Kosmetyki mineralne LaurEss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 19:12   #1
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582

Kosmetyki mineralne LaurEss


1. Zamówienia składa się przez www.lauress.com

2. Akceptowane formy płatności to: Visa, MasterCard, Discover oraz Paypal
Płatność w dolarach amerykańskich.
Aktualny kurs dolara: money.pl

3. Najtańsza przesyłka do Polski to obecnie płaska stawka 5$

4. Czas oczekiwania na paczkę ok. 1 tydzień

5. Próbki pakowane są w słoiczki.

Przykładowe ceny próbek:
  • cena podkładu - 2,50$
  • cena korektora, cienia, różu - 1,50$

Przykładowe ceny pełnowymiarowych produktów:
  • podkład 10g - 22$
  • korektor 4 g - 16$
  • róż 3,5g - 16$
  • puder wykańczający 8g - 18$
Problemy z zamówieniem, VAT, PayPal wzorowane na poście Nanomi o Everyday Minerals (raczej skopiowane, mam nadzieję, że mi wybaczy)
  1. VAT, cło? O co chodzi? Odpowiedź: TUTAJ - czyli kosmetyki nie podlegają ocleniu, ALE możemy zapłacić VAT w wysokości 22%. Od stycznia 2009 roku sprawdzalność paczek ma być większa, co za tym idzie, bardziej prawdopodobne jest, że zapłacimy VAT. Za tę procedurę zapłacimy dodatkowo 6zł. Post pastereczki na temat opłat.
  2. Problemy z kartą, PayPal? Przeszukaj wątek, być może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać.
Firma oferuje podkłady w trzech formułach:

Minimalist - Składa się tylko z 4 lub 5 składników (w zależności od koloru). Formuła do nawet najbardziej wrażliwej skóry daje jedwabiste, lekkie, matowe wykończenie, stopniowane krycie, bez uczucia wysuszenia.
Podkład jest perfekcyjnie zbalansowany i idealny dla tych, którzy mieli problemy z innymi mineralnymi podkładami zawierającymi zbyt dużo tlenku cynku, miki, dwutlenku tytanu lub innych składników. Idealny dla cery normalnej i przetłuszczającej się
Skład: Titanium Dioxide, Mica, Zinc Oxide, Iron Oxides.

Elemental - oferuje naturalne, rozświetlone wykończenie. Zawiera tylko podstawowe składniki.
Idealny dla cery normalnej i suchej
Skład: Zinc Oxide, Mica, Iron Oxides, Lauroyl Lysine.

Ethereal - jest niezwykle kremowy w dotyku. Pomimo niezwykłej lekkości zapewnia całkowite krycie nawet trudnego do zamaskowania trądziku.
Ethereal to w pełni kryjący podkład, który może być użyty jako miejscowy korektor w połączeniu z podkładami Minimalist lub Elemental.
Idealny dla wszystkich rodzajów skóry.
Podkłady Ethereal z powodu unikalnej formuły potrzebują trochę czasu na rozgrzanie się na skórze. W trakcie testowania koloru należy poczekać kilka minut, aż kolor się dopasuje.
Skład: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Mica, Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Silica, Iron Oxides.

Podkłady dostępne są w 54-ech kolorach podzielonych na grupy kolorystyczne:
  • petal - odcienie chłodne z różowymi tonami
  • neutral - odcienie neutralne beżowe
  • tan - odcienie brązu ze złotymi tonami
  • ivory - odcienie neutralne ze złotymi tonami
  • bronze - brązy
  • gold - odcienie złoto-żółte
  • fawn - odcienie oliwkowe
  • ginger - ciepłe odcienie z brzoskwiniowymi tonami
  • yellow - żółcienie
LaurEss oferuje również mieszanki kolorystyczne podkładów zgodne z wytycznymi klienta. Taka mieszanka to koszt 26$ za 10g.

primery:

  • jump start - do tłustej skóry, mają pochłaniać sebum
  • fresh start - też ma pochłaniać sebum, ale jest bez glinki
  • kick start - do suchej skóry
pudry:
  • fantastic finish - do tłustej, matujący
  • finishing touch - wygładzający do suchej skóry
  • ultimate finish - pochłaniający sebum i wygładzający optycznie


Kosmetyki są także sprzedawane w Setach

Zamawiając pierwsze próbki wybierajcie różne formuły, aby się przekonać, która Wam najbardziej pasuje.

Firma ma również w ofercie korektory, primery, pudry wykańczające, cienie, róże (66 kolorów ), błyszczyki, nabłyszczacze, kosmetyki pielęgnacyjne oraz akcesoria do makijażu

Album ze zdjęciami próbek i swatche TUTAJ

Promocje, kody promocyjne TUTAJ
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:15
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:42   #2
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Frantic, w imieniu swoim i innych- dziękuję Oczywiście, jak opanujemy sposób zamawiania, to damy znać. Na razie, z tego co widzę, wszystkie zamówienia były tylko próbkowe.

Dominiko, dzięki za szybką odpowiedź i zamieszczenie zdjęć w albumie. Już żałuję, że nie wzięłam próbek Twoich róży.

Moje zamówienie (próbkowe):
- Delicate Ivory Ethereal
- Delicate Ivory Elemental

i róże:
- Inviting
- Vivacious
- Peony

Wzięłam najjaśniejsze neutralne kolory, pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie będą zbyt ciemne. Odpuściłam sobie formułę Minimalist- potrzebuję krycia.

Btw dzięki Wizażowi zostałam maniaczką róży

Edit: Dominika mnie ubiegła

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:43
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:49   #3
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zmieniłam Dominkę na autora wątku, ona wie o firmie chyba najwięcej z nas, więc najlepiej zorganizuje pierwszy post wątku.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:49   #4
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Frantic, w imieniu swoim i innych- dziękuję Oczywiście, jak opanujemy sposób zamawiania, to damy znać. Na razie, z tego co widzę, wszystkie zamówienia były tylko próbkowe.

Dominiko, dzięki za szybką odpowiedź i zamieszczenie zdjęć w albumie. Już żałuję, że nie wzięłam próbek Twoich róży.

Moje zamówienie (próbkowe):
- Delicate Ivory Ethereal
- Delicate Ivory Elemental

i róże:
- Inviting
- Vivacious
- Peony

Wzięłam najjaśniejsze neutralne kolory, pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie będą zbyt ciemne. Odpuściłam sobie formułę Minimalist- potrzebuję krycia.

Btw dzięki Wizażowi zostałam maniaczką róży
To drugie na fotce to cień i dali mi go gratis, ale ja w sumie nie lubię różowych cieni, bo mi oko na zmęczone w takich wygląda i chyba wykorzystam jako róż. A podkłady to chyba Gentle a nie Delicate wzięłaś Za ciemne to chyba nie powinny być, w sumie na fotkach bardzo jasno wyglądają, a oni mają całkiem dobre fotki I śliczne róże wybrałaś. Ten True Love, który ja mam jest strasznie napigmentowany , trzeba używać połowę mniej niż np. Joppa czy Lumiere.
I ja też przez te kusicielki z wizażu mam srylion róży do wyboru I co najgorsze marzą mi się następne
EDIT: trochę się boję tego pierwszego posta, bo w sumie wiem niewiele więcej niż Wy. Jakby co, to podpowiadajcie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:51 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:55   #5
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominka nie martw się, dasz radę na bank. Wzoruj się w razie czego na wątku EDM, tam pierwszy post jest przygotowany genialnie przez Nanomi.

A teraz co do różu - już wiem że jest genialnie napigmentowany, to czekam teraz na relacje jak z trwałością sprawa wygląda. Oczywiście jak już go przetestujesz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:55   #6
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

i fajnie by było jakby jeszcze w pierwszym poście był adres stronki LaurEss czaiłam się żaby coś zamówić ale nie zamówiłam bo nie było o tej firmie wątku ale widzę, że chyba niedługo się skuszę na coś
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:00   #7
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

faa wszystko co potrzeba z czasem będzie, cierpliwości.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 20:08   #8
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To drugie na fotce to cień i dali mi go gratis, ale ja w sumie nie lubię różowych cieni, bo mi oko na zmęczone w takich wygląda i chyba wykorzystam jako róż. A podkłady to chyba Gentle a nie Delicate wzięłaś Za ciemne to chyba nie powinny być, w sumie na fotkach bardzo jasno wyglądają, a oni mają całkiem dobre fotki I śliczne róże wybrałaś. Ten True Love, który ja mam jest strasznie napigmentowany , trzeba używać połowę mniej niż np. Joppa czy Lumiere.
I ja też przez te kusicielki z wizażu mam srylion róży do wyboru I co najgorsze marzą mi się następne
EDIT: trochę się boję tego pierwszego posta, bo w sumie wiem niewiele więcej niż Wy. Jakby co, to podpowiadajcie
Nic się nie bój, na pewno sobie poradzisz, a my wspomożemy na miarę naszych możliwości.

Z minerałami tak jest, że nie trzeba ich używać zgodnie z przeznaczeniem

Wzięłam Delicate metodą- posegreguj mi to od najjaśniejszych, a ja wezmę pierwsze dwa. Dla mnie one wyglądają neutralnie, niepotrzebnie wprowadziłam Was w błąd, ale rodzina neutralnych wydała mi się zwyczajnie zbyt ciemna. Obecnie noszę EDM Fair Neutral, jasność ok, ale brak mi w nim dosłownie odrobinę żółci. Jeśli kolory na stronce są oddane w miarę wiarygodnie, to możliwe, że trafię na swój ideał, przynajmniej pod względem kolorystycznym.

Cieszę się, że róże są napigmentowane. I również proszę o relację odnośnie trwałości i ewentualnego ocieplania na twarzy.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:13   #9
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Generalnie dobrze jakby 1 post byl identyczny jak ten z EDM w sensie zeby zawieral te same informacje co gdzie i jak (np. Koszt próbek by sie przydal + ceny wysylek i czy np to sa dolce kanadyjskie/australijskie/amerykanskie itp).

Kurcze zerknelam do albumu i jestem zakochana, bo jakies takie ladniutkie odcienie podkladow są.. takie mimo jasnosci ciepłe, ale nie zolte czy pomaranczowe.. nawet te neutrale tak pieknie wygladaja

Dominiko, dasz radę nie jesteś sama.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-03 o 20:14
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:55   #10
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dziękuje za ten wątek !! jak zwykle wasza pomoc jest ogromna
ja czekam na swoje pierwsze próbki !!! i doczekac się nie moge !! ) jak bedą lepsze dla mnie niż EDM to skusze sie na całosc
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:55   #11
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jak pisalam na ogolnym, rowniez dotarly do mnie probki Lauress.
Mam wszystkie w formule Minimalist:
- Radiant Ivory
- Subtle Neutral
- Radiant Neutral
- Subtle Tan
Ta ostatnia probke firma dodala mi jako gratis (wielkosci platnych) - brawa za wyczucie koloru.
Odcienie Radiant sa dosc ciemne, porownalam je do Prairie Wheat z Joppy. Rodzina Ivory jest jasniejsza od Neutral.
Jutro testy nagebne i dalsza relacja.
Placilam Paypalem, nie bylo zadnych komplikacji. Potwierdzenie wyslania przesylki dostalam po 3 dniach. Szla tydzien!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 21:10   #12
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziewczyny, dzięki za wsparcie .
Poprawiłam pierwszy post, część skopiowałam z tego Nanomi. Jakby czegoś brakowało, dawajcie znać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:26   #13
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko, wazna informacja ze strony przy wyborze formuly wydaje mi sie ta, ze Minimalist jest do normalnej/tlustej cery, Elemental do normalnej/suchej, a Ethereal do wszystkich.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:45   #14
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dominko, wazna informacja ze strony przy wyborze formuly wydaje mi sie ta, ze Minimalist jest do normalnej/tlustej cery, Elemental do normalnej/suchej, a Ethereal do wszystkich.
już dopisuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:34   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dominko wracam po paru godzinach a tu świetnie wszystko opracowane. Brawa wielkie i podziękowania. Może jeszcze w tym tygodniu zdecyduję się wreszcie na zamówienie próbek, ale na razie poczekam jeszcze na wasze opinie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 22:41   #16
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dominko wracam po paru godzinach a tu świetnie wszystko opracowane. Brawa wielkie i podziękowania. Może jeszcze w tym tygodniu zdecyduję się wreszcie na zamówienie próbek, ale na razie poczekam jeszcze na wasze opinie.
Dziękuję
Jutro testy minimalista
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:10   #17
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Frantic, ja byc moze moglabym udostepnic Ci jakas probke (radiant ivory, jesli mi nie podejdzie kolor, a raczej nie - formula Minimalist), radiant neutral trzymam dla Pastereczki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:19   #18
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, ja byc moze moglabym udostepnic Ci jakas probke (radiant ivory, jesli mi nie podejdzie kolor, a raczej nie - formula Minimalist), radiant neutral trzymam dla Pastereczki
Dziekuję, kochana jesteś że o mnie pomyślałaś, ale dla mnie już Subtle Ivory jest już ciut za ciemne, idealne będzie dopiero Gentle Ivory.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 23:28   #19
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A widzisz, mi tez te mineralki wydaja sie dosc ciemne. Tzn nauczona doswiadczeniem z EDM i Buff'd wybralam ze srodka, a tu zonk - tylko jeden jasnoscia sie nadaje i to ledwo co.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 23:36   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Tzn. ja akurat mam próbkę Subtle Ivory z formuły elemental od Dominki i jest dla mnie właśnie odrobinę za ciemny, ale tonacja, ilość żółci - ideał. Dlatego koloru Gentle Ivory jestem praktycznie pewna.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:11   #21
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dzisiaj mam na sobie Lauress Minimalist, kolor Subtle Neutral.
Z krycia i konsystencji na buzi jestem zadowolona. Dziewczyny, nie bojcie sie ze ta formula nie kryje! nazwa Minimalist oznacza minimalny sklad, a nie sile krycia. Kryje porzadnie, nie wiem czy nie lepiej w moim przypadku niz Intensive EDM. Niestety kolor nie jest dla mnie idealny. Musze wyprobowac Ivory, ale mam go tylko w odcieniu Radiant, bede musiala zamowic Subtle Ivory. Wyraznie brakuje w nim dla mnie zoltawych tonow i odcina mi sie od szyi. Kolorystyka Neutral jest bardzo "neutral", taki srednio jasny bez. Brakuje mi odrobinki kremowosci jaka jest np. w Cover Me EG, ale byc moze to kwestia formuly - Minimalist przeznaczony jest dla mieszanych w kierunku tlustych cer wiec zapewne jest bardziej sucha. Nastepne moje zamowienie to beda na pewno probki formuly Elemental w bardziej zoltych odcieniach.
Nie zdecydowalam jeszcze, czy wole Lauress czy EG. W tym miesiacu czeka mnie duzo dalszych testow
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:05   #22
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam na sobie Lauress Minimalist, kolor Subtle Neutral.
Z krycia i konsystencji na buzi jestem zadowolona. Dziewczyny, nie bojcie sie ze ta formula nie kryje! nazwa Minimalist oznacza minimalny sklad, a nie sile krycia. Kryje porzadnie, nie wiem czy nie lepiej w moim przypadku niz Intensive EDM. Niestety kolor nie jest dla mnie idealny. Musze wyprobowac Ivory, ale mam go tylko w odcieniu Radiant, bede musiala zamowic Subtle Ivory. Wyraznie brakuje w nim dla mnie zoltawych tonow i odcina mi sie od szyi. Kolorystyka Neutral jest bardzo "neutral", taki srednio jasny bez. Brakuje mi odrobinki kremowosci jaka jest np. w Cover Me EG, ale byc moze to kwestia formuly - Minimalist przeznaczony jest dla mieszanych w kierunku tlustych cer wiec zapewne jest bardziej sucha. Nastepne moje zamowienie to beda na pewno probki formuly Elemental w bardziej zoltych odcieniach.
Nie zdecydowalam jeszcze, czy wole Lauress czy EG. W tym miesiacu czeka mnie duzo dalszych testow
Ja mam dziś dokładnie ten sam produkt na sobie i jest ładnie, ale mam wrażenie, ze skóra mi się po nim szybciej przetłuszcza niż po Elemental. Może to być jednak problem nieprzespanej nocy i szczególnie stresującego dnia więc będę jeszcze raz testować tą formułę, bo na twarzy naprawdę wygląda ładnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:13   #23
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
...
Nie zdecydowalam jeszcze, czy wole Lauress czy EG. W tym miesiacu czeka mnie duzo dalszych testow

EG to skrót od jakiej firmy?? wybaczcie,że pytam tutaj ale tych firm jest tyle ze już sie zamotałam :P a jestem początkująca w tym temacie
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:02   #24
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez natasza87 Pokaż wiadomość
EG to skrót od jakiej firmy?? wybaczcie,że pytam tutaj ale tych firm jest tyle ze już sie zamotałam :P a jestem początkująca w tym temacie

nataszo
chodzi o Earthen Glow Minerals również wysoko oceniana marka mineralna.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:15   #25
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
nataszo chodzi o Earthen Glow Minerals również wysoko oceniana marka mineralna.

dziękuje bardzo !! Kolejny raz napisze : jestescie bezcenne !! )
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:18   #26
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja właśnie dzisiaj zrobiłam zamówienie, wzięłam trzy sample gentle ivory w różnych formułach i różu angelic. Już zacieram ręce w oczekiwaniu na pierwsze testy
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:35   #27
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy ma ktoś porównanie jednego koloru w różnych formułach? Ciekawa jestem czy są jakieś różnice w odcieniach pomiędzy formułami.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:42   #28
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś porównanie jednego koloru w różnych formułach? Ciekawa jestem czy są jakieś różnice w odcieniach pomiędzy formułami.
Porównam, jak tylko dotrze moje zamówienie.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:59   #29
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czy ktoś miał primery? Zastanawiam się ile wydać
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:02   #30
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Porównam, jak tylko dotrze moje zamówienie.
Byłabym Ci bardzo wdzięczna, zwłaszcza że też celuję w Gently Ivory, więc może i o fotki będę Cię prosić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.