Dlaczego nie chcemy miec dzieci? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 21:48   #1621
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

no ja tez mysle ze to chyba zart bo nie sadze aby tak glupie laski byly - dzieci
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 21:56   #1622
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
no ja tez mysle ze to chyba zart bo nie sadze aby tak glupie laski byly - dzieci
A zrywanie kolorowych bransoletek... to nie żart i laski głupie są
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:38   #1623
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
7. Nie chcę chodzić niewyspana i zmęczona.
witam w klubie
Ja nienawidzę być niewyspana, jakbym nie mogła spać chociaż całych 7 godzin bez przerwy to bym się załamała.
Baaardzo źle reaguje na takie moooocne zmęczenie.

Poza tym mam spore skłonności do depresji i aż się boję w jaką depresję poporodową bym wpadła
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:13   #1624
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Dlaczego nie chcę mieć dzieci?
1. Zniszczy moją figurę,
2. nie znoszę wystających pępków (a bardzo często takie robią się w ciąży), rozstępy, rozciągnięta skóra,
3. Trzeba w nie włożyć mnóstwo pieniędzy, a i mieć za co utrzymać dom i siebie,
4. nieprzespane noce,
5. przerażają mnie wszelkie skutki uboczne (znajoma mówiła, że przez pierwsze trzy miesiące odrzucało ją od jedzenia, dla mnie to nie do pomyślenia, bo uwielbiam jeść),
6. musiałabym zrezygnować z tego co lubię czyli wszelkie wyjazdy, bo jak to z małym dzieckiem, ciągle trzeba by na nie uważać, a nie oddać się przyjemności,
7. nie jestem pewna czy mój partner nadaje się na ojca (podziela niektóre moje "niechęci"),
8. brak miejsc w przedszkolach, a idzie wyż...
Znalazło by się jeszcze tego trochę, ale nie chce mi się pisać.
Jakiś czas temu chciałam dziecko, a nawet troje, ale zacząć już teraz jak mam te 20 lat, żeby na "stare lata" nie siedzieć w obsranych pieluchach. Minął rok i postawiłam granicę posiadania pierwszego dziecka - 30 lat, po tym czasie już ich nie chcę, bo nie mam zamiaru mieć 40 lat i małego bachora.
Kiedyś myśleliśmy z partnerem, że zdecydujemy się na dziecko jak skonczę studia - 25 lat, ale teraz myślę, że jak zajdę od razu po studiach to nie pójdę do jakiejś normalnej pracy i tych pieniędzy będzie malutko, bo nie sądzę zeby partner prędko dostał lepiej płatną pracę.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 23:25   #1625
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Ja też nie wiem, kto się bawi w te słoneczka, piszą o tym, mowią o tym, a mi się to wydaje wyssane z palca albo przesadzone co najmniej. Kto o zdrowych zmysłach będzie się cieszyc, że iluś facetów na nas je bzyknęło, a potem poszło to samo zrobić ich koleżankom. Myślę, ze większość nastolatkow aż takich odpałów nie ma i jest hmm... bardziej wstydliwa i woli to robić z konkretną osobą bez świadków.

A co do nieposiadania dzieci, ostatnio rozmawiałam z moim chłopakiem na ten temat, w sumie on sam zaczął temat i się okazało, że mamy takie samo podejście, obydwoje dzieci nie chcemy, bo chcemy pożyć, wysypiać się, bawić się.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 23:33   #1626
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

ja myślę że słoneczko to taki wymysł ale nie mówię że seks grupowy wśród nastolatków się nie zdarza. pewnie się zdarza.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:15   #1627
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
ja myślę że słoneczko to taki wymysł ale nie mówię że seks grupowy wśród nastolatków się nie zdarza. pewnie się zdarza.
Mysle identycznie. Ale skonczmy juz z tym sloneczkiem, bo temat jest o czyms innym. Jak chcecie porozmawiac o sloneczku to zalozcie osobny temat.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 17:19   #1628
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Te słoneczka się zdarzały niby podczas imprezek, gdzie starsi koledzy kupowali alko i dzieciarnia piła, a to młode i głupie, mocnej głowy nie ma, więc jest na wszystko chętne.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:13   #1629
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

dajcie spokój, całe to słoneczko/gwiazda to klasyczna urban legend (tak samo jak brednie o dzieciach porwanych w centrum handlowym) http://atrapa.net/legendy/dziecko-z-gwiazdy.htm

Mnie zawsze bawi jak ktoś przychodzi z tekstem "mojej znajomej to się wydarzyło - tu wstaw dowolną urban legend - Naprawdę! Nie żartuję!"
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:53   #1630
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
witam w klubie
Ja nienawidzę być niewyspana, jakbym nie mogła spać chociaż całych 7 godzin bez przerwy to bym się załamała.
Baaardzo źle reaguje na takie moooocne zmęczenie.

Poza tym mam spore skłonności do depresji i aż się boję w jaką depresję poporodową bym wpadła
Jeszcze co do tego zmęczenia; też tragicznie przeżywam niewyspanie. Teraz pracuję na nocki i jak nie mogę odespać w dzień chociaż 5 godz, to jestem straszna
Oo, o depresji też zapomniałam - to coś dla mnie
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A co do nieposiadania dzieci, ostatnio rozmawiałam z moim chłopakiem na ten temat, w sumie on sam zaczął temat i się okazało, że mamy takie samo podejście, obydwoje dzieci nie chcemy, bo chcemy pożyć, wysypiać się, bawić się.
Kurczę, żeby mój też tak podzielał moje zdanie A ten twierdzi, że się wyszalał i jest już teraz gotowy na bobasa. Mało tego czuje, że będzie dobrym ojcem
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 23:52   #1631
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
J

Kurczę, żeby mój też tak podzielał moje zdanie A ten twierdzi, że się wyszalał i jest już teraz gotowy na bobasa. Mało tego czuje, że będzie dobrym ojcem
Też się początkowo bałam, ze mój chłopak będzie chciał mieć dzieci, bo sam ma rodzeństwo, a dzieci go lubią, ale na szczęście mamy takie samo podejście toczka w toczkę Może Twój też zmieni zdanie, jak ktoś w najbliższym otoczeniu będzie miał dziecko i zaproponujesz, że zaopiekujecie się nim w nocy, żeby znajomi/siostra z mężem mogli pójść na bal. Jak się z dzieciakiem pomęczy, będzie budzony co 30 minut, to może zrewiduje swoje poglądy
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 09:08   #1632
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Jeszcze jeden powód, dla którego nie chcę mieć dzieci jest taki, że boję się, że bardzo zmieni to moją osobowość. Że stracę swoje zainteresowania, zwariuję na punkcie dzieciaka i przestanę dbać o siebie i swoje własne życie.
Zauważyłyście, że czasami fajna i inteligentna osoba, po tym jak urodzi dziecko potrafi nagle już gadać tylko o nim? W ogóle jest taka tendencja, że ludzie uwielbiają opowiadać godzinami o swoich dzieciach - i to nie jakieś fajne i ciekawe rzeczy, ale za przeproszeniem kompletne pierdoły: jak zje kaszkę, jak śpi, jak mu się odbija, jak mówi na kotka i jak na pieska. I jak szalony rodzic wpadnie w taki trans słodkich opowieści o bobasku, to kompletnie nie widzi, że inni są tym śmiertelnie znudzeni i słuchają tylko z grzeczności. Nie rozumiem tego, bo ja czasami mam ochotę pogadać na przykład o moich zwierzakach albo o nowych perfumach, ale jak widzę, że kogoś to nie interesuje, to zmieniam temat. W przypadku niektórych młodych rodziców to nie działa.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 15:38   #1633
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez kot genetyczny Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden powód, dla którego nie chcę mieć dzieci jest taki, że boję się, że bardzo zmieni to moją osobowość. Że stracę swoje zainteresowania, zwariuję na punkcie dzieciaka i przestanę dbać o siebie i swoje własne życie.
Zauważyłyście, że czasami fajna i inteligentna osoba, po tym jak urodzi dziecko potrafi nagle już gadać tylko o nim? W ogóle jest taka tendencja, że ludzie uwielbiają opowiadać godzinami o swoich dzieciach - i to nie jakieś fajne i ciekawe rzeczy, ale za przeproszeniem kompletne pierdoły: jak zje kaszkę, jak śpi, jak mu się odbija, jak mówi na kotka i jak na pieska. I jak szalony rodzic wpadnie w taki trans słodkich opowieści o bobasku, to kompletnie nie widzi, że inni są tym śmiertelnie znudzeni i słuchają tylko z grzeczności. Nie rozumiem tego, bo ja czasami mam ochotę pogadać na przykład o moich zwierzakach albo o nowych perfumach, ale jak widzę, że kogoś to nie interesuje, to zmieniam temat. W przypadku niektórych młodych rodziców to nie działa.
Tak zdarza się zwłaszcza przy pierwszym dziecku, jak się spotka stado młodych mam, każda musi się pochwalić i to jest przerażające.
Ja chyba bym nie miała takich problemów, ale obawiam się jakbym właśnie natrafiła na taką mamkę i by mnie wciągnęła w rozmowę "a moje dziecko zrobiło taką i taką kupkę"...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:58   #1634
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Też mnie przeraża to nagłe sprowadzenie całego życia do jednego tematu. Widzę, że nawet osoby poważne, rozsądne i mające rozległe zainteresowania, nagle się ograniczają i robią się monotematyczni. Dla mnie to jest niepojęte... Nie wiem, czy też bym tak nie zbzikowała, a nie chciałabym, bo mam masę pasji...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 23:45   #1635
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Ja proponuje zebyscie sie zajely swoim wlasnym, jakze pasjonujacym, spelnionym zyciem a nie rozpisywaly sie w nieskonczonosc dlaczego to nie chcecie miec dzieci. Wszystkiego dobrego zycze.

A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 00:24   #1636
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez kot genetyczny Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden powód, dla którego nie chcę mieć dzieci jest taki, że boję się, że bardzo zmieni to moją osobowość. Że stracę swoje zainteresowania, zwariuję na punkcie dzieciaka i przestanę dbać o siebie i swoje własne życie.
Zauważyłyście, że czasami fajna i inteligentna osoba, po tym jak urodzi dziecko potrafi nagle już gadać tylko o nim? W ogóle jest taka tendencja, że ludzie uwielbiają opowiadać godzinami o swoich dzieciach - i to nie jakieś fajne i ciekawe rzeczy, ale za przeproszeniem kompletne pierdoły: jak zje kaszkę, jak śpi, jak mu się odbija, jak mówi na kotka i jak na pieska. I jak szalony rodzic wpadnie w taki trans słodkich opowieści o bobasku, to kompletnie nie widzi, że inni są tym śmiertelnie znudzeni i słuchają tylko z grzeczności. Nie rozumiem tego, bo ja czasami mam ochotę pogadać na przykład o moich zwierzakach albo o nowych perfumach, ale jak widzę, że kogoś to nie interesuje, to zmieniam temat. W przypadku niektórych młodych rodziców to nie działa.
Moja mama właśnie ostatnio mi opowiadała, że jak mnie urodziła to przeżyła szok, bo chodziła ze mną w wózeczku posiedzieć sobie w parku. No i były tam inne młode mamy, zagadywały... I właśnie tylko o dzieciach, kupkach itp, mama próbowała zmieniać temat, gadać o czymś, kurde, ciekawszym, ale nie dawało rady. I powiedziała że do tej pory nie rozumie, o co właściwie chodziło i po co rozmawiać o kupach dzieci, no wiadomo, z lekarzem trzeba pogadać, ale żeby tak towarzysko? Chyba jej się to ostro dało wtedy we znaki, bo jak jej się przypomniało po 22 latach teraz to strasznie przeżywała
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 00:36   #1637
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja proponuje zebyscie sie zajely swoim wlasnym, jakze pasjonujacym, spelnionym zyciem a nie rozpisywaly sie w nieskonczonosc dlaczego to nie chcecie miec dzieci. Wszystkiego dobrego zycze.

A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.
Ja proponuję byś zajęła się swoim jeszcze bardziej pasjonującym życiem pełnym dzieci, pieluszek i jednorożców zamiast wchodzić w wątek którego temat jest podany jasno i klarownie od samego początku i krytykować osoby które się tu wypowiadają.
Generalnie taka krytyka jest dla mnie równie zabawna co dla ciebie nasze wywody, zapewne
A o moją 50tkę się nie martw bo nie wiem czy dożyję. Jak tak pomacham ci z mojego jachtu raczona malibu wśród młodych striptizerów.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 07:50   #1638
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja proponuje zebyscie sie zajely swoim wlasnym, jakze pasjonujacym, spelnionym zyciem a nie rozpisywaly sie w nieskonczonosc dlaczego to nie chcecie miec dzieci. Wszystkiego dobrego zycze.

A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.

Nie wstyd Ci takich rzeczy pisać? Na wątku dla osób, które nie chcą mieć dzieci i mają do tego prawo, ich życie wcale przez to uboższe nie będzie. Wchodzisz na wątek i z góry traktujesz ludzi, którzy piszą w nim na temat.

Jak się ma 50 lat, to i tak zwykle dzieci już z rodzicami nie mieszkają, chyba że jakaś dziwna rodzinka, nie potrafiąca odciąć pępowiny albo skrajnie niezaradne dzieci. No albo ktoś późno te dzieci miał.

Żałosne jest robienie z dzieci, które intensywnie zajmują jakieś 19 lat życia, sensu tego życia i jego spełnienia. Dzieci się wyprowadzają z domu i żyją swoimi sprawami. Jak rodzice swoich zainteresowań i spraw nie będą mieli, to niczym od sfrustrowanych bezdzietnością 50latków różnić się nie będa, no może tym, że będą swoim dzieciom dodatkowo zatruwać żywot.

Poza tym, z tego co widzę, to wiele osób chce mieć dzieci dlatego, że fajnie być w ciąży i potem mieć słodkiego bobaska, taki właśnie babyboom. A później to już zainteresowanie się kończy, bo nie starczy zmienić pieluchy i wyjść z wózkiem na spacer, tylko trzeba dać od siebie wiecej. No i olać bachora, dać mu pieniądze, kupić dwa litry koli, niech siedzi całymi dniami przed telewizorem, gra w gry komputerowe i wpieprza czitosy, bo nikomu nie chce się nim zająć. Faktycznie, cholerne spełnienie takie osoby osiagną przez posiadanie dzieci.

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2011-06-24 o 07:54
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 08:58   #1639
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja proponuje zebyscie sie zajely swoim wlasnym, jakze pasjonujacym, spelnionym zyciem a nie rozpisywaly sie w nieskonczonosc dlaczego to nie chcecie miec dzieci. Wszystkiego dobrego zycze.

A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.
Marna prowokacja
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 09:06   #1640
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Poza tym, z tego co widzę, to wiele osób chce mieć dzieci dlatego, że fajnie być w ciąży i potem mieć słodkiego bobaska, taki właśnie babyboom. A później to już zainteresowanie się kończy, bo nie starczy zmienić pieluchy i wyjść z wózkiem na spacer, tylko trzeba dać od siebie wiecej. No i olać bachora, dać mu pieniądze, kupić dwa litry koli, niech siedzi całymi dniami przed telewizorem, gra w gry komputerowe i wpieprza czitosy, bo nikomu nie chce się nim zająć. Faktycznie, cholerne spełnienie takie osoby osiagną przez posiadanie dzieci.
Rozumiem, że to już nie jest traktowanie z góry?
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 10:12   #1641
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez All That Jazz Pokaż wiadomość
Moja mama właśnie ostatnio mi opowiadała, że jak mnie urodziła to przeżyła szok, bo chodziła ze mną w wózeczku posiedzieć sobie w parku. No i były tam inne młode mamy, zagadywały... I właśnie tylko o dzieciach, kupkach itp, mama próbowała zmieniać temat, gadać o czymś, kurde, ciekawszym, ale nie dawało rady. I powiedziała że do tej pory nie rozumie, o co właściwie chodziło i po co rozmawiać o kupach dzieci, no wiadomo, z lekarzem trzeba pogadać, ale żeby tak towarzysko? Chyba jej się to ostro dało wtedy we znaki, bo jak jej się przypomniało po 22 latach teraz to strasznie przeżywała
To fajnie, że Twoja mama jednak była od nich inna
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:15   #1642
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to już nie jest traktowanie z góry?
Jakie traktowanie z góry, przecież opisałam pewien typ rodziców, wcale nie tak rzadki. Mało dzieci całe swoje dzieciństwo spędza przed kompem czy tv? Mało rodziców zamiast wychowywać to hoduje dzieci, dba o to, żeby było najedzone i oprane, nic poza tym?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 12:10   #1643
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez kot genetyczny Pokaż wiadomość
To fajnie, że Twoja mama jednak była od nich inna
Wiesz fajnie, ale z drugiej strony przez to nie bardzo miała z kim pogadać na tych spacerach no i powiedziała że do tej pory się zastanawia skąd to się bierze, bo jej i większości jej koleżanek tak nie odwaliło w stronę gadania tylko o dzieciach.
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:16   #1644
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja proponuje zebyscie sie zajely swoim wlasnym, jakze pasjonujacym, spelnionym zyciem a nie rozpisywaly sie w nieskonczonosc dlaczego to nie chcecie miec dzieci. Wszystkiego dobrego zycze.

A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.
A zauważyłaś tytuł wątku?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:34   #1645
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
A jak dobijecie do 50tki i nadal bedziecie bezdzietne, spelnione i szczesliwe to chetnie poczytam wasze wywody. Pozdrawiam.
A ja nie chcę czytać Twoich przyszłych wywodów jako kilkudziesięcioletniej matki, którą dzieci mieszkające na drugim końcu Polski/globu odwiedzają raz na rok w domu opieki.

Bo skoro już mnożymy czarne scenariusze, to Twój może być taki
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 14:08   #1646
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
A ja nie chcę czytać Twoich przyszłych wywodów jako kilkudziesięcioletniej matki, którą dzieci mieszkające na drugim końcu Polski/globu odwiedzają raz na rok w domu opieki.

Bo skoro już mnożymy czarne scenariusze, to Twój może być taki
Zgadza się
A to niestety coraz częstszy scenariusz.
Albo jeszcze zostawianie starych niedołężnych rodziców na święta w szpitalu, żeby nie przeszkadzali, żeby można sobie było na narty pojechać.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:06   #1647
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Albo jeszcze zostawianie starych niedołężnych rodziców na święta w szpitalu, żeby nie przeszkadzali, żeby można sobie było na narty pojechać.
Naprawde znasz takich ludzi? Naprawde to takie teraz popularne?
A znasz moze jakies pozytywy z posiadania rodziny? Sa. Tumany sa, ale w mniejszosci, nie znam osobiscie nikogo, kto by sie "pozbyl" babci na swieta, bo nie moze chodzic i narzeka czesto. Masakra,ze bierzecie takie poglady do wiadomosci jako fakt!
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:18   #1648
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Naprawde znasz takich ludzi? Naprawde to takie teraz popularne?
A znasz moze jakies pozytywy z posiadania rodziny? Sa. Tumany sa, ale w mniejszosci, nie znam osobiscie nikogo, kto by sie "pozbyl" babci na swieta, bo nie moze chodzic i narzeka czesto. Masakra,ze bierzecie takie poglady do wiadomosci jako fakt!
Mój TŻ chciał oddać swoją ciotkę do zakładu opieki, bo w domu nie ma kto się nią zajmować, a ma problemy w poruszaniu, niedowidzi, jęczy nocami z bólu itp. koniec końców tego nie zrobił, bo tam praktyczni już nie bywa.
A i jeszcze sobie przypomniałam, wynajmowałam pokój u starszej babci (80 lat), które bardzo często jeździła pilnować swoje wnuki za miasto. Jak zaczęła chorować to jej syn wziął ją do siebie by nie musiała jeździć sama autobusami, a nadal mogła się maluchami opiekować.

I po co tu wchodzą wielcy obrońcy rodziny. To jest wątek dotyczący niechcenia dzieci, idźcie sobie na taki, gdzie każda ma ich kilkanaście i wychwala to. My nie chcemy i to nasza sprawa, Wy chcecie i się nie wtrącajcie, nie gadajcie, że potem będziemy żałować itp. same się bierzcie do roboty i róbcie dzieci, żeby nie zmniejszać liczby urodzeń za Nas, które tych dzieci nie będą miały. To jest osobista decyzja i nikomu nic do tego. Jakie to irytujące.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2011-06-25 o 16:20
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:38   #1649
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
A znasz moze jakies pozytywy z posiadania rodziny? Sa.
Aaaa.... to dzieci robi się po to żeby mieć z nich korzyści Genialne.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:54   #1650
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Aaaa.... to dzieci robi się po to żeby mieć z nich korzyści Genialne.
20 lat ładowania w nie pieniędzy
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 17:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.