mamy z Niemiec - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 10:39   #3961
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Witam



Jesli chodzi o domy mnie sie marzy z ogrodem ale to ze wzgledu na psa ale mysle, ze jesli ma ktos 2 tarasy jak Kamilka to w zupelnosci wystarczy

Madzia ja ci cos powiem , wybudowanie domu to nie kwestia paru miesiecy . Moja siostra kupila dom w stanie surowym, wykonczenie mialo zajac pol roku a zajelo... poltorej i to nie do konca wyszystko wykonczyli kiedy sie wprowdzali. Bo a to pogoda do i robic sie nie da, a to klej musi wyschnac, a to to a to siamto takze to nie jest takie hop siup
Ale zycze powodzenia bo moim marzeniem jest jednak wybudowac a nie kupic sobie dom choc tak jak piszesz roznie to bywa i chce sie jedno a ma sie drugie niestety
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:22   #3962
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Witam



Jesli chodzi o domy mnie sie marzy z ogrodem ale to ze wzgledu na psa ale mysle, ze jesli ma ktos 2 tarasy jak Kamilka to w zupelnosci wystarczy

Madzia ja ci cos powiem , wybudowanie domu to nie kwestia paru miesiecy . Moja siostra kupila dom w stanie surowym, wykonczenie mialo zajac pol roku a zajelo... poltorej i to nie do konca wyszystko wykonczyli kiedy sie wprowdzali. Bo a to pogoda do i robic sie nie da, a to klej musi wyschnac, a to to a to siamto takze to nie jest takie hop siup
Ale zycze powodzenia bo moim marzeniem jest jednak wybudowac a nie kupic sobie dom choc tak jak piszesz roznie to bywa i chce sie jedno a ma sie drugie niestety
A mnie sie marzy ogrod ze wzgledu na dziecko

Co do budowy, owszem, dom stawiany jest w kilka miesiecy,bo tak to tutaj wyglada jesli stawia firma. A wykonczenie to juz indywidualna sprawa. Dom mozna wykanczac nawet kilka lat, zalezy od funduszy i wielu innych rzeczy.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:05   #3963
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Ja mialam okazje w moim zyciu juz uczestniczyc w kilku budowach i do dzisiaj jak slysze "budujemy sie" to mam gesia skorke...nigdy wiecej...

Stwierdzilam dzisiaj, ze jak sama sobie nie zloze tego bujaczka to moj malz zlozy go chyba jak ja bede z malym w szpilatu juz wiec wzielam sie do roboty i prosze bardzo...

Plus jeszcze fotka luku i szafy mojego malego przystojniaka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0360.jpg (32,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0362.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0364.jpg (51,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0363.jpg (32,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0361.jpg (35,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0359.jpg (65,4 KB, 16 załadowań)
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:37   #3964
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
A mnie sie marzy ogrod ze wzgledu na dziecko

Co do budowy, owszem, dom stawiany jest w kilka miesiecy,bo tak to tutaj wyglada jesli stawia firma. A wykonczenie to juz indywidualna sprawa. Dom mozna wykanczac nawet kilka lat, zalezy od funduszy i wielu innych rzeczy.
No wlasnie wybudowac do takiego stanu jak kupila moja siostra to moze i w kilka miesiecy ale reszta to koszmar... moja siostra miala zagwarantowane przez firme ze w pol roku skoncza wszystko i ze wprowadzi sie do mieszkana takiego, ze nawet wieszaka nie zabraknie jak widac nie udalo sie...
I dodam, ze firma wiele rzeczy spastaszyla... trzeba taka budowe monitorowac non stop ale mysle, ze jak nie pracujesz to dasz sobie rade
Madzia daj znac jaka bedzie decyzja bo sama sie nad tym wszystkim glowie

A gdzie na wakacje jedziecie i na ile

A zanim ja sie wybuduje to Laura juz bedzie na dyskoteki chodzic wiec ogrod mi nie potrzebny



Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Ja mialam okazje w moim zyciu juz uczestniczyc w kilku budowach i do dzisiaj jak slysze "budujemy sie" to mam gesia skorke...nigdy wiecej...
Ja tez


A luk bujak i szafa boskie jej az sie nie moge doczekac az zobacze Andre!
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:47   #3965
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
No wlasnie wybudowac do takiego stanu jak kupila moja siostra to moze i w kilka miesiecy ale reszta to koszmar... moja siostra miala zagwarantowane przez firme ze w pol roku skoncza wszystko i ze wprowadzi sie do mieszkana takiego, ze nawet wieszaka nie zabraknie jak widac nie udalo sie...
I dodam, ze firma wiele rzeczy spastaszyla... trzeba taka budowe monitorowac non stop ale mysle, ze jak nie pracujesz to dasz sobie rade
Madzia daj znac jaka bedzie decyzja bo sama sie nad tym wszystkim glowie

A gdzie na wakacje jedziecie i na ile

A zanim ja sie wybuduje to Laura juz bedzie na dyskoteki chodzic wiec ogrod mi nie potrzebny




Wlasnie z wykanczaniem tan niestety czesto jest Same problemy

Na szczescie czasy sie zmieniaja budowy domow, ktore trwaja latami sa rzadkoscia.
Co do stresu- juz nam wszystko jedno, bo jak sie okazalo kupowanie domu od kogos to tez koszmar.
Nie bede sie juz rozpisywac, bo nie mam czasu, ale na pewno nie zaplace maklerowi kilkunastu tysiecy za strojenie fochow i niekompetencje Ojj nie....

Zreszta, zobaczymy jak sie sprawa zakonczy, bo jak widac jeszcze nie wiadomo

Boshhhe, Kamila, kiedy ty chcesz to wszystko dziecku zalozyc
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2009-08-27 o 12:48
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:48   #3966
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
A luk bujak i szafa boskie jej az sie nie moge doczekac az zobacze Andre!
Hehehe...ja tez...chociaz ostatnio jakos tak mam dziwne stany - od euforii na sama mysl o dzidzi i jak bedzie juz na swiecie do paniki...i troche tej paniki wiecej ostatnimi czasy

Moj malz wlasnie mnie zdenerwowal, bo zadzwonilam do niego cala happy, bo wybralam w koncu mate i tylko chcialam mu powiedziec, ze juz zamawiam a on wredota jedna zaczal, ze tez chce zobaczyc najpierw i czy w ogole potrzebujemy itp. Chyba go udusze...do tej pory sama zamawialam wszystko nawet mu nie mowiac i tyle bylo spokoju, tylko sie dziwil ze tak tego przybywa wiec tu chcialam taka dobra byc i prosze...


A mate taka wybralam...

http://www.allegro.pl/item718449740_...r_gratisy.html
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:08   #3967
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Madzia to moze zmiencie maklera tez bym sie wsciekla jakby jakis opryskliwy makler mial mnie w


Kamilka a to ci dopiero maz tez chce brac udzial mata super
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 13:16   #3968
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Kamilka a to ci dopiero maz tez chce brac udzial mata super
Niech sobie bierze udzial, tylko czy musi wszystko spowalniac?
I jeszcze glupie pytania zadawac czy cos jest "w ogole potrzebne"? Jakby nie bylo to bym nie chciala kupic...logiczne chyba?

Ciekawe co ja mialam powiedziec, jak ostatnio chcial madry klocki Lego kupic dla malego...na wiek 2-3 lata..? Udalo mi sie opanowac i dyplomatycznie nawet bez turlania sie ze smiechu powiedzialam, ze moze jeszcze troszke poczekamy...

Zamowilam wlasnie wanienke dla malego i podgrzewacz do butelek...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:52   #3969
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez raspberry69 Pokaż wiadomość
Madzia to moze zmiencie maklera tez bym sie wsciekla jakby jakis opryskliwy makler mial mnie w

No niestety to nie jeden makler, a kilku, z ktorymi ostatnio mielismy do czynienia. Generalnie to oni nic nie robia Z laska odbieraja telefony, umawiaja spotkanie na ogladanie domu, na ktorym i tak nie wiele sie czlowiek dowiaduje To jakas paranoja

A powiem wam, ze w poniedzialek ogladalismy domek, i powiedzielismy, ze jestesmy zdecydowani na 90%, ale makler byl taki jakis nieporadny, nie wiedzial co powiedziec, wlasciciel stwierdzil, ze nie jeste pewien kiedy sie wyprowadzi bo zaczyna budowe drugiego domu To skad mamy wiedziec kiedy sie tam wprowadzimy?? Moze za 2 lata?? Oczywiscie do tej pory zero odzewu i pytan czy cos zalatwiamy, czy nie

Po tym kolejnym z serii incydencie zaczelismy przegladac oferty tzw. gotowych domow i tak sie zaczelo
Duzo nerwow to na pewno kosztuje, czasu tez....ale trudno, jak sie nie sprobuje, to sie nie bedzie wiedziec jak to na prawde jest.


Kamilka, ja przy twojej szafie to mialam wypas
Dwie skromne poleczki wyprawki. Ale to tez dlatego, ze maluch rodzil sie latem i kupilam na poczatek tylko lekkie rzeczy typu pajace i body. Wszelkie spiworki czy kombinezoy i cieple sweterki odpadly
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2009-08-27 o 13:54
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:59   #3970
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
No niestety to nie jeden makler, a kilku, z ktorymi ostatnio mielismy do czynienia. Generalnie to oni nic nie robia Z laska odbieraja telefony, umawiaja spotkanie na ogladanie domu, na ktorym i tak nie wiele sie czlowiek dowiaduje To jakas paranoja

A powiem wam, ze w poniedzialek ogladalismy domek, i powiedzielismy, ze jestesmy zdecydowani na 90%, ale makler byl taki jakis nieporadny, nie wiedzial co powiedziec, wlasciciel stwierdzil, ze nie jeste pewien kiedy sie wyprowadzi bo zaczyna budowe drugiego domu To skad mamy wiedziec kiedy sie tam wprowadzimy?? Moze za 2 lata?? Oczywiscie do tej pory zero odzewu i pytan czy cos zalatwiamy, czy nie

Po tym kolejnym z serii incydencie zaczelismy przegladac oferty tzw. gotowych domow i tak sie zaczelo
Duzo nerwow to na pewno kosztuje, czasu tez....ale trudno, jak sie nie sprobuje, to sie nie bedzie wiedziec jak to na prawde jest.

No wiesz co...ale idioci...

Teraz to chyba wszystko duzo nerwow kosztuje i tyle...tylko trzeba wybrac mniejsze zlo...


Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kamilka, ja przy twojej szafie to mialam wypas
Dwie skromne poleczki wyprawki. Ale to tez dlatego, ze maluch rodzil sie latem i kupilam na poczatek tylko lekkie rzeczy typu pajace i body. Wszelkie spiworki czy kombinezoy i cieple sweterki odpadly

No pewnie, na lato to inaczej...mniej tego jest...Ja to w ogole najpierw kupilam body z krotkimi rekawkami i dopiero inteligentnie zorientowalam sie, ze to przeciez kurcze ZIMA bedzie i potem dokupilam z dlugimi...


A wlasnie zapomnialam - kolo naszego tarasiku na drzewie golabki zalozyly sobie gniazdko jakies 2,5 tyg temu i dzisiaj wykluly sie mlode Ale slodziakiiii
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:15   #3971
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

No wiesz co...ale idioci...

Teraz to chyba wszystko duzo nerwow kosztuje i tyle...tylko trzeba wybrac mniejsze zlo...




Powiem szczerze, ze jestesmy tymi agenecjami nieruchomosci wykonczeni...

Telefony maja wylaczone, trzeba sie rejestrowac przez strone internetowa i czekac na odzew...to oczywiscie trwa...potem jak juz sie odezwa, umawiaja sie na termin...to tez trwa....potem przekladaja w ostatniej chwili (jak ostatnio) ...no i znowu czas ucieka....

Znalezlismy w sumie 2 domy, ktore bylismy w stanie kupic. Z pierwszego nikt sie do dzis nie odezwal, a mowilismy, ze jedziemy prosto do banku zalatwiac papiery, z drugiego zapewne tez sie nie odezwa....Co prawda negocjowalismy cene i pewnie to im sie nie spodobalo, ale niech nie licza na cud...
A moj Tz ostatnio byl juz tak zdenerwowany, ze wprost powiedzial maklerowi, ze za jego niekompetencje nie zaplaci tyle tej calej Courtage Makler odwolal spotkanie wlasciwie w ostatniej chwili, a byla to sobota. Latwo jest stwierdzic, ze chcial miec po prostu wolny dzien, w poniedzialek juz maz nie wytrzymal i cos tam mu nagadal. Kij z nimi
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 10:43   #3972
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Dzien doberek

jest tam kto...?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:56   #3973
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc.
Ja jestem ale jak zwykle nie mam czasu siedziec.

Raspberry przepraszam , bylam pewna , ze ci odpisalam , bo wiecej osob mnie pytalo.
Mojego psa postanowilismy uspic bo sie zalamywal, po prostu nogi jak z waty odmawialy mu posluszenstwa.
Mial prawie 10 lat , podobno do psa tej rasy ( ktory w mlodosci byl b. aktywny fizycznie) to duzo.
Niestety to nie byl pies ,ktorego mozna podniesc , co wiecej nawet tego nie znal i walczyl.
Balam sie ostatnimi czasy wychodzic juz sama z nim i wozkiem na spacer.
Nigdy nie wiedzialam kiedy sie potknie.
Wiedzialam , ze to kiedys nastapi ale tak to przedluzalismy.
Niemcy chcieli leczyc , operowac , ciagnac jego zycie "w tysiace" - nie dajac gwarancji , ze wyjdzie i bedzie chodzic.
Polscy lekarze po kilku badaniach powiedzieli wprost : kwestia tygodni , miesiecy. Za stary aby wyszedl z tego. Zdeformowane stawy.
Jeden dotyk i pies runal na badaniu.
Mnie tam nie bylo, nie mialam sily. Bylam w domu i wierzylam , ze wroci...

Juz go wiecej nie zobaczylam.Ani nie dotknelam.
Ktos kto ma psa , zrozumie , dlaczego to tak boli.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:09   #3974
Lominka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 154
Dot.: mamy z Niemiec

Witam na tym watku wszystkich serdecznie,mieszkam w okolicach FFM,mam dwojke dzieciaczkow i trzecie w drodze )

ciekawa jestem czy znajdzie sie tutaj jakas przyjazna duszyczka z moich okolic )))

pozdrawiam serdecznie
Lominka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:56   #3975
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Xenia strasznie mi przykro doslownie wyje jak to czytam wszystko

Lominka witaj a co porabiasz oprocz dzieciaczkow w DE?

Kamilka co tam u Was ?
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:05   #3976
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

hej

1 wrzesnia i juz jesiennie,mam nadzieje,ze to chwilowe zalamianie pogody Jeszcze wczoraj bylo super,a dzis juz do

Xenia mi tez bardzo przykro... Na pewno teraz w psim niebie ma sie dobrze,nic go nie boli i hasa sobie gdzes po polach i lakach...

Gosia

Kamilka

Nasza Madzia,to sie chyba urlopuje?

Lominka,witaj

Ja wlasnie szukam w necie tyg urlopu dla nas,chcemy zaczerpnac jeszcze troche slonca przed prawdziwa jesienia...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:09   #3977
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Czesc dziewczynki,

my sie urlopujemy, a tu gdzie jestesmy, bylo dzis 27 stopni

Buziaki
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:31   #3978
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: mamy z Niemiec

Madzia a gdzie wy jestescie bo w koncu nie powiedzialas

U nas bylo 32
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:00   #3979
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Lominka witaj

U nas wszystko ok...mamy dzisiaj okrogle 50 dni do przyjscia malego na swiat

Wyprawke mamy tez na koncowce...jeszcze tylko prod. do karmienia i kosmetyki zostaly i bedzie alles...

Gosiu zdecydowalam sie na laktator Medelan Swing, butelki i sterylizator Aventa...chce zamowic jeszcze w tym tyg...
O tych butalkach Dr.Brownsa slyszalam, ze sa trudne w myciu przez te rureczki...prawda to..??
A i podgrzewacz kupilam taki uniwersalny na wszystkie typy butelek...

Wczoraj spytalam sie mojej poloznej w jakim proszku pierze sie ciuszki dla dzidzi i uslyszalam, ze w takim samym jak dla doroslych tylko, ze mniej sie go dozuje... A ja bylam przekonana, ze trzeba jakiegos specjalnego...

Majka jak tam poszukiwania miejsca na urlopik?

Madzia u nas wczoraj byla patelnia...taaaki gorac...ale dzisiaj juz milo chlodniutko

Hej, jak sie wam podobaja nowe emotikonki..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:13   #3980
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Hej,hej

Nowe emotki sa super!

Kamilka,mi sie zachcialo do Portugali w rejon Algarve
Moze podpytaj Malzonka,czy wybor dobry?

50 dni tylko...-naprawde ja sie pytam kiedy to zlecialo...

Jesli chodzi o proszki,to ja tu nie widzialam jakis specjalnych dla dzieci...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:25   #3981
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Kamilka,mi sie zachcialo do Portugali w rejon Algarve
Moze podpytaj Malzonka,czy wybor dobry?

Majus, nie musze nawet podpytywac...Algarve jest boskie - to typowo wakacyjny rejon w Portugalii, cala Portugalia jezdzi tam w okresie urlopowym Sami jezdzimy tam co roku I jest cudnie
Zalezy jeszcze gdzie konkretnie chcielibyscie pojechac, bo sa miejsca, gdzie plaze sa ladniejsze i miejscowosci maja wiecej atrakcji turystycznych...

Tak na marginesie - ciocia mojego tz'ta ma tam dom i wynajmuje go w okresie wakacyjnym wiec gdybyscie chcieli to dajcie znac...Dom jest z ogrodem, w miejscowosci ladnej, blisko z niej do innych atrakcyjnych miejsc a plaze sa suuuper
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:48   #3982
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

W jakiej miejscowosci ten dom? I jaka cena za tydz wynajmu?
Musimy na szybko cos znalezc,bo malz bierze urlop od 14.09...

Widze,ze super trafilam,wiec Cie moge podpytac jaka miejscowosc polecasz? Ja myslalam o Albufeira
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:54   #3983
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
W jakiej miejscowosci ten dom? I jaka cena za tydz wynajmu?
Musimy na szybko cos znalezc,bo malz bierze urlop od 14.09...

Widze,ze super trafilam,wiec Cie moge podpytac jaka miejscowosc polecasz? Ja myslalam o Albufeira

Bylismy w Albuferia i jest bardzo ladna

Dom jest w miejscowosci Altura...ceny nie pamietam...na ile byscie chcieli wynajac? Oj, juz zobaczylam ze na tydzien... Moge zadzwonic dzisiaj do cioci i sie podpytac...


Dziewczynki, kurczenie wiem jaki rozmiar pasa po porodzie mam zamowic...przed ciaza bylam SX, ale nie wiem czy to nie za male bedzie tak od razu po porodzie...jak myslicie?????
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:04   #3984
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Tak sobie teraz mysle,ze dom dla naszej dwojki,to chyba bedzie za duzo... Moze jakbysmy byli wieksza banda.to wtedy dobry pomysl-moze kiedys skorzystamy-dobrze wiedziec na przyszlosc

Lece teraz na zakupy,bo w lodowce juz tylko swiatlo zostalo

__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:51   #3985
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Kamila, w De nie znajdziesz proszku dla dzieci Oni takich rzeczy nie znaja.
Swego czasu pisalam tu o tym...

Majus
, zycze udanego wyboru miejsca na odpoczynek
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:48   #3986
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Tak sobie teraz mysle,ze dom dla naszej dwojki,to chyba bedzie za duzo... Moze jakbysmy byli wieksza banda.to wtedy dobry pomysl-moze kiedys skorzystamy-dobrze wiedziec na przyszlosc
Polecam sie na przyszlosc jakby cos...

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kamila, w De nie znajdziesz proszku dla dzieci Oni takich rzeczy nie znaja.
Swego czasu pisalam tu o tym...

Dziwne troche, prawda? W Portugalii tez nie maja niczego specjalnego...no nic, mam nadzieje, ze moje dziecie przezyje... A ty w czym pralas?

Gosiu mialam pytac wczesniej, ale mi sie zapomnialo - wspominalas cos kiedys o mozliwosci wyjazdu do Chin...temat nadal aktualny?
Pytam, bo u mojego malza znow pojawila sie opcja pracy z chinami...czyli mozliwe, ze za jakis czas znow tam zamieszkamy...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:46   #3987
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Pomagamy kolezance wizazance:


WIZAŻANKA CHORA NA RAKA

POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!

Pomoz Adzie!
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:49   #3988
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Majus, zycze udanego wyboru miejsca na odpoczynek
Dzieki Madziu

A jak Wasz urlop?Zadowoleni?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:52   #3989
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: mamy z Niemiec

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dzieki Madziu

A jak Wasz urlop?Zadowoleni?
Tak Majus, u nas fajnie
Tylko malz dzisiaj juz wraca do De
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 10:02   #3990
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: mamy z Niemiec

Pewnie do pracy musi?
JA to w szoku jestem,ze moj malz wzial urlop... Oby nam klaplo z ta Portugalia ...

Dzis taka koszmarna pogoda,wieje i leje,chyba wpadne w jakas depresje...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 17:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.