Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ?? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 09:22   #1651
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Również się przyłączę Kiedyś robiłam 8 minut legs i buns na zmiane jakos co 2 dni i do tego ćwiczenia hip-hop ABS total body burn(taki filmik z murzynem) i crunch fat burning pilates i naprawdę widziałam poprawę na początku w swojej kondycji a później zaczęłam się mierzyć i cm leciały w dół ale niestety z przyczyn osobistych musiałam przestać no i potem ciężko było wrócić... Ale teraz postanowiłam że zabieram się na nowo za siebie i mam nadzieję że się udaMam sporo zapasowych kilogramów, których chcę się pozbyć. Szczególnie brzuch i wewnętrzna strona ud wyglądają tragicznie...Od 30 dni nie jem słodyczy, staram się ćwiczyć codziennie chociaż 30 minut(choć nie zawsze mam na to czas niestety), staram się jeść 4-5 posiłków dziennie i nie jeść po 19.00. Wszyscy mi mówią że schudłam i to jest super motywacja, chociaż ja u siebie tego nie widzę...Długa droga przede mną więc "READY, STEADY, GO!"

Dziś 8 min legs+strech i 30 min fat burning pilates
jak masz zbędne kilogramy, to ja chętnie przygarnę

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Ja również od jakiegoś ćwiczę 8minutówki ale nie codziennie tylko tak co 2 dzień. Na początku nie umiałam zrobić abs, ale teraz już daję radę. Natomiast buns nadal pozostaje całe niezaliczone, bo jest dla mnie strasznie ciężkie ;/
to prawda, buns niezle daje popalić
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 09:58   #1652
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
to prawda, buns niezle daje popalić
buns daje popalić, na szczęście w pewnym stopniu pośladki są ćwiczone również podczas legs a przy ich napinaniu i robieniu np większych wykopów w tył również bardziej pracują. ja tak robię, co by sobie chociaż w jakimś stopniu na tę partię ciała "podziałać", dopóki moja kondycja odmawia 8minBuns...
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:00   #1653
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Dziś arms pierwszy raz z hantlami 1,5kg (dotychczas 1kg), abs i legs
Taka rozgrzeweczka do biegania
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:04   #1654
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Trish_Galway Pokaż wiadomość
buns daje popalić, na szczęście w pewnym stopniu pośladki są ćwiczone również podczas legs a przy ich napinaniu i robieniu np większych wykopów w tył również bardziej pracują. ja tak robię, co by sobie chociaż w jakimś stopniu na tę partię ciała "podziałać", dopóki moja kondycja odmawia 8minBuns...
moja kondycja już się przyzwyczaja do buns a robiąc i legs i buns, masz rację, że jest łatwiej
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:58   #1655
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
jak masz zbędne kilogramy, to ja chętnie przygarnę
Tak?to bierz ile chcesz są Twoje
Oj żeby to było takie proste... wystawiłabym te nadprogramowe kilogramy na allegro i jeszcze bym na tym zarobiła



Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
to prawda, buns niezle daje popalić
No ja też nie mogę tego do końca zrobić...jakaś słaba jestemale może jak troche legs porobie to i bunsy mi się uda zrobić
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 08:31   #1656
!!&*Monia*&!!
Rozeznanie
 
Avatar !!&*Monia*&!!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 612
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

hej także się do was przyłączam od jakiegos miesiaca jestem na diecie nie jem słodkiego robiłam a6w ale wyczytałam gdzies ze 8 min abs legs buns sa od niej o wiele lepsze jeśli chodzi o spalanie tłuszczyku robie te ćwiczenia od 3 dni i jak narazie zgadzam się z tym, że najbardziej dają w kość ćwiczenia na pośladki ;D mam nadzieje że szybciej zobacze efekty ćwicząc własnie to dodatkowo dołączyłam skakanke
!!&*Monia*&!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 10:18   #1657
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Tak?to bierz ile chcesz są Twoje
Oj żeby to było takie proste... wystawiłabym te nadprogramowe kilogramy na allegro i jeszcze bym na tym zarobiła




No ja też nie mogę tego do końca zrobić...jakaś słaba jestemale może jak troche legs porobie to i bunsy mi się uda zrobić
to ja bym na tym straciła, bo musiałabym kupować
pewnie, że chcę, nawet z 10kg od zaraz dawaj!!!
Ja już się przyzwyczajam do buns robię prawie codziennie legs, więc i do tych drugich ćwiczeń już się moje ciało przystosowuje
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 10:48   #1658
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Dzień dobry, chciałabym się przyłączyć Dziś na razie za sobą mam 8 minute abs i legs, a mój ambitny plan to:
[ 8 minute abs & 8 minute legs & 8 minute buns & 8 minute stretch ] - codziennie. Co z tego planu wyjdzie, to zobaczymy
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 11:54   #1659
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

A ja dołączę jutro w ramach dnia ćwiczeń siłowych, ponieważ zamierzam robić 8 minut buns i arms z obciążeniem ciekawa tylko jestem, ile udźwignę ;D
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:14   #1660
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Hejka
No to i ja dołączam do Waszej 8-minutowej grupy wsparcia
Wczoraj zaczęłam od 8 Minutes Abs
Od dzisiaj planuję niby zacząć miesięczną serię treningów z cyklu Power Half Hour, ale dla uzupełnienia od czasu do czasu może uda mi się jeszcze poćwiczyć coś z serii 8 Minutes - taki mam przynajmniej zamiar
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 13:42   #1661
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry, chciałabym się przyłączyć Dziś na razie za sobą mam 8 minute abs i legs, a mój ambitny plan to:
[ 8 minute abs & 8 minute legs & 8 minute buns & 8 minute stretch ] - codziennie. Co z tego planu wyjdzie, to zobaczymy
Wyjdzie na to że rzucisz w cholere ćwiczenia po tygodniu lub dwóch. No chyba że bedziesz chciała mi zrobic na złośc, to po miesiącu
Zamiast katowac się czterema 8-min dziennie, rób póki co jedną każdego dnia. Jak bedzie za mało, dodasz kolejną...

Ech dziewczyny, lubicie rzucac się na głęboką wodę a potem odpuszczacie, zamiast zacząć od małego wysiłku i dodawac kolejne
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 13:54   #1662
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Zgadzam się. ja kiedyś narzuciłam sobie tempo ćwiczeń 2h + 3h na rowerze stacjonarnym dziennie. wytrzymałam niecałe 1,5 miesiaca, tak się zawzięłam. ale to było 1,5 miesiąca katorgii, mimo, że zrzuciłam 8kg. efekt? dziś mam do zrzucenia 14 (w sumie to już 12,5 - i zaznaczam, że dążę do tej samej wagi, co wtedy), bo tak zniechęciłam się do ruchu i to na dość długi czas. obecnie ćwiczę tak, jak mam w podpisie (czasem bez Carmen, jeżeli z jakichś powodów nie mogę). efekt? chudnę dużo wolniej, ale kolejnych treningowych poranków wręcz nie mogę się doczekać. a przecież o to chodzi, żeby to pokochać i "wpiąć" w grafik bez uprzedzeń, bo inaczej odchudzanie nie będzie kojarzyć się ze stylem życia, a męczarnią, do której końca mało kto dociera...
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013


Edytowane przez Trish_Galway
Czas edycji: 2010-03-22 o 13:56
Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:27   #1663
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Tyle, że ta 8-minutówka to wydaje mi się strasznie mało. Będzie jakiś efekt po jednej serii dziennie? Dziś mam za sobą abs, legs i stretch. Jestem nieco zielona, pierwszy raz w życiu mam styczność z 8 minute.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:07   #1664
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Tyle, że ta 8-minutówka to wydaje mi się strasznie mało. Będzie jakiś efekt po jednej serii dziennie? Dziś mam za sobą abs, legs i stretch. Jestem nieco zielona, pierwszy raz w życiu mam styczność z 8 minute.

może i nie jest to dużo. ale znasz swoje możliwości? ćwiczyłaś kiedyś? bo o tym nie napisałaś.

zrób test. wyznacz sobie dni (nawet codziennie, jeśli chcesz) na zrobienie obowiązkowo samych 8-minutówek. jeśli po nich stwierdzisz, że to za mało, ćwicz po nich dalej tyle, ile potrzebujesz. po prostu sprawdź, na ile jest teraz gotowe Twoje ciało i ile Ty sama wytrzymasz. a potem zadecyduj, co dalej, by się nie zniechęcić. ważne jest, by robić to regularnie i z przyjemnością - tylko wtedy masz szansę na sukces.
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 15:58   #1665
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Tyle, że ta 8-minutówka to wydaje mi się strasznie mało. Będzie jakiś efekt po jednej serii dziennie? Dziś mam za sobą abs, legs i stretch. Jestem nieco zielona, pierwszy raz w życiu mam styczność z 8 minute.
Jak chcesz robić, rób, nie zabraniam. Ale zobaczysz po 2 tygodniach, czy nadal tak chętnie bedziesz robić wszystkie 4 naraz KAŻDEGO dnia.
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:07   #1666
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
Wyjdzie na to że rzucisz w cholere ćwiczenia po tygodniu lub dwóch. No chyba że bedziesz chciała mi zrobic na złośc, to po miesiącu
Zamiast katowac się czterema 8-min dziennie, rób póki co jedną każdego dnia. Jak bedzie za mało, dodasz kolejną...

Ech dziewczyny, lubicie rzucac się na głęboką wodę a potem odpuszczacie, zamiast zacząć od małego wysiłku i dodawac kolejne
to prawda lepiej robić jedno z 8minute, ale każdego dnia. Ja robię na zmianę i jeszcze się nie zniechęciłam kiedyś narzuciłam sobie dużo ćwiczeń i po niecałym tygodniu odpuściłam, tak więc teraz zastosowałam inną metodę. Póki co - skuteczną


Dziewczyny, widzę, że większość z Was tutaj chce schudnąć i dlatego ćwiczy A może znajdzie się jakaś dziewczynka, która dołączy do mnie i będzie ćwiczyć, żeby "zgrubnąć"? bo ja chcę zwiększyć swoje wymiary
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 18:52   #1667
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
to ja bym na tym straciła, bo musiałabym kupować
pewnie, że chcę, nawet z 10kg od zaraz dawaj!!!
Jako że jesteś pierwszą klientką to dla Ciebie będzie gratis

No więc melduję że właśnie zrobiłam seryjkę ćwiczeń 8 minute legs & buns(udało się z wieeelkim trudem) & stretch no i do tego ćwiczenia z pilatesu na macie(15 minut na brzuszek i nogi) czuję się super, ale coś czuję że jutro tak fajnie nie będzie(zakwasy mnie dopadną...)
A jak u Was dzisiaj? meldować mi tu zaraz
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:08   #1668
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Ja dzis zrobilam wszystkie ARMS, ABS, LEGS, BUNS, STRETCH, poprzedzone 10 min rozgrzewka na stepperku.

Robie w takich blokach z reguly co drugi dzien, bo w inne dni stawiam na cardio na stepperze i jeszcze mi sie nie znudzilo po miesiacu Traktuje to okresowo zamiast silowni, na ktora z roznych wzgledow nie moge chodzic, wiec wole dluzej troche trenowac niz 8 min.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:22   #1669
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Traktuje to okresowo zamiast silowni, na ktora z roznych wzgledow nie moge chodzic, wiec wole dluzej troche trenowac niz 8 min.
To polecam Ci BeachBody - Power Half Hour
Składa się na to 5 półgodzinnych treningów: Ab Burner, Thight Trimmer, Bun Shaper, Arm Toner i Stretch. Prowadzi ten sam gość co 8 Minutes, czyli Tony Horton, tyle że parę lat starszy
Ja dzisiaj zaczęłam od Ab Burner i ledwo żyję, ale zamierzam codziennie od poniedziałku do piątku ćwiczyć z innym filmikiem z tej serii, a w weekendy 8-minutówki dla relaksu
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 19:30   #1670
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Dziś abs, arms, legs

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość
To polecam Ci BeachBody - Power Half Hour
Składa się na to 5 półgodzinnych treningów: Ab Burner, Thight Trimmer, Bun Shaper, Arm Toner i Stretch. Prowadzi ten sam gość co 8 Minutes, czyli Tony Horton, tyle że parę lat starszy
Ja dzisiaj zaczęłam od Ab Burner i ledwo żyję, ale zamierzam codziennie od poniedziałku do piątku ćwiczyć z innym filmikiem z tej serii, a w weekendy 8-minutówki dla relaksu
A to taki bardziej aerobik, czy też takie "siłówki" jak 8min ?
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:39   #1671
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
A to taki bardziej aerobik, czy też takie "siłówki" jak 8min ?
2 w 1 Np. w Ab Burner (właśnie niedawno skończyłam) na zmianę jest skakanie, kopanie, unoszenie kolan itp. z ćwiczeniami w stylu 8 Minutes Abs
Fajny program, bo nie jest nudny i ćwiczenia niby łatwe, ale potrafią zmęczyć i dają popalić Ab Burner jest niby głównie na brzuch, a ja oprócz brzucha wyraźnie czuję też uda - jakbym maraton przebiegła
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:40   #1672
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość
2 w 1 Np. w Ab Burner (właśnie niedawno skończyłam) na zmianę jest skakanie, kopanie, unoszenie kolan itp. z ćwiczeniami w stylu 8 Minutes Abs
Fajny program, bo nie jest nudny i ćwiczenia niby łatwe, ale potrafią zmęczyć i dają popalić Ab Burner jest niby głównie na brzuch, a ja oprócz brzucha wyraźnie czuję też uda - jakbym maraton przebiegła
Ooo super dzięki to ściągam już z torrentów
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:49   #1673
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę, że większość z Was tutaj chce schudnąć i dlatego ćwiczy A może znajdzie się jakaś dziewczynka, która dołączy do mnie i będzie ćwiczyć, żeby "zgrubnąć"? bo ja chcę zwiększyć swoje wymiary
A ja ani nie chcę ani schudnąć, ani zgrubnąć Jestem raczej szczupła, ale chcę wyrzeźbić sylwetkę, a szczególnie zwiotczały brzuch, bo tłuszczu i nadmiaru skóry z niego i tak się nigdy nie pozbędę
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:52   #1674
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

A jeszcze zapytam to Tright Trimmer to na uda, tak ? Bo tylko tej części ciała mi brakuje, bo ramiona, tyłek, brzuch i rozciąganie jest
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:10   #1675
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
A jeszcze zapytam to Tright Trimmer to na uda, tak ? Bo tylko tej części ciała mi brakuje, bo ramiona, tyłek, brzuch i rozciąganie jest
A dobrze szukasz? Powinno być Thigh Trimmer - musiałam coś chyba przekręcić wcześniej Tak, to na uda
Jakby faktycznie nie było na Torrencie, to na pewno jest na Chomiku
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:15   #1676
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Tak, tak ja źle przepisałam Ja ściągam cały pakiet, po prostu wszystkie te elementy umiałam przetłumaczyć tylko właśnie ten mi został i uda i chciałam się upewnić
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:34   #1677
BizArt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 75
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Tak, tak ja źle przepisałam Ja ściągam cały pakiet, po prostu wszystkie te elementy umiałam przetłumaczyć tylko właśnie ten mi został i uda i chciałam się upewnić
Aha
BizArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:33   #1678
EyesBlue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: TrójMiasto
Wiadomości: 48
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Dzień dobry, chciałabym się przyłączyć Dziś na razie za sobą mam 8 minute abs i legs, a mój ambitny plan to:
[ 8 minute abs & 8 minute legs & 8 minute buns & 8 minute stretch ] - codziennie. Co z tego planu wyjdzie, to zobaczymy
tez mam taki plan w kolejnosci stretch, legs,buns i abs jak narazie 2 dni zaliczone fajnie ze nie jestem sama w tych cierpieniach
EyesBlue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:39   #1679
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość
To polecam Ci BeachBody - Power Half Hour
Składa się na to 5 półgodzinnych treningów: Ab Burner, Thight Trimmer, Bun Shaper, Arm Toner i Stretch. Prowadzi ten sam gość co 8 Minutes, czyli Tony Horton, tyle że parę lat starszy
Ja dzisiaj zaczęłam od Ab Burner i ledwo żyję, ale zamierzam codziennie od poniedziałku do piątku ćwiczyć z innym filmikiem z tej serii, a w weekendy 8-minutówki dla relaksu
Dzięki za podpowiedź Ja ćwiczę wszystkie 8 minutówki + 30 hh co drugi dzień (na zmiane z godziną pilatesu) i już zaczyna mnie to trochę nudzić a opór staje się mniejszy, wiec te ćwiczenia są przydatne. Mam tylko nadzieje, że moje kolana to wytrzymają
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:32   #1680
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Od dziś Codziennie 8 min ABS BUNS LEGS ARMS !!->kto ze mną ??

Cytat:
Napisane przez BizArt Pokaż wiadomość
To polecam Ci BeachBody - Power Half Hour
Składa się na to 5 półgodzinnych treningów: Ab Burner, Thight Trimmer, Bun Shaper, Arm Toner i Stretch. Prowadzi ten sam gość co 8 Minutes, czyli Tony Horton, tyle że parę lat starszy
Ja dzisiaj zaczęłam od Ab Burner i ledwo żyję, ale zamierzam codziennie od poniedziałku do piątku ćwiczyć z innym filmikiem z tej serii, a w weekendy 8-minutówki dla relaksu

zainteresowałam się tym programem właśnie obejrzałam pobieżnie wszytkie treningi i stwierdziłam, że może mogą być dla mnie trochę ciężkie pomimo tych ósemek wykonywanych od paru tygodni, ale mimo wszystko od przyszłego tygodnia spróbuję (od dziś niestety przeżywam @ i do końca tego tygodnia wolę pozostać przy obecnych lżejszych ćwiczeniach) - rozpiszę sobie plan tygodniowy i zobaczymy, co z tego wyjdzie cieszę się tym bardziej, że tych aerobów u mnie obecnie to tyle co kot napłakał, co pewnie jest powodem tego, że chudnę strasznie wolno.

ogólnie lubię tego gościa, jakoś fajnie mi się z nim ćwiczy tak że myślę, że szybko się "polubimy"

rzadko udaje mi się znaleźć coś, co będzie mi pasować... więc normalnie bym Cię za ten programik wyściskała

udało mi się znaleźć jeszcze coś w stylu ósemek (nie to samo) - również od Hortona, po 8-11minut - Tony Horton and Debbie Siebers - Great Body Guaranteed

w zestawie:
- Great Body Guaranteed - Great Abs (8 min)
- Great Body Guaranteed - Great Arms (9 min)
- Great Body Guaranteed - Great Buns (11 min) (prowadzi Debbie Siebers, Tony jako "drugi" ćwiczący)
- Great Body Guaranteed - Great Stretch (9 min)
- Great Body Guaranteed - Great Thighs (10 min) (prowadzi Debbie Siebers, Tony jako "drugi" ćwiczący)

najlepsze jest to, że w czasie filmików, po lewej stronie pokazany jest obrazek danej partii ciała, a w trakcie ćwiczeń podświetlane są mięśnie, które właśnie pracują + podpowiedzi do aktualnie wykonywanych ćwiczeń (ja mam po angielsku) i w standardzie - ile zostało ćwiczeń, oraz czas do ich zakończenia. również mam zamiar je wpleść w mój trening

w załączniku przykładowy screen z Great Thighs.
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-14 10:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.