Miłośniczki Primark - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 13:12   #811
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Dzięki Kobietki za odpowiedzi, już mi lepiej bo ja ogólnie z tych bojących jestem)))
A jeśli można to chciałabym podpytać jeszcze -czy takie duże torebki z różnymi wstawkami z materiału (te po 6 funtów z tego co tu wyczytałam) to są dostepne cały rok w sprzedaży??? i czy są w każdym Primarku?? Na chwilę obecna myślę że odwiedze ten na Oxford St i Hammersmith i ciekawa jestem czy tam na pewno będą?
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Te torebki sa w sprzedaży chyba od roku jak nie dłużej i znajdziesz je w każdym Primarku.
Są cały czas. Fason zostaje a tylko wzory się zmieniają. Ja na emigracji jestem już ponad 3 lata i od samego początku mojego pobytu były
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:38   #812
topcia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Do Kasi!
A czy te torebki bywają w promocji?? jeśli tak to ile trwa taka promocja? lece do Londynu 3 grudnia, czy jest szansa dowiedzieć się przed wylotem czy w którymś Primarku są właśnie w promo?
topcia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:47   #813
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Do Kasi!
A czy te torebki bywają w promocji?? jeśli tak to ile trwa taka promocja? lece do Londynu 3 grudnia, czy jest szansa dowiedzieć się przed wylotem czy w którymś Primarku są właśnie w promo?
Hej ja co prawda mieszkam koło Dublina ale byłam kilka razy w Londynie i w tamtejszych Primarkach i wiem że wszędzie jest podobnie.
To znaczy że przez cały rok w Primarku są wieszaki (przy konkretnych działach a nie w jakimś jednym miejscu) i tam są rzeczy przecenione. Torebki się też zdarzają ale to jak się trafi więc się nie nastawiaj że akurat te będą taniej. Wcześniej nie dowiesz się o promocjach bo to tanie (najtańsze tutaj sklepy z ciuchami i dodtkami) sklepy i nie mają takich promocji jak inne sieci (typu -50% itp). Jedynie to promocje całoroczne na różne rzeczy(na tych wieszakach) i zawsze można coś tam wygrzebać. Wcześniej wstawiałam taką pomidorową bluzeczkę na 1 ramię i ona była właśnie na takim promocyjnym wieszaczku za 2 e a cena regularna to 7 czy 8 e.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:53   #814
topcia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Dzieki)) ciekawe co uda mi się upolować))))
topcia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 16:04   #815
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dziewczyny--UWAGA!! promocja na stronie ryanair`a ,jesli planujecie wyjazd, zajrzyjcie koniecznie! ceny bez oplat dodatkowych
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:36   #816
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez Margolcia13 Pokaż wiadomość
dziewczyny--UWAGA!! promocja na stronie ryanair`a ,jesli planujecie wyjazd, zajrzyjcie koniecznie! ceny bez oplat dodatkowych
oj dziekujemy za wiesci kurcze a ja nie moge sie ruszyc do Polski teraz ale moze , kotres dziewczyny tutaj do nas z Polski zawitaja
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:04   #817
JaneSharlin
Przyczajenie
 
Avatar JaneSharlin
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: sklep PRIMARK- część II

mam pytanie trochę nie na temat, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak można założyć własny wątek? bo chciałabym znaleźć wypożyczalnie biżuterii a jak w google wpisywałam to nic nie było.

ale

mam też pytanie co do primarku. byłam tydzień temu w Londynie i widziałam w Primarku świetne kozaki(czarne, skurzanie, na obcasie, z choleką jak od muszkieterek) cena była 20 funtów, czy któraś z Was może je jeszcze widziała? ja je znalazłam na Oxford St, ale w Putney już nie i pluje sobie teraz w brodę, że ich od razu nie kupiłam :/
JaneSharlin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 13:10   #818
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: sklep PRIMARK- część II

hej laski jak bede w birmingham od 10 grudnia do 16 to zalapie sie na jakies promocje w primarku? i czy za 100 funciakow kupie chociaz kilka rzeczy ?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:34   #819
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Oj kupisz kupisz za 100 paundsow Ja wlasnie ostatnio tyle w primarku przepuscilam, a zakupy uwazam za udane. 2 pary kozakow (w tym jedne z prawdziwego zamszu, takie nad kolano), cieple, wysokie ciapki, komplet bielizny, kilka bizuteryjnych pierdulek, bluzki, golf, boyfriend blezer, jakies roznego rodzaju rajstopy. Sporo bylo fajnych rzeczy tym razem, naprawde
A co do promocji to zawsze sa przeceny na wieszakach - ale wyprzedazy jako takich - tak jak dziewczyny wspominaly, to nie ma...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:43   #820
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
hej laski jak bede w birmingham od 10 grudnia do 16 to zalapie sie na jakies promocje w primarku? i czy za 100 funciakow kupie chociaz kilka rzeczy ?
zartujesz chyba
Primark to krolestwo mlaych cen
Ja strasznie za nim tesknie,bo w Milton Keynes gdzie teraz mieszkam nie ma go wcale, a to duze miasto
Ale za tydzien wreszcie Londyn, wiec uffff
W ogole to kupilam japonki w Primarku 2 lata temu i nadal sie nie rozwalily a za funciaka byly. No i te ich frywolne komplety bielizny za 2,3 funty
Tesknie!
a Tobie milych zakupow
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:48   #821
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dzieki kochane ;d
juz sie doczekac nie moge tylko boje sie leciec samolotem ;d to moj 1 raz i jakos ten ryanair mnie przeraza;p
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 14:07   #822
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dzieki kochane ;d
juz sie doczekac nie moge tylko boje sie leciec samolotem ;d to moj 1 raz i jakos ten ryanair mnie przeraza;p
wez sie uspokoj, dziewczyno
ja juz 4 razy lecialam nim i raz WizzAir i naprawde jest spoko
Pomysl,ze to tylko 1,5 h a cala zaloga pracuje codzien tyle godzin w przestworzach i jakos sie nie moze bac, a Ty to raz tylko smigniesz
Pamietaj tylko o zasadach,ze najlepiej zero plynow na kadlub i takich tam tylko, pilnuj wagi bagazu i zeby nikt Ci nic tam dziwnego nie wsadzil, i bedzie dobrze
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 14:09   #823
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
hej laski jak bede w birmingham od 10 grudnia do 16 to zalapie sie na jakies promocje w primarku? i czy za 100 funciakow kupie chociaz kilka rzeczy ?
Za 100 funtów to wyniesiesz stamtąd masę różnych rzeczy, 2 wielkie torby zakupów conajmniej, jak i nie więcej, a ryanir'a nie ma się co bać, też tymi liniami latam i jak dotad nie było źle
Ja właśnie w Birmingham często robiłam zakupy w Primarku, ale czasem nie było nic ciekawego, trzeba dobrze trafić na towar, a i radzę chodzić na zakupy rano- wtedy jeszcze można kupić np. buty w swoim rozmiarze i jest w miare spokojnie,nie ma takich tłumów i jest jeszcze wszystko poukładane
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 14:11   #824
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dzieeeki ! napewno zapamietam ;D
w Birmingham jest tylko 1 primark ? mozesz mi powiedziec na jakiej ulicy ? czy to w Bull Ringu jest czy jakos tak ?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:22   #825
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dzieeeki ! napewno zapamietam ;D
w Birmingham jest tylko 1 primark ? mozesz mi powiedziec na jakiej ulicy ? czy to w Bull Ringu jest czy jakos tak ?
Z tego co wiem jest tylko jeden Nie znajduje sie w samym Bull Ringu ale na jednej z glownych ulic prowadzacych do niego Z trafieniem tam raczej nie powinnas miec problemow. Udanych zakupow
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 18:53   #826
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: sklep PRIMARK- część II

kurde ale sie nastawilam ;D chce juz lecieć !

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
wez sie uspokoj, dziewczyno
ja juz 4 razy lecialam nim i raz WizzAir i naprawde jest spoko
Pomysl,ze to tylko 1,5 h a cala zaloga pracuje codzien tyle godzin w przestworzach i jakos sie nie moze bac, a Ty to raz tylko smigniesz
Pamietaj tylko o zasadach,ze najlepiej zero plynow na kadlub i takich tam tylko, pilnuj wagi bagazu i zeby nikt Ci nic tam dziwnego nie wsadzil, i bedzie dobrze
nie no bez ory plynow brac nie zamierzam ;d to juz wiem ;pp jak juz to do bagazu glownego cos dziwnego tzn ? bo nie rozumiem
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 20:56   #827
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez misssnowflake Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy w Primaku są zegarki? Nie chodzi dokładnie o ten model ale o zegarki pastelowe a'la lata '80.

Poniższy model jest chyba z New Looka?
btw. spotkałyście podobne zegarki w innych sieciówkach? chodzi mi o takie neonkowe.

przepraszam za offtopic
ja również poszukuję takiego zegarka.. jezeli ktos wie gdzie mozna taki dostac, bardzo proszę o odpowiedz. i nie chodzi mi o zegarek BABY-G ani inne z mnostwem napisow na wierzchu, najlepiej jakby byl gdzies dostepny identyczny jak ze zdjecia.
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 18:10   #828
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Dziewczyny, a wiecie moze, czy jest gdzies trona, na ktorej bylyby zdjecia ciuchow z primarka? Wydaje mi sie, ze jakas w poprzednim watku byla podana, ale nie moge znalezc.

I zakochalam sie w tych butach.... Wiecie, czy sa jeszcze do zdobycia?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1248291106
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:32   #829
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dzieeeki ! napewno zapamietam ;D
w Birmingham jest tylko 1 primark ? mozesz mi powiedziec na jakiej ulicy ? czy to w Bull Ringu jest czy jakos tak ?
W samym Birmingham jest tylko jeden Primark na którejś z głownych ulic ale jest jeszcze Primark w Wolverhampton gdzie dojedziesz metrem ok 40min jazdy ze stacji Snow Hill jakies 5min drogi z Bull Ringa a kolejny Primark jest w centrum handlowym w Merry Hill które osobiście jako centrum handlowe uwielbiam, jest większy spokój a takie same sklepy jak w centrum. No i sam Primark zarówno w Wolverhampton jak i w Merry Hill wydaje mnie sie lepszy pod względem wyboru ciuszków no i ilości ludzi, spokojniej mozna zrobić zakupy
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 20:04   #830
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie moze, czy jest gdzies trona, na ktorej bylyby zdjecia ciuchow z primarka? Wydaje mi sie, ze jakas w poprzednim watku byla podana, ale nie moge znalezc.

I zakochalam sie w tych butach.... Wiecie, czy sa jeszcze do zdobycia?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1248291106
Widzialam je gdy ostatni raz bylam na butach czyli okolo 3 tygodnie temu
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:44   #831
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Hawa, dzieki za info.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 17:12   #832
wizola
Przyczajenie
 
Avatar wizola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cześć Dziewczyny, od dawna czytam ten wątek i śledze Wasze wypowiedzi, ale jeszcze nie mialam okazji włączyć się do tematu. Mam do Was pytanie: czy orientujecie się ile kosztuje opaska do włosów w formie warkocza ze sztucznych włosów? Będe wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
__________________
Sassi
wizola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 17:31   #833
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez wizola Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, od dawna czytam ten wątek i śledze Wasze wypowiedzi, ale jeszcze nie mialam okazji włączyć się do tematu. Mam do Was pytanie: czy orientujecie się ile kosztuje opaska do włosów w formie warkocza ze sztucznych włosów? Będe wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
wydaje mi sie ze ok 1,5 funta widzialam w wakacje
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 18:26   #834
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez wizola Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, od dawna czytam ten wątek i śledze Wasze wypowiedzi, ale jeszcze nie mialam okazji włączyć się do tematu. Mam do Was pytanie: czy orientujecie się ile kosztuje opaska do włosów w formie warkocza ze sztucznych włosów? Będe wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
Mam taka opaske i placilam za nia 1,5 funta
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 19:04   #835
misssnowflake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 78
Dot.: sklep PRIMARK- część II

taaadammm
to moje pierwsze zakupy w Primarku miałam mało czasu ale zajadę tam w poniedziałek na dłużej i się obkupię.

bransoletki - 1f
naszyjnik - 1,5f
buty - 2f
koszula - 8f
buty - 15f
zegarek...z new looka ale wrzucałam jego zdjęcie kilka dni temu gdzie go znajdę....i znalazłam - 10 f
misssnowflake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:24   #836
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez misssnowflake Pokaż wiadomość
taaadammm
to moje pierwsze zakupy w Primarku miałam mało czasu ale zajadę tam w poniedziałek na dłużej i się obkupię.

bransoletki - 1f
naszyjnik - 1,5f
buty - 2f
koszula - 8f
buty - 15f
zegarek...z new looka ale wrzucałam jego zdjęcie kilka dni temu gdzie go znajdę....i znalazłam - 10 f
fajne zakupy i zycze powodzenia w poniedzialek, moze uda ci sie co jeszcze ciekawego wyszperac

kochane a ja mam do was pytanie czy widzialyscie jakies fajne swetro-tuniki w primarku ostatnio>???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:28   #837
fruga
Rozeznanie
 
Avatar fruga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 962
Dot.: sklep PRIMARK- część II

dziewczyny czy orientujecie się czy te buciki to są z nowej kolekcji? bardzo mi się podobają ale nie wiem gdzie je dostać. na all tylko jedne i to z nie takim rozmiarze...

*zdjęcie z szafa.pl; mam nadzieję, że się nikt nie obrazi za zapożyczenie
fruga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:31   #838
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez fruga Pokaż wiadomość
dziewczyny czy orientujecie się czy te buciki to są z nowej kolekcji? bardzo mi się podobają ale nie wiem gdzie je dostać. na all tylko jedne i to z nie takim rozmiarze...

*zdjęcie z szafa.pl; mam nadzieję, że się nikt nie obrazi za zapożyczenie
jutro jesli bede na chodzie (dzis nie wychodze z wyrka jestem tak naziebiona ) mam zamiar isc do primarka w poszukiwaniu swetrow wiec moge zobaczyc czy sa te buciki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:08   #839
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez fruga Pokaż wiadomość
dziewczyny czy orientujecie się czy te buciki to są z nowej kolekcji? bardzo mi się podobają ale nie wiem gdzie je dostać. na all tylko jedne i to z nie takim rozmiarze...

*zdjęcie z szafa.pl; mam nadzieję, że się nikt nie obrazi za zapożyczenie


szczerze mowiac nie mam pojecia, jak bede w sklepie to zerkne na pewno i dam znac
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:12   #840
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: sklep PRIMARK- część II

Cytat:
Napisane przez misssnowflake Pokaż wiadomość
taaadammm
to moje pierwsze zakupy w Primarku miałam mało czasu ale zajadę tam w poniedziałek na dłużej i się obkupię.

bransoletki - 1f
naszyjnik - 1,5f
buty - 2f
koszula - 8f
buty - 15f
zegarek...z new looka ale wrzucałam jego zdjęcie kilka dni temu gdzie go znajdę....i znalazłam - 10 f
ZEGAREEEK!
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.