Zapuszczanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-05-26, 12:57   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Zapuszczanie włosów


Poradźcie! Mam króciutką fryzurkę (włosy drastycznie obcięłam 1,5 roku temu) i chciałabym coś zmienić (jak kazda kobieta do końca nie jestem ze swojego wyglądu zadowolona) ale najdłuzej bez fryzjera wytrzymałam 1,5 miesiąca. Jak bezboleśnie przejść okres zapuszczania włosów? Nie chcę wracać do długich ale chciałabym mieć takie średniej długości.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-26, 13:03   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Zapuszczanie włosów

witam

znam ten ból zapuszczania włosów ,ja scielam na ok.1 cm jakies 2 lata temu i do tej pory nie moge ich zapuscic jak juz sa dłuższe czyli ok 4-5 cm nie wiem co z nimi zrobic wiec prosze chłopaka zeby mine ściął już naprawde ostatni raz (ostatnich razy bylo ok 5 razy [img]icons/icon7.gif[/img]
teraz tez próbuje je odchodowac ale mam juz dosyc codziennego żelowania moich 5 cm włosów.
chyba oszaleje ale bede miala dłuższe włosy nie dam sie tym razem.

trzymajmy sie razem a nasze włosy bedą dłuższe [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-26, 18:29   #3
Isia.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 65
Re: Zapuszczanie włosów

paula78 napisał(a):

>
> trzymajmy sie razem a nasze włosy bedą dłuższe [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] hehehehehehe. świetne!
Isia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-10, 23:12   #4
Efcia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
GG do Efcia77
jak zapuścić włosy?

Proszę o radę. Od lat mam krótkie włosy i już mi się znudziły ale nie potrafię przetrwać okresu przejściowego. Ponadto nie mam pojęcia jaka fryzura z dłuższych włosów nadawałaby się dla mnie. Czy możecie mi coś podpowiedzieć? Dzięki.
Efcia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-11, 11:34   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: jak zapuścić włosy?

Fajna z ciebie laska w tych krotkich wlosach. Ale jak chcesz zapuscic (wkoncu my kobitki lubimy zmiany) to polecam, zebys podcinala co miesciac wloski na karku o okolo 1 cm bo zazwyczaj tyle rosna na miesiac. Wloski z nad uszu ja zaraosna uszy zakladaj za uszy, a jak grzywka bedzie juz za dluga i nie bedzie sie chciala ladnie uladac to mozesz ja troche podciac. Ja juz mialam obciete wloski na takie odrosniete krotki albo jak kto woli zarosniete. Pamietam jak to bylo ze mna jak obcialam a potem zapuszczalam. Chodze do mojej fryzjerki raz na trzy miesiace, a tak to angazuje mojego meza zeby mi nad karkiem podciol, a grzywke jak juz jest za dluga i tony lakieru nie pomagaja to sama odrobine podcinym. Mam pocieniowane wloski wiec juz wlasciwie tak mi odrosly ze moge je nie zakladac za uszy(ale zakladam bo bardzo taka fryzurke lubie), Pewnie jak przyjda upaly podetne bardziej, ale oczywiscie uszy beda zarosniete, bo nie musze tak dlugo czekac jak osiagnom swoja dlugosc. Po paru miesiacach ja zauwazysz ze juz duzo odrosly ale to pocieniowanie te pazurki nie maja takiej formy jak powinny mozesz isc do fryzjera i powiedziec ze zapuszczasz ale fryz sie kupy nie trzyma , fryzjer juz bedzie wiedzial ze musi troche tyl i boki podciac. Bedziesz miala wtedy cos podobnego jak ja, czyli jakbys miala tak specjalnie obciete a wtedy to juz tylko patrzec jak wlosy beda dlugie. Zapuszczanie nie jest takie ciezkie trzeba czasami sobie tu i owdzie podciac(wystarczy kolezanka, bedz jesli zmiany maja byc duze to fryzjer) i fryzura zaczyna sie ladnie ukadac i wyglada sie jak trzeba
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-11, 11:38   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak zapuścić włosy?

jestem mistrzynią zapuszczania włosów . raz na 2 lata obcinam włosy na krótko, noszę takie przez 1/2 roku a potem zapuszczam. wystarszą 2 zabiegi: przycinanie włosów na karku oraz wkładanie za ucho [w początkowych stadiach] baczków -> już w fazie suszenia włosów, aby się ładnie ułozyły.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-11, 12:01   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: jak zapuścić włosy?

przerabiam to samo co Sarenka, mniej więcej z ta samą częstotliwością i potwierdzam jej teorię.chociaż muszę przyznać, że za każdym razem klnę, jak jestem w fazie zapuszczania, nie cierpię tego. teraz jestem szczęśliwa, bo właśnie zakończyłam ten etap, jakoś przez zapuszczanie i tym razem przebrnęłam.
a fryzury z długich włosów? jakieś ciekawe? wprawdzie nie wiem, jakie masz włosy(cienkie, sztywne...),ale wklejam kilka propozycji.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-11, 12:45   #8
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: jak zapuścić włosy?

Niestety nie mogę udzielić Ci rady jak zapuścić włosy, bo od zawsze mam długie(obecnie sięgają do połowy pleców), ale jeżeli przejdziesz już etap zapuszczania to myślę, że powinnaś być zadowolona bo z długimi włosami naprawdę nie ma problemów. w każdym razie ja podcinam je 3-4 razy w roku i nie używam suszarek, lokówek i prostownicy bo moje włosy naturalnie są proste. Wystarczy zainwestować w dobre profesionalne kosmetyki do pielędnacji, a włosy odwdzięczą się pięknym połyskiem i miękkością. Polecam serię kosmetyków Liss Estreme L'oreal!!!!!
Poza tym z długich włosów da się wyczarowac naprawdę mnóstwo fryzur i za każdym razem można wyglądać inaczej. Trzymam za ciebie kciuki, ale w krótkich włosach jest ci bardzo ładnie
Poszerzam kolekcję zdjęć Koko i podsyłam kilka moich propozycji
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-11, 12:55   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak zapuścić włosy?

masz ładną buzię. nie musisz niczego 'ukrywać' więc każda fryzurka będzie dla Ciebie w sam raz. może Ci wkleję kilka propozycji na okres przejściowy, bo zanim włosy osiągną długość z fotek dziewczyn niestety minie trochę czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MDpopupimage1_0_6.jpg (11,3 KB, 523 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura krótka.jpg (24,6 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg face821.jpg (50,9 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mryan01.jpg (32,6 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair76.jpg (12,7 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9ff.jpg (49,3 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2g.jpg (10,6 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (13,5 KB, 318 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-14, 21:26   #10
Efcia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
GG do Efcia77
Re: jak zapuścić włosy?

Bardzo dziekuję za rady. Będę z nich korzystać. Prosiłabym jeszcze o kilka przykładów fryzurek "przejściowych". Dodam, że mam gęste i bardzo sztywne włosy. Pamiętam jak kiedyś koleżanka czesała wszystkie dziewczyny z klasy w koki itp. Przy moich włosach (wtedy miałam długie) po 20 min. poddała się i powiedziała, że nic z nich nie może zrobić . Z drugiej strony są bardzo podatne na kręcenie. Po wałkach skręt trzyma się aż do kontaktu z wodą, nawet kilka dni. Z doświadczenia wiem także, że odpadają dla mnie wszystkie fryzury z przedziałkiem na środku i te bez chociaż minimalnej grzywki. Pozdrawiam
Efcia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 12:07   #11
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Zapuszczam włosy

Zapuszczam włosy, juz 5 miesięcy, teraz mam dopiero do ramion i chce miec do połowy pleców. Ile jeszecze musze zcekac, bo jak przez 5 miesięcy urosły mi choćby wcale to mnie słabi...I jeszcze jedno mam paytanko, powinnam jakos podcinać końcówki czy cosik? Ponoć wtedy lepiej rosną.
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 12:20   #12
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Zapuszczam włosy

To jak ci szybko rozną włosy zależy tylko i wyłącznie od twoich predyspozycji. Dla przykładu mnie z krótki (do ucha) w ciągu roku urosły za ramiona, a w tym czasie mojej przyjaciółce może kilka centymentów...

Ja w podcinanie końcówek nie wierzę. Szczególnie jak ci wolno włosy rosną to będziesz obcinać akurat to, co zdążyło urosnąć.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 12:28   #13
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Zapuszczam włosy

Ja tam za bardzo tez nie wierze w to, że jak podetne końcówki to szybciej urosną. Poprostu będą wygląały na zdrowsze jak sie zetnie to "siano" z końcówek. To tak smao jak się skróci paznokcie. Wcale szybciej potem nie rosną. Ja tez zapuszczam. Narazie mam właśnie do ramion i nie mam zamiaru podcinać wystarczy dobry szampon i odżywka, a wszystko będzie dobrze i ładnie wyglądać. Pozdraiwam
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 18:10   #14
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Zapuszczam włosy

zgadzam sie z poprzedniczkami. To jak dlugo rosna ci wlosy zalezy od twoich wlosow
ja mam do 3/4 plecow, bardzo dlugie, proste, nie wycieniowane. Podcinam koncowki co 2-3 miesiace zeby nie byly zniszczone. Nie sadze, zeby czesto podcinane przyspieszaly wzrost :|
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 18:56   #15
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Zapuszczam włosy

Każdy ma inny włos i każdemu inaczej rośnie. U mnie jest tak, że u fryzjera ścinam tak przed łokieć potem urosną do połowy pleców i jakby przestają ale u Ciebie może być zupełnie inna sytuacja.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 21:14   #16
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Zapuszczam włosy

zgadzam sie z poprzedniczkami, to jak rosna Ci wlosy zalezy od genow, mi akurat rosna bardzo szybko, wiec jak mialam krotkie to chcac utrzymac fason musialam chodzic do fryzjera co 3 tyg, wiec je zapusilam
moze i rosna mi szybko ale nie chca sie ukladac ni w cholerke
radze Ci byc cierpliwa i jednak podninac koncowki chociaz o pare cm....nie chcesz chyba miec wlosow dlugich ale zniszczonych?
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 22:06   #17
aska_991
Raczkowanie
 
Avatar aska_991
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 57
Dot.: Zapuszczam włosy

Heh ja też twardo zapuszczam włosy :/ Pytałam fryzjerki... podcinanie włosów jest niezbędne tylko wtedy, gdy rozdwajają Ci się, albo masz z nimi jakieś małe problemy Jeśli są zdrowe, to nie musisz z nimi nic robić
aska_991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-07, 23:34   #18
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Zapuszczam włosy

no wlasnie ja tez w podcinanie nie wierze osobiscie mam wlosy za pas i cierpie na fryzierofobie i nie rozdwajaja mi sie a podcinalam ponad rok temu
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-08, 15:26   #19
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zapuszczam włosy

dzieki wielkie za rady
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 14:52   #20
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zapuszczam włosy

mi się zdaje że powinnaś raz podciąć końcówki a pozniej ich nie ścinać, tylko dbać o to by całe włosy były idealnie zdrowe. bo tylko zdrowe włosy chcą szybciej rosnąć. jak są osłabione to naprawdę ciężko je zapuścić. i mam jeszcze dobrą radę (sprawdzona na mnie i wielu koleżankach) rób sobie na włosy maseczkę z olejku rycynowego albo olejku rycynowego i nafty kosmetycznej. gwarantuję Ci, że włoski od tego są super zdrowe i naprawdę szybko rosną. powinnaś poczytać i tym na necie i spróbować. ta metoda jest naprawdę dobra. acha - olejek/olej rycynowy jest środkiem na zaparcia więc się nie przestrasz. i na prawdę działa
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 18:03   #21
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Zapuszczam włosy

jesli zapuszczasz włosy a nie są zniszczone (mam na mysli końcówki sie nie rozdwajają ani nic) to nie musisz podcinac, podcinanie nie sprawi ze włosy szybciej urosną, to jak szybko włosy rosną zalezy od naszego organizmu, czy tam predyspozycji
ja zapuszczam od kwietnia, a miałam włosy troche krotsze niz do lini brody i lekko wycieniowane, teraz mam prawie do ramion
zycze wytrwalosci w zapuszczaniu!
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 12:55   #22
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witam
włoski zapuszczam juz 7 miesiecy ( z takich 0,5 cm...oj zachcialo mi sie experymentow) i moim sposobem jest farbowanie... jak mnie juz sciska i koniecznie musze cos zrobic na glowie to zmieniam kolor pomaga na jakis czas Pomagaja odzywki jak WAX naprzyklad i inne medykamenty... po takiej kuracji rosna expresowo . Wytrzymalam i juz mam do ramion (prawie)
...Czekam az beda do pasa
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 13:53   #23
paulinkus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 76
Send a message via Skype™ to paulinkus87
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
Witam
włoski zapuszczam juz 7 miesiecy ( z takich 0,5 cm...oj zachcialo mi sie experymentow) i moim sposobem jest farbowanie... jak mnie juz sciska i koniecznie musze cos zrobic na glowie to zmieniam kolor pomaga na jakis czas Pomagaja odzywki jak WAX naprzyklad i inne medykamenty... po takiej kuracji rosna expresowo . Wytrzymalam i juz mam do ramion (prawie)
...Czekam az beda do pasa

7 miesiecy i włoski juz prawie do ramion???? jak to robisz kochana?? zdradz mi sekret bo mi tak strasznie powoli włosy rosną
paulinkus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 15:58   #24
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Zapuszczanie włosów

duzo jest wątków na temat porostu włosów poszukaj troche a znajdziesz sposoby na ich szybszy wzrost
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ost+w%B3os%F3w
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 16:26   #25
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja tam już nie wierzę w cudowne mikstury, które wydłużają włosy, skróciłam rok temu do takich, że można było na żelu postawić, i mineło już 17 miesięcy dokładnie, moja siostra juz by miała do pupy a mi tylko opadają na ramiona, trudno, trzeba cierpliwie czekać
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 17:32   #26
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Zapuszczanie włosów

paulinkus87 No tak wiec ja to robie WAXem i olejkiem rycynowym + pare tabletek Centrum itp.... takich witaminek
ale mi włosy szybko rosna od zawsze... niestety na nogach tez
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:52   #27
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Talking Dot.: Zapuszczanie włosów

znam ten ból

chciałabym, aby moje włosy szybciej rosły..
no ale im dłużej czekam z podcięciem to tym bardziej sie niszczą...
ostatni raz włosy obcienałam 7 miesiecy temu...
końcówki wyglądają strasznie....
najchętniej to podcięlabym je...
no ale ledwo włosy opadają mi na ramiona

no ale nie sztuka miec długie włosy w krótkim czasie

warto poczekac troche dłuzej i miec długie i zdrowe


jutro ide do fryzjera podciać te pare cm...

RAZ SIE ZYJE

najwzej cale lato bede chodzila w zimowej czapce, heh
__________________
tak tak!
Twardo zapuszczam włosy!!

alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 12:24   #28
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zapuszczam włosy

siemka od czasu ostatniego posta włosy mam do połowy łopatek, poczekam jescze do wakacji i zobaczymy co dalej, już mam pewną emo fryzurkę na oku, powiem wam szcezrem że i tak włosy mi rosoną baaaaaardzo powoli, aleczytałam, że średnio ludziom włosy rosną 1cm na miesiąc, więc skoro to norma to chyba mi nic innego nie pozostaje jak cierpliwe czekanie
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 15:17   #29
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Zapuszczam włosy

Hej, ja już przestaję wierzyc we wszystkie cudowne środki na włosy. Mi gdy je używam włoski rosną z 1,5, cm miesięcznie ( stosuję regularnie Wax, Silicę, czasem olejek rycynowy ). Moja mama oprócz tego że codziennie suszy, kręci i co jakieś 2 tygodnie farbuje włosy nie robi z nimi zuupełnie nic a rosną jej z 3 cm ( też w miesiąc ) .
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2007-05-13 o 20:13
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 15:30   #30
dora90
Przyczajenie
 
Avatar dora90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja musiałam obciąć swoje włosy do ramion na takie do brody, bo były strasznie zniszczone... jestem trochę załamana, nie podobam się sobie w takich krótszych włosach zaczęłam przygodę z waxem, skrzypovitą i humavitem, ciekawe czy to coś pomoże... chyba jedyne co mogę zrobić to cierpliwie poczekać, ale już mnie cholera strzela normalnie no! a tak szczerze to szukam pozytywnych aspektów krótkich włosów, ale poza wygodą nic nie moge znaleźć, mi jest w nich po prostu nie do twarzy pozdrawiam serdecznie
dora90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.