Zapuszczanie włosów - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 06:27   #3451
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Nie chcę za bardzo jechać wazeliną, bo już Ci to kiedyś pisałam - ale Twoje włosy są absolutnie n-i-e-s-a-m-o-w-i-t-e !
Nie mogę przestać się na nie gapić
Naprawdę mało które włosy mi się podobają, ale przy tych zdjęciach mam taką minę -
Dziękuję...to naprawdę miłe!
Aż czuje jak mi szybciej rosną już od tych pochwał
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:15   #3452
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej!
Mam pytanie.
Czy Lewitan można przyjmować raziem z tabletkami Humavit? I jak te tabletki wpłynęły na wasze włoski??
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:13   #3453
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?

Chciałam się przywitać

W załączeniu dodaję zdjęcia włosów sprzed ścięcia, którego dokonałam jakiś tydzień temu Na pierwszy ogień poszedł wysiepany ostatnio przez fryzjera tył...Podcięty został o ok. 4 cm...
Na zdjęciach może nie widać w jakim jest stanie, bo włosy są w skręcie...jednak rozczesane wołały o pomstę do nieba :/ Wisiało mi dosłownie kilka lichych kłaczków zamiast włosów

Podcięłam teraz a za 2 miesiące kolejna tura- 2 cm Muszę się pozbyć tego "mysiego ogonka". Oczywiście wszystko to w myśl zapuszczania zdrowych włosów
Mój cel-za łopatki w skręcie...Jak na razie
Witaj! Bardzo ładne włosy
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:31   #3454
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Witaj! Bardzo ładne włosy
Dziękuję ślicznie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:38   #3455
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witajcie i ja od pazdziernika postanowiłam, że będę dzielnie zapuszczać włosy w maju drastycznie je ściełam [może wyszło im to na dobre, raz były mega zniszczone, dwa boki by ły kortkie, a tyuł siegał mi juz grubo za łopatki, wiec i tak taka fryzura była mało praktyczna]Teraz mam krótkie włosy i zotanawiam się nad fryzurami przejściowymi, żeby to wsyztsko miało ręce i nogi. Szc zególnie zastanawia mnie jaką mogę sobie zrobić fryzurę na sylwka, bo z tego co mam raczej nic szałowego nie wyczaruje. Może mi coś pomożecie?
Dołączam 2 fotki, na których jako tako coś widać, chociaż teraz fryzura wygląda nieco inaczej. Odwidziały mi się juz krótkie włosy takie uroki bycia kobietą

A i może dodam [chociać nie wiem czy to akurat istotne], że wszelaka pielęgnacja włsów jest mi raczej obca i głównie dlatego ściełam włosy - po prostu nie lubię poświęcać im za dużo czasu po myciu stosuję odżywkę w sprayu biovax [taka niebieska] a 2 razy na tdyzien nakładam maskę również biovax z tej samej serii :P i to tyle może powinnam też zacząć odżywiać moje włosy w inny sposób?;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03092011437.jpg (84,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0030.jpg (54,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2011-11-25 o 13:42
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 07:56   #3456
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

to ja sie tez przypomne, we wrzesniu ciachnelam sobie 4 cm dolu zeby wyrownac bo cieniowanie sprawialo ze mi takie ogonki rosly i wygladalam jak czeski metal, maz zrozpaczony bo po podcieciu mialam wlosy do ucha ale za to cieniowanie prawie zniklo, nadal mam 2 warstwy ale teraz juz sie az tak to nie rzuca w oczy i moge dluzszy czas nie podcinac

pielegnacje jaka uskuteczniam od poczatku listopada - mycie OMO (o - isana z babassem, m- szampon saponics, o-wykanczam to co mam a mam duzo ale wszystkie odzywki bez silikonow i pq) i od 10 listopada wcierka Saponics z Farmony (bez alkoholu), myje na wieczor, schna samodzielnie, zadnej stylizacji, po splukaniu odzywki ds na wilgotne wcierka w skalp i troche na dlugosc i wsio, ja to nazywam wolnosc, wlosy zajmuja mi teraz 15 minut wieczorem i jakby na przekor ze zajmuje sie nimi mniej rosna szybciej

fotka z wczoraj wieczor, myte 24 godziny wczesniej

moj jedyny grzech: farbowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25 listopada 2011a.jpg (178,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25 listopada 2011.jpg (164,5 KB, 45 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-11-26 o 07:57
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:12   #3457
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Witajcie i ja od pazdziernika postanowiłam, że będę dzielnie zapuszczać włosy w maju drastycznie je ściełam [może wyszło im to na dobre, raz były mega zniszczone, dwa boki by ły kortkie, a tyuł siegał mi juz grubo za łopatki, wiec i tak taka fryzura była mało praktyczna]Teraz mam krótkie włosy i zotanawiam się nad fryzurami przejściowymi, żeby to wsyztsko miało ręce i nogi.
wiesz co, chyba tez mnie to czeka, bo teraz mam krotkie, chcę zapuszczać, ale mam zniszczone, kilka razy już ciachałam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 14:03   #3458
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wiesz co, chyba tez mnie to czeka, bo teraz mam krotkie, chcę zapuszczać, ale mam zniszczone, kilka razy już ciachałam
ja mam już☼ w miare wykurowane wlosy, ale nie mam zupelnie pojecia jak je czesac, bo ich dlugosc jest niestety baaaardzo 'niewygodna'
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:55   #3459
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
to ja sie tez przypomne, we wrzesniu ciachnelam sobie 4 cm dolu zeby wyrownac bo cieniowanie sprawialo ze mi takie ogonki rosly i wygladalam jak czeski metal, maz zrozpaczony bo po podcieciu mialam wlosy do ucha ale za to cieniowanie prawie zniklo, nadal mam 2 warstwy ale teraz juz sie az tak to nie rzuca w oczy i moge dluzszy czas nie podcinac

pielegnacje jaka uskuteczniam od poczatku listopada - mycie OMO (o - isana z babassem, m- szampon saponics, o-wykanczam to co mam a mam duzo ale wszystkie odzywki bez silikonow i pq) i od 10 listopada wcierka Saponics z Farmony (bez alkoholu), myje na wieczor, schna samodzielnie, zadnej stylizacji, po splukaniu odzywki ds na wilgotne wcierka w skalp i troche na dlugosc i wsio, ja to nazywam wolnosc, wlosy zajmuja mi teraz 15 minut wieczorem i jakby na przekor ze zajmuje sie nimi mniej rosna szybciej

fotka z wczoraj wieczor, myte 24 godziny wczesniej

moj jedyny grzech: farbowanie
Rybiorku one są fantastyczne!
Jak czytam Twoją skromniutką pielęgnację to zastanawiam się gdzie ten Rybiorek, któremu rytuały pielęgnacyjne zajmowały większość wieczoru
Ja też minimalizuję swoją stylizację i pielęgnację Jak wykończę resztę mleczek, zeli etc. to zakupię żel aloesowy i przy nim zostanę

Naprawdę jestem zachwycona Twoimi kręciołkami
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:56   #3460
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Niech mnie ktoś walnie

Wymyśliłam sobie 3 dni temu, że dopóki nie osiągnę włosów praktycznie do bioder to nie będę czuć w ogóle, że są atrakcyjne
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:37   #3461
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś walnie

Wymyśliłam sobie 3 dni temu, że dopóki nie osiągnę włosów praktycznie do bioder to nie będę czuć w ogóle, że są atrakcyjne

Jak ktoś, kto ma takie piękne, gęste włosy w ślicznym kolorze może sobie wmawiać takie rzeczy?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 20:40   #3462
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość

Jak ktoś, kto ma takie piękne, gęste włosy w ślicznym kolorze może sobie wmawiać takie rzeczy?
Dziękuję, ale to taka niezdrowa obsesja niestety.
Cały czas byłam zdania, że zapuszczę do pasa i już. A teraz... a nawet do tych łokci to mi jeszcze brakuje.................. ........
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:46   #3463
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale to taka niezdrowa obsesja niestety.
Cały czas byłam zdania, że zapuszczę do pasa i już. A teraz... a nawet do tych łokci to mi jeszcze brakuje.................. ........
Spokojnie, włosy masz bardzo ładne już teraz i na pewno dużo osób Ci to mówi (na przykład ja wchodzę czasami na Twój profil tylko po to, żeby się na nie pogapić ), poza tym osobiście uważam, że zbyt długie włosy nie wyglądają już ładnie - skracają tułów, w ogóle psują proporcje ciała. Może to tylko taki chwilowy kryzys?
zmyłaś już to biedronkowe masło z włosów?
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:52   #3464
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Spokojnie, włosy masz bardzo ładne już teraz i na pewno dużo osób Ci to mówi (na przykład ja wchodzę czasami na Twój profil tylko po to, żeby się na nie pogapić ), poza tym osobiście uważam, że zbyt długie włosy nie wyglądają już ładnie - skracają tułów, w ogóle psują proporcje ciała. Może to tylko taki chwilowy kryzys?
zmyłaś już to biedronkowe masło z włosów?
Mam nadzieję, że to przejdzie i dalej będę uważać tak jak Ty - że za długie włosy tak dobrze nie wyglądają. I że do talii to max.

Zmyłam, ale jeszcze miałam maskę i włosy dopiero schną, jutro napiszę co wyszło z tego
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 21:21   #3465
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to przejdzie i dalej będę uważać tak jak Ty - że za długie włosy tak dobrze nie wyglądają. I że do talii to max.

Zmyłam, ale jeszcze miałam maskę i włosy dopiero schną, jutro napiszę co wyszło z tego
Kobieta zmienną jest. Też mam jakiś gorszy włosowy okres, stwierdziłam, dzisiaj że w sumie to długie włosy mi się znudziły i najchętniej obcięłabym się na krótko, na chłopaka.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 22:03   #3466
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest. Też mam jakiś gorszy włosowy okres, stwierdziłam, dzisiaj że w sumie to długie włosy mi się znudziły i najchętniej obcięłabym się na krótko, na chłopaka.
Ooooj, nie nie nie! Na pewno żałowałabyś tego
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:37   #3467
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale to taka niezdrowa obsesja niestety.
Cały czas byłam zdania, że zapuszczę do pasa i już. A teraz... a nawet do tych łokci to mi jeszcze brakuje.................. ........
moze ja jestem jakas nieproporcjonalna, ale u mnie łokcie sa równo na wysokosci talii, czyli do łokci to to samo, co do pasa. Atrakcyjnosc zalezy od wielu innych czynnikow, a Ty masz i tak juz długie włosy
Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Kobieta zmienną jest. Też mam jakiś gorszy włosowy okres, stwierdziłam, dzisiaj że w sumie to długie włosy mi się znudziły i najchętniej obcięłabym się na krótko, na chłopaka.
nie rób tego! ja dałam sie poniesc dwa razy i dwa razy załowałam. Teraz nikt mnie nie namowi na sciecie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 10:41   #3468
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów

oj tam, ja mam krótkie i czuję się normalnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:34   #3469
kasis89
Przyczajenie
 
Avatar kasis89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Zapuszczanie włosów

Po pierwsze chciałam się przywitać Po drugie, chciałam się podzielić decyzją o zapuszczaniu włosów. Mój pierwszy cel - długość do ramion. Od około 3 tygodni staram się bardzo dbać o włosy, żeby jak już urosną (;D) nie wisiały mi smętnie poniszczone końcówki. Co 3-4 dni traktuję je maską WAX. Myję szamponem z Rzepy. Na końcówki stosuję jedwab. Wcinam skrzyp polny. W drodze do mnie jest szampon, balsam i ampułki Seboradin z naftą. Obecnie moje włoski wyglądają tak:




Trzymajcie kciuki!


kasis89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 14:28   #3470
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Rybiorku one są fantastyczne!
Jak czytam Twoją skromniutką pielęgnację to zastanawiam się gdzie ten Rybiorek, któremu rytuały pielęgnacyjne zajmowały większość wieczoru
Ja też minimalizuję swoją stylizację i pielęgnację Jak wykończę resztę mleczek, zeli etc. to zakupię żel aloesowy i przy nim zostanę

Naprawdę jestem zachwycona Twoimi kręciołkami
dalam im wolne, pisalam juz na pielegnacyjnym ze wlasnie doszlam do wniosku ze mam duzo wazniejszych rzeczy na glowie (akurat teraz po pracy to tylko nauka bo w grudniu mam egazmin, ale mam tez meza i 2 koty), a wlosy dlugie robia wrazenie bez wzgledu jakie sa - krecone, falowane czy proste, prawda? a tak wygladaja jak dam im wyschnac bez niczego, jak pozostana takie same ale beda dluzsze to bedzie super

kiedys, zanim nie trafilam na pielegnacyjny, nie uzywalam zelow i bylam zadowolona, choc uzywalam wtedy tylko szamponu z sls i czasami odzywki, wszystko byle jakie, to znaczy wtedy myslalam ze odpowiednie bo nie czytalam skladow, i tak po farbowaniu na czerwono po 2 tygodniach mialam splowialy rudy (dodatkowo mialam problem z wlasnym barwnikiem przez tabsy)

fotka ktora wstawilam jest 2 tygodnie po farbowaniu, kolor nadal ladny, wlosy sa zdrowe i to jest dla mnie najwazniejsze, dla porownania, tutaj fotka z pazdziernika 2009 - przed glupimi eksperymantami z innym kolorem w wyniku ktorych musialam obciac klaki, fotka z urlopu, przed urlopem farbowalam (akurat ta sama farba ktora mam teraz na wlosach), wlosy myte szamponem Johna Friedy i potem chyba byla odzywka ds tez Friedy, rozczesane po splukaniu odzywki (czego juz teraz nie robie) i sobie tak wyschly, zero odzywki bs czy zelu, oczywiscie kolor pozostawia wiele do zyczenia ale reszta ok, i wlasnie do takiej dlugosci teraz zapuszczam, zobaczymy ile mi to zajmie (czy skret bedzie taki sam to nie wiem ale juz dojrzalam do tego ze zdrowie wlosow jest najwazniejsze a nie ich skret)

A Ty jakie zamierzasz miec dlugie? Zawsze mialas ladne wloski, jakosciowo to Twoje wlosy zawsze wygladaja pieknie dla mnie, musialas podcinac?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 14:36   #3471
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kasis89 Pokaż wiadomość
Po pierwsze chciałam się przywitać Po drugie, chciałam się podzielić decyzją o zapuszczaniu włosów. Mój pierwszy cel - długość do ramion. Od około 3 tygodni staram się bardzo dbać o włosy, żeby jak już urosną (;D) nie wisiały mi smętnie poniszczone końcówki. Co 3-4 dni traktuję je maską WAX. Myję szamponem z Rzepy. Na końcówki stosuję jedwab. Wcinam skrzyp polny. W drodze do mnie jest szampon, balsam i ampułki Seboradin z naftą. Obecnie moje włoski wyglądają tak:




Trzymajcie kciuki!


Bardzo ładny start Trzymam kciuki, z taką pielęgnacją na pewno wszystko się uda
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 17:38   #3472
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
dalam im wolne, pisalam juz na pielegnacyjnym ze wlasnie doszlam do wniosku ze mam duzo wazniejszych rzeczy na glowie (akurat teraz po pracy to tylko nauka bo w grudniu mam egazmin, ale mam tez meza i 2 koty), a wlosy dlugie robia wrazenie bez wzgledu jakie sa - krecone, falowane czy proste, prawda? a tak wygladaja jak dam im wyschnac bez niczego, jak pozostana takie same ale beda dluzsze to bedzie super

kiedys, zanim nie trafilam na pielegnacyjny, nie uzywalam zelow i bylam zadowolona, choc uzywalam wtedy tylko szamponu z sls i czasami odzywki, wszystko byle jakie, to znaczy wtedy myslalam ze odpowiednie bo nie czytalam skladow, i tak po farbowaniu na czerwono po 2 tygodniach mialam splowialy rudy (dodatkowo mialam problem z wlasnym barwnikiem przez tabsy)

fotka ktora wstawilam jest 2 tygodnie po farbowaniu, kolor nadal ladny, wlosy sa zdrowe i to jest dla mnie najwazniejsze, dla porownania, tutaj fotka z pazdziernika 2009 - przed glupimi eksperymantami z innym kolorem w wyniku ktorych musialam obciac klaki, fotka z urlopu, przed urlopem farbowalam (akurat ta sama farba ktora mam teraz na wlosach), wlosy myte szamponem Johna Friedy i potem chyba byla odzywka ds tez Friedy, rozczesane po splukaniu odzywki (czego juz teraz nie robie) i sobie tak wyschly, zero odzywki bs czy zelu, oczywiscie kolor pozostawia wiele do zyczenia ale reszta ok, i wlasnie do takiej dlugosci teraz zapuszczam, zobaczymy ile mi to zajmie (czy skret bedzie taki sam to nie wiem ale juz dojrzalam do tego ze zdrowie wlosow jest najwazniejsze a nie ich skret)

A Ty jakie zamierzasz miec dlugie? Zawsze mialas ladne wloski, jakosciowo to Twoje wlosy zawsze wygladaja pieknie dla mnie, musialas podcinac?
Myślę, że Twoje podejście wyjdzie im na zdrowie
Co do mojego podcięcia- było konieczne.
Ja mam naturalnie bardzo gęste włosy i lubię czuć tę ilość na głowie A było teraz tak, że łapiąc w kucyka na czubku głowy to ledwo w ręce mieściłam a chcąc je związać przy szyi "kucyk" był jeszcze węższy niż mały palec u ręki :/
Wszyscy fryzjerze coraz bardziej siepali mi tył...co z tego, ze były długie jak z tyłu to wisiało mi kilka strąków :/ Które później też przestały sie kręcić, bo przez ostatniego fryzjera zostały potraktowane degażówkami :/ Pojechałam więc do mamuśki, która obejrzała je dokładnie is twierdziła, że podcięcie mniejsze niż 4 cm nic nie da, ba aż tyle w górę miałam najbardziej wysiepane :/ Tak więc obcięłam...najlepsze to, ze na podłodze włosów nie było prawie wcale...a z długości 4 cm poszły, heh. Widać wiec jaka to była długość
Dodatkowo mam przeczesała je wiele razy ze strony na stronę i inne warstwy podcinała z jakieś pół cm żeby odświeżyć
Bałam się, że to wyrównanie sprawi, że będą się mniej kręcić. A tu...wręcz odwrotnie
Cieszę się, że je ciachnęłam
A za Twoje miłe słowa bardzo dziękuję
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:40   #3473
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Myślę, że Twoje podejście wyjdzie im na zdrowie
mam nadzieje, postanowilam ze bedzie naturalnie jak to mozliwe, no bo farbuje ale juz schniecie bez suszarki

Cytat:
Co do mojego podcięcia- było konieczne.
Ja mam naturalnie bardzo gęste włosy i lubię czuć tę ilość na głowie A było teraz tak, że łapiąc w kucyka na czubku głowy to ledwo w ręce mieściłam a chcąc je związać przy szyi "kucyk" był jeszcze węższy niż mały palec u ręki :/
Wszyscy fryzjerze coraz bardziej siepali mi tył...co z tego, ze były długie jak z tyłu to wisiało mi kilka strąków :/ Które później też przestały sie kręcić, bo przez ostatniego fryzjera zostały potraktowane degażówkami :/ Pojechałam więc do mamuśki, która obejrzała je dokładnie is twierdziła, że podcięcie mniejsze niż 4 cm nic nie da, ba aż tyle w górę miałam najbardziej wysiepane :/ Tak więc obcięłam...najlepsze to, ze na podłodze włosów nie było prawie wcale...a z długości 4 cm poszły, heh. Widać wiec jaka to była długość
Dodatkowo mam przeczesała je wiele razy ze strony na stronę i inne warstwy podcinała z jakieś pół cm żeby odświeżyć
Bałam się, że to wyrównanie sprawi, że będą się mniej kręcić. A tu...wręcz odwrotnie
Cieszę się, że je ciachnęłam
rozumiem, ja tez dlatego podcielam we wrzesniu bo mialam takie ogonki, ale ja znow chce miec rowne, i jak juz grzywka bedzie dotykac ramion zetne wszystko ponizej, choc wszyscy twierdza ze krecone wlosy musza byc pocieniowane ja wole rowne, mnie juz nie chodzi o skret choc w przeszlosci wlasnie przy rownych mialam spiralki
Cytat:
A za Twoje miłe słowa bardzo dziękuję
dbasz o wloski, nie farbujesz, nie uzywasz suszarki - jakie maja byc? odkad je widzialam pierwszy raz zawsze prezentowaly zdrowie a jeszcze jak zapuscisz......
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:47   #3474
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
mam nadzieje, postanowilam ze bedzie naturalnie jak to mozliwe, no bo farbuje ale juz schniecie bez suszarki
To już duży krok



Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
rozumiem, ja tez dlatego podcielam we wrzesniu bo mialam takie ogonki, ale ja znow chce miec rowne, i jak juz grzywka bedzie dotykac ramion zetne wszystko ponizej, choc wszyscy twierdza ze krecone wlosy musza byc pocieniowane ja wole rowne, mnie juz nie chodzi o skret choc w przeszlosci wlasnie przy rownych mialam spiralki
Ja nie podcinałam na równo, bo właśnie zawsze myślałam, że ten skręt ucierpi a wtedy był on dla mnie najważniejszy
Teraz jednak mam podobne podejście do Twojego
Dziś np. pod czapką trochę wyprostowały mi się włosy- do takich fal wręcz, ale troszeczkę je "poczapirzyłam" i wyglądały fantastycznie! Takie lekkie, kobiece falki z super objętością
Stwierdziłam, że gdy przestanę już nosić czapkę to takie sobie czasem zafunduję (są na to różne naturalne sposoby ). Teraz pod czapką to i tak w luźnym kucyku noszę- dzisiaj to był wyjątek, że włożyłam pod nią rozpuszczone

Krótko mówiąc- ani ja, ani Ty nie mamy skrętu jak murzynki...troszeczkę więc kombinując- jednego dnia możemy mieć naturalnie mocny skręt a innego- super kobiece fale lub duże pukle
Tylko długość przydałaby się większa to wtedy byłaby lepsza możliwość manewru ;]


Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
dbasz o wloski, nie farbujesz, nie uzywasz suszarki - jakie maja byc? odkad je widzialam pierwszy raz zawsze prezentowaly zdrowie a jeszcze jak zapuscisz......
Dziękuję Jak na razie nie marzę nawet o super długości, bo średnio co 2 m-ce jeszcze ze 3 razy będę podcinać 2 cm tego tyłu...jak to się uda to może później da radę dłużej wytrzymać bez nożyczek
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:56   #3475
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
To już duży krok
i na dodatek poszlo mi na wszystko (praktycznie juz nie mam makijazu na codzien)



Cytat:
Krótko mówiąc- ani ja, ani Ty nie mamy skrętu jak murzynki...troszeczkę więc kombinując- jednego dnia możemy mieć naturalnie mocny skręt a innego- super kobiece fale lub duże pukle
Tylko długość przydałaby się większa to wtedy byłaby lepsza możliwość manewru ;]
dokladnie

Cytat:

Dziękuję Jak na razie nie marzę nawet o super długości, bo średnio co 2 m-ce jeszcze ze 3 razy będę podcinać 2 cm tego tyłu...jak to się uda to może później da radę dłużej wytrzymać bez nożyczek
jak moje beda rowne do ramion to bede juz happy, moge wtedy wyczarowac taka mega duza fryzurke ale moge tez spiac jak mnie znerwuja
wlasnie tak ciagle cielam, jak urosly do zapiecia stanika to obcinalam do ramion (maz cial), wystarczylo 6 miesiecy i znow byly do zapiecia, nie wiem czemu teraz tak wolno rosna, no ale mam nadzieje ze teraz rusza, stosuje wcierke saponics i jest smiesznie, bo przez farbowanie widze ze rosna nierowno, mam na niektorych 0.5cm odrostu a na niektorych 1cm a na niektorych nic
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:59   #3476
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
i na dodatek poszlo mi na wszystko (praktycznie juz nie mam makijazu na codzien)
Ja też ograniczyłam
I siedzę teraz z kefirem na twarzy


Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
wlasnie tak ciagle cielam, jak urosly do zapiecia stanika to obcinalam do ramion (maz cial), wystarczylo 6 miesiecy i znow byly do zapiecia, nie wiem czemu teraz tak wolno rosna, no ale mam nadzieje ze teraz rusza, stosuje wcierke saponics i jest smiesznie, bo przez farbowanie widze ze rosna nierowno, mam na niektorych 0.5cm odrostu a na niektorych 1cm a na niektorych nic
Mi też kiedyś szybciej rosły...teraz zwolniły pewnie dlatego, że bardziej mi na tym przyroście zależy, hihihi

Tak w ogóle to mi też się wydaje, że rosną coś nierówno Na szczęście wszystko się skręca i nie widać małych uchybień
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:37   #3477
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

hej, no widze drogie panie ze wszystkie mamy ten sam plan - zejsc nieco z cieniowania .
ja we wrzesniu ucielam naparwde dlugi tyl i obecnie czekam az dobije do dlugosci gora.
mam mega geste wlosy i w sumie nie pzrepadam za tym ale zdeycydowanie lepiej sie prezentuja jak sa podprostowane nieco (za pomoca produktow i rak) i sa w falach niz jak sa posiepane i w milionie dlugosci i do tego poskrecane w drobniejsze loki.
przy tej gesosci ktora mam ta ostatnia opcja daje efekt"leb jak sklep" - czego nie lubie (bo i tak mam spora banke co przy calej sylwecte - niezbyt wielkiej wyglada tak se).
teraz czekam na to az grzywa nieco dobije do calosci , ale mam zamiar utrzymywac ja tylko na wysokosci zuchwy - co sie wydazry pewnie w okolicach wiosny.
a ze wlosy w kwesti dlugosci mam w miare wyprowadzone to nie pozostaje mi nic innego jak zapiac sie i wstrzymac z jakimikolwiek dzialaniami az do wiosny a najlepiej lata wlasnie.
jak w podpisie - to moj cel a wiec do urodzin
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:43   #3478
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Zdjecia- od razu uprzedzam ze sa spuszone bo żeby je wyciągnąć i podprostowac muszę to robić z użyciem suszarki- suszenie naturalne kreuje dużo większy skręt ImageUploadedByTapatalk1322469745.937970.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByTapatalk1322469800.637690.jpg (14,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByTapatalk1322469877.332731.jpg (14,2 KB, 11 załadowań)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:32   #3479
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Zdjecia- od razu uprzedzam ze sa spuszone bo żeby je wyciągnąć i podprostowac muszę to robić z użyciem suszarki- suszenie naturalne kreuje dużo większy skręt Załącznik 4362725
Pamiętam Twoje króciutkie włoski Teraz jest bosko

A co do schodzenia z cieniowania- nie chcę całkowicie Zawsze ta dodatkowo jedna warstwa nie zaszkodzi Bez cieniowania moje włosy robią się w kształt trapezu, co przy mojej pyzatej buźce nie współgra zbyt dobrze :P
Myślę jednak, że teraz tych warstw trochę za dużo Kiedyś miałam dwie i było ok No cóż...na szczęście jest moja niezastąpiona mamuśka-fryzjer ;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:38   #3480
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
hej, no widze drogie panie ze wszystkie mamy ten sam plan - zejsc nieco z cieniowania .
ja we wrzesniu ucielam naparwde dlugi tyl i obecnie czekam az dobije do dlugosci gora.
mam mega geste wlosy i w sumie nie pzrepadam za tym ale zdeycydowanie lepiej sie prezentuja jak sa podprostowane nieco (za pomoca produktow i rak) i sa w falach niz jak sa posiepane i w milionie dlugosci i do tego poskrecane w drobniejsze loki.
przy tej gesosci ktora mam ta ostatnia opcja daje efekt"leb jak sklep" - czego nie lubie (bo i tak mam spora banke co przy calej sylwecte - niezbyt wielkiej wyglada tak se).
teraz czekam na to az grzywa nieco dobije do calosci , ale mam zamiar utrzymywac ja tylko na wysokosci zuchwy - co sie wydazry pewnie w okolicach wiosny.
a ze wlosy w kwesti dlugosci mam w miare wyprowadzone to nie pozostaje mi nic innego jak zapiac sie i wstrzymac z jakimikolwiek dzialaniami az do wiosny a najlepiej lata wlasnie.
jak w podpisie - to moj cel a wiec do urodzin
ja calkowice schodze z cieniowania i chce wlasnie cos takiego uzyskac jak masz teraz (i z kolei u mnie naturalne schniecie daje bardziej luzny skret), i jak juz beda tej dlugosci co Twoje obecnie bede taka happy

a w ogole to Twoje wloski wygladaja bosko!
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.