Rozszerzone naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-19, 14:34   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

rozszerzone naczynka


PROSZE O PORADĘ JAK USUNĄĆ NAJLEPIEJ POPĘKANE NACZYNKA NA TWARZY I NA CAŁYM CIELE ORAZ JAK ZAPOBIEC ICH POWSTAWANIU NA PRZYSZŁOŚĆ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-19, 16:37   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ROZSZERZONE NACZYNKA

powinnas uzyć kremu z serii AA jest nie drogi a skureczny! najlepiej bedzie jai pujdziesz do dermarologa i on ci fachowo określi co ddla ciebie najlepsze pozdrowka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-19, 20:25   #3
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: ROZSZERZONE NACZYNKA

Jest to temat rzeka - juz bym chyba mogła napisać książkę..... [img]icons/icon12.gif[/img]

Walczę z tym od lat..... z pewnym skutkiem - ale uprzedzam to niekończąca się walka
[img]icons/icon31.gif[/img]
Przede wszystkim - zapobiegać - nie palić, nie pić ...... stosować kremy ochronne na mróz, wiatr i słońce (nie wolno opalać) Można brać leki (począwszy od zwykłego rutinoscorbinu skończywszy na lekach na żylaki np. Troxerutin lub Detralex ...itp)

Można zamykać - zdecydowanie polecam lekarzy - nie kosmetyczki - mnie najlepiej robi laser (ale tylko w psrawdzonym gabinecie)ale uprzedam to boli , wygląda się przez tydzień strasznie i ..... nie oczekuje cudów.

Do tego kosemtyki i kremy przeznczone do cery naczynkowej (np. Eris, AA ....) maści z wyciągeim z kasztanowca ... itd.
Do tego zabiegi u kosmetyczki np. seria coldmarine THALGO, zabiegi ERISU i innych - ale cudów nie ma....

Uprzedam walka jest długotrwała i nigdy się własciwie nie kończy [img]icons/icon24.gif[/img]

Ale pewne efekty są (nie powstają nowe).

Mogę temat rozszerzyć - jeśli masz jakieś pytania.

pozdrawiam - i życzę cierpliwości [img]icons/icon7.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-21, 10:41   #4
Agata23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1
rozszerzone naczynka

Mam cere bardzo wrazliwa i naczynkowa, która zle znosi przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu. Chciałabym sie dowiedziec jak dbac o cere i jakich kosmetykow uzywac aby zlagodzic podraznienia.
Agata23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-21, 11:22   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: rozszerzone naczynka

Ten temat poruszono już wiele razy [img]icons/icon7.gif[/img] Wpisz w wyszukiwarce naczynka albo ceranaczynkwa i wybierz artykuły a potem forum [img]icons/icon7.gif[/img]Duzo tego tam bedzie [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 12:14   #6
saxetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 1
rozszerzone naczynka

Ratunku ! Mam na policzkach rozszerzone naczynka krwionośne.Jakim kremem mam je potraktować, by przestały by tak widoczne ? A druga sprawa, skoro nie za bardzi mogę i nie za bardzo chcę w związku z tym sie opalać, jakiego samoopalacza mam używać ? Wszystkie, z którymi miałam do czynienia do tej pory sprawiały, że naczynka robiły się jeszcze czerwieńsze i w dodatku piekły.
saxetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 12:32   #7
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Re: rozszerzone naczynka

Ja też mam rozszerzone naczyńka,od urodzenia,ale tylko na jednym policzku,używam kremu aktywnie regenerującego z serii PhytoAktiV Erisa...nie ma jakiś cudownych efeków,naczyńka odrobine się zmniejszają i tak jakby troche blakną.Buzie opalam normalnie nie szkodzi to moim naczyńkom,czasami nawet chodze do solarium...
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-29, 17:35   #8
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: rozszerzone naczynka

Ostatnio dużo pozytywnych opinii usłyszałam na temat kremów na naczynka z serii Flos-lek (można te kosmetyki je zamówić na www.esentia.pl)i na dodatek niedrogie
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 17:46   #9
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: rozszerzone naczynka

Skarbie poszukaj sobie na stronie głównej w wyszukiwarce Wpisz słowo naczynka i wybierz forum, bo tam tego jest duzo bo to wdzięczny temacik Sama uzywałam serii naczynkowej Erisa i uważam, że to straszny kiepściak tzn.średniak okropny teraz uzywam żelu-maseczki na codzień Flos Lek, a uważam że bardzo fajny jest kremik Diroseal A najlepiej jakbyś poszła do dobrego dermatologa poza tym naczynka się zamyka co by nie było ich widać i nie tworzyły się "bardziejsze"
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 21:24   #10
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: rozszerzone naczynka

a ja wlasnie uzywam zel-maseczke do cery naczynkowej.jest swietna i taniutka. moja opinia o niej jest na KW Pozdrawiam cieplutko.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 21:26   #11
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: rozszerzone naczynka

zel-maseczke Flos-lek znaczy
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-22, 08:41   #12
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Rozszerzone naczynka

Ostatnio zauważyłam, że na moich nogach pojawia się coraz więcej rozszerzonych naczynek. Doszłam do wniosku, że jest to związane z tym, że całe zeszłe wakacje pracowałam w sklepie- czyli stałam czasem nawet po 12 godzin dziennie. Mam rację?
Dodam jeszcze, że mam problem z częstymi krwotokami z nosa- co jeszcze potwierdza kruchość moich naczynek. Brałam i Cyclonaminę i Cerutin. Krwotoki z nosa właściwie zniknęły, ale nie miało to wpływu na naczynka na nogach.
Czy w takim razie grożą mi takie same problemy z naczynkami na twarzy? Jeśli tak, to czy można im jakoś zapobiec? A może problemy z naczynkami na nogach wcale nie znaczą, że będę miała takie same z tymi na twarzy?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 09:18   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Rozszerzone naczynka

Mysle ze slabe naczanka na nogach nie maja nic wspolnego z tymi na twarzy. Sama mam slabe naczynka na nogach. Najgorzej wyglada to przy kostce i na stopie. Mam juz tyle kropek ze zlaweaj sie w wieksze plamy. stare maja kolor brazowy a swieze czerwonworozowy. Mam juz po nawet po jednej zyle na wiezchu na kazej nodze a dokladniej na lewej, na prawej mniej i typowe oznaki zylakow tzn. cezkosc nog, w upaly ten stan sie zaostrza i nogi lekko puchna. wiem ze stojaca praca sprzyja pekanu naczynek. Tylko ze jak u mnie zaczelo sie to dziac nie bylam osoba pracujaca czyli bylam bezrobotna. Dopiero w wieku 25 lat zanalazlam prace, ale stan ten byl juz taki jak teraz. Po pol roku wyjechalam z kraju, wiec przerwalam prace, a tutaj narazie nie pracuje. Wiec mysle ze jak ktos ma slabe naczynka to czy stoi czy nie to one tez pekna, najwyzej przyslowiowy miesiac pozniej ale pekna. ja z twarza nie mam problemow, jesli chodzi o naczynka. Zanam osobe, ktora nie ma problemow z nogami, ale z twarza. Wiec jesli nic sie nie dzieje to chyba nie masz sie co martwic. Owszem wiem ze i na twarzy ten cos moze sie dziac, ale nie sadze ze jesli z nogami masz problem to musisz sie obawiac o twarz. tak jak napisalam ja mam twarz ok. Ale to nie wyklucza ze nie nalezy przy pielegnacji patrzec czy cos sie dzieje z twarza. im wczesniej zauwarzysz problem tym szybciej zaczniej go leczyc i sie go pozbedziesz. ale mysle ze nie masz co panikowac. U mnie jest ok.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-22, 09:49   #14
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Rozszerzone naczynka

To mnie trochę pocieszyłaś. Nogi będę leczyć, a na twarz uważać i mieć nadzieję, że nie "zarazi" się od nóg. To rzeczywiście najlepsze wyjście z sytuacji.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 13:15   #15
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
rozszerzone naczynka na twarzy

Dziewczyny czy wiecie jak sobie radzić z rozszerzonymi naczynkami krowionosnymi na twarzy?? Strasznie mnie to denerwuje.
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 13:58   #16
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Kupić kremik na rozszerzone naczynka - starych nie zlikwiduje juz nic oprócz zabiegu, ale kremik zapobiegnie powstawaniu nowych.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 14:00   #17
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Aniu, caly czas uzywam kremow, tonikow itp do tego typu cery. Niestety mam taki rodzaj cery, ze kazde zdenerwowanie, wysilek itp powoduje u mnie dosc duzy rumień. Nie moge sobie z tym poradzic.
anka napisał(a):
> Kupić kremik na rozszerzone naczynka - starych nie zlikwiduje juz nic oprócz zabiegu, ale kremik zapobiegnie powstawaniu nowych.
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 14:04   #18
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

ja wiem tylko tyle ze powinno si eunikac kosmetyków a aloesem!!! aloes powoduje powiekszenie sie pekajacych naczynek!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 14:18   #19
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Myślałam, że masz tkzw "popękane naczynka" czyli siateczkę czerwonych żyłek. Jeśli chodzi o rumieńce
to masz ten problem co ja z nosem. Truskawa się robi od "wszystkiego". Sprawdzałaś jakie masz ciśnienie, szczególnie w chwilach nerwów i wysiłku? Czy czasem za mocno Ci nie skacze? Może to nie jest wyłącznie kwestia cery, ale czegoś innego w organiźmie
Może wybierz się do lekarza, na początek do zwykłego? Poznanie przyczyny to połowa sukcesu
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-23, 14:27   #20
kaffa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 8
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Czesc!
Najlepszym sposobem jest wizyta u kosmetyczki, i poddanie sie zabiegowi ich usuniecia. Jezeli sie nie myle to zabieg ten polega na zamknieciu tych naczynek pradem. Nie jest bolesny(sama regularnie schodze na ten zabieg, gdyz mam ten sam problem, wiecznie sie powtarzajacy, sczegolnie w kilku miejscach na twarzy), no moze troche poczujesz dalikatne uklucia ale- uwierz, nie boli bardzo. Zabieg trwa dosc krotko( w zaleznosci ile masz do usuniecia). Nie jest tez tak drogi( nie pamietam ceny ale chyba ok. 30-40 zl)a chyba warto, zwazywszy ze usowa pekniete naczynka! Na jakis czas... Bowiem jezeli masz tendencje to moga peknac znowu i tak w kolko. Jednak warto bo masz na jakies pare miesiecy spokoj i nie draznia cie pekniete naczynka na twarzy, a miare potrzeby z czasem powtarzasz zabieg. Zanim sie wybierzesz, upewnij sie ze nie masz jakiegos extra wyjscia dzien po, bo po zabiegu potrzebujesz dzien dwa na wygojenie sie miejsc(tworza sie malutenkie strupeczki, ale jak jest ich pare w jednym miejscu to moze byc widac.
Ja polecam to plus po tym uzywanie profilaktycznie kremow dla cery z takimi tendencjami.
Pozdrawiam!
kaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 14:29   #21
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Przypuszczam ze przy zdenerwowaniu mam cisnienie jakbym conajmniej wybiegla na GubałówkeBylam juz kiedys u lekarza, podejrzewali mnie o tarczyce. Okazuje sie ze z nia wszystko jest w porzadku. Jeden z lekarzy okreslil moja przypadlosc jako nerwica naczyniowo-ruchowa i jak dodal, z tym trzeba nauczyc sie zyc:-(
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-23, 14:31   #22
ilona79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Czy ten zabieg to jontoforeza lub galwanizacja???
ilona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 11:24   #23
kaffa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 8
Re: rozszerzone naczynka na twarzy

Nie ma pojecia jak sie to nazywa. Z tym pytaniem musisz sie zwrocic do fachowca. Ale najwazneijsze jest ze jest skuteczne. Pozdrawiam!
kaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 13:09   #24
mikkkia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 28
rozszerzone naczynka-help!

jakie zabiegi u kosmetyczki mogłby zmniejszyc czy zamknac takie naczynka na twarzy jakie wg Was sa najskuteczniejsze i jakie sa ich ceny bardzo prosze o odpowiedz
mikkkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 15:53   #25
mikkkia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 28
Re: rozszerzone naczynka-help!

nikt mi nie pomoże ?!?!
mikkkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 16:00   #26
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Re: rozszerzone naczynka-help!

U kosmetyczki mozna zrobic laserowe zamykanie naczynek, ceny niepamiętam ale chyba 20-30 zł za jeden zabieg a trzeba ich zrobić kilka. Ja robiłam i nic nie dało wręcz przeciwnie
__________________
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 16:09   #27
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: rozszerzone naczynka-help!

Laserowe zamykanie za 20-30zł ??? To chyba nie był laser - takie zabiegi są znacznie droższe - może to była elektrokoagulacja - jeśli tak to nic dziwnego ,że jeden zabieg nie przyniósł efektów - na efekty w przypadku elektrokoagulacji naczynek trzeba czekać dość długo - często jesto to kilka , do kilkunastu zabiegów - ale efekty powinny być widoczne - nie zawsze jako całkowite zniknięcie naczynka. Zamykanie naczynek powinna poprzedzić seria zabiegów wzmacniających. Ceny zalezny od miasta ,gabinetu , kosmetyków - polecam sonoforezę z różnego rodzaju preparatamio wzmacniającymi naczynka. A dopiero po serii - zamykanie naczynek.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 16:35   #28
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Re: rozszerzone naczynka-help!

Tak dokładnie to nie pamietam jaka była cena ale poprosiłam o laserowe zamykanie i pani kosmetyczka nakłuwała mi taką bardzo cienką igłą naczynko i przetrzymywała co zresztą bardzo bolało. Więc to nie było to pani Beatko?
__________________
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:32   #29
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: rozszerzone naczynka-help!

Czy te zabiegi laserowe sa skuteczne i trwale ,czy zmiany na skorze sie odnawiaja po jakims czasie ???
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 19:34   #30
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: rozszerzone naczynka-help!

wznawiam pytanie Pazurka
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.