Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 00:48   #1981
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też.
Ja tez
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Stronę temu pisałam, że jest w GC
ach dziekuje (jutro lece!) musialam przeoczyc eh mam za malo czasu na surfowanie chyba jestem przez to troche behind
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 06:58   #1982
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a ladne to joko- cienie i pudry?
nawet ladne pudrem moze i blizej bym sie zainteresowala
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 09:19   #1983
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mój tata bardzo niechętnie używa kosmetyków, więc to byłby prezent niewypał. Myślę dalej.

Ja za to mam blond włosy i pieprzyk nad ustami a'la Marylin ale całokształt mocno odbiega od wzoru hehe.

Snow odpisze Ci jutro, bo dziś już nie mam siły, a musze rano wstać:/
Mój tak różnie, sam sobie nie kupi, ale jak już ma, to zużyje
Ale muszę przyznać, że co roku mam problem z prezentem dla taty.

Nie ma sprawy

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
spozniony mikolaj przypomnial sobie o mnie i kazal wydaac jedynie na przyjemnosci
A nie wiesz, czy planował się też wybrać do Wrocławia?
Mi zostało jeszcze ponad 300 zł z premii świątecznej i chyba też wydam ją tylko na przyjemności.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Snow, lakier kupiłam L'oreal Resist & Shine. Perłową czerwień. (źle mi się coś zacytowało, dlatego tak ni z gruszki, ni z pietruszki wyskakuje z tym lakierem)
Lubię czerwone lakiery. L'Oreala nigdy nie miałam, muszę się przyjrzeć

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja z moim 167 cm i 75a w porywach do 70b też dołączam do grona "pozbawionych dostatecznego wkładu".

Jak sobie pomyślę, jak będę pięknie na zdjęciach kontrastować z moją przyjaciółką i jej 75d wyglądającym z dekoltu, to aż mi ręce opadają.
Fajnie mamy w wątku - albo prawie Marylin, albo brak wkładu

E tam, na pewno będziesz wyglądała świetnie. Biust to nie wszystko!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ach, dziękuję za dedykacje. Opis wrażeń brzmi dla mnie interesująco. I chyba sobie niebawem to masełko kupię.

A ja stwierdzam, że faktycznie trochę te wszystkie kosmetyki rozgrzewają (chociaż może to placebo), a najbardziej rozgrzewa pumeks do stóp.
Masełko jest przyjemnie, teraz mam dość gładką skórę, ale wolałabym większe odżywienie. Mimo to zużyję z przyjemnością

Krem do stóp czasami dawał na mnie wrażenie lekkiego rozgrzania, ale wczoraj ta resztka po prostu pobiła wszystko. Tak sobie myślę, że ten krem pielęgnacyjnie to tak na słabą 4, ale dla zapachu i przyjemności stosowania chyba kupię go ponownie - jak zużyję ostatni krem do stóp, który mam na stanie - miałam z 6, zostałam z jednym, ha

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sobie lubię tym kremem wysmarować stopy na noc i włożyć ciepłe skarpety. Całe życie nienawidziłam spania w skarpetkach, z tym kremem polubiłam i teraz juz mi źle bez skarpetek. Ale pumeks to dopiero grzeje.
Ja w dalszym ciągu nienawidzę spania w skarpetkach Nawet jak mi się uda w nich zasnąć, to jak się obudzę na pewno nie będą na moich stopach, zawsze udaje mi się ściągnąć

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja sobie ta tolpa robilam intensywne kuracje - przez tydzien codziennie maska na twarz na pol godziny, potem krem nawilzajacy i rano bylam jak ta lala
Taka fajna ta Tołpa? Może i ja się skuszę?
Nie mam co prawda jakiejś zanieczyszczonej cery, ale może przydałaby jej się raz na rok taka kuracja
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 09:26   #1984
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A nie wiesz, czy planował się też wybrać do Wrocławia?
Mi zostało jeszcze ponad 300 zł z premii świątecznej i chyba też wydam ją tylko na przyjemności.
to taki specjalny mikolaj od ktorego w sumie wymusilam prezent mowie 'mikolajki tydzien temu byly' moj dziadek: 'tak? i co w zwiazku z tym?', ja: 'prezent! nie oszczedzaj na najukochanszej [bo prawie jedynej ] wnuczce '. i dal
tak to sie robie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Taka fajna ta Tołpa? Może i ja się skuszę?
Nie mam co prawda jakiejś zanieczyszczonej cery, ale może przydałaby jej się raz na rok taka kuracja
fajna fajna. to taki moj must have - lepsza niz erisowa. niestety nie mam porownania z TBS ale bede miec po nowym roku
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 09:30   #1985
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to taki specjalny mikolaj od ktorego w sumie wymusilam prezent mowie 'mikolajki tydzien temu byly' moj dziadek: 'tak? i co w zwiazku z tym?', ja: 'prezent! nie oszczedzaj na najukochanszej [bo prawie jedynej ] wnuczce '. i dal
tak to sie robie


No faktycznie nie oszczędzał Miło z Jego strony

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
fajna fajna. to taki moj must have - lepsza niz erisowa. niestety nie mam porownania z TBS ale bede miec po nowym roku
Tą TBS używam tylko na nos i brodę, nigdzie indziej zaskórniki mi nie wychodzą Muszę poczytać opinie o Tołpie na KWC, kto wie, może zakupię, z tym, że chyba chciałabym potraktować nią także czoło, mam nadzieję, że mi krzywdy nie zrobi
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:10   #1986
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

TBS mnie kusi szalenie, bo niestety nos mi sie lubi brudzic mimo regularnego oczyszczania taka uroda moja myslalam nawet, czy dzis nie wziac auta i nie jechac do katowic ale jednak jakies resztki rozumu w glowie mam

za to jade z kolezanka do m1 - tam jest sephora i dosc fajna apteka
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:43   #1987
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

zizou a jak się dokładnie nazywa ta tołpowa maseczka?

udanych zakupów
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 10:51   #1988
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja bym ja dała pod żel, a żel na wierzch do nadania kształtu, tak samo jak robię z Sephorową paletką, tyle że tam zamiast żelu jest wosk. Tylko się wtedy musisz liczyć z tym, że żel się szybko zapaćka.
Jednak daruję sobie tą paletkę
Poszaleję już za 2 tygodnie () w Anglii - tylko przeraża mnie limit 15 kg bagażu Przeciez nie upchnę wszystkiego wracając do Pl
Jednak dobrym wyjściem zakupy dopiero na lotnisku - wtedy upchnę do podręcznego (dalej sa te głupie przepisy z woreczkami i płynami do 100ml , ale kupione na lotnisku można mieć )


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to taki specjalny mikolaj od ktorego w sumie wymusilam prezent mowie 'mikolajki tydzien temu byly' moj dziadek: 'tak? i co w zwiazku z tym?', ja: 'prezent! nie oszczedzaj na najukochanszej [bo prawie jedynej ] wnuczce '. i dal
tak to sie robie
Fajnie, fajnie

Moi dziadkowie niestety nie żyją Obaj umarli jeszcze przed śłubem rodziców
A babcie z emyturki to cienko ... Od jednej dostawałam max 50 zł o reszta szła na leki,a druga skneruska - w tamtym roku lub 2 lata temu dostałam 10 zł od niej - w szoku normlanie byłam że mi dała Mama sie potem śmiała że ona (mama) tyle dostaje od niej na imieniny "na rajstopy"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 12:02   #1989
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

któa to ta maseczka Tołpy? Kńczy mi się wielka tuba zielonej glinki Argiletz i nie wyskrobię teraz ponad 40 zł na kolejną więc może i ja spróbuję 'torfiku'
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 12:28   #1990
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
zizou a jak się dokładnie nazywa ta tołpowa maseczka?

udanych zakupów
dzieki udaly sie D:

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
któa to ta maseczka Tołpy? Kńczy mi się wielka tuba zielonej glinki Argiletz i nie wyskrobię teraz ponad 40 zł na kolejną więc może i ja spróbuję 'torfiku'
tolpa maska korygujaca
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5720
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:19   #1991
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to jakaś nowa wersja? Miałam ją kiedyś kiedyś i chyba jednak się nie zaprzyjaźniłyśmy
Ta moja glinka jest dla mnie the best, dosłownie czuję jak zjada mi martwe komórki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 15:27   #1992
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

nie wiem, czy nowa



kupilam jednak te baze MAC probka na twarzy spisywala sie swietnie wiec kupilam cala tubke [a raczej tubeczke, tubenke malenka...]. w zyciu nie miala tak gladkiej i tak amtowej twarzy od rana do teraz. zawsze swiecily sie moje newralgiczne miejsca pod oczami
mrr mrr i co najwazniejsze: nie mam uczucia silikonowej twarzy. jak po smaszboksie np. uffff.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:31   #1993
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Ha, Zizou, tak wychwalasz tę maskę, a Twojej recenzji na stronie produktu nie widzę ładnie to tak się lenić?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 15:38   #1994
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Jadę jutro na uczelnię a to oznacza, że zahaczę o G. Kazimierz i pewnie o Super-pharm(szukam prezentów dla rodziców - dla mamy jakiś krem i dla taty też jakieś kosmetyki)

Może sobie tez coś kupię, ale w sumie mam upatrzoną opaskę do włosów w H&M i biżu w C&A(bransoletkę i naszyjnik ), więc chyba dla mnie na kosmetyki kasy nie starczy, ale może to i lepiej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:42   #1995
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Chyba wpadnę jutro do Tołpy, tak zachwalacie a krem korygujący (niedawno wprowadzony) któraś z Was stosowala? Bo tez mnie kusi. Ile ta maska Tołpy kosztuje?
Zostałam dziś zaopatrzona w próbki kremów do twarzy przez kosmetyczke i nie wiem czy warto kupić zestaw maska+krem+korektor czy lepiej samą maskę.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:48   #1996
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
dzieki udaly sie D:


tolpa maska korygujaca
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5720
Chyba na nią zapoluję

Skoro się udały, to czemu nie widzę listy zakupów?
Ja byłam w SuperPharm, ale kupiłam tylko szampon, bo się prawie skończył

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chyba wpadnę jutro do Tołpy, tak zachwalacie a krem korygujący (niedawno wprowadzony) któraś z Was stosowala? Bo tez mnie kusi. Ile ta maska Tołpy kosztuje?
Zostałam dziś zaopatrzona w próbki kremów do twarzy przez kosmetyczke i nie wiem czy warto kupić zestaw maska+krem+korektor czy lepiej samą maskę.
Podłączam się pod pytanie Estelli co do ceny

Chodzisz do salonu kosmetycznego firmowanego przez jakąś konkretną markę czy takiego ogólnego?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:59   #1997
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Snow poszperałam w necie i znalazłam cenę ok. 21zł. Bliziutko siebie mam stosiko Tołpy, więc na pewno wpadnę obejrzęc co mają

Byłam w Marionnaud, zabiegi sa bardzo różne: głównie Guerlain, Darphin, Orlane. Jest też mikroderabrazja diamentowa - podobno super zabieg, moja mama była i sobie chwali, dzis mi też to kosmetyczka polecała.
Dzis miałam Orlane regulujący sebum plus czyszczenie twarzy; kosmetyki Orlane plus maska algowa (koooooocham, skóra jest genialna po niej).
Ja mam sprawdzoną kosemtyczkę od wielu, wielu lat - mama wędruje za nią od gabinetu do gabinetu; nie wiem jak w innych gabinetach, ale w Warszawie mogę ją polecić z całego serca.
Ide pisać do Ciebie PW
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:07   #1998
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

U mnie jest w Carrefourze, pewnie rodzice niedługo będą tam jechali na zakupy, to się zabiorę 21 zł spokojnie mogę zaryzykować.

Jak to możliwe, że nie wiedziałam, że w Marrionaud jest kosmetyczka?
Ja chodzę do Clarinsa, bardzo sobie chwalę, ale ceny też mają odpowiednie... Chociaż nie wyobrażam sobie zrezygnowania z ich usług! Też mam tam ulubioną kosmetyczkę.
Dziś kupowałam tam mamie w prezencie gwiazdkowym zaproszenie na zabieg na twarz i ciało 2,5 godziny relaksu

Maska algowa dla mnie odpada, bo mam na nie alergię



A w ogóle.. może mi doradzicie. Nie mogę wymyślić sobie prezentu na gwiazdkę od TŻ Przekonałam go, że najbardziej się ucieszę z kosmetyku/ów - było ciężko, ale uległ Tylko teraz muszę sobie coś wybrać, w sumie nie mam ograniczeń cenowych, ale dziś byłam w kilku perfumeriach i kurcze, na nic nie mogłam się zdecydować

Co mogłabym chcieć?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:18   #1999
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Biotherm ma linię męską, mój były używa, chyba fajna. Clinique też fajnie wygląda. A mój tata nie chce używać

Z Clarinsa też mam jakiś próbki, mam nadzieję, że się sprawdzą. A na jakie zabiegi chodzisz?
Może nie we wszystkich Marionnaud są gabinety. U nas jest jeden taki wielki, wolnostojący i ja tam chodzę, duży gabinet jest. W jednym z centr handolowych też chyba widziałam (mocno zakamuflowany).
Ja muszę poszukać profesjonalnej Bielendy, bo widziałam, że algowe mają. Z innych firm nie widziałam, a może Wam się w oczy coś rzuciło?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 17:33   #2000
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Estella, te linie męskie to apropos Twojego taty czy mojego pytania?
Bo ja szukam prezentu dla siebie

Z Clarins uwielbiam Eclat du Jour, bardzo lubię też Creme Douceur w wersjach na dzień i na noc. Multi Active Jour też jest niczego sobie

Co to zabiegów, to najczęściej chodzę na depilację A z takich kosmetycznych to Aromablend na ciało - baaardzo relaksujące, taki masaż całego ciała, a na twarz to nawilżające. Znalazłam insytut Marionnaud we Wrocławiu, szkoda, że na ich stronie nie ma cennika.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:51   #2001
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Przeczytałam, prezent dla TŻ. Mój post jest nieaktualny
Z Clarinsa mam próbki: Multi Active Jour Multi Active Nuit x2, i z linii matującej maseczke z różową glinką oraz lotion matująco-nawilżający. A z Aquasource dwie próbki pod oczy.

Zastanów się czego Ci potrzeba - raczej pielęgnacji czy kolorówki? Może fajny podkład albo cienie? Albo dobry krem do twarzy? Teraz jest duuuużo zestawów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:56   #2002
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Tak właśnie myślałam TŻ dostanie ode mnie perfumy

Multi Active Nuit też mam próbkę, ale jeszcze nie stosowałam.


Chodzi o to, że niczego mi nie potrzeba Z pielęgnacji zrobiłam apteczne zakupy parę dni temu, mam pełne kremy, więc tu nie ma zapotrzebowania. Chciałam wybrać właśnie coś z kolorówki, ale nie wiem, z czym warto przyszaleć.

Podkładu mi chyba nie kupi, kiedyś od razu po pomalowaniu się oparłam się o niego, a był w białej koszuli - kojarzy więc tylko, że "to to co brudzi"

Oglądałam dziś zestawy, ale nic nie rzuciło mi się w oczy. Sama sobie kupiłam zestaw w kreme pod oczy, a zestaw w tuszem dostanę od rodziców. Skończyły mi się pomysły - niesłychane...

Potrzebuję inspiracji, waszych typów
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:40   #2003
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a ladne to joko- cienie i pudry?
Oglądałam pudry - ładne. Tego jaśniejszego to nawet brązerem nazwać nie można, jest taki jaśniutki ocieplacz do twarzy. Odcienie oba mają herbatnikowe, zero pomarańczy. Efekt satynowy, kolor widoczny, i trochę dość rzadkich drobinek. Spodobały mi się.

Są też na rogu Wiślnej i Gołębiej, ale na drzwiach napisane, że sklep w likwidacji, więc nie wiem, czy długo pobędą.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale muszę przyznać, że co roku mam problem z prezentem dla taty.
Ja też. A w tym roku to w ogóle dramat, bo nie mam jakoś wcale weny do kupowania prezentów.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Lubię czerwone lakiery. L'Oreala nigdy nie miałam, muszę się przyjrzeć
No właśnie dzisiaj się okazałe, że ta czerwień jest malinowa. Bo drobinki perły są różowe. Będzie do stóp, do rąk się dla mnie nie nadaje.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajnie mamy w wątku - albo prawie Marylin, albo brak wkładu

E tam, na pewno będziesz wyglądała świetnie. Biust to nie wszystko!
Ja z Marylin mam tylko pieprzyk.

Zanosi się na to, że będę najoryginalniej ubraną osobą na balu - przyjdę w samej bieliźnie, jak nic nie znajdę. Byłam dzisiaj w trzech sklepach i NIC nie ma. Żadnej sukienki dla mnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Taka fajna ta Tołpa? Może i ja się skuszę?
Nie mam co prawda jakiejś zanieczyszczonej cery, ale może przydałaby jej się raz na rok taka kuracja
Ja mam nadzieję, że rzeczywiście fajna. Mi teraz potrzebna kuracja oczyszczająca, w weekend zaczynam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Potrzebuję inspiracji, waszych typów
Rozświetlacz? Paletkę fajnych cieni? Perfumy?

Najgorzej jest tak móc sobie wybrać - nigdy nie wiadomo, co.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:48   #2004
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też. A w tym roku to w ogóle dramat, bo nie mam jakoś wcale weny do kupowania prezentów.
Ja już mam prezenty dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie dzisiaj się okazałe, że ta czerwień jest malinowa. Bo drobinki perły są różowe. Będzie do stóp, do rąk się dla mnie nie nadaje.
A to za malinowy podziękuję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja z Marylin mam tylko pieprzyk.

Zanosi się na to, że będę najoryginalniej ubraną osobą na balu - przyjdę w samej bieliźnie, jak nic nie znajdę. Byłam dzisiaj w trzech sklepach i NIC nie ma. Żadnej sukienki dla mnie.
Ja w sierpniu nie mogłam nic znaleźć na wesele - w końcu kupiłam w sklepie internetowym. Można było zwrócić, podano dokładne wymiary. Sukienka okazała się bardzo ładna Jutro idę w niej na wigilię "pracową"

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rozświetlacz? Paletkę fajnych cieni? Perfumy?

Najgorzej jest tak móc sobie wybrać - nigdy nie wiadomo, co.
No myślałam o cieniach, ale żadne mnie póki co nie powaliły
Perfum mam sporo, miałam wstępnie dostać, ale uznałam, że to bez sensu

I właśnie nie potrafię wybrać
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:53   #2005
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w sierpniu nie mogłam nic znaleźć na wesele - w końcu kupiłam w sklepie internetowym. Można było zwrócić, podano dokładne wymiary. Sukienka okazała się bardzo ładna Jutro idę w niej na wigilię "pracową"
Już teraz to za późno na zakupy przez Internet. Poza tym ja niewymiarowa jestem i muszę mierzyć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 18:56   #2006
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Też tak myślałam o sobie, z sukienkami mam problemy, ale leży idealnie Lepiej niz Zara
Poza tym żadne ryzyko, jak można zwrócić... Ale faktycznie już trochę późno
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:14   #2007
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oglądałam pudry - ładne. Tego jaśniejszego to nawet brązerem nazwać nie można, jest taki jaśniutki ocieplacz do twarzy. Odcienie oba mają herbatnikowe, zero pomarańczy. Efekt satynowy, kolor widoczny, i trochę dość rzadkich drobinek. Spodobały mi się.
Ojej, koniecznie muszę je zobaczyć, chyba jednak udam się jutro na Długą, bo tam też mogą być a bardziej mi po drodze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:17   #2008
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

ja dzis uzupelnilam apteczna pielegnacje, kupilam baze, poszlam do sephory po amczka ale byl tylko almond blossom a nie potrzebuje brazera wiec wyszlam i poszlam sobie do duki i kupilam wykrawaczki do ciastek

kosmetycznie jestem zaspokojona.
musialam kupic krem do twarzy bo cos strasznego dzieje sie z moim ukochanym Hydraphase Riche przesusza mnie. i wiem, ze to on kupilam Avene Hydrance Riche i liecze, ze dorowadzi moja twarz do porzadku. a od Hydraphase na razie odwyk. a szkoda, polubilam go.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:28   #2009
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

zizou daj znać, jak się spisze avene.

Jak myślisz, co mam sobie wybrać fajnego na gwiazdke? Może maczka?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:32   #2010
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Przybył mój tusz truskawkowy.

Zobaczymy jak trwałość, kruszenie się, gęstnienie po czasie... Nie chcę zapeszać oceniając go natentychmiast

Snow a może jakiś zestaw kuli, olejków i soli do wanny?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.