Allegro - czarna lista sprzedawców perfum - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 12:04   #391
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
UWAGA!

Piwo81 wystawił zwrócone przeze mnie Un Bois Vanille po raz drugi na sprzedaż, mimo że poinformowałam go, że są przeterminowane!

Tu link:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=299925627


Dodatkowo opisy jego aukcji kłamią - testery nie są bardziej trwałe, niż produkty, o czym sprzedającego informowałam.

W razie zwrotu rzeczywiście odzyskuje się kwotę za perfumy, jednak przesyłka w obie strony (w tym w jedną za pobraniem czyli w sumie 30 zł) obciąża kupującego, nawet jeśli reklamacja jest uzasadniona.

Nie polecam niestety.
Piwo81 wystawil negatywny komentarz. czy to czasem nie Tobie Sabbath?

a przeciez "JEŚLI NIE BĘDZIECIE PAŃSTWO ZADOWOLENI Z ZAKUPIONEGO PRODUKTU ZWRACAM PIENIĄDZE. ZAZNACZAM, ŻE JESZCZE NIE ZDARZYŁA MI SIĘ TAKA SYTUACJA.":co nfused:

czy ja tu czegos nie rozumiem?
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:10   #392
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Piwo81 wystawil negatywny komentarz. czy to czasem nie Tobie Sabbath?

a przeciez "JEŚLI NIE BĘDZIECIE PAŃSTWO ZADOWOLENI Z ZAKUPIONEGO PRODUKTU ZWRACAM PIENIĄDZE. ZAZNACZAM, ŻE JESZCZE NIE ZDARZYŁA MI SIĘ TAKA SYTUACJA.":co nfused:

czy ja tu czegos nie rozumiem?
No, jesli owa Pani zadzwoniła, że perfum był źle przechowywany to chyba nie Sabbath...
Ale na poważnie - skoro na zdjęciu nie widac ubytku 4 ml, to albo ten aparat fotografuje to, co sam chce, albo tego ubytku nie było.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:26   #393
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Ten sprzedawca dostał już kiedyś neutrala od jednej z naszych perfumowych wizażanek. Sądząc po problemie i niegrzecznej odpowiedzi na komentarz oraz odwecie w postaci nega, jest osobą, której racja musi być na wierzchu. Dobrze, że znalazł się w na liście sprzedawców, u którego kupowanie może dostarczyć nieprzyjemności.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:34   #394
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Ten sprzedawca dostał już kiedyś neutrala od jednej z naszych perfumowych wizażanek. Sądząc po problemie i niegrzecznej odpowiedzi na komentarz oraz odwecie w postaci nega, jest osobą, której racja musi być na wierzchu. Dobrze, że znalazł się w na liście sprzedawców, u którego kupowanie może dostarczyć nieprzyjemności.
To fakt, ewidentna zemsta, że Sabbath ośmieliła sie wystawić mu odpowiedni komentarz. Ale czy Allegro nie ma prawa usuwać odwetowych komentarzy? Bo w ten sposób ludzie boją się wystawić zasłużonego negatywa i okazuje sie nagle, że oszust i naciągacz ma 200 pozytywów.

A co do odpowiedzi na komentarze - to żenada. Cóz, poznać wsioka.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:34   #395
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Piwo81 wystawił zwrócone przeze mnie Un Bois Vanille po raz drugi na sprzedaż, mimo że poinformowałam go, że są przeterminowane!
A zwrotem uśpił czujność - a tu nie tylko wystawił je ponownie, ale jeszcze dał nega. To już nie bezczelność, ale oszustwo!
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:40   #396
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To fakt, ewidentna zemsta, że Sabbath ośmieliła sie wystawić mu odpowiedni komentarz. Ale czy Allegro nie ma prawa usuwać odwetowych komentarzy? Bo w ten sposób ludzie boją się wystawić zasłużonego negatywa i okazuje sie nagle, że oszust i naciągacz ma 200 pozytywów.

A co do odpowiedzi na komentarze - to żenada. Cóz, poznać wsioka.
Aggie, Sabbath jeszcze nie wystawiła opinii o transakcji, miałam na myśli inną naszą przemiłą forumkę, która kiedyś też miała z tym panem nieprzyjemności. Wówczas właśnie za neutrala wystawił nega chociaż wina ewidentnie leżała po jego stronie-sprzedawał wtedy olejek a opisał go jako perfumy i nie chciał przyjąć zwrotu.
Przy tak niewielkiej sprzedaży i specyficznym asortymencie takie rzeczy rzucają się w oczy
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:43   #397
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Aggie, Sabbath jeszcze nie wystawiła opinii o transakcji, miałam na myśli inną naszą przemiłą forumkę, która kiedyś też miała z tym panem nieprzyjemności. Wówczas właśnie za neutrala wystawił nega chociaż wina ewidentnie leżała po jego stronie-sprzedawał wtedy olejek a opisał go jako perfumy.
Przy tak niewielkiej sprzedaży i specyficznym asortymencie takie rzeczy rzucają się w oczy
A faktycznie, myślałam, że Sabbath juz wystawiła swój komentarz. Mam nadzieje, że umieszczenie tego cwaniaczka ostrzeże nie tylko stałe Wizażanki, ale równiez nowe osoby przed kupowaniem u tego Pana. Trzeba by dać znać Sabbath, aby zareagowała.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 23:19   #398
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No, jesli owa Pani zadzwoniła, że perfum był źle przechowywany to chyba nie Sabbath...
Ale na poważnie - skoro na zdjęciu nie widac ubytku 4 ml, to albo ten aparat fotografuje to, co sam chce, albo tego ubytku nie było.
Nie było 4 ml ubytku. Choć perfumy odsyłałam za pobraniem do jego dziewczyny, bo sam odebrać nie mógł.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To fakt, ewidentna zemsta, że Sabbath ośmieliła sie wystawić mu odpowiedni komentarz. Ale czy Allegro nie ma prawa usuwać odwetowych komentarzy? Bo w ten sposób ludzie boją się wystawić zasłużonego negatywa i okazuje sie nagle, że oszust i naciągacz ma 200 pozytywów.

A co do odpowiedzi na komentarze - to żenada. Cóz, poznać wsioka.
Aggie, rzeczywiście, dziewczyny dobrze zauważyły. Nie wystawiłam mu jeszcze komentarza. Ale wystawię.

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Aggie, Sabbath jeszcze nie wystawiła opinii o transakcji, miałam na myśli inną naszą przemiłą forumkę, która kiedyś też miała z tym panem nieprzyjemności. Wówczas właśnie za neutrala wystawił nega chociaż wina ewidentnie leżała po jego stronie-sprzedawał wtedy olejek a opisał go jako perfumy i nie chciał przyjąć zwrotu.
Przy tak niewielkiej sprzedaży i specyficznym asortymencie takie rzeczy rzucają się w oczy
Pamiętam sprawę. Co więcej, na własne oczy widziałam ten olejek.

Muszę jeszcze powiedzieć, że z rozmowy, w której Piwo proponował mi obniżenie ceny do kwoty, za którą nabył flaszkę wynika, że zarabia 100 złotych na jednej butelce. Niezły jest.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A faktycznie, myślałam, że Sabbath juz wystawiła swój komentarz. Mam nadzieje, że umieszczenie tego cwaniaczka ostrzeże nie tylko stałe Wizażanki, ale równiez nowe osoby przed kupowaniem u tego Pana. Trzeba by dać znać Sabbath, aby zareagowała.
Dziękuję Wam dziewczyny za troskę .
Zareaguję, oczywiście.
Co więcej - z przyjemnością zadzwonię to tego pana i poinformuję go o tym, że rzecz opisałam na forum.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 23:27   #399
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

widac nie ma sensu mu nawet neutrala wystawiać bo wystawi nega. W tym wypadku tylko negatyw.

Sabbath szkoda że się tak nacięłaś
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 04:35   #400
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Cwaniaczek... tylko że ktoś inny sie na nie natnie. A ostrzegałaś też użytkowniczki na forum gazetowym?
Aggie, teraz dopiero doczytałam Twoje pytanie. Nie mam konta na gazetowym.
Myślisz, że powinnam z tej okazji założyć?

I oczywiście masz rację. Ktoś inny się natnie, bo to rzadki zapach, część ludzi kupuje Lutki w ciemno.
Ja sama nie byłabym tak pewna swojego nosa, gdyby nie fakt, że miałam (i mam nadal) atomizer z UBV świeżym i dobrym. Nie wiem, czy miałabym odwagę reklamować bez bezpośredniego porównania.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 06:28   #401
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
widac nie ma sensu mu nawet neutrala wystawiać bo wystawi nega. W tym wypadku tylko negatyw.

Sabbath szkoda że się tak nacięłaś
Tak, szkoda
Natomiast sprzedawca też się naciął i to poważnie. Wizaż to nie byle co
Cóż, totalnie stracił reputację. Wystawiając ponownie tę flaszkę wybrał 100 zeta zarobku, zamiast ważniejszych rzeczy, jego sprawa. Nasza też u kogo kupujemy.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 09:28   #402
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aggie, teraz dopiero doczytałam Twoje pytanie. Nie mam konta na gazetowym.
Myślisz, że powinnam z tej okazji założyć?
Czemu nie? Dużo dziewczyn jest i na Wizażu, i na gazetowym, ale jest sporo takich, które udzielają się tylko na gazetowym. Ja myślę, że dobrze by było ostrzec inne dziewczyny, które skuszą się na takiego Lutka-srutka.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I oczywiście masz rację. Ktoś inny się natnie, bo to rzadki zapach, część ludzi kupuje Lutki w ciemno.
Ja sama nie byłabym tak pewna swojego nosa, gdyby nie fakt, że miałam (i mam nadal) atomizer z UBV świeżym i dobrym. Nie wiem, czy miałabym odwagę reklamować bez bezpośredniego porównania.
A najgorsze jest to, że ktoś kto nie zna tego zapachu po prostu uzna, że Lutki to smierdziele. I nawet nie będzie reklamować, nie wiedząc, że kupił szajs. Ty masz to szczęście, że miałaś z czym porównać, ale czy ja bym np. wiedziała, że zapach tych perfum to po prostu kwestia przeterminowania? O ile by cuchnęły jak zjełczały ocet, to bym sie pewnie skapowała, ale w przypadku niewielkiej zmiany zapachu może bym też pomyślała "o rany, ale śmierdziel" i podczas któregoś ze zlotów zostala przypadkiem uświadomiona.

Wolę nie wyobrażać sobie tego, że w dobrej wierze mogłabym się z kimś wymieniać takim Lutkiem na przykład na próbki. Wstyd byłby jak cholera!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 09:45   #403
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czemu nie? Dużo dziewczyn jest i na Wizażu, i na gazetowym, ale jest sporo takich, które udzielają się tylko na gazetowym. Ja myślę, że dobrze by było ostrzec inne dziewczyny, które skuszą się na takiego Lutka-srutka.

A najgorsze jest to, że ktoś kto nie zna tego zapachu po prostu uzna, że Lutki to smierdziele. I nawet nie będzie reklamować, nie wiedząc, że kupił szajs. Ty masz to szczęście, że miałaś z czym porównać, ale czy ja bym np. wiedziała, że zapach tych perfum to po prostu kwestia przeterminowania? O ile by cuchnęły jak zjełczały ocet, to bym sie pewnie skapowała, ale w przypadku niewielkiej zmiany zapachu może bym też pomyślała "o rany, ale śmierdziel" i podczas któregoś ze zlotów zostala przypadkiem uświadomiona.

Wolę nie wyobrażać sobie tego, że w dobrej wierze mogłabym się z kimś wymieniać takim Lutkiem na przykład na próbki. Wstyd byłby jak cholera!
Ano byłby wstyd jak stodoła...

Ja pisałam, że zapach nie cuchnął:
był nieco bardziej kwaśny, nieco mniej słodki, sporo mniej głęboki, o wiele mniej trwały i ogólnie zamiast tej upojnej gęęęęęstej słodyczy na skórze i ubraniach zostawał zapach lekko cierpkawy.
Nie był to smród - zapach był w sumie nadal ładny. ALE NIE TEN!

Masz rację, zapiszę się na Gazetę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 04:41   #404
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Masz rację, zapiszę się na Gazetę.
Dobry pomysł! Ja zawsze myślałam, że Piwo81 to zaufany sprzedawca, skoro sprzedaje buble to myślę, ze jak najwięcej perfumoholiczek powinno o tym wiedzieć! To chamstwo sprzedawać stare Lutki
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 09:41   #405
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Dobry pomysł! Ja zawsze myślałam, że Piwo81 to zaufany sprzedawca, skoro sprzedaje buble to myślę, ze jak najwięcej perfumoholiczek powinno o tym wiedzieć! To chamstwo sprzedawać stare Lutki
Widzisz, mogło mu się zdarzyć miec raz felerny towar. Ale afera zrobiła sie wtedy, kiedy po pierwsze wystawił felerne perfumy ponownie, a po drugie dał Sabbath negatywa, mimo, że sprawa pozornie została załatwiona. Sabbath przecież nie pieniła sie, nie oskarżała go o nieuczciwość, opisała tylko sytuację i poinformowala, że facet zgodził się na zwrot towaru. Natomiast jego późniejsza reakcja jest nie do przyjęcia, dlatego podpisałam się pod postem Sabbath na gazetowym.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:55   #406
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Nie polecam uzytkowniczki CARMINKA (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1644417). Juz pisalam wczesniej o sprawie. Babka handluje Avonem i oplacalo jej sie naciagnac mnie na 4 pln. Paczka za 11 pln z wlasnym opakowaniem (pudlo po Heinekenie + pol metra papieru) - za to zarzadala 15 pln. Roznicy nie wyjasnila mimo maili. Aha - paczka byla bez paragonu bo jak sprzedajaca sama twierdzi nie prowadzi dzialalnosci gospodarczej. Skonczylo sie na neutralu i pyskowce. Szkoda nerwow.

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 17:00   #407
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Chyba ręka opatrzności nade mną czuwa, że tu zajrzałam A już zastanawiałam się nad tym UBV i prawie, prawie...
No cóż, Pan wylatuje z ulubionych
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:38   #408
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Dziewczyny błagam o pomoc

Jestem załamana, właśnie odebrałam paczkę z wyczekiwanymi perfumami, które okazały sie straszną,perfidną podróbą, która nie ma nic wspólnego z oryginałem! Proszę Was ( te, które miały podoba sytuację) o pomoc. Co ja mam teraz zrobić by odzyskać pieniądze? Wysłałam maila i z oburzeniem zażądałam zwrotu pieniędzy ..ale co jeśli ten Pseudo Sprzedawca mnie oleje?Jak wówczas mam zgłosić Allegro nadużycie i prośbę o zamknięcie konta tego chama Mam doła, pomóżcie
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:51   #409
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ano byłby wstyd jak stodoła...

Ja pisałam, że zapach nie cuchnął:
był nieco bardziej kwaśny, nieco mniej słodki, sporo mniej głęboki, o wiele mniej trwały i ogólnie zamiast tej upojnej gęęęęęstej słodyczy na skórze i ubraniach zostawał zapach lekko cierpkawy.
Nie był to smród - zapach był w sumie nadal ładny. ALE NIE TEN!

Masz rację, zapiszę się na Gazetę.
Niestety i tak się ktoś skusił na ten smierdziuszek. Pan Piwo zaciera rączki
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 20:19   #410
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez beta-ina Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam o pomoc

Jestem załamana, właśnie odebrałam paczkę z wyczekiwanymi perfumami, które okazały sie straszną,perfidną podróbą, która nie ma nic wspólnego z oryginałem! Proszę Was ( te, które miały podoba sytuację) o pomoc. Co ja mam teraz zrobić by odzyskać pieniądze? Wysłałam maila i z oburzeniem zażądałam zwrotu pieniędzy ..ale co jeśli ten Pseudo Sprzedawca mnie oleje?Jak wówczas mam zgłosić Allegro nadużycie i prośbę o zamknięcie konta tego chama Mam doła, pomóżcie
Chyba na innym forum podalam Ci juz ten link
http://www.allegro.pl/contact/contact.php?topic=24
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:16   #411
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Dziewczyny patrzcie jaka tutaj perełka

http://www.allegro.pl/item313701828_...ka_gratis.html

Jeszcze ten tekst:

100% oryginalności..
"Perfumy sprowadzane są z Anglii oryginalnie zapakowane i zafoliowane posiadają wymagane oznaczenia zupełnie jak w sklepie tylko cena inna."
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 15:41   #412
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Zgłaszam allegrowicza spartano-z tego co piszecie ma podróbki i stare perfumy.Od siebie dodam że aukcje wyglądają niechlujnie!
spartano na czarna listę!
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:22   #413
ausencja
Raczkowanie
 
Avatar ausencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

co o tym sądzicie?
http://www.allegro.pl/item312753505_...e_butelki.html
ausencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:26   #414
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Temat pustych butelek u Scarface, z tym cholernym dopiskiem "i z łatwoscią można je użyć w celach wiadomo jakich" był już omawiany. Takie aukcje pozostaje nam tylko zgłaszać do wycięcia w pień.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 23:16   #415
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Najfajniejsze sa podswietalne na zolto aukcje w stylu "Chanel 5 oryginal 100ml ", cena 54,99 zl;-)
I wszedzie zapewnienia ze "Fabrycznie zafoliowany, oryginalny, sprowadzany z Europy Zach."
Jakby to w Europie Zach. grosze kosztowalo...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 23:24   #416
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Faktem jest, że w Polsce ceny perfum są kosmiczne i np. w Wielkiej Brytanii czy za oceanem ceny są znacznie niższe; ale z drugiej strony 100ml za 50zł to raczej nigdzie się nie znajdzie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 15:30   #417
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Faktem jest, że w Polsce ceny perfum są kosmiczne i np. w Wielkiej Brytanii czy za oceanem ceny są znacznie niższe; ale z drugiej strony 100ml za 50zł to raczej nigdzie się nie znajdzie.
Otoz to. A ludzie wierza,ze to oryginaly. Albo moze chca wierzyc...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:02   #418
queer love
Raczkowanie
 
Avatar queer love
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

szynka_85 - sprzedaje podróby, a obiecuje ze to oryginalne perfumy. kupiłam u niej elle ysl i pachna zupelnie inaczej niz te oryginalne. ostrzegam przed tym sprzedawcą!
queer love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:11   #419
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez queer love Pokaż wiadomość
szynka_85 - sprzedaje podróby, a obiecuje ze to oryginalne perfumy. kupiłam u niej elle ysl i pachna zupelnie inaczej niz te oryginalne. ostrzegam przed tym sprzedawcą!
Oczywiście, że sprzedaje podróby, wystarczy tylko popatrzeć na ceny i pojemności które sprzedaje. Tyle razy piszemy, że nie można być naiwnym, za 100 zł nie dostanie się oryginalnej setki
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 07:03   #420
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Niestety i tak się ktoś skusił na ten smierdziuszek. Pan Piwo zaciera rączki
Pisałam do nowej właścicielki. Niestety, nie zna zapachu, brała w ciemno. Pisała, że w sumie jej sie podoba, tylko trwałość bardzo słaba.

Nie zamierza zwracać bo boi się negatywa. Oczywiście.

Dziewczyny znające UBV wiedzą, że trzyma się dobre naście godzin albo więcej, a na ciuchach tygodniami...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.