nowości Oriflame - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 19:55   #661
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Dziś wypróbowałam próbki nowych perfum i jest odwrotnie niż na stronach, czyli sap to leaf a leaf to sap i nie wiem które mam wziąć (chciałam sap, więc chyba to teraz będzie leaf) żeby się nie okazało że jednak na stronie były prawidłowe zapachy a próbki są pomylone to taka uwaga ode mnie
Wskazówko ja mam leaf czyli zielony ale pachnie jak sap czyli żółty, wiec w katalogu jest pomylone nie w próbkach
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 19:58   #662
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Spryskałam się w piątek w oddziale oboma tymi zapachami i już wiem,że ich nie kupię !!! Są TRAGICZNIE NIETRWAŁE Leaf przetrwał na mnie jakieś 20 min a Sap około 30 (wiem bo pytałam 3 koleżanek) a chociaż zapachy Oriflame są generalnie nietrwałe na mojej skórze to Freya wytrzymywała dobre 1,5h Po drugie jak wszyscy zauważyli zapachy stron w katalogu są zamienione, za to próbki są OK. Po trzecie te zapachy dziwnie sie rozwijają ja dopóki nie spróbowałam Leaf na skórze byłam nim zachwycona jednak na mnie pachnie po prostu żle, brzydko ziołowo Sap rozwija się lepiej łagodnieje ten okropny anyżek (wiem że tam nie ma anyżku w składzie ale ja go tam czuję ) ale ładny nie jest....Zdecydowanie odradzam...
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-17, 20:16   #663
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982
Spryskałam się w piątek w oddziale oboma tymi zapachami i już wiem,że ich nie kupię !!! Są TRAGICZNIE NIETRWAŁE Leaf przetrwał na mnie jakieś 20 min a Sap około 30 (wiem bo pytałam 3 koleżanek) a chociaż zapachy Oriflame są generalnie nietrwałe na mojej skórze to Freya wytrzymywała dobre 1,5h Po drugie jak wszyscy zauważyli zapachy stron w katalogu są zamienione, za to próbki są OK. Po trzecie te zapachy dziwnie sie rozwijają ja dopóki nie spróbowałam Leaf na skórze byłam nim zachwycona jednak na mnie pachnie po prostu żle, brzydko ziołowo Sap rozwija się lepiej łagodnieje ten okropny anyżek (wiem że tam nie ma anyżku w składzie ale ja go tam czuję ) ale ładny nie jest....Zdecydowanie odradzam...
Na mojej skórze też przetrwały te zapachy ok. pół godz. w porywach do 40 min. Ja chciałam sap (ze str. w katalogu), ale na skórze jakoś inaczej pachnie. jakby spirytus nie wiem nawet jak to określić, a leaf (tez ze str.) dłużej mi pachniał na skórze - już nie mogłam tego zapachu, strasznie nie lubie jaśminu
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 08:30   #664
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Jak u was wytrzymują pół godziny to u mnie pewnie z 5 minut... Ja też niestety jestem osamotnioną konsultantką Ori W szkole same z Avonu... 3 w klasie
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 09:35   #665
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

U mnie to samo Ines-ka 4 w klasie i jeszcze więcej na osiedlu
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 09:39   #666
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

ja co prawda jestem jedna na moją grupę..ale nie panują w niej jakies ekstra relacje miedzy dziewczynaami wiec katalog ogeruję tylko 4 dziewczynom
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 10:41   #667
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Taa i nie dość że Avonówek jest więcej to jeszcze wokół nich więcej klientek niż u nas, czy tylko u mnie tak jest??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 11:26   #668
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Taa... Niektóre są naprawde bezczelne. Pytają się nauczycielek czy chcą coś zamówić, jeśli nauczycielka powie że nie chce to łazi za nią i wymachuje katalogiem... Nie mówię że wszystkie takie są, ale 2 z mojej są naprawde wkurzające. Kiedyś nawet pomazały mi katalog
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:37   #669
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Taa... Niektóre są naprawde bezczelne. Pytają się nauczycielek czy chcą coś zamówić, jeśli nauczycielka powie że nie chce to łazi za nią i wymachuje katalogiem... Nie mówię że wszystkie takie są, ale 2 z mojej są naprawde wkurzające. Kiedyś nawet pomazały mi katalog


Ja czasami mam tak, że w ogóle nie pokazuję katalogu bo np. mam 1000 innych spraw na głowie albo po prostu zapominam go wziąć ze sobą :P Wtedy czasami niektóre dziewczyny same się pytają o niego i są momenty, że aż mi głupio, że nie mam przy sobie ani jednego egzemplarza A jak mam to wtedy zawsze pokażę, polecę coś Ale też nie pokazuję każdej z koleżanek. Nie chcę być nachalna
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 11:39   #670
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: nowości Oriflame

U mnie w szkole to polowa jest w Ori wiec w LO pewnie bede miala sile przebicia (ide do innego ) a w klasie to 17/30 jest w Ori

Ja kiedys zaproponowalam jednej nauczycielce, ale nie nachalnie. Tak zapytalam czy chcialaby moze katalog. Powiedziala, ze nie ale jak cos o powie. I kiedys poprosila o jeden I dzieki temu mam klientke a nie babke, ktora ucieka jak daleko moze na moj widok
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:01   #671
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Bo żeby być dobrą konsultantką trzeba mieć wyczucie A niektórym 'konsultantkom' go brakuje...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 12:34   #672
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

U mnie z tym nie było problemu, na lekcjach w sredniej często miałam katalog na ławce i nauczycielki widząc go po lekcjach prosiły żebym im go zostawiła i przyszla po przerwie, w szkolnym sklepiku dzięki katalogowi zaznajomiłam sie z właścicielką i zawsze u nich mój katalog lezał obok ich avonowskiego, za to miały u mnie tańsze kosmetyki, bo zbierały zamówienia od ludzi przychodzących tam tak samo w bibliotece, kiedys kumpela przeglądała mój katalogtam a ja siedziałamna kompie i pani bibliotekarka poprosiła o katalog i już zawsze nowe katalogi dostawały. Na turystyce tak samo, katalog lezał sobie na ławce i dziewczyny sobie przegladały, tak samo wykładowcy. Nigdy sie nie uganiałam za klientkami. Teraz mam gorzej siedze w domu, jestem na etapie szukania pracy wiec i kontaktów mało, ale moja sasiadka która pracuje po 12 czasem godzin dziennie co drugi katalog robi wieksze zamówienie bo nie ma czasu wyjśc na zakupy, więc latam do niej z katalogami

Zresztą teraz Ori jest dla mnie tylko sposobem na tańsze kosmetyki, a nie sposobem na zarobek, bo poprostu nie potrafię wciskać ludziom czegoś czego nie potrzebują no moge doradzć, powiedzieć co wiem o kosmetyku, al wciskać?? Nie to nie w mojej naturze jest...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 12:46   #673
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
U mnie z tym nie było problemu, na lekcjach w sredniej często miałam katalog na ławce i nauczycielki widząc go po lekcjach prosiły żebym im go zostawiła i przyszla po przerwie, w szkolnym sklepiku dzięki katalogowi zaznajomiłam sie z właścicielką i zawsze u nich mój katalog lezał obok ich avonowskiego, za to miały u mnie tańsze kosmetyki, bo zbierały zamówienia od ludzi przychodzących tam tak samo w bibliotece, kiedys kumpela przeglądała mój katalogtam a ja siedziałamna kompie i pani bibliotekarka poprosiła o katalog i już zawsze nowe katalogi dostawały. Na turystyce tak samo, katalog lezał sobie na ławce i dziewczyny sobie przegladały, tak samo wykładowcy. Nigdy sie nie uganiałam za klientkami. Teraz mam gorzej siedze w domu, jestem na etapie szukania pracy wiec i kontaktów mało, ale moja sasiadka która pracuje po 12 czasem godzin dziennie co drugi katalog robi wieksze zamówienie bo nie ma czasu wyjśc na zakupy, więc latam do niej z katalogami

Zresztą teraz Ori jest dla mnie tylko sposobem na tańsze kosmetyki, a nie sposobem na zarobek, bo poprostu nie potrafię wciskać ludziom czegoś czego nie potrzebują no moge doradzć, powiedzieć co wiem o kosmetyku, al wciskać?? Nie to nie w mojej naturze jest...
ja jestem "Avonówka"ale skoro o konsultantach piszecie to tez cos napisze

Znałam jedną konsultantke Avonu, która WSZYSTKO wciskała nawet gdy wiedziała ze cos jest niezbyt dobre i chwalone przez innych. Jesli chodzi o mnie to są rzeczy przed którymi "ostrzegam" klientke: mówię im, że ja osobiście:
- nie lubie zapachu różowej serii SSS, ale ze mam kilkastałych klientek które lubią zapach
- według mnie wszystkie "kulki" są do bani bo bielą pachy i ubrania a ochrona raczej nijaka, ale jezeli chce spróbować to prosze bardzo tylko żeby potem mi niemarudziła

- tak jest też z biżuterią - jezeli widziałaam coś w COKU i to wyglada lepiej w katalogu niż na żywo, to tez informuję o tym zainteresowaną daną rzeczą osobę

jedna klientka nawet sie zdziwiła czemu jej odradzam niektóre rzeczy ale widać spodobało jej sie to, bo dzięki temu bardziej mi ufa i łatwiej daje sie przekonać bo wie że bedzie zadowolona.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 13:00   #674
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

No właśnie, dobra metoda. Położyć gdzieś obok siebie katalog
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 13:08   #675
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
ja jestem "Avonówka"ale skoro o konsultantach piszecie to tez cos napisze

Znałam jedną konsultantke Avonu, która WSZYSTKO wciskała nawet gdy wiedziała ze cos jest niezbyt dobre i chwalone przez innych. Jesli chodzi o mnie to są rzeczy przed którymi "ostrzegam" klientke: mówię im, że ja osobiście:
- nie lubie zapachu różowej serii SSS, ale ze mam kilkastałych klientek które lubią zapach
- według mnie wszystkie "kulki" są do bani bo bielą pachy i ubrania a ochrona raczej nijaka, ale jezeli chce spróbować to prosze bardzo tylko żeby potem mi niemarudziła

- tak jest też z biżuterią - jezeli widziałaam coś w COKU i to wyglada lepiej w katalogu niż na żywo, to tez informuję o tym zainteresowaną daną rzeczą osobę

jedna klientka nawet sie zdziwiła czemu jej odradzam niektóre rzeczy ale widać spodobało jej sie to, bo dzięki temu bardziej mi ufa i łatwiej daje sie przekonać bo wie że bedzie zadowolona.
Ja tak samo robie Mowie, ze np. lepszy jest ten a nie ten tusz, w tym kolorze bedzie ladniej wygladala itp Zadowolony klient to jets to Dlatego klienci cenia sobie moje porady - bo sa szczere. Ale w mojej klasie jest dziewczyna, ktora wszystkim wciska wszystko z Ori, nawet jak to bubel roku, bo ona nie przyjmuje do wiadomosci, ze cos z Ori jets bublem I mysli, ze zrobi tam nie wiadomo jaka wielka kariere Smieje sie, bo wczesniej maial ambicje, marzenia a teraz liczy sie tylko Ori Kosmetyki udezyly jej do glowy...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 13:09   #676
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
ja jestem "Avonówka"ale skoro o konsultantach piszecie to tez cos napisze

Znałam jedną konsultantke Avonu, która WSZYSTKO wciskała nawet gdy wiedziała ze cos jest niezbyt dobre i chwalone przez innych. Jesli chodzi o mnie to są rzeczy przed którymi "ostrzegam" klientke: mówię im, że ja osobiście:
- nie lubie zapachu różowej serii SSS, ale ze mam kilkastałych klientek które lubią zapach
- według mnie wszystkie "kulki" są do bani bo bielą pachy i ubrania a ochrona raczej nijaka, ale jezeli chce spróbować to prosze bardzo tylko żeby potem mi niemarudziła

- tak jest też z biżuterią - jezeli widziałaam coś w COKU i to wyglada lepiej w katalogu niż na żywo, to tez informuję o tym zainteresowaną daną rzeczą osobę

jedna klientka nawet sie zdziwiła czemu jej odradzam niektóre rzeczy ale widać spodobało jej sie to, bo dzięki temu bardziej mi ufa i łatwiej daje sie przekonać bo wie że bedzie zadowolona.
Dokładnie tak, jak dla mnie powinno to być nawet w drogeriach że mi ktoś odradza bubel, szczerze, a nie wpycha go tylko po to by zarobić, mam jedną taka drogerię gdzie przez przypadek weszłam i chciałam kupić peeling , pani mi go odradzała mówiąc ż wiele osób się skarzy, no i wzięłam inny z którego jestem zadowolona.
Ehh marzenia żeby wszedzie tak było...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 13:22   #677
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Dokładnie tak, jak dla mnie powinno to być nawet w drogeriach że mi ktoś odradza bubel, szczerze, a nie wpycha go tylko po to by zarobić, mam jedną taka drogerię gdzie przez przypadek weszłam i chciałam kupić peeling , pani mi go odradzała mówiąc ż wiele osób się skarzy, no i wzięłam inny z którego jestem zadowolona.
Ehh marzenia żeby wszedzie tak było...
Marzenia... Ale wiesz z drugiej strony jakby tak kazdemu odradzaly rzeczy np. firmy Y za 80 zl (i slusznie bo kiepskie) a polecaly X za 30 to podejzewam ze boss nie bylby zadowolony
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 13:52   #678
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Marzenia... Ale wiesz z drugiej strony jakby tak kazdemu odradzaly rzeczy np. firmy Y za 80 zl (i slusznie bo kiepskie) a polecaly X za 30 to podejzewam ze boss nie bylby zadowolony
Dokładnie... dlatego ta sie ciesze z tej mojej małej drogeryjki, przynajmniej mi szczerze doradzą
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 16:19   #679
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Oho, widzę tu szczere konsultantki
To może poradzicie mi w sprawie pierścionka? W katalogu nr 9 jest we wkładce w środku- ten z trzema rzędami kamyczków( fioletowo- różowe). Fajnie wygląda w rzeczywistości? Czy obrączka jest w kolorze srebrnym czy ciemniejsza? Warto wydać 20 zł?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 18:30   #680
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Mi ten pierścionek się nie podoba Wygląda tak jakoś odpustowo...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 18:39   #681
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny z "Ori" powiedzcie ile zbieracie srednio punktów na katalog..
ja jestem od katalogu nr 3 i srednio zbieram ok 160pp..jakos do 200 nie moge dojsc
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 18:53   #682
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Ehh muszę się zmotywować i wyrobić na ponad 100 PP Jak narazie mój rekord to coś ok 70
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:28   #683
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Mój rekord to ponad 150 (w ori jestem 9 miesięcy). Ale średnio robię ok. 100 (jak się zmotywuję i mam czas, bo jak nie mam to 50 - 70).
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 19:58   #684
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

mi tylko raz zdarzyło się żeby zarobiła (30zł) bo tak, to (jeli dobrze pójdzie) wychodzę na 0 , a zazwyczaj dopłacam do interesu bo nie moge czegos tam nie kupic
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 20:13   #685
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Ja zamawiam tylko dla siebie, czasem dla mamy, siostry czy kolezanki, więc generalnie robię po 30PP, a jestem w Ori od 1,5 roku chyba. Kiedyś, kiedyś (czyli z 5-6lat temu) też byłam i też wyglądało to podobnie. Także nie szaleję zbytnio
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 20:15   #686
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

a dziewczyny pilnie potrzebuje informacji na temat torby lodowki z ori tej z promocji, ona jest zamykana? bo na fotkach nie widac
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:23   #687
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Mi ten pierścionek się nie podoba Wygląda tak jakoś odpustowo...
Hmm.. mam kolczyki z kamyczków, czerwono-różowe , pomyślałam, że taki pierścionek mógłby do nich pasować. Odpustowy, mówisz?
Czy ktoś jeszcze tak uważa?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:40   #688
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Lukrecjo widziałam ten pierścionek i nie polecałabym Ci go, jest totalnie odpustowy, nawet to niejest srebro i może zczerniec jak mają w zwyczaju takie pierścionki. Tak naprawdę podobny kupisz za 10zł na targu...

Co do punktów na katalog, to powiem Wam, jak zaczynałam to czasem miałam i 300 PP, pamietam te kolejki w oddziałach, przyjeżdzałam rano z zamówieniem a wychodziłam wieczorem ze swoja paczką, ehh wtedy też miałam swoje największe zamówienie na prawie tysiąc złotych, to były czasy. Wtedy faktycznie zarabiałam, a teraz sukces jesli mam 100PP i to sie zdaza bardzo bardzo zadko przeważnie mam do 50 i faktycznie większość to moje rzeczy więc zdaża sie dopłacac sporo No i sory ale z siostry, mamy czy cioci nie bede przecież zdzierac skoro mogą miec cos taiej, a mi te 2-3zł nie zbawi
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:46   #689
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Jestem w oriflame 1,5 roku, zamawiam dla siebie, siostry (z ktorej też nie zdzieram ) i dla 3 kolezanek, ale do 100 pp nigdy nie dobiłam przeważnie mam zamówienie na ok. 30 pkt, mój sukces to cos koło 80 -ale tylko 1 raz.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:47   #690
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Kajasiu, dziękuję- odwiodłaś mnie od zakupu Tak właśnie się obawiam, że ta obrączka ma tendencje do czernienia.. no i regulowany rozmiar też nie jest w moim stylu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.