Allegro - czarna lista sprzedawców perfum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-27, 20:59   #1
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594

Allegro - czarna lista sprzedawców perfum


Zakładam wątek na prośbę Wizażanek.

Jednocześnie zwracam się z prośbą, by obok nicka sprzedawcy zaznaczyć, czy jego wpadka jest jednorazowa, czy też nie.

EDIT: Po naradzie z Tulipanką postanowiłyśmy zamknąć wątek. Jest z nim więcej problemów niż pożytku. Ostatnio regułą jest umieszczenie w nim czyjegoś nicka (nie zawsze przemyślane i uzasadnione), dowiadują się o tym sami sprzedawcy i awantura gotowa. Uważam, że mając wątek weryfikacyjny i z polecanymi sprzedawcami nie narazimy się na wielkie ryzyko wpadki, nawet bez czarnej listy.

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-08-19 o 00:11 Powód: wyjaśnienie przyczyny zamknięcia wątku
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 21:02   #2
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Rotez2 wpadka jednorazowa, bo raz u niego kupowalem. Gucci byl po terinie, zasyfiony
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 11:43   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
Rotez2 wpadka jednorazowa, bo raz u niego kupowalem. Gucci byl po terinie, zasyfiony
Nie róbmy takich głupot. Rotez2 jednocześnie na liście sprawdzonych sprzedawców i liście czarnych sprzedawców? Przecież to jest idiotyzm ......

Dla mnie lista czarnych sprzedawców to ma być lista,gdzie będą wpisywani oszuści,a nie ludzie, którym zdażyła się wpadka,bo każdemu się chyba może zdażyć. Wg mnie ilość zadwolonych osób z zakupów u Roteza sprawia,że nie powinien się na takiej liście znaleźć
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 12:02   #4
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

twister ma jak zwykle problemy ze zrozumieniem prostego tekstu...
Wydaje mi sie,ze nalezy umieszczac w tym watku sprzedawcow ktorzy ewidentnie naruszaja zasady "dobrego" handlu- a przypadku zarzutu twistera- to przeciez towar zostanie wymieniony , wiec wydaje mi sie bezsensowny.To nie wina sprzedawcy, przeciez nie mogl rozpakowac kartonika aby sprawdzic zawartosc.
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 12:08   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie róbmy takich głupot. Rotez2 jednocześnie na liście sprawdzonych sprzedawców i liście czarnych sprzedawców? Przecież to jest idiotyzm ......

Dla mnie lista czarnych sprzedawców to ma być lista,gdzie będą wpisywani oszuści,a nie ludzie, którym zdażyła się wpadka,bo każdemu się chyba może zdażyć. Wg mnie ilość zadwolonych osób z zakupów u Roteza sprawia,że nie powinien się na takiej liście znaleźć
Masz racje tym bardziej, ze bezproblemowo wymienil perfumy po reklamacji

rotez to bardzo solidny i uczciwy sprzedawca, wielokrotnie kupowalam u jego poprzedniego wcielenia (mateusza124) i ani razu sie nie zawiodlam a ze sprzedaje naprawde multum roznych perfum, to z pewnoscia nie wszystkie obejrzal osobiscie pod lampa w poszukiwaniu paprochow
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:04   #6
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Dla mnie rotez2 to super sprzedawca i nie mam się do czego przyczepić, jak chyba prawie wszyscy oprócz Twistera.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:16   #7
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Edyta
Dla mnie rotez2 to super sprzedawca i nie mam się do czego przyczepić, jak chyba prawie wszyscy oprócz Twistera.
Potwierdzam . Też robiłam zakupy u sprzedawcy o nicku Rotez2 i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Transkacja przebiegła sprawnie, towar był bez zarzutu .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:19   #8
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Twister, a może podasz link do tej pechowej aukcji? Bo ta sytuacja z Guccim jest jakaś zamotana...
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:28   #9
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

A ja również poskarżę się na użytkownika Rotez2. Kupiłam, umówiłam sie na przesyłkę za pobraniem. Czekałam kilka dni. Zapytałam kiedy wysłał, bo zależało mi na czasie, odpisał, że poprzedniego dnia priorytetem. Po kolejnych paru dniach czekania pytam znów , a on odpisuje, że nie wysłał, bo nie ma wpłaty na koncie - opad rąk
Mimo, że jest polecanym sprzedawcą to jak sie okazuje ma jednak wpadki i dlatego uważam, że warto o tym wspomnieć.

Dodam jeszcze, że to była moja jedyna transakcja z Rotez2 i całkowicie nieudana.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 14:22   #10
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Ja do roteza mam 100% zaufanie. Mało tego, ostatnio bardzo podobaja mi sie jego superpromocyjne ceny (zwróćcie sobie uwagę, jak tanie ma niektóre produkty). Nie wiem, już tyle flaszek u niego kupiłam i nigdy nie było żadnych problemów. Ludzie, odrobina zdrowego rozsądku, nawet jeżeli coś się komuś pomyli (co przy takiej ilości transakcji jest możliwe), coś będzie nie tak z perfumami- zdarza się qurcze nawet w sephorze- to przecież ten człowiek nie robi żadnych problemów przy zwrocie/wymianie, zachowuje sie jak uczciwy sprzedawca dający gwarancję na swoj towar...oryginalny i często ponad połowę tańszy. Jest to normalna sprzedaż internetowa a drobne niedociągnięcia czy też pomyłki zadarzają się każdemu, nawet w salonie BMW !!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 14:52   #11
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Margarita
A ja również poskarżę się na użytkownika Rotez2. Kupiłam, umówiłam sie na przesyłkę za pobraniem. Czekałam kilka dni. Zapytałam kiedy wysłał, bo zależało mi na czasie, odpisał, że poprzedniego dnia priorytetem. Po kolejnych paru dniach czekania pytam znów , a on odpisuje, że nie wysłał, bo nie ma wpłaty na koncie - opad rąk
Mimo, że jest polecanym sprzedawcą to jak sie okazuje ma jednak wpadki i dlatego uważam, że warto o tym wspomnieć.

Dodam jeszcze, że to była moja jedyna transakcja z Rotez2 i całkowicie nieudana.
U Roteza jest bardzo prosta zasada z wysyłaniem paczek. Jeżeli ktoś nie zgłosi,że chce inaczej to każdego dnia rano u roteza są odbierane paczki i wysyłane za pobraniem. Więc trochę to dziwne,bo jeżeli mu nie zgłaszałaś,że chcesz zrobić przedpłatę to on i tak automatycznie by wysłał Ci tą paczkę. Ja wylicytowałam u niego perfumy we wtorek wieczorem,a w czwartek rano już je miałam.

Ja też nie mam do roteza żadnych zastrzeżeń Wszystko szybko, sprawnie i OK
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 14:59   #12
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez natii4
U Roteza jest bardzo prosta zasada z wysyłaniem paczek. Jeżeli ktoś nie zgłosi,że chce inaczej to każdego dnia rano u roteza są odbierane paczki. Wszystko zależy od tego w jaki sposób rozwiązałaś z nim kwestie płatności.
Wszystko wygladało bardzo prosto. Kupiłam, wysłałam maila, ze chcę wysyłke za pobraniem, otrzymałam odpowiedź, że będzie wysłana nazajutrz - proste jak drut. Tylko, że paczka nigdy nie została wysłana, a ja dodatkowo zostałam wprowadzona w błąd informacją, że jednak wysyłka rzekomo poszła. I jeszcze wkurzyło mnie późniejsze ściemnianie o wpłacie na konto.
Zatem jak dla mnie sprzedawca nawalił. I to jest fakt. Nie kwestionuję jego licznych dobrze przeprowadzonych transakcji, ale u mnie zaliczył wpadkę i nie widzę powodu, żeby o tym nie wspomnieć.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:03   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Margarita
Wszystko wygladało bardzo prosto. Kupiłam, wysłałam maila, ze chcę wysyłke za pobraniem, otrzymałam odpowiedź, że będzie wysłana nazajutrz - proste jak drut. Tylko, że paczka nigdy nie została wysłana, a ja dodatkowo zostałam wprowadzona w błąd informacją, że jednak wysyłka rzekomo poszła. I jeszcze wkurzyło mnie późniejsze ściemnianie o wpłacie na konto.
Zatem jak dla mnie sprzedawca nawalił. I to jest fakt. Nie kwestionuję jego licznych dobrze przeprowadzonych transakcji, ale u mnie zaliczył wpadkę i nie widzę powodu, żeby o tym nie wspomnieć.
A próbowałaś z nim to wyjaśnić? Skoro wylicytowałaś,a w końcu nie doszło do transakcji to chyba obie strony powinny być zainteresowane wyjaśniem tego,a np. w komentarzach roteza nie widzę,by ta sprawa została jakoś rozwiązana
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:07   #14
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Edyta
Twister, a może podasz link do tej pechowej aukcji? Bo ta sytuacja z Guccim jest jakaś zamotana...
http://allegro.pl/item120828342_gucc...prromocja.html
U roteza moze jest OK, ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:12   #15
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
http://allegro.pl/item120828342_gucc...prromocja.html
U roteza moze jest OK, ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...
Twister, ale co...przyjął reklamację, wymienił to war, zwrócił pieniadze?
Miałes z tym jakies problemy? Wykrecał się?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:15   #16
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
http://allegro.pl/item120828342_gucc...prromocja.html
U roteza moze jest OK, ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...
No to jest u niego ok czy nie? Bo w tym zdaniu zaprzeczasz sam sobie.
Gucci Pour Homme "wyszedł" w 2003 r., nie ma szans stać się starym i zleżałym jeszcze. Nie sądze, że rotez trzyma te butelki bez kartoników na nasłonecznionym oknie. A komentarze do tych aukcji ma pozytywne.

W czym problem?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:19   #17
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...

Chlopcze!
Opamietaj sie

Na jakiej podstawie wyciagasz takie pochopne wnioski?
Nie znam roteza, nie mam z nim nic wspolnego ( zeby nie bylo ) ale szlag mnie trafia jak sie kogos tak BEZPODSTAWNIE OCZERNIA!
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:23   #18
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
http://allegro.pl/item120828342_gucc...prromocja.html
U roteza moze jest OK, ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...
Skąd masz takie informacje?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:25   #19
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
http://allegro.pl/item120828342_gucc...prromocja.html
U roteza moze jest OK, ale w tych jego promocjach to sa stare i zlezale gdzies na magazynach perfumy, dlatego sa takie tanie...
dziecko co Ty piszesz- kupiles w tej aukcji tak? bo widze ze wszyscy kupujacy wystawili pozytywne komentarze, wiec wychodzi na to ,ze jestes zadowolony z tej aukcji.
Skad masz takie info ,ze sa stare i zlezale?
Mozesz laskawie przestac przemawiac do Nas tonem wszechwiedzacego, co nigdy sie nie myli?Bo wydaje mi sie ,ze masz bardzo niewielkie pojecie o tym co piszesz..
evee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 15:26   #20
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Ludzie, najlepszym, najbardziej sprwanym i najuczciwszym sprzedawcom zdarzają się drobne potknięcia. Nie uważam, że tego typu sytucje usprawiedliwiają umieszczenia ich na czarnej liście Sprzedawcę uczciwego od naciągacza rózni to, że nawet jak zaistnieje tego typu sytuacja nie robi on żadnych problemów z wymianą czy też zwrotem. Nie wiem o co chodzi, w czym tkwi problem. Myślałam, że ten wątek będzie przestrzegała przed sprzedawcami, którzy maja nieuczciwe zamiary, naciągają lub np. stwarzają sztuczne bariery dla niezadowolonych klientów.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:34   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez mulier
Ludzie, najlepszym, najbardziej sprwanym i najuczciwszym sprzedawcom zdarzają się drobne potknięcia. Nie uważam, że tego typu sytucje usprawiedliwiają umieszczenia ich na czarnej liście Sprzedawcę uczciwego od naciągacza rózni to, że nawet jak zaistnieje tego typu sytuacja nie robi on żadnych problemów z wymianą czy też zwrotem. Nie wiem o co chodzi, w czym tkwi problem. Myślałam, że ten wątek będzie przestrzegała przed sprzedawcami, którzy maja nieuczciwe zamiary, naciągają lub np. stwarzają sztuczne bariery dla niezadowolonych klientów.
Mogę sie pod wszystkim podpisać

Przed chwilą widziałam ilość pozytywnych komentarzy dla roteza w przciągi 7 dni. Ta liczba to 200. Dla mnie to o czymś świadczy. Po pierwsze o tym,że nie zasłużył na znalezienie się an tej liście,a po drugie,że przy takiej ilości przesyłek w ciągu tygodnia mogą pojawić się jakieś błędy. Bo jak się ma kilkadziesiąt przesyłek do wysłania w ciągu jednego dnia to zawsze jest prawdopobobieństwo,że ktoś się pomyli. Człowiek jest tylko człowiekiem ....
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:37   #22
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Poza tym to jeden z naprawde niewielu ktory wysyla w naprawde ekspresowym czasie.Reszcie jakos trudno sie rozstac z zapachami za ktore sie juz zaplacilo.
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:40   #23
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez evee
Poza tym to jeden z naprawde niewielu ktory wysyla w naprawde ekspresowym czasie.Reszcie jakos trudno sie rozstac z zapachami za ktore sie juz zaplacilo.
dokładnie, zazwyczaj paczka najpóźniej 3 od kliknięcia dnia jest już w domu
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:50   #24
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez evee
Poza tym to jeden z naprawde niewielu ktory wysyla w naprawde ekspresowym czasie.Reszcie jakos trudno sie rozstac z zapachami za ktore sie juz zaplacilo.
Widzisz wystawiłem pozytywa, bo te syfy zauważylem kilka dni po kupieniu.
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 15:59   #25
vanilia72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 200
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

To jeszcze ja się dopiszę w obronie Roteza
Jest uczciwy, paczki są naprawdę expresowe i szanuje klientów.
Sero serio
U mnie na liście ulubionych jest na 1-szym miejscu
vanilia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 16:00   #26
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male
Widzisz wystawiłem pozytywa, bo te syfy zauważylem kilka dni po kupieniu.
To jest moje prywatne zdanie na temat Roteza2. Ja u niego nie kupie, i go nie polecam. Dla mnie najlepszym sprzedawcą jest Perfumella i mowcie sobie co chcecie.

Fakt. Uwazam pomylke Roteza za jednorazowa. A ze to trafilo akurat na mnie. No coż. Moze juz z fabryki wyszly te perfumy zle.

2. Rotez2 napisal mi ze "nie wie jak byly przechowywane perfumy."

3. To jest ona a nie on tak na marginesie(przynajmniej maile podpisywala niejaka Magda T.)

4. Zaraz zalacze zrzut ekranu z mailem...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 16:03   #27
vanilia72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 200
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

moze zakonczmy nt. Roteza, jak zalatwil pozytywnie reklamacje to juz moze koniec, nie?
vanilia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 16:07   #28
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez vanilia72
moze zakonczmy nt. Roteza, jak zalatwil pozytywnie reklamacje to juz moze koniec, nie?
jestem w 100 % za
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 16:19   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez twister_male

3. To jest ona a nie on tak na marginesie(przynajmniej maile podpisywala niejaka Magda T.)
Maile są podpisywane inaczej i nadawca paczki też jest inny. Są też inne adresy-na Allegro i na paczce,a czemu tak jest? Jak ktoś uważnie przestudiował negatywy roteza będzie znał odpowiedź.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 16:27   #30
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez natii4
Maile są podpisywane inaczej i nadawca paczki też jest inny. Są też inne adresy-na Allegro i na paczce,a czemu tak jest? Jak ktoś uważnie przestudiował negatywy roteza będzie znał odpowiedź.
Nadawca maila to rowniez magda T.
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.