przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 09:10   #2821
kunta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Spróbujcie zastosować zamiast pudru miałką glinkę ghassul-mi trochę pomaga.
kunta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:58   #2822
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kunta Pokaż wiadomość
Spróbujcie zastosować zamiast pudru miałką glinkę ghassul-mi trochę pomaga.
a gdzie mogę taką dostać? i za ile?

Chatul, mogłabyś polecić mi jakieś błotko? Byleby tanie i dobre było ;P
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 17:22   #2823
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kunta Pokaż wiadomość
Spróbujcie zastosować zamiast pudru miałką glinkę ghassul-mi trochę pomaga.
A myślisz,że zielona glinka w proszku też by mogła być?

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Chatul, mogłabyś polecić mi jakieś błotko? Byleby tanie i dobre było ;P
Ja miałam tylko błotko z Morza Martwego. Poza tym używałam jedynie Dermaglinu, który jest w dużej mierze zieloną glinką. Oba specyfiki mi pasowały. Ale błoto jest fajniejsze w użyciu- mieszam pół łyżki błota z dwiema lub trzeba łyżkami lekkiej odżywki, wcieram w świeżo umyty skalp, zakładam na to czepek i ręcznik, czekam pół godziny i baaardzo dokładnie zmywam ciepłą wodą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:17   #2824
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko błotko z Morza Martwego. Poza tym używałam jedynie Dermaglinu, który jest w dużej mierze zieloną glinką. Oba specyfiki mi pasowały. Ale błoto jest fajniejsze w użyciu- mieszam pół łyżki błota z dwiema lub trzeba łyżkami lekkiej odżywki, wcieram w świeżo umyty skalp, zakładam na to czepek i ręcznik, czekam pół godziny i baaardzo dokładnie zmywam ciepłą wodą.
Wiem, że masz z morza Martwego bo oglądałam te błotka na internecie i to są różne firmy w róznych cenach... I mam dylemat, bo pojęcia nie mam jaką wybrać...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:22   #2825
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wiem, że masz z morza Martwego bo oglądałam te błotka na internecie i to są różne firmy w róznych cenach... I mam dylemat, bo pojęcia nie mam jaką wybrać...
A, to nie wiem, które lepsze. Ja mam jakieś firmy Helath&Beauty czy coś takiego, innych nawet nie znam. Ceny też są mi obce, bo dostałam w prezencie to błoto.
Ale nie wydaje mi się żeby błota z Morza Martwego się pomiędzy sobą bardzo różniły. Bo niby czym?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:37   #2826
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ale nie wydaje mi się żeby błota z Morza Martwego się pomiędzy sobą bardzo różniły. Bo niby czym?
pewnie ilością błota w błocie : P tudzież składnikami mineralnymi z racji pochodzenia z różnych obszarów, może konserwantami dodanymi do nich?
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:31   #2827
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Nagłe nadmierne przetłuszczanie się

Hej dziewczyny. Mój problem jest zgoła innego rodzaju niż większość dotyczących przetłuszczających się włosów... mianowicie, od jakichś dwóch tygodni gruczoły łojowe niesamowicie wzmogły swoją działalność. O ile przed tym okresem myłam włosy codziennie rano i wieczorem wyglądały jeszcze jako tako, to teraz, wychodząc ze szkoły po kilku godzinach są w opłakanym stanie muszę zagarniać grzywkę na bok, ale i tak wymykają się z niej na czoło pojedyncze tłuste strąki. Jestem załamana, próbowałam kilku szamponów po kolei i żaden nie przywrócił moim włosom kondycji sprzed dwóch tygodni. Mam pewne obawy, że zawiniła tutaj nafta kosmetyczna, bo przed tym okresem zdążyłam użyć jej z 4 razy - oczywiście dokładnie spłukiwałam, ale gdy trzymałam tak włosy z 10 minut, to wyglądały, jakbym je obficie polałam olejem. Boję się, że właśnie ta nafta mogła mi zaszkodzić, bo teraz odstawiłam nawet wszystkie pianki, suszarki i prostownice i nic nie pomaga
Czy rzeczywiście problem mógł się wziąć z nafty? Dodam, że nie byłam u fryzjera od ok. 2-3 miesięcy (zapuszczam włosy), ostatnio niewiele się stresowałam, nie stosuję żadnych odżywek, dokładnie spłukuję szampon letnią wodą... już sama nie wiem, może hormony zaczęły u mnie szaleć jeszcze bardziej? (mam 16 lat)
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 21:10   #2828
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nagłe nadmierne przetłuszczanie się

Ale przecież mogłaś się z tym zagadnieniem dopisać do wątku już istniejącego, po co zakładać nowy?
Do połączenia.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 07:19   #2829
kunta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Odnośnie glinki ghassul to można ją kupić w sklepach typu "mydło i pachnidło" (jest na wagę)-tylko do posypywania głowy lepsza jest sypka glinka a jako dodatek do szamponu lepsza jest sprasowana, którą wcześniej trzeba lekko namoczyć. Ale i tak chcę poeksperymentować teraz z zieloną glinką.
kunta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:05   #2830
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
pewnie ilością błota w błocie : P tudzież składnikami mineralnymi z racji pochodzenia z różnych obszarów, może konserwantami dodanymi do nich?
No gdyby cena jednego błota bardzo różniła się od ceny drugiego to by można przyjąć założenie, że jest tak jak mówisz
Ale jeżeli cena jest nikła np 1-2 zł, to raczej to już kwestia marki produktu, a nie jego jakości.
Spróbuję się niedługo na Targach Medycyny Naturalnej zapoznać z cenami błotka. Muszę sobie zrobić jego zapas (;

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
O ile przed tym okresem myłam włosy codziennie rano i wieczorem wyglądały jeszcze jako tako, to teraz, wychodząc ze szkoły po kilku godzinach są w opłakanym stanie
Mycie włosów dwa razy dziennie świadczy o tym, że jest już jakiś problem ze skórą głowy. I ten problem został zbagatelizowany.

Cytat:
Mam pewne obawy, że zawiniła tutaj nafta kosmetyczna, bo przed tym okresem zdążyłam użyć jej z 4 razy - oczywiście dokładnie spłukiwałam, ale gdy trzymałam tak włosy z 10 minut, to wyglądały, jakbym je obficie polałam olejem.
Tak, nafta mogła zaszkodzić. Z moich włosów też nigdy ona dobrze nie schodzi od razu. Aczkolwiek skoro myłaś włosy już kilka razy i to różnymi szamponami to powinna zejść. Jakich szamponów używałaś?
I cóż, nie używaj już więcej nafty, używaj szamponów oczyszczających, najlepiej ziołowych [ o ile nie masz wrażliwej skóry głowy ]. Do tego proponuję maskę Dermaglin i żel aloesowy Palomy. Oba produkty do dostania w Rossmannie. Żel aloesowy Palomy na półce z balsamami. Zarówno Dermaglin jak i ów żel powinny trochę ograniczyć pracę gruczołów łojowych i jednocześnie złagodzić ewentualne podrażnienia powstałe w wyniku używania nafty kosmetycznej [ takie podrażnienia też mogą wpływać na przetłuszczanie się skóry głowy ]

Cytat:
Napisane przez kunta Pokaż wiadomość
Odnośnie glinki ghassul to można ją kupić w sklepach typu "mydło i pachnidło" (jest na wagę)-tylko do posypywania głowy lepsza jest sypka glinka a jako dodatek do szamponu lepsza jest sprasowana, którą wcześniej trzeba lekko namoczyć. Ale i tak chcę poeksperymentować teraz z zieloną glinką.
A zieloną glinkę też można dodać do szamponu?
I jeżeli tak to czas mycia włosów itd. też trzeba zmienić? Czy wystarczy ją dodać i dalej robić wszystko po staremu?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2009-09-22 o 08:08
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:33   #2831
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chatul wie co mówi - to nasza specjalistka

Jelly Bean, tak nadmierne przetłuszczanie się włosów to nie jest problem do rozwiązania za pomocą kosmetykow typu czarna rzepa czy płukanki ziołowe. Polecam wybrać się do dermatologa, bo to juz wygląda na łojotok, a nie tylko nadmierne przetłuszczanie się. Nieleczony łojotok może prowadzić do zwiększonego wypadania włosow, więc lepiej zapobiegać niż potem leczyć...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:52   #2832
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mycie włosów dwa razy dziennie świadczy o tym, że jest już jakiś problem ze skórą głowy. I ten problem został zbagatelizowany.

Tak, nafta mogła zaszkodzić. Z moich włosów też nigdy ona dobrze nie schodzi od razu. Aczkolwiek skoro myłaś włosy już kilka razy i to różnymi szamponami to powinna zejść. Jakich szamponów używałaś?
I cóż, nie używaj już więcej nafty, używaj szamponów oczyszczających, najlepiej ziołowych [ o ile nie masz wrażliwej skóry głowy ]. Do tego proponuję maskę Dermaglin i żel aloesowy Palomy. Oba produkty do dostania w Rossmannie. Żel aloesowy Palomy na półce z balsamami. Zarówno Dermaglin jak i ów żel powinny trochę ograniczyć pracę gruczołów łojowych i jednocześnie złagodzić ewentualne podrażnienia powstałe w wyniku używania nafty kosmetycznej [ takie podrażnienia też mogą wpływać na przetłuszczanie się skóry głowy ]
Przepraszam za zamieszanie z nowym wątkiem.
Nie myję włosów dwa razy dziennie... jeszcze. Chociaż czasem mam na to ochotę. Szampony, których używałam to m.in. Garnier do przetłuszczających się włosów, Head & Shoulders również do tłustych, Soraya - do tłustych, Joanna z apteczki babuni do tłustych oraz rossmanowski szampon Babydream bez ciężkich składników typu SLS. Najlepsze rezultaty osiągnęłam chyba z tym ostatnim i z Sorayą.
Jeśli chodzi o szampony ziołowe, to miałam kiedyś zamysł aby zakupić ten, ale w końcu zrezygnowałam -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6364 . Czy może stosowałaś go, Chatul, bądź któraś z wizażanek? Co do Dermaglinu i Palomy to spróbuję, wszystko, co pomogłoby mi uratować jakoś te nieszczęsne włosy jest dla mnie ważne.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Chatul wie co mówi - to nasza specjalistka

Jelly Bean, tak nadmierne przetłuszczanie się włosów to nie jest problem do rozwiązania za pomocą kosmetykow typu czarna rzepa czy płukanki ziołowe. Polecam wybrać się do dermatologa, bo to juz wygląda na łojotok, a nie tylko nadmierne przetłuszczanie się. Nieleczony łojotok może prowadzić do zwiększonego wypadania włosow, więc lepiej zapobiegać niż potem leczyć...
Wierzę miałam okazję przeczytać wcześniej parę stron tego wątku.
Nie wiem, przetestuję przez 2, 3 tygodnie kosmetyki wymienione przez Chatul, a jeśli to nie przyniesie poprawy, to rzeczywiście zacznę się zastanawiać nad dermatologiem... chociaż słyszałam, że najczęściej przepisują jakieś tabletki i do widzenia, ale mam cichą nadzieję, że uporam się z tym włosowym problemem sama .

Dziękuję serdecznie za pomoc, dam znać jeśli po jakimś czasie stan moich włosów się poprawi.
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 05:31   #2833
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Przepraszam za zamieszanie z nowym wątkiem.
Nie myję włosów dwa razy dziennie... jeszcze. Chociaż czasem mam na to ochotę. Szampony, których używałam to m.in. Garnier do przetłuszczających się włosów, Head & Shoulders również do tłustych, Soraya - do tłustych, Joanna z apteczki babuni do tłustych oraz rossmanowski szampon Babydream bez ciężkich składników typu SLS. Najlepsze rezultaty osiągnęłam chyba z tym ostatnim i z Sorayą.
Jeśli chodzi o szampony ziołowe, to miałam kiedyś zamysł aby zakupić ten, ale w końcu zrezygnowałam -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6364 . Czy może stosowałaś go, Chatul, bądź któraś z wizażanek? Co do Dermaglinu i Palomy to spróbuję, wszystko, co pomogłoby mi uratować jakoś te nieszczęsne włosy jest dla mnie ważne.
Rozumiem, że naftę zmywałaś nie tylko Babydreamem? Bo on według mnie o wiele za słaby na to jest.
I używaj tego, co Ci służy. No i nie tykaj H&S- bardzo szkodzi skórze głowy.
Co do szamponu z mydlnicy, to nie miałam go, ale kilka innych Wizażanek miało i chwaliło, także spokojnie możesz kupić.

Cytat:
Nie wiem, przetestuję przez 2, 3 tygodnie kosmetyki wymienione przez Chatul, a jeśli to nie przyniesie poprawy, to rzeczywiście zacznę się zastanawiać nad dermatologiem... chociaż słyszałam, że najczęściej przepisują jakieś tabletki i do widzenia, ale mam cichą nadzieję, że uporam się z tym włosowym problemem sama
Dlatego najlepiej wybierz jakiegoś polecanego przez koleżankę itd. dermatologa. Bez sensu tracić czas i pieniądze na wizytę u kogoś głupiego, kto nie pomoże.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:42   #2834
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Witam wszystkich w tym watku
Zalozylam sobie zeszycik w ktorym bede pisac Wasz wyprobowane sposoby hehe

Kupilam szampon Klorane pokrzywowy ( mam nadzieje, ze to nie bedzie najgorzej zainwestowane 40 zł), a teraz wykanczam Pharmaceris do przetłuszczające sie skóry glowy - calkiem fajny szampon, ale pod koniec butelki swedząca skóra głowy powróciła.
Z odzywek to Wax L'biotica do tlustych, u mnie sie nawet sie sprawdzil
Ale po nim kupilam tez Waxa L'Biotica ae w spyau..no i on troche przetluszcza jak sie spsika suche wlosy.
Narazie zrezygnowalam z odzywek i narazie jest ok ...

Odkad pamietam mam przetluszczajaca sie skore głowy i powoli sie z tym godze ;/ Niektóre wizazowe patenty próbowałam, niestety bez skutku. Jeszcze mysle nad woda brzozowa

Mam włosy do łopatek i coraz czesciej mysle nad ich scieciem, wlasnie ze wzgledu na malo estetyczny wyglad Ehh..
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:12   #2835
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

40 zł za Klorane? to jakaś duża pojemność, czy coś?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:28   #2836
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
40 zł za Klorane? to jakaś duża pojemność, czy coś?
Pol litra/ 400 ml...no duzo, troche mnie sciska jak se o tym pomysle ;/ Deramatolog mi poradziła....Normalny 200 ml kosztuje u mnie 24 zł w Aptece, a bede na spolke z ojce uzywac
najdrozszy szampon jaki mialam ..a jak sie okaze niewypaeam to dopiero bedzie

Dokladnie ten :
http://www.aptekadomowa.com/kloranes...ja-p-5733.html
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-09-23 o 12:36
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:36   #2837
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Pol litra/ 400 ml...no duzo, troche mnie sciska jak se o tym pomysle ;/ Deramatolog mi poradziła....Normalny 200 ml kosztuje u mnie 24 zł w Aptece, a bede na spolke z ojce uzywac
najdrozszy szampon jaki mialam ..a jak sie okaze niewypaeam to dopiero bedzie

Dokladnie ten :
http://www.aptekadomowa.com/kloranes...ja-p-5733.html
Nie no pół litra to spoko ja miałam 200 ml za ok.20 dlatego początkowo się zaskoczyłam tą ceną Klorane niestety troche kosztuje...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:39   #2838
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie no pół litra to spoko ja miałam 200 ml za ok.20 dlatego początkowo się zaskoczyłam tą ceną Klorane niestety troche kosztuje...
Warta ceny wg Ciebie? Wczesniej mialam Pharmaceris za dwadziescia pare zł i myslalam ze juz wiecej nie dam za szampon :P
Na poczatku chcialam suchy szampon kupic jak juz skora przy glowie bedzie doslownie oleista:P Ale na najpierw sprobuje wode brzozową.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:52   #2839
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Warta ceny wg Ciebie? Wczesniej mialam Pharmaceris za dwadziescia pare zł i myslalam ze juz wiecej nie dam za szampon :P
Na poczatku chcialam suchy szampon kupic jak juz skora przy glowie bedzie doslownie oleista:P Ale na najpierw sprobuje wode brzozową.
Ja miałam wersje z witamina B i chininą, a właściwie moja siostra miała i ku mojemu i jej zaskoczeniu ten szampon naprawdę ograniczał nam przetłuszczanie mimo ze jest wzmacniający a nie przeciw przetłuszczaniu, jak ten pokrzywowy bedzie podobnie działał to myślę ze warto, ale wiesz to jest dość indywidualna kwestia co na kogo działa
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 12:57   #2840
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja miałam wersje z witamina B i chininą, a właściwie moja siostra miała i ku mojemu i jej zaskoczeniu ten szampon naprawdę ograniczał nam przetłuszczanie mimo ze jest wzmacniający a nie przeciw przetłuszczaniu, jak ten pokrzywowy bedzie podobnie działał to myślę ze warto, ale wiesz to jest dość indywidualna kwestia co na kogo działa
Troche sie boje, bo poprzednie szampony ziolowe jakie mialam (Barwa, Mrs Potters, Joanna, ) strasznie mnie chyba uczulil?
Mialam łupierz i czerwone placki na skorze od drapania, bo swedzialo niemilosiernie.
Dermatolog mi powiedziala, zebym zainwetsowala bo warto..i zebym pomyslala nad zmiana diety (mimo ze nie jestem przy sobie) bo wg niej to tez ma wplyw na skore głowy i cere (lecze sie na tradzik)

Troche mnie martwi to, ze mam 23 lata na karku i wsrod znajomych tylko ja mam tlusta skore głowy...innym to minelo po okresie dojrzewania heh
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:02   #2841
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Troche sie boje, bo poprzednie szampony ziolowe jakie mialam (Barwa, Mrs Potters, Joanna, ) strasznie mnie chyba uczulil?
Mialam łupierz i czerwone placki na skorze od drapania, bo swedzialo niemilosiernie.
Dermatolog mi powiedziala, zebym zainwetsowala bo warto..i zebym pomyslala nad zmiana diety (mimo ze nie jestem przy sobie) bo wg niej to tez ma wplyw na skore głowy i cere (lecze sie na tradzik)

Troche mnie martwi to, ze mam 23 lata na karku i wsrod znajomych tylko ja mam tlusta skore głowy...innym to minelo po okresie dojrzewania heh
Hmm...a próbowałaś dziecięcych szamponów z łagodnymi detergentami (Hipp, Babydream, Barwa Bebi)? może podrażnia Cię detergent... a wcześniej używałaś jakiś szamponów które Cię nie podrażniały? Próbowałaś wcierek? Bo ja ostatnio zorientowałam się ze one także ograniczają przetłuszczanie I nie przejmuj się, ja mam 21 lat wiec okres dojrzewania też już dawno za mną
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:16   #2842
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Hmm...a próbowałaś dziecięcych szamponów z łagodnymi detergentami (Hipp, Babydream, Barwa Bebi)? może podrażnia Cię detergent... a wcześniej używałaś jakiś szamponów które Cię nie podrażniały? Próbowałaś wcierek? Bo ja ostatnio zorientowałam się ze one także ograniczają przetłuszczanie I nie przejmuj się, ja mam 21 lat wiec okres dojrzewania też już dawno za mną

Musze pokombinowac z wcierkami :d jdyne jakie robilam to oliwa z oliwek i jajko jak bylam troche mlodsza:P - ale to generalnie zeby je odzywic.

Kiedys gdzies wyczytalam o plukaniu wlosow w piwie,zeby dodac im blasku i to niby dziala przy okazji odtluszczajaco.
Po 3 razach zrezygnowalam, duzo zachodu bylo i ten zapach piwska na wlosach

Co do szmaponow dla dzieci przez jakis czas mylam szamponem Bambi, Garnierem morelowym. Brak lupiezu,swiadu ale dalej tluste wlosy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:19   #2843
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rozumiem, że naftę zmywałaś nie tylko Babydreamem? Bo on według mnie o wiele za słaby na to jest.
I używaj tego, co Ci służy. No i nie tykaj H&S- bardzo szkodzi skórze głowy.
Co do szamponu z mydlnicy, to nie miałam go, ale kilka innych Wizażanek miało i chwaliło, także spokojnie możesz kupić.

Dlatego najlepiej wybierz jakiegoś polecanego przez koleżankę itd. dermatologa. Bez sensu tracić czas i pieniądze na wizytę u kogoś głupiego, kto nie pomoże.
Tak jest, Babydream zaczęłam stosunkowo niedawno, tuż po nafcie używałam właśnie H & S, Garniera i Sorayi.
A, że jeszcze spytam: czy tą maseczkę Dermaglin i żel Palomy lepiej stosować naraz, i to i to przy jednym myciu, czy może na zmianę?
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:41   #2844
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
A, że jeszcze spytam: czy tą maseczkę Dermaglin i żel Palomy lepiej stosować naraz, i to i to przy jednym myciu, czy może na zmianę?
Najpierw stosuj osobno- tak żeby ewentualnie móc od razu zrezygnowac z czegoś, co Ci nie pasuje. A tak normalnie to można według mnie używać jednocześnie. Na umyte włosy Dermaglin na pół godziny, potem spłukanie i na już oczyszczony ze wszystkiego skalp żel aloesowy. Powinno być dobrze.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:56   #2845
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A też żel aloesowy to nie obciąza ani troszkę?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:07   #2846
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Musze pokombinowac z wcierkami :d jdyne jakie robilam to oliwa z oliwek i jajko jak bylam troche mlodsza:P - ale to generalnie zeby je odzywic.

Kiedys gdzies wyczytalam o plukaniu wlosow w piwie,zeby dodac im blasku i to niby dziala przy okazji odtluszczajaco.
Po 3 razach zrezygnowalam, duzo zachodu bylo i ten zapach piwska na wlosach

Co do szmaponow dla dzieci przez jakis czas mylam szamponem Bambi, Garnierem morelowym. Brak lupiezu,swiadu ale dalej tluste wlosy
hmm no to chyba jednak nie detergent Cię podrażnia, bo te co wymieniłaś mają ten sam, trzeba by było sie wczytać w składy zeby sie zorientować co w nich powoduje u Ciebie reakcję alergiczną
A co do wcierek to chodziło mi o takie które się wciera tylko w skalp a nie we włosy masz tu kilka przykładów z KWC :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...adajacych.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-brzozowa.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...i-chmielu.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...zybicznym.html
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:15   #2847
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
A też żel aloesowy to nie obciąza ani troszkę?
Nakładany na skórę głowy nie ma czego obciążyć. A nakładany na włosy na długość też nie obciąża. Bardzo leciutki jest
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:27   #2848
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nakładany na skórę głowy nie ma czego obciążyć. A nakładany na włosy na długość też nie obciąża. Bardzo leciutki jest
ojej, to muszę się w niego zaopatrzyć jak najszybciej szkoda tylko, ze spłukana jestem totalnie...
on jest do dostania w rossmanie, prawda?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:43   #2849
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Tak w rossmannie, ale nei na dziale włosowym, tylko czasem przy kremach do rąk, w różnych miejscach, musisz pooglądac wszytskie pólki dokładnie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:49   #2850
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

zawsze jeszcze mogę zapytać jakiegoś pracownika ;] bo w szukaniu to dobra nie jestem ;p

a też zel ogranicza przetłuszczanie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.