drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 11:45   #121
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
dziękuje

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Oto fotki kulek rozswietlajacych Avonu--- sa koloru brzoskwiniowego i perlowego, ale na twarzy nie zauwazylam zadnego koloruPo prostu rozswietlaja i rozpromieniaja

I puder odbijajcy swiatlo Vipery---w sumie to zdjecie niewiele mowi, bo i kolor chociaz wiernie oddany nie ejst tak trupiobialy, ale nadal bardzo jasny, taka kremowa mąka jest transparentny bo nie naleze do bladolicych z natury i u mnie puder w ogole nie jest widoczny, rewelacyjnie sie wtapiaZa to na zdjeciu widac jak drobno jest zmielony, taki puszekNie ma zadnych drobinek
dzięki sliczne
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 12:28   #122
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

bardzo zachwalacie puder odbijający światło Vipery
chyba się na niego skusze wstrętne kusicielki!

Tylko mam kilka pytań....

Jak długo trzyma się na twarzy? i czy nadaje się do noszenia w torebce?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 13:24   #123
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
bardzo zachwalacie puder odbijający światło Vipery
chyba się na niego skusze wstrętne kusicielki!

Tylko mam kilka pytań....

Jak długo trzyma się na twarzy? i czy nadaje się do noszenia w torebce?
U mnie trzyma sie bardzo dlugo,ale to zalezy tez od tego,czy dotykam twarz (albo,czy ktos mnie dotyka,w snsie TZ ).Raczej ciezko nosic go w torebce,bo jest to puder sypki,z takim normalnym opakowaniem (nie zakreca sie,jak sloiczek,ani nic z tych rzeczy).Aczkolowiek ja go nie raz nosilam,tylko w mniejszej kieszace w torebce.Albo w malej kosmetyczce,mocno wypchanej,tak zeby nie mogl sie otworzyc
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:49   #124
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

A czy ten puder odbijający światło Vipery nada się do stosowania bez podkładu? Nie znoszę fluidów a już na pewno nie na codzień blleee

W ilu odcieniach jest dostępny? Sorry jeśli to pytanie już padło...

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2008-01-01 o 19:51 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 20:08   #125
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
A czy ten puder odbijający światło Vipery nada się do stosowania bez podkładu? Nie znoszę fluidów a już na pewno nie na codzień blleee

W ilu odcieniach jest dostępny? Sorry jeśli to pytanie już padło...
Ja nie lubie robic makijazu bez podkladu,wiec nie wiem tak do konca.Ale mysle,ze zupelnie spokojnie mozna Jest w 1 uniwersalnym kolorku.Mam bardzo jasna cere i nie mam z nim zadnych problemow-jest transparentny
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 20:26   #126
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

A ile kosztuje i czy jest dostępny bez problemów?

Też mam raczej jasną cerę....
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 20:31   #127
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Potwierdzam- puder Vipery bardzo fajny... może nie jest to niewiadomo jakie cudo ale jest ok. Po prostu puder z delikatnymi drobinami- na Sylwestra pasuje ale i na codzień. Mam też matujący z Vipery ale nie jest już taki fajny.

Odbijający światło ma delikatne drobinki, pasuje chyba to każdego koloru cery (napewno do jasnej jak moja) i jest delikatny, drobnutko zmielony

co do trzymania się na twarzy- u mnie pare godzin, potem znika jak każdy puder sypki. W torebce bym go nie nosiła.. bezpieczniej nosić pudry prasowane.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 21:55   #128
Basieniek
Raczkowanie
 
Avatar Basieniek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 33
GG do Basieniek
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

hmmm a jezeli mam raczej ciemna, to bedzie sie bardzo odznaczal? Czy tylko "rozswietli"?
__________________
"Zycie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz.

Super ciuszki marek Vila,Vero Moda, H&M, Atmosphere

Basieniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 22:25   #129
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Oto fotki kulek rozswietlajacych Avonu--- sa koloru brzoskwiniowego i perlowego, ale na twarzy nie zauwazylam zadnego koloruPo prostu rozswietlaja i rozpromieniaja

I puder odbijajcy swiatlo Vipery---w sumie to zdjecie niewiele mowi, bo i kolor chociaz wiernie oddany nie ejst tak trupiobialy, ale nadal bardzo jasny, taka kremowa mąka jest transparentny bo nie naleze do bladolicych z natury i u mnie puder w ogole nie jest widoczny, rewelacyjnie sie wtapiaZa to na zdjeciu widac jak drobno jest zmielony, taki puszekNie ma zadnych drobinek
Pieknie dziekuje za foty,fajnie wygladaja

Puder Vipery mialam ale bez zalu i dosc szybko sie z nim rozstalam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 23:05   #130
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Owszem, ten puder jest r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y !!!

Nadaje twarzy miekka fakture, tworzy woalke, no uszlachetnia po prostu
Mialam sypkiego Photogenic'a Lancome i nie ma porownania, w tym przypadku to Vipera jest gorna polkaZa cale 17 zl.
Tak samo transparentny puder sypki La Prairie, wprawdzie wypada lepiej z Lancome w porowananiu z Vipera, ale tez efekt La Prairie nie dorasta Viperze do piet.

Brzmi jak herezja, wiem

Obecnie przychylam sie do opinii, ze lepsze od meteorytow sa nowe kuleczki rozswietlajace AvonuAktualnie porownuje oba kosmetyki i naprawde bardziej zadowala mnie Avon niz Guerlain.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Puder Vipery mialam ale bez zalu i dosc szybko sie z nim rozstalam
Ja też. Dla mnie sam puder niewiele się różnił od mąki. A właściwie to zdecydowanie odróżniał go od mąki fakt, że w mące nie ma takich wielkich drobinek brokatu.


Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
No i moim hitem jest tusz Lash Architect L'Oreala, przy ktorym na razie wymiekl Diorshow.
Ja efekt Architecta też b. lubię, ale wkurza mnie to, że szybko wysycha i się kruszy, przynajmniej u mnie. Miałam go już chyba 4 razy i za każdym razem to samo - 2 miesiące i koniec.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ja mogę potwierdzić
mam oba tusze - i Hypnose Lancome i Volume Espress Curved Brush (już po raz drugi). moim skromnym zdaniem Maybelline jest trwalszy niż Lancome i efekt bardziej mi się podoba. zdecydowanie warto spróbować, wiele się nie straci
No proszę. Miałam go i efekt mi się podobał bardzo, ale sam tusz mnie podrażniał Może spróbuję go przetestować jeszcze kiedyś, ale póki co nie mam ochoty na czarne tusze, a on niestety tylko w czerni występuje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Też miałąm architekta, ale wole Maybelline właśnie przez tą wygiętą szczoteczkę. Zalotka jest już zbędna.
Też wolę wygięte szczoteczki, szkoda tylko, że ich tak mało jest. Nawet Architecta miałam z taką szczotą, wersja amerykańska, oczywiście z Allegro No i 2000 calorie w brązie z takąż szczotą z tego samego źródła. Szkoda, że u nas jak już dadzą wygiętą szczoteczkę, to tylko w czerni

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mam te kuleczki z Avonu i efekt jest piękny - subtelny i świetlisty. Niestety nie miałam meteorytów wiec nie moge porównać obydwu porduktów, ale z avonowych kuleczek jestem naprawde zadowolona.
Kurcze, muszę je przetestować, bo skoro i Ty i Ptaszysko jesteście zachwycone, to musi coś w tym być

A sama nic nowego póki co nie dodam, bo najczęściej używam średniej półki i porównania z górną nie mam, a wśród tego, co mam na tą chwilę nie przychodzą mi do głowy jakieś podobieństwa, żeby się dało odpowiedniki znaleźć.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 23:43   #131
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Potwierdzam- puder Vipery bardzo fajny... może nie jest to niewiadomo jakie cudo ale jest ok. Po prostu puder z delikatnymi drobinami- na Sylwestra pasuje ale i na codzień. Mam też matujący z Vipery ale nie jest już taki fajny.

Odbijający światło ma delikatne drobinki, pasuje chyba to każdego koloru cery (napewno do jasnej jak moja) i jest delikatny, drobnutko zmielony

co do trzymania się na twarzy- u mnie pare godzin, potem znika jak każdy puder sypki. W torebce bym go nie nosiła.. bezpieczniej nosić pudry prasowane.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pieknie dziekuje za foty,fajnie wygladaja

Puder Vipery mialam ale bez zalu i dosc szybko sie z nim rozstalam
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też. Dla mnie sam puder niewiele się różnił od mąki. A właściwie to zdecydowanie odróżniał go od mąki fakt, że w mące nie ma takich wielkich drobinek brokatu.



Ja efekt Architecta też b. lubię, ale wkurza mnie to, że szybko wysycha i się kruszy, przynajmniej u mnie. Miałam go już chyba 4 razy i za każdym razem to samo - 2 miesiące i koniec.


Kurcze, muszę je przetestować, bo skoro i Ty i Ptaszysko jesteście zachwycone, to musi coś w tym być


Zaskoczylyscie mnie z drobinkami brokatu w pudrze Vipery--- u mnie nie ma drobinek!Zadnych!Nawet najmniejszych!
I chociaz wyglada jak maka to nie daje takiego efektuA nie mam jasnej karnacji

A co do Architecta to ja mam nadal ten, ktory kupilas mi MagJu i nadal nie wyschnal i nie kruszy mi sie, a to juz chyba 4 miesiac bedzie jak go mam

A kuleczki polecamAle najpierw przetestujcie, bo jak wam sie nie spodobaja to prosze nie miec do mnie pretensji
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 00:00   #132
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A co do Architecta to ja mam nadal ten, ktory kupilas mi MagJu i nadal nie wyschnal i nie kruszy mi sie, a to juz chyba 4 miesiac bedzie jak go mam
To moje rzęsy mają chyba jakieś dziwne właściwości wykruszania tego tuszu albo co Bo na pewno obchodzę się z nim delikatnie, nie obcieram o brzeg, nie wtłaczam specjalnie powietrza ani nic. Dziwne.

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A kuleczki polecamAle najpierw przetestujcie, bo jak wam sie nie spodobaja to prosze nie miec do mnie pretensji
Nie ma obaw, jutro idę do COKu, żeby je przetestować Napaliłam się przez Was
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 09:25   #133
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja miałam ambitny plan nie kupować pudrów przez następne 2 miesiace ale jak tutaj nie kupić tego Vipery I jak zwykle wszystko przez Was dziewczynki
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 09:44   #134
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja niestety nie mam z czym porównać Architecta...ale moim zdaniem jest fajny i godny polecenia, miałam go ładne pare lat temu.. jednak od niego wole Telescopica i Volume Shocking...tego ostatniego nic nie pobije,trzeba się namęczyć ale rzesy super!

Teraz mam 2000Calorie i niby ładnie ale trochę skleja rzęsy i ciężko się nim malować.

Miałam Maybelline Volume Express pogrubiający -na początku byłam zachwycona, nie sklejał rzęs, było ich jakby wiecej no i ta niska cena ale był to jedyny tusz, którego nie mogłam niczym do końca zmyć:/ rano miałam posklejane rzęsy mimo dokładnego demakijażu no i przez to rzęsy zaczeły wypadać... wiec nigdy wiecej tego tuszu, a szkoda bo dawał zadowalający efekt.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:36   #135
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Ja miałam ambitny plan nie kupować pudrów przez następne 2 miesiace ale jak tutaj nie kupić tego Vipery I jak zwykle wszystko przez Was dziewczynki
No i zamiast porownywania zrobil sie watek o Viperze,Architect'cie i tuszu Maybelline (nazwy nie przytaczam,bo z mojegonapisy zupelnie sie starly,a nie chce strzelic byka ).Moze trzeba wogole zalozyc watek o polskich kosmetykach:Viperze,Inglo cie,Joko,Bell itd?

A co do pudru,to ja bym nie nazwala tych drobinek brokatem.Sa bardzo drobniutkie,nie takie "chamskie",jak brokat.Puder slicznie pachnie,jest drobno zmielony i ma super puszek Wiec polecam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:38   #136
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
No i zamiast porownywania zrobil sie watek o Viperze,Architect'cie i tuszu Maybelline (nazwy nie przytaczam,bo z mojegonapisy zupelnie sie starly,a nie chce strzelic byka ).Moze trzeba wogole zalozyc watek o polskich kosmetykach:Viperze,Inglo cie,Joko,Bell itd?

A co do pudru,to ja bym nie nazwala tych drobinek brokatem.Sa bardzo drobniutkie,nie takie "chamskie",jak brokat.Puder slicznie pachnie,jest drobno zmielony i ma super puszek Wiec polecam
Wątek o Joko istnieje
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:01   #137
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wątek o Joko istnieje
Tak wiem,ale mam na mysli tak ogolnie o polskich
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:29   #138
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Yves rocher ode a l'amour ma podobny zapach jak yves saint laurent baby doll.

Szampon garnier nutri gladki wygladza i nawilza podobnie jak vichy dercos dla wlosow suchych

Zadna profesjonalna odzywka nie ulatwia tak rozczesywania jak elseve.

I tlusty krem nie zawsze da sie zastapic ultranawilzajacymi kremami z wyzszych polek. Zwlaszcza jak sie ma naprawde sucha skore.

Ostatnim moim odkryciem demakijazowym jest plyn do demakijazu ziaji za 3zl. Mleczko lancome moze sie schowac.

Dezodoranty oraz balsamy AA bija na leb niejednego "sredniopolkowca".
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:36   #139
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

no to teraz ja:najlepszy na świecie czarny tusz do kresek JOKO; trwały, łatwy w obsłudze, bezpieczny dla soczewek i moich alergicznych oczu - 9 zł!!! absolutny KWC eyelinerów.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 11:50   #140
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

super jest pomadka Farmona masło kakaowe.bije na głowe oklepana Nivee,choć ceny podobne-4 zł
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:33   #141
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Dziewczyny, a znajdę gdzieś na wizażu zdjęcie efektu kulek rozświetlających Avonu na skórze? Tak zachwalacie, że zaczynają mnie kusić
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:19   #142
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

A co do pudru,to ja bym nie nazwala tych drobinek brokatem.Sa bardzo drobniutkie,nie takie "chamskie",jak brokat.Puder slicznie pachnie,jest drobno zmielony i ma super puszek Wiec polecam
ja szukałam w małych drogeriach tego pudru Vipery i nie mogę znaleźć

na kulki Vollare też już dawno przestałam liczyć

nie chciałam kupować przez internet bo ceny są takie same jak w drogeriach, a trzeba doliczyć koszty przesyłki, co zwykle stanowi dość znaczny procent kwoty zakupu (ale chyba nic innego nie pozostaje)

czemu jest taki problem z tańszymi kosmetykami...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:32   #143
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja szukałam w małych drogeriach tego pudru Vipery i nie mogę znaleźć

na kulki Vollare też już dawno przestałam liczyć

nie chciałam kupować przez internet bo ceny są takie same jak w drogeriach, a trzeba doliczyć koszty przesyłki, co zwykle stanowi dość znaczny procent kwoty zakupu (ale chyba nic innego nie pozostaje)

czemu jest taki problem z tańszymi kosmetykami...
Bo jest ich taka ilość. W drogeriach półki musiałyby być z gumy, zeby pomieścić wszystko. Wiem, bo pracowałam kilka lat temu w takiej małej rynkowej drogerii...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:35   #144
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

A ja właśnie zakupiłam ten puder z Vipery na ich stronie internetowej za 16,49. Cena i tak niższa od tej, którą proponują na all. A do tego jeszcze dokupiłam dwa inne, tanie drobiazgi.
Też nigdzie w sklepie tego pudru znaleźć nie mogłam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:43   #145
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja szukałam w małych drogeriach tego pudru Vipery i nie mogę znaleźć

na kulki Vollare też już dawno przestałam liczyć

nie chciałam kupować przez internet bo ceny są takie same jak w drogeriach, a trzeba doliczyć koszty przesyłki, co zwykle stanowi dość znaczny procent kwoty zakupu (ale chyba nic innego nie pozostaje)

czemu jest taki problem z tańszymi kosmetykami...
To niestety prawda.Kulek Vollare ez sie naszukalam i znalazlam w koncu,ale raczej Lemaxy,Cantare,Editt.Mi akurat wszytsko jedno,wiec zawsze lapalam,co sie dalo A potem sie okazalo,ze mam je pod nosem w kazdy czwartek,kiedy w moim miasteczku jest targ (dzisiaj tez sie chcialam zaczaic,ale okazalo sie,ze po 12 wszyscy sie juz zmyli ).W najmniej oczekiwanych miejscach mozna je spotkac
Co do Vipery,to najwiecej niestety jest w necie:na allegro maja swoj firmowy sklep,na swojej stronce,chyba w niektorych drogeriach internetowych tez cos mozna znalezc.Ja mam u siebie 1 drogerie,gdzie cos tam od nich mozna dostac.1 male stoisko znam we Wro.I to chyba wszytsko Ewentualnie zawsze mozna sie zapytac,czy jest mozliwosc zamowienia.Ja tak robilam np.z kosmetykami Ziaji,ktorych nie moglam dostac.Pani w drogerii mi sprowadzla i po klopocie Trzeba po prostu kombinowac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:46   #146
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

kusicielki. też wczoraj kupiłam sypańca Vipery. trochę się nim pomaziałam, na początku te drobinki mnie trochę przestraszyły, ale niepotrzebnie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:07   #147
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
super jest pomadka Farmona masło kakaowe.bije na głowe oklepana Nivee,choć ceny podobne-4 zł
Możesz napisać o niej coś więcej? Na KWC chyba jej nie ma?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:37   #148
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Czy to ten? Kryjący zmarszczki???? eee http://www.viperasklep.pl/product_in...products_id=55 ????
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:52   #149
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

dziewczyny u mnie w drogerii jest ten zachwalany przez was odbijający swiatło puder sypki vipery, ale mam wątpliwosci czy twarz po nałożeniu go nie świeci się? będzie odpowiedni do cery mieszanej bądź tłustej? czy nada się tylko do suchej ?
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:58   #150
Eyva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam z czym porównać Architecta...ale moim zdaniem jest fajny i godny polecenia, miałam go ładne pare lat temu.. jednak od niego wole Telescopica i Volume Shocking...tego ostatniego nic nie pobije,trzeba się namęczyć ale rzesy super!

Teraz mam 2000Calorie i niby ładnie ale trochę skleja rzęsy i ciężko się nim malować.

Miałam Maybelline Volume Express pogrubiający -na początku byłam zachwycona, nie sklejał rzęs, było ich jakby wiecej no i ta niska cena ale był to jedyny tusz, którego nie mogłam niczym do końca zmyć:/ rano miałam posklejane rzęsy mimo dokładnego demakijażu no i przez to rzęsy zaczeły wypadać... wiec nigdy wiecej tego tuszu, a szkoda bo dawał zadowalający efekt.
Ja również mam oba tusz: ten z maybelline i architekta. Bardziej efekt podoba mi się po maybelline, ale może się żle maluje architektem, bo wszyscy go zachwalają. Jak się malujecie architektem ? tzw. zygzakiem, jak doradzają na stronie l'oreala czy normalnie lub najpierw jedno oko potem drugie? i ile warstw ?
Eyva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 08:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.