Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 14:58   #3991
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

nosku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:00   #3992
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgłosiłam się właśnie do tego wizażowego konkursu Garnier. Może mi się poszczęści, ale znając moje szczęście...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba już Ci się poszczęściło, bo z tego co czytałam na innych wątkach, to tylko 200 osób dostało PW z informacją o zgłoszeniu się do ankiety, także pewnie coś dostaniesz jak już wypełnisz
Ja też dostałam PW i się zgłosiłam, z tych zgłoszeń rozumiem, będa jeszcze wybierać testerki?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
Bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
taki fajny?
Tak, po nałożeniu wyglądałam jakbym miała nałożony lekki podkład rozświetlający
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
trochę zazdroszczę, bo mnie temat ślubny przestał zupełnie dotyczyć
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wszystko poszło w przeciwnym kierunku. Rozstaliśmy się.
Nosku, przykro mi Co się z Toba teraz dzieje? Pracujesz?

Byłam wczoraj w Hebe, a tam apteczna pielęgnacja! I żel Avene Cleanance za - uwaga, uwaga - 34zł w cenie regularnej ... Już chciałam wziąć, ale mam jeszcze jeden na stanie, więc odpuściłam. Ale cenowo Hebe bardzo mi odpowiada, Warszawianki, bywacie tam czasami?

Tak w ogóle to czeka mnie niestety przymusowy odwyk kosmetyczny z racji tego, że za jakieś 2 miesiące szykuje mi sie przeprowadzka
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:43   #3993
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Szkoda, że w Krakowie nie ma tych drogerii Hebe. Mam w ogóle ochotę wybrać się do Natury, sto lat tam nie byłam a chciałabym coś z Essence kupić


Ciężki dzień mam od wczoraj, będzie trudna rozmowa z szefową zdaje się. Ale mam już dość zrzucania na mnie tak dużej liczby obowiązków, po prostu czasem nie daję już rady...i w końcu wczoraj pękłam i napisałam jej w mailu co o tym myślę...zwłaszcza, że chodzi o pracę, którą robię dla firmy zewnętrznej, nikt mi nie powiedział jakie mam do końca obowiązki i teraz mi ciągle dowalają nową robotę. Więcej się tak nie dam wykorzystywać!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 08:27   #3994
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak, po nałożeniu wyglądałam jakbym miała nałożony lekki podkład rozświetlający
oo, brzmi obiecująco
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Hebe, a tam apteczna pielęgnacja! I żel Avene Cleanance za - uwaga, uwaga - 34zł w cenie regularnej ... Już chciałam wziąć, ale mam jeszcze jeden na stanie, więc odpuściłam. Ale cenowo Hebe bardzo mi odpowiada, Warszawianki, bywacie tam czasami?
od końca wakacji chyba jest ta część apteczna, tak mi się coś kojarzy
bardzo lubię, ale rzadko bywam, bo to nie moje rejony ale warto
szkoda, że już nie ma tych bonów do każdych wydanych 40 zł (pamiętam jak kupiłam tacie perfumy 125ml CK Obsession za 89zł, dostałam bon na 20zł, więc kosztowały jeszcze śmieszniejsze pieniądze, a w Sephorze 245 zł także różnica kolosalna)
niemniej z bonami czy bez nadal się opłaca kupować tu perfumy, ceny bardzo konkurencyjne, rażąco widać jaką prowizję naliczają perfumerie

no i fajnie, że tak poszerzają działalność, widać że zależy im na klientach
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to czeka mnie niestety przymusowy odwyk kosmetyczny z racji tego, że za jakieś 2 miesiące szykuje mi sie przeprowadzka
czyżbyś miała w planach zamieszkać z TŻ?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ciężki dzień mam od wczoraj, będzie trudna rozmowa z szefową zdaje się. Ale mam już dość zrzucania na mnie tak dużej liczby obowiązków, po prostu czasem nie daję już rady...i w końcu wczoraj pękłam i napisałam jej w mailu co o tym myślę...zwłaszcza, że chodzi o pracę, którą robię dla firmy zewnętrznej, nikt mi nie powiedział jakie mam do końca obowiązki i teraz mi ciągle dowalają nową robotę. Więcej się tak nie dam wykorzystywać!
no w końcu! bardzo dobrze, nie możesz się dawać wiecznie wykorzystywać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-02-08 o 08:29
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 09:03   #3995
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Bardzo ładna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ciężki dzień mam od wczoraj, będzie trudna rozmowa z szefową zdaje się. Ale mam już dość zrzucania na mnie tak dużej liczby obowiązków, po prostu czasem nie daję już rady...i w końcu wczoraj pękłam i napisałam jej w mailu co o tym myślę...zwłaszcza, że chodzi o pracę, którą robię dla firmy zewnętrznej, nikt mi nie powiedział jakie mam do końca obowiązki i teraz mi ciągle dowalają nową robotę. Więcej się tak nie dam wykorzystywać!
Brawo, mam nadzieję że będziesz zadowolona z efektów rozmowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 09:08   #3996
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to szkoda, współczuję bardzo.


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
nosku


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Nosku, przykro mi Co się z Toba teraz dzieje? Pracujesz?
Czasami bywa i tak. Już przywykłam jakoś do tej myśli i żyję dalej.
Madziu póki co walczę z ostatnią ciężką sesją na uczelni, zostanie mi jeszcze jeden semestr i pisanie magisterek, mam nadzieję że dam radę połączyć to z pracą.
Cytat:
Napisane przez madziarra
Byłam wczoraj w Hebe, a tam apteczna pielęgnacja! I żel Avene Cleanance za - uwaga, uwaga - 34zł w cenie regularnej ... Już chciałam wziąć, ale mam jeszcze jeden na stanie, więc odpuściłam. Ale cenowo Hebe bardzo mi odpowiada, Warszawianki, bywacie tam czasami?
Uwielbiam tam kupować, chociaż te ich bony były okropnie uzależniające. Cleanance odkąd pamiętam jest w takiej cenie, więc nie ma się co śpieszyć.
Cytat:
Napisane przez madziarra
Tak w ogóle to czeka mnie niestety przymusowy odwyk kosmetyczny z racji tego, że za jakieś 2 miesiące szykuje mi sie przeprowadzka
Powiedz coś więcej.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 11:43   #3997
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Hebe, a tam apteczna pielęgnacja! I żel Avene Cleanance za - uwaga, uwaga - 34zł w cenie regularnej ... Już chciałam wziąć, ale mam jeszcze jeden na stanie, więc odpuściłam. Ale cenowo Hebe bardzo mi odpowiada, Warszawianki, bywacie tam czasami?
bywacie i lubicie
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
szkoda, że już nie ma tych bonów do każdych wydanych 40 zł (pamiętam jak kupiłam tacie perfumy 125ml CK Obsession za 89zł, dostałam bon na 20zł, więc kosztowały jeszcze śmieszniejsze pieniądze, a w Sephorze 245 zł także różnica kolosalna)
niemniej z bonami czy bez nadal się opłaca kupować tu perfumy, ceny bardzo konkurencyjne, rażąco widać jaką prowizję naliczają perfumerie
nie ma już bonów?! Myślałam, że są na stałe to wielka szkoda; mi się udało upolować fajny bon, chyba w grudniu - 10zł przy zakupach za min. 20zł.

Ice bardzo ładna sukienka

Nosku a czy Ty nie olejowałaś przypadkiem włosów? Szukałam ostatnio Twojego bloga, ale nie mogłam znaleźć.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 11:44   #3998
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzięki
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:47   #3999
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nosku a czy Ty nie olejowałaś przypadkiem włosów? Szukałam ostatnio Twojego bloga, ale nie mogłam znaleźć.
Olejuję jeszcze czasami jak sobie przypomnę. Najbardziej przypadła mi do gustu Amla Gold, olej arganowy i ze słodkich migdałów. A masz jakieś pytania co do olejowania? Jak będę umiała to pomogę.
Blog to kochamkosmetyki na blogspocie, ale tam już nic się nie dzieje.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:03   #4000
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Nosku: to wielki błąd!!! Czemu porzuciłaś blog?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 13:32   #4001
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nosku: to wielki błąd!!! Czemu porzuciłaś blog?
Ja też mój porzuciłam już daaaaawno, bo nie chciało mi się pisać i weny mi brakło Jakoś wolę czytać blogi niż je prowadzić.



Rozmowa poszła w sumie chyba dobrze, ale nie wiem... Pracę tę musimy wykonać, bo to część naszego zlecenia, ale szefowa zadeklarowała, że mi pomoże żebym sama z tym nie została. Oby, bo inaczej się znów zdenerwuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 13:57   #4002
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Szampony z SLS podobno wymywają wszystko co cenne w olejach. Ja używam szampon Nivea dla dzieci i zdarza się, że musze szampon nałożyć nawet 5 razy.
Ja mam inne zdanie; oleje trzymane na włosach kilka godzin mają czas żeby wniknąć w strukturę włosa i trochę zadziałać.
Bardzo delikatne szampony lepiej uzywać na codzień a do zmywania olejów właśnie coś z SLS, przeważnie zmywają dobrze już przy pierwszym myciu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
Bardzo ładna. Też mi się podobają takie zwiewne bez koła.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Kupiłam wczoraj nowy róż Catrice (super się nim maluje! A jeszcze 2 lata temu nie spojrzałabym w ogóle w stronę róży) i cień mineralny Lunch at Tiffany's z nowości
Czuję się skuszona na ten róż ale ostatnio jak byłam w N. to nowości jeszcze nie było.
On jest taki sam jak te pozostałe? Chodzi mi o twardość/konsystencję i nakładanie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 14:42   #4003
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Sleepy dzięki
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 18:24   #4004
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wczoraj macałam te pudry w Douglasie, całkiem fajne, faktycznie drobno zmielone, kosztowały 39,99zł. Teraz jest promocja, dostaje się pędzelek kabuki do zakupy pudru

Dzięki, przyjrzę się tym aukcjom

Widziałam je wczoraj w Rossmannie, i kolory nie były takie złe - musisz sama sprawdzić w świetle dziennym

Ja wczoraj Avene wziełam w promocji SP, użyłam 2 razy i jestem bardzo zadowolona, zlikwidował szorstkość i suchość rąk praktycznie nietychmiast Od razu się wchłania, nie klei i ładnie pachnie
widziałam pędzle, ale kurczę wydaja się jakies takie szorstkie z wyglądu

Mam juz wszystkie 3 tusze- EL oba świeżutkie ale co do Virtuose mam wątpliwości- chyba jest wysuszony będę wyjaśniać. No chyba, ze on ma mieć taką konsystencję? Nie wiem.

wymazałam rękę N3 i w sumie bliżej lata nie musi być taki całkiem najgorszy

Składowo wygląda gorzej od Vichy. Jeśli się zdecyduję na kwasika to pewnie wezmę przy okazji
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też chciałabym jakiś fajny krem na dzień, chyba jeszcze nie trafiłam na taki, który bym z chęcią kupiła ponownie

Dziś w Douglasie urzekł mnie różywy błyszczyk z Chanel z wiosennej kolekcji
Zaczęłam dziś tubeczke NoniCare- cudnie pachnie przy rozprowadzaniu! I szybciutko sie wchłania- na inne opinie musiscie poczekać

Mnie jakoś przestały ruszać wszystkie wysokopółkowe kolekcje- i tak mnie nie stac to co się będę dołować
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rzyrafko, home&you to sieciówka, jest też w Krakowie: http://home-you.com/pl/salony

Alez się wyleniłam w weekend, a mimo to jestem zmęczona W sobotę nawet chciałam zrobić zdjęcia kolorówce - akurat TŻ wyszedł, więc nie musiałam się przed nim wygłupiać Ułożyłam równiutko róże i rozświetlacze, wyjęłam aparat... i przy pierwszym zdjęciu padła mi bateria

A wczoraj widziałam w Naturze nowości z Catrice, podobał mi się róż, ale była duża kolejka a TŻ stał mi przy ramieniu, więc zrezygnowałam z zakupów... Może dzisiaj się uda I to by był definitywny koniec zakupów kolorówki na jakiś dłuższy czas
Aa, dzięki już kojarzę

a ja się wyimprezowałam jak nigdy, ja już chyba nie zmądrzeję

Też rzuciłam na nie okiem przelotem, ale nic mnie nie porwało szczególnie, na szczęście.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zgłosiłam się właśnie do tego wizażowego konkursu Garnier. Może mi się poszczęści, ale znając moje szczęście...
Ja też, ale jak poszukałam swatchy to nie wiem czy go chcę, chyba ten kolor to będzie pomarańcza
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę też zacząć olejować włosy i coś łykać, żeby chociaż trochę je ruszyło do maja bo nie będzie co upinać na mojej głowie.

Kupiłam dzisiaj suknię ślubną w końcu wklejam foto, pas jest taki jak na drugim zdjęciu.
Ja mam mięciutkie po serum Avonu i to mi wystarcza Za to kusi mnie zainwestowanie w olejki i używanie ich do mycia twarzy oraz demakijażu ściereczką na ciepło. Jeszcze dokładnie się nie wczytałam w te metody, na razie zobaczę jak podziała na mnie ten kremik, bo on ma olejki :

Jest śliczna
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
trochę zazdroszczę, bo mnie temat ślubny przestał zupełnie dotyczyć
Oj, a czujesz się teraz szczęśliwsza?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą odkryłam, że zapomniałam dzisiaj pomalować rzęsy tuszem.
Też tak miałam parę razy, nie mogłam się przestać z siebie śmiać
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to czeka mnie niestety przymusowy odwyk kosmetyczny z racji tego, że za jakieś 2 miesiące szykuje mi sie przeprowadzka
Nad morze?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Rozmowa poszła w sumie chyba dobrze, ale nie wiem... Pracę tę musimy wykonać, bo to część naszego zlecenia, ale szefowa zadeklarowała, że mi pomoże żebym sama z tym nie została. Oby, bo inaczej się znów zdenerwuję
Brawa za odwagę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:56   #4005
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cześć Dziewczyny

Sto lat mnie tu nie było, ale że jakimś dziwnym trafem dostałam do testowania prostownicę Bosch () to gwałtownie pokochałam znów Wizaż

Poza tym, nie pracuję już w branży kosmetycznej, tylko w ciuchach, więc znów mi się zatęskniło za rozmowami o lakierach, balsamach i tuszach do rzęs
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:34   #4006
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
nie ma już bonów?! Myślałam, że są na stałe to wielka szkoda; mi się udało upolować fajny bon, chyba w grudniu - 10zł przy zakupach za min. 20zł.
tak mi się zdaje, bo nie ma już informacji ani na stronie, ani w nowej gazetce - pewnie jak będą, to tak okazjonalnie
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Sto lat mnie tu nie było, ale że jakimś dziwnym trafem dostałam do testowania prostownicę Bosch () to gwałtownie pokochałam znów Wizaż
oo, faktycznie sto lat! witaj co u Ciebie? właśnie dzisiaj myślałam o Tobie i snow, że tak dawno Was nie było..

a, i gratuluję prostownicy też miałam się zgłosić (ale nie do prostownicy, bo moje włosy proste jak druty ), ale przez sesję zapomniałam, a potem było za późno
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 06:09   #4007
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Marta, hej

rzyrafko mówisz o najjaśniejszym odcieniu?

Od kilku dni swędzą mnie oczy, chyba od suchego powietrza. Najpierw podejrzewałam tusz do rzęs, ale używam go już długo i wcześniej nic mi się nie działo.
A wczoraj wieczór na dłonie nałożyłam 5(!) grubych warstw kremu zanim poczułam, że skóra na nich nie jest szorstka, dosłownie czułam jak pije ten krem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 07:10   #4008
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj nowy róż Catrice (super się nim maluje! A jeszcze 2 lata temu nie spojrzałabym w ogóle w stronę róży) i cień mineralny Lunch at Tiffany's z nowości
Też kupiłam ten róż i cień i dodatkowo jeszcze dwa inne pojedyncze. Wszystko już opisałam na swoim blogu, jakbyście chciały zobaczyć.
róż http://lusterko-em.blogspot.com/2012...ining-duo.html
cienie prasowane http://lusterko-em.blogspot.com/2012...eyeshadow.html
cień wypiekany http://lusterko-em.blogspot.com/2012...ifeye-wet.html

ice, bardzo ładna suknia, fajnie że masz już to z głowy. Dużo wam jeszcze zostało rzeczy do załatwienia?

nosek, przykro mi z tego powodu, ale nowe początki czasem wychodzą nam na dobre.

pakosta, dobrze Cię tu znowu widzieć!

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Ja w ramach bycia dobrą dziewczyną wstałam o 5 (dla mnie to raczej późny wieczór niż pora do wstawania), żeby wspierać TŻ, który jeszcze użera się z ostatnimi poprawkami w pracy inżynierskiej. Nie mogę się doczekać aż skończy, żebym mogła pójść z powrotem spać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:00   #4009
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyżbyś miała w planach zamieszkać z TŻ?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Powiedz coś więcej.
Tak, Tż dostał pracę w Warszawie, więc chcemy spróbować

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
widziałam pędzle, ale kurczę wydaja się jakies takie szorstkie z wyglądu
Na szczęście pędzel mnie nie kusi, ale puder niczego sobie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam juz wszystkie 3 tusze- EL oba świeżutkie ale co do Virtuose mam wątpliwości- chyba jest wysuszony będę wyjaśniać. No chyba, ze on ma mieć taką konsystencję? Nie wiem.
Miałam kiedyś Virtuosa z Sephory, po 1,5 miesiąca zaczął się kruszyć i zrobił się suchy ... Ale świeży powinien być ok!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaczęłam dziś tubeczke NoniCare- cudnie pachnie przy rozprowadzaniu! I szybciutko sie wchłania- na inne opinie musiscie poczekać
Fajnie, że Ci pasuje Ja nie mam już kremu na dzień Chciałam stosować na końcówkę zimy Physiogel, ale nie pasuje mi - nie wchłania mi się, podkład się na nim maże - chyba zużyję go na noc. Mam za to tonę próbek, które mi starczą chyba na jakieś 2 miesiące
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nad morze?
Nie, morze przyjeżdza
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Hej
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 09:00   #4010
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam juz wszystkie 3 tusze- EL oba świeżutkie ale co do Virtuose mam wątpliwości- chyba jest wysuszony będę wyjaśniać. No chyba, ze on ma mieć taką konsystencję? Nie wiem.
Ja miałam kiedyś którego Virtuose (ale nie klasyka, nie pamiętam już jaką wersję, w każdym razie wtedy był na nią szał tutaj na wizażu ) i był suchy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wymazałam rękę N3 i w sumie bliżej lata nie musi być taki całkiem najgorszy
Ja z True Match mam kolor N2 i on jest dla mnie nieco za ciemny, nie wiesz może czy te nowe kolory są odzwierciedleniem starych czy są zupełnie inne? Ja jeszcze nie dotarłam do Rossmanna żadnego dokąd ostatnio pisałaś, że te podkłady już są.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jest śliczna
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Sto lat mnie tu nie było, ale że jakimś dziwnym trafem dostałam do testowania prostownicę Bosch () to gwałtownie pokochałam znów Wizaż

Poza tym, nie pracuję już w branży kosmetycznej, tylko w ciuchach, więc znów mi się zatęskniło za rozmowami o lakierach, balsamach i tuszach do rzęs
Hej właśnie widziałam, że dostałaś się do testów miło Cię znowu widzieć w wątku.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, bardzo ładna suknia, fajnie że masz już to z głowy. Dużo wam jeszcze zostało rzeczy do załatwienia?
Dziękuję
Hmm nie tak dużo w przyszłym tygodniu spotykamy się z DJem, więc liczę mieć to z głowy, zaczynamy też kurs tańca i produkcję zaproszeń.
Zostaną nam już łatwiejsze do załatwienia sprawy: dopasowanie sukni, alkohol, ubranie dla TŻa, samochód, kwiaty dla mnie, obrączki, degustacja i wybór tortu () i takie tam drobiazgi.

No i muszę sprzedać te białe buty i kupić bardziej pod kolor sukni.

A Twój brat już zorganizował swój ślub i wesele? Bo mówiłaś że ma podejście zupełnie na luzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:03   #4011
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

PS. widziałam ostatnio śliczne pantofelki na wiosnę Lasockiego - kupić/nie kupić
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:46   #4012
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A Twój brat już zorganizował swój ślub i wesele? Bo mówiłaś że ma podejście zupełnie na luzie.
Właśnie ostatnio się w końcu do tego zabrał i o dziwo idzie całkiem nieźle - sala i kościół załatwione bez problemu, więc chyba najważniejsze z głowy i z resztą też jakoś się uda.

Ja z kolei zaczęłam szukać sobie sukienki, bo miałam bon do H&M na -25%, ale nic nie znalazłam. Wiedziałam, że tak będzie. Zawsze w H&M podobały mi się tego typu sukienki, ale nie kupowałam bo i okazji nie było, a teraz jak potrzebuję to nic nie znajdę.

Kupiłam za to dwie pary spodni, buty i wisiorek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:08   #4013
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No to jak dwie najwazniejsze rzeczy załatwione to juz z górki
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 10:10   #4014
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten róż i cień i dodatkowo jeszcze dwa inne pojedyncze. Wszystko już opisałam na swoim blogu, jakbyście chciały zobaczyć.
róż http://lusterko-em.blogspot.com/2012...ining-duo.html
czyli Catrice wycofał jakiś róż na rzecz tego nowego? bo do tej pory też były 4 ciekawe jak ten kolor prezentuje się na żywo, u Ciebie zdaje się być mocną marchewką, a brzoskwinia brzmi nieźle
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
PS. widziałam ostatnio śliczne pantofelki na wiosnę Lasockiego - kupić/nie kupić
kupić, a potem pochwalić się wizażowym koleżankom
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:32   #4015
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kurka, zima znów zaskoczyła drogowców, czy tylko w "mojej" części Krakowa taki paraliż na drogach? Śliska breja i jeszcze sypie cały czas. Poszłam na pocztę i o mało orła nie wywinęłam na przejściu dla pieszych.
Nie wiem jak do domu wrócę, chyba zostawię auto pod pracą i polecę na mpk.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja z kolei zaczęłam szukać sobie sukienki, bo miałam bon do H&M na -25%, ale nic nie znalazłam. Wiedziałam, że tak będzie. Zawsze w H&M podobały mi się tego typu sukienki, ale nie kupowałam bo i okazji nie było, a teraz jak potrzebuję to nic nie znajdę.

Kupiłam za to dwie pary spodni, buty i wisiorek.
Pokaż zakupy
Ja mam 2 takie bony i nie mam kiedy iść ich wykorzystać, ale może uda mi się w przyszłym tygodniu wypaść na małe zakupy. Teraz jeszcze mam @ więc nawet nie miałabym jak za bardzo mierzyć ubrań, wszystko mnie wtedy ciśnie.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kupić, a potem pochwalić się wizażowym koleżankom
Podpisuję się
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:49   #4016
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak, po nałożeniu wyglądałam jakbym miała nałożony lekki podkład rozświetlający
Ech, właśnie sprawdziłam ten krem, bo mnie bardzo zaciekawiłaś, ale ona ma kwasy aha, a ich nie mogę nakładać na naczynka
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona na ten róż ale ostatnio jak byłam w N. to nowości jeszcze nie było.
On jest taki sam jak te pozostałe? Chodzi mi o twardość/konsystencję i nakładanie
Wydaje mi się, że jest taki sam, tylko ja się go trochę boję nakładać takim samym pędzlem (inne nakładam skośnym edm), bo ma po prostu mocny kolor nakładam go takim małym duo-fiberkiem Spróbuję go jeszcze porównać w domu, ale jeśli chodzi o jakość to jest taki sam jak reszta
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Rozmowa poszła w sumie chyba dobrze, ale nie wiem... Pracę tę musimy wykonać, bo to część naszego zlecenia, ale szefowa zadeklarowała, że mi pomoże żebym sama z tym nie została. Oby, bo inaczej się znów zdenerwuję
Fajnie, że z nią porozmawiałaś, mam nadzieję, że to coś pomoże
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Sto lat mnie tu nie było, ale że jakimś dziwnym trafem dostałam do testowania prostownicę Bosch () to gwałtownie pokochałam znów Wizaż
Hej! Sto lat Gratulacje! A ja chciałam dostać lokówkę i nie dostałam Muszę chyba zagrać w lotto, wygrać 30 milionów i wtedy nie będę musiała brać udziału w żadnych konkursach
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten róż i cień i dodatkowo jeszcze dwa inne pojedyncze.
To same piękne zakupy U mnie ten cień wygląda sporo zimniej niż na Twoich zdjęciach, ciekawe, czy to kwestia tylko monitora czy na mojej skórze tak wygląda...
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
PS. widziałam ostatnio śliczne pantofelki na wiosnę Lasockiego - kupić/nie kupić
Haha, odpowiedź jest oczywista - kupować!
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja z kolei zaczęłam szukać sobie sukienki, bo miałam bon do H&M na -25%, ale nic nie znalazłam. Wiedziałam, że tak będzie. Zawsze w H&M podobały mi się tego typu sukienki, ale nie kupowałam bo i okazji nie było, a teraz jak potrzebuję to nic nie znajdę.
Mam tak samo za każdym razem jak chcę coś kupić A kiedy/gdzie się dostaje takie bony?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyli Catrice wycofał jakiś róż na rzecz tego nowego? bo do tej pory też były 4 ciekawe jak ten kolor prezentuje się na żywo, u Ciebie zdaje się być mocną marchewką, a brzoskwinia brzmi nieźle
Tak, wycofali ten czekoladowy U mnie to nie jest marchewka, wpada może w pomarańczowy, ale to bardziej brzoskwinia właśnie a na twarzy to już w ogóle pomarańczy ani marchewki nie widzę


Ale się czuję zdrowa We wtorek byłam na rowerach, wczoraj na "płaskim brzuchu" a dziś znów na rowery - dobrze, że jutro jest piątek i nigdzie nie idę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:52   #4017
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Sto lat mnie tu nie było, ale że jakimś dziwnym trafem dostałam do testowania prostownicę Bosch () to gwałtownie pokochałam znów Wizaż

Poza tym, nie pracuję już w branży kosmetycznej, tylko w ciuchach, więc znów mi się zatęskniło za rozmowami o lakierach, balsamach i tuszach do rzęs
Ano, kopę lat, witaj

gratulacje

No to pochwal się co tam ostatnio fajnego odkryłaś.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko mówisz o najjaśniejszym odcieniu?
Tak, ale wiadomo jak to ze swatchami. no ale zobaczymy, dawno nic nie wygrałam
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak, Tż dostał pracę w Warszawie, więc chcemy spróbować

Miałam kiedyś Virtuosa z Sephory, po 1,5 miesiąca zaczął się kruszyć i zrobił się suchy ... Ale świeży powinien być ok!

Fajnie, że Ci pasuje Ja nie mam już kremu na dzień Chciałam stosować na końcówkę zimy Physiogel, ale nie pasuje mi - nie wchłania mi się, podkład się na nim maże - chyba zużyję go na noc. Mam za to tonę próbek, które mi starczą chyba na jakieś 2 miesiące
Fajnie

hmm, on chyba taki jest, siostrom się lepiej sprawuje. Do sprzedającej w końcu nie napisałam, bo czesze, rozdziela i podkręca super. Dodam mu 2 kropelki micela może się polepszy

No jeszcze nie wiem. Po drugim dniu mogę powiedzieć, że skórze szybko chce się pić...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś którego Virtuose (ale nie klasyka, nie pamiętam już jaką wersję, w każdym razie wtedy był na nią szał tutaj na wizażu ) i był suchy.

Ja z True Match mam kolor N2 i on jest dla mnie nieco za ciemny, nie wiesz może czy te nowe kolory są odzwierciedleniem starych czy są zupełnie inne? Ja jeszcze nie dotarłam do Rossmanna żadnego dokąd ostatnio pisałaś, że te podkłady już są.
No to może taki ma być.

Oj, tu się zupełnie nie orientuję, bo średnio mi L'Orealki pasują do cery więc nie śledzę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kupiłam za to dwie pary spodni, buty i wisiorek.
Nie widziałas gdzieś czarnych dżinsów?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale się czuję zdrowa We wtorek byłam na rowerach, wczoraj na "płaskim brzuchu" a dziś znów na rowery - dobrze, że jutro jest piątek i nigdzie nie idę
Mnie lekko przeziebilo, na szczescie poszlo tylko na nos.

Kurcze lap mi plata figle z jezykami i nie moge dojsc do ladu

Przyszlo mi wczoraj yamowienie z oriflame+ 2 mydelka i zelik, zapasy

Aaa, Ice juz sa pierwsye opinie o Hello Flawless
http://www.makeupandbeautyblog.com/p...everal-fronts/
http://beaut.ie/blog/2012/benefit-he...ures-swatches/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:18   #4018
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyli Catrice wycofał jakiś róż na rzecz tego nowego?
Tak, wycofało jeden odcień.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pokaż zakupy
Chętnie, ale akurat moich rzeczy nie ma na stronie H&M. Jutro postaram się zrobić zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mam tak samo za każdym razem jak chcę coś kupić A kiedy/gdzie się dostaje takie bony?
Z tego co wiem w zeszłym tygodniu podczas zakupów się je dostawało.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie widziałas gdzieś czarnych dżinsów?
Nie, ale też nie rozglądałam się za bardzo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-02-09 o 18:32
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:29   #4019
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nosku: to wielki błąd!!! Czemu porzuciłaś blog?
Nie mam czasu ani weny.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oj, a czujesz się teraz szczęśliwsza?
Chyba nie mam wyboru.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
nosek, przykro mi z tego powodu, ale nowe początki czasem wychodzą nam na dobre.

Właśnie po cichu na to liczę póki co jest całkiem dobrze
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Tak, Tż dostał pracę w Warszawie, więc chcemy spróbować
Fajnie.

Gdyby któraś z Was poszukiwała dobrej maski do włosów to mogę szczerze polecić nową maskę profesjonalną L'Oreal makadamia z tej naturalnej serii. Cudeńko.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:24   #4020
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wyobrażacie sobie, że Natura wydrukowała zdjęcie z mojego bloga i porozklejała je po szafach Essence? No po prostu w głowie mi się to nie mieści.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.