Trądzik - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 01:55   #601
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Trądzik

jak czytalam niektore wypowiedzi, to czulam sie jakby mi ktos wyjmowal slowa z ust, lub dawne przemyslenia i postepowanie

tradzik skonczyl mi sie kilka lat temu, czasem cos mi wyskoczy, ale tradzikiem tego nazwac nie moge.....jednak mam jego pozostalosc, rozszerzone pory i pojedyncze blizny, ktore sa malo widoczne, dla innych osob nawet niewidoczne, ale ja mam obsesje i je widze niestety

marzy mi sie dotrzec do stanu idealnej cery, stad musze zmniejszych pory oraz usunac blizny, mimo, iz nie sa widoczne, chce to zrobic dla swojej satysfakcji, poniewaz, codziennie o tym myske i doluje sie z tego powodu...
zastanawiam sie nad laserem, ale nie wiem w jakim stopniu to pomoze, poki co bylam na zabiegach dermabrazji i jestem z nich zadowolona

wracajac do tematu przezyc, to przechodzilam przez zachowania typu: zadna kapiel na basenie, czy w jeziorze, a jak juz to zaraz po niej uciekalam sie pudrowac,zeby przyslonic moje niedoskonalosci skory, rowniez odpowiednia fryzura, akurat wtedy grzywki nie nosilam, bo czoło wygladalo ok, ale wlosy mialam prawie na policzkach haha, nie chcialam ich pokazywac....glowa spuszczona w dol np w tramwaju, autobusie......jednak nigdy nie mialam przez to poczucia male wartosci, owszem byl to moj ogromny kompleks, ale zawsze staralam sie czuc ladna i aktrakcyjna, niestety roznie mi to wychodzilo.....mysle, ze gdyby ktos mnie spotkal z 7-5 lat temu, to by mnie nie poznal, tak bardzo sie zmienilam

uwazam, ze kobieta naprawde robi sie coraz piekniejsza z wiekiem, wiec troche wiary w siebie i pozytywnego myslenia dziewczyny, a wszystko jakos sie potoczy
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:17   #602
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Własnie ktoś chciał mi dociąć i napisał żebym nie przesadzała z makijażem. .
Jakby to ode mnie zależało Wrrr... :/
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 17:08   #603
karollaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik

Problem tradziku nie oszczedzil i mnie. grzywka, pazurki, ciemne swiatlo i wstawanie o 6 rano . znam to wszystko z wlasnego doswiadczenia, wylane lzy , zalamanie nerwowe. walcze z tradzikiem dobrych pare lat.bylam u kilku dermatologow, stosowalam rozne nowinki kosmetyczne, rozwiez odwiedzilam ginekologa i przez pol roku bralam tabletki diane35 i tez 0 efektow. teraz od 3 meisiecy stosuje differin wraz z mascia robiona , a wczesniej przez meisiac bralam unidox. teraz 2 razy w tygodniu mam stosowac differin a w pozostale dni klindacin i jeszcze tabletki metronidazol. jutro wybieram sie na oczysczanie ultradzwiekami. czytalam wlasnie ze wielu osobom pomogly te specyfiki ktorych ja uzywalam badz uzywam ale na mnie to nie dziala ciagle wierze ze bedzie lepiej , choc mam czeste chwile zwatpienia, chce byc silna i wygrac ta nierowna walke z tradzikiem.
karollaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:00   #604
czereśniowa
Przyczajenie
 
Avatar czereśniowa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 13
GG do czereśniowa Send a message via Skype™ to czereśniowa
Dot.: Trądzik

używała któraś z Was połączenia: Zineryt, Isotrexin i robione tabletki ichtiolowe? jeśli tak to chciałabym wiedzieć czy Wam pomogło? bo mnie tak średnio.
__________________
come play with me it's pure game.
czereśniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:25   #605
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Trądzik

Trądzik mam od niepamiętnych czasów. Bez podkład nie umiałam wyjśc na ulicę. Teraz postanowilam regularnie chodzic do dermatologa( a propo jutro idę na wizytę, bo maść mi się skończyła, a tak w ogóle to po 2 tygodniach przestały być efekty, wręcz przeciwnie wysypało mnie w jakis dziwny sposóbi nie chce zejść). Ale do czego zmierzam, pogodziłam sie z tym że mam trądzik i przestałam się go wstydzić, zawsze miałam straszne psychiczne problemy z jego powodu, czułam się nieatrakcyjna, zakompleksiona. Teraz go leczę i akceptuję, gdyz jest to choroba jak każda inna i nie ma co z tego powodu się załamywać, większość ludzi to ma. Przestałam używać podkładu, bo to tylko męczy skórę i zapycha pory, nie zakrywam twarzy włosami, nic. Chodzę dumnie z podniesiona głową i mimo iz mam wysypane krostkami policzki, faceci na ulicy patrzą sie na mnie z zainteresowaniem, nie z obrzydzeniem. I tak na prawdę to często trądzik nie rzuca sie w oczy, ludzie go akceptują, to tylko my same go wyolbrzymiamy, i tak bardzo, mocno widzimy i nam przeszkadza. Spokojnie leczcie go i sie niczym nie przejmujcie, to kiedyś zniknie. Musze dodać ze jeszcze mam problem z plecami, dekoldem i ramionami. Ale sobie postanowiłam że nie bede sie czuła gorsza tylko dlatego że mam trądzik !
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:52   #606
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Trądzik

Lily, podziwiam Twoje podejście do tej sprawy Mam nadzieję, że kiedyś też tak będę mogła napisać
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:28   #607
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Lily, podziwiam Twoje podejście do tej sprawy Mam nadzieję, że kiedyś też tak będę mogła napisać
Musisz się przełamać Nie możesz być więźniem choroby, która można pokonać. Trzeba się odważyć. Wyjdź raz, drugi z domu bez podkładu i zobaczysz, że nic się nie stanie, nikt nie będzie na ciebie dziwnie patrzeć.

Pamiętam że gdy po jakimś czasie nie uzywania podkładu, nałożyłam go, bo mnie wysypało mocno, to dziewczyny na mnie krzyczały, że po co go nakładam, że zwariowałam.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 08:31   #608
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

ja nie mam zadnej nadziei, ze pozbede sie krop i ze bede miec ladna cere. nigdy to nie nastapi, a to dlatego, ze moja cera jest mieszana, a przy takiej to najczesciej wychodza te paskudne niespodzianki.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:25   #609
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Dziewczyny!
Znajoma mojej mamy poleciła mi dodatkowo do leczenia branie Diane 35
chce posłuchać waszych opinii w tej kwestii. Wasze zdanie i doświadczenia są dla mnie bardzo ważne
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:38   #610
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

_eLeKtroda_ poszukaj w wyszukiwarce watku o dianie 35. tam dziewczyny pisaly co i jak. ja osobiscie bronie sie przed diana, gdyz sa to tabletki starej generacji z duza dawka hormonow.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:41   #611
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

AaniaA szukałam , ale tak dużo jest tych opinii, pisza nawet o śmierci , że trudo mi odróżnić już co jest mitem a co faktem!
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 09:45   #612
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja nie mam zadnej nadziei, ze pozbede sie krop i ze bede miec ladna cere. nigdy to nie nastapi, a to dlatego, ze moja cera jest mieszana, a przy takiej to najczesciej wychodza te paskudne niespodzianki.

Wszystkie które mamy trądzik, mamy cerę mieszaną. No pewnie ze jeszcze nie raz w życiu coś wyskoczy, ale tu chodzi o to ze nie będzie sie miało całej twarzy w wypryskach, bo to da sie wyleczyć, tylko potrzeba czasu, wytrwałości, dobrego dermatologa i systematyczności. Troche wiary
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:46   #613
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

prawda jest taka, ze kazde pigulki antykocepcyjne maja duzo skutkow ubocznych i zadne nie sa idealne. nie tylko o dianie slyszalam takie rzeczy jak smierc, depresja, itd. na kazda kobiete rozne tabletki roznie dziajaja. i nie jest powiedziane, ze jesli jednej dziewczynie tradzik zniknal po dianie, to od razu wszystkim pozostalym takze. najlepiej zrob sobie badania hormonow, pojdz potem z wynikami do dobrego endokrynologa-ginekologa i on powinien Ci dobrac odpowiednie dla Twojego organizmu tabletki antykoncepcyjne. a ile masz lat Kochana?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 09:51   #614
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Mam 16 lat
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:03   #615
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

to moze nie warto lykac w tym wieku pigulek. jeszcze mloda jestes. pewnie hormony Ci niestety wariuja . mam nadzieje, ze potem bedzie wszystko w porzadku i cere bedziesz miec naprawde ladna. zycze Ci tego z calego serca.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:08   #616
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

dzieki.., ale wiesz nadzieje mam raczej nikłą, bo już 4 lata z tym walcze i nic ..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 10:11   #617
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Trądzik

_eLeKtroda_, po pierwsze wydaje mi się, że 16 lat to za mało, żeby trądzik leczyć hormonami. Jeszcze się zmieniasz, wszystko Ci się stabilizuje i niepotrzebnie byłoby "zaśmiecać" organizm hormonami.
Po drugie - brałam Dianę. Na trądzik właśnie. Początkowo było super, poprawiała mi się cera. Ale nigdy nie doszła do ideału. Potem nagle przestało się poprawiać i ciągle było tak samo -nijak. Nie tragicznie, ale źle. I wtedy dopiero zaczęłam czytać różne opinie na temat Diany i trądziku i się trochę przestraszyłam - wiele dziewczyn pisało, że też właśnie miały tak jak ja - poprawa, a potem przerwa i pogorszenie. Wiele dziewczyn pisało też, że po odstawieniu Diany przychodzi straszne pogorszenie, że jest gorzej niz było wcześniej. Podjęłam więc decyzję, że nie będę się truła czymś co jak przestanę brać, może mi pogorszyć cerę. Bałam się, że przyjdzie pogorszenie tak jak u niektórych, ale całe szczeście - nie przyszło, wszystko zostało tak, jak było pod koniec brania Diany.
A jeśli chcesz się leczyć hormonami, to na początku polecam Ci - zrób sobie badania poziomu hormonów - będziesz wtedy wiedziała, czego masz za mało a czego za dużo i będziesz sobie mogła dobrać dobrze tabletki. Bo jesli weźmiesz Dianę ot tak, i potem się okaże, że hormonu który zawiera Diana masz już i tak bardzo dużo, to możesz bardzo zachwiać sobie równowagę hormonalną.
W skrócie - jeśli chcesz hormony, to tylko i wyłącznie po badaniu poziomu hormonów!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:05   #618
domini5
Raczkowanie
 
Avatar domini5
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Rembridge Warszawka
Wiadomości: 223
Thumbs up Dot.: Trądzik

Ja jestem po pierwszym opakowaniu Diana 35 jednakże ja mam 21 lat i juz nie naleze do grona nastolatek jak ty ,w stosunku do innych opini ja toleruje Diane bardzo dobrze nic mi nie dolega, jednakże o poprawie cery jeszcze nic nie moge powiedziec choć lekkie pozytywne zmiany juz widze, dam znać jak sie zacznie cos dziac nalezy pamietac o badaniach by sprawdzic czy watroba nie odmowia posłuszństwa pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia w walce o piekną cere Dzisiaj lece do dermatologa i wierze ze za dwa miesiace bede nie do poznania "Najważniejsza jest nadzieja ona nigdy nie umiera" że bedzie dobrze
domini5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 11:29   #619
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
większość ludzi to ma.
Z tym się nie zgodzę.




Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Znajoma mojej mamy poleciła mi dodatkowo do leczenia branie Diane 35
chce posłuchać waszych opinii w tej kwestii. Wasze zdanie i doświadczenia są dla mnie bardzo ważne
Brałam Diane przez rok (w wieku 23 lat). Na cerę nic mi nie pomogła, skutków ubocznych też żadnych nie odczułam.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 11:32   #620
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Z tym się nie zgodzę.






Brałam Diane przez rok (w wieku 23 lat). Na cerę nic mi nie pomogła, skutków ubocznych też żadnych nie odczułam.
ja po Dianie mam skóre w stanie prawie idealnym a przed było baaardzo źle...
Na cere jeszcze pomagał tak samo harmonet ale miałam problemy z krążeniem po nim..
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 14:19   #621
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Za 2 godziny mam wizytę u nowej dermatolog az się boję co mi zapisze...

_eLeKtroda_ zgadzam się z Limonatką, że jesteś za młoda na leczenie hormonalne, zwłaszcza na tak silne jak Diane. Wytrzymaj jeszcze te 2 miechy i będziesz pewna czy leczenie przyniosło jakies rezultaty.
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 17:33   #622
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Trądzik

Brałam Diane w wieku 18 lat (od 13 roku życia cierpialam na trądzik). fatalnie się czułam: poranne mdłości, brak apetytu ( schudłam kilka kg ale to dlatego,że nic nie jadłam prócz 3-4 kęsów suchej bułki dziennie), no i dopadła mnie straszna depresja. generalnie źle zniosłam Diane, dlatego szybko zmieniono mi na Cilest i od tego momentu zaczęło mi się poprawiaćobecnie nikt nie może uwierzyć, że miałam straszne problemy z trądzikiem. Miewałam kilkumiesięczne przerwy w braniu tabletek anty, ale w tym czasie trądzik nie powracał za to niestety okazywało się, że muszę je brać i tak, bo niestety mam problemy hormonalne, które już nie wrócą raczej do normy.
Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona do kuracji hormonalnej. Jednak też nie jestem przekonana, czy 16 lat to odpowiedni wiek na branie hormonów, no ale lekarzem nie jestem. Ale na pewno trzeba zrobić badania!! ja spędziłam pół dnia w szpitalu, gdzie robili mi wszelkie możliwe chyba badania hormonalne. Moje wyleczenie z trądziku zawdzięczam w dużej mierze pani ginekolog. Miałam szczęście trafić od razu na rewelacyjną ginekolog i wciąż jestem jej wierna (czyli od 7 lat).

Bardzo lubię wchodzić na ten wątek, ale serce mi się kraję, jak czytam, ile dziewczyn przechodzi przez tę chorobę. Sama kilka lat cierpiałam przez to ( o czym pisałam prawie na początku tego tematu, więc juz się rozpisywac nie będę) i wiem też, że nie można się poddawać i że da się to pokonać
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:04   #623
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Trądzik

Aliszcze, fajnie, że Cilest Ci pomógł - ja biorę, ale nic nie pomaga. Całe szczęście, nie pogarsza też nic

judi87 - czekamy na relacje wizyty u nowego dermatologa
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:12   #624
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Judi87: tak jak powiedziała Limonatka z niecierpliwością czekamy na relacje z wizyty!
Pozdrawiam dziewczyny ;]
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:03   #625
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Trądzik

Limonatka, już od dawna nie biorę Cilestu, biorę Jeanine. Ale Cilest dobrze wspominam, jesli można tak powiedziec o tabletkach Niestety tabletki mają to do siebie,że na jednych działają a na drugich nie
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:22   #626
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Judi87: tak jak powiedziała Limonatka z niecierpliwością czekamy na relacje z wizyty!
Pozdrawiam dziewczyny ;]

Jak narazie jestem bardzo zadowolona Poświeciła mi tyle czasu w ciagu jednej wizyty co moi wszyscy poprzedni razem wzięci podczas wszystkich wizyt O wszystko wypytała, no i wysłała mnie na badania i zapisała nowe leki ( cała litania ). Zobaczymy jak będzie dalej Tak myślę, że jak to nie pomoże to będę błagać o IZOTEK

Będę zdawać relacje jak działa nowa kuracja
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 21:09   #627
karollaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik

jesli chodzi o diane 35 to bralam je przez pol roku. mnie osobiscie nie przyniosly efektow wrecz pogorszenie. skora tylko sie nei lsnila i byla idelanie matowa wiec jak uzywalam podkladu to niezle wygladlao bo sie wogole nie zmywal tylko przez caly dzien byl na swoim mijescu. jesli twoj tradizk ma podloze hormonalne beda dobrym rozwiazaniem wtedy napewno pomoga. osobiscie nie polecam gdyz maja wiele skutkow ubocznych tyje sie po nich i ogolnei sa nie zdrowe, a ich efekty( jesli wogole sa) sa tylko na czas ich brania.
karollaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 09:32   #628
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Jud87: a mówiła coś o stanie Twojej cery?? bo z tego co widać na avatarku wygląda ładnie bardzo I nie mow ze to podklad bo w naszym przypadkku żeby z podkładem ładnie wyglądała to cud ;p
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:24   #629
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Jud87: a mówiła coś o stanie Twojej cery?? bo z tego co widać na avatarku wygląda ładnie bardzo I nie mow ze to podklad bo w naszym przypadkku żeby z podkładem ładnie wyglądała to cud ;p

Tak jak pisałam wcześniej to tylko efekt programu graficznego Zdjęcie jest wyretuszowane Chociaż w avatarku mogę dobrze wyglądać... no ale to tylko iluzja W rzeczywistości moja cera wygląda bardzo źle Najgorsze jest to, że jak jest już dobrze to nagle wszystko wraca Dlatego zastanawiam się nad najsilniejszym lekiem na trądzik
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:42   #630
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Tak myślę, że jak to nie pomoże to będę błagać o IZOTEK
O tak, polecam zdecydowanie izotek albo curacne. Buzia gładka jak pupa niemowlaka

Pzdr
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.