Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 17:26   #61
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

hej cos u mnie za: Avon, Cellu Sculpt, wyszczuplający krem antycellulitowy, nowy 200ml ?
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:10   #62
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

i jak odezwały się któreś z chętnych na Clinique?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:12   #63
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

hej czy puder i baza nadal aktualna bo jestem chetna
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:10   #64
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez magnum_357 Pokaż wiadomość
hej cos u mnie za: Avon, Cellu Sculpt, wyszczuplający krem antycellulitowy, nowy 200ml ?
przykro mi, nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
i jak odezwały się któreś z chętnych na Clinique?
Wiesz, jak się dobrze zastanowiłam, to cieni mam masę, więc z tego sypkiego rezygnuję, a Contractubex który mam starczy mi jeszcze na 2miesiące. Wolałabym Clinique'a wymienić też na puder

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
hej czy puder i baza nadal aktualna bo jestem chetna
Baza najprawdopodobniej poleci do MagJi, a za puder chciałabym też coś z kolorówki, więc rezygnuję z olejków
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 19:49   #65
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Wszystko, co chcesz podają, ja sobie tylko taki skrót myślowy zrobiłam- do 2008 czyli do końca 2007 czyli do stycznia 2008 srebrna tubka
Ok, to ja jestem chętna

A tak sobie jeszcze myślę, czy ten puderek
Cytat:
-> APC puder prasowany, odcień 1, brzoskwiniowy (napis APC na puderniczce zdarł się od noszenia w torebce), użyty ok. 3razy
to ciemny czy jasny raczej jest? A jak jasny, to może jeszcze i za niego coś wyszperasz?

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-05-25 o 19:52 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:08   #66
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ok, to ja jestem chętna

A tak sobie jeszcze myślę, czy ten puderek

to ciemny czy jasny raczej jest? A jak jasny, to może jeszcze i za niego coś wyszperasz?
Wiesz co, no niby jest najjaśniejszy z pudrów APC, ale dla mnie to on ciemny. Dla mnie wszystko jest ciemne Więc lepiej powiedz, jakich odcieni pudrów używasz, wtedy jakoś postaram się go określić.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:25   #67
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Wiesz co, no niby jest najjaśniejszy z pudrów APC, ale dla mnie to on ciemny. Dla mnie wszystko jest ciemne Więc lepiej powiedz, jakich odcieni pudrów używasz, wtedy jakoś postaram się go określić.
Pudrów to zwykle używam transparentnych, jasnych, ciepłych. Dobry jest dla mnie sypki APC nr 2, czy sypka Nivea, ale ona chyba jeszcze u nas rzadko spotykana. Z podkładów też wybieram najjaśniejsze, z Oriflame Porcelain, z Revlona Buff, z Mary Kay 100... No generalnie bladzioch jestem, dlatego mam obawy co do tego odcienia, bo nazwa mi się nie podoba
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 20:46   #68
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pudrów to zwykle używam transparentnych, jasnych, ciepłych. Dobry jest dla mnie sypki APC nr 2, czy sypka Nivea, ale ona chyba jeszcze u nas rzadko spotykana. Z podkładów też wybieram najjaśniejsze, z Oriflame Porcelain, z Revlona Buff, z Mary Kay 100... No generalnie bladzioch jestem, dlatego mam obawy co do tego odcienia, bo nazwa mi się nie podoba
No ciepły to on jest, myślę, że brzoskwiniowy to dobra nazwa, jeżeli chodzi o jego temperaturę Z tego co wymieniłaś znam tylko Buff Revlona- APC na pewno jest od niego ciemniejszy, z tym, że raczej nie jest to tak widoczne na twarzy, bo jest dosyć transparentny.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  100_0trgv.JPG
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  106,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 21:02   #69
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No ciepły to on jest, myślę, że brzoskwiniowy to dobra nazwa, jeżeli chodzi o jego temperaturę Z tego co wymieniłaś znam tylko Buff Revlona- APC na pewno jest od niego ciemniejszy, z tym, że raczej nie jest to tak widoczne na twarzy, bo jest dosyć transparentny.
A coś w ogóle za niego widzisz? Bo w sumie mogę go sama obadać na żywo, tylko nie wiem czy dam radę wcześniej niż w pon-wt.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 21:09   #70
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A coś w ogóle za niego widzisz? Bo w sumie mogę go sama obadać na żywo, tylko nie wiem czy dam radę wcześniej niż w pon-wt.
Widzę, widzę, inaczej bym się tak nie rozwodziła

Bell, Planete, cień pojedynczy nr 319, delikatny łososiowy – użyty kilkanaście razy
Smackers Vanilla - użyty parę razy

Jak możesz- to go sprawdź, mnie się nie spieszy Bazę Lumene rezerwuję dla Ciebie, tak?
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 21:11   #71
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Widzę, widzę, inaczej bym się tak nie rozwodziła

Bell, Planete, cień pojedynczy nr 319, delikatny łososiowy – użyty kilkanaście razy
Smackers Vanilla - użyty parę razy

Jak możesz- to go sprawdź, mnie się nie spieszy Bazę Lumene rezerwuję dla Ciebie, tak?
Ok, to sprawdzę i też Ci wstępnie zarezerwuję wszystko i Ciebie proszę o to samo.

A myślałaś już w co byśmy mogły sobie odlać tych układaczy do loków?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 21:38   #72
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ok, to sprawdzę i też Ci wstępnie zarezerwuję wszystko i Ciebie proszę o to samo.

A myślałaś już w co byśmy mogły sobie odlać tych układaczy do loków?
No właśnie tak chodzę po domu, szukam po szafkach W co, to nie problem- tylko, żeby potem Ci to wygodnie było wyjąć Myślałam nad jakąś pojemniejszą strzykawką, tylko nie wiem, jak to zabezpieczyć. Jak nic nie wymyślę- to faktycznie najlepszy będzie dosyć płaski pojemnik po kremie.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 22:05   #73
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No właśnie tak chodzę po domu, szukam po szafkach W co, to nie problem- tylko, żeby potem Ci to wygodnie było wyjąć Myślałam nad jakąś pojemniejszą strzykawką, tylko nie wiem, jak to zabezpieczyć. Jak nic nie wymyślę- to faktycznie najlepszy będzie dosyć płaski pojemnik po kremie.
To popytaj w aptekach, gdzie robią leki recepturowe, powinni Ci bez problemu sprzedać za grosze albo nawet dać taki pojemniczek mały. Ja mam taki o średnicy jakichś 3-4cm i wysokości 1,5-2cm Nie jest zakręcany, a zamykany, ale jakby go jeszcze zakleić, to powinien przetrwać podróż.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 22:20   #74
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To popytaj w aptekach, gdzie robią leki recepturowe, powinni Ci bez problemu sprzedać za grosze albo nawet dać taki pojemniczek mały. Ja mam taki o średnicy jakichś 3-4cm i wysokości 1,5-2cm Nie jest zakręcany, a zamykany, ale jakby go jeszcze zakleić, to powinien przetrwać podróż.
Ok, popytam
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 19:16   #75
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Czesć, interesuja mnie te 2 podkłady

-> Revlon ColorStay with SoftFlex, do cery tłustej i mieszanej, 110 Ivory, z wizażowej wymiany, użyty kilka razy

-> Kryolan, Ultra Fluid Foundation, odcień Ivory (bardzo, bardzo jasny, wpadający w żółty) i Weiss (biały), Ivory użyty 2 razy, biały- nowy

Poza wątkiem mam Effaclar
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 21:10   #76
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190642

witam, oprócz tego co w wątku mam jeszcze zestaw aromaterapeutyczny heavenly healing collection z angielskiej f-my Gold Aromatherapy to jest olejek do masażu/kąpieli 50 ml orange/lime/lemon i w kuleczce do nakładania skóre z geranium .ylang - ylang i jasminem.

a mnie zainteresowało cos z thalgo matującego i krem pullana i jeszcze chyba coś
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 22:57   #77
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Opolanko- niestety

Ragutko- kilka rzeczy wpadło mi w oko, ale proszę Cię o ich przybliżenie, bo nie wszystko znam

*Estee Lauder Clean Finish 100 ml (nowy)- co to? lotion, mleczko, tonik?
*John Frieda serum Frizz Ease 25 ml brak 10%- jakie ma właściwości? Pielęgnuje włosy czy działa tylko doraźnie?
*Boot's The Spa peeling do dłoni i stóp z wyciągami z alg- jakie zużycie? czy to produkt nowy?

I jeszcze jakbyś mogła powiedzieć coś o tym zestawie, co masz poza wątkiem Bo brzmi bardzo fajnie. Tylko lubię naturalne olejki i nie wiem czy nie dodali tam jakiś ulepszaczy
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 07:51   #78
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

W tym zestawie jest tylko jeszcze grapeseed oil jako "nośnik" tych olejków, to uczciwe rzeczy bez żadnych dodatków.
w składzie ten olej, oczywiście.
a clean finish to tonik.
peeleng boots'a to 100 ml, raz wypróbowany na dłonie.
a serum john frieda to taki jakby jedwab ,wygładzający i zapobiegający puszeniu sie włosów.
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 09:36   #79
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

> La Roche Posay, Unifiance, podkład korygujący, odcień 11, użyty raz oddam dość dużo
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 10:28   #80
rose bakara
Raczkowanie
 
Avatar rose bakara
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Znajdziesz coś za podkład Kryolana ?(Ivory) http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172462
rose bakara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:29   #81
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

myślałam, ze szukasz Effaclaru, no ale skoro nie...
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:37   #82
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
W tym zestawie jest tylko jeszcze grapeseed oil jako "nośnik" tych olejków, to uczciwe rzeczy bez żadnych dodatków.
w składzie ten olej, oczywiście.
a clean finish to tonik.
peeleng boots'a to 100 ml, raz wypróbowany na dłonie.
a serum john frieda to taki jakby jedwab ,wygładzający i zapobiegający puszeniu sie włosów.
Interesuje mnie więc ten zestaw olejkowy, peeling Bootsa i serum do włosów Coś jeszcze wypatrzyłaś oprócz kremu Thalgo i Pulanna?

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
> La Roche Posay, Unifiance, podkład korygujący, odcień 11, użyty raz oddam dość dużo
niestety nie znalazłam nic dla siebie

Cytat:
Napisane przez rose bakara Pokaż wiadomość
Znajdziesz coś za podkład Kryolana ?(Ivory) http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172462
przykro mi

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
myślałam, ze szukasz Effaclaru, no ale skoro nie...
Opolanko, Effaclar K to kosmetyk który zużywam na bierząco, więc szukam go zawsze Jednak za te dwa podkłady, a zwłaszcza za Kryolana wolałabym wymienić się na coś z kolorówki lub coś w tej chwili mi niezbędnego (Effaclaru mam aktualnie 2 tubki). Pozdrawiam
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:44   #83
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

U Ciebie wstępnie zainteresował mnie LRP nr 11 albo Revlon Ivory, ale jaki to są kolorki?
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:16   #84
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

guia - przepraszam Cię bardzo, ale jednak zrezygnuję z wymianki, bo przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku, że bazy pod cienie w lecie nie będę praktycznie stosować, bo wtedy cieni nie używam raczej, w ogóle mało co się maluje, a co za tym idzie jak już ją zacznę używać koło września, to nie zdążę jej nawet w połowie zużyć zanim się przeterminuje. A pudru dalej nie obadałam, ale prawie na pewno będzie za ciemny.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:32   #85
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
Przekupka: 58 pkt / 100% pozyt.
GG do paprak
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

hej,
moze cos u mnie za:

-> Pulanna, nawilżający krem ze srebrem, zużycie na zdjęciu
http://esentia.pl/Pulanna_Phytosilve...m_p2 3672.htm


-> Barwa, Siarkowa Moc, antybakteryjne serum specjalistyczne na plecy, ramiona i dekolt, ważne do 10.2007, nowe, 50ml

pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 06:58   #86
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Jeśli jesteś chętna na wymiankę to ja bym się zdecydowała na LRP nr 11. Daj znać, co Ty na to
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 07:33   #87
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
guia - przepraszam Cię bardzo, ale jednak zrezygnuję z wymianki, bo przemyślałam sprawę i doszłam do wniosku, że bazy pod cienie w lecie nie będę praktycznie stosować, bo wtedy cieni nie używam raczej, w ogóle mało co się maluje, a co za tym idzie jak już ją zacznę używać koło września, to nie zdążę jej nawet w połowie zużyć zanim się przeterminuje. A pudru dalej nie obadałam, ale prawie na pewno będzie za ciemny.
Nie ma sprawy (Mam już pudełko na żel Welli)
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
hej,
moze cos u mnie za:

-> Pulanna, nawilżający krem ze srebrem, zużycie na zdjęciu
http://esentia.pl/Pulanna_Phytosilve...m_p2 3672.htm


-> Barwa, Siarkowa Moc, antybakteryjne serum specjalistyczne na plecy, ramiona i dekolt, ważne do 10.2007, nowe, 50ml

pozdrawiam
Akurat te dwie rzeczy najprawdopodobniej polecą w świat Jeżeli tak się nie stanie, odezwę się na Twoim wątku.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 07:51   #88
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Może być. Lumene nie jest cały, pochodzi z wymianki, jasny kolorek, na 100 % nie powiem, ile jest ze względu na opakowanie, ale sądzę, że połowa spokojnie. Avon tusz mokry, kupiony jakiś czas temu, parę razy użyty i leży, może Ci się przyda.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 09:17   #89
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
Przekupka: 58 pkt / 100% pozyt.
GG do paprak
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy (Mam już pudełko na żel Welli)
Akurat te dwie rzeczy najprawdopodobniej polecą w świat Jeżeli tak się nie stanie, odezwę się na Twoim wątku.
to czekam na znak
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:36   #90
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
GG do guia
Dot.: Kosmetyki z każdej półki- kolorówka, pielęgnacja. Perfumy też się znajdą ;)

Zdjęcia dla Tomamy
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wyua.JPG
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  58,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rfd.JPG
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  42,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  gvc.JPG
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  102,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  esdx.JPG
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  48,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  fcx.JPG
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  108,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  g.JPG
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  73,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.