Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-06, 10:13   #121
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

To ja mam taka propozycje piszcie dziewczyny jak wam idzie co mniej wiecej jecie itd. Dzisiaj jest mój 3 dzien z ta dieta jeszcze nic nie schudłam, ale mam nadzieje ze po tygodniu bedą jakieś efekty , najbardziej brakuje mi owoców a w szczególności bananów

Aha a to narazie zjadłam dzisiaj:
Poł kostki sera białego
jajko
pomidor
herbata
i kawa
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 19:37   #122
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mam do zgubienia jakieś 20 kilo. Postanowiłam ze spróbuje DDP, dzis minął drugi dzień i wszystko byłoby ok gdyby nie to że strasznie kręci mi sie w głowie .Czy to normalne???
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 19:55   #123
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez zyzia
mam do zgubienia jakieś 20 kilo. Postanowiłam ze spróbuje DDP, dzis minął drugi dzień i wszystko byłoby ok gdyby nie to że strasznie kręci mi sie w głowie .Czy to normalne???
Hmm normalne to coś takiego nigdy nie jest... Ale może to tylko przejściowa reakcja organizmu? Spróbuj jeść troche więcej i zobacz czy to coś da. Poczekaj pare dni. Myślę, że ustąpi - ale jeśli nie, to chyba bedzie trzeba przerwać dietę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 20:53   #124
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Exclamation Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hej ja jestem po 2 tygodniach diety i efekty widac tylko ze teraz waga stanela w miejscu i chyba znowu wroce do I etapu na jakis tydzien, aha no i coraz czesciej mam zawroty glowy i skurcze w nogach a przed dieta tego nie bylo ale nie chce z niej zrezygnowac widocznie brakuje jakis witamin.
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 21:06   #125
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Cool Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mam pytanko czy moge jesc budyn bez cukru na chudym mleku no i rodzynki odpiszcie prosze
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 21:11   #126
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Rodzynki w I etapie wydaje mi sie ze nie bo to w koncu owoce winogrona tylko ze suszone a winogrona zawieraja bardzo duzo cukru, a z tym budyniem to nie wiem niby bez cukru i na chudym mleku , ale składnik budyniu to mąka ziemniaczana a ziemnieki sa zabronione
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-06, 21:13   #127
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez zyzia
mam do zgubienia jakieś 20 kilo. Postanowiłam ze spróbuje DDP, dzis minął drugi dzień i wszystko byłoby ok gdyby nie to że strasznie kręci mi sie w głowie .Czy to normalne???
Też tak miałam po I dniu diety boże myślałam ze na przystanek nie dojde, ale po 2 dniu aż tak tragicznie nie było.
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-06, 22:16   #128
Brahenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 56
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja jestem w 3 dnu diety i dziś do pracy szłam na miękkich nogach, aż mnie to troche przeraziło ale po południu już wszystko OK
Brahenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-07, 09:48   #129
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a ja mam pytanka dotyczące pewnych produktów,ostatnio kupiłam ksiązke i znalazłam tam takie produkty jak:"1 paluszek z cześciowo odtłuszczonego sera mozzarella"ser znam ale "paluszek" nie wiem o co chodzi i z kąd ja wezmę odtłuszczoną mozzarelle czy mozna ja zastąpić fetą light?i nie mówcie mi ze jecie ryby typu korefena lub gardłosz atlantycki?(nawet nigdy o nich nie słyszalam) ja sobie tak myśle ze z ryb to na przemian bede jadła te które są w moim miasteczku dostepne albo np.dzien 8 przekąska popołudniowa:"humus z surowymi warzywami"nie wiem o co chodzi myśle że wykreśle to danie z mojego menu i zastąpie to łatwiejszym z innego dnia!a tak na początek to najważniejsze zebym wreszcie zaczeła ta diete!!!!narazie mam tylko liste zakupow
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-07, 10:33   #130
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Smile Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Chmurko! Książki nie mam, więc przepisów z niej w ogóle nie stosowałam, ale myślę, że takie wynalazki to sobie możesz zdecydowanie odpuścić. W diecie chodzi przecież nie o stosowanie ściśle podanego jadłospisu, tylko o unikanie tłuszczu, mąki i cukru... Przestrzeganie jej nie oznacza rezygnacji z prostych, pysznych potraw przecież! A że "rutyna jest wrogiem każdej diety", to sobie z jedzonkiem pokombinuj! Pozdrawiam i trzymam kciuki ja już pojutrze będę za pierwszym etapem....
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-07, 10:50   #131
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

dzieki neitka! właśnie tak bede robić nie mam zamiaru stresowac sie dodatkowo poszukiwaniem produktów "nie z tej ziemi" powodzenia w drugim etapie
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-09, 06:46   #132
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczynki co z Wami??? nic nie piszecie, nic sie nie chwalicie??? Kurcze ja to chyba jakaś ograniczona jestem bo naprawdę nie mam pojęcia co można jeść na śniadanie w pracy??? Prosze podpowiedzcie Z tego wygląda, że w tej diecie jajca dominują , kurcze można ich tyle??? a wogóle o której jecie kolacje???
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 08:26   #133
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Talking Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No wlasnie dziewczyny co sie z wami dzieje czemu nie piszecie jak wam idzie ja niestety stanelam w miejscu ehhh moze to przez to ze ostatnio wrocily stare nawyki jedzenia po 22 dlatego od dzisiaj mocne postanowienie ze koniec z tym nawykiem chociaz wiem ze bedzie ciezko no i ten pierwszy etap nie wiem czy zaczynac od poczatku czy to ma sens.Jesli chodzi o kolacje to oprocz tych ostatnich 2 dni kiedy to zjadlam po 22 to byla godzinka gdzies 17 czasmi nawet 15 wiem ze to zle ale przynajmniej cos schudlam jesli chodzi o jaja to duzo ich i tez sie zastanawiam czy to zdrowe ale nadal bede je jadla bo tez mam malo urozmaicony jadlospis i nie wiem co jesc tylko jaja mi do glowy przychodza i serek bialy od rana . Ja sie juz chyba pogubilam w tej calej diecie ale fakt faktem na slodkie nie mam wogule ochoty no i na pieczywo tez nie heeh jednak cos w tej diecie jest bo slodycze to moja slabosc No i piszcie o efektach bo wtedy mam wieksza mobilizacje i swiadomosc ze na tej diecie mozna osiagnoac wymazona wage
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 08:29   #134
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Talking Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

mozna jesc fasole czerwona z puszki sorki ze sie pytam ale nie mam ksiazki i musze sobie jakos radzic
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 08:32   #135
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

czy mozecie mi napisac laseczki o ktorej jecie poszczegolne posilki i czy jecie te 2 przekaski
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 08:54   #136
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

hej ja właśnie dzisiaj przeczytałam że fasolę można tylko sprawdź na opakowaniu czy zalewa nie posiada cukru, wiadomo trzeba ją wtedy woda opłukać, dodaj sobie do tego tuńczyka z puszki, ogórka kwaszonego , majonezu, posól popiersz i sałatka gotowa - nawet do pracy
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 08:55   #137
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a wiesz co jeśli chodzi o przekąski to nie mam zielonego pojęcia, ale pewnie wrąbie jajco albo wymieszam z pomidorem i majonezem
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 09:51   #138
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ewuniu2 jesli moge spytac od ilu dni jestes na tej diecie i czy sa jakies efekty
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 10:03   #139
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kochana wczoraj próbowałam się przestawić i robić wg diety posiłki - naprawdę było mi trudno bo nie jestem przyzwyczajona nie jeść słodyczy.Ale zakupiłam od dziewczyny na wizazu ksiażkę i od dzisiaj biorę się za siebie więc efektów zero narazie.Niewiem co począć ze sobą bo brakuje mi kawy, herbaty, jabłek , jogurtów a o słodyczach nie wspomnę, ale postanowienie zapadło i klamka zapadła.O tyle dobrze, że lubię jajca w każdej postaci i twaróg a jak Tobie idzie??? wiem, że pisząc tutaj i czytając bardziej mnie to mobilizuje
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-09, 10:05   #140
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Może piersze o efektach na dieie jestem już 6 dzień i postanwiłam sie dzisiaj zważyć i ... zrzuciłam narazie 1kg myśle że nie jest źle.
Przekąsek nie jem jakoś nie mam czasu na nie, ale zamiast nich pije sok z pomidorów pikantny pycha polecam. Mój jadłospis też jest ograniczony biały ser pomidor i jajka dominują a kolacje jem tak do 18 pózniej pije tylko wode lub herbate.
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 13:09   #141
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Mnie strasznie brakuje kawy z cukrem Mogłabym zabic zeby takiej sie napic, bo sama albo ze słodzikiem mi nie smakuje Za to od 3 dnia mineły zawroty głowy i ochota na słodycze oraz 4 kilo ubyło
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 13:21   #142
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Postanowiłam przyłączyć się do diety i od dziś won z węglowodanami. Zbierałam się, zbierałam, ale uznałam że lepiej wyrobić sie z fazą I zanim pojawi się mnóstwo owoców - bo wtedy dieta oszłaby w odstawke
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 14:00   #143
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witajcie! Ja do tej dietki przymierzalam sie przez mniej wiecej tydzien. Czytalam wasze wypowiedzi i informacje w calym Internecie. Wreszcie sie do niej przekonalam i jak na razie jestem zadowolona . Dzis jest 7 dzien bez weglowodanow. Wczoraj sie wazylam i okazalo sie, ze ubylo mi 3kg . Glodna nie chodze, nie musze liczyc kalorii... Jednym slowem- extra! Pozdrawiam wszystkie Kobietki i zycze wytrwalosci!
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 14:04   #144
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Question Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ewunia2 przeciez mozna pic kawe i herbate tyle ze bez cukru a do wszytskiego idzie sie przyzwyczaic o ile nie lubisz gorzkich, a ochota na slodycze pewnie przejdzie ci szybko tak jak mi, zawsze uwielbialam slodycze teraz nawet o nich nie mysle zmobiluzuj sie zeby przetrwac do II etapu tam jest wiekszy wybor i lepsze jedzonko hehhe jogurcik jakis owoc szczeze powiem ze w I etapie mi lepiej szlo wieksza mobilizacja ale za to w II wiecej cwicze moze cos to da.
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 14:38   #145
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kochana amelio ja wiem, że wolno kawę i herbatę tylko nie wolno dużo tak?? a ja pochłaniałam kawę i herbatę w maksymalnych ilościach, piłam dużo i często, ale sie nie łamię.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 15:53   #146
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Red face Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No to kochana Amelko jestesmy juz dwie, co to maja maly klopocik z II etapem... Bo mnie tez w pierwszym latwiej sie bylo zmobilizowac... i juz dzis sobie pozwolilam nieco... ale nic to! Jutro bedzie lepiej! A pytanie mam takie : czy w drugim etapie nadal wolno jeść ile się chce?
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 21:10   #147
agawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 71
Unhappy Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Kurcze piszecie że po 7 dniach tracicie 3kg, a ja tylko 1kg
agawe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 21:13   #148
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

witam ponownie, wydaje mi sie ze mozna jesc tyle ile sie chce ale ja sie do tego nie stosuje wole zjesc mniej bo chce jak najszybcej widziec efekty a tak pozatym to chyba juz musze zrobic porzadki w szafie bo wszytskie spodnie zrobily sie za duze i kolejny wydatek hehe. Mam pytanko czy moge jesc od czasu do czasu miod??
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-09, 21:19   #149
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Wink Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

nie zalamuj sie agawe napewno bedzie dobrze w koncu bedzie widac efekty najwazniejsze nie zalamywac sie dzieki temu forum jescze jakos trwam w tej diecie
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-10, 10:47   #150
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Agawe to wszystko zalezy od organizmu. Kazda z nas inaczej bedzie chudla. Amelko ja mam podobnie do Ciebie- gdyby nie to forum to chyba bym sie zlamala i zjadla te wszystkie slodkie pysznosci, ktore sa w domu. Ale na razie sie trzymam!
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.