Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 08:45   #4231
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Gratuluję zużyć.

Zetafon buty fajne tylko ja jestem za pełnymi butami na takie okazje. Peep toe i sandałki odpadają u mnie na dzień dobry.

Elizka witaj.

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ale się nie zgadzam z tym, że mało kto patrzy na zaproszenia. Prawie każdy, kto wyciąga zaproszenia to komentuje: że sliczne, że do nas pasuje, że oryginalne, albo nawet doszukuje się w tych motylkach jakiś podtekstów (że niby nadal będziemy wolni jak motyle ) chociaż sami nawet o tym nie pomyśleliśmy.

Biżuterię robię już jakieś 4 lata, a one od dawna kupują u mnie wszystko bo liczę im po cenie materiałów i mają jakieś dwa razy taniej niż na allegro i cztery razy taniej niż w sklepie. Biżuteria dla jednej nie jest na mój ślub tylko na chrzciny jej chrześniaka, a dla drugiej na mój ślub. Same sobie wybierały te komplety, przysłały mi zdjęcia z netu, a ja poszukałam materiałów i wyliczyłam im ile to będzie kosztowało (zresztą jak zwykle).
Daleka jestem od narzucania komukolwiek czegokolwiek (no chyba że TŻtowi ). Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym powiedzieć swoim druhnom: kupcie sobie identyczne czerwone sukienki, czerwone buty i bukiety, a ja wam zrobie czerwone komplety biżuterii i oddacie mi za nie kasę. Obie ubierają się jak chcą, zresztą nawet nie będą kupować nowych sukienek i dobrze, bo to przesada na każdym ślubie wyglądać inaczej.
Ja na zaproszenia akurat nie patrzę. Coś tam skomentuję z grzeczności a potem wrzucam do szuflady i nigdy więcej tam nie zaglądam. W pamięci utkwiło mi tylko jedno przypominające formą i treścią wezwanie na komendę.

To zmienia postać rzeczy. Myślałam że wymyśliłaś im jakąś biżu pasującą do Twojej i kazałaś zapłacić za materiały. W mojej wizji pojawiły się też w jednakowych sukienkach rodem z amerykańskich filmów.

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Niestety, coś za coś . U mnie najpóźniej tyje pupa i nogi, za to pierwsze chudną , a w międzyczasie niepostrzeżenie przybieram w biuście, brzuchu, plecach i ramionach .
Zamień się.

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny co z ankietami? Czy któraś z was wypełniła ja dla mnie? Bo ja nic nie dostałam ;/ Moge podac maila na priv dla chetnych, ktore chca mi uzupełniona odeslac
Pytałam się w jakim wieku chcesz respondentów bo było coś o "młodych". Nie odpowiedziałaś więc olałam temat.

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Pewnie jutro Wam napiszę, ile tego poszło Dam córce koleżanki mojej Mamy, ona zawsze sobie coś po mnie wybiera, a z resztą pewnie pójdę do jakiegoś domu pomocy albo wrzucę do pojemników pck.
Zanieś do MOPS-u.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
powinnam się odchudzic troche z brzucha a jjem fryteczki ale trudno...
Czemu "jem" piszesz zawsze przez dwa "j"?

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Księżniczko skąd zamawiasz półprodukty do biżuterii?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:06   #4232
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Wyrzuciłam przeterminowany korektor pod oczy z Oriflame.
Zużyłam próbkę serum Eveline.

Muszę kupić odżywkę Maxumim Growth Sally Hansen, bo już mi się kończy i zgęstniała, więc źle się nakłada.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:06   #4233
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

a ja byłam dziś w Biedonce i kupiłam peeling drobnoziarnisty (odpowiednik Dax oczyszczanie) za 5,99 zł i byłam też w Rossmanie, a tam pełno cen na do widzenia! głównie na produkty do twarzy oparłam się promocją, tłumacząc sobie, że po pierwsze nie miałam przy sobie listy potrzebnych kosmetyków, po drugie NIE DAM SIĘ PROMOCJĄ póki co kupiłam tylko płyn do demakijażu Bielenda Awokado za 7,49 i piankę do depilacji Isana za 4,49. Potrzebny mi jeszcze lakier, więc kupie ten z promocji Wella (tylko nie wiem jaki chce moja babcia wiec do Rossa wybiorę się one more w tym tygodniu ) i krem pod oczy (w cenie na do widzenia jest AA Nutri Ujędrnianie za niecałe 8 zł - więc go chyba wezmę ). Skorzystam jeszcze z promocji YR i wezmę 2 w cenie 1 szampon Hamamelis bo tylko jego używam a 2 za 12,90 to dobra cena no i mamie na dzień matki korale za 1 gr
bardzo dobra cena tych szamponów gratulację za oparcie sie pokusą
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziewczyny nie kupiłam nic na miescie.szukałam butów i szukałam i masakra.weszłam na allegro i znalazłam takie jak chcialam.
http://www.allegro.pl/item1023693282...fioletowe.html
mam nadzieje ze bedą pasowac do sukienki ślubnej i ze beda wygodne. jak nie to się wymienie na wymienialni u mnie w szkole wizażu.
co myslicie?
bardzo fajne te buciki śliczny kolorek
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość

Ekhm... Tak piszecie o tych kontach na NK, to może i ja bym Was mogła tam mieć. Może na PW jakaś wiadomość z danymi? Ktoś mnie zechce w znajomych??
Mam pierwsze zużycie, żel pod prysznic Dove, ten z wizażowych testów. Wszystkim Wam gratuluję zużyć, bo idzie Wam o wiele lepiej.
to ja tez poprosze o namiary na NK
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
witaj!!!

ZET piękne buty!!! Ja niestety jestem za wysoka na takie obcasy, bo mam 180. Dodałam Cie na FB. Kto jeszcze chętny?

Dziś mam 2 zużycia

1. Puder brazujący z Natury
2. Maseczka z Avon z białą herbatą.
Ja jestem chętna na FB
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny co z ankietami? Czy któraś z was wypełniła ja dla mnie? Bo ja nic nie dostałam ;/ Moge podac maila na priv dla chetnych, ktore chca mi uzupełniona odeslac
zaraz wypełnię tę ankiete ,podaj tylko maila EDYCJA : jednak chyba mnie nie dotyczy ta ankieta bo nie myśle o dziecku ,przxynajmniej w ciągu następnych 10 lat
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
tak to też wyczytałam ciekawa jestem reakcji gosci co powiedzą. babki tżta mnie objadą, już się cieszę bo ich nie lubie i wzajemnie
kupie jeszcze baletki na przebranie.

ja nie mam Face booka.mysle nad wyemigrowaniem z naszej klasy na FB bo nk mnie denerwuje tymi śledziami i gąbkami.
wyslesz mi tez zaproszenie na NK ?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
ej ja też chcę Was w znajomych!!!
tu link do mnie: http://nasza-klasa.pl/profile/2038034
cekam na zaproszenia
wysłałam zaproszenie
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Carrola Agniesia, zetafon, wysłałam Wam moje dane na NK, też chętnie Was zobaczę
a mnie ?
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
To podeślij mi linka na
Ufff Właśnie skończyłam wiosenne porządki szafowe. Pożegnam:
- 5 bluzek z krótkim rękawem
- 3 golfy
- 3 bluzki koszulowe
- 7 bluzek na ramiączka i bez rękawów
- 12 bluzek z długim rękawem
- 5 par jeansów
- 2 pary spodni materiałowych
- 1 sweter
- 2 sukienki
- 8 spódnic
- 2 tuniki
Łącznie dokładnie 50 ciuchów Matko ile ja miałam tego barachła w szafach Niestety mam skłonności do gromadzenia nie tylko kosmetyków
A po tym dzisiejszym sprzątaniu czuję się tak:
o jejku ale masz ciuchów Księzniczko porządki raz na jakiś czas trzeba zrobic


ale naprodukowałyście wczoraj...ale przebrnęłam już na szczeście
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:32   #4234
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Muszę kupić odżywkę Maxumim Growth Sally Hansen, bo już mi się kończy i zgęstniała, więc źle się nakłada.
Kup rozcieńczalnik z Inglota i dolej kilka kropli do tej odżywki. Ja tam zrobiłam i nic się z nią nie stało a można zużyć do końca.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:42   #4235
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Shpilciu, aniu dziękuję za zaproszenia
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:50   #4236
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mogę dołączyć? Od dłuższego czasu zaczęła przeszkadzać mi ilość posiadanych kosmetyków zwłaszcza kolorówki .
Witamy
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Brawa za asertywność względem promocji . Liczę oczywiście, że nic zbędnego Cię nie skusi przy kolejnej wizycie .
oby
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
weszłam na allegro i znalazłam takie jak chcialam.
http://www.allegro.pl/item1023693282...fioletowe.html
mi się podobają są urocze
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny co z ankietami? Czy któraś z was wypełniła ja dla mnie? Bo ja nic nie dostałam ;/ Moge podac maila na priv dla chetnych, ktore chca mi uzupełniona odeslac
Zaraz wypełni zapomniałąm o niej
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś ściągnie na ziemię, bo zaczynam bujać w obłokach
bujaj, bujaj!
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten peeling Daxa drobnoziarnisty - obok St. Yvsa morelowego najlepszy Też się czaję na to awokado A krem pod oczy AA NU jest rewelacyjny - miałam go kiedyś i to chyba najlepszy krem pod oczy jaki miałam (nie miałam ich wiele ale zawsze ).

Robię feng-shui w ciuchach. Ale dużo wywalam Aż sama jestem w szoku, że mi nie szkoda. Muszę zmienić sporą część garderoby, kupić więcej eleganckich rzeczy, w końcu za trzy miesiące będę żoną ... o Matko
Wczoraj użyłam tego peelingu i podoba mi się o 100% bardziej niż ten St. Ives, am wspaniałe tyci drobinki a krem chyba jutro zakupie bo czytałam właśnie Twoją recenzje

Matko ile rzeczy do oddania 50 szt.! też robiłam w piątek porządki w ciuchach (robię je co 3 miesiące ) i nazbierało mi się 3 szt. na szmaty i 5 szt. do oddania (w tym 2 sweterki for my mum - ach te lumpkowe szaleństwa )


Powysyłałam zaproszenia na nk Patrycja jestem jakby co ktoś jeszcze jest na Fb?

Byłam dziś u dentysty po roku przerwy jedną małą dziurka wyleczona została jeszcze jedna bez znieczulenia dałam radę bo ja ogólnie boje się dentysty :strach:
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:01   #4237
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Kup rozcieńczalnik z Inglota i dolej kilka kropli do tej odżywki. Ja tam zrobiłam i nic się z nią nie stało a można zużyć do końca.
Nową i tak musze kupić, bo mam już na dnie. W następnym tygodniu będzie, więc akurat zdażę zużyć.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Matko ile rzeczy do oddania 50 szt.! też robiłam w piątek porządki w ciuchach (robię je co 3 miesiące ) i nazbierało mi się 3 szt. na szmaty i 5 szt. do oddania (w tym 2 sweterki for my mum - ach te lumpkowe szaleństwa )
Liczba niezła Nie wiem czy ja ogólnie mam 50 ciuchów (tzn takich, w których w miarę chodzę)

Odżywki nie kupiłam, bo nie było, ale kupiłam ... 2 lakiery Są z nowej serii Eveline: Sweet Blackberry i Crushed Rose (CR kupiłam wcześniej w małej buteleczce, ale wolę duże, więc mała poleci)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-13 o 10:03
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:11   #4238
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Liczba niezła Nie wiem czy ja ogólnie mam 50 ciuchów (tzn takich, w których w miarę chodzę)

Odżywki nie kupiłam, bo nie było, ale kupiłam ... 2 lakiery Są z nowej serii Eveline: Sweet Blackberry i Crushed Rose (CR kupiłam wcześniej w małej buteleczce, ale wolę duże, więc mała poleci)
Ja wolę nie wiedzieć ile mam rzeczy w szafie

Obydwa kolory cudne
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:18   #4239
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Hosenko fiolet boski
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:19   #4240
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Obydwa kolory cudne
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko fiolet boski
Lilypad wrzuciła w wątku lakierowym Sweet Blackberry: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1273684695
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:00   #4241
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziewczyny nie kupiłam nic na miescie.szukałam butów i szukałam i masakra.weszłam na allegro i znalazłam takie jak chcialam.
http://www.allegro.pl/item1023693282...fioletowe.html
mam nadzieje ze bedą pasowac do sukienki ślubnej i ze beda wygodne. jak nie to się wymienie na wymienialni u mnie w szkole wizażu.
co myslicie?
jakie piękne
a ja dziś kupiłam
pędzelek do cieni - potrzebny
płyn do prostowania włosów marion - termoochronny z avonu niedługo się skończy więc potrzebny
nowy płyn do higieny intymnej ziaji - skusił mnie opis i związane z nim moje dolegliwości oby był dobry
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:10   #4242
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Hosenko, śliczny ten fiolecik!

Księżniczko, niezłe porządki! Dużo wywaliłaś ze swojej szafy, ja też muszę zrobić takie porządki i mam na nie ogromną ochotę teraz zaraz... A wiecie dlaczego? Bo w sob. mam egzamin i muszę się uczyć!

Dziś kupiłam sobie Belissę SUN, zobaczymy jak mi się kolor skóry poprawi, no ale tego do kosmetyków zaliczyć nie można. dziś jeszcze będę naprawiać pokruszony cień i jak się uda to puder, bo kupiłam w tym celu spirytus
Poza tym kupiłam czarne legginsy i bokserkę w motylki w butiku, a wydałam tylko 35zł! No i zapisałam się do fryzjera na wesele w czerwcu i na mój ślub w sierpniu. Ale już wszystkie godziny były pozajmowane i zapisała mnie na 12 dopiero, a na 1145 mam makijaż. Teraz muszę zmienic godzinę makijażu i nie wiem czy mogę zrobic go wcześniej? Chyba na makijaz powinno się iść po fryzjerze... A jak pójde po to będę gdzieś na 14. na makijaż to przed 15 będę w domu a o 16.30 slub, chyba nie zdążę... kurcze nie wiem co robić...

Aniu, wysłałam Ci mój profil na NK

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:13
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:33   #4243
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Luskap: dzięki tez mi się podoba Za chwilę będe nuim malowac pazurki

W końcu jakieś sensowne zużycia: zielone HE - szampon i odżywka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:31   #4244
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To zmienia postać rzeczy. Myślałam że wymyśliłaś im jakąś biżu pasującą do Twojej i kazałaś zapłacić za materiały. W mojej wizji pojawiły się też w jednakowych sukienkach rodem z amerykańskich filmów.

Zanieś do MOPS-u.-

Księżniczko skąd zamawiasz półprodukty do biżuterii?
Właśnie też mi się skojarzyły wizje druhen z filmów, jak przeczytałam Twoją wiadomość
No pewnie tak zrobię. Może jeszcze Mamę zmobilizuję, żeby porządki zrobiła to więcej zaniosę za jednym zamachem (ale zmusić moją Mamę do wywalania ciuchów to niełatwa sprawa ).
Wszystkie pierdołki szklane, drobne, ceramiczne, perełki, niektóre kamienie zamawiam z qnszt.pl - jest zdecydowanie najtaniej, największy wybór i świetny program rabatowo-lojalnościowy (tzw. kuferek), darmowa wysyłka od 100 zł. A jak robię zamówienia z kryształów to na beabitdesign Mają największy wybór i najtańsze kryształy Swarovskiego i najtańsze półfabrykaty srebrne do Swarovskich. A przy większych ilościach danego produktu mają jeszcze niższą cenę. Czasami biorę też coś w Bazarze Dekoracji. Największą zaletą jest to, że mają darmową przesyłkę już od 80 zł. Chociaż trochę drożej to można znaleźć dużo rzeczy z różnych dziedzin nie tylko do wyrobu biżu (np. aplikacje różne, akcesoria do wyrobu torebek, cekiny, wstążki itd.).
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
o jejku ale masz ciuchów Księzniczko porządki raz na jakiś czas trzeba zrobic
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam tego peelingu i podoba mi się o 100% bardziej niż ten St. Ives, am wspaniałe tyci drobinki a krem chyba jutro zakupie bo czytałam właśnie Twoją recenzje

Matko ile rzeczy do oddania 50 szt.! też robiłam w piątek porządki w ciuchach (robię je co 3 miesiące ) i nazbierało mi się 3 szt. na szmaty i 5 szt. do oddania (w tym 2 sweterki for my mum - ach te lumpkowe szaleństwa )
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Liczba niezła Nie wiem czy ja ogólnie mam 50 ciuchów (tzn takich, w których w miarę chodzę)
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenko, śliczny ten fiolecik!

Księżniczko, niezłe porządki! Dużo wywaliłaś ze swojej szafy, ja też muszę zrobić takie porządki i mam na nie ogromną ochotę teraz zaraz... A wiecie dlaczego? Bo w sob. mam egzamin i muszę się uczyć!
No i zapisałam się do fryzjera na wesele w czerwcu i na mój ślub w sierpniu. Ale już wszystkie godziny były pozajmowane i zapisała mnie na 12 dopiero, a na 1145 mam makijaż. Teraz muszę zmienic godzinę makijażu i nie wiem czy mogę zrobic go wcześniej? Chyba na makijaz powinno się iść po fryzjerze... A jak pójde po to będę gdzieś na 14. na makijaż to przed 15 będę w domu a o 16.30 slub, chyba nie zdążę... kurcze nie wiem co robić...

Aniu, wysłałam Ci mój profil na NK
No aż się sama zdziwiłam, że tylu rzeczy nie było mi żal Ale mam mnóstwo ciuchów, bo te które wywalam zajmują jedną kupkę, a pozostałych kupek ułożyłam ... 14. Czyżbym miała 700 ciuchów? Nie, no chyba nie. Tamte kupki mają na szczęście trochę mniej elementów Ale i tak muszę kiedyś te moje ciuchy policzyć. Oczywiście to efekt uboczny moich buszowań po lumpach.
Luskap zdecydowanie nie ustawiaj makijażystki przed fryzjerką A nie możesz iść do innego fryzjera? Trochę się późno za to zabrałaś, ja już w styczniu miałam problem, żeby to dobrze ustawić
Hosenko mam lakier SH, który daje identyczny efekt jak ten Blackberry i bardzo go lubię. A z tego zdjęcia śliczny jest Poppy (może sobie kupię jak znajdę? ).

Edytowane przez ksiezniczkaa87
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:33
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:51   #4245
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Luskap zdecydowanie nie ustawiaj makijażystki przed fryzjerką A nie możesz iść do innego fryzjera? Trochę się późno za to zabrałaś, ja już w styczniu miałam problem, żeby to dobrze ustawić
Hosenko mam lakier SH, który daje identyczny efekt jak ten Blackberry i bardzo go lubię. A z tego zdjęcia śliczny jest Poppy (może sobie kupię jak znajdę? ).
Właśnie nie przewidziałam tego, że mój fryzjer powie, ze mnie nie uczesze Poszłam do innego, ten by miał miejsce moze ale okazał sie strasznym chamem, który łachę mi robi, ze mnie uczesze i zaśpiewał 150 za próbną i 150-200za ślubną. Więc temu panu podziękuję. Inni fryzjerzy nie cieszą się zbyt dobrą opinią w upieciach, więc zostaje mi tylko ta. No cóż, może się wyrobię...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:29   #4246
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odżywki nie kupiłam, bo nie było, ale kupiłam ... 2 lakiery Są z nowej serii Eveline: Sweet Blackberry i Crushed Rose (CR kupiłam wcześniej w małej buteleczce, ale wolę duże, więc mała poleci)
Kolorki piękne .

No i spełnił się Twój sen
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:43   #4247
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

zetafon buty przesliczne
a jaka masz sukienke?
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:54   #4248
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
zetafon buty przesliczne
a jaka masz sukienke?
dziekuje.sukienka taka :http://www.bridalwave.tv/2009/10/13/...rt%20gowns.jpg

dzisiaj mam zły humor
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:02   #4249
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Księżniczko dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dzisiaj mam zły humor
Coś się stało?

--------------

Możecie poklikać w mój banerek? Jeszcze chwila i wylecę z pierwszej 60 tki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 18:06   #4250
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziekuje.sukienka taka :http://www.bridalwave.tv/2009/10/13/...rt%20gowns.jpg

dzisiaj mam zły humor
pieknagratuluje dobrego wyboru i sukienki i przede wszystkim różowych butów jestem jak najbardziej za
a czemu to humorek nie dopisuje?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Możecie poklikać w mój banerek? Jeszcze chwila i wylecę z pierwszej 60 tki.
Ja juz Ci klikalam z listy
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:12   #4251
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
Ja juz Ci klikalam z listy
Ja Tobie oczywiście też. To prośba do niezrzeszonych bo tak kiepsko jak dziś jeszcze nie miałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:26   #4252
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Dziewczyny nie nadazam za wami...egzaminy mi sie zblizaja wiec przewiduje weekend nad ksiazkami i wieczor ze znajomymi
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:33   #4253
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Carrola Agniesia, zetafon, wysłałam Wam moje dane na NK, też chętnie Was zobaczę


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mnie możecie wyszukać po nicku Dla przypomnienia, na imię mam Dominika
Wysłałam też

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odżywki nie kupiłam, bo nie było, ale kupiłam ... 2 lakiery Są z nowej serii Eveline: Sweet Blackberry i Crushed Rose (CR kupiłam wcześniej w małej buteleczce, ale wolę duże, więc mała poleci)
Śliczne

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dzisiaj mam zły humor
Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Możecie poklikać w mój banerek? Jeszcze chwila i wylecę z pierwszej 60 tki.
Kliknięte

Ciekawe jak tam Orlica na maturze z geografii?
Przyszedł mój brązerek Gosha. Łaaadny. Jutro wypróbuję na twarzy, dziś tylko po ręce maziałam.
__________________

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:42   #4254
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czemu "jem" piszesz zawsze przez dwa "j"?
Też się nad tym kiedyś zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
sukienka taka :http://www.bridalwave.tv/2009/10/13/...rt%20gowns.jpg

dzisiaj mam zły humor
Suknia
A humor to ja mam dziś nawet nie zły, a fatalny... Chyba się położę na trochę.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:45   #4255
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

To ja tez poprosze o Wasze wsparcie klikowe
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:01   #4256
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość




Wysłałam też



Śliczne



Mam nadzieję, że to nic poważnego.



Kliknięte

Ciekawe jak tam Orlica na maturze z geografii?
Przyszedł mój brązerek Gosha. Łaaadny. Jutro wypróbuję na twarzy, dziś tylko po ręce maziałam.
Dzięki za pamięć

Spodziewałam się, że matura będzie strasznie trudna, jak wszystkie rozszerzenia w tym roku, ale mile się zaskoczyłam, bo była całkiem łatwa, myślę, że to 75% zdobyłam
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:05   #4257
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

fajnie ze suknia się wam podoba.
co do nastroju dowiedziałam sie dzisiaj ze cała moja rodzina z Kanady nie przyjedzie na mój ślub,w tym chrzestna (bo nie chce jechac sama bez wujka). to w sumie mi odpada 6 osób i jesli nic sie nie zmieni to z mojej strony bedzie 18 osób.smutno mi najbardziej przez chrzestną bo miałam z nia super kontakt,byłam u niej w kanadzie 3 miesiace przed maturą.zawsze do mnie pisała itp a tu sie okazuje ze wszyscy sie na mnie wypieli
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:13   #4258
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziekuje.sukienka taka :http://www.bridalwave.tv/2009/10/13/...rt%20gowns.jpg

dzisiaj mam zły humor
no piękna ja jestem na etapie oglądania
o ile się nie mylę to księżniczka ma sukienke z demetrios??
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
fajnie ze suknia się wam podoba.
co do nastroju dowiedziałam sie dzisiaj ze cała moja rodzina z Kanady nie przyjedzie na mój ślub,w tym chrzestna (bo nie chce jechac sama bez wujka). to w sumie mi odpada 6 osób i jesli nic sie nie zmieni to z mojej strony bedzie 18 osób.smutno mi najbardziej przez chrzestną bo miałam z nia super kontakt,byłam u niej w kanadzie 3 miesiace przed maturą.zawsze do mnie pisała itp a tu sie okazuje ze wszyscy sie na mnie wypieli
tak mało??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:43   #4259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Kolorki piękne .

No i spełnił się Twój sen


Tutaj wrzuciłam zdjęcie na pzanokciach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1818

A jak w słońcu się prezentuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:50   #4260
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Tutaj wrzuciłam zdjęcie na pzanokciach: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1818

A jak w słońcu się prezentuje


Napisz jutro, czy po zaspokojeniu żądzy kosmetycznej ustąpiły sny w tym temacie . W grę wchodzi też opcja, że zaczną Ci się śnić np. nowe meteoryty czy inne wysokopółkowe cudo - może być ciężej zrealizować
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.