Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 15:49   #451
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
MagJa bierz Ivory w odcieniu subtle i radiant (pierwszy na później, drugi na teraz). Goldy będą na bank za żółte, nie wiem jak Fawn np, bo nie znam, może ktoś się wypowie na ich temat.
Ewentualnie Subtle Tan mógłby jeszcze być dobry, choć podobno różowawy jest, ja różu w nim nie widziałam tylko raczej czysty beżo-brąz. Subtle Tan jest trochę ciemniejszy od Subtle Ivory
też stawiałabym na te dwa poziomy Ivory
Fawna używam, ale sporo ciemniejszego Pure - jaśniejszych niż Soft wersji nie znam

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Fawny to w sloiczku taka ziemia z doniczki troche
chociaz na mojej skorze akurat soft fawn wyglada b. dobrze
z kazdej firmy uzywam generalnie jakis goldenow lub oliwek lub mieszanek- takze tobie chyba nie polecam
rzeczywiście w słoiczku są nieciekawe, korzystniej prezentują się na skórze (ale nie w teście paskowym)
to nie są takie typowe oliwki - na początku na buzi są trochę ziemiste, po chwili wyglądają wg mnie jak mieszanka warm i olive - odrobina żółci, trochę delikatnej brzoskwinki, ciut oliwkowych tonów
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 19:11   #452
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Dziewczyny a który podkład z LaurEss będzie najbardziej zbliżony do multi-tasking z EDM? Radiant Neutral
Ja miałam kiedyś Radiant Neutral i chyba nawet fotki swatchy umieściłam w albumie, pamiętam tylko że dla mnie było w nim coś żółtego Może Subtle Neutral? Ale weż też Radiant, bo możliwe że dobrze nie sprawdzałam bo był dla mnie zdecydowanie za ciemny (najciemniejszy ze znanych mi Radiantów )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:27   #453
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś Radiant Neutral i chyba nawet fotki swatchy umieściłam w albumie, pamiętam tylko że dla mnie było w nim coś żółtego Może Subtle Neutral? Ale weż też Radiant, bo możliwe że dobrze nie sprawdzałam bo był dla mnie zdecydowanie za ciemny (najciemniejszy ze znanych mi Radiantów )
i subtel tan
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:22   #454
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jeju jesteście fantastyczne dziewczyny..ja również jeszcze poczekałam z zamawianiem bo stwierdziłam że musze jeszcze ponosic Light Golden formuła intensive. Teraz moja skóra po pracy i całym dniu jest ekstra, jednak bardzo długo muszę czekać na taki efekt. Zrobiłam sobie zdjęcia i nie widziałam róznicy miedzy szyją a twarzą.Tę zółć widzę zawsze na początku zanim się wchłonie lub gdy dam ciut za dużo. Chyba że to wina pędzla. Używam kabuki z Body Shopa.
Po przeczytaniu postów wyżej rozumiem że powinnam zamówić Subtle Tan i Radiant Ivory ????? A jeżeli tak to jaką formułę , bo wydaje mi się że chcę lżejszą niż EDM intensive. Lubie naturalny połysk, nie lubie matu , nie mam problematycznej cery , jakies tylko plamki z którymi korektor sobie radzi...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:37   #455
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jeju jesteście fantastyczne dziewczyny..ja również jeszcze poczekałam z zamawianiem bo stwierdziłam że musze jeszcze ponosic Light Golden formuła intensive. Teraz moja skóra po pracy i całym dniu jest ekstra, jednak bardzo długo muszę czekać na taki efekt. Zrobiłam sobie zdjęcia i nie widziałam róznicy miedzy szyją a twarzą.Tę zółć widzę zawsze na początku zanim się wchłonie lub gdy dam ciut za dużo. Chyba że to wina pędzla. Używam kabuki z Body Shopa.
Po przeczytaniu postów wyżej rozumiem że powinnam zamówić Subtle Tan i Radiant Ivory ????? A jeżeli tak to jaką formułę , bo wydaje mi się że chcę lżejszą niż EDM intensive. Lubie naturalny połysk, nie lubie matu , nie mam problematycznej cery , jakies tylko plamki z którymi korektor sobie radzi...
Elemental - ja lubię najbardziej i nie daje płaskiego matu A co do Kabuki z BS to nie miałam ale sprawdzałam w sklepie i był przemilusi Myślę, że jeśli nie chcesz to nie musisz zmieniać Ja miałam wielką ochotę go kupić tylko cena mnie powstrzymała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:49   #456
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Elemental - ja lubię najbardziej i nie daje płaskiego matu A co do Kabuki z BS to nie miałam ale sprawdzałam w sklepie i był przemilusi Myślę, że jeśli nie chcesz to nie musisz zmieniać Ja miałam wielką ochotę go kupić tylko cena mnie powstrzymała
Hmmm..no ja kupiłam bo był milusi i tani...Teraz myslę żeby coś z dłuższą rączką kupić , ale nie wiem co...Hmmm..zaraz wejdę na strone LaurEss i poczytam o tych formułach....masz cos jeszcze z LaurEss bez czego nie powinno się obejś moje zamówienie i polecasz ???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 21:58   #457
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm..no ja kupiłam bo był milusi i tani...Teraz myslę żeby coś z dłuższą rączką kupić , ale nie wiem co...Hmmm..zaraz wejdę na strone LaurEss i poczytam o tych formułach....masz cos jeszcze z LaurEss bez czego nie powinno się obejś moje zamówienie i polecasz ???
No ja to mam trochę, ale zależy czego szukasz Weź Kick Strat bo to świetny primer - kolor Medium. Lubię też Finishing Touch, ale nie mam porównania z innymi pudrami tej firmy. Ten mi przypasował i mam dwa kolory czyli Light i Medium. Gdzieś na wcześniejszych stronkach są fotki obu. Róże są fajne, bronzerki też, cienie też polecam, bo mają taką fajną konsystencję (sypkie, ale jakby z wodą ) i się świetnie trzymają. Cieni LaurEssa to mam grubo ponad 20 kolorów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 22:13   #458
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No ja to mam trochę, ale zależy czego szukasz Weź Kick Strat bo to świetny primer - kolor Medium. Lubię też Finishing Touch, ale nie mam porównania z innymi pudrami tej firmy. Ten mi przypasował i mam dwa kolory czyli Light i Medium. Gdzieś na wcześniejszych stronkach są fotki obu. Róże są fajne, bronzerki też, cienie też polecam, bo mają taką fajną konsystencję (sypkie, ale jakby z wodą ) i się świetnie trzymają. Cieni LaurEssa to mam grubo ponad 20 kolorów
Boję się że primer plus podkład plus finisher to za duzo..w życiu nie używałam primera ani nic na koniec , mi juz sam EDM zadowolił Ale Kicka wezmę dużego bo juz nie raz dziewczyny zachwalały , mysle na tym Finisching Touch. W ogóle chce zamówić Subtle Ivory i Tan i Radiant Ivory i Radiant tan... z chęcia od razu bym zamówiła duży Subtle Tan , tymbardziej że ne wiadomo ile będzie promocja trwała Niew wiem czy nawet różnicę między nimi wyłapie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:15   #459
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

cienie sa boooskie. takie kremowe (jak zreszta wszystko lauressowe ) podobne w konsystencji sa te EDMowe z night time collection tak btw
selene, koniecznie bierz roze ja sie zakochalam w true love. inviting tez jest fajny, ale tak sie mieni, ze uzywam tylko na imprezy

ja mam prosbe o dobranie brazerka coby sie pobawic
z lauressa mam obecnie soft gold albo soft fawn (na mnie nie wylaza zadne cieple tony ale moze sie nie przyjrzalam) czyli jakieos takiego ciemniejszego szukam.
moze sun kiss nie bedzie za jasny?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 00:25   #460
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
One nie sa rozowawe maja kapke zoltego
Dominkab ma racje tez co do Subtle Tan to czysty bezo braz,mnie osobiscie pasuja oba odcienie tzn Radiant Ivory i Subtle Tan chociaz bardziej sklaniam sie ku temu drugiemu.
Skoro tak mówisz Poczekam jeszcze na te próbaski od Ciebie i wtedy ostatecznie się zdecyduję.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
też stawiałabym na te dwa poziomy Ivory
Fawna używam, ale sporo ciemniejszego Pure - jaśniejszych niż Soft wersji nie znam



rzeczywiście w słoiczku są nieciekawe, korzystniej prezentują się na skórze (ale nie w teście paskowym)
to nie są takie typowe oliwki - na początku na buzi są trochę ziemiste, po chwili wyglądają wg mnie jak mieszanka warm i olive - odrobina żółci, trochę delikatnej brzoskwinki, ciut oliwkowych tonów
Dzięki za rady Coraz bardziej mi się ten Ivory zaczyna podobać. Fawny jakoś do mnie nie przemawiają, zwłaszcza jak to beżo-brązy, bo ja muszę mieć coś choć ciut ciepłego. Neutrale wyglądają na mnie trupio

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jeju jesteście fantastyczne dziewczyny..ja również jeszcze poczekałam z zamawianiem bo stwierdziłam że musze jeszcze ponosic Light Golden formuła intensive. Teraz moja skóra po pracy i całym dniu jest ekstra, jednak bardzo długo muszę czekać na taki efekt. Zrobiłam sobie zdjęcia i nie widziałam róznicy miedzy szyją a twarzą.Tę zółć widzę zawsze na początku zanim się wchłonie lub gdy dam ciut za dużo. Chyba że to wina pędzla. Używam kabuki z Body Shopa.
Po przeczytaniu postów wyżej rozumiem że powinnam zamówić Subtle Tan i Radiant Ivory ????? A jeżeli tak to jaką formułę , bo wydaje mi się że chcę lżejszą niż EDM intensive. Lubie naturalny połysk, nie lubie matu , nie mam problematycznej cery , jakies tylko plamki z którymi korektor sobie radzi...
Widzę, że nie dość, że mamy podobne odczucia co do odcienia Light Golden z EDM, to jeszcze i podobne formuły chcemy. Też mi się ten LG wydaje za żółty zaraz po nałożeniu, ale tak suma sumarum wyglądam w nim całkiem nieźle. Niemniej jednak też chcę coś lżejszego, jednak Intensive jest za ciężki i trochę go widać. Wcześniej miałam próbkę Original Glo, ale stwierdziłam, że przyda mi się lepsze krycie rumieńców i wzięłam I. A tu trzeba było zostać przy OG tylko wypróbować wcześniej korektor Lavender. Boski jest

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
cienie sa boooskie. takie kremowe (jak zreszta wszystko lauressowe ) podobne w konsystencji sa te EDMowe z night time collection tak btw
selene, koniecznie bierz roze ja sie zakochalam w true love. inviting tez jest fajny, ale tak sie mieni, ze uzywam tylko na imprezy
Psze już nie kusić cieniami i różami Wystarczy, że muszę kupić podkład, finishera i mooooże primera. Przez Was, oczywiście
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 00:26   #461
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dzięki dziewczyny właśnie złożyłam zamówienie
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 00:28   #462
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hehe, ja też
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:44   #463
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

MagJa...więc jak przyjdą nasze próbki to będziemy kometować, też zamówiłam inne formuły ale niestety wszystkie za ciemne. A teraz żeby zamówić IG z LightGolden musze zamówić 3 inne które juz mam, Więc próbuję LaurEss.Dominkab tak zachwala że sie oprzeć nie mogłam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:55   #464
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dobra, to ja sie tez przyznam
duży Radiant Ivory Elemental [teraz żałuję że nie wziełam Ethernal w charakterze korektora - przy zimowym nie omieszkam]
duży roz Peony i Angelic
próbka Radiant Tan Ethernal i w sumie czemu nie wzięłam jeszcze Subtle
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 08:09   #465
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dobra, to ja sie tez przyznam
duży Radiant Ivory Elemental [teraz żałuję że nie wziełam Ethernal w charakterze korektora - przy zimowym nie omieszkam]
duży roz Peony i Angelic
próbka Radiant Tan Ethernal i w sumie czemu nie wzięłam jeszcze Subtle
No a ja czemu nie wzięłam Radiant Tan??? Największy mam problem z blushami . Jak miałam ciemną kaarncję lubiałam brązy..a teraz się nie mogę odnaleźć w jasnościach
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:23   #466
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja jestem jasna a lubię mocne róże True Love dla mnie też jest bossski, idzie do mnie drugi (oby dotarł ). Jestem ciekawa tego Angelica Ilonko. Ktoś kiedyś go brał, ale kompletnie nie pamietam kto
Selene to wzięłaś próbki jednak? Lepiej najpierw wypróbować niz od razu brać duże i nie trafić. Promocja promocją, ale jak się tak zostanie z nietrafionymi dużymi to lipa Primerek kładzie się bardzo cieniutką warstwą, jest praktycznie przeźroczysty więc nie musisz się martwić, że za dużo warstw. On powoduje, że nawet w upalny dzień, kied skóra się bardziej błyszczy i poci, podkład nie spływa ani nie warzy się
Cotko Sun Kiss jest bardzo ciemny, dla Cathy jest dobry, ja mieszam go z Sun Sheen np.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:36   #467
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja jestem jasna a lubię mocne róże True Love dla mnie też jest bossski, idzie do mnie drugi (oby dotarł ). Jestem ciekawa tego Angelica Ilonko. Ktoś kiedyś go brał, ale kompletnie nie pamietam kto
Selene to wzięłaś próbki jednak? Lepiej najpierw wypróbować niz od razu brać duże i nie trafić. Promocja promocją, ale jak się tak zostanie z nietrafionymi dużymi to lipa Primerek kładzie się bardzo cieniutką warstwą, jest praktycznie przeźroczysty więc nie musisz się martwić, że za dużo warstw. On powoduje, że nawet w upalny dzień, kied skóra się bardziej błyszczy i poci, podkład nie spływa ani nie warzy się
Cotko Sun Kiss jest bardzo ciemny, dla Cathy jest dobry, ja mieszam go z Sun Sheen np.
Hmmm..no właśnie ja nie wiem jak się waży podklad...No wcześniej używałam pół roku i.d bare minerals, który też się świetnie stapiał ze skórą gdzie tam nakładałam krem i od razu podkład bo tak było najlepiej... Mam nadzieję że przyjdzie zanim skończy mi się próbka EDM bo używam ją już 2 tyg codziennie Jest bardzo wydajna
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:21   #468
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

o to dla mnie sun kiss tez chyba bedzie dobry wezme probeczke
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:06   #469
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Otrzymałam już paczuszkę z różami - 4 dni szła :-D Nie obfocę jednak bo aparat w pracy zostawiłam Decadence to śliczny chłodny jasny nabłyszczający różyk. Zakochałam się w nim i chyba się na duży skuszę, natomiast Sensation to matowa śliwka, na ręce mi się na razie nie ociepliła więc chyba będzie mój jesienny faworyt
Reshipa nie widać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 15:14   #470
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Powiedzcie jeszcze czy są różnice koloru w różnych formułach? Jak w Lumiere np. - chodzimi o podkłady.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:17   #471
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Powiedzcie jeszcze czy są różnice koloru w różnych formułach? Jak w Lumiere np. - chodzimi o podkłady.
Generalnie nie. Tzn Ethereal ma cos takiego, że dopiero po paru minutach po pomalowaniu uzyskuje swój właściwy kolor, ale jest to wtedy taki sam kolor jaki nadaje formuła elemental np
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 08:48   #472
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

testowałam delicate ivory w formule elemental wczoraj na kick start light. Spróbuje jeszcze kombinacji z innymi primerami, ale było nieźle, minerały są w stanie dużo przetrwać.
nie bylo efektu a la dominka, dla mnie troche cieżka formuła, ale na dni kiedy trzeba dużo zakryć super. I kolor nawet lepiej dobrany niż sandy fair, nie robi prosiaczka.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 09:17   #473
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Kusicielki paskudne Duzo piążków dzis udałam na zamowienie Cała masa próbek w tym rózy peony,true love, podkładów (skupiłam sie na odcieniach ivory i formule elemental) .Tłumacze sobie, ze jak bede tak wygladac jak nasza dominka to warto.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:27   #474
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Właśnie założyłam sobie konto na Luress i chciałam zamowić próbki, ale odrzuciło mi karte kredytową i nie wiem dlaczego.... wieczorkiem założe paypala i sama sobie złoże zamówienie (no chyba, że się nie uda)...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:31   #475
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Właśnie założyłam sobie konto na Luress i chciałam zamowić próbki, ale odrzuciło mi karte kredytową i nie wiem dlaczego.... wieczorkiem założe paypala i sama sobie złoże zamówienie (no chyba, że się nie uda)...
Mariolu składając zamówienie na Lauress korzystałam z karty TŻ'a i obyło się bez problemów. Hmmm...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:36   #476
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mariolu składając zamówienie na Lauress korzystałam z karty TŻ'a i obyło się bez problemów. Hmmm...
A wprowadzałaś cały numer karty i 4 ostatnie cyfry niżej, czy najpierw niepełny numer a niżej te 4 cyfry?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:49   #477
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja płacę kartą visa (ale taką do internetu) i wprowadzam cały nr karty
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:55   #478
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A wprowadzałaś cały numer karty i 4 ostatnie cyfry niżej, czy najpierw niepełny numer a niżej te 4 cyfry?
Niżej należy wprowadzić CVC number - czyli nie 4 ostatnie cyfry, tylko 3 cyfry, które najczęściej znajdują się z tyłu karty przy lub na pasku do podpisu (chyba że w przypadku Twojej karty jest inaczej)
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:13   #479
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Niżej należy wprowadzić CVC number - czyli nie 4 ostatnie cyfry, tylko 3 cyfry, które najczęściej znajdują się z tyłu karty przy lub na pasku do podpisu (chyba że w przypadku Twojej karty jest inaczej)
ja mam np ten nr (3 cyfry) osobno przez bank podany, ale moja karta trochę inna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:43   #480
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Tu jest trochę o CVC - widać przynajmniej jak to może wyglądać...

I żeby nas za off-topa nie pogoniono, to pochwalę sie, że moje paczuszki też już są w moim posiadaniu...

Błyszczyki (sample) są przecudowne - muszę zamówić jeszcze kilka na zapas

No i mam sporo cieni - linia Gem Lights jest niesamowita - wielowymiarowe, błyszczące i mieniące, ale nienachalnie. Jutro postaram sie cyknąć fotki.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.