkie, matowe. Dla faceta biorę zawsze Eclata bo bardzije podoba mi się niż damski albo midsummera, mniamiś. Mój TZ chwali sobie też granatową serię do golenia i pod prysznic.
Moim faworytem jest zdecydowanie jajeczko czyli kremik na bazie miodu i gliceryny do wszystkiego ja w zime używam go na usta, a oza tym na łokcie i spierzchnięte czy wysuszoe bardzo miejsca.
Osobiście używam mtującego podkładu do cery tłustej i mieszanej i stary sie sprawdzał nowy jest zdecydowanie lepszy. Wiecej nie bede Was męczyć ale jak by ktoś był zainteresowany konkretnym rzeczami to służe pomocą :0
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-09, 09:09   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja może udzielę kilku odpowiedzi które tu są niejasne, otóż próbki wód toaletowych (bo perfum jest jeden i jest to eclat ten najdroższy i njamniejszy) ulatniają się szybko ponieważ to są próbki i chodzi o zapach a nie trwałość, wody toaletowe zdecydowanie dłużej sie utrzymują. Mi Freya też koło 7-9 godzin się utrzymuje, Ice i Fire kolo 7, mam je w domku.
Wiem, że prawie wszystkie zapachy w Ori to wody toaletowe, ale ja jak większość nazywam je perfumami nie zważając czy to EDT czy EDP. A co do rzekomej słabszej trwałości próbek, to jak wytłumaczysz fakt, że na mnie i zapach z próbki i zapach z buteleczki Northern Lights znika góra po 2 godzinach? A zapach baaardzo mi się podoba i naprawdę ciężko mi to przeboleć, że na mnie ich nie czuć. Piszę "na mnie", bo i mama i siostra ich używają i na nich te perfumy utrzymują się parę ładnych godzin. Więc to, czy są trwałe czy nie nie zależy tylko od zapachu, ale i od człowieka, a dokładniej od właściwości jego skóry. Moja widać zapachów Oriflame nie przyjmuje zbytnio :/ Na mnie o wiele wiele dłużej trzymają się wody z YR i chyba jednak pozostanę im wierna.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 10:06   #22
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Podbijam stary wątek, bo bardzo mnie interesują z tego nowego katalogu kredka retro i te błyszczyki na ostatniej stronie. Magja już napisała, że kredka jest raczej miękka, ale tak jest z obiema jej stronami? I jakie to właściwie są kolory, bo myślałam, że fiolet i czerń a nie turkus.

Druga sprawa- z ostatniej strony miałam dwa błyszczyki- stare, ze złotymi i niebieskimi drobinkami. Były transparentne, czy te nowe są barwiące i też mają tyyyle drobinek?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 10:23   #23
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

oj mają mają dużżżżżżżżo drobinek
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 10:26   #24
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Podbijam stary wątek, bo bardzo mnie interesują z tego nowego katalogu kredka retro i te błyszczyki na ostatniej stronie. Magja już napisała, że kredka jest raczej miękka, ale tak jest z obiema jej stronami? I jakie to właściwie są kolory, bo myślałam, że fiolet i czerń a nie turkus.

Druga sprawa- z ostatniej strony miałam dwa błyszczyki- stare, ze złotymi i niebieskimi drobinkami. Były transparentne, czy te nowe są barwiące i też mają tyyyle drobinek?
na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć, bo mam kredkę 'retro' rzeczywiście jest miękka, piszę to po doświadczeniach z serią 'visions' i dotyczy to obu stron. a kolor jest bardzo intensywnie turkusowy.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 10:53   #25
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

A ten drugi kolorek to czerń??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 11:01   #26
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez różowiutka
oj mają mają dużżżżżżżżo drobinek
W ogóle dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze jedno. Różowiutka a te błyszczyki są lekko barwiące czy jakie??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 11:14   #27
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Marigold19
A ten drugi kolorek to czerń??
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 12:21   #28
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

tak jakby dają poświatę kolorku ale najważniejsze są tu DROBINKI
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 12:22   #29
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: nowości Oriflame

No to dziękuję dziewczynki Już wszystko wiem Albo jeszcze tak z ciekawości- które z tych błyszczyków miałaś, Różowiutka??
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 12:26   #30
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

Mam ten Mooston Magic i Topaz Tease- ten daje nieco intensywniejszy kolorek
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.