Praca jako au-pair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 10:44   #1
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336

Praca jako au-pair


Witajcie...Zgłaszam się do Was drogie emigrantki ponieważ szukam pracy jako au pair.Nie wiem gdzie mam szukać, zainteresowana jestem Polską rodziną która poszukuje opiekunki do dziecka od lipca na czas min.6miesiecy
Szukając przez agencje są to dodatkowe koszty na które w tym momencie mnie nie stać noi wiadomo wieksze ryzyko dlatego do Was pytanie czy nie macie jakis informacji gdzie takie rodziny moge znajsc a może znacie osobiscie? Nie znam tak super angielskiego dlatego się troche boje a ponieważ uwielbiam dzieciaczki moge połaczyć przyjemne z pożytecznym opieke nad dzieckiem i nauka języka to jest mój cel i moje marzenie chęć sprawdzenia się.

Jeśli możecie mi w jakikolwiek sposób pomóc proszę piszac tutaj lub na maila ka_ma@buziaczek.pl

Za wszelkie informacje będe wdzięczna ,pozdrawiam
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 22:39   #2
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

intrnet,mozesz znalesc tam mnostwo stron, na ktorych mozesz sie zarejestrowac i znalesc rodzine,szukaj na stronach zagranicznych.
Z wlasnych doswiadczen i moich kolezanek (ktore byly rowniez au-perkami) nauka i babysitting nie ida w parze.
Moja rada dobrze sie zastanow czy chcesz sie w to pakowac,nie zawsze jest jak rodziny goszczace zapewniaja (czyt.mozliwosc nauki).
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 06:02   #3
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Jedna z wizazanek podala ta strone-moze tu cos znajdziesz ?
http://www.aupair-world.at/index.php/
stowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 17:15   #4
DonkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Newry
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Kamilko, czy możesz napisać coś więcej o sobie ? Tak na razie tylko się zastanawiam nad kimś do pomocy przy moich dzieciach - 8 i 4 lata. Mieszkam w Irlandii dwa lata i przez ten cały czas siedzę w domu z dziećmi. Myślę że czas coś zmienić ale jeszcze nie wiem co... Chciałabym Cię zapytać czy miałaś jakieś doświadczenie z dziećmi wcześniej i czy Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym? Pozdrawiam
DonkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 17:34   #5
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Witaj... może podam maila ka_ma@buziaczek.pl napisz
lubTy podaj swojego to sie odezwe i napisze o sobie bo myśle że tu na wizażu nie ma sensu pozdrawiam
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:22   #6
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

up =)
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 12:06   #7
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Dziewczyny, moze wiecie na jakich zasadach dziala ta stronka? http://www.aupair-world.at/index.php/
Wiem,ze aby skontaktowac sie z rodzina trzeba zalozyc swoj profil ale od czego jest "membre premium"?Czy formalnosci zalatwia sie za posrednictwem jakies agencji czy w jaki sposob?
Moze ktoras wie lub moglaby zerknac na ta stronke bo znalazlam kilka rodzin lecz moje zdolnosci jezykowe nie sa jeszcze na takim poziomie zebym mogla samodzielnie rozwiac wszelkie watpliwosci dotyczace samych zasad dzialania tej strony.
dziekuje z gory
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 16:16   #8
Shyshy
Przyczajenie
 
Avatar Shyshy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 19
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Hej NOWINKO!

To wlasnie dzieki stronie, ktora podalas znalazlam swoja przyszla wloska rodzine
Jak to dziala?:

1. Koniecznie musisz sie zarejestrowac! Po rejestracji otrzymasz swoj numer account

2. Wazne jest by przy rejestracji napisac list do rodziny! Sama wiem, ze to pomaga przy znajdowaniu "pracy"

3. Po dokonaniu pelnej rejestracji mozesz szukac rodzin, wczesniej jednak musisz sie zalogowac
-klikasz na opcje "znajdz rodzine" i pozniej wybierasz: (jestem polka i szukam rodziny np. z Niemiec).
-kiedy znajdziesz interesujaca cie rodzine, musisz klikac na profilu tej rodziny opcje "skontaktuj sie z......."

W ten sposob Twoje zainteresowanie zostanie wyslane do danej rodziny, ktora odpowie pozytywnie albo negatywnie!

Szczerze mowiac, to nie musisz miec MEMBRO PREMIUM, wystarczy ze ma je wykupione interesujaca ciebie rodzina! Z chwila, gdy ktos odpowie Ci pozytywnie otrzymasz wraz z wiadomoscia adres email i numer telefonu tej rodziny"

Dam Ci dobra rade! Przed podjeciem decyzji w sprawie wyjazdu do konkretnej rodziny popros o wstepna umowe-kontrakt, w ktorej beda opisane Twoje prawa i obowiazki a takze rodziny! Uwazaj tez, zeby nie dac sie oszukac z kasa!
Daj znak czy sie udalo) Polecam ta stronke, jest naprawde super!
__________________
Shyshy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-25, 17:01   #9
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

hej dziewczyny jako była i przyszła również au pair polecam też stronki:
www.greataupair.com oraz www.newaupair.com
no i oczywiście najbardziej www.aupairworld.net

na www.greataupair.com i www.newaupair.com mozna wybrać opcje wyszukiwania rodzin które mówią po polsku

Dodam jeszcze, że warto mieć prawo jazdy (ale nie jest to konieczne) i podstawy języka miejscowego...

polecam również przeczytanie tego: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...678413&v=2&s=0

duuzo przydatnych informacji o tym jak założyć swoje konto na stronach internetowych, jakie wiadomości zamieścić, o tym, że warto zamieścić zdjęcie, jak uniknąć fałszywych ogłoszeń, itd.

w razie problemów chętnie pomogę
Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-28, 22:09   #10
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Witam
Zalogowalam sie na www.aupairworld.net i jestem w trakcie szukania rodzinkipierwsze maile wyslane..dobrze,ze mi zwrocilas uwage na ta umowe bo zastanawialam sie nad taka wlasniew koncu to ryzyko jechac tak po prostu, bez niczego.Tylko jak ja spisac?
Linki bardzo przydatne bo zastanawialam sie o co wlasciwie pytac
Jedyne co mi przyszlo do glowy to o miejsce ewentualnego spotkania i o kieszonkowe.
hm..co jeszcze..musze powiedziec,ze obawiam sie dlatego,ze moj kontakt z zywym jezykiem byl znikomy i zawsze jak mam cos powiedziec to po prostu wypada mi z glowy!straszny stres dla mnie.Boje sie konfrontacji telefonicznej bardziej niz tej na zywozobaczymy jak to bedzietymczasem pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 21:13   #11
ewusch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 349
GG do ewusch Send a message via Skype™ to ewusch
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

ja w tej chwilii pracuje jako au pair w UK..mam zamiar zostac tu do konca czerwca..wiec od polowy lipca bedzie potrzebna nowa au pair..rodzinka jest ok..30 km na pn od Londynu w Hertford..z tego co wiem to szukaja kogos po 25 roku zycia..z komunikatywnym angielskim..
ewusch@interia.pl
ewusch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-13, 22:01   #12
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

dziewczyny oswieccie mnie..co to sa wieczory babysitting?
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 22:30   #13
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

nowinko są to wieczory, podczas ktorych rodzice gdzies wychodzą, a TY zostajesz z dzieckiem w domu, bawisz sie z nim, o odpowiedniej porze kładziesz spac i opiekujesz się nim do czasu powrotu rodziców

Pozdrawiam
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 12:05   #14
ajula
Raczkowanie
 
Avatar ajula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 255
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Nie wiem czy mogę, ale wklejam - "au pair (25 working hours per week): 55 GBP + board and lodge
au pair plus (40 working hours per week) 60 - 75 GBP
mother's help 75 - 120 GBP" to z tej stronki -www.aupairworld.net. Czy ja dobrze zrorumiałam, że au-pair opiekuje się dzieckiem tylko 8 godz. dziennie? To znaczy, że można podjąć dodatkową pracę, w swoich wolnych godzinach, czy "pozwalają ci wyjść tylko, jeśli się uczysz"? Jak to wygląda w praktyce? Czy to -mother's help, to jest forma dodatkowego zarobku? I czy, z tylko podstawową znajomością języka i w moim wieku (mam 34 lata) jest szansa znalezienia tego typu pracy .
__________________
"niech będzie i to"
ajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 08:51   #15
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

dalej szukam pracy zgłosiła sie jedna rodzina i ten plus ze Ona byla Polką wiec nie bylo problemu z językiem ale niestety ostatnio nie pisze maili wiec musze szukac czegos innego ;( buuu matura egzam zawodowy w czerwcu i w lipcu chce jechac tylko nie moge nikogo znajsc...
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 17:42   #16
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

szukaj szukaj) ja znalazlam w niecaly tydzien, wyjezdzam juz 25 maja)))))))
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 19:52   #17
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

www.caring-home-helps.blogspot.com ja obecnie jestem aupair w irlandi i wyjechalam z tej agencji wlasnie. wczesniej mialam z nimi kontakt mailowy i telefoniczny a nastepnie z rodzina, ktora mi agencja znalazla (dodam ze rodzina jest fantastyczna ). wszystko bylo zalatwione perfekcyjnie, dostalam zaproszenie do tej rodziny wszystko potwierdzone tak ze wyjazd bez obaw . wczesniej wypisuje sie ankiete rejestracyjna na ich stronie (dane osobowe oraz oczekiwania jaka ta rodzina powinna byc... ilosc dzieci, ich wiek...) i na tej podstawie agencja szuka rodziny (w moim przypadku trafili w 100%). Agencja nie pobiera oplat od dziewczyn jadacych na aupair... bardzo polecam ta agencje
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 16:03   #18
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

tylko przez caring home helps trzeba miec 18 lat... ja niestety koncze dopiero we wrzesniu, takze znalazlam rodzinke na wlasna reke)
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 15:31   #19
andzia_300
Raczkowanie
 
Avatar andzia_300
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 187
GG do andzia_300
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Hej Zamierzam wyjechać jako au-pair na wakacje. Szukam rodzinki przez au-pair world. Będzie to mój pierwszy raz i strasznie się stresuje. Mailuje już z 2 rodzinami jedna jest z Londynu co bardzo mi odpowiada. Boje się żeby sie nie oszukać bo w au-pair world nie ma agencji która to nadzoruje. Macie jakieś rady dla mnie?
Polly także we wrześniu kończe 18 Gdzie jedziesz na jak długo? Skąd znalazłaś rodzine? Masz już doświadczenie jako au-pair?
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć." Paulo Coelho.

andzia_300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 17:21   #20
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

ja od dzis zaczelam poszukiwania troche to meczace, nie powiem

czy ktoras moglaby mi powiedziec jak wyslac @ do rodziny ze zgloszeniem ze strony grataupair.com ?
zalogowalam sie, wybralam oferte i chcialabym wyslac zgloszenie ale jak ?? jak kilkam z boku na e-mail to pisze ze mam sie zalogowac jako "membership" ale to chyba kosztuje ?
prosze o pomoc

Edytowane przez biiibiii
Czas edycji: 2007-05-04 o 18:12
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 17:33   #21
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

membership kosztuję, i tylko bedac member mozesz skontaktowac sie z rodzinka, chyba ze ona sama sie do Ciebie odezwie. phi

andzia... jade fo Londynu, na 7 tygodni, znalazlam rodzinke na au-pair world. Doswiadczenia nie mam, no ale duzo na ten tematw wiem... 25 maja leceto doswiadczenie zdobyc
buziaa
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 20:37   #22
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja od dzis zaczelam poszukiwania troche to meczace, nie powiem

czy ktoras moglaby mi powiedziec jak wyslac @ do rodziny ze zgloszeniem ze strony grataupair.com ?
zalogowalam sie, wybralam oferte i chcialabym wyslac zgloszenie ale jak ?? jak kilkam z boku na e-mail to pisze ze mam sie zalogowac jako "membership" ale to chyba kosztuje ?
prosze o pomoc
Dodaj ich do swojej 'hot list', jezeli oni maja wykupione czlonkostwo, to oni beda mogli wyslac maila do Ciebie
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 07:25   #23
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Dodaj ich do swojej 'hot list', jezeli oni maja wykupione czlonkostwo, to oni beda mogli wyslac maila do Ciebie
o, tak bedzie najlepiej
powodzenia w szukaniu rodzinki...
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 13:21   #24
sacharka
Raczkowanie
 
Avatar sacharka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 309
GG do sacharka
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Wiem, że to trochę nie na temat ale wybierając rodzinę trzeba bardzo uważać ale mimo tego rodzinka może zaskoczyć. Jako przykład chciałam podać moją koleżankę która wyjechała opiekować się dziećmi w Niemczech. Ona niespecjalnie wybierała rodzinę ponieważ tydzień wcześniej jej koleżanka dostała taką pracę. Więc ona chciała tylko aby mieszkały w tej samej miejscowości. I tak moja koeżanka musiała opiekować się dwójką dzieci, sprzątać, gotować (oficjalnie mrożonki ale dla męża i dzieci w ukryciu musiała robić pierogi z truskawkami i piec placek drożdżowy), a jej koleżanka miała tylko opiekować się dziećmi ponieważ już była tam zatrudniona gosposia. Jak wam się wydaję która miała lepiej? Pani nr2!? Nic z tego musiała wykonywać jeszcze prace gosposi i być zawsze na zawołanie. Za to pani nr 1 miała rozwydrzone dzieciaki ale za dobrą pracę jej rodzina ufundowała jej wycieczkę do Francji. A po zakończeniu umowy pojechała na miesiąc do Włoch opiekować się tymi samymi dziećmi (ale to oficjalnie bo tak na prawdę to jeszcze nigdy nie miała lepszych wakacji -tak sama twierdzi) Tak więc trzeba mieć szczęście aby trafić na taką rodzinkę.
__________________
O moja piękna, nieznana miłości,
Gdzieś oddychasz i żyjesz
Z dala ode mnie, a może w pobliżu...
sacharka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 13:39   #25
andzia_300
Raczkowanie
 
Avatar andzia_300
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 187
GG do andzia_300
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Polly a co ze szkołą?? Jak sobie wolne załatwiłas??
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć." Paulo Coelho.

andzia_300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 21:00   #26
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja od dzis zaczelam poszukiwania troche to meczace, nie powiem

czy ktoras moglaby mi powiedziec jak wyslac @ do rodziny ze zgloszeniem ze strony grataupair.com ?
zalogowalam sie, wybralam oferte i chcialabym wyslac zgloszenie ale jak ?? jak kilkam z boku na e-mail to pisze ze mam sie zalogowac jako "membership" ale to chyba kosztuje ?
prosze o pomoc

ja na tej stronie znalazlam swoja rodzine
musisz dodac rodziny ktorymi jestes zainteresowana do HOTLIST, oni obejrza Twoj profil i jak beda zainteresowani to sami sie odezwa
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 15:16   #27
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

hmm.. wystawienie ocen jest 16 czerwca.. ja 25 lece, no mysle,ze sytuacje mam m dosyc jasna z ocenami.... jakos to bedzie co sie da to zalicze wczesniej a ak to po prostu znikne..:P
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 07:55   #28
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Dziekuje za odpowiedzi dzieczyny !!
Nawizalam kontakt meilowy z 2 rodzinami, narazie oczywiscie tylko poznajemy sibiebie nawzajem...

ale wiecie, musze sie przyznac ze nigdy nie bylam sama za granica, i nie mam pojecia nic o kupowaniu biletow samolotywych itp... bylam tylko we Wloszech no ale jezdzilismy autbusem..

Jakby mi sie udalo cos znalezc to moglabym liczyc na jakas pomoc z waszej strony ?
Narazie jednak musze zaliczyc ten rok, sesja sie zbliza wielkimi krokami...;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 08:18   #29
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi dzieczyny !!
Nawizalam kontakt meilowy z 2 rodzinami, narazie oczywiscie tylko poznajemy sibiebie nawzajem...

ale wiecie, musze sie przyznac ze nigdy nie bylam sama za granica, i nie mam pojecia nic o kupowaniu biletow samolotywych itp... bylam tylko we Wloszech no ale jezdzilismy autbusem..

Jakby mi sie udalo cos znalezc to moglabym liczyc na jakas pomoc z waszej strony ?
Narazie jednak musze zaliczyc ten rok, sesja sie zbliza wielkimi krokami...;/
Host rodzina nie kupi Ci biletu?? :/ moim zdaniem skoro nie placa agencji za znalezienie aupair (to nie bylyby takie male pieniadze) to przynajmniej znalezionej przez siebie dziewczynie powinni kupic bilet :/ w innym wypadku znaczy ze sa poprostu skapi :P
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 12:44   #30
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Szukam pracy jako AU-PAIR

biibii a ile chca Ci placic? za ile h?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.