"Kto dogoni psa"-czyli polska policja... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-29, 08:59   #91
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

szanuję policję,lubię ...nigdy przenigdy nie mialam absolutnie żadnych problemów z policją..zatrzymuja mnie namiętnie bo jeżdżę jak wariatka nigdy nie dali mi mandatu bo ładnie zagadam-generalnie fajne chlopki Kiedyś z koleżankami zrobiłyśmy imprezę babską było za glośno ..była interwncja..bardzo sympatycznie i kulturalnie z uśmiechem "ech kobiety,kobiety.."
Spisywanie mnie nie bulwersuje ..wielkie rzeczy..w latach 80-ych chodzilo się na koncerty wtedy policja spisywala ...
Mam kolegów policjantów- cholernie ciężka i traumatyczna praca...!!! nie adekwatna do zarobków!! Uważam że gdyby mieli większe prawa (jak za komuny np) to bylo by bezpieczniej !! Za komuny nie bałam się iść na piechotę na dworzec na pociąg..widziałam patrole,wiedziałam że mogą dużo... Obecnie po angielskim szybciutko migam z parkingu do domu z duszą na ramieniu mijając cmokających gówniarzy...>>teraz policjanci nie mają samochodów ,benzyny ,jak zainterweniują to ich sądzą i oceniają...chciałabym widzieć jak grzecznie sobie radzicie z bandziorem uzbrojonym ,albo bandą łysych...
Popieram i lubię Policję
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:14   #92
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Zrobiłam mini-listę utworów zawierających coś o narkotykach z naszego polskiego hip-hopu

OSTR-Ja i mój Lolo
PCP-Uciułany gięcik
Hemp Gru-Zjedz skręta
Gutek-Protest
Mor W.A.-Dla słuchaczy
Emade-Niebo
Borixon-Fakty
Zipera-Obojętność
Sidney Polak-Inny wymiar
Peja-Godzina śmierci
Wzgórze Ya-Pa 3-Zawijaj się
Pijani Powietrzem-M.A.T.O.
Tede-Baunsuj ze mną
Vienio i Pele-Jedno z takich miejsc
WWO-Teraz tak
Molesta/Ewenement-Równowaga
52 Dębiec-Ci źli
Paresłów-Rewia
Onar-Drugie piętro
PWRD-W obawie przed jutrem
Slums Atak-Mordercy
Fisz-Narkotyki
Numer Raz-tytuł płyty Muzyka,bloki,skręty
Małolat-

Podałam sporą grupę atrystów,są to przykłady piosenek i przykłady artystów,nie mam teraz czasu dalej główkować



Co do DKA-to wierzę wam na słowo,gościu znany,ale niestety jest o nim cicho na polskiej scenie,rzadko kiedy jest w tv,teledysków nie widać,trudno znaleźć wywiady z nim.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:16   #93
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Byłam ubrana na letnio, nie miałam glanów ani skóry, bo było ciepło. Tymbardziej zdziwiło mnie zachowanie policji, bo na wprost ławki, na której siedziałam, jakieś 10 m, na trawie, grupka ludzi piła i spiewała, ale sami faceci. Widać lepiej było podjechać do nas
Pewnie się bali
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:18   #94
lavazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 22
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Maraya!!!Witam koleżanke po fachu!Jestem z Zielonej Góry.Pozdrawiam
lavazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:21   #95
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

A ja chcę wstąpić do policji

Serio, serio.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:23   #96
lavazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 22
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez edytcia
A ja chcę wstąpić do policji

Serio, serio.
www.policja.pl tam znajdziesz zasady rekrutacji
lavazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 09:39   #97
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

tak, to prawda o DKA jest dosyć cicho, bo z tego co kojarze siedzi w stanach i zajmuje się karierą sportową. bardzo fajne ma kawałki, takie z przesłaniem
ja absolutnie nie nazwałabym go hiphopolem, bo wtedy cały nasz polski rynek hh zaliczałby się do tego miana. w porównaniu do prawdziwego czarnego hip hopu to my robimy własnie jakies śmieszne zabawy. w tym roku mialam okazję poznać kilku utalentowanych czarnych raperów i fakt, te ich złote łańcuchy, chustki i czapy czy nawet sposób chodzenia i wymawiania słowa "yo" rozśmieszał mnie doszczętnie, to ich umiejętności rapowania nie doścignie za nic za nic w świecie zaden Polak.
Ale Sidneya lubię

Pozdrawiam ciepło
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 10:10   #98
Po Prostu Klaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Mnie te złote łańcuchy wcale nie śmieszą...u czarnych raperów ten styl bycia i to z kąd pochodzą jest naturalne, chociażby w dzielnicach New York i wogóle w stanach pełno jest gangsterów dilerów i ogólnie wiadomo z tamtąd wywodzi się hh i cała ta kultura. Oni mogą rapować o gangserach, dziwkach (za przeproszeniem) i tych bitach które czują, bo tam to jest standart nic nie jest udawane i na wyrost. Natomiast w polsce zawsze śmieszą mnie słowa i gesty naśladujące hip hopowców z zachodu, choćby słowo "yo" ziomek i tego typu śmieszne filmy. Choć sama słucham dużo hh zaróno z niemiec, ze stanów jak i tego naszego polskiego to stwierdzam że tu nigdy nie będzie takiego poziomu jak w usa. Niektóre typu chociazby pierwsza płyta molesty "skandal" są ok i poruszyły sceną hh w pl, w polsce tez wyrówniają się wspomnieni Hemp Gru i Wogóle cała Zipera i jak dla mnie tylko oni prezentują hh w polsce inaczej pewnie wogóle bym go nie słuchała ale czasem dobrze jest posłuchać o polskich realiach i sprawach które dotycza naszego kraju a nie zachodnich rymów.
__________________
.
Po Prostu Klaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:48   #99
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Lavazza, czy moglabys wlaczyc sobie wiadomosci prywatne? jesli to nie zrobiloby Ci klopotu. chcialabym napisac Ci priva
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:51   #100
lavazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 22
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Suzana, prawde mówiąc nie wiem jak to się robi??
lavazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 11:03   #101
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

panel uzytkownika-->edytuj opcje

i tam nizej masz okienko do zaznaczenia
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 11:04   #102
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Miałam ostatnio taka sytuację. Szlismy z moim TŻ i na naszych oczach koleś ( którego bym o to nie podejrzewała) wyrwał saszetkę sterszemu panu. Pomogliśmy mu wszystko pozbierać, na szczęście okazało sie że nic nie zginęło. Ulicę dalej policjanci łapali ludzi przechodzących w niedozwolonym miejscu. Zgłosiliśmy ten przykry fakt policjantom, a oni nawet nie wiedzieli w którym miejscu jest ta ulica, nie bardzo wiedzieli co z tym faktem począć, jednak zgłosili zmotoryzowanym opis tego kolesia. Być może go szukali, chce w to wierzyć. Wracajac wieczorem spotkałam patrol na tej ulicy, na ktorej napadnięto na tego pana, spisywali jakiegoś podpitego jegomościa. Mam tylko nadzieję, że nie była to jednorazowa wizyta panów policjantów, w tej dzielnicy mieszka bardzo dużo starszych ludzi i już nie raz słyszało się o napadach.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 11:20   #103
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

a poza tym jakby nie było tytuł wątku wydaje się być obraźliwy
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 11:31   #104
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Tytuł wątku jest tytułem piosenki,ktorej dotyczy poczatek mojej wypowiedzi w pierwszym poście,uważam to za nienormalne ,ze ten kawałek szturmuje z sukcesami listy przepojów.No,ale to juz temat na inną dyskusje....
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:01   #105
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Tytuł wątku jest tytułem piosenki,ktorej dotyczy poczatek mojej wypowiedzi w pierwszym poście,uważam to za nienormalne ,ze ten kawałek szturmuje z sukcesami listy przepojów.No,ale to juz temat na inną dyskusje....
"Kto dogoni psa"-CZYLI polska policja... hmmm są tu i policjantki i ich zony i krewne..dla mnie też bardzo osobiście ten tytuł jest przykry
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:05   #106
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Thumbs down Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Policja lubi się czepiać tych co są mało groźni dla nich, a wtedy kiedy na prawde dzieje się coś złego oni udaja, że nic nie widzą, albo mówia iż nie są w stanie coś zdziałać. Jak zostałam pobita przez chłopaka, wiedzieli który, nawet nie ruszli dupy żeby coś spisac, jakies przesłuchania.. a po co? Sorry, ale policja to dla mnie zwykłe mendy.
Pamiętam jak jeden mój znajomy kupił sobie malucha i przyciemnił szyby w samochodzie, policja jak zatrzymała od razu mandat wlepiła, zaś drugi kumpel ma mercedesa też z przyciemnionymi szybami (jego tatuś to dość znana osobistość) i NIGDY go nie zatrzymali, aha dodam że obydwaj mieli te same taśmy przyciemniające czy jakto sie tam nazywa. To są pojedyńcze przypadki, znam jeszcze więcej, ale nie ma sensu ich wypisywać. Dodam, że moje spostrzeżenia są na podstawie policji w moim mieście
PS: owszem, mam nadzieje, że są gdzies na świecie policjanci którzy skropulatnie wypełniają swoje obowiązki i ich szanuje, ale jak na razie nie spotkałam się z żadnym takim policjantem, toteż owego szacunku jak na razie brak.
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:11   #107
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

rownie dobrze moglibysmy opcjowac za usunieciem takich sluzb z naszego panstwa ... o zgrozo ... albo zaczac atakowac inne sluzby? teraz juz wiem, dalczego policji nie wychodzi "uspolecznienie"...
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:12   #108
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Thumbs down Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez lavazza
Mech, policjant umundurowany powinien się przedstawić, podać stopień, imię i nazwisko.Nieumundurowany powinien pokazać legitymację( tzw. szmatę, hihi).Oczywiście masz prawo do tego aby poznać podstawę legitymowania. W momencie zatrzymania obowiązkiem policjanta jest podanie podstawy zatrzymania i przedstawienie praw osoby zatrzymanej.Ale to znacie jak przypuszczam z filmów!!!
Lavazzo, czy mogę napisac Tobie prywatnego @ ? Mam mały problem i nie wiem gdzie zasięgnąć porady..a publicznie nie mam odwagi o tym pisac
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:18   #109
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez Nutka
"Kto dogoni psa"-CZYLI polska policja... hmmm są tu i policjantki i ich zony i krewne..dla mnie też bardzo osobiście ten tytuł jest przykry
Przecież pisze Ci dziewczyna, że to tytuł piosenki, a tytuł postu to po prostu parafraza. Nie jest dosłowny, to taka metafora Przecież nie dotyczy nikogo personlanie, dziewczyny, bez przesady, zlitujcie się, niedługo już niczego nie będzie można napisać. Czepiacie sie każdego słowa i nadinterpretujecie dosłonie wszystko. Wyluzujcie trochę, może ta pogoda tak wpływa na wszystkich, bo ostatnio ciężko się tutaj rozmawia
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 12:25   #110
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

ok juz sie ulitowałam kończę dyskusje (z mojej strony oczywiście)
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:36   #111
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Nie cierpie policji. A w moim krociutkim zyciu spotkalam ich juz kilka ;/ ( nie nie myslcie ze ja jakis bandzior)
Raz w sklepie glupia sytuacja mysleli ze z kolezanka cos zabralysmy..oczywiscie nic nie ukradlysmy, ale oni trzymali nas w jakims malym pokoju kilka godzin (ok 5) my bez komorek bo to mial byc szybki wypad do sklepu....i dawali durne propozycje;/ ( dwuznaczne)
Inna sytuacja....Zostalam potracona na przejsciu dla pieszych przez wyprzedzajacy samoch ( wyprzedzal na pasach) okazalo sie ze gosciu jest policjantem,Ciagnal mnie po sadach, uzywal swoich znajomosci..sam mi mowil ze mnie zniszczy bo zna ten swiat;/ , ale niestety nie wygral procesow.Dobrze ze ja wyszlam z tego calo.
Reszta sytuacji ....hmm chyba znana z zycia codziennego, brak interwencji wtedy kiedy trzeba, i czepianie sie małych spraw ktore nie sa grozne jakby np. siedzenie w parku na lawce....przechodza i stoja pytaja sie skad jestesmy;/ trzeba pokazac dowod...wogole jakas paranoja;/ siedze u siebie pod blokiem na lawce i musze im dowod pokazywac;/ ehhhh tych sytuacji jest mnostwo..mozna by sie wypowiadac godzinami....

jeszcze jedna mi sie nasunela....wracajac z imprezy z kolezanka w nocy, zobaczylysmy nieprzytomnego czlowieka na trwaniku..byla zima, pelno sniegu...facet krwawil, i mowil ze ma zlamana reke. Od razu wzielysmy sie do roboty zadzwonilysmy z kom. na ten 911 bodajze....i mowimy zeprosimy z pogotowiem ..przelacyzli nas na policje..przyjechal radiowoz..;/ staneli popatrzyli na faceta i stwierdzili ze on chyba jest pijany...;/ nie wiem jak mogli to stwierdzic patrzac na niego, bo my z kolezanka nic nie zauwazylysmy;/ wsadzili go do wozu nie patrzac na rto zre jest ranny, ze ma cos zlamane....i pojechali...a mi sie chcialo plakac...
Nie cierpie polskiej policji, i tytul piosenki jest jak dla mnie baaardzo dobry.
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:48   #112
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Nie mam nic do policji (na marginesie piosenki mleka nie znoszę , strasznie mnie wkurza ) może dlatego że nie spotkało mnie nigdy osobiście z ich strony coś złego.
Jeżleli chodzi o spisywanie to też nie uważam żeby było coś w tym złego. Kiedyś razem z koleżanką zostałam zatrzymana przez policje, panowie byli mili. Na pytanie dlaczego chcą nas spisać,odpowiedzieli,że może np uciekłyśmy z domu i muszą to sprawdzić ( były wtedy ferie a my byłyśmy na spacerku w lesie ). Jedyne co mogę zarzucić,ale to też nam że oni się nie przedstawili, a my się też o to nie zapytałyśmy i potem nie znałyśmy nazwisk.(wydaje mi się raczej że spisywali nas z nudów, bo to wieś była i pewnie podczas patrolu troszke im się nudziło )
Kiedyś miałam zajęcia ze strażą miejską i wtedy nam mowiedzieli, że mogą nas spisać kiedy chcą. Opowiedzieli nam że dzięki temu np, że spisali dwóch chłopaków, a potem spotkali dziewczynę której ukradli kom i dzięki temu odzyskała ją.
Po za tym policjanci kiedyś jak jechałam z tatą samochodem zatrzymali nas, bo mój tata skręcił w lewo jak był zakaz. Ale po rozmowie puścili nas,nie wypisali mandatu.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:54   #113
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień związanych z policją. mam w rodzinie policjanta i on doskonale wie jakie mam o nim i o reszcie policjantów zdanie. mam nadzieję, że może kiedyś zmienię zdanie
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:27   #114
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez lavazza
www.policja.pl tam znajdziesz zasady rekrutacji

Wiem, bo akurat w moim rejonie do końca roku jest teraz dobór
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:02   #115
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cóż, zawód policjanta daje pewną władzę nad szarymi obywatelami, toteż nic dziwnego, że sporo ludzi trafia do policji z niewłaściwych pobudek- nie interesuje ich łapanie przestępców, tylko okazywanie swojej przewagi nad tym, kto się akurat nawinie.
Dziewczyny - policjantki - czy podczas rekrutacji przeprowadzane są jakieś testy psychologiczne?
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:13   #116
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
Cóż, zawód policjanta daje pewną władzę nad szarymi obywatelami, toteż nic dziwnego, że sporo ludzi trafia do policji z niewłaściwych pobudek- nie interesuje ich łapanie przestępców, tylko okazywanie swojej przewagi nad tym, kto się akurat nawinie.
Dziewczyny - policjantki - czy podczas rekrutacji przeprowadzane są jakieś testy psychologiczne?
Szczerze mówiąc to nie wiem czy bedą testy psychologiczne. Napewno test sprawności fizycznej i test wiedzy ogólnej (o świecie współczesnym i prawie).

A swoją drogą to istnieją także inne zawody, w których są czarne owce - nauczyciele, lekarze.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:31   #117
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

No pewnie, nie mówię, że nie To chyba kwestia minięcia się z powołaniem. W końcu ilu lekarzy zostało nimi tylko dlatego, że rodzina to wymusiła, a nauczyciele- bo akurat nie dostali się na swoje wymarzone studia.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:39   #118
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez soulsweeper
No pewnie, nie mówię, że nie To chyba kwestia minięcia się z powołaniem. W końcu ilu lekarzy zostało nimi tylko dlatego, że rodzina to wymusiła, a nauczyciele- bo akurat nie dostali się na swoje wymarzone studia.
Kurcze, dokładnie tak.
A ile jest dzieci, które już w wieku przedszkolnym mają zaplanowaną przyszłość przynajmniej do zakończenia studiów
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 17:36   #119
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Ja ostatnio miałam niezbyt przyjemne spotkanie z panami policjantami. chcieli mi wlepić mandat 150 zł za sikanie za krzakiem w parku w środku nocy!!!! Zaznaczam, że nikogo nie było w tym parku i nikogo nie mogłam zgorszyć moim tyłkiem Oczywiście spisali mnie i koleżankę z którą byłam, zrobili to chyba dla jaj Zamiast zająć się konkretnymi rzeczami to zajmują się bzdurami
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 17:54   #120
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: "Kto dogoni psa"-czyli polska policja...

Cytat:
Napisane przez Lee
tak, to prawda o DKA jest dosyć cicho, bo z tego co kojarze siedzi w stanach i zajmuje się karierą sportową. bardzo fajne ma kawałki, takie z przesłaniem
ja absolutnie nie nazwałabym go hiphopolem, bo wtedy cały nasz polski rynek hh zaliczałby się do tego miana. w porównaniu do prawdziwego czarnego hip hopu to my robimy własnie jakies śmieszne zabawy. w tym roku mialam okazję poznać kilku utalentowanych czarnych raperów i fakt, te ich złote łańcuchy, chustki i czapy czy nawet sposób chodzenia i wymawiania słowa "yo" rozśmieszał mnie doszczętnie, to ich umiejętności rapowania nie doścignie za nic za nic w świecie zaden Polak.
Ale Sidneya lubię

Pozdrawiam ciepło
a dlaczego niby mieliby "dościgać" czarnych hiphopowców. są polskimi hiphopowcami i nie uważam, żeby nawet starali się być podobni do nich. i nie cały hiphop nazwałabym hiphopolo, jest wiele zespołów, które tworzą coś naprawdę fajnego

__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.