nowości Oriflame - Strona 195 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 20:32   #5821
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: nowości Oriflame

Dzięki! Dzięki Już mnie parę rzeczy kusi
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 20:35   #5822
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

Ja się w końcu skusiłam na 'pełnowymiarowy' zapach Preciuos, bo zawsze tylko próbki i próbki.
Jest tu jeszcze jakas fanka tego zapachu?
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 20:40   #5823
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Dziękuję obu dziewczynom.

I z ulgą stwierdzam, że nic mnie w tym katalogu nie zainteresowało. Z ulgą - bo wyjeżdżam w połowie czerwca na miesiąc, więc nie mogłabym i tak z niego zamówić. Zważywszy na moje zapasy kosmetyków to sama korzyść.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 20:48   #5824
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Zainteresowała mnie nowa seria, baza pod makijaż, odżywka do rzęs i mikrodermabrazja (na zapas).
edit: I żel pod oczy w jajeczku.

Ja też wezmę mikrodermabrazję I jeszcze z nowej serii balsam, scrub i żel. Chociaż przez te trzy tygodnie pewnie jeszcze milion razy zmienię zdanie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:00   #5825
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Dziękuję za katalog Oprócz nowej serii nie zainteresowało mnie nic, ale pewnie i tak obejdę się bez niej. Z 08 w końcu nie wiem czy coś zamówię, bo nic nie potrzebuję ani nic nie jest mi koniecznie potrzebne
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:02   #5826
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Ja też wezmę mikrodermabrazję I jeszcze z nowej serii balsam, scrub i żel. Chociaż przez te trzy tygodnie pewnie jeszcze milion razy zmienię zdanie
Ja też, jeśli już coś wezmę, to pewnie tylko mikrodermabrazję Zwłaszcza że jest w niskiej cenie
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:06   #5827
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Myślicie, ze jak złoze pod koniec tyg zamowienie, to zalapię się jeszcze na te smakowite błyszczyki?
Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
To pewnie zależy od miejsca. U mnie są narazie dostępne wszystkie, ale gdzieś juz są braki
Dokładnie. W Krakowie już nie ma ani lukru ani czarnej porzeczki Nie wspominając już o myjce za 1zł, która to jest wyprzedana

A testowałam dziś ten żel do mycia rąk bez wody i może i rąk brudnych nie miałam, ale po jego użyciu faktycznie ani się ręce nie kleją, ani nie są tłuste ani nic. I nawet zapach szybko znika. Także biorę to cudo

A co do 9 to faktycznie nic ciekawego w nim nie ma Nawet nowa seria jakoś mnie nie kusi... Niby fajny się wydaje zapach tej małej wody Bahia Twilight, ale jakoś mi na lato nie pasuje i raczej nie planuję zakupu. Jedynie odżywka do brwi tak naprawdę mnie kusi, bo tak fajnie ją pokazali, że nie sposób się oprzeć Nooo, chyba że się okaże że wcale taka morska nie jest, a najzwyczajniej bezbarwna, to...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-05-28 o 21:09 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 21:11   #5828
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: nowości Oriflame

Ja niestety w brakach mialam ecollagen pod oczy dla mamy a zamawialam o 16. Sobie tylko filtr spf 30 wzielam.
Z nowego katalogu to tylko mikrodermabrazja wydaje sie kuszaca, chociaz sadze, ze i we wrzesniu bedzie w promocji wiec nie wiem czy w koncu zamowie...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:11   #5829
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

dzięki Pending
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 22:46   #5830
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Cool Dot.: nowości Oriflame

Dzięki za nowy katalog!!!
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 08:37   #5831
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: nowości Oriflame

Orientujecie się może czy ta nowa odzywaka do rzęs rózni się czymś od tej juz wycofanej czy po prostu zmieniła tylko opakowanie? Macie w ogole jakies doświadczenia z tą poprzednią odżywka? Na KWC nie ma zbyt pochlebnych opinii. Kiedys miałas jakąs odżywkę z Ori, ale w jeszcze innym opakowaniu, bo to było baaardzo dawno temu i jakaś za specjalna ona nie była... ?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 08:43   #5832
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: nowości Oriflame

Wykupiłyście mi lukier Zamówiłam toffie dla siebie i brzoskwinię dla kumpeli. Oprócz tego skromnie-tusz pogrubiający i tusz do rzęs i kresek. Zobaczymy cóż to za cudo
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 08:50   #5833
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Orientujecie się może czy ta nowa odzywaka do rzęs rózni się czymś od tej juz wycofanej czy po prostu zmieniła tylko opakowanie? Macie w ogole jakies doświadczenia z tą poprzednią odżywka? Na KWC nie ma zbyt pochlebnych opinii. Kiedys miałas jakąs odżywkę z Ori, ale w jeszcze innym opakowaniu, bo to było baaardzo dawno temu i jakaś za specjalna ona nie była... ?
mam ta wczesniejsza odzywke.....czasem ja stosuje ale w zasadzie nie widze zadnej roznicy przed i po zastosowaniu....
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 09:15   #5834
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Witajcie

Wczoraj odebrałam swoje zamówienie z 8, wzięłam w końcu:

- błyszczyk lukier - jednak się skusiłam tzn. w ogóle to zamówiłam dwa, lukier i brzoskwinię, potem sprawdziłam, który mi się bardziej podoba i brzoskwinię od razu oddałam Nie miała czasu jechac oglądać nowości, więc postanowiłam sprawdzić innym sposobem Brzoskwinia była jakaś taka zwyczajna, a poza tym na moich ustach to nawet się nie błyszczała
A lukier podoba mi się bardzo, ślicznie pachnie, kolorek daje praktycznie niewidoczny (o to mi chodziło), w ogóle nie wysusza ust, nie klei się i ładnie błyszczy. Wydaje mi się tylko, że długo nie trzyma się na ustach, ale to nic, szybciej zużyję

- żel do mycia rąk - jeszcze nie używałam, ale fajnie pachnie cytruskami, myślę, że będzie b. dobrze odświeżac

- maseczkę z bambusem i oliwką do włosów

- lawendowy płyn do kąpieli stóp - też jeszcze nie używałam, ale planowałam jego zakup już przy poprzedniej promocji i teraz uległam. Podoba mi się zapach, myślę, że będzie faktycznie przyjemny i relaksujący dla stópek zmęczonych upałami...

- krem do ciała na lato - tu mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to na razie się nie wypowiem, ale hm. Po pierwsze, owocowo nie pachnie - zwykłym kremem też nie, więc chociaż tyle dobrze. W sumie jest to nawet miły dla nosa zapach, prawie niewyczuwalny, ale liczyłam na coś więcej. Poza tym posmarowałam dziś nim rano ręce i hmm, gdzie to rozświetlenie? Może dałam go za mało, ale nic, zupełnie nic nie widać.

I to już koniec moich zakupów, trochę przystopowałam tym razem

Za to z 9 podobają mi się:
- balsam, scrub, żel pod prysznic i mydełka z serii Bahia - to wezmę na 100%
- płyn do demakijażu 3 w 1

Też niewiele jak na moje możliwości

Mikrodermabrazja jest w dobrej cenie, kiedyś się nad nią zastanawiałam, ale na lato to chyba nie bardzo, więc się wstrzymam.

A co do odżywki do rzęs i brwi - kiedyś ją miałam i po pierwsze, nie widziałam żadnych pozytywnych efektów z jej stosowania, a po drugie, po pewnym czasie zaczęła mi podrażniać oczy (puchły mi powieki).
Ale znam trzy wielkie fanki tego specyfiku - używają go od dawna i nie rezygnują, więc może im pomaga.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:29   #5835
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: nowości Oriflame

CHAMSTWO, CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO!

Oto co mi się przytrafiło - osoba trzecia odebrała moje zamówienie z Ori, które przyszło na adres domowy. Wracam do domu - paczka w jednym rogu poklejona taśmą DHL. Otwieram - w środku wymiętoszona faktura i wszystko... oprócz DARMOWYCH perfum Nomadic. Dzwonię do Ori - tu mi mówią, że paczka nie powinna być przyjęta, bo powinna być nienaruszona i tylko obklejona taśmą Ori. Dobrze mówię, ale: 1) nikt nie podarował mi regulaminu DHL, więc skąd miałam go znać? 2) co teraz? Dzwonię do DHL. Paczka przyszła uszkodzona już z W-wy. Kamień z serca o tyle, że mają to w kompie. Teraz muszę czekać, aż przyjedzie kurier (dziś już nie,bo... pracował do 15.00 i spiszemy protokół reklamacyjny dot. uszkodzenia. Później jego kopię muszę wysłać do Wwy do Ori. Co dalej, jeszcze nie wiem. Na razie jestem niesamowicie zdenerwowana, dawno tak nie klęłam jak teraz. A na usta ciśnie mi się jedno słowo, które zaraz wygwiazdkuje mi wizażowy cenzor, więc sobie je podaruję.

Dziewczyny uważajcie na przesyłki! :\

Btw Miała już może któraś z Was takie doświadczenie?
Btw 2 Snow, błagam, nic nie mów - ten Ori chyba nie był mi pisany
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:01   #5836
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oczywiści enie było błyszczytka toffi z 9-tki jeszcze nic.
Ale ten początek katalogu Bahia cały będzie mój, no i mydełka obowiązkowo
To ja będę czekać na recenzję tych kosmetyków, bo mnie też kuszą Te wody toaletowe wyglądają bosko

Fajnie, że jest różowa seria Optimals w promocji, bo chcę piankę do mycia buźki zamówić i może jeszcze coś
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:01   #5837
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości Oriflame

Dubel
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2007-05-29 o 15:03 Powód: dubel
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:05   #5838
kasia280
Raczkowanie
 
Avatar kasia280
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Londyn/ Rzeszów
Wiadomości: 102
Dot.: nowości Oriflame

Ja miałam i mam już drugą Preciuos Dla mnie to niesamowity zapach, trochę za mocny, ale bardzo elegancki.
Doskonały na wieczór...
pozdrawiam
kasia280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:08   #5839
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: nowości Oriflame

Zamówiłam błyszczyki, na szczęscie nie było braków
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 16:09   #5840
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Ciągle używam podkładu adaptacyjnego Light Ivory i tak jak na początku uważam, że jest genialny. Łatwo się rozprowadza, pięknie stapia z cerą i w ogóle super ekstra Z tego kosmetyku Oriflame jestem najbardziej zadowolona i mogę go polecić z czystym sumieniem. Za 29,90zł w promocji to jak za darmo.

Dzisiaj odbieram podkład adapt. Natural Beige I czarny tusz do kresek.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 16:21   #5841
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: nowości Oriflame

ja mam nadzieję, żw swojego lukrowego błysia dostanę, bo inaczej się bardzo wkurzę żeby nie było tak jak z płynem kokosowym. zamówiłam w styczniu i do tej pory go nie zobaczyłam babka cały czas twierdziła, ze jest w brakach, a potem że nie przyjdzie bo coś tam
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:42   #5842
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: nowości Oriflame

W Poznaniu były dziś wszystkie kolory błyszczyków.
Co do myjki za złotówkę to ona się nie skończyła tylko jeszcze nie dojechała - powinna się dopisywać przy następnych zamówieniach. O ile dojedzie
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:24   #5843
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
W Poznaniu były dziś wszystkie kolory błyszczyków.
I w Krakowie już nawet są wszystkie z powrotem Chyba zaraz zamówię, co chcę. Choć w sumie sama tych błyszczyków nie chcę, ale cieszę się w imieniu Hexxany której to smaki wczoraj wykupili.
Po wczorajszych i dzisiejszych testach namyśliłam się w końcu na Aromabliss Awakening Podoba mi się, choć liczyłam, że nuta cytrysowo-kardamonowa będzie wyraźniejsza, ale mimo wszystko i tak jest to świetny zapach na lato, więc biorę. Oby mnie tylko nie uczulił tak jak Embrace...
Biorę jeszcze tylko ten antybakteryjny żel do rąk i krem do ciała na lato. I tyle.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:50   #5844
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
CHAMSTWO, CHAMSTWO I JESZCZE RAZ CHAMSTWO!

Oto co mi się przytrafiło - osoba trzecia odebrała moje zamówienie z Ori, które przyszło na adres domowy. Wracam do domu - paczka w jednym rogu poklejona taśmą DHL. Otwieram - w środku wymiętoszona faktura i wszystko... oprócz DARMOWYCH perfum Nomadic. Dzwonię do Ori - tu mi mówią, że paczka nie powinna być przyjęta, bo powinna być nienaruszona i tylko obklejona taśmą Ori. Dobrze mówię, ale: 1) nikt nie podarował mi regulaminu DHL, więc skąd miałam go znać? 2) co teraz? Dzwonię do DHL. Paczka przyszła uszkodzona już z W-wy. Kamień z serca o tyle, że mają to w kompie. Teraz muszę czekać, aż przyjedzie kurier (dziś już nie,bo... pracował do 15.00 i spiszemy protokół reklamacyjny dot. uszkodzenia. Później jego kopię muszę wysłać do Wwy do Ori. Co dalej, jeszcze nie wiem. Na razie jestem niesamowicie zdenerwowana, dawno tak nie klęłam jak teraz. A na usta ciśnie mi się jedno słowo, które zaraz wygwiazdkuje mi wizażowy cenzor, więc sobie je podaruję.

Dziewczyny uważajcie na przesyłki! :\

Btw Miała już może któraś z Was takie doświadczenie?
Btw 2 Snow, błagam, nic nie mów - ten Ori chyba nie był mi pisany
Milczę

Ale co do pytania pierwszego - ja w ogóle nie mam zaufania do przesyłek domowych.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:03   #5845
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

W końcu mam eyeliner (no, tusz do kresek). To mój pierwszy, więc linia wyszła dość pokracznie i grubo, ale łatwo można ją zmniejszyć patką kosmetyczną. Za drugim razem linia wyszła cienka, więc jest ok. Kolor jest ładny, czarny. Eyeliner dość długo zasycha. Efekt jest olśniewający Polecam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 21:03   #5846
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: nowości Oriflame

Cześć dziewczyny
Rzadko co się udzielam ale obserwuję wątek..i mam do Was takie pytanko
Niedługo będę dawała swoje zamówionko dla konsultantki i zastanawiam się nad Perłowym pudrem nabłyszczającym do ciała z serii Pearl..ten taki z puszkiem...w internecie mało o nim opinii..więc może któraś z was go miała/ma i może opisać wrażenia..czy na prawdę nadaję połysk skórze..nie obsypuje sie?
Albo może ktoraś może zrobić foto na kawałku ciała ?
Z gory dzięki za opinie

A ja sobie wziełam brzoskwiniowy błyszczyk
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 07:36   #5847
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: nowości Oriflame

Zlozylam zamowienie w poniedzialek i data dostarczenia jej mial byc 30.05 czyli dzis a paczka przyszla wczoraj juz(niech sie wkoncu zdecyduja kiedy ta paczke wysla)do tego dostalam cennik z katalogu 8 zamiast 9 i biuletyn ktorego wogule nie zamawialam,ktory obowiazywal w kat 6-7Wogule widac ze ta paczka byla pakowana na szybko,dobrze ze kosmetyki sie zgadzaja Ehh...
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 08:48   #5848
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W końcu mam eyeliner (no, tusz do kresek). To mój pierwszy, więc linia wyszła dość pokracznie i grubo, ale łatwo można ją zmniejszyć patką kosmetyczną. Za drugim razem linia wyszła cienka, więc jest ok. Kolor jest ładny, czarny. Eyeliner dość długo zasycha. Efekt jest olśniewający Polecam.
Fenris, czy mówisz, może o tuszu do kresek z katalogu 8, ze strony 65
Właśnie zastanawiałam się wcześniej nad tym tuszem , ale, że nigdy przedtem nie używałam takiego tuszu, więc bałam się, że wymaga precyzji i że będą to pieniądze wydane w błoto
Ale po Twojej opini zaczyna mnie kusić na nowo
Zastanawiają mnie odcienie w realu: brown, charcoal-jaki to właściwie kolor ...oraz czy black-jest intensywną czernią

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Rzadko co się udzielam ale obserwuję wątek..i mam do Was takie pytanko
Niedługo będę dawała swoje zamówionko dla konsultantki i zastanawiam się nad Perłowym pudrem nabłyszczającym do ciała z serii Pearl..ten taki z puszkiem...w internecie mało o nim opinii..więc może któraś z was go miała/ma i może opisać wrażenia..czy na prawdę nadaję połysk skórze..nie obsypuje sie?
Albo może ktoraś może zrobić foto na kawałku ciała ?
Z gory dzięki za opinie

A ja sobie wziełam brzoskwiniowy błyszczyk
Podpinam się pod pytanko, także ciekawi mnie ten puder, oraz dołączony do niego puszek-jaki jest
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 09:05   #5849
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Fenris, czy mówisz, może o tuszu do kresek z katalogu 8, ze strony 65
Właśnie zastanawiałam się wcześniej nad tym tuszem , ale, że nigdy przedtem nie używałam takiego tuszu, więc bałam się, że wymaga precyzji i że będą to pieniądze wydane w błoto
Ale po Twojej opini zaczyna mnie kusić na nowo
Zastanawiają mnie odcienie w realu: brown, charcoal-jaki to właściwie kolor ...oraz czy black-jest intensywną czernią
Tak, mam ten tusz do kresek. Black jest intensywną czernią. Ja wczoraj malowałam się takim wynalazkiem pierwszy raz, więc ogólnie nie wiem czy wymaga precyzji. Normalnie malowałam się kredką w ołówku. Trzeba chwilę poczekać, żeby eyeliner zasechł, ale jak już zaschnie, to trzyma się bardzo długo i dobrze. Można nim zrobić i cienką i grubą linię. Można go poprawiać patką. Myślę, że będziesz zadowolona W promocji jest bardzo tani.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 09:15   #5850
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tak, mam ten tusz do kresek. Black jest intensywną czernią. Ja wczoraj malowałam się takim wynalazkiem pierwszy raz, więc ogólnie nie wiem czy wymaga precyzji. Normalnie malowałam się kredką w ołówku. Trzeba chwilę poczekać, żeby eyeliner zasechł, ale jak już zaschnie, to trzyma się bardzo długo i dobrze. Można nim zrobić i cienką i grubą linię. Można go poprawiać patką. Myślę, że będziesz zadowolona W promocji jest bardzo tani.
ja to nawet kretką w ołówku się nie maluje, no chyba, że jest jakaś bardzo miękka to wtedy o ten zabieg się pokusze, ale tak właśnie myślałam o zastosowaniu takiego tuszu na górnej powiece oka, tylko nie wiem jaki kolor wybrać, maluje się zawsze tuszami w odcieniu brown/black, makijaż jest w odcieniach złotych, po brązy i zielenie, dlatego jaki do takiego makijażu poecacie odcień tuszu
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.