Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 10:40   #871
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
kolejna nowość na BU
http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html

płyn rozmarynowy z amlą i elclipta tylko dużo trzeba do niego dodać alkoholu -wiadomo ekstrakty może być fajny
O Jezu i to jaka fajna . A właśnie jestem po złożeniu zamówienia . Trudno chyba sama sobie coś takiego zmajstruję
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:40   #872
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

co do wcierak od siebie polece Neril, walsnie Seboradin, petrole, rzepa Joanny

EDIT: no i Neril i Jantar
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...

Edytowane przez motylek1007
Czas edycji: 2009-09-17 o 10:46
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:42   #873
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wolę coś nałożyć na włosy i czytać w turbanie książkę niż wcierać, masować, robić przedziałki na całej głowie.

a kto nie woli
wlosy mi tak wychodza, ze musze zadzialac poki jeszce mam o co dbac.
zamowilam oba polecane do wlosow oleje, odzywke i tez bede kombinowac, ale to jest pielegnacja, a potrzebna mi kuracja niestety.
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:46   #874
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czesc dziewczyny
Mam pytanie gdyż dopiero zaczynam moją przygodę z BU i Mazidłami..
Dzisiaj w planie tonik z kwasem migdałowym.
... jakie filtry stosujecie na twarz??? Jaki kremy po kwasach??

Proszę o radę

Pozdrawiam
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:50   #875
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Chodziło mi nie o brak opinii na temat jakiegoś produktu (to inc0rrect, coś wspominała nt braku) tylko, że tych opinii jest mało, zupełnie nieproporcjonalnie do ilości osób, które udzielają się w wątku i testują różne rzeczy Ja ze swojej strony staram się uzupełniać biochemiczne KWC, jeśli potestuję i wyrobię sobie opinię o danym preparacie I chciałabym by pozostałe osoby, podobnie podeszły do tematu, wtedy nam się rozrośnie BKWC. Na razie jest skromniutkie
Zmotywowałaś mnie. Chyba też skrobnę parę recenzji

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
a kto nie woli
wlosy mi tak wychodza, ze musze zadzialac poki jeszce mam o co dbac.
zamowilam oba polecane do wlosow oleje, odzywke i tez bede kombinowac, ale to jest pielegnacja, a potrzebna mi kuracja niestety.
To ja Ci polecę ten wątek do poczytania : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Skarbnica wiedzy na temat samoróbnych preparatów wzmacniających włosy
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:02   #876
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja właśnie postanowiłam zrobić moje pierwsze zamówienie na BU.
- hydrolat z kwiatu kocanki
- serum antyoksydacyjne flavo C15EF
- tonik z kwasami AHA/BHA 10%

Tylko jeszcze nie wiem jak będę je używać. Kwasów z wit. C nie można chyba łączyć, więc moja pielęgnacja wyglądałaby tak?

rano: czymś delikatnym umyć twarz, później hydrolat z kocanki a później serum anyoksydacyjne na to nieszczęsny filtr.
wieczorem: dopiero tonik z kwasami (czy po tym toniku można jeszcze hydrolat użyć? tonik na tonik?)

Może tak być?
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:11   #877
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

essme, ja połączyłam flavo c z effaklarem, tzn kwas na noc, serum na dzień i wysypało mnie tak jak nigdy w zyciu. Dziewczyny pisały ze takie połączenie czesto się gryzie na razie odstawiłam serum i czekam az wuklany na twarzy znikną
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 15:00   #878
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
Wolę coś nałożyć na włosy i czytać w turbanie książkę niż wcierać, masować, robić przedziałki na całej głowie.

a kto nie woli
wlosy mi tak wychodza, ze musze zadzialac poki jeszce mam o co dbac.
zamowilam oba polecane do wlosow oleje, odzywke i tez bede kombinowac, ale to jest pielegnacja, a potrzebna mi kuracja niestety.
Ja miałam/mam? problemy z wypadającymi włosami od.... kilkunastu lat. Pamiętam Nerile i inne wcierki. Niestety, w którymś momencie przestawałam być konsekwentna w stosowaniu wcierek i z czasem w ogóle odpuszczałam. I takich zrywów miałam niezliczoną ilość. Teraz oprócz tego co wcześniej wymieniłam, kupiłam jeszcze Seboradin szampon i liczę, że on mi zrobi "dobrze" Ograniczyłam suszenie włosów (chociaż nie wiem jak będzie w zimie ), a włosy rozczesuję dopiero jak podeschną. I nie martwię się falami czy kołtunami - trudno, najwyżej kucyk I widzę różnicę, mimo, że wcierka dalej kwitnie na półce. Ja to chyba niereformowalna jestem Jeśli jesteś pikwa bardziej konsekwentna ode mnie, to spróbuj ten seboradin lotion. Wczytywałam się w wątki włosowe i hitem jest również placenta w ampułkach do wcierania. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Zmotywowałaś mnie. Chyba też skrobnę parę recenzji
Jak zmotywuje się jeszcze powiedzmy 10 wizażanek i wrzuci swoje recenzje stosowanych produktów, to tak na moje oko BKWC zyska..... ponad 50 recenzji Więc do roboty!
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 17:39   #879
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja dzisiaj dwie recenzje wysmarowałam
Trudno jest czasem się wpisać, bo nie można zmienić oceny jak w KWC, a jak wiadomo, kobieta zmienną jest
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 19:50   #880
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
essme, ja połączyłam flavo c z effaklarem, tzn kwas na noc, serum na dzień i wysypało mnie tak jak nigdy w zyciu. Dziewczyny pisały ze takie połączenie czesto się gryzie na razie odstawiłam serum i czekam az wuklany na twarzy znikną
Uch.. no to rzeczywiście... To już nie wiem co wybrać tonik z BHA/AHA 10% czy lepiej to serum z wit. C ? Wiem jedno: na pewno kupię hydrolat z kocanki
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 20:31   #881
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

sorryy ale ja chyba jakaś ciemna jestem... nie umiem znaleźć tego BKWC - dacie linka sierocie?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 20:34   #882
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
sorryy ale ja chyba jakaś ciemna jestem... nie umiem znaleźć tego BKWC - dacie linka sierocie?
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 21:24   #883
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hmm, a jakbym mleczko jedwabne zmieszała z tym nowym płynem i atomizerem psikała na wlosy? Ma to jakiś sens czy to tylko moje mrzonki i insze dziwactwa?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 22:03   #884
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

To ja Ci polecę ten wątek do poczytania : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Skarbnica wiedzy na temat samoróbnych preparatów wzmacniających włosy

to ja juz wynalzlam ten watek, tylko tu potrzeba sie znac zeby cos zrobic, nie mowiac juz o ilosci skladnikow

lenkapuma- ja to juz wszystko przerobilam lacznie z placenta, nie zadzialalo.
tez nie jestem zbyt systematyczna, ale jesli widze efekty to sie motywuje.
tak bylo z kosmetykami z BU.
w zyciu nie przypuszczalam, ze bede sie miziac kilkoma preparatami w dodatku w nieladnych butelkach i jeszcze myc buzie jakims olejkiem zamiast woda z mydlem.
a jednak i nawet to lubie, bo widze, ze dziala.
a juz kocanka to moja najlepsza przyjaciolka

Edytowane przez pikwa
Czas edycji: 2009-09-17 o 22:15
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 07:19   #885
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy ktoś posiada zapisaną instrukcję wykonania Flavo C???

Właśnie zauważyłam na stronie BU, że tam już jest jakaś nowa wersja z innym wykonaniem a ja mam zakupione stare serum i nigdy go nie robiłam jeszcze((

HELP!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 10:33   #886
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Czy ktoś posiada zapisaną instrukcję wykonania Flavo C???

Właśnie zauważyłam na stronie BU, że tam już jest jakaś nowa wersja z innym wykonaniem a ja mam zakupione stare serum i nigdy go nie robiłam jeszcze((

HELP!
Napisz do Biochemii urody. Na pewno Ci odpowiedzą jak je wykonać. Są bardzo pomocni.

Czy któraś z Wizażanek może mi pomóc co wybrać na moje niedoskonałości? Lepiej zamówić serum antyoksydacyjne z wit. C czy Tonik AHA/BHA 10% ? Do tego na pewno kupię hydrolat z kocanki. Chcę strasznie coś zamówić z BU. Ale nie mogę jednocześnie używać wit. c z kwasami. Więc jak myslicie co będzie lepsze? Bo używam na razie effaclaru gdzieś tak od miesiąca i w ogóle mnie nie złuszczył
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:06   #887
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ineso, jeśli byś dostała odp to prosiłabym o FW: do mnie ... jestem w takiej samej sytuacji. Kupiłam na zapas starą wersję serum i będę potrzebować instrukcji..

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Lepiej zamówić serum antyoksydacyjne z wit. C czy Tonik AHA/BHA 10% ? Ale nie mogę jednocześnie używać wit. c z kwasami.
Ale możesz używać zamiennie. Jednego dnia rano wit. C, drugiego dnia wieczorem kwasy.
Ja mam to i to
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 11:11   #888
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Czy któraś z Wizażanek może mi pomóc co wybrać na moje niedoskonałości? Lepiej zamówić serum antyoksydacyjne z wit. C czy Tonik AHA/BHA 10% ? Do tego na pewno kupię hydrolat z kocanki. Chcę strasznie coś zamówić z BU. Ale nie mogę jednocześnie używać wit. c z kwasami. Więc jak myslicie co będzie lepsze? Bo używam na razie effaclaru gdzieś tak od miesiąca i w ogóle mnie nie złuszczył
też używałam effaklaru i tez nic mnie nie złuszczal (ale cera wyglądała super) a tu włączyłam serum flavo c i jakis koszmar, milion wulkanów na twarzy i teraz tez mam dylemat co stostować, na razie odstawiłam serum i stosuje kwas, zeby wykonczyc wysyp, ale cos moja skóra nie za dobrze reaguje Hexanna poradziła mi serum z zielonej herbaty zamiast flavo c, może poczytaj o nim?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 12:14   #889
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stara wersja przygotowania Flavo-C jest tutaj, tylko trochę niżej:

http://www.biochemiaurody.com/vademe...m%20C15EF.html

Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 14:01   #890
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nicole, dzięki faktycznie nie zwróciłam uwagi.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:24   #891
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

spalilam sobie skore na policzku

(wlosy mi sie zapalily na imprezie )

myslicie ze moge klasc zel HA 1% z panthenolem? Bo nic innego z panthenolem nie mam
A z olejami do tego...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 08:07   #892
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
spalilam sobie skore na policzku

(wlosy mi sie zapalily na imprezie )

myslicie ze moge klasc zel HA 1% z panthenolem? Bo nic innego z panthenolem nie mam
A z olejami do tego...??
HA z pantenolem jak najbardziej. oleje na razie sobie daruj, nie są polecane na poparzenia. za parę dni, jak się skóra trochę zregeneruje, możesz do nich wrócić
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 13:55   #893
pikwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

niezla byla impreza
pikwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 15:29   #894
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
spalilam sobie skore na policzku

(wlosy mi sie zapalily na imprezie )

myslicie ze moge klasc zel HA 1% z panthenolem? Bo nic innego z panthenolem nie mam
A z olejami do tego...??
AHAHAHAHAHAHAHAHH AHA
spadlam ze stolka
ja polecam maść z vit a
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:17   #895
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ojej dziewczyny teraz sie przekonalam że moglo to zabrzmiec strasznie

nie jest tak zle, chociaz fakt że policzek czerwony i mnie piecze, ogolnie żal włosów i rzęs (spalily mi sie rzesy na jednym oku) ale teraz sie z tego śmieje


no wlasnie nie mam zadnych masci, ani z wit A ani alatanu, nic jedyne co to kosmetymi z BU i tym zelem HA z panthenolem smaruje tylko


swoja droga dzisiaj dostalam zamowienie zaraz wyproboje peeling na policzku ktory mi zostal sprawny, kupilam kilka olejkow do twarzy na zapas, hydrolat z kocanki (moj ulubiony) i tonik 8%
i poprosilam o probki ale mi nie dali moglam prosic o probki wtedy kiedy dawalam im zarobic ponad 150zl na zamownieniu a bylo kilka tak drogich zamowien
nie podoba mi sie to, dobrze że juz zrobilam zakupy w Mazidłach
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:41   #896
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość

no wlasnie nie mam zadnych masci, ani z wit A ani alatanu, nic jedyne co to kosmetymi z BU i tym zelem HA z panthenolem smaruje tylko
Maść z wit. A jest taniutka jak barszcz (2-4zł), więc możesz kupić bez nadwyrężania budżetu. A warto, bo bardzo dobrze łagodzi podrażenienia. Sama używam od niedawna i jestem b.zadowolona
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:10   #897
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość

swoja droga dzisiaj dostalam zamowienie zaraz wyproboje peeling na policzku ktory mi zostal sprawny, kupilam kilka olejkow do twarzy na zapas, hydrolat z kocanki (moj ulubiony) i tonik 8%
i poprosilam o probki ale mi nie dali moglam prosic o probki wtedy kiedy dawalam im zarobic ponad 150zl na zamownieniu a bylo kilka tak drogich zamowien
nie podoba mi sie to, dobrze że juz zrobilam zakupy w Mazidłach
to jest zapał godny prawdziwej biochemicznej maniaczki.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:28   #898
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Boże! Dziewczyny! Właśnie przyszła moja pierwsza paczka z BU... Pierwsze co od razu wypróbowałam - kocanka. CHRYSTE!! Co to za ŚMIERDZIUCH?! Aż mi się w żołądku przewróciło!! Nie wiem czy będę dalej go stosować No ale słyszałam o nim dobre opinie... czy on naprawdę taki rewelacyjny? Co on takiego robi, żebym musiała się tak poświęcać?

Przecież teraz siedzę przy otwartym oknie i wdycham świeże powietrze... Ughhh... ludzie będą ode mnie uciekać -.-
essme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:34   #899
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hey dziewczyny czy przy serum z witamina C trzeba uzywac filtrów ?
Czy ktoras z Was uzywa pudru diamentowego ? Jakie wrazenia?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:05   #900
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też mam pytanie o Flavo C - czy ta dolewka spirytusu jest konieczna??!! czy można bez?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.