Trądzik - cz. 2 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 16:10   #4201
merila
Raczkowanie
 
Avatar merila
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 279
Dot.: Trądzik - cz. 2

cześć dziewczyny piszę tu po raz pierwszy, w końcu znalazłam jakiś aktualny temat na... temat trądziku ;p ja jestem po tygodniu pewnej kuracji i jest lepiej, ale wolę nie zapeszać... Najbardziej boję się, że będzie jakiś wysyp..., no ale cóż. Modlę się, żeby nie, bo we wtorek do szkoły i trzeba się jakoś pokazać
merila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:23   #4202
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez merila Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny piszę tu po raz pierwszy, w końcu znalazłam jakiś aktualny temat na... temat trądziku ;p ja jestem po tygodniu pewnej kuracji i jest lepiej, ale wolę nie zapeszać... Najbardziej boję się, że będzie jakiś wysyp..., no ale cóż. Modlę się, żeby nie, bo we wtorek do szkoły i trzeba się jakoś pokazać
to tak jak ja tez sie modle zeby mnie nie wysypalo na rozpoczecie a jaka to kuracja?
a ja dzisiaj kupilam sobie podklad z meybelline ten w musie moze mi przypadnie do gustu jakos wszystkie podklady ktore stosowalam takie badziewne sa tylko jeden jest swietny excipial ale nie moge go uzywac go ,,gryzie'' sie ze skinorenem no ale trudno
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 17:11   #4203
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
to tak jak ja tez sie modle zeby mnie nie wysypalo na rozpoczecie a jaka to kuracja?
a ja dzisiaj kupilam sobie podklad z meybelline ten w musie moze mi przypadnie do gustu jakos wszystkie podklady ktore stosowalam takie badziewne sa tylko jeden jest swietny excipial ale nie moge go uzywac go ,,gryzie'' sie ze skinorenem no ale trudno

kochana a czemu excipial gryzie sie ze skinorenem?? ja uzywalam i w sumie nic sie nie dzialoo. w sumie excipial uzywam do tej pory)
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 18:29   #4204
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

to nie u wszystkich tak? dziwne.... na poczatku uzywalam skinoren rano i wieczorem no i rano na ten skinoren nakladalam excipial po kilku dniach dostalam jakiegos uczulenia od ucha na lini brody tak do polowy twarzy pojawila mi sie czerwona kreska jakby mi ktos chcial podciac szyje tylko mu troche nie wyszlo i swierdzilam ze nie mozna laczyc tych 2 preparatów jeszcze chcialam sprubowac wczoraj (nie nakladam juz skinorenu rano wiec chcialam tylko excipial) ale mialam wieczorem bardzo podrazniona piekaca twarz a abrdzo lubilam ten podklad jako jedyny wszytsko ladnie kryl i nawet matowil
u mojej koezanki bylo tak samo
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:39   #4205
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Trądzik - cz. 2

Gogela to i tak dobrze, ze mozesz jakis podklad nakladac na skinoren bo moja skora to taka artystka ze nie da rady bo mam plamy, skora wyglada jakby byla bardzo wysuszona i wiadomo jak to wyglada ale tak to , to skinoren sobie chwale, ale tylko jak jestem w dzien w domu bo jak na noc naloze to albo nocy nie przespie bo tak piecze skora albo budze sie czerwona jak rak
a tak poza tym to moja skora dzisiaj jest faaaajna
to ja trzymam kciuki zeby we wtorek bylo w porzadku z buzka a wy trzymajcie 28wrzesnia choc jak znam moje szczescie do tego czasu bede miec fajna cere a na ten dzien mnie cala wysypie...
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 19:47   #4206
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Też chciałabym żebym 1 września przyszła do szkoły z fajną buźką... Ech, gdyby tak rozpoczęcie było 14 sierpnia, kiedy miałam taaaką cudną cerę:/ Teraz mam ten wysyp po peelingu, modlę się, żeby minął za parę dni, bo już mnie wkurza to... A jak nie minie? Boję się, ja chcę już mieć ładną cerę!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:08   #4207
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
to nie u wszystkich tak? dziwne.... na poczatku uzywalam skinoren rano i wieczorem no i rano na ten skinoren nakladalam excipial po kilku dniach dostalam jakiegos uczulenia od ucha na lini brody tak do polowy twarzy pojawila mi sie czerwona kreska jakby mi ktos chcial podciac szyje tylko mu troche nie wyszlo i swierdzilam ze nie mozna laczyc tych 2 preparatów jeszcze chcialam sprubowac wczoraj (nie nakladam juz skinorenu rano wiec chcialam tylko excipial) ale mialam wieczorem bardzo podrazniona piekaca twarz a abrdzo lubilam ten podklad jako jedyny wszytsko ladnie kryl i nawet matowil
u mojej koezanki bylo tak samo

Myszko kochana trzeba zmyc skinoren po nocy ( rano juz nie nakladac) i wtedy nic sie nie dzieje po exciplalu, Bo takto skora sie podraznia ja uzuwlam w taki sposob i nigdy nie mialam czegos takiego.
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 20:35   #4208
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

o przepraszam zle sie wyrazilam w tamtym poscie oczywiscie myje rano twarz i juz nic nie nakladalam tylko ten podklad nie wiem czemu moja skora tak reaguje

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
Gogela to i tak dobrze, ze mozesz jakis podklad nakladac na skinoren bo moja skora to taka artystka ze nie da rady bo mam plamy, skora wyglada jakby byla bardzo wysuszona i wiadomo jak to wyglada ale tak to , to skinoren sobie chwale, ale tylko jak jestem w dzien w domu bo jak na noc naloze to albo nocy nie przespie bo tak piecze skora albo budze sie czerwona jak rak
a tak poza tym to moja skora dzisiaj jest faaaajna
to ja trzymam kciuki zeby we wtorek bylo w porzadku z buzka a wy trzymajcie 28wrzesnia choc jak znam moje szczescie do tego czasu bede miec fajna cere a na ten dzien mnie cala wysypie...
ja na pewno bede trzymac kciuki teraz stosuje ten skinoren tylko na noc i jak wczesniej spryskam twarz oczarem to juz mnie nic nie szczypie taka sobie metode wynalazlam

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

[QUOTE=magica;13941338]Też chciałabym żebym 1 września przyszła do szkoły z fajną buźką... Ech, gdyby tak rozpoczęcie było 14 sierpnia, kiedy miałam taaaką cudną cerę:/ Teraz mam ten wysyp po peelingu, modlę się, żeby minął za parę dni, bo już mnie wkurza to... A jak nie minie? Boję się, ja chcę już mieć ładną cerę![/QUOT

wszystkie bedziemy trzymac kciuki zeby wysyp minal na pewno minie zobaczysz a 1 wrzesnia bedziesz juz miec sliczna cere
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:43   #4209
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=gogela;13942237]o przepraszam zle sie wyrazilam w tamtym poscie oczywiscie myje rano twarz i juz nic nie nakladalam tylko ten podklad nie wiem czemu moja skora tak reaguje

to moze musisz nawilzyc twarz bo musisz miec pzesuszona i sie podraznia. Osobiscie polecam do nawilzania rybki dermogal) powiem szczrze puki mialam te rybki cera wygldala o niebo lepiej i pryszczyca jakos mniejsza byla od jakiegos miesiaca nie ma ich u mnie w aptece ale musze wybrac sie do miasta i je kupic) skinoren bardzo podraznia, mnie tez szczypal po nalozeniu. Ale pozniej przestal dzilac wiec i ja przestalam go kupowac, chcoiaz mialam teraz dluzsza przerwewiec mzoe sprooooboooje znowuD
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:48   #4210
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=kalaaga;13942593]
Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
o przepraszam zle sie wyrazilam w tamtym poscie oczywiscie myje rano twarz i juz nic nie nakladalam tylko ten podklad nie wiem czemu moja skora tak reaguje

to moze musisz nawilzyc twarz bo musisz miec pzesuszona i sie podraznia. Osobiscie polecam do nawilzania rybki dermogal) powiem szczrze puki mialam te rybki cera wygldala o niebo lepiej i pryszczyca jakos mniejsza byla od jakiegos miesiaca nie ma ich u mnie w aptece ale musze wybrac sie do miasta i je kupic) skinoren bardzo podraznia, mnie tez szczypal po nalozeniu. Ale pozniej przestal dzilac wiec i ja przestalam go kupowac, chcoiaz mialam teraz dluzsza przerwewiec mzoe sprooooboooje znowuD
a mozesz kochana cos wiecej napisac o tych rybkach? co to wogole jest?bo zabardzo nie mam zadnego kremu do nawilzenia stosowalam matujaco-nawilzajacy z va'bry ale moim zdaniem jest beznadziejny ani nie matuje ani nie nawilza w sumie to nie wiem co on robi raczej nic
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 21:59   #4211
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Trądzik - cz. 2

To pomódlmy się razem o ładną cerę ,bo ja tez się tym martwię We wtorek rozpoczęcie roku,a ja tak wyglądam,że o niczym innym nie marzę,tylko schować głowę w piasek.7 dzień kuracji i w sumie jedna wielka d.pa !
Kobiety moje,co to za excipial.Podkład? Jak się sprawuje?po ile,gdzie go mogę dostać?
A co do tych rybek,to ja polecam.Super nawilżają.Na początlu przeraziło mnie to,że wyglądałam jakbym wymsarowała się olejem,ale przywykłam. Nietypowe nawilżacze,trzeba ukręcić rybce ogonek
Nej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 22:08   #4212
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

mam podobnie, tez akurat teraz musialo mnie wysypac!! a cale wakacje bylo tak pieknie
Nej - to we wtorek rozpoczecie roku jest??
wsumnie dobrze myslalam że w pon, jeden dzien dluzej na zlikwidowanie tego...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 22:21   #4213
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Trądzik - cz. 2

Tak,tak.Tak dziwnie wypadło w tym roku.Poniedziałek,to 31.Też się cieszę, może do wtorku będę wyglądała lepiej...taa,jasne:rolley es:
Nej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 23:35   #4214
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

Spirig, Excipial, Pigmentcreme, Krem korygujący do skóry trądzikowej

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8418


swego czasu używałam, ale ten slaby wybór kolorów, nawet mieszanie mi nie pasowało:P ale jak go używałam to miałam mniej trądziku niz przy uzywaniu innych podkladow

aa bym zapomniała, do kupienia w aptece
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2009-08-27 o 23:42
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 07:13   #4215
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=gogela;13942731]
Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość

a mozesz kochana cos wiecej napisac o tych rybkach? co to wogole jest?bo zabardzo nie mam zadnego kremu do nawilzenia stosowalam matujaco-nawilzajacy z va'bry ale moim zdaniem jest beznadziejny ani nie matuje ani nie nawilza w sumie to nie wiem co on robi raczej nic
te rybki sa super ) dzis po nie jade.sa stworzone do cery problematycznej) nie dosc ze nawilzaja to jeszcze lecza) sa w formie takiej oleistej ale w skladzie maja mnostwo witamin) kosztuja u mnie 11 zl j est w paczce 48 sztuk mnie starczaja na ponad miesiac. aaaa i pamietaj jak pojdziesz kupic to rybki dermogal (sa zolte) bo na rynku sa jeszcze zielone i niebieskie( do wlosow i paznokci) i aptekarki czesto myla ich dzialanie( najlepiej podam linka)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20251

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nej Pokaż wiadomość
To pomódlmy się razem o ładną cerę ,bo ja tez się tym martwię We wtorek rozpoczęcie roku,a ja tak wyglądam,że o niczym innym nie marzę,tylko schować głowę w piasek.7 dzień kuracji i w sumie jedna wielka d.pa !
Kobiety moje,co to za excipial.Podkład? Jak się sprawuje?po ile,gdzie go mogę dostać?
A co do tych rybek,to ja polecam.Super nawilżają.Na początlu przeraziło mnie to,że wyglądałam jakbym wymsarowała się olejem,ale przywykłam. Nietypowe nawilżacze,trzeba ukręcić rybce ogonek

z dnia na dzien bedzie coraz lepiej zobaczysz))
A excipilam polecam jako podklad jest to masc dla osob o cerach tradzikowych.nie zatyka porow a dziala jak fluid( a nwet lagodzi podraznienia).szkoda tylko ze nie ma wiekszej gamy kolorow bo dostepby jest tylko spring(jasny dla osob z bardzooooooo jasniutka cera wrecz biala) i dunkel(niby ciemny ale dla mnie dalej za jasny) Kupuje sie go w aptece , kosztuje ok 20 zl i jest bardzo wydajny dzien w dzien sie nim smaruje i starcza mi na jakies 4 miechy
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 09:37   #4216
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Widzę , że wiele z nas wysypuje przed rokiem szkolnym. Może to jakaś alergia na naukę i bunt organizmu przeciw zakończeniu wakacji??
Co do rybek-ach, jakie to było cudo. Używałam ich w kwietniu, wtedy kiedy moja cera wręcz promieniała-skończyły się i już nie było tak pięknie. Muszę je kupić, kupowałam je w Superpharmie. Są naprawdę rewelacyjne... Czemu wcześniej się w nie nie zaopatrzyłam Co do wysypu-niby jest ciut lepiej, ale i tak daleko mi do ideału. Jestem wkurzona, że miałam taką ładną cerę, wyjechałam i musiałam wszystko zepsuć. Przede wszystkim niewłaściwą dietą. A mgłoby być tak pięknie, na dodatek wysypało mnie na ramionach-gdzie rzadko kiedy miałam chociaż jedną krostkę. I na dekolcie. Ja nie wiem-może to od upałów? Na nogach też jakieś pryszcze, już cała jestem zapryszczona. Na razie odstawiłam wszystkie słodycze, piję wodę, jakieś zioła... Ile bym dała za dodatkowy tydzień wakacji!!!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:16   #4217
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

zainteresowałyście mnie tymi rybkami jak kiedys wybiore sie do miasta to musze sie za nimi rozejrzec
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:36   #4218
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
zainteresowałyście mnie tymi rybkami jak kiedys wybiore sie do miasta to musze sie za nimi rozejrzec

nio musisz musisz bo swietnie nawilzajaD
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:50   #4219
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Trądzik - cz. 2

mnie tez rybki zaciekawily (wlasnie to jest syndrom kupowania wystkiego co komus pomoglo) pewnie juz bylo napisane ale zapyam gdzie je sie kupuje w aptece? aaa i mam poprosic o rybki czy o Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off ?
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 16:51   #4220
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez paulinka1919 Pokaż wiadomość
mnie tez rybki zaciekawily (wlasnie to jest syndrom kupowania wystkiego co komus pomoglo) pewnie juz bylo napisane ale zapyam gdzie je sie kupuje w aptece? aaa i mam poprosic o rybki czy o Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off ?

kupuje sie je w aptece kosztuja okolo 12 zl jest ich 48 w paczce sa koloru zoltego(innego koloru nie bierz) i najlepiej powiedziec ze chcesz dermogal ( rybki z witamina A+E) na bank bedzie kobitka wiedziala o co chodzi) tylko nie bierz innego koloru rybek bo ( niebieskie i zielone sa do wlosw i paznokci)
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:56   #4221
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

i jeszcze takie tanie swietnie a mam tak przeuszona twarz posmarowlaam tym skinorenem i tak piecze
mysle ze pomoga
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:59   #4222
paulinka1919
Raczkowanie
 
Avatar paulinka1919
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 305
Dot.: Trądzik - cz. 2

dla mnie jedyna wada skinorenu to wlasnie to , ze po kazdym nalozeniu, tak bardzo piecze, ze nie moge wytrzymac i czesto zmywam, aby ukoic bol, normalnie uczucie jakby mi skore wypalalo. szkoda, bo to dobry lek
paulinka1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:59   #4223
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik - cz. 2

Witam czytałam,że umiejscowienie tradziku w róznych partiach twarzy świadczy np.o zaburzeniach hormonalnych.Mi najczęściej i najgorsze pryszcze wychodzą na policzkach czy jest to waszym zdaniem oznaka zaburzeń o jakimś podłożu?Bo inni najczęściej narzekają na strefę T a ja mam zmasakrowane policzki(
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:51   #4224
leo6267
Raczkowanie
 
Avatar leo6267
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Trądzik - cz. 2

LauraS jeśli chodzi o trądzik o podłożu hormonalnym, to niestety tylko wizyta u lekarza endokrynologa wyjaśniłaby tę wątpliwość. Ja właśnie od 1.09 zaczynam taką kurację. Lekarz zrobił mi badania na 4 hormony (w tym na pewno testosteron), przepisał mi leki i właśnie czekam na wyniki. Mam nadzieje, ze coś w końcu się ruszy. Wcześniej brałam Tetralysal, który NIC A NIC mi nie pomógł, jedyne co to czułam się po nim okropnie (wątrobanie dawała rady przetrawić takiej ilosci prochów).
leo6267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:52   #4225
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny.Moich żali ciąg dalszy.Mija 9 dzień po stosowania Epiduo i łykaniu Tetralysalu i jest O K R O P N I E. W miejscu,gdzie miałam już tylko blizny- zrobiła mi się gigantyczna gula,nie umiem już zliczyć,ile mi się ich zrobiło w tym tygodniu
No kiedy to minie?Wyglądam jak zombie.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:45   #4226
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczny to jakis masowy tenwysypU mnie tezjak nigdzie nie wychodzilam i bylo super juz sie cieszylam.Dzisiaj wychodze na impreze i co cala w krostkach jakis...
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:04   #4227
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

No to ja się pochwalę, że u mnie wysyp powoli mija Dziś się porządnie łuszczyłam i już jest o nieeebo lepiej wprawdzie wylonka duża i skórki odstają pod podkładem, ale cera wygładzona- o wiele mniej zaskórników i nierówności, jeszcze tylko parę pryszczy... Ufff, do 1 września powinno być już nienagannie Mój migdalek ukochany, będą go wychwalać pod niebiosa zawsze i wszędzie! To co on robi z moją skórą- geniusz! Tylko niestety w czasie roku szkolnego nie będę się mogła tak migdalić chyba że tonikiem, ale co peeling to peeling. Aha, i mam postanowieniedżywiam się zdrowo. Od stycznia do kwietnia nie jadłam słodyczy i innych badziewi i był efekt, potem się złamałam i już nie było tak różowo. Bez słodyczy da się żyć, jest full alterntyw do niezdrowego żarcia. Niestety , teraz mam problem z krostkami na ramionach i dekolcie-nie wiem od czego są, zazwyczaj miałam tam znikomą ilość trądziku(na ramionach to już w ogóle), sama nie wiem od czego. Na pewno nie od kosmetyku , może od diety, teraz zaprzestałam słodyczy itd. więc może mi to zniknie. Na szczęście ten problem da się zakryć ciuchami

Dziewczynki, nie martwcie się, Wam też minie wysyp, skoro był taki "masowy" to teraz będzie masowe polepszenie. Ode mnie się zacznie, przejdzie na kolejne Wizażanki. Minie to, mówię Wam
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:35   #4228
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

napewno bedzie dobrze
Nej-> juz 9 dzien a takie wysypy okropne utrzymuja sie do 2 tygodni najczesciej jeszcze tylko troszke a potem cera bedzie piekniejsza z dnia na dzien
Aj dziewczynki nie wiem co o tym wszystkim myslec kupilam sobie ten podklad w musie z maybelline mowilam wam ciut za jasny to na to nakladlam pedzlem puder rozswietlajacy z euphory absolu revelation i po nalozeniu tego cera wyglada swietnie ale po zmyciu to juz nie tak wspaniale nie wiem czy to wszystko zapycha pory bo ja i tak mam mnostwo zaskornikow wiec nie wiem czy byloby miejsce na zapchanie
ale tak jakby wiecej krostek sie zrobilo ale tez moze to byc wina diety ostatnio przeginam slodycze wszystko jem jaka glupia jestem jak wiem ze bedzie gorzej to po co sie za to biore ajcc czemu my mamy problem z takim dziadostwem! ja wszystko sprowadzam do cery boje sie isc do tej szkoly bo wiem ze ze swieceniem nie bede sobie mogla poradzic a od kosmetykow mi sie cera pogorszy czemu to jest takie trudne juz ja widze jak ja bede wspominac swoja ,mlodosc'' ekstra normalnie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że u mnie wysyp powoli mija Dziś się porządnie łuszczyłam i już jest o nieeebo lepiej wprawdzie wylonka duża i skórki odstają pod podkładem, ale cera wygładzona- o wiele mniej zaskórników i nierówności, jeszcze tylko parę pryszczy... Ufff, do 1 września powinno być już nienagannie Mój migdalek ukochany, będą go wychwalać pod niebiosa zawsze i wszędzie! To co on robi z moją skórą- geniusz! Tylko niestety w czasie roku szkolnego nie będę się mogła tak migdalić chyba że tonikiem, ale co peeling to peeling. Aha, i mam postanowieniedżywiam się zdrowo. Od stycznia do kwietnia nie jadłam słodyczy i innych badziewi i był efekt, potem się złamałam i już nie było tak różowo. Bez słodyczy da się żyć, jest full alterntyw do niezdrowego żarcia. Niestety , teraz mam problem z krostkami na ramionach i dekolcie-nie wiem od czego są, zazwyczaj miałam tam znikomą ilość trądziku(na ramionach to już w ogóle), sama nie wiem od czego. Na pewno nie od kosmetyku , może od diety, teraz zaprzestałam słodyczy itd. więc może mi to zniknie. Na szczęście ten problem da się zakryć ciuchami

Dziewczynki, nie martwcie się, Wam też minie wysyp, skoro był taki "masowy" to teraz będzie masowe polepszenie. Ode mnie się zacznie, przejdzie na kolejne Wizażanki. Minie to, mówię Wam
ciesze sie bardzo ze jest lepiejoby przeszlo na nas hehe

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez leo6267 Pokaż wiadomość
LauraS jeśli chodzi o trądzik o podłożu hormonalnym, to niestety tylko wizyta u lekarza endokrynologa wyjaśniłaby tę wątpliwość. Ja właśnie od 1.09 zaczynam taką kurację. Lekarz zrobił mi badania na 4 hormony (w tym na pewno testosteron), przepisał mi leki i właśnie czekam na wyniki. Mam nadzieje, ze coś w końcu się ruszy. Wcześniej brałam Tetralysal, który NIC A NIC mi nie pomógł, jedyne co to czułam się po nim okropnie (wątrobanie dawała rady przetrawić takiej ilosci prochów).
a jakie leki moze przepisac endokrynolog ?jakie ty dostalas? moze nam wszystkich pomogla by taka wizyta
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:16   #4229
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=gogela;13977021]napewno bedzie dobrze
Nej-> juz 9 dzien a takie wysypy okropne utrzymuja sie do 2 tygodni najczesciej jeszcze tylko troszke a potem cera bedzie piekniejsza z dnia na dzien
Aj dziewczynki nie wiem co o tym wszystkim myslec kupilam sobie ten podklad w musie z maybelline mowilam wam ciut za jasny to na to nakladlam pedzlem puder rozswietlajacy z euphory absolu revelation i po nalozeniu tego cera wyglada swietnie ale po zmyciu to juz nie tak wspaniale nie wiem czy to wszystko zapycha pory bo ja i tak mam mnostwo zaskornikow wiec nie wiem czy byloby miejsce na zapchanie
ale tak jakby wiecej krostek sie zrobilo ale tez moze to byc wina diety ostatnio przeginam slodycze wszystko jem jaka glupia jestem jak wiem ze bedzie gorzej to po co sie za to biore ajcc czemu my mamy problem z takim dziadostwem! ja wszystko sprowadzam do cery boje sie isc do tej szkoly bo wiem ze ze swieceniem nie bede sobie mogla poradzic a od kosmetykow mi sie cera pogorszy czemu to jest takie trudne juz ja widze jak ja bede wspominac swoja ,mlodosc'' ekstra normalnie

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------


ja nie probowalam tego musu ale kiedys mailam w planach zakup, poszlam do sklepu i pani spojrzala na mnie i mowi pani ma problemy z tradzikiem, wiec odradzam uzywania tego podkladu, pogorszy pani stan skory a przy okazji ja wysuszy itd mi tlumaczyla, i polecla akurat wtedy inny , ktory byl nawet tanszy od musu wiec nie wiem jak to z nim jest:P ale po tym co od niej uslyszala w zyciu go nie kupie :P
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:28   #4230
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 2

no nie kolejne pieniadze wwyrzucone w bloto a kasiam187 jaki masz typ cery? ja mam tlusta wiec raczej nie wysuszy tak mysle oj...
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.