Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 15:26   #4531
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Lepiej używać primera czy pudru wykończeniowego?
Bo żadne minerały się mnie nie trzymają znikają gdzieś. Ulatniają się i już. Nie moge dostać nigdzie Humektanu, a Physiogel jest drogi... może powinnam coś dawać oprócz podkładu.
P. Bambusowy nie daje rady.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 15:48   #4532
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Lepiej używać primera czy pudru wykończeniowego?
Bo żadne minerały się mnie nie trzymają znikają gdzieś. Ulatniają się i już. Nie moge dostać nigdzie Humektanu, a Physiogel jest drogi... może powinnam coś dawać oprócz podkładu.
P. Bambusowy nie daje rady.
Zadaniem primera jest oddzielenie warstwy podkładu od np. kremu, stworzenie swoistej 'bazy' pod podkład, żeby się nie ważył i danie odpowiedniego poślizgu przy nakładaniu podkładu. Finisher (puder wykończeniowy) ma na celu właśnie to - uzyskanie żądanego finiszu (mat, rozświetlenie, satyna, itd) i 'odgrodzenie' podkładu od otoczenia, tym samym przedłużając jego trwałość, poprzez ograniczenie ścierania.

Spróbuj pudrów innych firm, na bambusie świat się nie kończy, poza tym możesz zaliczyć niezły przesusz, bo to prawie sama krzemionka. Potestuj też inne podkłady, zakładam, że używasz EDM matte/intensive, nie Tobie pierwszej one znikają

Humektan to całkiem przyzwoity nawilżacz przy cerze tłustej/mieszanej, jak ładnie poprosisz, to Ci w aptece zamówią, często nie mają na stanie, ale jest w hurtowniach. na drugi dzień będziesz miała, bez dodatkowych opłat
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:30   #4533
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziękuję za info.

Od EMD zaczynałam, ale Aromaleigh, Lumiere też to samo.
Sama nie wiem jaką mam cerę, na pewno nie tłustą. W sumie co mam suche to nos i czoło, ale to one najszybciej się przetłuszczają, prawie natychmiastowo. A ktoś mówił, że świecenie jest od przesuszenia.
Więc latałam za tym humektanem.

Poszukam w takim razie chyba wykon. bo tyle warstw to chyba nie dam rady ciągle nakładać.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:38   #4534
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Dziękuję za info.

Od EMD zaczynałam, ale Aromaleigh, Lumiere też to samo.
Sama nie wiem jaką mam cerę, na pewno nie tłustą. W sumie co mam suche to nos i czoło, ale to one najszybciej się przetłuszczają, prawie natychmiastowo. A ktoś mówił, że świecenie jest od przesuszenia.
Więc latałam za tym humektanem.

Poszukam w takim razie chyba wykon. bo tyle warstw to chyba nie dam rady ciągle nakładać.
Bo to prawda. Najprawdopodobniej przesuszyłaś strefę T bambusem. Poszukaj dobrego nawilżacza, powinno się poprawić. Wykończeniówka też pomoże
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:03   #4535
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, ciekawiloby mnie porownanie opakowań podkładów pełnowymiarowych. Było może gdzieś coś takiego?

Które są Waszym zdaniem najładniejsze, a które najpraktyczniejsze,
Czy jeszcze jakaś firma robi cos takiego jak EDM, ze jest jakaś plastikowa osłonka na sitko, co by proszek sie nie wysypywal w kosmetyczce?
(Swoja drogą ciekawa jestem, czemu nikt nie wymyslil prostego patentu, ktory mysle, ze sprawowalby sie nawet lepiej niz ten EDM, zeby na plastikowym sitku byla jeszcze jedna warstwa, takiego plastikowego wieczka, jakie czasem spotyka się w kremach - np. TBS takie ma, zeby krem nie przykleil sie do zakretki, jak sie go odwroci do gory nogami, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi to wieczko moglaby scisle przylegac do sitka, zeby nie bylo wolnej przestrzeni miedzy tymi warstwami, a jak chcemy wysypac proszek, to jedno wieczko wyciągamy...)
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:11   #4536
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
D
(Swoja drogą ciekawa jestem, czemu nikt nie wymyslil prostego patentu, ktory mysle, ze sprawowalby sie nawet lepiej niz ten EDM, zeby na plastikowym sitku byla jeszcze jedna warstwa, takiego plastikowego wieczka, jakie czasem spotyka się w kremach - np. TBS takie ma, zeby krem nie przykleil sie do zakretki, jak sie go odwroci do gory nogami, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi to wieczko moglaby scisle przylegac do sitka, zeby nie bylo wolnej przestrzeni miedzy tymi warstwami, a jak chcemy wysypac proszek, to jedno wieczko wyciągamy...)
To prawda, mnie też to trochę przeszkadza, że w torebce czy walizce zawsze trochę proszku wylata bokiem To tak nieschludnie wygląda. A może by tak napisać do firmy, aby np. dali wybór między opakowaniem tradycyjnym i takim z dodatkową klapką (nawet za minimalnie większą opłatą) albo sprzedawali takie takie pojemniczki osobno?
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 16:51   #4537
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam ogromną prośbę

Pomóżcie mi dobrać podkład mineralny. Już załamuje ręce, sama sobie z tym nie radzę.
Mam na składzie EGM, Lucy i EDM.
Będę wdzięczna za pomoc

Poniżej moje fotki. Bez makijażu... ehhhh
__________________
WYMIANA

Edytowane przez moniar83
Czas edycji: 2010-03-25 o 17:48
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 17:27   #4538
LlittleBlack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam pytanie czy uzywal ktos moze kosmetykow z firmy jadwiga i wie np w jakiej aptece mozna kupic i czy wgl mozna bo bardzo mi zalezy a nigdzie nie moge dostac...a przez internet nie bardzo chce zamawiac narazie wiec pytam
LlittleBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 17:45   #4539
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę

Pomóżcie mi dobrać podkład mineralny. Już załamuje ręce, sama sobie z tym nie radzę.
Mam na składzie EGM, Lucy i EDM.
Będę wdzięczna za pomoc

Poniżej moje fotki. Bez makijażu... ehhhh
Ciezka sprawa,szyja znacznie ciemniejsza od twarzy,ja bym celowała w Warm lub Olive np;Light olive EDM,Golden Midium(olive),Buttered Tan (warm)EDM,Moccacino Blusche,moze Golden Light EDM.
Wydaje mi sie że za jasne odcienie beda wyglądały kiepsko.
Jakich kolorów używałas?
Co bys nie zbankrutowała moge wysłac ci kilka próbek do testów,tylko podaj mi adres na PW
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:01   #4540
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ciezka sprawa,szyja znacznie ciemniejsza od twarzy,ja bym celowała w Warm lub Olive np;Light olive EDM,Golden Midium(olive),Buttered Tan (warm)EDM,Moccacino Blusche,moze Golden Light EDM.
Wydaje mi sie że za jasne odcienie beda wyglądały kiepsko.
Jakich kolorów używałas?
Co bys nie zbankrutowała moge wysłac ci kilka próbek do testów,tylko podaj mi adres na PW
Może napisze co mam:
LM:
Creamy bisque - nie uzywalam, wydaje mi sie zbyt pomaranczowy
Creamy bisque LL - jw
Light medium - dzisiaj użyłam, kolezanka stwierdzila, ze trupio wygladam
Light Medium LL
Light LL - chyba za jasny
Bisque LL

EDM:
Light Neutral - wydaje mi sie za jasny
Medium Beige Neutral - sama nie wiem
Light Medium - może...

EGM (dzisiaj doszły):
Becky f/cm/bn9
Namina f/cm/m/w
Paris f/cm/bn11
Roselyn f.cm/y10
De Anna f/cm/y16

Lumiere: Light Medium Neutral FF, mam z wymiany, nie uzywalam, ale na oko za jasny
__________________
WYMIANA

Edytowane przez moniar83
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:05
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:15   #4541
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Moge ci podesłac kolorki które typuje dla Ciebie:
EDM-golden light,golden medium,olive light
Blusche-moccacino i jeszcze kilka innych kolorków
wydaje mi się ze coś utrafisz,to co podałas wydaje mi się za jasne i nie w tej tonacji,celuj w goldeny ,warmy i oliwki
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 18:17   #4542
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

zgadzam sie, dla mnie jestes warm
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:22   #4543
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Moge ci podesłac kolorki które typuje dla Ciebie:
EDM-golden light,golden medium,olive light
Blusche-moccacino i jeszcze kilka innych kolorków
wydaje mi się ze coś utrafisz,to co podałas wydaje mi się za jasne i nie w tej tonacji,celuj w goldeny ,warmy i oliwki
Osz dżizassssssssss... To co ja zrobię z tymi, które mam

Dziękuję za propozycję, może w zamian zaoferuję coś co napisałam powyżej?
Mam też olej kokosowy efavit
Napiszę na PW.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zgadzam sie, dla mnie jestes warm
Dzięki wielkie
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:53   #4544
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja testuję light nuetral matt i kolor spoko, ale świecę się po kilku godzinach nawet z bazą silikonową, czekam na primer Lauressa, bo tak poza tym, to minerałki leżą tak jak kazdy inny podkład, jak zmywam makijaż, to wacik brudny, dzisiaj nakładałam mokrymflat topem, bo go wczoraj dostałam i nie wysechł, i faktycznie na mokro super się kładzie , muszę kupić jakąś wodę termalna
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:58   #4545
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A ja testuję light nuetral matt i kolor spoko, ale świecę się po kilku godzinach nawet z bazą silikonową, czekam na primer Lauressa, bo tak poza tym, to minerałki leżą tak jak kazdy inny podkład, jak zmywam makijaż, to wacik brudny, dzisiaj nakładałam mokrymflat topem, bo go wczoraj dostałam i nie wysechł, i faktycznie na mokro super się kładzie , muszę kupić jakąś wodę termalna
Moze inny kremik,no i wogóle to kremiku radziłabym odrobinke lepiej spryskac tważ hydrolatem lub termalką i użyc minimalnej ilosci kremu.
Pozatym ja tak miałam po formule intensive EDM.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:27   #4546
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki! Muszę kupić hydrolat i chyba termalkę też
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:35   #4547
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam!Wybaczcie jeżeli nie w tym wątku zadaję pytanie-ale jakoś nie znalazłam bardzie odpowiedniego.
Zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego
http://www.eyeslipsface.com/minerals...ion/foundation i pudru http://www.eyeslipsface.com/minerals...ineral_booster i mam pytania 1-czy kosmetyki mineralne E.L.F. są naprawdę mineralne?(tam na stronie jest skład,proszę dziewczyny co się znają na tym ,zerknijcie) czy ktoś z Was używał?Jakiej są jakości?czy warto kupować czy lepiej dołożyć i kupić coś porządnego?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:22   #4548
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Witam!Wybaczcie jeżeli nie w tym wątku zadaję pytanie-ale jakoś nie znalazłam bardzie odpowiedniego.
Zastanawiam się nad zakupem czegoś takiego
http://www.eyeslipsface.com/minerals...ion/foundation i pudru http://www.eyeslipsface.com/minerals...ineral_booster i mam pytania 1-czy kosmetyki mineralne E.L.F. są naprawdę mineralne?(tam na stronie jest skład,proszę dziewczyny co się znają na tym ,zerknijcie) czy ktoś z Was używał?Jakiej są jakości?czy warto kupować czy lepiej dołożyć i kupić coś porządnego?
Ja nie znam tej firmy i jakąś specjalistką od składów nie jestem, ale wyjątkowo nie podoba mi się Bismuth w składzie (potrafi podrażniać, szczególnie naczynkową cerę) i nie wiem po co Tocopheryl Acetate(Ve). To witamina E czyli składnik niemineralny więc ciężko mi powiedzieć jaki jest termin przydatności takiego kosmetyku.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 06:39   #4549
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny a ja mam ogromną prośbę.Od dłuższego czasu śledzę wątki "minerałowe" i oczywiście się już wciągnełam Ale w wielu kwestiach jestem jeszcze baaardzo zielona. W tej chwili mam prośbę, abyście podpowiedziały mi który puder "wykańczający" sprawi że rozszerzone pory oraz zmarszczki staną się mniej widoczne? W tej chwili mam finishing dust z EDM ale mam wrażenie, że trochę przyciemnia mi podkład Chciałabym aby cera miała taką perłową zdrową poświatę (ale mam wymagania......) Próbowałam jeszcze kaolin sunlight z EDM ale to tym bardziej nie to o co mi chodzi.
Czy mogę liczyć na małą podpowiedź od bardziej doświadczonych? Bo w tej chwili szukam trochę po omacku(((((
Pisałam już w innym wątku ale okazał się być niewłaściwym więc zgłaszam się o pomoc do Was
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 09:23   #4550
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam ogromną prośbę.Od dłuższego czasu śledzę wątki "minerałowe" i oczywiście się już wciągnełam Ale w wielu kwestiach jestem jeszcze baaardzo zielona. W tej chwili mam prośbę, abyście podpowiedziały mi który puder "wykańczający" sprawi że rozszerzone pory oraz zmarszczki staną się mniej widoczne? W tej chwili mam finishing dust z EDM ale mam wrażenie, że trochę przyciemnia mi podkład Chciałabym aby cera miała taką perłową zdrową poświatę (ale mam wymagania......) Próbowałam jeszcze kaolin sunlight z EDM ale to tym bardziej nie to o co mi chodzi.
Czy mogę liczyć na małą podpowiedź od bardziej doświadczonych? Bo w tej chwili szukam trochę po omacku(((((
Pisałam już w innym wątku ale okazał się być niewłaściwym więc zgłaszam się o pomoc do Was
kamilawu podała Ci w tamtym wątku link do takiego pudru: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post18354055

Próbowałaś go już? Wydaje się odpowiadać Twoim wymaganiom.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:47   #4551
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jeszcze nie próbowałam Luminizing light ale rzeczywiście z opisu wynika, że powinno to być to o co mi chodzi Mam tylko nadzieję, że nie jest to żadna limitowanka. W każdym razie baaaardzo dziękuję za podpowiedź.
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:26   #4552
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Po raz kolejny wracam do mineralow-wczesniejsze proby to byla Rhea-zakonczona niepowodzeniem oraz proba mieszania wlasnych pudrow wykoczeniowych na filtry-po tamtych probach zostaly mi woreczki z:
1. Boron nitride(Veil, glow)
2.Silica (microspheres, shells)
3. Sericite mica

Zastanawiam sie, do czego te prochy wykorzystac, ktory z nich bylby dobrym primerem solo lub jakos wymieszanym?
Czekam na probki ze swiata, primery, bazy, finishery i co tam jeszcze wymyslono.
Mam cere 40+, odwodniona i przetluszczajaca sie w strefie T. Poki co, proby z EDM nie zakonczyly sie szczesliwie- Hiper glow pojawial sie po jakis 1-2 godziniach, a tego nie lubie...
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:16   #4553
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Jako, że od trzech dni znowu mam "lampę" i nowe niespodzianki na twarzy, to szukam winowajcy...
czy puder ryżowy może zapychać???
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:19   #4554
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Agunia_S Pokaż wiadomość
Jako, że od trzech dni znowu mam "lampę" i nowe niespodzianki na twarzy, to szukam winowajcy...
czy puder ryżowy może zapychać???
może i wiele osób dlatego własnie go nie używa
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:33   #4555
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

no to pienknie ... czyli dalej nie mam primera....
Pani z Lumiere też mi "ichni" odradza, bo ma silikon w sobie i uważa, że narobi mi krzywdy....
Ja chcę jakiś primer no!
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:56   #4556
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

polecam pixie Aguniuale zdania są mocno podzielone na jego temat..
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:52   #4557
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

To zaraz idę poczytam wątek, ale w sumie zaczynam dumać czy ja w ogóle potrzebuję primera? Można bez?
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:06   #4558
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziewczyny,
w kwestii minerałowej jestem jeszcze na dole drabiny. cały czas dobieram kolor i mam w związku z tym pytanie.
czy któraś z Was z powodzeniem używa/ła odcieni golden EDM ?? czy nadal są one tylko dla Azjatek?
..takie stwierdzenie pojawiło się tu i ówdzie.

pytam, ponieważ light medium beige odpowiada mi pod względem jasności i koloru, oprócz tego, ze brakuje mu nieco żółci i zaczęłam mysleć o golden medium i light olive. i boję się, że ten pierwszy dla Azjatek i za żółty, a oliwka za ziemista.

czy któraś z Was miała podobną zagwozdkę albo coś wie na ten tema?
dzięki z góry
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:16   #4559
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez celofyz Pokaż wiadomość
dziewczyny,
w kwestii minerałowej jestem jeszcze na dole drabiny. cały czas dobieram kolor i mam w związku z tym pytanie.
czy któraś z Was z powodzeniem używa/ła odcieni golden EDM ?? czy nadal są one tylko dla Azjatek?
..takie stwierdzenie pojawiło się tu i ówdzie.

pytam, ponieważ light medium beige odpowiada mi pod względem jasności i koloru, oprócz tego, ze brakuje mu nieco żółci i zaczęłam mysleć o golden medium i light olive. i boję się, że ten pierwszy dla Azjatek i za żółty, a oliwka za ziemista.

czy któraś z Was miała podobną zagwozdkę albo coś wie na ten tema?
dzięki z góry
Light Olive w rzeczywistości ma sporo tonów neutralnych - beżowych, jak na oliwkę. Golden Medium jest bardzo do niego (niej? ) podobny, tylko ma więcej żółtych tonów. Obu z powodzeniem używam, a do skośnookiej mi daleko (chociaż moja historyczka z liceum twierdziła, że mam w sobie coś z Japonki i że powinnam nosić japońskie koki! ).
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:26   #4560
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Eirenn, bardzo Ci dziękuję
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.