Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 14:18   #4651
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez perelka0314 Pokaż wiadomość
hej dawno mnie tu nie było możecie spr moje menu bo wyszłam z wprawy
RRRRRRR
1ś owsianka: szklanka mleka 4 lyżki płatków owsianych z zynamonem i łyżka pestek z dyni
2ś bułka grahamka z wędlinką pomidorkiem i ogorkiem, jabłko
o: udko bez skory z surówka z pomidorow pory i ogórka i ryż brązowy
p:serek homo ze slonecznikiem
k: wiejski z poreą i pomidorkiem
jest ok czy za duzo?
Bardzo mi się podoba takie jedzonko I chyba dość syte a jednoczesnie lekkie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:35   #4652
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U

wczoraj:


Sniadanie:
1/2 grejpfruta
owsianka z 4 lyzek platkow, 1/2 jablka, 1 lyzki goji berries, 4 sliwek suszonych (kalifornijskich, upiornie slodkich) i 1/2 lyzki siemienia, na wodzie

Lunch:

wielgachna micha zupy warzywnej pomidorowej (fura warzyw: zielone cos skrzyzowanie miedzy brokulami a szpinakiem - miejscowe, cukinia, mix fasoli, marchewka, kapusta, seler) z tofu

mus z sofu o smaku zielonej herbaty, 1/2banana (nieduza miseczka) + garsc borowek

Podwieczorek:

mala miska zupy j/w
gruby, wielki plaster arbuza

Przed treningiem:
80g tunczyka wsw, wafle ryzowe


1h silowych, 15 min bigu

Po treningu:
jajecznica z 3 bialek i 1 zoltka. Wafle ryzowe (te wafle to inne niz te nasze, takie bardziej konkretne, japonskie :P)

Jakis czas po:
wielgachny plaster arbuza
30g suszonego mango




Dzis:

Sniadanie:

1/2 grejpfruta czerwonego
2 kromy Wasy zytniej z sardynkami w pomidorach (2/3 malej puszki)
mus: 3 lyzki silken tofu zmiksowane z 1/3 banana, kilkanascie borowek

lunch:

sushi: nigiri z lososia x 6
mus jak na sniadanie

Podwieczorek:
1/2 granata
4 lychy hummusu + 1/2 pomidora + 2 "lodygi" selera naciowego

przekaska: wiadro nerkowcow (nie wiem ile, ale fuuura, z 5 wielkich garsci)
Obiad:
gotowana piers z kurczaka + duuzo pelnoziarnistego makaronu orkiszowego rurek.
1 pomidor i cala salata lisciasta.
Calosc polana sosem z ok 100g jogurty nat i 4 lyzeczek pesto

paczka suszonego kiwi (90 kcal)

2 sliwki

W ciagu dnia : 2.5 litra wody i 1 herbata zielona z jasminem


bardzo bym prosila o ocene, bo wracam po przerwie. Dzis mialam dzien beztreningowy.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage

Edytowane przez santos
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:11
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:53   #4653
Mimi19906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 210
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Mimi19906 Pokaż wiadomość
U
1. (spóźniona) Kawa z mlekiem sojowym i cukrem
serek wiejski

2. (w szkole) Paluch z ziarnami z masłem, szynką, drobiową, pomidorem, papryką, ogórkiem + banan

3. piers z indyka panierowana zapiekana z serem zółtym, sałatka żydowska, brokuły z sosem czosnkowym, gałka lodów czekoladowych, pół pomelo, kiwi

4.6 wafli ryżowych z nutellą
(90 min jogi)
( spining)


5. Jogurt duży jogobella malinowa( wieczorem jakos nie mam ochoty na nic konkretnego) z miesznką studencką 2 garsci


Mysle ,że jest tu spokojnie 2500 jak narazie nie schudłam więc jest ok ale to dopiero tydzień regularnych treningów.
Proszę o ocenę
Mimi19906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:59   #4654
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R
I owsianka: szklanka mleka z orzechami, pestkami dyni i słoneczkiem.
II mandaryka i jabłko
III gotowane na parze: kawałek ryby mintaj z brokułami, szparagówką i sałatką z cukini.
IV: jogurt naturalny z musli- dobierane przez siebie chwile potem wypiłam kawę z mlekiem i pół łyżeczki miodu
V: Omlet z 2 jajek z papryką.
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:01   #4655
Tula0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

moje U

I śniadanie
owsianka (7łyżek górskich, siemię lniane, łycha pestek dynii, trochę wiórek koksowych) zalane szklanką mleka; dwa ciastka maślane

później: jabłko

II śniadanie
Grahamka (100g.) z masłem, pekinką, wędliną i plastrami ogórka

III śniadanie

Dyniowa(?) bułka maczana w jogurcie pitnym (dorzuciłam tam sporą łyżkę otrębów i trochę rodzynek)

Obiad
1) rosół z makaronem
2) kasza gryczana (4łyżki ugotowanej - powoli zwiększam), udko z kurczaka, kalafior gotowany

Kolacja

wieśniak z wrzuconym ogórkiem kiszonym i pomidorem; kromka chleba z masłem, wędliną i plastrem sera pleśniowego


Szeroko uśmiecham się o ocenę
__________________

Byle do przodu
Byle do wiosny
Będziemy piękni jak dawniej,
Będziemy działać sprawniej



Edytowane przez Tula0
Czas edycji: 2010-03-04 o 16:10
Tula0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:06   #4656
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

DZISIEJSZE U (nie wiem jak z moją wagą)
śn; jogurt naturalny 200g, 6 łyżek bran flakes, łyżka słonecznika,łyżka rodzynek, 2 łyżki otrębów, 8 migdałów, łyżeczka jabłek suszonych pokrojonych w kosteczkę, mandarynka
2śn; kiwi i pomarańcza
lunch; kajzerka wieloziarnista z margaryną(masło się skończyło), 3 plasterki wędliny drobiowej, sałata, szczypiorek, kiełki, rzeżucha
ob; gałka kaszy jęczmiennej na sypko, 2 pulpety, ok 100 g sałątki z buraczków z cebulką, niecała chochelka grochowej(nielubie)
pod; koktajl z kefiru lub jogurtu naturalnego z truskawakami, jabłko
kol;sałatka z tuńczyka, jajka na twardo, pomidora, szczypiorku, sałaty, herbata

Między posiłkami wpadło soczek i woda
Ocenicie???Plisss!!!
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:20   #4657
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uf, kolejne R'ki zaje jednym razem. (;
____________________

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Witajcie Musze się pochwalić, że dzięki temu, że staram się trzymać waszych rad ubyło mi 1 kg
Chciałabym skonsultować jadłopis na dziś R:
1 śn. dwie małe kromki chleba pełnoziarnistego z białym serkiem, jajkiem i pomidorem + miseczka sałatki z tuńczyka (tuńczyk, jajko, por, kukurydza, papryka) ładnie, ładnie, tylko słowo małe mnie martwi, rano nie powinno się być 'oszczędnym' ^^
2. śn. 2 kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem, papryką i jajkiem dobrze , tylko jaki ten serek? mam nadzieje, że nie topiony ;p
3. jogurt naturalny z orzechami (włoskie, migdały, laskowe) i siemieniem lnianym hm, dziwna pora tego posiłku, ale niech będzie
4. kasza gryczana (cały woreczek ) z warzywami (marchewka, fasolka zielona, pietruszka, kalafior) i kefirem może być, tylko zjadłaś cały woreczek? ja jem 1/3 i mam dość ;d ale jak lubisz to jedz
5. sałatka z tuńczyka (ze śniadania) ok (:

I jak myślicie?
Ładnie, nie widzę w prawdzie owoców, ale reszta całkiem dobrze. No i orzechy raczej łączymy z białkiem (serek wiejski, homo) niż z białko-węglami (jogurt). No i kukurydza z puszki na R też raczej odpada.
_________________________ __________

Cytat:
Napisane przez ysska1991 Pokaż wiadomość
R:
I Śniadanie: Bułka wieloziarnista ze słonecznikiem z Bieluchem warzywnym 50g, pomidor, 1/4 papryki, lyzka ketchupu i musztardy, kiwi, garstka zdrowego blonnika oki.
II Śniadanie: duze jablko to nie jest posiłek! owoce mogą być jedynie dodatkiem, nie ma białka ani warzyw, koniecznie popraw ;p
Obiad: 300g brokulów, 2 łyzki gotowanej kapusty na słodko, łyzka buraczkow, 2 ogorki kiszone, bułka dyniowa z koncentratem pomidorowym i czosnkiem, kefir 450g tutaj nie ma porządnego źródła białka.. zresztą, widzę, że zapychasz się warzywami a mało tu czegoś 'konkretnego' (no, jedynie ta bułka chociaż i tak nie wiem jaka to ;o). Dodaj kurczaka/indyka/rybę
Kolacja:wieśniak z otrebami i siemieniem lnianym, pomidor, kawal ogorka surowego, ogorek z zalewy curry, 2 paluszki surimi, marchewka Super, że są warzywa. Otręby to węgle więc na kolacje staramy się ograniczyć - możesz przerzucić je do śniadania albo drugiego śniadania..
Nie widzę nnkt, białko też kiepskiej jakości - sam nabiał.. Zamień te kefiry na pierś z kurczaka, na tuńczyka, czy inna rybę. Może być nawet tłusta makrela.. (;
_________________________ _________
Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R p.t "12 godzin w pracy". Ocenicie?

7.00 jogurt zmiksowany z brzoskwinią to jest posiłek? yy, jak na śniadanie i pierwszy posiłek po przebudzeniu to raczej kiepsko..
9.00 sałatka: 1/3 kostki fety light, pół papryki, pomidor, pół ogórka, pół czerwonej cebuli, oliwki + ocet i oliwa z oliwek, kromka chleba pelnoziarnistego połączyłaś ww+tł, ale domyślam się, że oliwy nie było dużo więcj okej. fajniem że są warzywa, ale nie odmawiaj sobie węglowodanów względem tych warzyw, to jest dopiero drugi posiłek a znów jakościowo licho, organizm potrzebuje MOCY
12.00 kawa z mlekiem i jabłko to nie jest posiłek... nie ma białka! to może być dodatek, ale nie posiłek solo.
15.00 duży pieczony filet z soli, kubek gotowanej fasolki, surówka z korniszonów, papryki i cebuli, łyżka oliwy tutaj ładnie
17.00 kilka marchewek przegryzka, rozumiem ;p
18.00 jajko, garsc gotowanej fasolki szparagowej mhm
21.00 kilka orzechów brazylijskich
22.00 serek wiejski no ok.
Kilka błędów jakie widze to: brak porządnego śniadania. Drugie też za skromne.. na początku dnia powinno być sporo ww. Ale duży plus za warzywa czym później tym więcej białka - to też się zgadza.
_________________________ _____
Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Moje poprawione RRR:
  1. Śniadanie: płatki owsiane z mlekiem i pestkami dyni ładnie
  2. II śniadanie: bułka ciemna ze słonecznikiem z chudą szynką drobiową, serkiem żółytm (7% procent tłuszczu), pomidorem mam nadzieje, że pomidor był spory!
  3. Przekąska: jogurt naturalny z niewielką garścią migdałów, marchewka, jabłko hm, okej, ale eee następnym razem te migdały połącz z dobrym białkiem a nie z jogo ;p
  4. Obiad: kurczak z kaszą i warzywami (seler naciowy, papryka, czosnek, cebula, cukinia, pieczarki) + przecier pomidorowy ładniuchno ^^
  5. Kolacja: serek wiejski z pomidorkiem i cebulką ok
Mam pytanie czy to może być kwestia poprawy metabolizmu, że dzisiaj miałam problem wytrzymać 3 godziny między posiłkami? Trochę dziwnie bo nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. No albo to jest kwestia gorszego dnia czy coś.. pewnie! dużo zależy od cyklu menstruacyjnego. Owulacja aż do samego krwawienia to okres gdy chce się jeść najwięcej (organizm magazynuje, wiecie, w razie ciąży i takie tam jego widzimisie :d). Mnie naaaaajbardziej chce się jeść trzy dni, dwa i dzień przed okresem, mogłabym wtedy jeść 24/h..
Zjedzmniebejbe - ten ser żółty kupiłam w Niemczech jak byłam.. niestety w Polsce takiego nie spotkałam . A serek jest pyyszny
No szkoda

Dzięki za wczorajsze ocenki no i nieśmiało proszę o ocenę tego jadłospisu
Dla mnie super, są warzywa, owoce, nnkt, białko. (;

Cytat:
Napisane przez MakaronSwiderek Pokaż wiadomość
RRR

Śniadanie : owsianka z otrębami i kawałkami gruszki + pół grahamki z warzywami super! .. z warzywami? oby było ich dużo!
2 śniadanie : jabłko i grahamka z polędwicą i pomidorkiem oki, byle tej polędwicy też było sporo, a nie plasterek chudy jak papier..
Obiad : barszcz ukraiński i gotowana pierś z kurczaka
(tu była wpadka w postaci 4 kostek czekolady) każdemu się zdarza
Podwieczorek : serek wiejski, garsc ziaren słonecznika super
Kolacja : jajecznica (2 białka, 1 zółtko) z kawałkami gotowanej piersi kurczaka i pół ogórka czemu tylko pół? ogórek mógł cały wpaść!
Suuuper, bardzo mi się podoba. Byle tylko porcje były odpowiednio duże (czyt. ta grahamka mam nadzieję, nie miała 40g )
_____________________
wszystko jw.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 16:53   #4658
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze U/P

ŚNIADANIE(6.30)
szklanka mleka, 4 łychy musli (nestle jablko i cynamon).

IIŚNIADANIE(11.00)
Drożdżówka z budyniem i marmolada, ciastko francuskie z budyniem.

(15.00)
Jabłko, kilka kuleczek winogron.

OBIAD(17.20)
Krokiet z miesem(z mikrofali), parowka, 2 łychy sałatki (z brokulem, jajkiem, ziemniakami, majonezem). Kromka chleba z masłem, szynką, serem i pomidorem.

Deser: maleńki (ostatni) kawałeczek tortu czekoladowego.

Kolacja(ok.20.30)
Jogurt jogobella (wisniowa), wafel ryzowy (7 zboz)

Ocenicie?
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:24   #4659
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U ;

Sn: grachamka z masełkiem : szyneczka , serkiem zoltym , szczypiorkiem , pomidorkiem , ogoreczkiem , 2 jajka na miekko , pomaranczka , herbatka pomaranczowa

2sn: dwie kromki razowca z serkiem almette smietankowym , jabłuszko , jogurt pitny brzoskwiniowy 330g

O: 7 pierogow ruskich

P: kakao na szklance mleka 1,5%, 180g wafelkow familijnych chalwowych

K: 3 pierogi odsmazane , grachamka z maselkiem i dzemem truskawkowym

2 jabluszka , pomaranczka , garsc nerkowcow
i jak?
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:27   #4660
szazer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

nie mam pojecia co sie ostatnio dzieje ze mną, ale caly czas jestem najedzona - strasznie! macie pomysl czego moze to byc skutkiem? nie opycham sie... a to dzisiejsza R

przed sniadaniem: swiezo wyciskany sok z 2 pomaranczy i 1/2 cytryny

sniadanie: jogurt 135 g + maliny + jagody, 2 garscie musli

2 sniadanie: grahamka(opieczona na grillu elektrycznym) 1/2 z serkiem czosnkowym,salata,serem, pomidorem, szczypiorkiem 1/2 z salata i papryką, 1/2 kromki chcleba pelnoziarnistego(takiego z opakowania) z twarozkiem z papryka,pomidorem itd.

obiad: poł duzej papryki faszerowanej mięsem do spaghetti. 5-6 lyzek groszku konserwowego

pozniej troche sałatki z salaty,mozarelli i papryki

wiem ze malo, ale czuje jakby moj brzuch mial zaraz eksplodowac
szazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:32   #4661
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dochodzenie do siebie i wagi po kaompulsach.

Ś: bułka grahamka(pół z masłem, serkiem almette śmietankowym,łososiem wędzonym, szczypiorkiem; pół z masłem, twarożkiem grani, łososiem wędzonym i szczypiorkiem); z 6 rzodkiewek herbata miętowa+słodzik

IIŚ: twarożek lekki+ łyżeczka masła orzechowego, kiwi; kawa z mlekiem

O: ziemniaki z koperkiem, udko z kurczaka duszone w piekarniku, marchewka gotowana

P: "jogurt actiregularis musli"+ 3 łyżki płatków cornflakes; pół jabłka; kawa z mlekiem

K: bułka grahamka(pół z masłem, sałatą, serem, szynką i ogórkiem kiszonym, pół z masłem,sałatą, serkiem bonżur ziołowym, szynką i pomidorem)


cel 9kg mniej czas operacyjny 2 miesiące
i jak?
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 17:35   #4662
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U ;

Sn: grachamka z masełkiem : szyneczka , serkiem zoltym , szczypiorkiem , pomidorkiem , ogoreczkiem , 2 jajka na miekko , pomaranczka , herbatka pomaranczowa super

2sn: dwie kromki razowca z serkiem almette smietankowym , jabłuszko , jogurt pitny brzoskwiniowy 330g jak wyżej

O: 7 pierogow ruskich może warzywkaa? ;-))

P: kakao na szklance mleka 1,5%, 180g wafelkow familijnych chalwowych familijne potwornie wciągają

K: 3 pierogi odsmazane , grachamka z maselkiem i dzemem truskawkowym fajnie

2 jabluszka , pomaranczka , garsc nerkowcow
i jak?
bardzo fajnie.
tylko dowarzywiłabym Twój jadłospis trochę.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U/P

ŚNIADANIE(6.30)
szklanka mleka, 4 łychy musli (nestle jablko i cynamon). maaaało.

IIŚNIADANIE(11.00)
Drożdżówka z budyniem i marmolada, ciastko francuskie z budyniem. ok. a czy po tak małym śniadaniu nie byłaś wcześniej głodna?

(15.00)
Jabłko, kilka kuleczek winogron. mało! owoce to nie posiłek.

OBIAD(17.20) powinnaś zjeść coś konkretniejszego, bo od 11 do 17:20 nie dostarczyłaś swojemu organizmowi pełnowartościowego posiłku.
Krokiet z miesem(z mikrofali), parowka, 2 łychy sałatki (z brokulem, jajkiem, ziemniakami, majonezem). Kromka chleba z masłem, szynką, serem i pomidorem. ok...

Deser: maleńki (ostatni) kawałeczek tortu czekoladowego. + garść orzechów

Kolacja(ok.20.30)
Jogurt jogobella (wisniowa), wafel ryzowy (7 zboz) MAŁO!

Ocenicie?
bardzo kiepsko. Było lepiej, a tymczasem znów się cofasz.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 17:55   #4663
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuu
  1. grahamka z masłem, pasztetem pomidorowym,ogórkiem,szcz ypiorem,cebulą, kostka czekolady
  2. wieśniak 150g ze szczypiorem + 3 łyżki jogurtu biszkoptowego (ssało mnie...)
  3. 2 chochelki pomidorówki z makaronem (zabielanej)
  4. kurczak z chili i sambalem, 400g warzyw smażonych(chińska mieszanka),150g surówki z białej kapusty,3 łyzki ryżu białego
  5. planuję jajko nadziewane pieczarkami i czosnkiem (jedna z wizażanek smaka mi narobiła)


lepiej????
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:08   #4664
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Wczorajsze U

I. Mała grahamka z masłem i miodem, banan, szklanka maślanki, serek czekoladowy (miałam smaka na słodkie z rana )
II. Duży jogurt
III. Zupa jarzynowa (dwa talerze) taka z mrożonki, bez makaronu.ryżu
IV. Troche chleba takiego okrągłego, śporo serka wiejskiego do tego, jabłko, talerzyk sałatki (kalarepa, kukurydza, pół jogurtu naturalnego, około łyżka majonezu - to na cały garczek)

Potem jeszcze dwie kosteczki czekolady gorzkiej i wyszło to na jakieś 2 godziny przed snem :/ ale trudno, dwie kosteczki to niewiele

Prosze o ocene
UP

I dzisiejsze U

I. Talerzyk sałatki takiej jak wczoraj, dwie małe kromeczki z tego okrągłego chleba z serkiem wiejskim.
II. Małe jabłko
III. Duży jogurt
IV. Ryba na parze, garść makaronu razowego, dwie albo trzy łyżki takiej sałatki co na śniadanie.
V. Trzy kromki razowego (jedna z wiejskim, dwie z serem żółtym - były małe to jeden plaster sera starczył na obie) + musztarda rosyjska do tego mmm pycha troszke warzyw z patelni ale to troszke bo mama robiła sobie i co nieco zostało.
VI. Będzie kefir tak za godzinke ale tak do 100kcal

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
Uuu
  1. grahamka z masłem, pasztetem pomidorowym,ogórkiem,szcz ypiorem,cebulą, kostka czekolady
  2. wieśniak 150g ze szczypiorem + 3 łyżki jogurtu biszkoptowego (ssało mnie...)
  3. 2 chochelki pomidorówki z makaronem (zabielanej)
  4. kurczak z chili i sambalem, 400g warzyw smażonych(chińska mieszanka),150g surówki z białej kapusty,3 łyzki ryżu białego
  5. planuję jajko nadziewane pieczarkami i czosnkiem (jedna z wizażanek smaka mi narobiła)

lepiej????
Bardzo ładnie.
Jak miałaś ochote na ten jogurt biszkoptowy to trzeba było zjeść cały, nie odchudzasz się i nie musisz odmawiac sobie słodkich rzeczy jesli potrafisz zachowac umiar w ich jedzeniu Zamiast tego lepiej było sobie te warzywka odgrzać w garnku/na parowarze zamiast smażyć
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:08   #4665
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuuu
Śniadanie: owsianka z 4łych płatków owsianych, 2łych otrębów pszennych, startego jabłka, kilku pokrojonych daktyli i cynamonem na mleku 1,5%
2Śniadanie: bułka z ziarenkami bliżej nieokreślona z plastrem grubym twarogu, ogonówką i dużą ilością ogórka zielonego
Obiad: zupa porowa z ogromem warzyw (cebula, por, marchewka, seler) z wkrojoną piersią z kurczaka
Podwieczorek: serek wiejski lekki, z połówka podsmażonego na patelce banana i dwoma łychami słonecznika
Kolacja: papryka czerwona nadziewana farszem twarogowym z przyprawami
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:09   #4666
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R:

I: owsianka na wodzie: 3 łyżki płatków owsianych, 2 łyżki otrębów orkiszowych, jabłko, cynamon, 150g. homo naturalnego.
kawa z mlekiem 2%.

II: pomarańcza, jogurt naturalny, garść słonecznika.

III: ryba na parze z górą warzyw.

trening siłowy (zabawa ze sztangą- pokochałam) + 10 min. szybkich skoków na skakance.

od razu po treningu: 2 wafle ryżowe z 2 łyżeczkami miodu.

IV: 3 placki owsiane: 3 łyżki płatków owsianych, 2 białka, 1 żółtko, 2suszone śliwki.

przede mną:

V: kubek gorzkiego kakao (kubek mleka 2%, 2 łyżeczki naturalnego kakao), 100g. chudego twarogu, wafel ryżowy.

baaaaardzo proszę o ocenę
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:27   #4667
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U. (pt: zdałam egzamin ustny z prawoznawstwa na 4 !!! )

6.30 Śniadanie: miseczka BranFleksów z garścią orzechów laskowych, rodzynek, łyżką otrąb śliwkowych, połową wkrojonego banana, łyżeczka miodu + zalane 2 szklankami ciepłego mleka 2%; espresso
11.00 II Śniadanie: ciabata (przypieczona) z: pesto, mozzarellą, suszonymi pomidorami, pomidorem świeżym, bazylią, rukolą, kiełkami
zielona herbata; mandarynka (* taka długa przerwa z powodu egzaminu..)
chodzenie po sklepach & spacer nad Wisłę (ok 2h?)

14.30 Obiad: dwa kotelty mielone (smażone itp) ; 4 ziemniaczki z koprem, porcja buraczków tartych; herbata z cytryną
15.00 Deser: kinder niespodzianka ^^
spacer ok pół h
17.45 Podwieczorek: muffina jagodowa z coffeeheven,
3 czekoladki kawowe Solidarność, kawa z mlekiem 2%
trochę sprzątania w domu
20.15 Kolacja: (w sumie nie jestem głodna, więc) 1 kromka razowca z bieluchem naturalnym, łososiem wędzonym, ogórkiem, pietruszką; herbata
po. szklanka soku grejfutowego i pewnie mięta wpadnie
słodkie MEGA LENISTWO !!


---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pytanie na marginesie: czy jedzenie ZBYT lekkiej kolacji powoduje spowolnienie metabolizmu?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
Uuu
  1. grahamka z masłem, pasztetem pomidorowym,ogórkiem,szcz ypiorem,cebulą, kostka czekolady
    a białko? (ser zółty, twarożek, jajko, mleko?)
  2. wieśniak 150g ze szczypiorem + 3 łyżki jogurtu biszkoptowego (ssało mnie...) no nie dziwię się, że cie SSAŁO. do wiesniaka trzeba było wrzucić orzechy..
  3. 2 chochelki pomidorówki z makaronem (zabielanej)
    db I danie, tak?
  4. kurczak z chili i sambalem, 400g warzyw smażonych(chińska mieszanka),150g surówki z białej kapusty,3 łyzki ryżu białego
    smacznie, wiecej ryzu nast razem i moze brązowy?
  5. planuję jajko nadziewane pieczarkami i czosnkiem (jedna z wizażanek smaka mi narobiła) ładnie, do tego kromke chleba i jakies warzywko.


lepiej????

lepiej, ale staraj się dalej.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:28   #4668
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze U

I. kanapka z 2 kromek z masłem, 3 plastrami szynki, ogórkiem kiszonym i majonezem,
kawa z mlekiem

II. kanapka z pastą boczkową z jajkiem i pomidorem,
melisa z pomarańczą

III. serek z wiśniami

podczas zakupów

naleśnik z serem, kefir

IV. talerz zapiekanki z fileta z kurczaka z warzywami (brokuły, groszek, papryka, fasolka zielona, czerwona, marchew, kukurydza, kalafior)
sok pomarańczowy

po: kiwi

V. kromka chleba wiejskiego z serem białym i łyżeczką dżemu brzoskwiniowego.

przez cały dzień 1,5 l. wody mineralnej.


bardzo proszę o ocenę
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:28   #4669
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez viline1988 Pokaż wiadomość
Uuuu
Śniadanie: owsianka z 4łych płatków owsianych, 2łych otrębów pszennych, startego jabłka, kilku pokrojonych daktyli i cynamonem na mleku 1,5%
2Śniadanie: bułka z ziarenkami bliżej nieokreślona z plastrem grubym twarogu, ogonówką i dużą ilością ogórka zielonego
Obiad: zupa porowa z ogromem warzyw (cebula, por, marchewka, seler) z wkrojoną piersią z kurczaka
Podwieczorek: serek wiejski lekki, z połówka podsmażonego na patelce banana i dwoma łychami słonecznika
Kolacja: papryka czerwona nadziewana farszem twarogowym z przyprawami
ładnie, kolacja skroooomna
jestes JUŻ na U przeciez!!!
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 18:38   #4670
kasia220112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

up
kasia220112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:39   #4671
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U/P

ŚNIADANIE(6.30)
szklanka mleka, 4 łychy musli (nestle jablko i cynamon).

IIŚNIADANIE(11.00)
Drożdżówka z budyniem i marmolada, ciastko francuskie z budyniem.

(15.00)
Jabłko, kilka kuleczek winogron.

OBIAD(17.20)
Krokiet z miesem(z mikrofali), parowka, 2 łychy sałatki (z brokulem, jajkiem, ziemniakami, majonezem). Kromka chleba z masłem, szynką, serem i pomidorem.

Deser: maleńki (ostatni) kawałeczek tortu czekoladowego.

Kolacja(ok.20.30)
Jogurt jogobella (wisniowa), wafel ryzowy (7 zboz)

Ocenicie?
coraz gorzej...cofasz sie i to bardzo...baty za takie jadło!!!!!!!!!
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:42   #4672
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U/P

ŚNIADANIE(6.30)
szklanka mleka, 4 łychy musli (nestle jablko i cynamon). co to jest? Cristina nie cofaj sie! malutko

IIŚNIADANIE(11.00)
Drożdżówka z budyniem i marmolada, ciastko francuskie z budyniem. tu lepiej ale jeszcze jakis owoc

(15.00)
Jabłko, kilka kuleczek winogron. eeeeee.... co to jest?

OBIAD(17.20)
Krokiet z miesem(z mikrofali), parowka, 2 łychy sałatki (z brokulem, jajkiem, ziemniakami, majonezem). Kromka chleba z masłem, szynką, serem i pomidorem.

Deser: maleńki (ostatni) kawałeczek tortu czekoladowego.

Kolacja(ok.20.30)
Jogurt jogobella (wisniowa), wafel ryzowy (7 zboz)

Ocenicie?
nawet nie czytalam do konca... tragedia... musisz przytyc a zrobisz to tylko gdy bedziesz jadla... wez sie w garsc

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U ;

Sn: grachamka z masełkiem : szyneczka , serkiem zoltym , szczypiorkiem , pomidorkiem , ogoreczkiem , 2 jajka na miekko , pomaranczka , herbatka pomaranczowa mniam

2sn: dwie kromki razowca z serkiem almette smietankowym , jabłuszko , jogurt pitny brzoskwiniowy 330g

O: 7 pierogow ruskich szkoda ze nie bylo surowki

P: kakao na szklance mleka 1,5%, 180g wafelkow familijnych chalwowych

K: 3 pierogi odsmazane , grachamka z maselkiem i dzemem truskawkowym hehe widze ze lubisz pierogi ;]

2 jabluszka , pomaranczka , garsc nerkowcow
i jak?
fajnie ;]
Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Moje dochodzenie do siebie i wagi po kaompulsach.

Ś: bułka grahamka(pół z masłem, serkiem almette śmietankowym,łososiem wędzonym, szczypiorkiem; pół z masłem, twarożkiem grani, łososiem wędzonym i szczypiorkiem); z 6 rzodkiewek herbata miętowa+słodzik slodzik beee

IIŚ: twarożek lekki+ łyżeczka masła orzechowego, kiwi; kawa z mlekiem

O: ziemniaki z koperkiem, udko z kurczaka duszone w piekarniku, marchewka gotowana

P: "jogurt actiregularis musli"+ 3 łyżki płatków cornflakes; pół jabłka; kawa z mlekiem czemu pol jablka?

K: bułka grahamka(pół z masłem, sałatą, serem, szynką i ogórkiem kiszonym, pół z masłem,sałatą, serkiem bonżur ziołowym, szynką i pomidorem)

cel 9kg mniej czas operacyjny 2 miesiące
i jak?
mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
UP

I dzisiejsze U

I. Talerzyk sałatki takiej jak wczoraj, dwie małe kromeczki z tego okrągłego chleba z serkiem wiejskim.
II. Małe jabłko
III. Duży jogurt
IV. Ryba na parze, garść makaronu razowego, dwie albo trzy łyżki takiej sałatki co na śniadanie.
V. Trzy kromki razowego (jedna z wiejskim, dwie z serem żółtym - były małe to jeden plaster sera starczył na obie) + musztarda rosyjska do tego mmm pycha troszke warzyw z patelni ale to troszke bo mama robiła sobie i co nieco zostało.
VI. Będzie kefir tak za godzinke ale tak do 100kcal
2 i 3 to nie posilki ale ogolnie to spoczko
Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
U. (pt: zdałam egzamin ustny z prawoznawstwa na 4 !!! ) gratulejszyn

6.30 Śniadanie: miseczka BranFleksów z garścią orzechów laskowych, rodzynek, łyżką otrąb śliwkowych, połową wkrojonego banana, łyżeczka miodu + zalane 2 szklankami ciepłego mleka 2%; espresso
11.00 II Śniadanie: ciabata (przypieczona) z: pesto, mozzarellą, suszonymi pomidorami, pomidorem świeżym, bazylią, rukolą, kiełkami
zielona herbata; mandarynka (* taka długa przerwa z powodu egzaminu..)
chodzenie po sklepach & spacer nad Wisłę (ok 2h?)
14.30 Obiad: dwa kotelty mielone (smażone itp) ; 4 ziemniaczki z koprem, porcja buraczków tartych; herbata z cytryną
15.00 Deser: kinder niespodzianka ^^
spacer ok pół h
17.45 Podwieczorek: muffina jagodowa z coffeeheven,
3 czekoladki kawowe Solidarność, kawa z mlekiem 2%
trochę sprzątania w domu
20.15 Kolacja: (w sumie nie jestem głodna, więc) 1 kromka razowca z bieluchem naturalnym, łososiem wędzonym, ogórkiem, pietruszką; herbata
po. szklanka soku grejfutowego i pewnie mięta wpadnie
słodkie MEGA LENISTWO !!


---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pytanie na marginesie: czy jedzenie ZBYT lekkiej kolacji powoduje spowolnienie metabolizmu?
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:53   #4673
Sialalalala
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cześć
moje R

1. 5 łyżek owsianych, 1 otrębów pszennych, garść żurawiny, cynamon, szklanka mleka 2%

2. 2 kanapki razowca pełnoziarnistego: jedna z dwoma plastrami fileta z indyka wędzonego, rzodkiewka, sałaty, cebula ; druga z twarogiem chudym, pomidorem, cebulą ; pomarańcz

3. filet z dorsza duszony, niecały por duszony + cebulka na wodzie, pół woreczka kaszy jęczmiennej, sałatka ogórek kiszony + groszek skroplony oliwą z oliwek

4. serek homo naturalny + pestki dyni, orzechów laskowych, migdały - razem z garść

5. wieśniak ' po włosku' pomidor, oregano, bazylia, brokuł, skroplone oliwą)

Bardzo proszę o ocenkę.
Sialalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:59   #4674
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
R:

I: owsianka na wodzie: 3 łyżki płatków owsianych, 2 łyżki otrębów orkiszowych, jabłko, cynamon, 150g. homo naturalnego.
kawa z mlekiem 2%.

II: pomarańcza, jogurt naturalny, garść słonecznika.

III: ryba na parze z górą warzyw.

trening siłowy (zabawa ze sztangą- pokochałam) + 10 min. szybkich skoków na skakance.

od razu po treningu: 2 wafle ryżowe z 2 łyżeczkami miodu.

IV: 3 placki owsiane: 3 łyżki płatków owsianych, 2 białka, 1 żółtko, 2suszone śliwki.

przede mną:

V: kubek gorzkiego kakao (kubek mleka 2%, 2 łyżeczki naturalnego kakao), 100g. chudego twarogu, wafel ryżowy.

baaaaardzo proszę o ocenę
up
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:05   #4675
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Przepraszam za wczorajszy obiad ale nie mialam czasu na normalny (czasami tak sie zdarza, ale rzadko)
Dzisiejsze R:
I Śniadanie: owsianka z 3 łyżek czubatych płatków owsianych na wodzie i 1/3 szkl mleka, garsc blonnika, banan
II Śniadanie: jabłko, tunczyk w sosie własnym
Obiad: 150 g morszczuka na parze z cebulka i przyprawami, 300g brokuła, duża łyżka buraczków
Kolacja: wiesniak, ogorek z zalewy curry, kawal swiezego ogorka, pomidor, dwie "dupki" chleba 1.razowego 2. orkiszowego, lyżka ketchupu, marchewka

Mam jeszcze takie pytanko Jak to jest z tym chlebem razowym i orkiszowym? Bo razowy jest bardziej zbity i ciezszy wiec kromka wiecej wazy niz takiego orkiszowego, ale czy to prawda ze razowy jest lepszy na R? Czy wogole jedzenie pieczywa nie utrudni chudniecie?

Z gory dzieki za odp
__________________
CIASTKO - minuta w ustach, godzina w żołądku,całe życie w biodrach Twój wybór
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:09   #4676
mikusia1302
Raczkowanie
 
Avatar mikusia1302
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gumisiowysad
Wiadomości: 317
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Mojee Starania o Rrrr....

1. fitella cynamonowa 50g + wieśniak + mandarynka, kawa z mlekiem i cukrem
2. taka dłuuuuuuga kiełbacha drobiowa coś ala frankfuterka
2 kromki chleba żytniego słonecznikowego z masłem
200g sórówki takiej kupnej w sosie majonezowo- jogurtowym
3. zaraz po obiedzie activia śliwkowa do picia, jabłko
4. cappucino, jabłko duże, kaszka smakija z sosem truskawkowym


i jaaak? proszę o ocenę...
__________________
....zaakceptować siebie.... 50 ->49 -> 48
mikusia1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:12   #4677
aveline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje chorobowe, domowe, owocowe U (oswajam się z kaloriami )

O 7.30 byłam na pobieraniu krwi więc zaraz po:
1 cukierek raczek ok. 40 kcal

Śniadanie:
Kawałek chleba z pastą rybną + szklanka mleka 3,2 %(150 ml) razem ok 200 kcal

II śniadanie, a właściwie przekąska(nie mogłam po tym już nic zmieścić, ale było pyszne !)
1,5 mandarynko-pomarańczy (wielkości pomarańczy) + 150 ml soku marchwiowego razem ok 22o kcal

Obiad:
Dwa krokiety z kapustą i grzybami ( 1 ma 80 gram) razem ok 300 kcal

Przekąska:
Jabłko
Mandarynko-pomarańcza
150 ml soku marchwiowego
razem ok. 270 kcal

Podwieczorek:
Kawałek ciasta drożdżowego( 50 gram) z jagodami i kruszonką
Kawa Inka
razem ok. 160 kcal

Kolacja:
Kawałek chleba z ogórkiem, pomidorem i rzodkiewką
1/3 serdelki z ketchupem i musztardą

razem ok. 180 kcal

po:
2 mandarynko- pomarańcze ok. 200 kcal

Razem około 1600 kalorii. Czy dobrze obliczyłam kaloryczność ? Wystarczy tyle dla piętnastolatki ? Proszę bardzo o ocenę.
aveline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:13   #4678
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze RR

Śn. I - owsianka ( 5 łyżek płatków, 1 łyżka otrab, 3 suszone morele, 3 suszone śliwki )
dwie kromki razowca z wędliną wędzoną, pomarańcza, zielona herbata
ŚnII - bułka grahamka z polędwicą z indyka, zielony ogórek, kefir
O- zupa jarzynowa
P- jogurt naturalny, orzechy ( znowu zrobiłam błąd i połączyłam ww z orzechami. wiem)
K- serek wiejski, rzodkiewki

proszę o ocenę !
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:26   #4679
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U ;

Sn: grachamka z masełkiem : szyneczka , serkiem zoltym , szczypiorkiem , pomidorkiem , ogoreczkiem , 2 jajka na miekko , pomaranczka , herbatka pomaranczowa

2sn: dwie kromki razowca z serkiem almette smietankowym , jabłuszko , jogurt pitny brzoskwiniowy 330g

O: 7 pierogow ruskich

P: kakao na szklance mleka 1,5%, 180g wafelkow familijnych chalwowych

K: 3 pierogi odsmazane , grachamka z maselkiem i dzemem truskawkowym

2 jabluszka , pomaranczka , garsc nerkowcow
i jak?
Mega smacznie
ps też zawsze jem całą paczkę na raz tych wafelków, no stress
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:33   #4680
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Muszę znowu trochę kg zrzucić, dlatego wracam na wątek (żeby się lepiej zmobilizować i rzucam swój dzisiejszy Rrrrr:
Ś: kawa z mlekiem, 4 łyżki płatków owsianych z serkiem wiejski, połową jabłka i banana z cynamonem
potem (z małymi przerwami) godzina nordic walkingu i jeszcze jedna kawa (j.w.) i herbata u koleżanki
2Ś: ciemna bułka z ziarnami z serkiem 'fresek' i 'zawijańcem' z kurczaka, kilka ciemnych winogron. Kolejna kawa z mlekiem.
O: miseczka ryżu z warzywami i piersią kurczaka smażona na oliwie ze sporą ilością przypraw
P: 2 smażone jajka z połową cebulki (dość sporej) i 2 pieczarkami.
K: będzie wieśniak z czymś tam.
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.