Trądzik - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 22:07   #2641
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Pollyanna21, nie bedzie juz nigdy mnie kusilo majstrowanie przy buzce,oj nigdy.. nauczke dostalam..jednak,gdy bede lapala dola,od razu wpadne na ten watek-to obiecuje.. magdaa_j, faktycznie..czytalam,ze ktoras z Was idzie do tej kobiety,ale nie skojarzylam,ze to Ty. jak ziolka maja oczyszczac organizm to fajnie,bo czesto tu lezy problem tradziku. ja wlasnie w taki sposob dorobilam sie tego syfu :/. podziomka, bede powtarzac sobie,ze bedzie lepiej z moim tradzikiem jak i,ze Wy pozbedziecie sie tradziku..musimy dac rade.. ide sie umyc-po ciemku..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 22:13   #2642
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Mi się porobiły jakieś takie syfki przy brwi i jeszcze pod oczami mi się skóra wysuszyła chyba mam uczulenie na Cetaphil czy coale nie załamuję się trzymam się twardo!
Dagna no więc się trzymaj i pamiętaj, że masz nas!! tu zawsze znajdziesz pocieszenie, bo kto Cię lepiej zrozumie jak nie my?
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 22:59   #2643
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

ide sprobowac isc spac..napisalam sprobowac,bo nie wiem jak poloze sie na boku,policzki strasznie bola.. popatrzylam do lusterka i zobaczylam,ze do krwi mam pol polika zmajstrowane........
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 07:24   #2644
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

podziomka ja także miałam duac..
Wspaniała sprawa .. : )
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 07:37   #2645
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

A ja tez miałem Duac i powiem szczerze, że większych efektów nie było i jeszcze ta cena...
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 08:00   #2646
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Zaczynam się bać.Moja cera ciągle wygląda ładnie [jak na moją cerę ogółem].
Ale nie cieszę się,bo wiem,że to na chwilę.
Bratka piję ciągle 2-3 razy dziennie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 09:31   #2647
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Nie chce zapeszyć ale muszę sie pochwalić moja cera jest teraz ok a nawet bardzo ok ,makijaz mnie upieksza a nie jest maską ktora ma skryc przed swiatem moje niedoskonalosci. Czuje sie piekna Jestem bardzo szczesliwa i mam nadzieje ze taki stan potrwa juz na zawsze...chciałabym
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 09:56   #2648
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

hejka, tak jak pisałam nie mam ostatnio czasu ...a moja buzka? pogorszyło sie, znow mi coś wychodzi, i to chyba przez zmianę wody ... nie mam teraz czasu na nic , bo biegam na uczelnie ciagle jeszcze wszystko załatwiam +dochodzą zajcia+ dochodzą spotkanka z TZ ( jak się ciesze , ze am go ciagle przy sobie ) + dochodzi praca w weekendy (wczoraj zaczełam prace na kasie 13-21 ) wiec jak same widzicie nie mam czasu na nic innego ;/ nie mam czasu nawet , zeby jakos specjalnie zadbac o buzke, ale zarobioną kaskę zanwestuje w cos dobrego do pielegnacjii własnie owej twarzyczki ;] jeszcze musze badanka zobić zeby moc pracować ale co tam ... im wiecej zajęc tym człowiek odobno bardziej zorganizowany ;]

pozdrawiam Was, czasem w chwilach wolnych bedę tutaj wpadać
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 10:14   #2649
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

Witam
jestem jedną z tych nieszczęśliwych posiadaczek skóry z niedoskonałościami Gdy przeczytałam tu Wasze posty, aż zrobiło mi lżej na sercu , że są ludzie , którzy cierpią i mają problemy takie jak ja mam prawie 18 lat dwuletnie doświadczenie z trądzikiem. Właściwie to od niedawna zaczęło mnie to tak dołować, przed wakacjami, gdy miałam wyjechać nad morze... ojjj... jak bolało, gdy widziałam na plaży te wszystkie opalone, uśmiechnięte dzieczyny z pięknymi, gładziutkimi buziami ahhh... w lipcu wybrałam się do dermatologa, który mi nie pomógł...potem leczyłam się różnymi preparatami, raz było tak, raz tak... We wtorek idę do kosmetyczki na pierwszy zabieg oczyszczający - mam nadzieję, że po kilku będzie lepiej, w czwartek umówiłam się z innym dermatologiem we Wrocławiu - mam nadzieję , że będzie dobrze wierzę... bo co mi pozostało?
PS. Używam Brevoxylu i po 3 tygodniach stosowania uważam, że jest lepiej, choć trzeba go stosować dłuuugo (12 tyg) biorę tabletki ze Skrzypem , które dodatkowo wzmacniają skórę - ale mogę wam polecić tabletki DROMIN - bez recepty można kupić, są na prawdę świetne, po skończeniu skrzypu, wracam do nich, bo nie mają sobie równych tylko, że trzeba je jeść 3 razy dziennie po 2-3 tabletki i to chyba jedyny problem , bo ja czasem zapominałam :/ To bezpieczne tabl. drożdżowe, już spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat polecam, baaardzo serdecznie Was pozdrawiam drogie wizażanki 3majcie się, pokonamy TRĄDZIK )
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 11:04   #2650
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

obudzilam sie i na poduszcze bylo kilka sladow krwi to z mojego policzka.. totalna zalamka.....wszystko boli.. na pewno przez tydzien nigdzie nie wyjde,nie ma mowy....bede miec zaleglosci na uczelni,ale wale to..w zyciu sie nikomu nie pokaze..nawet rodzicom,ktorzy przychodza do pokoju to ja sie zaslaniam rekami..paranoja...
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 11:15   #2651
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

alescie naprodukowali postow :P

sebku drzewo herbaciane masz juz w acnefanie przeciez

moonlight dzieki za optymistyczny post na pewno niebawem my wszyscy tez bedziemy mogli takie napisac

pink, prowokacjo trzymam kciuki zeby juz tak zostalo

sikoreczko podziwiam Cie ze jeszcze masz sile na prace w weekendy ja mialam 2 tygodnie, ze po lekcjach (8-15) szlam na probe (16-20) i juz raczej nigdy wiecej

a u mnie po staremu, antybiotyk przestal dzialac (skonczyl mi sie pare dni temu) i znowu zaczely wylazic pryszcze... ale z drugiej strony bedzie przynajmniej z czego zrobic wymaz hahaha... w poniedzialek ide do pana od stop i zobaczymy co powie madrego ;] przez pare dni bylo idealnie, tuz po odstawieniu eryfluidu, kiedy jeszcze utrzymywalo sie jego dzialanie, a zaczelam sie na powrot smarowac lysanelem ;]
moze dostane to samo, tylkoze doustnie dluzsza kuracje, mam nadzieje na cos tego typu tym razem juz mam zakupione probiotyki w lodowce, tylko czekaja zeby je zuzyc

nika dobry pomysl z tym drominem, jakie on ma dzialanie? tzn jak konkretnei u Ciebie pomagal? drozdze to sa wit.B, a ja mam z nimi problem, wiec chyba to nie jest glupi pomysl
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 11:25   #2652
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

dziekuje Zuziku tez mam nadzieje ze tak juz zostanie. I Tobie tez zycze zeby te utrapinie zniklo jak najszybciej i WSZYSTKIM tego zycze
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 12:12   #2653
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: Trądzik

beliczek- ja mam 17 lat, trądzik mam odkąd pamiętam ;P
I dalej mam. Może już troszkę bardziej zaleczony niż kiedys, ale dalej jest.
Kiedyś strasznie się tym przejmowałam.. płakałam, rano po spojrzeniu w lusterko, kombinowałam jak nie iść do szkoły, bo było mi wstyd
Aż w końcu nastąpił taki jakiś przełom... nie wiem kiedy i jak to się stało.
Powiedziałam sobie w końcu : Magda, masz 17 lat, jesteś młoda ! A tyle czasu w życiu poświęcasz na zamartwianie się jakimiś głupimi krostami! W końcu doszłam do wniosku,że to bez sensu. Trądzik jak ma zniknąć, to sam zniknie. Wszystkie kosmetyki.. niveyki, srejki :/ gówno prawda, pic na wodę. Tyle kasy na to wszystko wydałam, że teraz miałabym za to szafę super ciuchów :/ Nie pomogło mi nic.. Aż w końcu pomogło mi jedno : wiara w siebie i koniec zamartwiania się. Teraz jak mi wyskakują "niespodzianki" nakładam na nie korektor i mówię "trudno" ;] Ludzie itak mnie lubią, nie ważne czy mam rądzik czy nie. To nic nie zmienia.
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 12:41   #2654
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Zuziku nio wiem, że w Acnefanie jest ten olejek ale powiedzialem sobie, że dam odpocząć skórze i sie niczym nie smaruje :P (poza Iwostinem Purritin Krem na noc, ale to tylko dla nawilżenia skóry hehe) zostało mi go około 1/2 więc sobie rozcieńczyłem z wodą i jest jeszcze lepszy w nakładaniu bo nakładam go płatkiem kosmetycznym i jerst ok . Chciałem sobie kupić mydło ziołowe (najlepiej w kostce), a z braku laku może być i w płynie tylko w płynie właśnie chcialem z olejkiem z drzewa herbacianego :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:19   #2655
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

sebku czyżbyś miał pod podpisem tekst g.andrzejewicz?(nienawidz ę jej <haha>):P
byłam dzis u dermy, miałam zabieg z kwasami, tzn najpierw posmarowała mi twarz jakimś mleczkiem,potem zmyła,potem rozwaflowala(no tym że wacikiem przejechała) z kwasem po twarzy , troche poszczypalo,potem coś jeszcze i na koniec krem avene jakiś tam nawilżający. ogólnie było ok,cera jest bardziej czysta. u mnie jest duża poprawa,ale JESZCZE nie jest idealnie- tzn chcialabym tylko blizny na ramionach i czystą cerę.
a dziś jadę na wesele i rodzice się wkurzają bo nie chce umalować a ja na to że moja skóra musi oddychać tylko stresuję się tą nauką, normalnie tyle zadane że nawet einstein by padł, w dodatku wciąz wisi nade mną fatum- ale-ty-przeciez-nie-dostaniesz-sie-do-dobrego-liceum " i wcianm tic-taci- lepsze niz czekolada,przynajmniej mnie nie wysypie.
zuziku ja się bałam ze po tetrarysalu mnie wysypie,ale nic takiego nie nastąpiło,zresztą u ciebie też tak bedzie,skoro idziesz niedługo do lekarza
turkusowajo-gratuluję zdrowego podejścia,ja też tak czasami sobie myśle- a co tam,inni też mają pryszcze, ja przynajmniej dobrze pielęgnuje cere i może z czasem mi zejdzie,ale mam takie myśli- oo brzydulko zawsze bedziesz takim pryszczatym mieszczuchem!
chciałabym być optymistką!!
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:30   #2656
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

sebku nawilzasz sie purritinem?
mnie on wysusza bardzo :P

turkusowa to fajnie ze przestalas sie tym martwic tradzik nie powinien byc dla nikogo kompleksem, to jest zwykla choroba, tak jak grypa czy cos, niestety nie zawsze tak jest (patrz niedawne wypowiedzi dziewczyn:|
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:33   #2657
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

juz sie balam ze Cie wessalo gdzies moja kochana <przytul>
to dobrze ze po kwasach dobrze tylko nie zrywaj skorek jak beda zlazic, bo moga sie od tego porobic blizny/przebarwienia
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:43   #2658
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Nom :P dla mnie jest super

Edit:
No może nie super, że super ale jest ok xP
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 14:56   #2659
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

Dromin, wygładzał mi skórę i zmniejszał trądzik , po ok 2 tyg było u mnie widać duuużą poprawę skóra była nawilżona Z tego co wiem, to kuracja powinna trwać 3 miesiące , ale ja biorę dodatkowo Zincas - przepisany przez dermatologa , ale on chyba na mnie nie działa...
Ja też mam iść na jakiś zabieg oczyszczający... hymmm ciekawe co dalej będzie. Kosmetyczka powiedziała, że dobierze mi specjalne kosmetyki do mojej cery - oby stan skóry się poprawił 3mam kciuki za wszystkich poddanych leczeniu
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 15:25   #2660
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Wink Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Zaczynam się bać.Moja cera ciągle wygląda ładnie [jak na moją cerę ogółem].
Ale nie cieszę się,bo wiem,że to na chwilę.
Bratka piję ciągle 2-3 razy dziennie.
Pink, proszę natychmiast zmienić nastawienie

Takie podświadome myślenie ma ogromną siłę. Wiem po sobie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 15:56   #2661
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Mam w planach kupić sobie jakieś tabletki przeciwłojotokowe i mydełko ziołowe hyhy ciekawe czy gdzieś takie znajde
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 18:03   #2662
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

hej jeeej taaak długo nie byłam na wizazu

Za 9 dni dermatolog, w sumie nie jest źle póki co.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 20:43   #2663
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Trądzik

9 października dermatolog- buźka od miesiąca uspokojona - nic nowego nie wyskakuje chociaż jak przeglądam fotki z wesela z 29 września to się załamuję - przebarwienia, blizny i w dodatku się świeci.

Dzisiaj dostałam albo uczulenia, albo wysypu drobnych krostek (ok.20) na dekoldzie. Jest to dla mnie szokiem bo o ile z pryszczami na buźce mniej lub bardziej się pogodziłam to plecy ramiona i dekold zawsze były idealne. 13 października mam kolejne wesele i chciałabym jakoś wyglądać
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 21:32   #2664
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Pink, proszę natychmiast zmienić nastawienie

Takie podświadome myślenie ma ogromną siłę. Wiem po sobie
chyba ma bo mam już coś na brodzie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 21:43   #2665
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

cholera, a ja ogłaszam wszem i wobec, ze mój kot avatarowy zaginął Miałam format na kompie i kitusika wywiało

Jak ja go teraz odzyskam?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 06:55   #2666
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

niech mnie ktos pocieszy
nie ma TZa ;(
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 08:24   #2667
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

JejQ Zuziku przecież jeszcze go zobaczysz :P hehe
U mnie nowi koledzy się pojawili (2) ale potraktowałem ich juz benzacne hryhry
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 09:39   #2668
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Trądzik

Dagna kochanie wiem co czujesz - sama też raz doprowadziłam się do takiego stanu. Doceń misiu wsparcie rodziny w tym wszystkim bo moja nie była tak wyrozumiała i awanturami pogłebiała mój dołek spowodowany tym jak swoją buźkę załatwiłam. Buźka sie zagoi - najwazniejsze to przy niej teraz nie majstrować (wiem, że to łatwo się mówi - sama mam z tym problem, ale trzeba się starać!!!)

Sebek i Zuziku kocham was za optymizm i dystans do pryszczy, siebie i życia.

U mnie jeden policzek to masakra, ropniak na ropniaku z obłażącą od antybiotyku skórą i na czole inteligentnie rozdrapałam jednego kolegę przez co inni wokół się uaktywnili łeh, a dzisiaj idę do pracy bo mamy premierę, najchętniej poszłabym w worku na głowie z wycięciem na oczy i usta .
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 10:00   #2669
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Gwendolyn bo rozżalanie się nas sobą nic nie daje... w efekcie moze nawet nam się pogorszyć i tu nie trzeba zadnych badań amerykańskich lekarzy :P jeżeli człowiekowi jest źle ma zły nastrój to raczej jest niski poziom prawdopodobieństwa ze się poprawi

Umm musze sobie coś kupić na pozbycie się tego uciążliwego łojotoku =/ myślałem też o Bratku z Łupianem... piłem kiedys samego bratka i powiem szczerze, że coś tam upiększał moją facjatkę ale drogie cholerstwo było i jeszcze taka dawka... (piłem po 5 tabletek dziennie bo tyle się zaleca a w opakowaniu jest ich 30... więc jedno nie starczało nawet na tydzień max 4/5 dni i trudno tak wydawać co 4 dni po 7 zł na tabletki...) A jak nie bratek z łupianem to powiem babce w aptece żeby mi dała coś przeciwołojotokowego
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 10:05   #2670
karolus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Trądzik

Sebek A witaminę PP na łojotok próbowałeś? Ale nie w preparatach witaminowych tylko takie tabletki 200 mg.
karolus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.