Praca jako au-pair - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 17:00   #1141
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja tez chcialam z UK i znalazlam i to z Londynu
Super. Pokroić bym się dała za Londyn, Madryt, Barcelone, albo jakieś miłe miasteczko nad morzem np..

Tylko łatwiej chyba znaleźć rodzinę z UK, która mówi po angielsku, niż w Hiszpanii..^^ Mam wrażenie, że więcej wymagam niż mam do zaoferowania..
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:35   #1142
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
zdziwiłam się ze tak szybko dostałam pozytywną odpowiedz. i chyba mnie to przeraziło.

a myslalas ze po miesiacu sie odezwa ?

spoko nic sie nei boj .. ja np mam kamere internetowa i jak juz wybiore rodzine to ich poprosze o video konferencje...
No i ogole zalezy ile ci kasy proponuja bo standrad to chyba ok 80-100 euro tyg .
No i popros o duza ilosc zdjec ...
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:26   #1143
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Super. Pokroić bym się dała za Londyn, Madryt, Barcelone, albo jakieś miłe miasteczko nad morzem np..

Tylko łatwiej chyba znaleźć rodzinę z UK, która mówi po angielsku, niż w Hiszpanii..^^ Mam wrażenie, że więcej wymagam niż mam do zaoferowania..
ja mialam oferty z UK ,USA [ale ie chcialam bo za drogi bilet, za daleko i wiza;/] jedna z wloch i holandii mialam

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
a myslalas ze po miesiacu sie odezwa ?

spoko nic sie nei boj .. ja np mam kamere internetowa i jak juz wybiore rodzine to ich poprosze o video konferencje...
No i ogole zalezy ile ci kasy proponuja bo standrad to chyba ok 80-100 euro tyg .
No i popros o duza ilosc zdjec ...
ja mam 60f tygodniowo + 6f/ za godz babysittingu
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:47   #1144
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Super. Pokroić bym się dała za Londyn, Madryt, Barcelone, albo jakieś miłe miasteczko nad morzem np..

Tylko łatwiej chyba znaleźć rodzinę z UK, która mówi po angielsku, niż w Hiszpanii..^^ Mam wrażenie, że więcej wymagam niż mam do zaoferowania..
Jasne, ze łatwiej, ale to nie jest niemożliwe, ja sie kiedys uparłam na rodzinę mowiącą po angielsku we Francji i udało sie.
i jesli bardzo chcesz, to wirze, ze Ci sie uda
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:51   #1145
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

ja też sie uparlam i znalazlam

a nadal odwiedzam sobie stronki bo se mysle moze na lipiec cos wymysle hihi
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:00   #1146
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Praca jako au-pair

Ja dostałam maila do poprzednich au pair tej rodzinki z Paryża(az trzy Polki,niezłe jesteśmy;D),czekam na odpowiedź.Ale kurcze,myślę o tym non stop(dzisiaj na polskim mało pały za to nie zarobiłam,bo się kompletnie wyłaczyłam),a im więcej o tym myślę,tym bardziej nie wiem,ktora rodzinę wybrać.

A wszystkim dziewczynom,które nie znalazły radzę cierpliwość i mysle,że na pewno coś znajdziecie,bo ofert jest przecież tak dużo,a wydaje mi się,że Polki mają bardzo dobrą renomę,bo jak patrzę na aupairworld to praktycznie każda rodzina,która ma wymienione preferowane kraje pochodzenia au pair wpisuje tam Polskę.Takze głowa do góry,ja tez juz byłam podłamana,a teraz się męczę co wybrać

No i zaczęlam sie troche zastanawiac-wyjeżdzałyscie kiedys na tak długo?Bo to bedzie moje pierwsze opuszczenie domu na tak długo(2 miesiące).Niby się nie boję,ale jakos tak nieswojo trochę.
__________________



Edytowane przez zuczang
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:02
zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:06   #1147
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

http://www.greataupair.com/fastfind....airShortStay/3

tu na 3 mies szuka rodzinka z irlandii moze ktos sie skusi hehe
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 19:19   #1148
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Jasne, ze łatwiej, ale to nie jest niemożliwe, ja sie kiedys uparłam na rodzinę mowiącą po angielsku we Francji i udało sie.
i jesli bardzo chcesz, to wirze, ze Ci sie uda
Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ja też sie uparlam i znalazlam

a nadal odwiedzam sobie stronki bo se mysle moze na lipiec cos wymysle hihi
Szczęściary wy.. No ja się jakoś strasznie upierać nie będę, ucieszę się jak w ogóle mnie ktoś zechce, ale hiszpańska rodzinka z 3-6 letnią dziewczynką, od lipca do sierpnia, to by było spełnienie moich marzeń..

A teraz to w ogóle się podłamałam trochę, bo się spodziewałam chociaż kilku (odmownych) odpowiedzi po powrocie ze szkoły, a tu kupa, bo mnie olali wszyscy..

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Ja dostałam maila do poprzednich au pair tej rodzinki z Paryża(az trzy Polki,niezłe jesteśmy;D),czekam na odpowiedź.Ale kurcze,myślę o tym non stop(dzisiaj na polskim mało pały za to nie zarobiłam,bo się kompletnie wyłaczyłam),a im więcej o tym myślę,tym bardziej nie wiem,ktora rodzinę wybrać.

A wszystkim dziewczynom,które nie znalazły radzę cierpliwość i mysle,że na pewno coś znajdziecie,bo ofert jest przecież tak dużo,a wydaje mi się,że Polki mają bardzo dobrą renomę,bo jak patrzę na aupairworld to praktycznie każda rodzina,która ma wymienione preferowane kraje pochodzenia au pair wpisuje tam Polskę.Takze głowa do góry,ja tez juz byłam podłamana,a teraz się męczę co wybrać

No i zaczęlam sie troche zastanawiac-wyjeżdzałyscie kiedys na tak długo?Bo to bedzie moje pierwsze opuszczenie domu na tak długo(2 miesiące).Niby się nie boję,ale jakos tak nieswojo trochę.
A w której ty jesteś klasie?

W ogóle, jak długo musiałyście szukać, żeby znaleźć swoje rodziny? I od kiedy szukałyście? I ile dostawałyście propozycji od rodzin zanim sie na jakaś zdecydowałyście?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
http://www.greataupair.com/fastfind....airShortStay/3

tu na 3 mies szuka rodzinka z irlandii moze ktos sie skusi hehe
Wzięłam ich na hot listę właśnie przed chwilą.. Zrobiłam sobie świeży rzut rodzin, może w końcu się ktoś na mnie skusi..^^ teraz czekam na odpowiedzi.:P
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:40   #1149
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

ja szukalam od marca jakos
czyli od 16 strony tego watku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161748&page=16

ale nabazgralysmy z dziewczynkami
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:46   #1150
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Praca jako au-pair

Ile ja szukałam?Zarejestrowałam się 12 kwietnia,zaczęłam szukać pare dni później z tego co pamiętam.Szukaj,szukaj cierpliwie.Qui cherche trouve,jak to się ladnie mówi po francusku
No właśnie zbliżam się do końca 2.,18 już mam skończone
Ehhh,jak pomyślę,jaki stres będę miała za rok o tej porze!Ale Kachaaa trzymam kciuki mocno za Ciebie!
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:49   #1151
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Marti, przede wszystkim pytaj o wszystko co Ci przyjdzie na myśl. Masz do tego prawo i rodzina powinna zrozumieć, że jedziesz do obcego kraju i możesz zadawać nawet najgłupsze pytania chociażby z niewiedzy. Poproś o kontakt z inną au pair jeśli chcesz, o ile trzymają kontakt, porozmawiajcie przez telefon, zapytajdokładnie kto by Cię odebrał z lotniska, żeby nie była to żadna obca osoba, która ma Cię później dowieźć do domu. Poproś dzieci do telefonu, nie daj się zwieść obietnicom wielkich pieniędzy. Sprawdzaj, czy zgadzają się dane i fakty, moi hości pokazywali mi np. stronę swojego sklepu z ciuchami, czy czego tam, ale kolekcja ma w nazwie ich nazwisko, więc się zgadza. Na tej samej stronie jest odnośnik do ich hotelu, na stronie hotelu jest nazwa miejscowości, która też się zgadza. Pytaj, pytaj, pytaj.
Ja miałam już jechać do Finlandii, zadałam niezręczne dla rodziny pytania i mi podziękowali. Więc sama widzisz, kto nie ma nic na sumieniu, ten będzie odpowiadał bez żadnych " ale ".
No i na fotkach patrz, czy dzieci te same.

Kasiu, ja będę w Niemczech do 29 lipca.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 19:59   #1152
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Ile ja szukałam?Zarejestrowałam się 12 kwietnia,zaczęłam szukać pare dni później z tego co pamiętam.Szukaj,szukaj cierpliwie.Qui cherche trouve,jak to się ladnie mówi po francusku
No właśnie zbliżam się do końca 2.,18 już mam skończone
Ehhh,jak pomyślę,jaki stres będę miała za rok o tej porze!Ale Kachaaa trzymam kciuki mocno za Ciebie!
nie dziekuje by nie zapeszyc

bosz za 6 dni a ja na wizazu siedze
Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Marti, przede wszystkim pytaj o wszystko co Ci przyjdzie na myśl. Masz do tego prawo i rodzina powinna zrozumieć, że jedziesz do obcego kraju i możesz zadawać nawet najgłupsze pytania chociażby z niewiedzy. Poproś o kontakt z inną au pair jeśli chcesz, o ile trzymają kontakt, porozmawiajcie przez telefon, zapytajdokładnie kto by Cię odebrał z lotniska, żeby nie była to żadna obca osoba, która ma Cię później dowieźć do domu. Poproś dzieci do telefonu, nie daj się zwieść obietnicom wielkich pieniędzy. Sprawdzaj, czy zgadzają się dane i fakty, moi hości pokazywali mi np. stronę swojego sklepu z ciuchami, czy czego tam, ale kolekcja ma w nazwie ich nazwisko, więc się zgadza. Na tej samej stronie jest odnośnik do ich hotelu, na stronie hotelu jest nazwa miejscowości, która też się zgadza. Pytaj, pytaj, pytaj.
Ja miałam już jechać do Finlandii, zadałam niezręczne dla rodziny pytania i mi podziękowali. Więc sama widzisz, kto nie ma nic na sumieniu, ten będzie odpowiadał bez żadnych " ale ".
No i na fotkach patrz, czy dzieci te same.

Kasiu, ja będę w Niemczech do 29 lipca.
aha myslalam ze do konca wakacjii..to ty wrocisz a ja wyjade. znaczy wylece

dostep do neta bedziesz miec?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:09   #1153
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Nie, nie, chcę jeszcze mieć trochę wakacji w Polsce, boję się jechać na dłużej bo boję się, że zatęsknię za bardzo. Jednak na pierwszy raz wolę troszkę krócej.

Tak, z neta będę mogła sobie dowolnie korzystać.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:13   #1154
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

to pisz

ja bede tez 2 mies.
od 1 sierp. do 26 wrzesnia bo to sa soboty

a co z Tż...nieiwem
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:24   #1155
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Praca jako au-pair

http://uk.news.yahoo.com/4/20090427/...d-dba1618.html

Health Secretary Alan Johnson earlier said ministers have put in place "enhanced" port health checks on passengers arriving in the UK and will use its stockpile of anti-viral drugs if the virus begins to spread widely.

superowo ;/
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:30   #1156
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
http://uk.news.yahoo.com/4/20090427/...d-dba1618.html

Health Secretary Alan Johnson earlier said ministers have put in place "enhanced" port health checks on passengers arriving in the UK and will use its stockpile of anti-viral drugs if the virus begins to spread widely.

superowo ;/
hahh
łaaaaadnie. ciekawe jak to w praktyce bedzie wyglądało

btw, a to nie jest tylko dla wracających z Mexico?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-04-27 o 20:31
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:33   #1157
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

No to ładnie ... U mnie z takich rewelacji to mama wysłuchała, że na lotnisku we Frankfurcie jest ogromne zagrożenie tej świńskiej grypy, bo tam jest miejsce przesiadek większości osób, które były zarażone wirusem... Znowu ogólnoświatowa panika.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:33   #1158
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
hahh
łaaaaadnie. ciekawe jak to w praktyce bedzie wyglądało

btw, a to nie jest tylko dla wracających z Mexico?
ja nie wiem myślę że jak się rozkręcą to będą wszytskim dawać ja mam nadzieje że to świńskie świństwo pójdzie sobie. bo ja się boje takiż rzeczy a mam leciec do Londynu bileta mam i w ogóle..
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:40   #1159
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Marti, przede wszystkim pytaj o wszystko co Ci przyjdzie na myśl. Masz do tego prawo i rodzina powinna zrozumieć, że jedziesz do obcego kraju i możesz zadawać nawet najgłupsze pytania chociażby z niewiedzy. Poproś o kontakt z inną au pair jeśli chcesz, o ile trzymają kontakt, porozmawiajcie przez telefon, zapytajdokładnie kto by Cię odebrał z lotniska, żeby nie była to żadna obca osoba, która ma Cię później dowieźć do domu. Poproś dzieci do telefonu, nie daj się zwieść obietnicom wielkich pieniędzy. Sprawdzaj, czy zgadzają się dane i fakty, moi hości pokazywali mi np. stronę swojego sklepu z ciuchami, czy czego tam, ale kolekcja ma w nazwie ich nazwisko, więc się zgadza. Na tej samej stronie jest odnośnik do ich hotelu, na stronie hotelu jest nazwa miejscowości, która też się zgadza. Pytaj, pytaj, pytaj.
Ja miałam już jechać do Finlandii, zadałam niezręczne dla rodziny pytania i mi podziękowali. Więc sama widzisz, kto nie ma nic na sumieniu, ten będzie odpowiadał bez żadnych " ale ".
No i na fotkach patrz, czy dzieci te same.

Kasiu, ja będę w Niemczech do 29 lipca.
wysłałam maila. zadałam w nim chyba sto tysięcy pytań również o to czy maja jakis kontak do poprzedniej au pair.jak odpiszą to dam znać
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:46   #1160
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
ja nie wiem myślę że jak się rozkręcą to będą wszytskim dawać ja mam nadzieje że to świńskie świństwo pójdzie sobie. bo ja się boje takiż rzeczy a mam leciec do Londynu bileta mam i w ogóle..
eeej zawsze to jakas fajna atrakcjaa..

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
wysłałam maila. zadałam w nim chyba sto tysięcy pytań również o to czy maja jakis kontak do poprzedniej au pair.jak odpiszą to dam znać
noooi bardzo dobrze!!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:10   #1161
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

dziewczyny dostałam takiego maila od aupair options, wklejam ku przestrodze.

Cytat:
There are several scam schemes.
1. Host Families are scammed by people posing as an Au Pair or Nanny and requesting that Families send money via Western Union, MoneyGram or cash for airfare or other needs so that the candidate could meet the Host Family.

2. A person who is posing as a Host Family sends emails and bogus checks to Au Pairs and Nannies as supposed advance payments for au pair and nanny services, only to follow up with an email stating that his wife and daughter (or twin daughters in some cases) have died in a car accident and then he requests that you send him a new check as he no longer needs your services. His ploy is to send you a bogus check and then have you send him a good check or a payment by Western Union.

3. A person who is posing as a Host Family sends e-mails to Au Pairs forwarding them to his ticket agent:

"Contact the ticket agent and make enquiries about the tickets and working permit document from your country to UK and gets back to me via email don't worry about any expenses that this might cost you i shall refund all expenses incured by you after you get here when i pick you up from the airport, i just want to be sure if you really want to work for me..."
You send money and never again hear from this person. And if you send the money, the travel agent may contact you and ask for additional payment claiming that the first ammount is insufficient.

4. Attention! This one is a brand new type of scam scheme!
A Host Family tells an Au Pair that will move to Au Pair's town. To guarantee the AuPair position, they suggest to send $100 to the Au Pair in advance if she/he opens a bank accout in a specific bank. Thus the Family appears to be a trustworthy and reliable one. But soon after, the Family contacts the AuPair again and begins asking money for different purposes regarding the AuPair placement.

Be cautious! Schemes may be elaborate, involving supposed travel agents, professors, deans, parents and other false references. Do not let yourself be fooled.
W ogóle to jakoś zastój jest, wczoraj i przedwczoraj do mnie pisali (tzn wysyłali negatywne odpowiedzi.), a dzisiaj totalne zero jakiegokolwiek odzewu od kogokolwiek.. Ale to może dlatego, że wczoraj weekend był..
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:20   #1162
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Praca jako au-pair

swietne to, co wkleiłas. powinna to przeczytac kazda przyszla au pair!
jak tylko pojawia sie tu nowe dziewczyny chcace byc au pair, bedziemy im to pokazywac!))


Drozja nie martw sie, "sezon" na poszukiwanie au pair dopiero sie rozkreca...;>
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:58   #1163
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
swietne to, co wkleiłas. powinna to przeczytac kazda przyszla au pair!
jak tylko pojawia sie tu nowe dziewczyny chcace byc au pair, bedziemy im to pokazywac!))


Drozja nie martw sie, "sezon" na poszukiwanie au pair dopiero sie rozkreca...;>
No niby sie rozkręca, ale im szybciej kogoś znajdę, tym taniej kupie bilet. A jak już się zorientuje, że nie mam szans na wyjazd, to zaplanuje sobie wakacje jakoś inaczej, bo mam kilka propozycji, ale muszę wcześniej się zdecydować..

Edytowane przez Drozja
Czas edycji: 2009-04-27 o 22:00
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:05   #1164
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

z ta swinska grypa jak z ptasia taka panika wielka
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:03   #1165
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Wrrrrrrrr!

**&)&%#%@(*^

Zaraz chyba komuś zrobię krzywdę..
Weszłam na great aupair, żeby trochę udoskonalić swój profil, patrze a tam ucięło mi część tekstu który pisałam, bo było ograniczenie do 5000 znaków.

No to pozmieniałam tak, żeby się wszystko zmieściło, zapisałam, a tam dalej ucięte. No to pomyślałam, że jeszcze mam za dużo tego tekstu i zmieniam dalej. I tak za każdym razem mi ucina końcówkę, jakby za każdym razem zmniejszała mi się ilość możliwych do wykorzystania znaków. W efekcie mam teraz jakieś 8 linijek tekstu i nawet nie mogę porządnie się przedstawić.:ee k:

Wiecie o co może chodzić?


I w ogóle dostałam takie coś na maila:

Cytat:
Hello:

My name is Sonsoles Gonzalo and I work for an au pair agency in Spain called IBERAUPAIR.


We can offer you diferent au pair positions in Spain during the summer.


You do not have to pay any money to join our agency just going to our web site and fill our au pair application up.

Please let us know if you are interested. You can read on our website our documnets (the family will sign an agreement so you will be well cared and safe and we will be your support during your stay in Spain).

If you are interested let us know and I will send you the families' applications forms.

Best regards

Sonsoles Gonzalo Pitarch
www.iberaupair.com
Oszust?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:28   #1166
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

A ja dzis zaszalałam

Zdecydowałam sie ostatecznie na Berlin do rodziny która mowi tylko po niemiecku ( no rodzice troche po ang )
A ze moj niemiecki to lipa ( matura z angola ) to bedzie czyste szalenstwo ale mam nadzieje ze bedzie dobrze bo strasznie mi zalezy zeby nauczyc sie niemieckiego

jak bedzie źle zawsze moge uciec

no wiec 25 maj ! witaj Berlinie
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:32   #1167
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaszalałam

Zdecydowałam sie ostatecznie na Berlin do rodziny która mowi tylko po niemiecku ( no rodzice troche po ang )
A ze moj niemiecki to lipa ( matura z angola ) to bedzie czyste szalenstwo ale mam nadzieje ze bedzie dobrze bo strasznie mi zalezy zeby nauczyc sie niemieckiego

jak bedzie źle zawsze moge uciec

no wiec 25 maj ! witaj Berlinie

Woooow, jak szybko znalazłaś, zazdroszczę..
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:34   #1168
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Adka, i to już pewne na milion procent? To ekstra!
Ja też Niemcy i ani słowa po niemiecku, jakoś damy radę.
No i ekstra, że Berlin! Marzę, żeby tam pojechać.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:48   #1169
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Wrrrrrrrr!

**&)&%#%@(*^

Zaraz chyba komuś zrobię krzywdę..
Weszłam na great aupair, żeby trochę udoskonalić swój profil, patrze a tam ucięło mi część tekstu który pisałam, bo było ograniczenie do 5000 znaków.

No to pozmieniałam tak, żeby się wszystko zmieściło, zapisałam, a tam dalej ucięte. No to pomyślałam, że jeszcze mam za dużo tego tekstu i zmieniam dalej. I tak za każdym razem mi ucina końcówkę, jakby za każdym razem zmniejszała mi się ilość możliwych do wykorzystania znaków. W efekcie mam teraz jakieś 8 linijek tekstu i nawet nie mogę porządnie się przedstawić.:ee k:

Wiecie o co może chodzić?
Już wyczaiłam o co chodzi. Na końcu miałam napisane 'Please contact me if you want to know something more.' I wyglada na to, że słówko 'contact' jest u nich zakazane, bo mi ucinało je wraz z końcówka tekstu. Zamieniłam je na 'write' i już jest git.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:52   #1170
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

cu.Kinia a gdzie dokladnie jedziesz? ja mam zamiar w wolnym czasie zwiedzic duuzo miejsc w Niemczech

au pair chce traktować jako przygode i mimo ze powinnam oszczedzac kase to mam zamiar tracic ja na przyjemności

Mam znajomych w Mannheim koło Frankfurtu i tam też bardzo bym chciala jechac

Wiec jak coś moge cie odwiedzic

Kurcze pouczyłabym sie teraz tego niemieckiego ale pomiesza mi sie na maturze I powiem My name is Ada ich komme aus Polen

Straaaaasznie sie boje ale damy rade
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.