Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-04-22, 20:28   #61
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

Hej. u mnie konczy sie drugi dzien i nie wiem czy cos stracilam bo nie wchodze na wage wole odczekac pare dni bo nie chce sie rozczarowac, ale czuje sie fajnie jak bym juz stracila ze 2 kilo hehe. Powiedzcie czy wazycie sie codziennie ?? i o ktorej jecie ostatni posilek ?? eh tak pozatym mam straszna ochote na czekolade pozdrawiam wszystkie odchudzajace laseczki
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-22, 20:33   #62
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

Mnie niestety ogarnęła mania (0.5 roku bez wagi! nadramiabiam! ) ważę się codziennie rano hehe. Jem... eeeh... no o 19 chyba najpozniej pozniej co najwyzej orzeszki jesli ssie mnei w żołądku. mam tez ochote straszną na słodkie bo chyba jestem niedocukrzona wiec jutro galareteczka na poprawe! Bo przez ten tydzien to bylo praktycznie zero cukru i soli zadnych przypraw
Pozdrawiam.
A jesli dobrze sie czujesz to na pewno jest lepiej! Napisz potem ile schudłaś dobrze? Kiedy juz sie odwazysz zważyc!
Powodzenia!
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-22, 22:24   #63
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

Słuchajcie.... bardzo mi zależy na odpowiedzi na moje pytanie odnośnie wina i krakersów i almette... odpowiedzcie, proszę... :: buziaczki i powodzenia
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-22, 22:52   #64
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

hej Neitko!
wina absolutni NIE!!! zawiera fruktozę,cukier z owoców,co do krakersów wg mnie też odpada zaiera same sztuczne składniki a tego trzeba unikać a co do serka tylko w wersji light.
pozdrowienia Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-22, 22:58   #65
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

choroba... muszę zgrzeszyć ... myślę, że jakoś wybrnę... jutro urodziny przyjaciółki... dziękuję za wskazówki.... Kochana jestes Tao
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-22, 23:27   #66
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

Neitko,ja dosyć często popełniam grzeszki,np piwo karmi ,które wprost uwielbiam....ale nie przejmowałabym się tym,jeżeli to impreza urodzinowa to polecam sok pomidorowy-pikantny lub z bazylią i z sosem tobasco ....pycha,wiesz ja staram się przestrzegać zasad diety i mimo mały odstępstw jakie było moje zdziwienie kiedy założyłam sodnie,które ostatni raz miałam na sobie i okazało się ,że są sporo za luźne!!! myślę też ,że ta dieta zmienia wiele w świadomości,już nie mam ochoty na chleb,kluseczki,mam jakąś blokadę,może w tym tkwi sukces tej diety?miłej imprezy !!!!
tao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-23, 12:03   #67
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

czesc . Odwazylam sie wejsc na wage dzisiaj i prawie 2,5 kilo mniej (a to 3 dzien) no efekt super ale co bedzie dalej ehh, taki sposob jedzenia zaczyna mi coraz bardziej odpowiadac, ja ostatni posilek jem o 17 (zawsze najwiekszy problem byl z jedzeniem po godz 18 wtedy mialam najwiekszy apetyt ale mobilizuje mnie mysl o tym ze moze w koncu bede super laseczka hehe i fakt ze idzie lato).A jak narazie przeszla mi ochota na czekolade oby tak dalej papa
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 14:56   #68
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

dziękuję... już ja się postaram, żeby się impreza udała no... to tak troszeńkę dziś zgrzeszę...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-23, 20:07   #69
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

Hm... tak sobie czytam wasze odpowiedzi i zastanawiam się od czego zależy prędkośc tracenia kilogramow. Ja przez te 6 dni stracilam jedynie 1.5 kg a teraz to 0.5 wrocilo choc nie zgrzeszylam. Ktos moze wie czym jest to uwarunkowane? Zastanawiam sie czy nie robie czegos zle i jak mozna przyspieszyc to chudniecie...tak tak cwiczenia ale co procz tego?
A no i oczywiscie postanowilam nie wazyc sie codziennie bo to mnie do obledu doprowadza. Zwaze sie dopiero w przyszla sobote i przestane notowac wyniki w zeszycie - to nie ma sensu!
Jak tam u was kochane? Oby lepiej niz u mnie ;(
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-24, 09:53   #70
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

A ja mam takie pytanko. Na tej diecie mozna jesc omlety np na sniadanie znacie moze jakis przepis na to by wyszly dobre? Pytam sie bo ktos tu proponowal danie do szkoly: kanapka ale zamiast chleba salata, to sobie pomyslalam ze takie cos mozna zrobic ale zamiast salaty to uzyc omleta i wyjdzie cos ala te rolo cos tam w tych fast foodach a o ile zdrowsze
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-25, 18:27   #71
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

Ja mam zamiar zacząć ta diete od jutra, mam nadzieje ze wytrzymam
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-25, 19:59   #72
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

Hej. To jest najlepsza dieta jaka do tej pory stosowalam, jak narazie idzie super. Kilogramow coraz mniej i apetyt tez mniejszy. Tylko koncza mi sie pomysly co mogla bym jesc macie jakies naprawde fajne przepisy do etapu I zebym mogla sobie urozmaicic jadlospis, byla bym wdzieczna pa
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 15:37   #73
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

dietka jest cudowna.... Pakuję w sibie tyle jedzenia, że aż nie wiem, gdzie ja to mam wszystko... atu...chudnę!! Mam tak cudny brzusia, jak nie miałam nawet kiedy codziennie biegałam 8 km! A tu tylko dietka i szóstka Weidera i wyglądam,że... mniam... i to nie jes moja zarozumiała opinia! Dawno nie czułam się tak fantastycznie Właściwie nie wiem, czy się tak czułam...?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 18:09   #74
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Re: Dieta plaż południowych - Postanowienie

Bardzo sie cieszę i gratuluję. Ja niestety nie odnioslam sukcesu - same porażki przez dwa lata. Ta dieta jest moją ostatnią. Dziękuję wszystkim za pomoc fatyge i dobre rady.
Dowidzenia i obyście nigdy nie miały tych problemów co ja.
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 20:03   #75
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
do Caffe;-)

A z ciekawością śledzę Twoje poczynania i fajnie było by jakbyś pisała jak Ci idzie naprawdę
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 05:09   #76
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Re: ewuni2

Hmmm... szczerze mowiac waga raz drgnela a potem o poszla w gore i wyszlo ze nic nie schudlam. W koncu pozwolilam nawet pakowac w siebie rodzicom zarelko ktore mi podsuwali mowiac ze musze przede mna testy i musze je dobrze napisac. Wiec od czwartku zaczne jeszcze raz. No a wczoraj byla niezla zalameczka ale mysle ze bedzie ok Dzieki Ewuniu
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 06:14   #77
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: ewuni2

wiesz Caffe ja z ciekawością czytałam bo mnie to dopignowało tzn. może nie do diety bo jakoś nie umiem się do nich przekonać ale do ograniczania posiłkow choć z postów wynikało że można jeść dużo ale chodzi mi przede wszystkim o słodycze, które są ważniejsze dla mnie niż normalny posiłek a to niestety nie jest normalne jednak ja chętnie czytałam , czytam i będę czytała Twoje poczynania w tej dziedzinie, głowa w górę i powodzenia czekam na nowy wątek
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 08:21   #78
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: Dieta plaż południowych - DZIEŃ PIĄTY

Caffe, przejrzałam Twoje menu i powiem szczerze, że trochę żle je skomponowałaś. Jedzenie wafli lub serka posłodzonego cukrem jest przy tej diecie niewskazane.Tak więc żadnych ciastek, ryżu, cukru itd. Jeśli bowiem włączy się je do tej diety, to uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego. Możemy jeść ile chcemy, ale TYLKO produktów dozwolonych. W przeciwnym razie czeka nas kilka kg więcej
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 14:29   #79
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: ewuni2

Caffe ani mi się waż poddać! Ja się cieszę, jak głupolek, bo na mnie jak coś choć troszkę zadziała to widać od razu, bo jestem strasznie niska! Bardzo przepraszam, nie chciałam wywołać takich emocji... spróbuj, bo warto..! I faktycznie... odpuść sobie wafle ryżowe, wczoraj zauważyłam, że przestałam po nich chudnąć (mimo, że naprawdę mało ich jadłam, bo w sobotę kupiłam dwie paczki, mam jeszcze pół jednej z nich, a waga stanęła). To, Ty, osoba, która zmobilizowała MNIe (MNIE!) do zmiany nawyków żywieniowych się poddajesz? Myśl o lecie.... wieeeeelkie buziaki
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-27, 19:38   #80
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Do Wizazamek

Kochane, jesteście WIELKIE serduchem. Dzięki za wsparcie. Od jutra wznawiam diete tym razem bez wafli ryzowych (aaahhh słodka zemsta! ) i chudne z wami! Dziękuję wam za wszystko kochane!
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 20:11   #81
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Re: Do Wizazamek

hej.Caffe-Latte nie ma co sie poddawac wszystkie jestesmy z toba to ty i twoje wypowiedzi mnie zmotywowaly zeby zaczac ta diete wiec nie zalamuj sie i nie przejmuj napewno bedzie dobrze bede trzymac kciuki i pisz jak ci idzie
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 10:40   #82
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Re: Do Wizazamek

Hej,
Ja robię teraz 4-dniowe oczyszczanie. A od poniedziałku też zaczynam. Przede mną 8 kg męki...
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-30, 19:50   #83
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Talking Dot.: Dieta plaż południowych - REAKTYWACJA!

No dziewczyny! Mamy nowe forum a ja nową zachętę do ponownego rozpoczęcia dietki! Nagrzeszylam przez ostatni tydzien troche bo rodzice przed egzaminami pakowali we mnie ze az mi niedobrze. Więc od jutra znowu dietka! Ale mimo grzeszków kręciłam co kilka dni hula-hop przez godzine i 1.5 kg poszło w zapomnienie. Czyli w tej chwili ważę nie 65 Kg (wstyyyyd!) a 63.5 kg (mniejszy ale nadal wstyyyyd! :P). No a od jutra wiecej herbaty pu-erh zielonej o raz czerwonej, wiecej ruchu no i dieta ale bez grzechów!
Obym wytrzymala! Musze jeszcze tylko wymyslic jakis sposob na ten okropny cellulit! Ma ktoś jakies domowe pomysły ? (niezbyt mnie w tej chwili stac na serum )
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 13:11   #84
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Dieta plaż południowych - REAKTYWACJA!

Dziewczyny mam pytanie odnosnie kilku produktow DPP:

1.czy mozna pic sok z kartonu-pomidorowy?jesli tak to jaka firme polecacie?

2.czy mozna jesc prazone pestki z dynii?

3.jakie galaretki,kisiele mozna jesc?jest tak duzy wybor na ryunku,ze juz sie gubei w tym ostatnio dostlaam probke z Elle kisielu wisniowego,ale nie wiem czy taki moze byc?

4.jaka porcje bialego sera mozna zjesc na kolacje?


jak efekty?
ja wczoraj zaczelam

pozdrowionka!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 15:37   #85
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: Dieta plaż południowych - REAKTYWACJA!

Ja pij sok pomidorowy z kartonu osobiście polecam FORTUNĘ, a do co galaretek to ja próbowałam znaleźć takie bez cukru ale w sklepie mi powiedziano ze juz takich nie ma bo to ma smak farbowanej zelatyny więc zadowoliłam się gellwe. A bialego sera to jem tyle ile mam ochote pod warunkiem ze jest chudy! W tym nie musisz się ograniczać. Dynia... pestki... tu moze pomogą inne wizażanki mnie się wydaje że jeśli prażone to raczej nie ale mogę się mylić oczywiście
Ja zaczynam dzis od nowa ale nie odmowie sobie gorzkiej czekoladki bo zbliżają się paskudne dni wiec mnie ciągnie do slodkiego a gorzka czekolada to chya najmniejsze zlo.
Trzymam kciuki! Obyśmy wytrwały!
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 16:27   #86
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Dieta plaż południowych - REAKTYWACJA!

Cytat:
Napisane przez Caffe-Latte
Ja pij sok pomidorowy z kartonu osobiście polecam FORTUNĘ, a do co galaretek to ja próbowałam znaleźć takie bez cukru ale w sklepie mi powiedziano ze juz takich nie ma bo to ma smak farbowanej zelatyny więc zadowoliłam się gellwe. !
a Gellwe rozumiem,ze ma cukier?

zamierzam sobie zrobic na kolacje serek bialy z wiorkami orzechow
TA dieta nie jest taka zla..,ale po przeczytaniu ksiazki-przepisow,mam wrazenie,ze trzeba kupic naprawde wiele produktow,zeby przygotowac potrawy.
Napiszcie prosze dziewczyny jakie posilki zjadlyscie w ciagu dnia,podajcie moze przepisy-kotre nie sa zbyt skomplikowane i odpowiadaja polskim porduktom.
pozdrawiam!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 18:27   #87
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: Dieta plaż południowych - REAKTYWACJA!

zerknij na poprzednie wpisy tego wątku ja i inne dziewczyny pisałyśmy tam co jadłyśmy, jest tam moje 5-dniowe menu nawet oaz troche adresow z przepisami
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 21:57   #88
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Exclamation Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam. U mnie juz 11 dzien diety i 5 kilo mniej, juz coraz bardziej mam ochote ja skonczyc bo nie wytrzymuje, chyba mam dzisiaj kryzys az mi sie ryczec chce. Mam do zrzucenia jeszcze ok 7 kilo i coraz bardziej zaczynam watpic w to ze mi sie uda . Ale trzymam dziewczynki za was kciuki
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 22:21   #89
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny ja jestem na tej diecie tydzien i wiecie co wydaje mi sie ze sie opycham np. na śniadanie jem przykładowo - jajecznica z 2 jajek + pare plasterkow szynki z indyka chudziutkiej + kawałek serka feta light lub biały serek typu cottage cheese lub trójkącik serka topionego light + herbata zielona. Drugie śniadanie to zazwyczaj kubeczek białego serka. Obiad pierś z kurczaka na oliwie (dla smaku dodaję ziarne słonecznika i sezamu, dodaje na patelnie żeby troszkę zbrązowiały - pycha!!!) + kalafior lub sałata pekińska z oliwą i przyprawami. Mam pytanie czy mogę jeść słonecznik i sezam??? I czy na prawdę można jeść az do syta??? Bez ograniczeń??? Aha i jeszcze jedno - cappuccino chyba nie wolno co? (ups....,a ja się skusiłam parę razy)
Nora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 22:40   #90
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Thumbs up Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dziewczyny zazdroszcze wam ze mozecie tyle jesc i mimo tego chudniecie ja gdybym jadla tyle co wy tu piszecie to chyba bym nic nie schudla
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.