Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-26, 18:16   #1591
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka
Mądralo czy moglabys mi wyslac na priva ten plan treningowy Pusiaczka?Musze cos zrobic z tym moim sadlem bo dzis nawet ciotka zauwazyla ze sporo mi sie przytylo! Dala mi tym niezly kopniak...bedzie jeszcze wieksza mobilizacja!
A tak diety to w ogole jej nie trzymalam w swieta ale za to cwiczylam na stepperku ktory dostalam pod choinke! W wigilie cwiczylam 2razy a wczoraj 4 a dzis okolo 3 i zawsze staram sie wytrzymac do 5minut! Choc ciezko jest jak cholera!
Czekam na trening Mądralo...
Trening Pusiaka jest tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88588 Ja własnie tez dietki w święta nie trzymam, ale po świętach NIE MA BATA!!! Co do steperka to musze przyznać, lekko nie jest A właśnie, mam pytanko, czy jak stepujesz to pedałami anciskasz tak maksymalnie do końca???czy raczej starasz sie żeby te ruchy były bardzie płynne??? Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi Jeśli nie to spróbuje to napisać jakoś jaśniej
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 18:25   #1592
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Dzieki,wlasnie jak napisalam to dopiero zobaczylam ze Pusiak opublikowala swoj trening!Ale ze mnie gapa A co do cwiczen zazwyczaj robie tak aby ruchy byly plynne i nie dotykam do samego konca ale szczerze to nie wiem w jaki sposob najlepiej byloby robic aby dawalo rezultaty!A ty jak robisz Mądralo?Fakt cwiczenie na tym cudzie nie jest latwe!Ja sie mecze po minucie ale postanowilam sobie ze na poczatek musze wytrzymac do 5 minut!
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 19:57   #1593
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka
Dzieki,wlasnie jak napisalam to dopiero zobaczylam ze Pusiak opublikowala swoj trening!Ale ze mnie gapa A co do cwiczen zazwyczaj robie tak aby ruchy byly plynne i nie dotykam do samego konca ale szczerze to nie wiem w jaki sposob najlepiej byloby robic aby dawalo rezultaty!A ty jak robisz Mądralo?Fakt cwiczenie na tym cudzie nie jest latwe!Ja sie mecze po minucie ale postanowilam sobie ze na poczatek musze wytrzymac do 5 minut!
no ja włąśnie też nie dobijam do końca, bo własnie czytałam, że te ruchy mają być płynne (a jak dobijam di końca to płynne napewno nie są ). Ja też sie staram 5 min, ale po ok. 3,5 min. musze sobie wolniej stepować bo sił brakuje
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 23:56   #1594
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

No a ja na stepperku ćwiczę... 10 min . Też ćwiczę płynnie. Ale przyznam się że po 3-4 min wysiadam, mimo to zaciskam ząbki jadę do 10. Ale wtedy fajnie ścieka ze mnie pot . Heh... wystarczy się bardziej wysilić i dacie radę więcej wytrwać . Wierzę w was dziewczynki . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 06:26   #1595
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam was serdecznie juz po świetach ale ulga.
Podziwiam wszystkie wytrwałe kobitki które trzymały diete przez te 3 dni Ja moze duzo nie jadłam ale to i tak za duzo
Mam zamiar od 1 stycznia ostro wziąść się za siebie i nie będzie "juz" zmiłuj
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 06:36   #1596
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Aa.... nie pochwaliłam sie wam dostałam pod choinke wage kuchenną ale sie ucieszyłam bo zawsze miałam dylemat ile to moze wazyć i ile ma kalorii
Powiem wam ze troszke mnie zaskoczyło bo za mało kalorii liczyłam np.jabłko średnie które podają ze ma ok 50 kcal (tak mi sie wydawało ) ma 100kcal czyli okazuje sie ze jedząc 4 jabłka mój bilans był większy o 200kcal nawet nie chce myśleć co dalej odkryje ...
No ale przeciez schudłam więc nie jest tak żle ... jednak jak widać gdybym błędnie nie liczyła to byłoby lepiej
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 08:40   #1597
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam!Ja juz po rannym cwiczeniu na steperze!Mam samozaparcie!Wlasnie sie zastanawiam co zjesc na sniadanie zeby bylo syte a nie bardzo tuczylo!Musze zmniejszyc porcje spozywanego jedzenia i jesc mniej tuczace!W obecnej chwili wygladam okropnie
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 09:12   #1598
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hej ja tez do was wracam po światecznych obzarstwach wprawdzei nie było aż tak źle ale pokosztowalo sie wszystkiego, nawet 2 kawałki sermika trafiły do mojego zolądka, ale cóz od dzisiaj malutka walka z tłuszzykiem a od 1 ufff to bedzie katowanie !!!!. Mataner ja tez dostałam wage kuchenną przed świętami (nie pod choinke i taki model starszy, ale co tam waży dobrze ) i teraz po świetach wracam do ważenia ;]
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 09:26   #1599
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Oj kochane, ja też sobie troche pojadłam w swięta i troche zła jestem na siebie, ale tłumacze sobie że to ostatnie takie pozwalanie sobie Też pewnie zaraz skocze na chwile na steperek...i może rowerek też zalicze? Zobacze, bo szczerze mówiąc to mam troche nauki

Qrcze, ciężka sie czuje po tych świętach
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 09:30   #1600
Ta_Fajna
Przyczajenie
 
Avatar Ta_Fajna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

A ja to wogóle Pusie podziwiam (moja imienniczka ) i wogóle Was wszystkie moje kochane słoneczka heh...aż mi się płakać chce bo ja taki len i wogóle zieloniutka z diet a Wy to takie już obeznane kobitki tez tak chce... Pozdrowienia
__________________
LeAvE YoUr HaNdS oN mY HiPs
Ta_Fajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 09:37   #1601
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Ta_Fajna
A ja to wogóle Pusie podziwiam (moja imienniczka ) i wogóle Was wszystkie moje kochane słoneczka heh...aż mi się płakać chce bo ja taki len i wogóle zieloniutka z diet a Wy to takie już obeznane kobitki tez tak chce... Pozdrowienia
Oj nie martw sie, tutaj sie wszystkiego dowiesz i nauczysz Zobaczysz! Dziwczyny Ci napewno poradzą jaką dietke i ćwiczenia stosować Także głowa do góry i zapraszam do wspólnej pracy nad naszymi caiłkami
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 09:38   #1602
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Ta_Fajna
A ja to wogóle Pusie podziwiam (moja imienniczka ) i wogóle Was wszystkie moje kochane słoneczka heh...aż mi się płakać chce bo ja taki len i wogóle zieloniutka z diet a Wy to takie już obeznane kobitki tez tak chce... Pozdrowienia
Nie martw sie ja tez bylam kompletnie zielona z tego wszystkiego, teraz wperawdzie też wielka widzą na ten temat nie grzesze , ale dziewczyny są tak miłe że o co spytasz to uzyskasz odpowiedz
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 09:39   #1603
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hehe Mądralka napisałysmy prawie to samo, telepatia ??
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 09:42   #1604
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Wink Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agulla
hehe Mądralka napisałysmy prawie to samo, telepatia ??
faktycznie Hmmm..nie wiem, albo telepatia, albo po prostu wizażanki są tak bardzo do siebie podobne i już zaczynamy myśleć i zachowywac sie w ten sam sposób Oj, oj....
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 10:49   #1605
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Razem i szczere mozemy bardzo duzo osiągnąć
Dlatego przez te dni pilnujcie się a od 1 koniec.

PRZYPOMNIENIE ;

mam nadzieje ze pamiętacie iz kazdego szóstego będzie wazenie (to ma nas wszystkie mobilizować ) a 6 czerwca wklejamy zdjęcia
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 10:52   #1606
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Ahhhh kochane ja dzisiaj tez wracam do gry Powiedziałam juz dosć!W Święta przegiełam i na domiar złego waga sie zepsułą a spodnie zrobiły ciaśniejsze:/ Ehhh nic do roboty dzis dieta od jutra dziennie cwicze
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 11:32   #1607
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Dolot
Ahhhh kochane ja dzisiaj tez wracam do gry Powiedziałam juz dosć!W Święta przegiełam i na domiar złego waga sie zepsułą a spodnie zrobiły ciaśniejsze:/ Ehhh nic do roboty dzis dieta od jutra dziennie cwicze
ja chyba też troche przegiełam i żałuje bo już tak lekko sie czułam Ale nie ma co płakać, wzięłam sie już do roboty i własnie ćwiczyłam na steperze 10min To mój rekod jednak sie da 10 min a myslałam ze to jest niemożliwe oj ale sie zmęczyłam, ale dobrze mi tak musze bardziej katować moje ciało...a no i wczoraj moja siostra zadeklarowałam że bedzie ćwiczyć razem ze mną i cieszę sie bo we dwójke zawsze rażniej no i wieksza mobilizacja
Co do wązenia 6 stycznia oj to musze sie wziąść do roboty, bo będzie wstyd W sumie to też mnie pewnie zmusi do wiekszego wysiłku i regularnych ćwiczeń...bo 6.01 już niedługo
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 16:54   #1608
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Ja też troszeczkę podtuczyłam się w święta Ale nie bardzo, i A6W już 9 dzień dzisiaj, nie zaniechałam LASKI, BĘDZIE DOBRZE!!! Zrzucimy te schaby nie do wakacji, ale o wiele wcześniej
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 17:24   #1609
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Ta_Fajna
A ja to wogóle Pusie podziwiam (moja imienniczka ) i wogóle Was wszystkie moje kochane słoneczka heh...aż mi się płakać chce bo ja taki len i wogóle zieloniutka z diet a Wy to takie już obeznane kobitki tez tak chce... Pozdrowienia
Dietkę to Ci przesyłałam chyba już kilka razy kochana . To już masz i stosuj. Dasz radę. A ćwiczonka... przesyłałam też Ci ale specjalnie daję Ci mój trening: wykonujesz go 3-4x w tygodniu i zapisz się kochana na basen (wystrarczy 1x w tygodniu ). Oto link do tego treningu (jest zamieszczony na forum), stosuj go ładnie a zobaczysz efekty .
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88588
Czytaj forum a dużo się dowiesz i odwiedzaj nas częściej . Ale moje rady co do dietki i ten trening są dobre i będziesz zadowolona z efektów . Wierzę w Ciebie
Pozdrawiam.
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 17:28   #1610
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

DO MĄDRALKI

Mądralka napisałaś, ze jesteśmy klonami w wątku 'o nas'. Masz na imię Madzia? i data urodzenia, charakter itd też się zgadza?

(sorki za off topic )
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 18:38   #1611
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
DO MĄDRALKI

Mądralka napisałaś, ze jesteśmy klonami w wątku 'o nas'. Masz na imię Madzia? i data urodzenia, charakter itd też się zgadza?

(sorki za off topic )
Nie, o ile sobie przypominam to chodziło mi o te cechy charakteru które tam wymieniłaś No i jest jeszcze Agulla...też taki mój konik oj a ja myślałam że jestem wyjątkowa
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 18:43   #1612
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Aaaaa nie wyjątkowa to ja jestem chociaż ewentualnie mogę Ci usunąć połowę miejsca... ale tylko połowę
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 19:10   #1613
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
Dietkę to Ci przesyłałam chyba już kilka razy kochana . To już masz i stosuj. Dasz radę. A ćwiczonka... przesyłałam też Ci ale specjalnie daję Ci mój trening: wykonujesz go 3-4x w tygodniu i zapisz się kochana na basen (wystrarczy 1x w tygodniu ). Oto link do tego treningu (jest zamieszczony na forum), stosuj go ładnie a zobaczysz efekty .
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88588
Czytaj forum a dużo się dowiesz i odwiedzaj nas częściej . Ale moje rady co do dietki i ten trening są dobre i będziesz zadowolona z efektów . Wierzę w Ciebie
Pozdrawiam.
widze ze tu można sie załapać na jakąś fajną dietkę... Pusiaczku przesłałabyś? po tym calym swiatecznym objadaniu przybylo mi chyba z pare kilo
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 20:24   #1614
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Wink Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Aaaaa nie wyjątkowa to ja jestem chociaż ewentualnie mogę Ci usunąć połowę miejsca... ale tylko połowę
hmmm...no może być połowa...zawsze lepsze to niż nic Może z czasem cie wygryze Ale ogólnie to ciesze sie że nie jestem sama na tym świecie taka....zakręcona
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 20:49   #1615
Ziza
Raczkowanie
 
Avatar Ziza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hej dziewczyny od niedawna jestem na tym forum, i zainteresował mnie ten temacik moze i ja w końcu zrobiłabym coś ze swoich brzuchem ehh.. studniiówka niedługo a ja wyglądam jak baleron ale walke z nim podejme po nowym roku mam nadzieje ze już więcej przekładania nie będzie :P
__________________
"Niecodzienni mężczyźni rodzą się nocą... w snach"



. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
59 -58- 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51





I want You back

Ziza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 22:45   #1616
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Dolot
Ahhhh kochane ja dzisiaj tez wracam do gry Powiedziałam juz dosć!W Święta przegiełam i na domiar złego waga sie zepsułą a spodnie zrobiły ciaśniejsze:/ Ehhh nic do roboty dzis dieta od jutra dziennie cwicze
Cieszymy się . Do roboty Dolotku i bez żadnych taryf ulgowych . Pozdrawiam .
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 22:56   #1617
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mądrala
ja chyba też troche przegiełam i żałuje bo już tak lekko sie czułam Ale nie ma co płakać, wzięłam sie już do roboty i własnie ćwiczyłam na steperze 10min To mój rekod jednak sie da 10 min a myslałam ze to jest niemożliwe oj ale sie zmęczyłam, ale dobrze mi tak musze bardziej katować moje ciało...a no i wczoraj moja siostra zadeklarowałam że bedzie ćwiczyć razem ze mną i cieszę sie bo we dwójke zawsze rażniej no i wieksza mobilizacja
Co do wązenia 6 stycznia oj to musze sie wziąść do roboty, bo będzie wstyd W sumie to też mnie pewnie zmusi do wiekszego wysiłku i regularnych ćwiczeń...bo 6.01 już niedługo
No, no... pięknie z tym stepperkiem . I masz ładne postanowienie. Więcej z siebie daj . I fajnie że siostra się dołącza, ja dziś też się nieźle wypociłam . Do robotki kochana . Nie ma litości dla tłuszczyku . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 22:58   #1618
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Vaikea
widze ze tu można sie załapać na jakąś fajną dietkę... Pusiaczku przesłałabyś? po tym calym swiatecznym objadaniu przybylo mi chyba z pare kilo
Już wysyłam na privata. Jest to dietka z 15 założeniami których należy się 3mać . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 23:01   #1619
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Ziza
hej dziewczyny od niedawna jestem na tym forum, i zainteresował mnie ten temacik moze i ja w końcu zrobiłabym coś ze swoich brzuchem ehh.. studniiówka niedługo a ja wyglądam jak baleron ale walke z nim podejme po nowym roku mam nadzieje ze już więcej przekładania nie będzie :P
Hey . Jedyne co mogę powiedzieć: witamy Cię serdecznie i do robotki . Pisz, pytaj się i czytaj. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 07:00   #1620
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

jejku jaki tu ruch się zrobił
Musimy cały czas się pilnować bo szkoda by było zniszczyć juz osiągnięte efekty tak ze dziewczynki mocne postanowienie ... poprawy i ostro do roboty.
Mam zamiar od teraz ;
- zmierzyć się (cm,kg) i powtarzać to co miesiąc,
- wpisywać szczerze co jadłam i ile ,
- sumiennie ćwiczyć ,
- do wakacji zrzucić CAŁY zbędny tłuszcz ........ i dojść do 55kg
- masować ciałko minimum 2 razy w tyg.
A jak zgrzesze to mozecie (musicie) mnie


Pusiaczku czy ja tez bym mogła prosić o tą dietke???
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.