nowości Oriflame - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 14:49   #751
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny, a jak ta nowa life circle blossom?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 17:50   #752
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

miu_miu dzięki za fotki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:19   #753
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222

Opowiadaj jaki jest kuferek!! Ja mam na niego hrapkę tylko cena mnie odstrasza trochę, powiedz mieszczą sie tam duze balsamy żele itp?

Aaaa i cięzki bardzo??
Opowiadam
Kuferek spokojnie mieści dużo rzeczy - włożyłam do niego (do tej większej części) emulsje do i po opalaniu, peeling Aqua Vibes, talki itp. itd. i wszystko się zmieściło. W tej części są też takie gumeczki na ściankach, za które można wetknąć np. tusz czy błyszyczk.
Z boku są przegródki na mniejsze kosmetyki, i co ważne samemu można sobie ustawiać szerokość tych przegródek
Jeśli chodzi o skrytkę na biżuterię, to z kolei są w niej dwie szufladki wyłożone miękkim materiałem.
Sam w sobie kuferek jest nawet lekki, spodziewałam się cięższego. Jak już go obciążyłam zamówieniem, to oczywiście zrobił się cięższy, ale nie żebym nie mogła go do domu donieść. Niosło się go całkiem wygodnie.
Ogólnie z zakupu jestem bardzo zadowolona i polecam, jak jeszcze uda się go upolować.
Jak będę miała chwilkę, to cyknę i wkleję fotki.

A teraz z innej beczki - pytanie do konsultantek. Czy miałyście kiedyś tak, że na fakturze coś jest, a w pudełku tego nie ma Bo mi się właśnie pierwszy raz to przytrafiło Odbierałam zamówienie z Nadia07 Każda wzieła, co jej i się rozstałyśmy. Potem okazało się, że przy dokładnym sprawdzaniu Nadia07 odkryła, że nie ma korektora GG, a ja tuszu do kresek GG. W zamian za to znalazłam tusz Sensitive, ale z kolei Nadia07 zauważyła, że inne babeczki też się dziwiły obecnością tego tuszu w zamówieniu, więc chyba go dawali jako gratis. Tak czy siak brakuje mi 2 produktów, które na fakturze są i za które będę musiała zapłacić. Czy da się coś z tym zrobić teraz? Niby wiem, że powinnam sprawdzić od razu zamówienie, ale z drugiej strony jakbym chciała oszukać, to i tak bym oszukała, bo przecież nikt mi na ręce nie patrzy nawet jak sprawdzam zamówienie w biurze...
Co ja mam teraz zrobić? Próbowałam się dodzwonić do biura jak wróciłam do domu, ale to było 5 minut przed zamknięciem i nikt nie odbierał, więc próbować będę znowu jutro rano. Da się w ogóle coś zrobić? Nie uśmiecha mi się płacić 23zł za nic, a ten tusz, nawet jak jest gratis, to mogą sobie wsadzić za przeproszeniem, bo i tak go nie użyję. Zła jestem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 19:25   #754
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Czy miałyście kiedyś tak, że na fakturze coś jest, a w pudełku tego nie ma Bo mi się właśnie pierwszy raz to przytrafiło
Moja koleżanka też kiedyś miała tak że zamast jakiegoś produktu dali jej inny. Poszła wtedy do filii, powiedziała co i jak, i zwróciła "zły" produkt i w zamian przysłali jej prawidłowy. A może już tych produktów nie ma i dlatego nie dostałaś?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:12   #755
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Moja koleżanka też kiedyś miała tak że zamast jakiegoś produktu dali jej inny. Poszła wtedy do filii, powiedziała co i jak, i zwróciła "zły" produkt i w zamian przysłali jej prawidłowy. A może już tych produktów nie ma i dlatego nie dostałaś?
ja też czegoś nie miałam, powiedziałam w biurze i dosłali. Raczej nie powinnaś mieć problemów.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:12   #756
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Oj mi się jeszcze tak nie trafiło i mam nadzieje że nie trafi. Zadzwoń do filii, powinno się wyjaśnić czemu nie dostałaś tych kosmetyków w paczce
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:15   #757
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

No dokladnie z MagJa mialysmy niestety taka sytuacje mam nadzieje ze sie wyjasni.. ja dzwonilam na inoflinie i uprzejmy Pan poinformowal mnie ze powinnysmy sprawdzic, a skoro czegos brakuje mozemy zareklamowac ale nie moze mi obiecac ze reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

A teraz opisuje wszystkie kosmetyki :P

Cienie Aqua Vibes te jasniutko rozowe Fiji - boskie Na poczatku fajnie chlodza, trzymaja sie dosc dobrze fajnie je poprostu przylozyc do oczkow gdy szczypia po przymruzaniu kiedy swieci slonko
Jedyny problem to nie wiem jak wymalowac nim oczka zeby nie upackac gornej (tej nieruchomej czesci) powieki :P naucze sie

Chlodzacy zel do ciala Aqua Vibes - Fajnie chlodzi w polaczeniu z lekkim wiaterkiem efekt bardzo przyjemny Drazni mnie troszke zapach, jest dla mnie powiedzialabym zbyt mocny a moze nawet bardziej meski - nawet moj TZ tak stwierdzil i jemu sie zapac podoba Ten zelik ma w sobie takie maciupkie drobinki :P, ktore ja niestety czasem czuje przy rozprowadzaniu.
Fakt faktem jak pisze na opakowaniu - szybko i latwo sie wchlania i nie pozostawia uczucia lepkosci - moze tylko na poczatku ma sie takie wrazenie..ale jak juz mowilam calkowity efekt choc delikatny to przyjemny

Nablyszczajace kuleczki Giordani Gold - jestem z nich zadowolona, lubie z tej serii juz kuleczki brazujace wiec wiedzialam ze n nablyszczajacych sie nie zawiode Zauwazylam ze na poczatku uzywania (zarowno nablyszczajacych jak i brazujacych) zawsze sie duzo nabiera na pedzel i musze z niego zdmuchiwac, ale pozniej jest juz OK zreszta efekt uzyskany dyskretny, chyba ze sie "nawali" na siebie za duzo - to wiadome choinkowy efekt gwarantowany :P

Nablyszczajacy zel do cila Glitz Glam - zelik fajniuski efekt bardzo delikanty, obawialam sie zapachu bo w katalogu napisane bylo ze ma kwiatowo-pikatny zapach, jednak mi spasowal nie czuc go tak bardzo moze w samym sloiczu owszem, ale na cialku nie

Dezodorant w kremie dla wrazliwcow - jest boski ale to wiedzialam, bo dobrych pare lat temu Oriflame juz mialo takie w swojej ofercie Zapewnia ochrone Jestem z niego zadwolona (moze tez dlatego ze lubie deo w kremach i sztyftach )

z oferty dodatkowej wzielam :
kremik rozany za 4,90 (ale jego zuzyje dopiero w wakacje )

kredke do oczu , ktora juz uzywam od jakiegos czasu jest to czarna wysuwana kredeczka w starym opakowaniu ori Powiem ze ja lubie, tylko szybko schodzi z kacikow oczek.

emujsla do opalania w spray spf 15 emulsja wygodna bo w sprayu, zapachu wogole nie wyczuwam zadnego, jak chroni - nie wiem :P okaze sie na slonku

glacier - maluska woda i zel pod prysznic - dla tatusia z okajzi zblizajacego sie ejgo swieta :P (dzien ojca) jest zadowolony, bo lubi ten zapach

siostra wziela torbo - lodowke jest z niej zadowolona, bo potrzebowala czegos takiego na wycieczki, zeby torbe wrzucic do samochodu Oczywiscie talerze i sztucce zielony plastik ale wiadomo to nie problem wlozy sie w odpowiednie miejsce swoje ulubione lyzki i widelce :P

reszte kosmetykow (dwie maseczki z katalogu 8, deo do stop, krem do stop i cos tam jeszcze :P) brala siostra , ktorych ja uzywac nie bede ale skoro ona jest zadowolona i nic jej nie uczulilo (a ma do tego sklonnosci) to wszystko jest w porzadku

Pozdrawiam

P.S. zapomnialam jeszcze dodac opini o tuszu wydluzajaco podkrecajacym , niby kupiony dla mamy ale musialam go wyprobowac spodobal mi sie.. balam sie ze bedzie nie za fajny, bo kiedys z tej serii mialam pogrubiajacy 500X (cos tam :P czy cos takiego) i zlepial bardzo rzesy. Natomiast w tym szczoteczka calkiem fajnie wyprofilowana, ale nie widze zeby mi podkrecal rzesy, za to wydluzyl owszem sporo

No i tak o to tym sposobem pierwsze zakupy w ORI calkowicie trafione, jestem zadowolona.. tyle ze ta sprawa z korektorkiem grr ale coz zdarza sie
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2006-06-20 o 21:09
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 20:27   #758
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
Moja koleżanka też kiedyś miała tak że zamast jakiegoś produktu dali jej inny. Poszła wtedy do filii, powiedziała co i jak, i zwróciła "zły" produkt i w zamian przysłali jej prawidłowy. A może już tych produktów nie ma i dlatego nie dostałaś?
Tak, ale koleżanka z tego, co mówisz, miała 1 zły produkt i 1 brak, a ja nawet jeśli mam 1 zły produkt i 2 braki A co do tego, że mogło ich dla mnie zabraknąć - niby tuszu do kresek GG mogło brakować już pierwszego dnia, bo to w sumie wyprzedaż była i pewnie liczba ograniczona mocno, ale żeby korektora zabrakło? Nawet w brakach go nie było... Zresztą jednej kredki zabrakło i na fakturze jej nie było, mimo że w momencie składania zamówienia miałam ją w koszyku, więc jak odliczyli jedną kredkę, to mogli i pozostałe braki...
Właśnie sprawdzałam na stronie - korektor faktycznie jest w brakach, ale tusz do kresek nie I co dziwne ta kredka, którą mi koniec końców dali jedną (zamiast dwóch) i policzyli jedną (całe szczęście) też nie Dziwne...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:35   #759
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

Madziu, mzoe da sie cos zrobic, wydaje mi sie tusz sensitive masz zamiast tuszu do kresek, a ten moj brak zle policzyli. To moze przydaloby sie wydrukowac ta fakturke na ktorej CI pisze ze jest brak jednego korektora GG, i pojsc do nich z fakturka ori (tej do zaplaty) na ktorej sa policzone 2 korektory? Moze to cos da? I powiedziec ze jest 1 ??!!? Jak myslisz?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 20:49   #760
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

MagJu ja miałam podobną sytuację, z małym wyjątkiem, otóż każdą paczkę trzeba sprawdzać na miejscu, sprawdzić fakturę z tym co mamy w paczce, paczki pakują ludzie, którym czasem zdażają sie pomyłki. Gdybyś sprawdziła paczkę na miejscu i od razu zgłosiła, że nie masz rzeczy które na fakturze jednak widnieją nie było by problemu, od razu byś to dostała, jednak gdy zgłosisz to następnego dnia mogą Ci powiedzieć, że nie udowodnisz im, że faktycznie tych rzeczy nie było, że mogłaś je sobie wziąść i tylko powiedzieć że ich nie ma.
Ja nauczona raz sprawdzam kazdą pczkę czy aby napewno mam wszystko...
Mam nadzieję, że się jakos uda to załatwić
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:13   #761
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez nadia07
Madziu, mzoe da sie cos zrobic, wydaje mi sie tusz sensitive masz zamiast tuszu do kresek, a ten moj brak zle policzyli.
No może i tak było...
Cytat:
To moze przydaloby sie wydrukowac ta fakturke na ktorej CI pisze ze jest brak jednego korektora GG, i pojsc do nich z fakturka ori (tej do zaplaty) na ktorej sa policzone 2 korektory? Moze to cos da? I powiedziec ze jest 1 ??!!? Jak myslisz?
Ale ja sprawdziłam w ogólnych brakach w Krakowie i tam był korektor GG niedostępny, a nie w moim zamówieniu. W moim zamówieniu i na stronie i na papierku są 2.
Cytat:
Napisane przez kajasia222
MagJu ja miałam podobną sytuację, z małym wyjątkiem, otóż każdą paczkę trzeba sprawdzać na miejscu, sprawdzić fakturę z tym co mamy w paczce, paczki pakują ludzie, którym czasem zdażają sie pomyłki. Gdybyś sprawdziła paczkę na miejscu i od razu zgłosiła, że nie masz rzeczy które na fakturze jednak widnieją nie było by problemu, od razu byś to dostała, jednak gdy zgłosisz to następnego dnia mogą Ci powiedzieć, że nie udowodnisz im, że faktycznie tych rzeczy nie było, że mogłaś je sobie wziąść i tylko powiedzieć że ich nie ma.
Ja nauczona raz sprawdzam kazdą pczkę czy aby napewno mam wszystko...
Mam nadzieję, że się jakos uda to załatwić
Mnie się braki nigdy nie zdarzały ani teraz, kiedy jestem od 1,5 roku w Ori, ani kiedyś z 5 lat temu, gdy byłam rok, więc już od dawien dawna nie sprawdzam zamówień po odbiorze. Mój błąd, wiem. Ale tak jak pisałam - co to za różnica czy ja sprawdzę w biurze czy w domu stan paczki z fakturą? W końcu i tu i tu robię to sama, i tu i tu nikt mi na ręce nie patrzy. I tak się będe jutro argumentować jakby co. W końcu każdemu może się spieszyć i może nie mieć czasu na dokładne sprawdzenie zamówienia, zwłaszcza jak się wystał w kolejce w taki ukrop, jaki dziś w biurze Ori panował.
A tak czy siak, to bym raczej od razu nie dostała, bo u nas magazynu towarów nie ma Co najwyżej w następnym zamówieniu.

A teraz na osłodę zdjęcia kuferka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuferek 031.jpg (102,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek 032.jpg (54,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek 033.jpg (60,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek 034.jpg (57,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek 035.jpg (66,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek 036.jpg (62,3 KB, 18 załadowań)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 21:20   #762
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Mnie się braki nigdy nie zdarzały ani teraz, kiedy jestem od 1,5 roku w Ori, ani kiedyś z 5 lat temu, gdy byłam rok, więc już od dawien dawna nie sprawdzam zamówień po odbiorze. Mój błąd, wiem. Ale tak jak pisałam - co to za różnica czy ja sprawdzę w biurze czy w domu stan paczki z fakturą? W końcu i tu i tu robię to sama, i tu i tu nikt mi na ręce nie patrzy. I tak się będe jutro argumentować jakby co. W końcu każdemu może się spieszyć i może nie mieć czasu na dokładne sprawdzenie zamówienia, zwłaszcza jak się wystał w kolejce w taki ukrop, jaki dziś w biurze Ori panował.
A tak czy siak, to bym raczej od razu nie dostała, bo u nas magazynu towarów nie ma Co najwyżej w następnym zamówieniu.

A teraz na osłodę zdjęcia kuferka
Niby tak, ale wiesz lepiej jak niby od razu wiedzą niż na następny dzień... u mnie też nie ma magazynu, źle to ujełam, chodzi o to że babka z biura zaraz wypisze druczek o brakach i przy nastepnym zamówieniu to dostaniesz. Ale mam nadzieje, że się wszystko uda pomyslnie

Co do kuferka... fajny, kurka coraz bardzije mi sie podoba, ale kasiory mi szkoda i taki mały trochę mi się wydaje?? A może na allegro bedzie taniej?? Ehh główka pracuje.. jutro ide go oblookać na zywo w biurze i będę wiedziec od pierwszego wejrzenia brac czy nie brać...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:20   #763
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: nowości Oriflame

Najbardziej podoba mi sie Ginger z nosem w kuferku

To tak OT
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:40   #764
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Najbardziej podoba mi sie Ginger z nosem w kuferku

To tak OT
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:56   #765
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

polecam nowa serwie AQUA VIBES - a szczegolnie chlodzacy zel pod prysznic i chlodzacy tonik w sprayu - rewelacja jak dla mnie...po tym zelu az cche sie zyc....dodaje energii

No i oczywiscie - tender care - kremik z miodem - jestem od niego wprost uzalezniona...uzywam glownie do ust zamiast szminki czy blyszczyka...

lubie tez serie roizana - tonik,krem,maseczka....re welacyjne
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:04   #766
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez arrakis
polecam nowa serwie AQUA VIBES - a szczegolnie chlodzacy zel pod prysznic i chlodzacy tonik w sprayu - rewelacja jak dla mnie...po tym zelu az cche sie zyc....dodaje energii

No i oczywiscie - tender care - kremik z miodem - jestem od niego wprost uzalezniona...uzywam glownie do ust zamiast szminki czy blyszczyka...

lubie tez serie roizana - tonik,krem,maseczka....re welacyjne
A jaki jest zapach toniku? slyszalam ze nie za ladny..
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:21   #767
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

tego w sprayu?? nie jest zly...taki jak cala seria ,...mentolowy troche....przez to troche jakby meski....ale mi sie nawet podoba....do tego swietnie chlodzi...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:49   #768
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: nowości Oriflame

beekeeper-i co zamowilas ktorys z tych samoopalaczy? ja tez na nie poluje i z moich ustalen wynika ,ze odpowiednikiem tego wczesniejszego jest krem nie zel.No ale nie wiem do konca:?
a co wynika z Twojeo wywiadu?
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 08:45   #769
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez moriam
beekeeper-i co zamowilas ktorys z tych samoopalaczy? ja tez na nie poluje i z moich ustalen wynika ,ze odpowiednikiem tego wczesniejszego jest krem nie zel.No ale nie wiem do konca:?
a co wynika z Twojeo wywiadu?
na mój nos to będzie chyba ten krem samoopalający do twarzy i ciała, jest go 2 razy więcej niż tego sunkiss (czyli 100ml) 'daje błyskawiczny efekt złocistej skóry..'
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 08:56   #770
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
A teraz na osłodę zdjęcia kuferka
no, to chyba nie będę żałować, ze go zamówiłam, a czy taki mały? ja wiem? wymiary są podane w katalogu 30x20x22
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 09:45   #771
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Roxette
no, to chyba nie będę żałować, ze go zamówiłam, a czy taki mały? ja wiem? wymiary są podane w katalogu 30x20x22
No taki mały to nie jest Zmieściłam w nim całą swoją kolekcję kolorówki...
...oprócz cieni... Takiej cieniomaniaczce jak ja, to przydał by się osobny kuferek na cienie... Najlepiej taki z półeczkami, z przegródkami... Kiedyś się go dorobię
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 10:37   #772
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Miu Miu, dzięki za zdjęcia

Widzę, że kończy się epoka tych idiotycznych kwadratowych opakowań.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 11:45   #773
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Szkoda że mi się w tym katalogu nie uda dobić do 100 PP
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:16   #774
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Miu Miu, dzięki za zdjęcia

Widzę, że kończy się epoka tych idiotycznych kwadratowych opakowań.
a mi sie te kwadtratowe opakowania podobaly...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:18   #775
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez arrakis
a mi sie te kwadtratowe opakowania podobaly...
mnie też
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:20   #776
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

a mi nie, bo były wyblakłe na rogach i taka tandeta w ogóle
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:47   #777
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Ja nie z powodów estetycznych, tylko praktycznych - ciężko wydłubać resztkę kremu z kwadratowego opakowania, tzn. wydłubać można, ale ma się go wtedy pod paznokciami...

Ale, przyznaję, liczę na to, że w kolejnym katalogu (bodajże 11) będą wyprzedaże i że się zaopatrzę w krem Skin Quencher w kwadratowym słoiczku. A niech tam.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:07   #778
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
na mój nos to będzie chyba ten krem samoopalający do twarzy i ciała, jest go 2 razy więcej niż tego sunkiss (czyli 100ml) 'daje błyskawiczny efekt złocistej skóry..'
no tez mi sie tak wydaje
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:38   #779
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: nowości Oriflame

odebralam przedwczoraj moje 6 cudenek aqua vibes i zwlekalam do dzisiaj z opinia na ich temat, bo zwyczajnie nie wiedzialam, co o nich myslec w pierwszej chwili wszystkie rzeczy z kolorowki, za wyjatkiem rozu, wydaly mi sie po prostu beznadziejne

eyeliner ma w opakowanku blekitny kolorek, takze wkurzylam sie, bo mial byc turkus, jednak po nalozeniu na powieke po jakims czasie zmienia kolor na prawdziwy turkusik takze jestem z niego bardzo zadowolona, bo dodatkowo jest faktycznie wodoodporny - wrocilam wczoraj w tego upalu i momentalnie wskoczylam pod prysznic, zalalam cala twarz i ze zdziwieniem stwierdzilam, ze eyeliner jest ciagle na swoim miejscu

roz jest faktycznie bardzo fajny daje ladny, metaliczny poblask, tyle, ze bardzo latwo sie sciera i jest go chyba strasznie malutko (mam podejrzenia, ze bedzie bardzo malo wydajny) jednak jest fajny w obsludze i ladnie sie prezentuje

do cieni to niestety do tej pory nie moge sie przekonac sa strasznie miekkie (przynjamniej turkusik), takze nakladaja sie na powieke bardzo nierownomiernie (w przypadku rozowego, ktory jest naprawde jasniutki, w zasadzie tego nie widac) i zostawiaja "grudy". Mam wrazenie, ze jakby zasychaja, ale mimo wszystko schodza platami, robia sie "przeswity" nie jestem nimi zachwycona, ale moze naucze sie poslugiwac a moze sprobuje palcem, albo wetkne do lodowki, bo turkus ma naprawde bossssski kolor

sztyft chlodzacy do twarzy jest super - to naprawde dziala, niesamowicie zimne wrazenie

tonik w sprayu tez bardzo przyjemny, mile orzezwienie, naprawde nawilza buzie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 18:55   #780
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez lalesia
eyeliner ma w opakowanku blekitny kolorek, takze wkurzylam sie, bo mial byc turkus, jednak po nalozeniu na powieke po jakims czasie zmienia kolor na prawdziwy turkusik takze jestem z niego bardzo zadowolona, bo dodatkowo jest faktycznie wodoodporny - wrocilam wczoraj w tego upalu i momentalnie wskoczylam pod prysznic, zalalam cala twarz i ze zdziwieniem stwierdzilam, ze eyeliner jest ciagle na swoim miejscu
Ja mam 2 eyelinery: Meringue, który według mnie jest jasnoturkusowy opalizujący na zielonkawo i Lambda miedziano-brązowy. Posługuje się nimi całkiem wygodnie (a to mój pierwszy raz eyelinerowy ) i faktycznie są trwałe. Polecam
Cytat:
do cieni to niestety do tej pory nie moge sie przekonac sa strasznie miekkie (przynjamniej turkusik), takze nakladaja sie na powieke bardzo nierownomiernie (w przypadku rozowego, ktory jest naprawde jasniutki, w zasadzie tego nie widac) i zostawiaja "grudy". Mam wrazenie, ze jakby zasychaja, ale mimo wszystko schodza platami, robia sie "przeswity" nie jestem nimi zachwycona, ale moze naucze sie poslugiwac a moze sprobuje palcem, albo wetkne do lodowki, bo turkus ma naprawde bossssski kolor
Też mam Bora Bora i też mam o nim nienajlepsze zdanie. Faktycznie jest za miękki, rozprowadza się bardzo nierównomiernie. Ale: wysycha szybko i roztarty na powiece paluchem ślicznie opalizuje. Niestety traci wtedy na intensywności koloru, i to znacznie, więc stwierdziłam, że będę go używała jako rozświetlacza pod łuk brwiowy, bo oddać mi szkoda, skoro 5zł kosztował. No chyba, że też spróbuję sposobu z lodówką albo jeszcze coś innego wykombinuję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.