Trądzik - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 09:31   #2161
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
sebku !!ja używałam acnefana..i jestem zdania tego co zuzik- nie za bardzo na mnie działał, ale wiadomo że ja mam cerę z betonu i tylko mocni zawodnicy na nią działająa jesli ty masz cerę podatną na wszelkie takie hmm kremy pomiedzy drogedyrnymi a aptecznymi(bo acnefan to jeszcze nie effaclar,ale jużnie garnier no niekapujesz mam nadzieję) to hm może i na ciebie by coś działał

Hehe no nie wiem właśnie kokosów on nie kosztuje, ale mam już całą szafke kremów masci i innych śmieci więc nie wiem :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:32   #2162
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

wloczykijko lol to widze ze masz bardziej podobna cere do mojej niz myslalam
w takim razie sprobuje maseczke argiletz skoro na Twoja betonowa cere pomaga to moze u mnie tez sie sprawdzi
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:35   #2163
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

A Macie jakiś sposób na pozostałości przebarwień?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:46   #2164
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Na przebarwienia polecam Ci acne-derm jest on dość dobry ale jak we wszystkim potrzeba zcasu :P kosztuje on około 20 zł więc wg mnie jest to średnia granica, a jak moze Ci pomóc to czemu nie od razu mówie, ze trądziku on nie wyleczy, ale pomoże w jego gojeniu no i nie zostaną Ci blizny oczywiście polecam poczytać wątek na kafeteri lub na wizażu o nim
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:48   #2165
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

Hej!

O jej, ale się zdziwiłam!
Mam ten preparat w domu, lecz kiedy go nakładam to buzia mnie strasznie szczypie
To bardzo nie miłe uczucie...
Czy ten preparat ma takie właściwości gojenia blizn i ich zanikania?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:55   #2166
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

sky kwasy AHA
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 09:58   #2167
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

Zuziu możesz coś o nich powiedzieć?

Bo AHa nic takiego mi nie mówi?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 10:05   #2168
Furuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Trądzik

Witam
Dziewczyny jestem pełna podziwu dla Was! Ja nigdy nie miałam trądziku, ani zaskórników i nawet nie wiedzialam że to jest taka zmora która potrafi zepsuc najpiekniejszy dzien jak sie tym ktos przejmuje. Po przeczytaniu nastu wypowiedzi postanowiłam że pomoge braciszkowi w walce z trądzikiem. Tylko nie wiem od czego z nim zaczac, a u dermatologa byl i nic (pani przepisala mu masc cynkowa a spodziewalam sie ze jakos pomoze). Nie wiem czy to z wiekiem zejdzie? On ma 16 lat, własnie zaczal liceum i chciałabym zeby byl pewny siebie (bo to pewnie odbiera ta odwage). Jego buzia jest fujj nos prawie czarny od kropek, ropne krosty i takie cos jak grudki pod skórą? Chłopak sie stara, zmienił diete (wiecej warzyw, owoców i wody) no i nie myje twarzy mydłem tylko piankami albo żelami, przemywa tonikami, smaruje jakimis masciami ale niewiele mu to pomaga
Czy ktoś z Was używał np. peelingu z firmy Ziaja z serii PRO? ten z kwasami AHA35 i 20% ?? czy takich peelingów używa się do oczyszczania twarzy przy trądziku? A może lepiej jakies antybiotyki czy kuracja hormonalna?
Mysle że przy trądziku najwazniejsze jest dieta i dbanie systematyczne o skóre i czytajac Waszy wypowiedzi jestem pewna ze niedługo kazda napisze że buzie ma gładką
Pozdrawiam
Furuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:16   #2169
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
furus nie znam tego peelingu z ziai, ale dedukuje, ze seria PRO jest przeznaczona do gabinetow kosmetycznych, to samo by wynikalo z zawartosci kwasow AHA 20 i 35%, dobrze pisze tak?
jesli skora nie est do nich przyzwyczajona to lepie nie kombinowac, moja (jak to ujela wloczykijka) betonowa cera zlazi platami juz po 20% kwasie a jest przyzwyczajona do nich, bo uzywam ich czesto i regularnie wiec az boje sie myslec co by sie moglo stac z Twoim bratem gdyby mial wrazliwa cere

sky kwasy sa rozne, ja mam doswiadczenie tylko z kwasami hydroksylowymi- te AHA maja silne dzialanie, zluszczaja naskorek dosyc mocno, przez co rozjasniaja skore, znikaja przebarwienia itp a kwasy BHA sa troche delikatniejsze, ale zato rozpuszczaja sie w tluszczach, wiec przenikaja tez wglab porow i pomagaja bardzo w walce z zaskornikami, ich zaleta jest tez ze skroa nie przyzwyczaja sie do nich tak jak do kwasow AHA. kwasy AHA to sa wszelkie peelingi migdalowe, peelingi chemiczne, albo kremy z kwasami typu lysanel, diacneal, glyko-a, a BHA to jest np. effaclar k, maseczka aspirynowa, tonik z kwasem salicylowym
u BHA troche dluzej trzeba czekac na efekty, i nie wiem czy rozjasniaja przebarwienia max. stezenie to jest 2-3%. u AHA uzywa sie az do 50%, ale to juz hardkorowe przypadki, chyba nawet 70% ale to nie wiem do czego moze sluzyc w kremach sa w mniejszych stezeniach oczywiscie niz z peelingach

aha no i takie kwasy uwrazliwiaja na slonce, wiec trzeba uzywac przy nich wysokich filtrow na dzien (nie tylko na slonce, ale w ogole wychodzac na pole) bo inaczej mozna nabawic sie przebarwien w postaci brazowych plam, a te jest trudniej usunac niz czerwone slady po tradziku

tu polecam lekturke
http://www.jaworek.net/kosmetyki/fascynacja_kwasy.php
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-24 o 22:22 Powód: Post pod postem. Proszę korzystać z Edycji i opcji MULTIcytowania.
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:34   #2170
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Furuś Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was używał np. peelingu z firmy Ziaja z serii PRO? ten z kwasami AHA35 i 20% ?? czy takich peelingów używa się do oczyszczania twarzy przy trądziku? A może lepiej jakies antybiotyki czy kuracja hormonalna?
Kwasami nie wyleczy trądziku... kwasami niszczy się przebarwienia i blizny... a co do terapii hormonalnej to stosuje się ją u dziewczyn/kobiet chyba, że chce żeby mu piersi urosły to ok Wiem co on przeżywa, ale naprawde trzeba czasu na to :P najlepiej niech idzie do dermatologa INNEGO niż do tego co chodzi, bo po tym jak go opisałaś to wynika, że on potrzebuje antybiotyku...(zapewne derma przepisze mu najpierw jakąś maść typu benzacne czy aknemycin lub Duac, ale wiem z doświadczenia, że to mu nie pomoże... w takich sytuacjach dermatolog zastosuję terapię Tertacykliną) A maścią cynkową można sobie posmarować zadrapane kolano, a nie leczyć trądzik
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:44   #2171
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
aha no i takie kwasy uwrazliwiaja na slonce, wiec trzeba uzywac przy nich wysokich filtrow na dzien (nie tylko na slonce, ale w ogole wychodzac na pole) bo inaczej mozna nabawic sie przebarwien w postaci brazowych plam, a te jest trudniej usunac niz czerwone slady po tradziku

tu polecam lekturke
http://www.jaworek.net/kosmetyki/fascynacja_kwasy.php
JejQ dziękuję bardziom

Dałam Acna Derm na Buźkę Ale piecze!!!!

Zuzia jaki doradca heh xD
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 10:48   #2172
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

sky_15 Kwasy mają to do siebie, że na początku trzeba przyzwyczaić skórę, więc pieczenie to oznaka, że kwasy działąją innymi słowy pieczenie to naturalna odpowiedź skóry na kwasy Radze tylko nie przesadzać z nimi, smaruj się regularnie ale najlepiej 1-2 razy dziennie czyli raz rano i raz wieczorem nie częściej :P A i raczej unikaj smarowania całej twarzy, bo szkoda narażac zdrowy naskórek :P

I jeszcze jedno jeżeli już masz trądzik w małym nasileniu radze Ci kupić peeling (ja kupiłem Peeling Ogórkowy z Ziaja kosztuje około 6 zł za 80 ml) ściera on martwy naskórek tym samym zmniejsza możliwość zaczopowania się ujścia mieszków włosowych (czytaj: zmniejsza możliwość powstawania nowych zmian)
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:51   #2173
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

Dziękuję bradzom ^^

Tak więc dostosuję się do powyższych rad
A jak będą efekty to Wam czekoladki wyślę :P

Pozdrawiam i dziękuję

P.S? Lubicie umalowane Dziewuchy ?
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:56   #2174
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
A jak będą efekty to Wam czekoladki wyślę :P
P.S? Lubicie umalowane Dziewuchy ?
Czekoladki to chyba nie najlepszy pomysł...
A co do umalowanych dziewczyn nic nie mam pod warunkiem, że pod tym makijażem mają co ukryć w przeciwnym wypadku w ogóle nie rozumiem malowania się bez powodu
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 10:59   #2175
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Trądzik

Szkoda, że 99% mężczyzn leci na barbie... :P
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 11:01   #2176
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Szkoda, że 99% mężczyzn leci na barbie... :P
Na szczęscie ja jestem w tym 1%
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:19   #2177
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

sebku i jak sie ten acnederm spisuje? co on robi?

sky peelingu lepiej nie stosowac jesli masz pryszcze, bo mozna nim ladnie rozniesc bakterie po calej twarzy najlepszy dla tradizkowcow jest peeling enzymatyczny, ktory zostawiasz na troche na skorze a on cos tam sobie wytrawia (nie wiem jak to konkretnie dziala, ale podobnie jak mechaniczny, z tym ze bez pocierania)
no a kwasy (zalezy ktore) niektorych nie mozna na dzien, bo niektory sa fotouwrazliwiajace
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:24   #2178
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Tak to prawda . .
Albo tylko gadaja ze nie lubią panienek typu Barbie , ale własnie takie maja najwiecej komentów na fotce np jakie to nie sa piekne..a czesto wygladaja z tymi makijazami jak jakies clowny naprawde!! tona ciemnego cienia na powiekach + kolorek cieni oodpowiednik bluzki, szminki kolor jaskrawy jak jakis burak ..podkład, sypki puder, róż na polikach..ale problemy z cerą?! żadne.. ale są Bóstwami ..Sztuczne rzesy i jakby sie w solarce zatrzasneły.. Pogarda naprawdę..^^ a Faceci własnie takie kobiety uwazaja za ideały.. ^^

Ja maluje tylko rzesy i uzywam troszke podkladu zeby zakryc moje syfki..
I naprawde sztuka jest wygladac w samym tuszu ładnie!
^^
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:35   #2179
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

elektrodo kochana, nie martw sie tymi lachonami a popatrz na to z drugie strony
miazdzaca wiekszosc uzytkownikow fotki.pl to sa samotne osoby zdesperowani faceci i zdesperowane dziewczyny, ktore nie maja do zaoferowania nic oprocz -czesto rowniez watpliwej- urody, w skrocie: maja pusty leb i brzydka twarz to pokazuja cycki, albo na odwrot
z obserwacji wiem ze faceci, ktorym podobaja sie takie fotkowe pustaczki, nie nadaja sie raczej na TZow i na szczescie nie jest ich az tak duzo jak by sie wydawalo tylko ci rozsadniejsi nie musza sie tak afiszowac, tak samo jak inteligentne dziewczyny

dla mnie takie cos jest po prostu zalosne, zamiast sie wkurzac ze takie wymalowane laski maja powodzenie u facetow, lepiej sie cieszyc ze nas stac na cos wiecej
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 12:39   #2180
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
sebku i jak sie ten acnederm spisuje? co on robi?

sky peelingu lepiej nie stosowac jesli masz pryszcze, bo mozna nim ladnie rozniesc bakterie po calej twarzy najlepszy dla tradizkowcow jest peeling enzymatyczny, ktory zostawiasz na troche na skorze a on cos tam sobie wytrawia (nie wiem jak to konkretnie dziala, ale podobnie jak mechaniczny, z tym ze bez pocierania)
no a kwasy (zalezy ktore) niektorych nie mozna na dzien, bo niektory sa fotouwrazliwiajace
Acne Derm to kwasy A co do peelingu enzymatycznego widzialem tylko do skóry suchej i wrażliwej a do tłustej nie więc kupiłem sobie zwykły

Hehe posłuchajcie sobie http://eppers.wrzuta.pl/audio/zphdCB2ki8/ ta piosenka jest cudowna
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:42   #2181
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Uuu, Zuziku, tym postem chyba dowaliłas Sebkowi, bo z tego, co pamietam, to on jest na stronie fotka.pl.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:46   #2182
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Hehe ale czemu? jest w tym 100% prawdy jestem samotnym facetem z wątpliwą urodą więc nie pomyliła się w niczym :P Jedyne z czym się nie zgodze to to, ze mam pusty łeb No i posłuchajcie sobie tej piosenki no xD faaajna jest

http://eppers.wrzuta.pl/audio/zphdCB2ki8/
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:54   #2183
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

tissae nie chodzilo mi o nic podobnego w zdanym wypadku

sebek mam nadzieje ze nie czujesz sie dotkniety ;*
mialam na mysli przeciez nie fakt bycia na fotce, tylko konkretne indywidua ktore opisalam wczesniej
w sprawie peelingow- ja tez uzywam zwyklych, ale tylko jak nie mam rozpego sajgonu na twarzy, bo wtedy nigdy nie wiadomo

piosneczka sliczna
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 12:58   #2184
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

W żadnym wypadku nie czuję się dotknięty :P hehe :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 13:09   #2185
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

no mam nadzieje
jest roznica miedzy byciem na fotce a podrywaniem lachonow/lovelasow przez fotke
mneij weicej taka jak miedzy miec GG a miec GG i uzywac go do "czesc, poklikasz? ... robilas to juz przez internet?" i absolutnie sebku nie mialam zamiaru sie Ciebie dotknac
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 15:13   #2186
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

błenos dijas dziewczyny Zuziku melduje, że próbki wyłane

U mnie nie za dobrze, ale muszę powiedzieć że dziisiaj przez jakiś czas miałam na buzi sudocrem, i jak zmywałam, to tak jakby coś podsuszył ładnie (a może mi się wydawało?) w każdym razie fajny, zaraz znowu zaaplikuje
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 16:26   #2187
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Tak, lekarz zalecił mi ja na przebarwienia. Co do zmian tradzikowych, to mam obecnie tylko małe krostki, zadnych większych ropnych. Co rozumiesz przez mikrokrwawienie?
Leakrz uprzedził mnie, ze u niektórych podczas ścierania kolejnych warstw skóry mogą nastąpić krwawienia - występują zazwyczaj u osób, które miały w przeszłości bardzo głębokie wypryski lub ropne 'gule'. Jak się dzisiaj czujesz? Schodzi troszkę zaczerwienienie? A i mam pytanie czy miałaś blizny i przebarwienia na całej twarzy czy tylko w niektórych jej partiach? Moim problemem są tylko policzki, ale z tego co wiem mikrodermabrazję wykonuję się na całej twarzy bez względu na to czy problematyczne jest tylko czoło np. Czy na całej twarzy miałaś jednakowo głęboko wykonywana mikrodermabrazję? Słyszałam,że w niektórych partiach twarzy można troszkę bardziej zetrzeć skórę.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 16:55   #2188
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Mam pytanko ktoś z was stosował już Cepan lub (wiem niektórzy już się wypowiadali) Acnofan ?
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 17:13   #2189
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Trądzik

a ja mam pytanko "WYŻRE" mi twarz jak sobie zrobie domowy zabieg mikrodembrazji z serii ANNO D'ORO ziaji??<wiem wiem...dla cery dojrzalej to jest ale moze dla tradzikowej tez sie sprawdzi??>
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 17:16   #2190
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Ksylwia, ja na szczęście krwawienia nie miałam. Dzisiaj moja skóra ma sie o wiele lepiej - pewnie zadziałał upływ czasu i to, ze przecierałam ją hydrolatem z rumianku, który miałam z mazideł. Co do przebarwień, to mam je na policzkach i brodzie, ale rzeczywiście zabieg wykonuje sie na całej twarzy. Najintensyniej dermatolog scierał mi skórę z czoła, ponieważ jest najgrubsza. Co dziwniejsze, to właśnie czoło miałam najmniej zaczerwienione! :P Polecam ci mikrodermabrazje, bo cera juz po pierwszym zabiegu jest o wiele ładniejsza i rozjaśniona. Jesli jednak nadal robi ci sie dużo wyprysków, to mikro jest wyrzuceniem pieniedzy w błoto, bo przecież twoja twarz szybko wróci do poprzedniego stanu...Ja sie zdecydowałam na ten zabieg, bo biore obecnie tabletki anty i głęboko wierzę, że krostki niedługo przestana mi sie robić. Juz teraz jest o niebo lepiej!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.