Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud") - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 16:05   #3241
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Za mało kalorii (Jak z zapotrzebowaniem Twoim? Nie ograniczyłaś przypadkiem kalorii za bardzo?), zupełny brak zdrowych tłuszczy, mało warzyw i mało białka... Początkowo mogłaś chudnąć bo ograniczyłaś kalorie, teraz będzie trudniej - trzeba wprowadzić poprawki. Jak z przerwami między posiłkami?

Jak wygląda Twój trening ? - konkretniej, np. skaczę tyle i tyle itp. Posiłki potreningowe są?
Właśnie obliczyłam zapotrzebowanie i wyszło mi 2000 kcal (wydaje mi się, że dużo), nie wiem czy bardzo obniżyłam kcal bo ich nie liczę. Posiłki jem tak: 6:00, 9:00, 12:00, 16:00, 18:00, 20:00. Jeśli chodzi o zdrowe tłuszcze to do dań dodaje oliwę z oliwek a do śniadania ziarna słonecznika, bądź dyni.
Jeśli chodzi o trening to wygląda on następująco:
- skakanka - 10 min
- trampolinka - 10 min
- stepper - 15 min
- brzuszki - 50 razy
- podnoszenie ciężaru na nogi na atlasie (10 kg) - 3 serie po 15
- podnoszenie przy zwisie nóg - 3 serie po 15
- nie wiem jak to nazwać ale przy atlasie jest taki drążek który zaciągam za plecy - 3 serie po 15 i przed klatkę piersiową tak samo
ćwiczę na tygodniu w weekendy już nie. Co jeszcze mogę napisać?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 17:14   #3242
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczyny- problem mam TZ powiedział, że mi skóra na brzuchu wisi... a mi nic tam nie wisi, masuje ja, ujędrniam kremami, zazakładam pas neoprenowy na aeroby.. no nic mi nie wisi a on nie chce żebym się odchudzała i gada takie rzeczy na złość buu teraz dostałam dzikiej fazy i ciągle sie oglądam w lustrze szukam tych zwisów i czytam o ujedranianiu, ale nic a nic mi nie wisi...........
Mi moj chlopak tez za bardzo nie pomaga w odchudzaniu. Co prawda nie obdarowuje mnie czekoladkami ale narzeka, ze nie bedzie mial co dotykac jak bede chuda i co sie nie widzimy przez jakies trzy dni to pyta czy mnie jeszcze pozna. Ale ja mu pokarze o ile bedzie lepiej kiedy troche schudne.
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 17:15   #3243
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
NIOP u nas tez upaly ;( i tez mi sie nie chce cwiczyc narazie bylam tylko na rowerku i spacerze ehh ale lepsze to niz zima
noLQa a u was jest zima czy w tej czesci gdzie mieszkasz nie ma?
Ja mieszkam w Italli wiec skad ma tu sie wziasc zimna? chociaz dzisiaj to by sie przydala.

Kurde.. jeszcze nie cwiczylam

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
U mnie też upał

Jak to? Zima u Nolqi? A ja myślałam że lato, tak jak u nas
Lato, lato jeszcze wieksze niz u was

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
to mu powiedz ze jemu tez wisi wtedy kiedy stac powinien juz sie na temat brzuszka nie odezwie





...............

Nolka zbiera sie z podlogi po tym mega TEKSTCIE!!!

__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 17:27   #3244
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Oj, widzę, że nie tylko mój TŻ narzeka na odchudzanie.
Powiedział, że jak za bardzo schudnę, to mnie zostawi
A co mówię, że czegoś nie zjem bo nie mogę, to się zaczyna gadanie, że z czego się odchudzam, że na co, po co itd .....
No więc mówię "zdrowo się odżywiam" zamiast "odchudzam", czekolady i tak nie lubię więc tego się nie czepia, ale chipsy to sam paskuda pod nos podtyka ;>

Nie jestem psychologiem, ale może faceci się boją, że jak zmienimy się na lepsze to ich zmienimy na lepszy model? Jakieś zagrożenie może widzą, tylko ja nie wiem dlaczego skoro robimy to dla siebie i dla nich też.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 18:11   #3245
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Mam dziewczyny do Was pytanie, jeżeli chcę trzymać się zasady że po osiemnastej nie jem to ta zasada dotyczy także picia np soków owocowych i warzywnych? Bo do tej pory piłam wodę a dzisiaj nie mam wody a kubusia marchewkowego i tak się właśnie zastanawiam bo kubuś ma 52kcal w 100ml soku.
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 18:14   #3246
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Ja tez psychologiem nie jestem, ale moze innym z powodow przez ktorych faceci nie chca bysmy sie odchudzali to po prostu mysl, ze "ona sie odchudza.. byc moze to ja wyslalem jej jakies znaki, ze jest za gruba" no i strach, strach, strach

Ah faceci


Ps. Cwiczonka odwalone chociaz skrocone, poniewaz kolka mnie zlapala
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 18:15   #3247
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Mam dziewczyny do Was pytanie, jeżeli chcę trzymać się zasady że po osiemnastej nie jem to ta zasada dotyczy także picia np soków owocowych i warzywnych? Bo do tej pory piłam wodę a dzisiaj nie mam wody a kubusia marchewkowego i tak się właśnie zastanawiam bo kubuś ma 52kcal w 100ml soku.
A moze nam wytlumaczysz po co chcesz sie trzymac tej zasady? <nie jedzenia po 18?>
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 18:24   #3248
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nie jestem psychologiem, ale może faceci się boją, że jak zmienimy się na lepsze to ich zmienimy na lepszy model? Jakieś zagrożenie może widzą, tylko ja nie wiem dlaczego skoro robimy to dla siebie i dla nich też.
mój to nawet to wydusił z siebie w którymś momencie poza tym mój men to jest taka historia, że jak sie poznalismy to był straszny szczypiorek.. aja lubie dużych chłopców i go troche "powiększyłam" nie jest gruby broń boze, ale przytył przy mnie 10 kg i uważa, że jak ja schudne to i on będzie musiał...a to bzdura jest totalna bo ja go poprostu wyciagnełam z niedowagi.. prawdziwy powód- głupio mi było chodzić z facetem, który wazył tyle co ja
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 18:42   #3249
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Właśnie obliczyłam zapotrzebowanie i wyszło mi 2000 kcal (wydaje mi się, że dużo), nie wiem czy bardzo obniżyłam kcal bo ich nie liczę. Posiłki jem tak: 6:00, 9:00, 12:00, 16:00, 18:00, 20:00. Jeśli chodzi o zdrowe tłuszcze to do dań dodaje oliwę z oliwek a do śniadania ziarna słonecznika, bądź dyni.
Jeśli chodzi o trening to wygląda on następująco:
- skakanka - 10 min
- trampolinka - 10 min
- stepper - 15 min
- brzuszki - 50 razy
- podnoszenie ciężaru na nogi na atlasie (10 kg) - 3 serie po 15
- podnoszenie przy zwisie nóg - 3 serie po 15
- nie wiem jak to nazwać ale przy atlasie jest taki drążek który zaciągam za plecy - 3 serie po 15 i przed klatkę piersiową tak samo
ćwiczę na tygodniu w weekendy już nie. Co jeszcze mogę napisać?
Aby schudnąć trzeba jeść, skoro Twoje zapotrzebowanie to 2000kcal to ograniczyłaś za bardzo, może organizm jest teraz np. nastwiony na magazynowanie? Palisz mięśnie, a nie tłuszcz... Tłuszczyk zostawia sobie na złe czasy, a teraz energię czerpie z tego co mu łatwiej przychodzi... Nie łączymy ww z tłuszczami, a u Ciebie prawie każdy posiłek to ww i piszesz teraz, że dodajesz słonecznik/pestki dyni/oliwę Godziny posiłków - ok, staraj się jeść co 2-3h, tylko... o której chodzisz spać? Chyba nie o 21? Ostatni posiłek na godz. przed snem. Trening... za dużo kombinujesz, aeroby mają trwać od ok. 30 do 60min max... a u Ciebie 10 skakanka, 15 steper - trzymasz stałe tętno? Pisałąć, że czasem ćwiczysz HIIT, o ile jest dobrze wykonywany spokojnie możesz zastąpić te wszystki podskoki nim Po aerobach/HIIT białko, unikasz ww i tłuszczy... po ok. godzinie normalny posiłek. Siłowy... szczęściara z Ciebie, że masz atlas ale... rób siłowy na całe ciało... np. ATC możesz zacząć + możesz dołączyć tutaj brzuszki. Po siłowych od razy ww proste, np. wafel ryżowe z miodem, po ok. 30min-1h pełny posiłek z ww złożonych, białka... unikasz tłuszczu. DLaczego tak a nie inaczej mają wyglądać posiłki potreningowe już pisałam tutaj... Siłowy w inne dni niż aeroby/HIIT. Na początek zaczęłabym jednak od ułożenia na nowo diety, bo dołączając ćwiczenia i taką ilość kcal dobrze nie będzie. Znasz 10PŻ? Spróbuj ułożyć jadłospis wg. tego na początek
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 18:50   #3250
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

A pomogłabyś mi w ułożeniu przykładowego jadłospisu?bo nie wiem co to 10PŻ. Nie wiem też co to ATC. Pytasz się o której chodzę spać?o 22, a w weekendy o wiele później a i wtedy zmienia się godzina posiłków. Przeważnie zjadałam 2 godziny przed snem, teraz muszę to zmienić.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 19:08   #3251
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
A pomogłabyś mi w ułożeniu przykładowego jadłospisu?bo nie wiem co to 10PŻ. Nie wiem też co to ATC. Pytasz się o której chodzę spać?o 22, a w weekendy o wiele później a i wtedy zmienia się godzina posiłków. Przeważnie zjadałam 2 godziny przed snem, teraz muszę to zmienić.
Nie ma problemu, tylko, że ja jutro wieczorem znikam na tydzień, dlatego szybciutko:

* 10PŻ - 10 przykazań żywieniowych, a właściwie wskazówek - http://www.sfd.pl/10_wskaz%C3%B3wek_...h-t315293.html

* ATC - to trenign obwodowy, czyli na całe ciało... podałam to jako przykład, nie musi być ten... tutaj np. podam Ci link do atlasu - wymierasz 1-2 ćwiczenia na daną grupę mięśniową - są zdjęcia, informację jak trening ułożyć... http://www.kulturystyka.pl/atlas/ łatwiej jednak skorzystać z gotowego już planu, dlatego:

- ATC: http://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENING...CH-t18564.html
- Przykładowe plany do ATC Michaila (post nr 2): http://www.sfd.pl/Plan_ATC_do_oceny-t279420.html
- Na SS jest także kilka ciekawych rzeczy - http://www.super-sylwetka.pl/programy.html
- i... całkiem przyzwoicie wytłumaczone jak obwodowy powinien wyglądać - http://w w w . f i t . p l /kulturystyka/trening_silowy,22,1,1,59, 62,0,0,0.html /skasować trzeba spacje, inaczej adres nie wchodził.../

Co do ostatniego posiłku są dwie szkoły... stara - ostatni na 2-3h, lekki posiłek i ta nowsza posiłek białkowy na ok. godz. przed snem

I teraz... jak mam pomóc jeszcze? Przeczytaj może o 10PŻ i ew. pytania poproszę... chyba nie ma sensu powielać tego co tam jest...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 19:13   #3252
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dzięki zapoznam się z tym wszystkim a w razie pytań poczekam aż wrócisz ale Ci dobrze - Turcja ehhh... ja dopiero wyjeżdżam 20 lipca ale do Ustki może w październiku gdzieś wylecę w podróż poślubną
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 19:17   #3253
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Właśnie wróciłam z rowerka Jak dobrze, że katowice w odróżnieniu od bielska są płaskie
Na początek nauczyłam się przykręcać pedał samymi pazurkami (odpadł sobie no a śrubokrętów to ja nie wożę).
Zastanawiałam się nad posiłkiem "potreningowym", tylko, że moje treningi to nie jest typowy siłowy - jakoś nie mam siły w taki upał, ani typowo aerobowy, bo moje kolano nie puszcza, tylko taki rowerek 40 minut, czy wyginania, naciągania na podłodze.
Czy po takim ruchu może być następująca sałatka:
- sałata zielona
- pomidor
- polędwica z kurczaka (kostka z grubych plasterków)?
Czy jeśli za mało białka to dodać jajko na twardo/kawałek sera białego, a może omega-3 (zaopatrzyłam się dzisiaj )?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:19   #3254
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

wg mnie ok tzn posilek ,ale nie wiem czy taki moze byc potreningu ;/ i dodaj to omega 3 bo nie masz zadnych wegli wiec tluszcz moze byc
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 20:48   #3255
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Ja też niedawno wróciłam zroweru Niby tylko 35 min, ale zawsze coś
Tata przywiózł ze sklepu słodziutkiego arbuza więc nadprogramowo już troszkę zjadłam Dobrze, że to tylko arbuz
Woda z cytrynką już wypiata i jutro mam zamiar obudzić się z bardziej płaskim brzuszkiem
A póki co czeka mnie upojna noc z podręcznikiem do języka niemieckiego. Und alles klar!
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:05   #3256
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z rowerka Jak dobrze, że katowice w odróżnieniu od bielska są płaskie
Na początek nauczyłam się przykręcać pedał samymi pazurkami (odpadł sobie no a śrubokrętów to ja nie wożę).
Zastanawiałam się nad posiłkiem "potreningowym", tylko, że moje treningi to nie jest typowy siłowy - jakoś nie mam siły w taki upał, ani typowo aerobowy, bo moje kolano nie puszcza, tylko taki rowerek 40 minut, czy wyginania, naciągania na podłodze.
Czy po takim ruchu może być następująca sałatka:
- sałata zielona
- pomidor
- polędwica z kurczaka (kostka z grubych plasterków)?
Czy jeśli za mało białka to dodać jajko na twardo/kawałek sera białego, a może omega-3 (zaopatrzyłam się dzisiaj )?
Inaczej posiłki 'po' wyglądają po siłowym, inaczej po aerobach/HIIT

Rower - aeroby, dlatego taki posiłek raczej odpada. Same białko (unikasz ww i tłuszczy) od razu po, po ok. godz. normalny posiłek. Białko jest po to, aby ochornić mięśnie przed katapolizmem... po wszamaniu zachodzą procesy anaboliczne... szybko wchłanialne najlepiej.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:06   #3257
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

A ja slyszalam, ze arbuza na diecie powinno sie unikac , to prawda?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:07   #3258
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Dzięki zapoznam się z tym wszystkim a w razie pytań poczekam aż wrócisz ale Ci dobrze - Turcja ehhh... ja dopiero wyjeżdżam 20 lipca ale do Ustki może w październiku gdzieś wylecę w podróż poślubną
Nio jak chcesz jak coś to jutro jestem, do wieczora... (będę Was tutaj męczyć przez caaały dzień ) i w sumie... nie musisz czekać tygodnia. Jak coś ułożysz to wklejaj... dziewczyny znają 10PŻ i pomogą, prawda ? Może trochę wcześnie, ale na zapas nie zaszkodzi - udanego wyjazdu
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 21:11   #3259
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Italiaanka poćwiczyłam sobie chyba zgodnie z tym co napisałaś i powiem, że wreszcie poczułam, że mam mięśnie wróciłam zlana potem co mi baaardzo odpowiada, może wreszcie będą jakieś efekty. Na kolację czyli o 21:40 zjadłam serek wiejski i niedługo idę spać!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 21:57   #3260
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
A ja slyszalam, ze arbuza na diecie powinno sie unikac , to prawda?
A to niby dlaczego ?
Przecież arbuz to jeden z najmniej kalorycznych owoców!
Italianko, wiesz coś może na ten temat?

Chyba zaraz nie zasnę z przejęcia
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 22:14   #3261
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
A to niby dlaczego ?
Przecież arbuz to jeden z najmniej kalorycznych owoców!
Italianko, wiesz coś może na ten temat?

Chyba zaraz nie zasnę z przejęcia
Kochana nie wiem.. wlasnie ta wiadomosc tez mnei zszokowala.. bo przeciez arbuz to sama woda

Italianko poradz
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 22:17   #3262
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

mademoiselle - na www.sdf.pl pisalo tak:
Arbuz ujędrni Twoją skórę.

Arbuz pochodzi z południowej Afryki. W starożytnym Rzymie był znanym i cenionym środkiem kosmetycznym. Do Polski trafił w XIX wieku, przywieźli go Rosjanie.

Mało kto wie, że arbuz to coś więcej niż woda
W jego miąższu można znaleźć sporo cukrów, sole żelaza i kwas foliowy zmniejszający niedokrwistość. Arbuz jest też źródłem potasu oraz karotenu (ujędrnia skórę) i witaminy A. Powinny go jeść przede wszystkim przyszłe mamy i osoby starsze.

W medycynie ludowej był lekarstwem na podagrę, podrażnienie wątroby oraz trudności z wydaleniem moczu.

Arbuz przeciwnie pomaga w diecie
Regularnie pity sok z arbuza obniża poziom cholesterolu, odkaża układ trawienny i usprawnia przemianę materii. Możesz zrobić z niego orzeźwiające sałatki. Wystarczy połączyć arbuza z malinami, porzeczkami i gruszkami.

Możesz wykorzystać jego właściwości nawilżające i regenerujące. Zrób z niego tonik do przemywania twarzy. W tym celu 1/2 szklanki soku z arbuza zmieszaj z miodem. Przemywaj twarz codziennie przed snem.


Wiec mozesz isc spokojnie spac kcohana
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 22:20   #3263
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dziękuję NoLQa, prznajmniej jestem spokojniejsza

Dobrej nocki dziewczynki!

Coś mi się wydaje, że ja sobie za dużo dzisiaj nie pośpię, chociaż to akurat na własne życzenie. Nie chciało mi się uczyć wieczorem, to trzeba będzie się zerwać skoro świt..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 23:49   #3264
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Italiaanka poćwiczyłam sobie chyba zgodnie z tym co napisałaś i powiem, że wreszcie poczułam, że mam mięśnie wróciłam zlana potem co mi baaardzo odpowiada, może wreszcie będą jakieś efekty. Na kolację czyli o 21:40 zjadłam serek wiejski i niedługo idę spać!
I oby tak dalej było Trzymam kciuki, co by efekty pojawiły się szybciutko

---

Arbuz, hmm... NoLQa dała już fachową odpowiedź czytałam gdzieś jeszcze, że arbuzy (podobnie jak grejpfruty) mają 'ujemne kalorie' Chodzi o to, że organizm więcej energii zużyje żeby go strawić, niż z tego ma pożytku... w grejpfrucie chodziło dokładnie o te "baloniki", a w arbuzie pestki ? To było na sfd w jednym z tematów... ale w innym tego już nikt nie potwierdził, więc nie mam pojęcia ile w tym prawdy... Mają dużo likopenu i są moczopędne - tyle wiem o arbuzach


Dobranoc wszystkim
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 04:30   #3265
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

zła sława orbuza powstała pzrez montiego - uważana, z.e arbuz ma wysokie ig
teraz jak powstała lg, która poprawiłą błędy leżac u podstaw arbuz znowu wrócił do łask

tak jak każdy owoc i wogóle wszystko w rozsądnych ilościach jest wskazany i niczemu nie szkodzi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 07:24   #3266
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
I oby tak dalej było Trzymam kciuki, co by efekty pojawiły się szybciutko

---

Arbuz, hmm... NoLQa dała już fachową odpowiedź czytałam gdzieś jeszcze, że arbuzy (podobnie jak grejpfruty) mają 'ujemne kalorie' Chodzi o to, że organizm więcej energii zużyje żeby go strawić, niż z tego ma pożytku... w grejpfrucie chodziło dokładnie o te "baloniki", a w arbuzie pestki ? To było na sfd w jednym z tematów... ale w innym tego już nikt nie potwierdził, więc nie mam pojęcia ile w tym prawdy... Mają dużo likopenu i są moczopędne - tyle wiem o arbuzach


Dobranoc wszystkim
Oj bardzo bym chciała
A dziś śniadanko:
starałam się jak najlepiej z tego co było w lodówce, muszę dziś zakupy zrobić.
chlebek litewski ciemny z szynką, pół papryki i 2 plasterki sera brie (zaciekawił mnie dlatego bo ma białka-18 g, węglowodanów-0,4 g, no ale tłuszczu-24 g, chyba nie jest taki zły) + kawka z mleczkiem
Na II śniadanie:
planuję wyrwać się z pracy i iść do sklepu, ale nie wiem co kupić
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 07:34   #3267
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Inaczej posiłki 'po' wyglądają po siłowym, inaczej po aerobach/HIIT

Rower - aeroby, dlatego taki posiłek raczej odpada. Same białko (unikasz ww i tłuszczy) od razu po, po ok. godz. normalny posiłek. Białko jest po to, aby ochornić mięśnie przed katapolizmem... po wszamaniu zachodzą procesy anaboliczne... szybko wchłanialne najlepiej.
Wydawało mi się, że jak wezmę kiełbasę kurczakową i warzywa to będzie ok .... czyli lepiej po rowerku jajko z warzywami niż wędlina? Bo tak ciągle serek za serkiem to nie bardzo.

edit:
Zamierzam się dzisiaj zaopatrzyć w tuńczyka w puszce. Czy taki w oleju będzie bardzo zły i raczej szukać w sosie własnym, czy mógłby byc?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 07:53   #3268
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

olej to tłuszcz więc chyba nie bardzo...

koleżaznki moje szanowne- 67 kg czyli kolejna 2 kg poszlo papa zdrowo, skutecznie i bezpiecznie jeszcze TYLKO 12...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 07:57   #3269
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
olej to tłuszcz więc chyba nie bardzo...

koleżaznki moje szanowne- 67 kg czyli kolejna 2 kg poszlo papa zdrowo, skutecznie i bezpiecznie jeszcze TYLKO 12...
Brawo elianko
Mam prośbę, mogłabyś mi podać (może być na PW) swój dzienny jadłospis i co ćwiczysz, bo u mnie jakoś ciężko z tym idzie a u Ciebie to sukces pełną gębą
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 08:15   #3270
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
A moze nam wytlumaczysz po co chcesz sie trzymac tej zasady? <nie jedzenia po 18?>
Dobra, ja widzę że jestem w polu z wiedzą o zdrowym chudnięciu i muszę się jeszcze dużo nauczyć. No bo jak tu nie zgłupieć, kiedy raz ci mówią, żeby nie jeść po osiemnastej bo wtedy żołądek musi już odpoczywać a drugi raz, że nawet o 22 można zjeść kolację, na godzinę przed snem.
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.