182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 16:36   #1051
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Hej No i jak u Was dziś?
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:58   #1052
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)



ja dziś włączyłam starą płytę z piosenkami i poszlałam trochę z siostrzyczkami przy muzyczce
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:01   #1053
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Moniś <tuli> trudno, stało się, ale wiesz co, podziwiam Cię, bo się nie poddałaś, nie załamałaś na tyle, żeby wpaść w smutek. Wzięłaś sie szybciutko do roboty. Wierze, że znów Ci się uda !! Trzymam kciuki

A mnie przyjmiecie jeszcze raz? Obiecuje, ze nawet jeśli będzie źle to się nie poddam i jakoś będę próbowała Zaczynam od jutra. Ćwiczyć nie będę, bo za 1mies. matura, ale zdrowo odżywiać mogę się już od dziś
Także juro się zważę () i zaczynamy poraz kolejny
Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:11   #1054
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Moniś <tuli> trudno, stało się, ale wiesz co, podziwiam Cię, bo się nie poddałaś, nie załamałaś na tyle, żeby wpaść w smutek. Wzięłaś sie szybciutko do roboty. Wierze, że znów Ci się uda !! Trzymam kciuki

A mnie przyjmiecie jeszcze raz? Obiecuje, ze nawet jeśli będzie źle to się nie poddam i jakoś będę próbowała Zaczynam od jutra. Ćwiczyć nie będę, bo za 1mies. matura, ale zdrowo odżywiać mogę się już od dziś
Także juro się zważę () i zaczynamy poraz kolejny
Dzięki wielkie Smutek był, a jakże, ale niedługi Najlepsze dziś rano, zapomniałam, że przytyłam i jeszcze na śpiocha wyciągam spodnie z szafy, zakładam, a tu mi nie chcą wejść perfidnie. Powiedziałam tylko sobie: "Głupolu, za jakiś to one za duże będą" Dobrze, że Was tu mam, to się nie poddam tak szybko. Będę pisać często (jak nie będziecie miały mnie dosyć)

I tak szczerze mówiąc, to ja Ciebie, Djapirko podziwiam Śledziłam Twoją 'historię' i naprawdę jesteś bardzo silna, kolejny raz nie poddając się. Powodzenia!
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 22:07   #1055
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Smutek był, a jakże, ale niedługi Najlepsze dziś rano, zapomniałam, że przytyłam i jeszcze na śpiocha wyciągam spodnie z szafy, zakładam, a tu mi nie chcą wejść perfidnie. Powiedziałam tylko sobie: "Głupolu, za jakiś to one za duże będą" Dobrze, że Was tu mam, to się nie poddam tak szybko. Będę pisać często (jak nie będziecie miały mnie dosyć)

I tak szczerze mówiąc, to ja Ciebie, Djapirko podziwiam Śledziłam Twoją 'historię' i naprawdę jesteś bardzo silna, kolejny raz nie poddając się. Powodzenia!
Cieszę się, że z humorem podchodzisz do tego wszystkiego. Wiesz już co to znaczy być szczupła kobitką (chyba pisałaś, że brakowało Ci 4kg do końca?) Znasz to wspanaiłe uczucie i napewno wrócisz do niego.
Pisz, pisz, na zdrowie My się będziemy czasem rewanżować tym samym


Kolejny raz i tak będzie dopóki nie osiągne tego co zamierzyłam Tak ogólnie to nie jest jeszcze całkiem ok, bo stres maturalny, przeciwności ze strony mamy, brak terapii, ale ja wiem, że jestem już niemalże zdrowa, a jem z nudów i właśnie z tego stresu. Poza tym ze 2tyg i w święta jadłam po domowemu(tz. bialy chleb, placki/nalesniki na oleju, slodycze/ciasto itp), nie robiłam "swoich" zakupów, nie hamowałam się przed niczym, może troszke przeginałam, ale nie na tyle, żeby bolał mnie brzuch czy cuś. No a jutro zobaczymy jak odbiło ise to na wadze Poza tym juz akceptuje siebie. Nie zabardzo podoba mi sie moje cialo, ale je akceptuje.

Ja zaczne prawdziwe odchudzanie od 19 maja Już układam sobie plany przed zaśnięciem jak to będzie

P.s. Monika ile masz lat?
Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:05   #1056
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Djapira- powodzenia na maturce Ja w święta też się nie hamowałam, jadłam dużo,ale właśnie też nie tak, żeby bolał mnie brzuch czy coś. Po raz kolejny wracam do diety i powiem tak: od wtorku jak narazie jest ok.
Dzisiaj razem z moją przyjaciółką postanowiłyśmy się odchudzać Myślę, że będzie nam raźniej i będziemy się wzajemnie pilnowały no,a przede wszystkim... wezmę się za ćwiczenia! Właśnie zaraz wsiadam na rowerek. Poza tym postanowiłam na wiosnę zmienić fryzurkę Jutro,albo w następną sobotę idę do fryzjera, mam nadzieję, że zmiana będzie na lepsze
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:11   #1057
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Cieszę się, że z humorem podchodzisz do tego wszystkiego. Wiesz już co to znaczy być szczupła kobitką (chyba pisałaś, że brakowało Ci 4kg do końca?) Znasz to wspanaiłe uczucie i napewno wrócisz do niego.
Wiesz, nie wiem czy akurat 4 kg, bo postanowiłam nie zwracać większej uwagi na wagę. Mierzyć sie chcę tak co 2 tygodnie, a na wage wejde jak juz sie bede sobie podobac. Taak, wlasnie tak zrobie! <walczy ze skłonnościa naduzywania narzedzia pomiarowego masy ciała>
Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Pisz, pisz, na zdrowie My się będziemy czasem rewanżować tym samym
Czasem?! Nie ma tak, ten wątek ma tętnić życiem, pełnią sił dziewczyn w nim uczestniczących.

Dobra, dobra, Ty jesteś usprawiedliwiona maturą, ale inne dziewczyny - piszemy, aby nam nie zapał nie zaginął


Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Kolejny raz i tak będzie dopóki nie osiągne tego co zamierzyłam Tak ogólnie to nie jest jeszcze całkiem ok, bo stres maturalny, przeciwności ze strony mamy, brak terapii, ale ja wiem, że jestem już niemalże zdrowa, a jem z nudów i właśnie z tego stresu. Poza tym ze 2tyg i w święta jadłam po domowemu(tz. bialy chleb, placki/nalesniki na oleju, slodycze/ciasto itp), nie robiłam "swoich" zakupów, nie hamowałam się przed niczym, może troszke przeginałam, ale nie na tyle, żeby bolał mnie brzuch czy cuś. No a jutro zobaczymy jak odbiło ise to na wadze Poza tym juz akceptuje siebie. Nie zabardzo podoba mi sie moje cialo, ale je akceptuje.
Mam podobnie. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
P.s. Monika ile masz lat?
Mało Znaczy się 2 klasy pozostały mi do stresu maturalnego

EDIT: Olga - suuper, że masz też w realu sprzymierzeńca odchudzania Ja mam tylko Was, ale myślę, że to wystarczy
No i oczywiście powodzenia w kolejnym starcie Ja tak właściwie od wczoraj zaczęłam, ale jeszcze idealnie nie jest No, ale ruszyłam i już się lepiej czuję
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 12:20   #1058
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Właśnie dziewczyny ten wątek ma tętnić życiem Piszemy, piszemy:P

Kurcze, rowerek mi szwankuje :/ mam nadzieję, że się nie rozleci
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:22   #1059
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Mój też szwankuje, bo chyba się za bardzo zakurzył i zastał
Kiedy ja na nim jeździłam I teraz też nie mam zamiaru, spróbuje ze skakanką, mniej czasu na to schodzi ..
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:13   #1060
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Mój też szwankuje, bo chyba się za bardzo zakurzył i zastał
Kiedy ja na nim jeździłam I teraz też nie mam zamiaru, spróbuje ze skakanką, mniej czasu na to schodzi ..
ja też bym wolała skakanke, ale skakać nie mogę:/

Już jestem po jeżdzie Ale fajnie się czuje
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 07:54   #1061
perobelka
Raczkowanie
 
Avatar perobelka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 162
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Hej dziewczyny
Jak zwykle po dłuższej nieobecności(wybaczycie? naprawde nie mam kiedy pisać) przychodze zdać sprawozdanie.

Oficjalnie cel osiagniety: dziś rano na wadze 49.4 kg szok szok szok, nigdy bym nie pomyślała że kiedys tyle zobacze..
Ale odchudzam sie dalej, cóz mi z 49,4kg(rano i na czczo) skoro udo nadal ma 53-54 cm

Będe sie czasem odzywać no i gratuluje dziewczynom silnej woli na wrócenie do lepszych nawyków zywieniowych.

Pozdrawiam
__________________

perobelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 09:14   #1062
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

No co Ty Już się nie odchudzaj! Teraz na pewno wyglądasz świetnie Gratuluję Tylko ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Myślę, że odchudzanie już w Twoim wypadku jest be be Masz jakieś fotki sprzed i z teraz?


U mnie kilogram mniej i to po śniadaniu się zważyłam Cieszę się
Właśnie od fryzjera wróciłam Zrobiłam sobie grzywee
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:25   #1063
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Dziewczyny, u mnie źle.
Wczoraj i przedwczoraj w ogóle nie ćwiczyłam. A wczoraj to już zupełna masakra, cały czas pielgrzymki do lodówki.

Dziś już trochę się poprawiłam, za godzinkę kontynuuję mój plan treningowy, chociaż jestem już 2 dni do tyłu.
Nie wiem co sie ze mną dzieje, chyba do mnie nie dociera, że zostały mi 3 miesiące na stratę tylu kilogramów.

Perobelka, Olga - gratulacje!
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:43   #1064
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

kasiu kochana, czy Ty stosujesz jakąś konkretną dietkę czy po prostu jesz mniej i zdrowe rzeczy? Mi też się nie chce ćwiczyć:/ tzn wczoraj ćwiczyłam i właśnie zaraz też zamierzam, ale z takim nastawieniem to ja dziękuje Ale dieta idzie ok
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:48   #1065
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez MonikaZmyślona Pokaż wiadomość
Mój też szwankuje, bo chyba się za bardzo zakurzył i zastał
Kiedy ja na nim jeździłam I teraz też nie mam zamiaru, spróbuje ze skakanką, mniej czasu na to schodzi ..
Mój też się zakurzył Mama już go chciała wynosić, ale nie dałam

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
U mnie kilogram mniej i to po śniadaniu się zważyłam Cieszę się
Właśnie od fryzjera wróciłam Zrobiłam sobie grzywee
Moje gratulejszyn
Olga pokaz sie!

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie źle.
Wczoraj i przedwczoraj w ogóle nie ćwiczyłam. A wczoraj to już zupełna masakra, cały czas pielgrzymki do lodówki.

Dziś już trochę się poprawiłam, za godzinkę kontynuuję mój plan treningowy, chociaż jestem już 2 dni do tyłu.
Nie wiem co sie ze mną dzieje, chyba do mnie nie dociera, że zostały mi 3 miesiące na stratę tylu kilogramów.
Kasiu a może nie nakładaj na siebie takiego reżimu? Będziesz czula presje, stres i ciężej będzie Ci się zmotywować.
Wybaczaj sobie te grzechy, człowiek nie ideał. Pamiętaj, że każdego dnia zaczynasz od nowa i staraj się żeby było coraz lepiej Nie od razu Kraków zbudowano(czy jakoś tak)

A ja się wczoraj zważyłam i jest 60,5/155 Przekroczyłam magiczną 60-siątke. Nigdy tyle nie ważyłam ale mam dużo motywacji, a największa to najprawdopodobniej wyjazd w sierpniu do Grecji. No przeciez musze poderwać jakiegos obcokrajowca Także tym razem musi się udać
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:11   #1066
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
kasiu kochana, czy Ty stosujesz jakąś konkretną dietkę czy po prostu jesz mniej i zdrowe rzeczy? Mi też się nie chce ćwiczyć:/ tzn wczoraj ćwiczyłam i właśnie zaraz też zamierzam, ale z takim nastawieniem to ja dziękuje Ale dieta idzie ok
Zdrowe rzeczy i mniej. I do tego ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Kasiu a może nie nakładaj na siebie takiego reżimu? Będziesz czula presje, stres i ciężej będzie Ci się zmotywować.
Wybaczaj sobie te grzechy, człowiek nie ideał. Pamiętaj, że każdego dnia zaczynasz od nowa i staraj się żeby było coraz lepiej Nie od razu Kraków zbudowano(czy jakoś tak)
Tak sobie wybaczałam i wybaczałam i nic dobrego z tego nie wynikło. Także reżim chyba mi potrzebny, musze mieć wszystko wyznaczone w żołnierskich zasadach, chyba tylko tak coś mi się uda zmienić.


Poćwiczyłam, zjadłam posiłek potreningowy, zaraz lecę pod prysznic i wychodzę na miasto z koleżanką [nic nie zdrowego nie zjem ].
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:24   #1067
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Spacerek zawsze dobrze robi, umysł się dotleni i większe chęci na odchudzanie są Ja niestety muszę siedzieć w domu i uczyć się
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:33   #1068
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Elo dzieczyny!!! Ja dzis duzo pocwiczylam dietka tez niezle wkoncu czasu coraz mniej a ja chcialam do 11.05 wazyc 60 kg hmmm a teraz ide sie uczyc :/ ehh kochana szkola :/ 3majcie sie
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:21   #1069
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Zdrowe rzeczy i mniej. I do tego ćwiczenia.


Tak sobie wybaczałam i wybaczałam i nic dobrego z tego nie wynikło. Także reżim chyba mi potrzebny, musze mieć wszystko wyznaczone w żołnierskich zasadach, chyba tylko tak coś mi się uda zmienić.
Kasiu a ile spozywasz kcal? Może za dużo uciełaś i stąd te grzeszki?


Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
Spacerek zawsze dobrze robi, umysł się dotleni i większe chęci na odchudzanie są Ja niestety muszę siedzieć w domu i uczyć się
Ja też.. Byłam dziś w bibliotece 3h a to dopiero 1/4 tego co powinnam zrobic.

Ide posluchac muzyki relaksacyjnej i do nauki..

Aha. No i waze 60,5/155. Ehh.

Aaa, i jeszcze mam do was prośbe. Znacie jakies fajne przepisy? Co jecie na obiady i podwieczorki? Nie chce znów wpaść w rutyne. Chodz mi głównie o posilki bialkowo-tłuszczowe.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 17:18   #1070
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

ja jakoś ostatnio się trzymam choć nie ćwiczę, no może poza hula-hop

ale teraz zmykam do nauki, bleeeah!
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:00   #1071
alegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Hej W tej oto wiekopomnej chwili przyłączam się do Was Nie mam pojęcia, jak dużo jest mnie teraz dawno się nie ważyłam, ale największa moja waga to jakieś 67/68 kg przy wzroście 170 cm. Myślę, że teraz ważę ciut mniej, ale i tak za dużo. Fałdki na brzuchu mnie strasznie wkurzają, jak się najem, wyglądam jak kobieta w 6 miesiącu ciąży :/ Heh, za 3 tygodnie widzę się z dawną swoją miłością, nie jesteśmy już raczej i raczej nigdy nie będziemy, bo on bierze ślub, ale mimo to chciałabym dobrze wyglądać...To chyba z próżności tak trochę Ale dobrze, jeśli kobieta ma w sobie zdrowe minimum próżności, to świetnie robi dla jej ogólnej prezentacji Tak więc...Cóż, chodzę na aerobic. Staram się jak najczęściej zazwyczaj jest to 1h 4 razy w tygodniu. Ponadto...Od dzisiaj nie jem słodyczy...No, może tylko jedyną poranną kawę będę słodzić Dziś byłam w hipermarkecie i nakupowałam sobie zdrowej żywności...Dzisiaj jestem na kawie, herbacie z bratka, zielonej herbacie, jabłku, kefirze 0% i na płatkach pszennych z mlekiem 0.5% tłuszczu. Chyba nie jest tak źle Hm, trzymajcie za mnie kciuki - chciałabym ważyć 55 kg Powodzenia Wam również życzę!
alegoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:01   #1072
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

alegoria trzymam kciuki


AA.. Kasiu.. mam nadzieję, ze się nie gniewasz za tą emotkę w podpisie u mnie? tą z siekierką? Bo ściągnęłam ją od Ciebie
__________________




Edytowane przez Olga:P
Czas edycji: 2008-03-29 o 18:02 Powód: dopisek
Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:38   #1073
alegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Huh, właśnie spróbowałam napić się soczku warzywnego, sam zapach mnie odrzucił, ale po jednym łyku myślałam, że zwymiotuję
Cóż, to nie dla mnie chyba....Poprzestanę na surówkach
alegoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 09:55   #1074
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Elo dzieczyny!!! Ja dzis duzo pocwiczylam dietka tez niezle


Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Kasiu a ile spozywasz kcal? Może za dużo uciełaś i stąd te grzeszki?
Właściwie, to rzadko liczę kalorie, ale wychodzi gdzieś tak 1200-1300, także myślę, że chyba zdrowo?

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Aaa, i jeszcze mam do was prośbe. Znacie jakies fajne przepisy? Co jecie na obiady i podwieczorki? Nie chce znów wpaść w rutyne. Chodz mi głównie o posilki bialkowo-tłuszczowe.
Na obiad jem zawsze to co mama przygotuje, ale mniejszą porcję. A poza tym co jakiś czas robię omlet z tuńczykiem, na podwieczorki/kolację twaróg/wieśniak z warzywami, albo tuńczyk z warzywami, czasem makrela wędzona [].


Cytat:
Napisane przez alegoria Pokaż wiadomość
Dziś byłam w hipermarkecie i nakupowałam sobie zdrowej żywności...Dzisiaj jestem na kawie, herbacie z bratka, zielonej herbacie, jabłku, kefirze 0% i na płatkach pszennych z mlekiem 0.5% tłuszczu. Chyba nie jest tak źle
Alegorio, jest źle. Stanowczo za mało! Poczytaj wątki podwieszone, o zdrowej redukcji, wątek z jadłospisami.
I oczywiście witam w naszym gronie!

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
AA.. Kasiu.. mam nadzieję, ze się nie gniewasz za tą emotkę w podpisie u mnie? tą z siekierką? Bo ściągnęłam ją od Ciebie
hehe, jasne, że się nie gniewam.


Jak tam Wam mija dzień? U mnie ok. Teraz zabieram się za lekcje, a później aerobik! Wczoraj robiłam godzinkę ćwiczeń siłowych na plecy i klatkę, dziś mnie tak bolą mięśnie z tyłu rąk, że ledwo nimi ruszam.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:00   #1075
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

U mnie ok. Przed chwilą wstałam, zjadłam śniadanie i piję teraz czerwoną herbatę Później mam zamiar poćwiczyć pojeżdzę na rowerku, albo zrobię sobie aerobik A wieczorem wychodzę się przejść z koleżankami na cappucino A i moim sukcesem jest już 6 dni bez słodyczy i stopniowe odstawianie cukru Wczoraj już piłam gorzką herbatę i mi smakowała
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:31   #1076
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
U mnie ok. Przed chwilą wstałam, zjadłam śniadanie i piję teraz czerwoną herbatę Później mam zamiar poćwiczyć pojeżdzę na rowerku, albo zrobię sobie aerobik A wieczorem wychodzę się przejść z koleżankami na cappucino A i moim sukcesem jest już 6 dni bez słodyczy i stopniowe odstawianie cukru Wczoraj już piłam gorzką herbatę i mi smakowała
Hehe ja nielubie słodzonej ;p ja tez popijam czerwona herbatke i jest git
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:51   #1077
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

ja czarną słodziłam/ słodze
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:04   #1078
alegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość





Alegorio, jest źle. Stanowczo za mało! Poczytaj wątki podwieszone, o zdrowej redukcji, wątek z jadłospisami.
I oczywiście witam w naszym gronie!

Fakt, powinnam wiele zmienić...Dziś już na przykład zjadłam trochę chleba razowego z polędwicą sopocką - z mięsa raczej nie zamierzam rezygnować. A jutro będzie już dużo lepiej, bo wybiorę się do studenckiej jadłodajni na jakiś porządny, choć w miarę lekki obiad

Dziękuję za powitanie
alegoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:41   #1079
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Ja też nie słodzę.

Jak tam Wam dzień leci?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:44   #1080
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: 182 dni są Nasze - dieta, ruch, uroda (30.VI.2008)

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja też nie słodzę.

Jak tam Wam dzień leci?
Mi sredno...jakos tak czuje sie jak balon :/
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.