Burza w szklance... perfum. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 00:29   #211
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

ja sie tylko tak krociutko wypowiem

edycja daje mi poczucie komfortu.
a jesli wklejam zdjecie swojej geby, zeby otrzymac obiektywna opinie, czy lepiej mi w blondzie czy na lyso, to robie to tylko dla siebie - i gdy odpowiedz mnie usatysfakcjonuje, wole skasowac foto, zeby nikt juz go wiecej nie wygrzebywal i nie roztrzasal sie nad nim - bo juz nie ma potrzeby. ot, dla komfortu wlasnie.
i to jest intymne. i nie powinno byc w tym nic dziwnego.

zastanawia mnie tylko, dla kogo jest to forum - dla uzytkownikow czy szefostwa? wiem, ze fajnie jest byc wlascicielem forum, ktore jest spojne, ladne i niezniszczone
ale chyba jeszcze lepiej jest byc wlascicielem forum, ktorego uzytkownicy sa szczesliwymi uzytkownikami, prawda?

to tyle ode mnie. ide sobie.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 00:59   #212
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Zgadzam się z Germini , powinnyśmy miec prawo usuwania zdjęć, szczególnie wizerunku , jest naszą własnością.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 01:16   #213
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Chciałabym jeszcze dodać, że to nie "szefostwo" nakazało mi napisanie posta stawiającego mnie po "ich stronie barykady". To jest moja własna, szczerze wyrażona opinia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 01:22   #214
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Lexie - przecież wiadomo, że to Twoje zdanie... nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł pomyśleć, że jest inaczej...
Ja też mam swoje zdanie i już - bez względu na to, po której stronie barykady mnie to stawia
Poza tym mam nadzieję, że na niektórych forach zakaz edycji zostanie zniesiony
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 01:33   #215
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

W jednym z wątków kilka dni temu wizażanka wyedytowała prawie wszystkie swoje posty , bez konsekwencji.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 01:35   #216
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Złoś prosił o zgłoszenia takich wątków...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 02:17   #217
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
W jednym z wątków kilka dni temu wizażanka wyedytowała prawie wszystkie swoje posty , bez konsekwencji.
ROZ-ter-KO, czy naprawdę sadzisz, że moderator czyta wszystkie wątki na forum? To jest po prostu niewykonalne.
Wystarczy taki wątek złym ostem zgłosić i napisać w uzasadnieniu, że chodzi o niszczenie postów. I tyle. To bardzo ułatwia pracę moderatorowi. Przecież nikt z nas nie śledzi każdego postu na forum...

Dlatego nie rozumiem pojawiających się tu zarzutów "A ktoś-tam coś-tam usunął, a kary nie dostał". A może po prostu moderator nie trafił na taki wątek??

Carolina
Dla części to, że to moje zdanie będzie oczywiste, a dla części możliwe - że nie. Wolałam to od razu wyjaśnić.

Dobranoc
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 04:09   #218
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Czemu tak ciężko zrozumieć, że tu nie chodzi o specjalne prawa dla forum Perfumy, tylko o to, że na linii moderator-użytkownicy nie ma porozumienia.
Rozpaczliwe darcie szat i przypominanie o swoich i nieswoich zasługach wobec tego forum nie robi na mnie wrażenia - równie dobrze mogłabym wspomnieć o zasługach wielu dziewczyn, które napisały tu wiele bardzo ważnych postów, podzieliły się ogromną wiedzą i którym do głowy nie przyszło wymagać w zamian dozgonnej wdzięczności. Czemu one i ich samopoczucie mają być mniej ważne?
Widzę tutaj dziwaczne, niespotykane na innych forach, przesunięcie środka ciężkości z użytkowniczek na moderatorów. Mówię to ja, była moderatorka.
Widzę, że ostrzejsze posty użytkowniczek są bardzo źle widziane, a utrzymane w podobnym tonie posty moderacji (także tej najwyższej) pozostają bez konsekwencji. Fakt - parę dziewczyn przesadziło, ale... jeśli administracja w taki sposób reaguje na zaczepki, to ręce opadają...
Nie wpisuję się tutaj jako "koleżanka Kate i wróg Racheli", proszę mnie nie utożsamiać z jakimś "obozem" i sugerować nadmierne rozemocjonowanie.
Jedno jest pewne - gdyby była jakaś alternatywa dla tego forum, to od paru ładnych tygodni już by mnie tutaj nie było. Ale jej nie ma - dlatego zabieram głos, bo chciałabym, żeby ponad siedemset moich postów nie okazało się nagle stratą czasu, postawieniem na złego konia.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 05:58   #219
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Usunęłam swoje zdjęcia kiedy podjęłam decyzję o odejściu z forum.

Usunęłam swoje zdjęcia kiedy poczułam się opluta przez użytkowniczkę znaną tutaj dobrze z tej umiejętności.

Usunęłam swoje zdjęcia, kiedy zdałam sobie sprawę, że owa użytkowniczka może po moim odejściu posługiwać się moimi zdjęciami i produkować paszkwile mnie dotyczące.

Usunęłam swoje zdjęcia bo poczułam się inwigilowana, nie zrobiłam tego nikomu na złość, usunęłam je bo czułam, że mam do tego prawo.

Usunęłam swoje zdjęcia jak wiele użytkowniczek przede mną.

Usunęłam kilka swoich zdjęć, nie sądzę, że w ten sposób zrobiłam jakąkolwiek krzywdę komukolwiek.

Powody usuwania zdjęć są przeróżne, robiło to przede mną wiele dziewczyn, o czym tutaj napisały.

Mój był taki:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3149

A oto kolekcja autorki tego posta:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=436

Usunęłam swoje zdjęcia bo zaczęłam czuć się niepewnie - przestało to być zabawą i przyjemnością - zaczęło być narzędziem szkalowania - dziś i w przyszłości - a tego nie chciałam.

Nie czuję się z tego powodu winna. W drugiej części wątku kolekcyjnego wiele jest edytowanych postów, z których usunięto zdjęcia.

W dyskusji z cegutką vel hybris padły mocne słowa, padły oskarżenia, którym moderator powinien był powiedzieć stop - kogokolwiek by nie dotyczyły - jeśli moderator miał wiedzę, a wiedzę tę miał, że były one bezzasadne.

Moderator pochylił się z troską nad wynużeniami osoby znanej tutaj od nienajlepszej strony.

Wobec tego, opluta, bez awantury i dalszego prania brudów, zabrałam swoje zdjęcia i odeszłam.

Moderator uznał, że warto wytoczyć najcięższe działa wobec trupa.


Niestety nie liczył się z tym, że strzelając taką bronią ugodzi nie tylko swój cel, ale całe otoczenie.

W dodatku oberwał rykoszetem.

W przyszłości należy patrzeć szerzej i dalej.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 06:35   #220
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Złamała regulamin to dostała bana, po to jest regulamin żeby go przestrzegać. Chyba, że nie wszyscy są tak samo równi wobec" praw panujących" na Wizazu.
Widzisz, tymczasem Złośliwiec sam przyznaje, że (po raz kolejny) znalazł edytowanego posta Aeterny.
I co?
I nic (mimo, że nowy regulamin od jakiegoś czasu obowiązywał).
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 06:41   #221
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Skoro nie ma edycji - post pod postem, bo chcę jeszcze uściślić.
Akcentuję po raz kolejny
A wiadomo, że Aeterna jest aktywną użytkowniczką, sporo pisze i, to raczej nie jest tajemnicą, zwykła wywoływać burzliwe dyskusje. Więc dlaczego po edycji swoich postów nie była banowana, tylko miło obecnie dowcipkuje ze Złośliwcem?

Aeterno, nic do Ciebie nie mam, ale jeśli widzę teksty o równych i równiejszych, wniosek sam się nasuwa.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 06:51   #222
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Usunęłam swoje zdjęcia kiedy podjęłam decyzję o odejściu z forum.

Usunęłam swoje zdjęcia kiedy poczułam się opluta przez użytkowniczkę znaną tutaj dobrze z tej umiejętności.

Usunęłam swoje zdjęcia, kiedy zdałam sobie sprawę, że owa użytkowniczka może po moim odejściu posługiwać się moimi zdjęciami i produkować paszkwile mnie dotyczące.

Usunęłam swoje zdjęcia bo poczułam się inwigilowana, nie zrobiłam tego nikomu na złość, usunęłam je bo czułam, że mam do tego prawo.

Usunęłam swoje zdjęcia jak wiele użytkowniczek przede mną.

Usunęłam kilka swoich zdjęć, nie sądzę, że w ten sposób zrobiłam jakąkolwiek krzywdę komukolwiek.

Powody usuwania zdjęć są przeróżne, robiło to przede mną wiele dziewczyn, o czym tutaj napisały.

Mój był taki:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3149

A oto kolekcja autorki tego posta:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=436

Usunęłam swoje zdjęcia bo zaczęłam czuć się niepewnie - przestało to być zabawą i przyjemnością - zaczęło być narzędziem szkalowania - dziś i w przyszłości - a tego nie chciałam.

Nie czuję się z tego powodu winna. W drugiej części wątku kolekcyjnego wiele jest edytowanych postów, z których usunięto zdjęcia.

W dyskusji z cegutką vel hybris padły mocne słowa, padły oskarżenia, którym moderator powinien był powiedzieć stop - kogokolwiek by nie dotyczyły - jeśli moderator miał wiedzę, a wiedzę tę miał, że były one bezzasadne.

Moderator pochylił się z troską nad wynużeniami osoby znanej tutaj od nienajlepszej strony.

Wobec tego, opluta, bez awantury i dalszego prania brudów, zabrałam swoje zdjęcia i odeszłam.

Moderator uznał, że warto wytoczyć najcięższe działa wobec trupa.


Niestety nie liczył się z tym, że strzelając taką bronią ugodzi nie tylko swój cel, ale całe otoczenie.

W dodatku oberwał rykoszetem.

W przyszłości należy patrzeć szerzej i dalej.
Kate, ja rozumiem, że teraz bardzo chcesz znaleźć winnego, ale to, co przeczytałam w Twoim poście zakrawa na "obsesję hybris".

Przede wszystkim przypominam, że to Ty mnie opluwałaś i robiłaś mi wycieczki osobiste tylko dlatego, że sama uznałaś, że moje posty opisują Ciebie. I z tego tytułu postanowiłaś sobie po mnie pojeździć. Wyraźnie i czytelnie napisałam, że nie chodziło mi o Ciebie:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3153
ale Ty wolałaś się obrazić, niż zauważyć, że się zagalopowałaś i powiedzieć po prostu przepraszam.

A potem sceny z dramatycznym kasowaniem postów, wychodzeniem i trzaskaniem drzwiami... W przedszkolu się czasem zdarzało, że jak ktoś kogoś zdzielił łopatką to od razu sam uderza w krzyk i lament, żeby nie było widać, kto naprawdę jest agresorem. Tym razem byłaś nim Ty, a wybiórcze cytowanie moich postów tego nie zmieni.

Więc tak naprawdę nie chodzi o to, kim ja jestem: zachowałaś się mało elegancko, a potem odegrałaś scenę licząc na to, że koleżanki przybiegną, pocieszą i pogłaszczą po głowie: po tym wszystkim, co sama o sobie powygadywałaś broniąc się przed domniemanym atakiem. Tylko niestety źle obliczyłaś rozmiary swojej demonstracji, o czym świadczy ten właśnie wątek.


p.s. miałam nie brać udziału w tej dyskusji, bo mnie ona nie dotyczy, ale przykro mi, nie pozwolę na to, żeby Kate tym że ja istnieję usprawiedliwiała swoje zachowanie. No chyba że od tego momentu uznamy, że wszystkie plagi z wojną w Iraku na czele tudzież globalnym ociepleniem to wina hybris...
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:06   #223
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Poczekam, aż się pogrążysz po uszy... Aż zrzucisz maskę milutkiej Basieńki...
Zlosiu niczego zrzucać nie muszę, maski nie noszę, oczywiście Aga ma rację - niepotrzebnie użyłam słow "partner zyciowy". i rozumiem jej oburzenie., w końcu nie każdy musi wiedzieć, że jesteście małżeństwem.
Niech jednak moje słowa, wypowiedziane w gorącej atmosferze nie podważają sesnu istoty sprawy, w której chodzi o obiektywne traktowanie użytkowników forum. Funkcja admina, czy moderatora zobowiązuje. Moderator nie powinien naginać regulaminu do własnego widzimisie, a jeśli to robi to nie ma się co dziwić, że jego zachowanie wywołuje negatywne emocje.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:10   #224
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Widzisz, tymczasem Złośliwiec sam przyznaje, że (po raz kolejny) znalazł edytowanego posta Aeterny.
I co?
I nic (mimo, że nowy regulamin od jakiegoś czasu obowiązywał).
A wiesz w jaki sposób edytowane
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:12   #225
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Czemu tak ciężko zrozumieć, że tu nie chodzi o specjalne prawa dla forum Perfumy, tylko o to, że na linii moderator-użytkownicy nie ma porozumienia.
Rozpaczliwe darcie szat i przypominanie o swoich i nieswoich zasługach wobec tego forum nie robi na mnie wrażenia - równie dobrze mogłabym wspomnieć o zasługach wielu dziewczyn, które napisały tu wiele bardzo ważnych postów, podzieliły się ogromną wiedzą i którym do głowy nie przyszło wymagać w zamian dozgonnej wdzięczności. Czemu one i ich samopoczucie mają być mniej ważne?
Widzę tutaj dziwaczne, niespotykane na innych forach, przesunięcie środka ciężkości z użytkowniczek na moderatorów. Mówię to ja, była moderatorka.
Widzę, że ostrzejsze posty użytkowniczek są bardzo źle widziane, a utrzymane w podobnym tonie posty moderacji (także tej najwyższej) pozostają bez konsekwencji. Fakt - parę dziewczyn przesadziło, ale... jeśli administracja w taki sposób reaguje na zaczepki, to ręce opadają...
Nie wpisuję się tutaj jako "koleżanka Kate i wróg Racheli", proszę mnie nie utożsamiać z jakimś "obozem" i sugerować nadmierne rozemocjonowanie.
Jedno jest pewne - gdyby była jakaś alternatywa dla tego forum, to od paru ładnych tygodni już by mnie tutaj nie było. Ale jej nie ma - dlatego zabieram głos, bo chciałabym, żeby ponad siedemset moich postów nie okazało się nagle stratą czasu, postawieniem na złego konia.
Nie rozumiem - a jak admnistracja ma reagować na wyraźne ataki lub fakt, że nikt nie stosuje się do postanowień regulaminu? Rozdawać cukierki? Niech mi była moderatorka podpowie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Widzisz, tymczasem Złośliwiec sam przyznaje, że (po raz kolejny) znalazł edytowanego posta Aeterny.
I co?
I nic (mimo, że nowy regulamin od jakiegoś czasu obowiązywał).
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Skoro nie ma edycji - post pod postem, bo chcę jeszcze uściślić.
Akcentuję po raz kolejny
A wiadomo, że Aeterna jest aktywną użytkowniczką, sporo pisze i, to raczej nie jest tajemnicą, zwykła wywoływać burzliwe dyskusje. Więc dlaczego po edycji swoich postów nie była banowana, tylko miło obecnie dowcipkuje ze Złośliwcem?

Aeterno, nic do Ciebie nie mam, ale jeśli widzę teksty o równych i równiejszych, wniosek sam się nasuwa.
Proszę napisz to bezpośrednio - co mam zrobić z Aete.


Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
Kate, ja rozumiem, że teraz bardzo chcesz znaleźć winnego, ale to, co przeczytałam w Twoim poście zakrawa na "obsesję hybris".

Przede wszystkim przypominam, że to Ty mnie opluwałaś i robiłaś mi wycieczki osobiste tylko dlatego, że sama uznałaś, że moje posty opisują Ciebie. I z tego tytułu postanowiłaś sobie po mnie pojeździć. Wyraźnie i czytelnie napisałam, że nie chodziło mi o Ciebie:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3153
ale Ty wolałaś się obrazić, niż zauważyć, że się zagalopowałaś i powiedzieć po prostu przepraszam.

A potem sceny z dramatycznym kasowaniem postów, wychodzeniem i trzaskaniem drzwiami... W przedszkolu się czasem zdarzało, że jak ktoś kogoś zdzielił łopatką to od razu sam uderza w krzyk i lament, żeby nie było widać, kto naprawdę jest agresorem. Tym razem byłaś nim Ty, a wybiórcze cytowanie moich postów tego nie zmieni.

Więc tak naprawdę nie chodzi o to, kim ja jestem: zachowałaś się mało elegancko, a potem odegrałaś scenę licząc na to, że koleżanki przybiegną, pocieszą i pogłaszczą po głowie: po tym wszystkim, co sama o sobie powygadywałaś broniąc się przed domniemanym atakiem. Tylko niestety źle obliczyłaś rozmiary swojej demonstracji, o czym świadczy ten właśnie wątek.


p.s. miałam nie brać udziału w tej dyskusji, bo mnie ona nie dotyczy, ale przykro mi, nie pozwolę na to, żeby Kate tym że ja istnieję usprawiedliwiała swoje zachowanie. No chyba że od tego momentu uznamy, że wszystkie plagi z wojną w Iraku na czele tudzież globalnym ociepleniem to wina hybris...
Hybris? Z tobą to już się żegnaliśmy na tym forum... Widocznie pożegnamy się po raz kolejny.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:13   #226
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
A wiesz w jaki sposób edytowane
Pierwszy z brzegu przykład - ode mnie - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...11#post3945811
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:14   #227
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Zamiast wietrzyć pomieszczenie z dymu, należałoby zacząć od ugaszenia pożaru. Zarzewiem konfliktu były posty, z powodu których Kate usunęła swoje zdjęcia. Czy było ostrzeżenie po zmianie regulaminu (dot. usuwania zdjęć)? Czy Rachela uświadomiła Kate jakie poniesie konsekwencje za swoje postępowanie?

Z pełną świadomością oświadczam, że nie jestem z regulaminem na bieżąco. Może gdyby rozwiązać problem z ostrymi wypowiedziami, które padły tu wcześniej, dziewczyny nie czułyby się jak pod obstrzałem.

Co do zdjęć, nicków z Allegro - pojawił się trend, w którym nakręca się temat: kto, co, jak, kiedy i z kim. Wolna wola, teraz mam świadomość, że zamieszczenie zdjęć, linków do wygranych aukcji może później skutkować różnymi sytuacjami. Dlatego lepiej ograniczyć się.

Tylko czy forum z takimi zaostrzeniami nadal będzie przyciągać użytkowników..?
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:15   #228
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proszę napisz to bezpośrednio - co mam zrobić z Aete.
Nie chodzi mi teraz o banowanie. Mówię o pewności, z jakąś kazałeś wlepić Kate bana, natomiast tutaj - reakcja zerowa. Mówię jedynie o równym traktowaniu uzytkowniku, niezależnie od sympatii jaką w Tobie wzbudzają.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:15   #229
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Zlosiu niczego zrzucać nie muszę, maski nie noszę, oczywiście Aga ma rację - niepotrzebnie użyłam słow "partner zyciowy". i rozumiem jej oburzenie., w końcu nie każdy musi wiedzieć, że jesteście małżeństwem.
Niech jednak moje słowa, wypowiedziane w gorącej atmosferze nie podważają sesnu istoty sprawy, w której chodzi o obiektywne traktowanie użytkowników forum. Funkcja admina, czy moderatora zobowiązuje. Moderator nie powinien naginać regulaminu do własnego widzimisie, a jeśli to robi to nie ma się co dziwić, że jego zachowanie wywołuje negatywne emocje.
A ja nadal czekam na linki do postów, w których potraktowałem Ciebie w sposób na tyle oburzający, że usprawiedliwiało to wejście z buciorami w moje życie prywatne.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 07:18   #230
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi teraz o banowanie. Mówię o pewności, z jakąś kazałeś wlepić Kate bana, natomiast tutaj - reakcja zerowa. Mówię jedynie o równym traktowaniu uzytkowniku, niezależnie od sympatii jaką w Tobie wzbudzają.
Jest różnica - znajdź zniszczony wątek przez Aete. Nie wiem o takim. Jest na tyle sprytna, że edytowała swoje posty po kilku minutach zanim ktoś odpowiedział. Ostrzeżenia dostawała za to, że przecież jej wypowiedź poszła mailem w subskrypcji.

Kate30 zniszczyła natomiast wątek, w którym wypowiedziało się ponad 200 osób poprzez edycję jego pierwszych postów. Tak to zrobiła, że praktycznie pierwsze ekrany były bezsensowne. To podchodzi o wiele wyraźniej pod karę.

Ale oczywiście jest to tylko moje zdanie.

p.s. Odnośnie sympatii... Wolne żarty. Aete już tyle razy wisiała na włosku, że jest to sympatia policjanta i rozrabiaki...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:22   #231
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Hybris? Z tobą to już się żegnaliśmy na tym forum... Widocznie pożegnamy się po raz kolejny.
Zło, zbanowana nie byłam nigdy, a na nowym koncie zaczełam się odzywać dlatego, ze nie mogę odzyskać hasła do starego. I wszystko.

Ale jeśli uważasz, że banowanie mnie (za co?) jest lekiem na całe zło - nihil obstat, Kate się ucieszy, ba! może nawet uzna, że pozwoli Ci się w ten sposób przeprosić...
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:22   #232
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pierwszy z brzegu przykład - ode mnie - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...11#post3945811
ok,masz racje

Ale fakt faktem nie sprawiła,że wątek stał się nieczytelny,więc dla mnie to trochę inna skala

Niech będzie złamała regulamin i nie dostała bana ,tzn.,że każdy powinien móc bezkarnie niszczyć wątki??
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:23   #233
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość

Proszę napisz to bezpośrednio - co mam zrobić z Aete.
Złosiu... Czyż nie od tego mamy regulamin żeby nim załatwiać takie problemy..?
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:24   #234
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na linki do postów, w których potraktowałem Ciebie w sposób na tyle oburzający, że usprawiedliwiało to wejście z buciorami w moje życie prywatne.
Przepraszam, nie bardzo rozumiem, nazwanie Cię partenerem życiowym uważasz za wejście z buciorami w życie prywatne?

Nie baw się może w polityka, tylko skup nad meritum sprawy zamiast drążyć temat mało istotny dla sensu dyskusji.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:26   #235
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

1. Cala ta dyskusja jest co najmniej mocno żałosna.

2. Za żałosne tez uważam wielkie oburzenie za to ze ktoś przestrzega i egzekwuje regulamin. jak nie podoba się regulamin to zawsze można założyć swoje forum z regulaminem jaki będzie się chciało mieć samemu.

3. Najbardziej jednak zszokowało mnie rozwlekanie spraw prywatnych i wyciąganie to co dzieje się w czyich domach. Normalnie mnie wcięło i wmurowało.
Wywlekani czyichs spraw domowych na forum publiczne jest conamniej nietaktowne.

4. Cała ta dyskusja o obronie własnych praw jest śmieszna. Bronić praw własnych można w przypadku jak coś się dzieje nie tak a nie jak ktoś łamie prawo.
Jak u sąsiadki którejś z Was grupka bandziorów powybija okna to tez będziecie tych bandziorów bronić przed kara? No bo przecież nie rozwaliły całego domu. Czy będziecie tez bronić ich bo maja prawo do dobrej zabawy?

Nie sadze ze w tym przypadku bronilibyście tych bandziorów.
Usuwanie fotek i edycja zmieniająca sens forum to tez dewastacja.

5. Prawo kiedyś trzeba zacząć egzekwować i zawsze musi być kiedyś ta pierwsza osoba. Ze padło akurat na Kate30 to przypadek. mogło paść na każdą z osób która kiedykolwiek takie coś zrobiła na mnie tez. Ja szczerze mówiąc przyjęłabym to spokojnie bo prawo to prawo i skoro je złamałam należy się kara. Jak widać na forum są osoby równe i równiejsze bo już mi zostało wytknięte ze jak ja edytowałam posty to mnie nikt nie zbanował. Teraz żałuję ze wtedy nie zastosowano do mnie Bana tymczasowego bo może teraz na forum było by mniej jadu, czytając tę dyskusję oczami wyobraźi widze obraz jak jad kąpiący niektórym z zębów wypala im dziury w sweterkach.

6. W podjeciu decyzji i Ban-ie tez uczestniczyłam ja bo doradziłam Racheli trzymanie się regulaminu. Bow koncu po coś został ustalony a nie tylko po to by sobie była a wszyscy odstawiają "Wolnoć Tomku w swoim Domku".

7. Całej sprawy z KATE 30 by nie było gdyby kilka osób nie zgłosiło tego do moderatora ze ktoś naruszył regulamin poprzez opcje „ZŁY POST”.
Tak wiec proponuję przeprowadzić wśród siebie dochodzenie które to z Was takich wspaniałych koleżanek doniosły na Kate30 bo sama Rachela tego nie wygrzebała a zostało jej to przez kilka osób zgłoszone. W przypadku jak ktoś zgłasza zły post a moderator nie reaguje może mieć za to nieprzyjemności. Jak widać za ominiecie prawa i zastosowanie łagodnijejszego wymiaru kary moze miec jeszcze gorsze od strony kolezanek które ja spluły jadem .
Rachela długo się wahała co zrobić radziła i rozmawiała (choćby i ze mną i za pewne zapłaci za tę rozmowę duży rachunek bo była baaardzo długa) jak wybrnąć z tej ciężkiej sytuacji. Decyzja została podjęta o łagodnym wymiarze kary bo to pierwszy taki przypadek na perfumach. By dokładnie przedstawić sytuacje przed podjęciem tej decyzji Rachela próbowała wysłać do Kate informację ze taka została podjęta decyzja i dlaczego tak.

8. Z mojej strony to tyle. dziwi mnie ze tak stajecie w obronie jednej osoby która łamie prawo a za 2 sekundy plujecie jadem i wyzywacie się na innej osobie (a ona to niby nie ma prawa do robienia tego co robi zgodnie z regulaminem?). Zostało zarzucone ze dla moderatorów są osoby równe i równiejsze a czy dla was nie są? Czy taka awantura miała by miejsce gdybym to np. ja została zablokowana a nie Kate30? Nie sadze.

9. Z powodu całej tej zaistniałej sytuacji czuję sie dziś okropnie. Bo to równiez posrednio przezemnie i to co jej doradziłam Rachela sie dziś zle czuje. Gdybym wiedziała jakie bedzie miec to konsekwencje wolałabym juz miec wczoraj zapalenie stun głosowych i nie moc mówić.

RACHELO BARDZO PRZEPRASZAM ZE WCZORAJ ZLE TOBIE DORADZIłAM I NIE PRZEWIDZIAłAM JAKIE MOAGA BYć TEGO KONSEKWENCJE.



10. A teraz skoro stanełyscie w obronie (łamania) praw Kate30 to stańcie teraz po stronie przestrzegania praw Racheli. Obrona praw wizazanek to obrona praw i powinna dotyczyć wszystkich a nie tylko wybranych.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:27   #236
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jest różnica - znajdź zniszczony wątek przez Aete. Nie wiem o takim. Jest na tyle sprytna, że edytowała swoje posty po kilku minutach zanim ktoś odpowiedział. Ostrzeżenia dostawała za to, że przecież jej wypowiedź poszła mailem w subskrypcji.

Kate30 zniszczyła natomiast wątek, w którym wypowiedziało się ponad 200 osób poprzez edycję jego pierwszych postów. Tak to zrobiła, że praktycznie pierwsze ekrany były bezsensowne. To podchodzi o wiele wyraźniej pod karę.

Ale oczywiście jest to tylko moje zdanie.
Z pewnością przeszukiwanie postów Aeterny jest pasjonującą lekturą, jednak za 1,5 mies mam maturę i wolę ten czas poświęcić na czytanie historii. Jeśli jednak dobrze zapamiętałam - miałeś ją na celowniku (popraw mnie jeśli źle zapamiętałam). Dla mnie słowo celownik wiąże się z odstrzeleniem. Jeśli miałeś ją na celowniku, to znaczy że zrobiła coś, co zasługiwało na punkty.
Jeśli znajdę czas - w ramach ciekawostki podrzucę.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:31   #237
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

I niech ja zgadnę, o co tu wszystko chodzi. Jak nie wiadomo o co, to wiadomo, że o pieniądze - czyli handel na Allegro. Mam rację??
To właśnie niszczy to wasze forum. Wzajemne oskarżenia, insynuacje Nicki na allero, nicki na forum. Ja mam wrażenie, że tutaj odbywa się wieczna inwigilacja kto z kim i czym handluje i za ile
Oczywiście w to wszystko chcecie wciągnąć jeszcze moderatora. Zamiast mieć pretensję do bogu ducha winnej Racheli, same zweryfikujcie swoje postępowanie i układy allegrowo-wizazowe.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:45   #238
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie bardzo rozumiem, nazwanie Cię partenerem życiowym uważasz za wejście z buciorami w życie prywatne?

Nie baw się może w polityka, tylko skup nad meritum sprawy zamiast drążyć temat mało istotny dla sensu dyskusji.
Meritum sprawy = linki do postów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:45   #239
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
I niech ja zgadnę, o co tu wszystko chodzi. Jak nie wiadomo o co, to wiadomo, że o pieniądze - czyli handel na Allegro. Mam rację??
To właśnie niszczy to wasze forum. Wzajemne oskarżenia, insynuacje Nicki na allero, nicki na forum. Ja mam wrażenie, że tutaj odbywa się wieczna inwigilacja kto z kim i czym handluje i za ile
Oczywiście w to wszystko chcecie wciągnąć jeszcze moderatora. Zamiast mieć pretensję do bogu ducha winnej Racheli, same zweryfikujcie swoje postępowanie i układy allegrowo-wizazowe.


Tu nie ma ukladow wizazowo-allegrowych.

Tu od poczatku nie potrzebne byly dyskusje na perelkach, ktore doprowadzily do tego co widac.
Czyta sie przykro . A jeszcze bardziej jest prykro tym ktorzy cenia Rachele za prace, troskliwosc, wrecz opiekunczosc nad forum a Kate30 za znajomosc perfum, zyczliwosc.

Ciezko naprawde tym, ktorzy to czytaja , ciezko wyposrodkowac
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 07:46   #240
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Z pewnością przeszukiwanie postów Aeterny jest pasjonującą lekturą, jednak za 1,5 mies mam maturę i wolę ten czas poświęcić na czytanie historii. Jeśli jednak dobrze zapamiętałam - miałeś ją na celowniku (popraw mnie jeśli źle zapamiętałam). Dla mnie słowo celownik wiąże się z odstrzeleniem. Jeśli miałeś ją na celowniku, to znaczy że zrobiła coś, co zasługiwało na punkty.
Jeśli znajdę czas - w ramach ciekawostki podrzucę.
Nie chcę Ciebie tym urazić, ale mam wrażenie, że generalizowałaś nie znając do końca sprawy. Teraz natomiast wycofujesz się, zasłaniając się brakiem czasu. Jeśli już poświęciłaś czas, żeby kogoś obsmarować, poświęć kilka minut więcej i udowodnij, że masz rację.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.