Trądzik - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 22:03   #4621
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Oj... ej... e tam.

Mam pytanko takie. Co sądzicie o smarowaniu twarzy kremem Bambino? Widziałam wątek na ten temat bodajże na kosmetyczce i niektóre dziewczyny go chwaliły. Dla mnie jest NIEWYOBRAŻALNE, aby posmarować tak tłustym kremem trądzikową twarz, ale chyba będę musiał spróbować, bo... tonący wszystkiego się chwyta.
Od poniedziałku ferie i mam zamiar używać atredermu, ale skóra mi na pewno zejszie, bo i tak mam strasznie przesuszoną. Może ten krem Bambino by ją nawilżył? Ale to co on ma "w sobie" jest przerażające. Nie wiem czy warto ryzykować. Chociaż... W końcu to tylko jeden wysyp więcej, więc chyba przekonam się jak jest.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 22:51   #4622
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

nie wyobrazam sobie z tym bambino. u mnie wysyp murowany.. kurde,to zaliczylas Olka wszystko w 1 terminie? mnie czekaja poprawki,czyli w tym roku ferii nie mam. no trudno

mam straszny strup na policzku wielkosci 3 cm...........bez komentarza ((((((((((((((((
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 23:48   #4623
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Ja bym nie uzyla nigdy Bambino ,choc tez jestem zdesperowana.On tam nic nie ma takiego specjalnego oprocz cynku i wit e,to juz lepiej masc cynkowa.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 07:49   #4624
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Mysle,ze Bambino jest dobry raz na ruski rok, kiedy skóra jest wysuszona. No i cienka warstwa.



U mnie źle.
I twarzowo i psychicznie.
Ludzie chcą sie ze mną spotkać,a ja się wykręcam , bo patrzeć na siebie nie mogę.
Wstyd mi już jęczeć rodzicom, bo tyle wydatków a ja potrzebuje ponad 100zł na jakieś głupie smarowidła, które może pomogą, a może będzie to kolejna porcja pieniędzy wyrzuconych w błoto.
Wszystko przez te cholerne pieniądze.
Chyba wrócę do picia tego soku z aloesu, wtedy moja buzia nie wyglądała najgorzej.
Zastanawiam się już czy nie zaryzykować smarowania sie effaclarem K z tym filtrem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10622 ,ale przecież to słabeusz...
Mam jescze jeden dylemat. Kupić effaclar K w saszetkach, czy w tubie ? Mam okazje kupić 50 ml ,ale w saszetkach za 22,90 zł i nie wiem czy to się czymś różni od tego w tubie ?
ech, boje się tego,że mnie wysypie, jak ja się będę w szkole pokazywać. teraz jak mam ferie to oczywiście nie maiłam oszczędności ,żeby krem zakupić. Nic tylko się pokroić.





Gówno, gówno , gówno.
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 11:27   #4625
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNKI, TRZEBA WIERZYĆ!!! JA W WAKACJE MIAŁAM HORROR NA TWARZY, NIE MOGŁAM SPAĆ TAK MNIE POLICZKI BOLAŁY OD TEGO CAŁEGO SYFU, PŁAKAŁAM JA I MOJA MAMA JAK MNIE ZOBACZYŁA RANO BEZ KOREKTORA I PUDRU- A TERAZ JEST O NIEBO LEPIEJ!!!
Oczywiście mam blizny, przebarwienia, zaskórniki,jakies małe syfki wciąż wyskakują, ale nie ma ropnych wulkanów, a miałam takie ropniaki ogromne -nawet z paroma czubkami.
Prawie pół roklu biorę DIANĘ 35, używam PIANKI ANTYBAKTERYJNEJ I ŻELU PIELĘGNACYJNEGO SEBA MED-GORĄCO POLECAM - MNIE POMOGŁY I TO OGROOOMNIE(na wizażu w KWC są jakieś stare wersje i mają inne składy niż moje). Co do maści od derm, wcale nie pomogły, używałam prawie wszystkich możliwych antybiotyków(doustnie też), ale później poszłam po rozum do głowy i zrobiłam badania na bakterie, wirusy i grzybki i okazało się,że to nie ich wina, więc smarowac się tymi świństwami mogłam sobie aż do śmierci i skutku by nie było... Teraz oprócz pianki i żelu pielęgnacyjnego(taki lekki kremik) punktowo używam pasty Lassari i wody utlenionej w żelu- i w porównaniu ze stanem z wakacji jest super...
Trzymajmy się dziewuszki- na pewno w końcu coś nam pomoże - ja cały czas mam fobię przed wysmarowaniem się jakimś podkładem (a powinnam chociaż na jakieś wyjścia przez moje przebarwienia i blizny) bo potwornie boję się powrotu tego koszmaru.
A przypomniało mi się coś, na te straszne gule stosowałam punktowo Excipial w sumie to jest chyba podkład, a ja go jako korektora używałam- był świetny, leczył, tuszował, podsuszał.
Bardzo lubie czytac takie posty Dzieki temu widze ze wyleczenie sie z tego jest możliwe

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Oj... ej... e tam.

Mam pytanko takie. Co sądzicie o smarowaniu twarzy kremem Bambino? Widziałam wątek na ten temat bodajże na kosmetyczce i niektóre dziewczyny go chwaliły. Dla mnie jest NIEWYOBRAŻALNE, aby posmarować tak tłustym kremem trądzikową twarz, ale chyba będę musiał spróbować, bo... tonący wszystkiego się chwyta.
Od poniedziałku ferie i mam zamiar używać atredermu, ale skóra mi na pewno zejszie, bo i tak mam strasznie przesuszoną. Może ten krem Bambino by ją nawilżył? Ale to co on ma "w sobie" jest przerażające. Nie wiem czy warto ryzykować. Chociaż... W końcu to tylko jeden wysyp więcej, więc chyba przekonam się jak jest.
Ja nie radze. Parafina na poczatku, potem jakis silikon Na 100% Cie zapcha. Ja chyba nigdy w życiu go nie użyje. Raz użylam kremu z trójgicerydami gdzies w polowie skladu - wyskoczylo mi pelno twardych gul a niby taki dobry ten krem W kwc dobre oceny, na biochemi bardzo dobrze oceniony a tu taka niespodzianka.


Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mysle,ze Bambino jest dobry raz na ruski rok, kiedy skóra jest wysuszona. No i cienka warstwa.


U mnie źle.
I twarzowo i psychicznie.
Ludzie chcą sie ze mną spotkać,a ja się wykręcam , bo patrzeć na siebie nie mogę.
Wstyd mi już jęczeć rodzicom, bo tyle wydatków a ja potrzebuje ponad 100zł na jakieś głupie smarowidła, które może pomogą, a może będzie to kolejna porcja pieniędzy wyrzuconych w błoto.
Wszystko przez te cholerne pieniądze.
Chyba wrócę do picia tego soku z aloesu, wtedy moja buzia nie wyglądała najgorzej.
Zastanawiam się już czy nie zaryzykować smarowania sie effaclarem K z tym filtrem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10622 ,ale przecież to słabeusz...
Mam jescze jeden dylemat. Kupić effaclar K w saszetkach, czy w tubie ? Mam okazje kupić 50 ml ,ale w saszetkach za 22,90 zł i nie wiem czy to się czymś różni od tego w tubie ?
ech, boje się tego,że mnie wysypie, jak ja się będę w szkole pokazywać. teraz jak mam ferie to oczywiście nie maiłam oszczędności ,żeby krem zakupić. Nic tylko się pokroić.





Gówno, gówno , gówno.
Mi wlasnie też głupio prosic o pieniadze. Nawet głupio mi powiedziec ze musze isc do dermy bo juz mi sie antybiotyk skonczyl. Kolejne 40zł albo i wiecej trzeba bedzie wydac. A juz nie wspomne o badaniach hormonalnych Może odloże cos jak dostane na urodziny
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 15:06   #4626
Migotka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Trądzik

Witam wszystkich,

Pozwólcie , ze sie przyłączę do tego wątku, bo czuję ze tutaj jest moje miejsce

Ja po raz kolejny zmieniłam dermatologa. Wczoraj byłam na wizycie i der. powiedziała, żebym używała do mycia twarzy mydła Bambino, a co 3 dzień żelu do twarzy Iwostin.
Czy któraś z Was myje sie tym mydełkiem, boję sie ze może mi jeszcze bardziej zaszkodzić.???

A co do tego, ze kiedyś będzie lepiej ,niestety tez mi jest w to trudno uwierzyć.
Generalnie wszystko jest na nie
Migotka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 15:16   #4627
Migotka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Trądzik

Chodzi o to, że nie potrafię sobie tego wyobrazić. Naprawdę wiele rzeczy potrafię sobie wyobrazić, ale tego - nie. Jakoś mi trudno. Codzienne dni bez patrzenia co i rusz w lustro, płaczu, dołowania się, łapania wszystkich spojrzeń ("bo ta dziewczyna na pewno gapi się na mój ryj, a nie nowe kolczyki"), szczelnego zakrywania czoła grzywką i policzków włosami, okręcania się wokół, aby stać stroną mniej obrzydliwą do rozmówcy, itp. itd. To u mnie jest wręcz paranoja.



Rany, jakbym "słyszała siebie", dobrze wiedzieć ,że nie tylko ja mam paranoję
Ale cóż, to jest śmiech przez łzy
Migotka96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 15:33   #4628
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

mydlo bambino jest dobre. co jeszcze Ci zalecila derma?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 16:00   #4629
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Migotka96 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

Pozwólcie , ze sie przyłączę do tego wątku, bo czuję ze tutaj jest moje miejsce

Ja po raz kolejny zmieniłam dermatologa. Wczoraj byłam na wizycie i der. powiedziała, żebym używała do mycia twarzy mydła Bambino, a co 3 dzień żelu do twarzy Iwostin.
Czy któraś z Was myje sie tym mydełkiem, boję sie ze może mi jeszcze bardziej zaszkodzić.???

A co do tego, ze kiedyś będzie lepiej ,niestety tez mi jest w to trudno uwierzyć.
Generalnie wszystko jest na nie
Witam U mnie też tragedia. Bardziej psychicznie, bo z twarza nie jest zle ale dzisiaj mam urodziny a każdy o mnie zapomnial Tylko jedna osoba pamietala I jeszcze dzisiaj w autobusie siedzialam na przeciwko dziewczyny ktora miala taka ladna buzie Oczywiscie jakby ja uderzyc z tylu to by jej sie posypalo z twarzy ale i tak widac bylo ze nie ma pryszczy. I w ogole tak ladnie wygladala a ja

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
mydlo bambino jest dobre. co jeszcze Ci zalecila derma?
A skad wiesz? Pytam bo nie wiem czy nie zaczac uzywac jakiegos mydla np. Dove czy tego o ktorym pisala Olka Bo te wszystkie żele do sa do du*y

No wlasnie Ola możesz mi napisac czy cos pomaga to mydlo i czy nie wysusza?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 17:08   #4630
Migotka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Trądzik

Generalnie muszę sobie porobić masę badań,

a co do leków to różne witaminy-PP,A,i antybiotyk Tetracycline i maść Differin.

W poniedziałek zaczynam badania ,już się nie mogę doczekać


Wszystkie żele są do d...-trudno się z tym nie zgodzić, także zacznę używać Bambino...
Migotka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 17:44   #4631
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

karla_92 wszystkiego najlepszego kochana duzo zdrowka i usmiechu na twarzy zeby wszystkie Twoje problemy odeszly w niepamiec
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 18:15   #4632
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Wróciłam od dietetyka co się okazało? jestem chora na celiakie nietoleruję glutenu, który zawarty jest w różnych produktach...conajmniej dwa lata na diecie bezglutenowej przez to właśnie mam problemy z jajnikami,oczami,trądziki em ;( i teraz wszystko bezglutenowe...właśnie jem pierogi z kapustą bezglutenowe kupione w sklepie ze zdrową żywnością. Dlaczego zawsze mnie dotykają te wszystkie problemy? ;( wokół mnie wszyscy zdrowi, jedzą co chcą, piją, palą i mają się rewelacyjnie! ;(
Lekarka powiedziała, że to jest genetyczne..super świetnie jest...
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 18:56   #4633
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

mhm... For everybody.

Używam tego peelingu morelowego - jest CUDOWNY!!! Ma miliony drobinek (a nie 10 na opakowanie), świetnie oczyszcza i skóra jest po nim taka gładziutka (oczywiście na czole tylko, bo na reszcie to górki i dołki).
Postanowiłam dzisiaj O-S-T-A-T-E-C-Z-N-I-E, że nie będę nic rozdrapywać. Nic a nic. Święcie to sobie przyrzekam (teraz Wielki Post - może wytrwam). Otóz wydawało mi się, że jest poprawa, a tu... Jak zobaczyłam swoją twarz w lustrze w autobusie (takie duże po środku dla kierowcy), to mało się nie przewróciłam... Mam prawą część po prostu zmasakrowaną! I to przez siebie własnoręcznie. Matko... To do czego doprowadziłam, jest szokujące. Moja twarz odbijała się w lustrze odległym o jakiś metr, a wyglądała... Jeśli ludzie mnie tak widzą na ulicy, to... Myślałam, że nie jest jeszcze AZ TAK źle. Wyglądałam jakbym nie miała połowy twarzy - tzn. całkowicie zdartą z niej skórę.... JEJU.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 19:06   #4634
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Ola, podzielam zdanie odnosnie tego peelingu

Co do luster... ostatnio bylam na zakupach, szukalam torebki na 100dniowke. Bez makijazu pojechalam, no bo to rano, znajomych nie spotkam, z mama bylam, No ii .. minelam lustro, i co? prawie lzy w oczach. Wiec przy kolejnych odwracalam wzrok... :/ Jak ja bym chciala zeby bylo inaczej... tak bardzo..
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 19:43   #4635
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
karla_92 wszystkiego najlepszego kochana duzo zdrowka i usmiechu na twarzy zeby wszystkie Twoje problemy odeszly w niepamiec
Dziekuje ślicznie

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Wróciłam od dietetyka co się okazało? jestem chora na celiakie nietoleruję glutenu, który zawarty jest w różnych produktach...conajmniej dwa lata na diecie bezglutenowej przez to właśnie mam problemy z jajnikami,oczami,trądziki em ;( i teraz wszystko bezglutenowe...właśnie jem pierogi z kapustą bezglutenowe kupione w sklepie ze zdrową żywnością. Dlaczego zawsze mnie dotykają te wszystkie problemy? ;( wokół mnie wszyscy zdrowi, jedzą co chcą, piją, palą i mają się rewelacyjnie! ;(
Lekarka powiedziała, że to jest genetyczne..super świetnie jest...
Nie martw sie Nam sie tylko tak wydaje że inni zawsze maja lepiej. Pomyśl jakbys byla kaleką, nie miala nog, rąk, bylabys niewidoma...Wiem że to może głupio brzmi ale mimo wszystko ja sie ciesze że spotkalo mnie tylko to co mam (czyli trądzik, ktory swoja droga nie jest aż tak olbrzymi, choroba kręgosłupa bo niestety takie cos mam, wada wzroku i wiele innych ale za dużo wymieniac ale mimo wszystko moge w miare normalnie funkcjonowac).

A co co lekarz powiedzial. Ze jak wycofasz gluten z diety to bedzie poprawa czy dopiero po 2 latach jak organizm sie tak jakby "oczysci"

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
mhm... For everybody.

Używam tego peelingu morelowego - jest CUDOWNY!!! Ma miliony drobinek (a nie 10 na opakowanie), świetnie oczyszcza i skóra jest po nim taka gładziutka (oczywiście na czole tylko, bo na reszcie to górki i dołki).
Postanowiłam dzisiaj O-S-T-A-T-E-C-Z-N-I-E, że nie będę nic rozdrapywać. Nic a nic. Święcie to sobie przyrzekam (teraz Wielki Post - może wytrwam). Otóz wydawało mi się, że jest poprawa, a tu... Jak zobaczyłam swoją twarz w lustrze w autobusie (takie duże po środku dla kierowcy), to mało się nie przewróciłam... Mam prawą część po prostu zmasakrowaną! I to przez siebie własnoręcznie. Matko... To do czego doprowadziłam, jest szokujące. Moja twarz odbijała się w lustrze odległym o jakiś metr, a wyglądała... Jeśli ludzie mnie tak widzą na ulicy, to... Myślałam, że nie jest jeszcze AZ TAK źle. Wyglądałam jakbym nie miała połowy twarzy - tzn. całkowicie zdartą z niej skórę.... JEJU.
To teraz bedziemy Cie pilnowac żebys nie wyciskala ()
Teraz bedzie tylko lepiej zobaczysz A jak tam sie sprawuje to mydelko? Nie wysusza, dobrze oczyszcza?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:04   #4636
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Hej : *
Przepraszam,że tak zamilkłam, ale kompletnie nie mam czasu..
Nauka i nauka i problemy życia codziennego..

O buzi staram sie nie myśleć, mam zabiegi ,jestem pod kontrolą super
dermatolożki więc musi być dobrze..

Od kilku dni przeżywam strasznego dola.
Zmarła bliska mi osoba..
Wczesniej mojej mamie umarły dwie kolezanki i kolega..
Jak widzicie nie jest kolorowo..

Od dwoch dni płacze w poduszke dołując się Evanescence,Limp Bizkit i innymi..

Kompletnie nie widze sensu życia.Siedze w klasie, wpatruje sie w sciane i milcze..
Jestem z profilu humanistycznego, wiec siedem godzin w tygodniu słucham o śmierci, bo liceum to raczej "Czarna Literatura" jak to nas profesor ujął.. tj ciągłe refleksje na temat zycia, egzystencja człowieka-marność itp itd.. takze szkoła nie pomaga mi zapomnieć,że straciłam kogoś bliskiego..
Zrąbałam sprawdzian, popłakałam się.. ale wtedy moje przyjaciółki mnie tak wytuliły i od razu poczułam,ze mam przyjaciółki z prawdziwego zdarzenia, na dobre i złe..

Ahh no i zakochałam się..
Oczywiście wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz moje przyjaciółki mówią,ze mam szanse!
Chłopak napisał mi nawet,ze nie moze oderwac ode mnie wzroku.
Moja reakcja była oczywista.."Nie wierzę"

poznałam tez takiego drrugiego chłopaka , tez z mojej szkoły,ale
to tak przez gg bo kolega nas ze sobą zapoznał.
No i opwoiedziałam mu o sobie, jaka jestem własciwie i on wtedy napisał coś co sprawiło że sie popłakałam... napisał,ze jestem cudowna.

Pisze do mnie, dzwoni a ja znowu uciekam...
zbywam go i mowie,ze znajdzie sobie kogoś lepszego..
Ale on napisał,ze ddziewczyny o tak cudownej urodzie i charakterze zarazem nie widzial i ze nie da mi uciec..

Ale ja uciekne, wiem to ;(

Jestem z wami
Tez miewam dni kiedy nic tylko spalić sobie twarz zapałką z nadzieją ,ze nowa zagojona skora bedzie idealna..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:12   #4637
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Hej : *
Przepraszam,że tak zamilkłam, ale kompletnie nie mam czasu..
Nauka i nauka i problemy życia codziennego..

O buzi staram sie nie myśleć, mam zabiegi ,jestem pod kontrolą super
dermatolożki więc musi być dobrze..

Od kilku dni przeżywam strasznego dola.
Zmarła bliska mi osoba..
Wczesniej mojej mamie umarły dwie kolezanki i kolega..
Jak widzicie nie jest kolorowo..

Od dwoch dni płacze w poduszke dołując się Evanescence,Limp Bizkit i innymi..

Kompletnie nie widze sensu życia.Siedze w klasie, wpatruje sie w sciane i milcze..
Jestem z profilu humanistycznego, wiec siedem godzin w tygodniu słucham o śmierci, bo liceum to raczej "Czarna Literatura" jak to nas profesor ujął.. tj ciągłe refleksje na temat zycia, egzystencja człowieka-marność itp itd.. takze szkoła nie pomaga mi zapomnieć,że straciłam kogoś bliskiego..
Zrąbałam sprawdzian, popłakałam się.. ale wtedy moje przyjaciółki mnie tak wytuliły i od razu poczułam,ze mam przyjaciółki z prawdziwego zdarzenia, na dobre i złe..

Ahh no i zakochałam się..
Oczywiście wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz moje przyjaciółki mówią,ze mam szanse!
Chłopak napisał mi nawet,ze nie moze oderwac ode mnie wzroku.
Moja reakcja była oczywista.."Nie wierzę"

poznałam tez takiego drrugiego chłopaka , tez z mojej szkoły,ale
to tak przez gg bo kolega nas ze sobą zapoznał.
No i opwoiedziałam mu o sobie, jaka jestem własciwie i on wtedy napisał coś co sprawiło że sie popłakałam... napisał,ze jestem cudowna.

Pisze do mnie, dzwoni a ja znowu uciekam...
zbywam go i mowie,ze znajdzie sobie kogoś lepszego..
Ale on napisał,ze ddziewczyny o tak cudownej urodzie i charakterze zarazem nie widzial i ze nie da mi uciec..

Ale ja uciekne, wiem to ;(

Jestem z wami
Tez miewam dni kiedy nic tylko spalić sobie twarz zapałką z nadzieją ,ze nowa zagojona skora bedzie idealna..
Trzymaj sie. Z czasem to juz tak nie bedzie bolało. I nie uciekaj od chlopaka skoro twierdzi ze jestes cudowna.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 21:03   #4638
anezka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 69
GG do anezka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Wróciłam od dietetyka co się okazało? jestem chora na celiakie nietoleruję glutenu, który zawarty jest w różnych produktach...conajmniej dwa lata na diecie bezglutenowej przez to właśnie mam problemy z jajnikami,oczami,trądziki em ;( i teraz wszystko bezglutenowe...właśnie jem pierogi z kapustą bezglutenowe kupione w sklepie ze zdrową żywnością. Dlaczego zawsze mnie dotykają te wszystkie problemy? ;( wokół mnie wszyscy zdrowi, jedzą co chcą, piją, palą i mają się rewelacyjnie! ;(
Lekarka powiedziała, że to jest genetyczne..super świetnie jest...
Madziu, napisz prosze w jaki sposob zdiagnozowano u Ciebie celiakie!! zaczynam sie zastanawiac czy to rowniez mnie nie dotyczy... a nie wiem jak sie tego dowiedziec i nie stracic fortuny na dietetyka. czy wystarcza tylko badania krwi w kierunku przeciwcial?? czy trzeba robic jeszcze jakies badania. a jesli tak to jakie i ile one kosztuja??
z gory dzieki za odp.
trzymaj sie! na pewno nie jest Ci teraz latwo. wyobrazam sobie jak musi byc ciezko przestrzegac diety bezglutenowej, przeciez gluten jest prawie wszedzie!!
anezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 21:17   #4639
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

moja gęba wygląda okropnie , nie potrafie wyobrazic soibie czegos gorszego
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 21:33   #4640
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik


Edytowane przez podziomka
Czas edycji: 2008-01-31 o 21:37 Powód: post pod postem
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 21:36   #4641
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Wróciłam od dietetyka co się okazało? jestem chora na celiakie nietoleruję glutenu, który zawarty jest w różnych produktach...conajmniej dwa lata na diecie bezglutenowej przez to właśnie mam problemy z jajnikami,oczami,trądziki em ;( i teraz wszystko bezglutenowe...właśnie jem pierogi z kapustą bezglutenowe kupione w sklepie ze zdrową żywnością. Dlaczego zawsze mnie dotykają te wszystkie problemy? ;( wokół mnie wszyscy zdrowi, jedzą co chcą, piją, palą i mają się rewelacyjnie! ;(
Lekarka powiedziała, że to jest genetyczne..super świetnie jest...
Wspolczuje kochanaZobaczysz ,ze dieta bezglutenowa nie jest az taka zla ,moja przyjaciolka ma tak od urodzenia ,kilku znajoych tez.Tylko wiem ,ze w pl jest wiekszy problem z rzeczami bez glutenu ,tutaj praktycznie wszystko dostaniesz bez.Swoja droga dziwie sie ,ze tak pozno to wykryli.Wiem ,ze jak ona cos zje z glutenem to ma takie sensacje zoladkowe i wogle.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:24   #4642
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

magdaa_j, pozytyw jest taki,ze znasz chociaż przyczynę Teraz może być coraz lepiej. łepek do góry!


Cytat:
Mi wlasnie też głupio prosic o pieniadze. Nawet głupio mi powiedziec ze musze isc do dermy bo juz mi sie antybiotyk skonczyl. Kolejne 40zł albo i wiecej trzeba bedzie wydac. A juz nie wspomne o badaniach hormonalnych Może odloże cos jak dostane na urodziny
ja mam imieniny niedługo też na to liczę.
a antybiotykami się już nie truje.
Btw, wszystkiego najlepsiejszego ;*
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:31   #4643
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
kurde,to zaliczylas Olka wszystko w 1 terminie? mnie czekaja poprawki,czyli w tym roku ferii nie mam. no trudno
Nie wiem czy zaliczyłam. Mam teraz ciągle kolokwia i ostatni egzamin w poniedziałek. I ferie. A wyniki po feriach.

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

To teraz bedziemy Cie pilnowac żebys nie wyciskala ()
Teraz bedzie tylko lepiej zobaczysz A jak tam sie sprawuje to mydelko? Nie wysusza, dobrze oczyszcza?
Dobrze by było żeby mnie Ktoś pilnował, bo wątpie, że dam radę... Już nawet dzisiaj przed chwilą miałm ochotę - ale się powstrzymałam.
Naprawdę mam jednak zamiar wytrwać. Schowałam na dnie w szafie moje 5xkrotnie powiekszające lusterko, którego "używałam" do wyciskania. Przed normalnym lustrem w łazience to jakoś tak głupio wyciskać... Żebym nie była lekko zabobonna to chyba bym te powiększające rozwaliła. Tylko nie wiem jak teraz będę oczy malować... Ślepak jestem. Ale muszę jakoś sobie poradzić.

Aha. Już drugi raz zapomniałabym napisać Ci o mydełku naturalnym - niestety nieco wysusza.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:33   #4644
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
magdaa_j, pozytyw jest taki,ze znasz chociaż przyczynę Teraz może być coraz lepiej. łepek do góry!




ja mam imieniny niedługo też na to liczę.
a antybiotykami się już nie truje.
Btw, wszystkiego najlepsiejszego ;*
Dzieki Ja truje ale skore, o antybiotykach doustnych nie ma mowy tzn zaczelam truc bo to moj pierwszy powazniejszy lek od dermatologa. Mialam jeszcze davercin ale zabardzo nie pomagal
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 22:48   #4645
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

[quote=karla_92;6453055]Witam U mnie też tragedia. Bardziej psychicznie, bo z twarza nie jest zle ale dzisiaj mam urodziny a każdy o mnie zapomnial Tylko jedna osoba pamietala I jeszcze dzisiaj w autobusie siedzialam na przeciwko dziewczyny ktora miala taka ladna buzie Oczywiscie jakby ja uderzyc z tylu to by jej sie posypalo z twarzy ale i tak widac bylo ze nie ma pryszczy. I w ogole tak ladnie wygladala a ja


Karla wszystkiego naj naj najlepszego
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 00:19   #4646
tentypej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik

jestem facetem 19lat, chcialbym sie dowiedziec czy moglbym okazyjnie(imprezy) korzystac z Nivea Visage Young, be Beautiful, Krem nawilżający + lekki podkład u w celu częsciowego ukrycia problemów z cerą? mam ciemna karnacje i chodze na solarium.
moglbym tez dostac jakies rady w stosowaniu?

zalezy mi przedewszystkim an zamaskowaniu niedoskonalosci przy tym chcialbym zeby nie bylo nazbyt widac czego uzylem
tentypej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 00:23   #4647
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tentypej Pokaż wiadomość
jestem facetem 19lat, chcialbym sie dowiedziec czy moglbym okazyjnie(imprezy) korzystac z Nivea Visage Young, be Beautiful, Krem nawilżający + lekki podkład u w celu częsciowego ukrycia problemów z cerą? mam ciemna karnacje i chodze na solarium.
moglbym tez dostac jakies rady w stosowaniu?

zalezy mi przedewszystkim an zamaskowaniu niedoskonalosci przy tym chcialbym zeby nie bylo nazbyt widac czego uzylem

Polecam punktowo koretkor na wypryski.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 00:28   #4648
tentypej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik

no ok tylko korektor jest chyba latwiejszy do zauwazenia? i wususza cere a i tak mam zasuchą ;/
pozatym wypryski są "katowane" zelem punktującym CLEAN & CLEAR ADVANTAGE i od tego sa strasznie wysuszone wiec z korektorem ktory by wysuszal to wogole by wygladalo tragicznie ;/
tentypej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 07:36   #4649
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

tentypej myślę, że byś musiał najpierw sobie kupić ten krem+podkład, użyć w domu i sam sprawdzić jak to wygląda na Twojej twarzy, bo my raczej Ci nie doradzimy. Jeżeli o mnie chodzi to nigdy tego nie używałam i nie wiem jak to wygląda na buzi - pewnie u każdego inaczej.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 07:41   #4650
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tentypej Pokaż wiadomość
no ok tylko korektor jest chyba latwiejszy do zauwazenia? i wususza cere a i tak mam zasuchą ;/
pozatym wypryski są "katowane" zelem punktującym CLEAN & CLEAR ADVANTAGE i od tego sa strasznie wysuszone wiec z korektorem ktory by wysuszal to wogole by wygladalo tragicznie ;/
Korektor wcale nie musi wysuszac. Z firmy "Vipera" sa naprawde "tłuste" ale znowu wtedy puder by sie przydał Kup narazie ten podklad i rzeczywiscie zobaczysz jak sie sprawdzi. Tylko nie używaj za czesto jesli masz problemowa cere bo z tego co wiem ma sporo skladnikow "zapychajacych" pory. Tak wiem, mam na tym punkcie obsesje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.