Zapachy Versace - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 09:47   #31
maga48
Raczkowanie
 
Avatar maga48
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: chrobry
Wiadomości: 115
Dot.: Zapachy Versace

znam tylko zapach Crystal Noir- psiknęłam nim bloterek po czym włożyłam do torebki.
Chyba nie musze dodawać,że torebka musiała zostać poddana wietrzeniu.Zapach okropny, typowy świeżak, mi zupełnie przypomina Crystal aura z Avonu (albo na odwrót )
maga48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:36   #32
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez maga48 Pokaż wiadomość
znam tylko zapach Crystal Noir- psiknęłam nim bloterek po czym włożyłam do torebki.
Chyba nie musze dodawać,że torebka musiała zostać poddana wietrzeniu.Zapach okropny, typowy świeżak, mi zupełnie przypomina Crystal aura z Avonu (albo na odwrót )
Ale Crystal Noir to nie świeżak
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:39   #33
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez maga48 Pokaż wiadomość
znam tylko zapach Crystal Noir- psiknęłam nim bloterek po czym włożyłam do torebki.
Chyba nie musze dodawać,że torebka musiała zostać poddana wietrzeniu.Zapach okropny, typowy świeżak, mi zupełnie przypomina Crystal aura z Avonu (albo na odwrót )
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ale Crystal Noir to nie świeżak
Dla mnie to takze nie jest swiezak testuje edt od rana i coraz bardziej mi sie podoba,ciekawa jestem czy edp jest bardziej nasycona?mam nadzieje,ze tak bo narobilam sobie niesamowitej ochoty

Bright Crystal wydaje mi sie idealny na co dzien,podoba mi sie coraz bardziej-moze bylby dobrym nabytkiem na wiosne?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 18:37   #34
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez maga48 Pokaż wiadomość
znam tylko zapach Crystal Noir- psiknęłam nim bloterek po czym włożyłam do torebki.
Chyba nie musze dodawać,że torebka musiała zostać poddana wietrzeniu.Zapach okropny, typowy świeżak, mi zupełnie przypomina Crystal aura z Avonu (albo na odwrót )
Przeciez to kompletnie różne zapachy

Crystal Aura po pierwszych kwiatowo-owocowych nutach robi się bradzo drzewna, Crystal Noire to przede wszystkim odurzające kwiaty tuberoza i gardenia z kokosem i cytrusami.
Bardzo piękne zresztą
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 18:52   #35
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dla mnie to takze nie jest swiezak testuje edt od rana i coraz bardziej mi sie podoba,ciekawa jestem czy edp jest bardziej nasycona?mam nadzieje,ze tak bo narobilam sobie niesamowitej ochoty

Bright Crystal wydaje mi sie idealny na co dzien,podoba mi sie coraz bardziej-moze bylby dobrym nabytkiem na wiosne?
W Crystal Noire edp bardziej wyczuwalna jest nuta kokosowa.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:19   #36
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Crystal Aura po pierwszych kwiatowo-owocowych nutach robi się bradzo drzewna,
No i teraz bede musiala powachac. Intryguje mnie ta nuta drzewna...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:31   #37
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Zapachy Versace

Przeżyłam w zeszłym roku krótkotrwałe zauroczenie Crystal Noir, ale prędko minęło, bo jednak nuty kokosowe w perfumach nie są dla mnie
Lubię natomiast Versace Woman, to ładny, subtelny zapach z nutą słodkiej herbaty. Buteleczka też jest fajna, taka glamour choć i kiczowata lekko Cały czas się zbieram by kupić flakonik i wciąż mam pilniejsze zakupy
Reszty zapachów Versace nie znam

Edit: Zaraz, znam jeszcze Bright Crystal, ale to nie moja bajka, wąchałam raz i zaraz zapomniałam - czyli nie powaliło mnie na kolana
__________________

Edytowane przez eiri
Czas edycji: 2007-03-05 o 19:32 Powód: dopisek
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 08:22   #38
maga48
Raczkowanie
 
Avatar maga48
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: chrobry
Wiadomości: 115
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ale Crystal Noir to nie świeżak
oczywiście , moja pomyłka. Chyba zasugerowałam się wypowiedzią wyżej.Chodziło mi o Bright Crystal
maga48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 11:47   #39
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Versace

własnie zastanawiam się nad zakupem Crystal Noir ten zapach kręci mnie totalnie, ale wacham się pomiędzy nim a Allure Sensuelle
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 16:27   #40
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zapachy Versace

W angielskim sklepie internetowym Escentual jest jakis nowy zapach Versace.
W zadnym innym sklepie go nie uswiadczylam,nie wiem,co to za taki,ale zupelnie nowy.Zerknijcie same.http://www.escentual.com/cgi-bin/Esc...Catalog/101346
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 10:29   #41
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Zapachy Versace

Jako totalna miłosniczka crystal noir pragnę zabrac głos w sprawie zapachów versace.Ja styl versace uwazam za bardzo ciekawy jak to określiła jedna z wypowiadających się osób balansuje między kiczem a stylem jednak nie przekracza tej granicy.Faktem jest że mają specyficzne zapachy są one (i tu kolejny raz zgodzę się z poprzedniczkami) włoskie.Bardzo przypadły mi do gustu jeans couture <oba: i złote i glam> oraz metal jeans,które są bardzo ciekawe.Aha i oczywiście CRYTAL NOIR
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 16:24   #42
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Zapachy Versace

w Rossmanie pojawił się jakiś nowy zapach Baby Blue i Baby Red
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:21   #43
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Zapachy Versace

A ja bardzo lubie perfumy Versace. Moj top 1 to Crystal Noir. Moj maz saleje za tym zapachem i tak jak juz gdzies pisalam, dzieki CN mamy dzis malutkiego synka
Lubie tez Versace Woman. Bogaty, kobiecy zapach. Krzykliwy i seksowny. Naprawde polecam. Tylko flakon okropny...bleeech...

Ostatnio w VIVIE! zauwazylam perfumy Versace, ktorych nie znam. To jakas nowosc?
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 14:51   #44
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Versace

Czy wiecie juz gdzie mozna powachac nowe perfumy versace? Maja przepiekny flakon, mozna zobaczyc np. tutaj: http://www.travel-value.de/TV/SXF
Juz nie moge sie doczekac az go dopadne Nie przeapdam za perumami tej marki, jakos zadne mimo fajnych flakonow nie przypadly mi do gustu. Za to porcelana, ciuchy, caly ten styl Versace - bomba. Ponoc nowy zapach Donatelli ma sie opierac na woni bialych kwiatych.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:09   #45
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Czy wiecie juz gdzie mozna powachac nowe perfumy versace? Maja przepiekny flakon, mozna zobaczyc np. tutaj: http://www.travel-value.de/TV/SXF
Juz nie moge sie doczekac az go dopadne Nie przeapdam za perumami tej marki, jakos zadne mimo fajnych flakonow nie przypadly mi do gustu. Za to porcelana, ciuchy, caly ten styl Versace - bomba. Ponoc nowy zapach Donatelli ma sie opierac na woni bialych kwiatych.
Widziałam wczoraj w Sephorze, ale nie było testera, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:53   #46
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Versace

No i dopadlam ten nowy zapach. Jest juz w Sephorze. Flakon - po prostu idealny. Ale samz apach odkrywczy nie jest. Raczej swoezy, lekki, kobiecy. W typie Romace R.Laurena, czyli kwiaty, biel, swiezosc, czystosc. Idealny zapach caloroczny. Brakuje mi w nim pazura i slodyczy. Zapach musi byc choc troche slodki, zeby mi sie w 100% podobal. Ale mozliwe, ze kupie. Zastanawiam sie jednak czy nie ladniejszy jest Bright Crystal, tyle, ze on akurat przypomina jakis plyn do plukania tkanin. Nowy Versace jest utrzymany raczej w klimacie proszku do prania
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:43   #47
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Zapachy Versace

ja sie zakochalam w RED




teraz chce zobaczyc jak pachna inne z lini jeans
ale ogolnie sa trudno dostepne zazwyczaj to limitowane wersje
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:20   #48
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Versace

Cały czas zbieram się na zakupienie "The Dreamer" Versace. Damskie zapachy Versace pachną dla mnie włoskim kiczem - The Blonde, codziennością i nudą - Red Jeans ( mam nawet flakon )...

Ale Dreamer dla mnie to poezja. To marzenie o marzycielu. To zapach w którym widzę tylko i wyłącznie jednego znajomego, i dla niego właśnie byłby ten flakon ( a'propo flakon jest okropny)
To kosmos, to delikatna czułość i niezaspokojenie... nie spełniona obietnica i ucieczka w świat snów właśnie. Nie wiem no poprostu, szaleję za tym zapachem
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:39   #49
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Zapachy Versace

Ostatnio wąchałam nowy zapach Versace Versace i stwierdzam, że Crystal Noir pozostaje nadal jedynym zapachem tej marki, który mi się podoba. Versace nie jest zły, ale to niczym nie wyrózniający się, kwiatowy zapach, czuję w nim głównie bez i jaśmin. Są ładniejsze kwiatowe perfumy.
__________________
Four winds at the four winds bar
Two doors locked and windows barred
One door left to take you in
The other one just mirrors it
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 18:10   #50
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

...Crystal Noire to przede wszystkim odurzające kwiaty tuberoza i gardenia z kokosem i cytrusami.
Bardzo piękne zresztą
Całe szczęście, że nie czuję w tych perfumach ani tuberozy ani gardenii. Kokos owszem, w bazie, bardzo przyjemny,smakowity i otulający z trenemPoczątek Crystal Noire edp. jest dla mnie mocno miętowy, chłodny i pudrowy. Coś podobnego wyczuwam w NU edp. YSL.
Jednak nie jest to świeża nuta, tylko maślano-chłodna, ciężka, która w połączeniu ze słodką nutą... soku malinowego, tworzy interesujacy kontrast.
Podoba mi się i lubię ten zapach, mieszanymi uczuciami darzę Blonde. Ta tuberoza piszczy na skórze.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 12:26   #51
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Zapachy Versace

Z Versace uwielbiam Crystal Noir- mam 90 ml edt. Dla mnie to piękny zapach, z początku trochę miętowy. Potem wyczuwam w nim kokosa i kwiaty. I jak na edt trwały. Wczoraj pachniałam nim prawie 9 godzin. Innych zapachów nie znam lub celowo do nich nie podchodziłam (np. do Bright Crystal i do Woman). Kusi mnie jeszcze tylko Metal Jeans. Bardzo bym chciała poznać. Byłabym zdolna upolować w ciemno na All, ale nie spotkałam.
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:14   #52
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zapachy Versace

Jeśli chodzi o Versace to znam tylko oba Kryształy. Bright zauroczył mnie grejpfrutową nutą na początku, dalej jest świeży i kwiatowy, idealny na codzień, myślę, że będzie u mnie następcą EDP II Gucci. Noir muszę przyznać, że trochę przytłoczył mnie swoją mocą i słodyczą (a to coś, co wyjątkowo rzadko mi się zdarza!), niemniej muszę przyznać, że intryguje. Gardenia, kokos i ambra, ale taka supersłodka na mojej skórze... W malutkiej ilości byłby fajny.

Czaję się na Blonde (niestety nie widziałam ich nigdzie poza internetem) - dużo tuberozy może mi się spodobać, w przeciwieństwie do większości lubię ten zapach. Red Jeans testowałam dawno temu i mi się nie podobał, ale mam ochotę spróbować jeszcze raz. Pociąga mnie jeszcze ponoć pachnący lasem Time To Relax, to może być ciekawe.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:01   #53
only_you
Raczkowanie
 
Avatar only_you
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 73
Exclamation Dot.: Zapachy Versace

ja mam BRIGHT CRISTAL jest cudowny bardzo świezy wrecz cudowny mmmmm....
wiem ze dobrze przyjmowany przez otoczenie
__________________
_________________________ ___________
zabawnie tak oddychać przez różową słomke
only_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:38   #54
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Zapachy Versace

Bright Crystal - to moje wielkie rozczarowanie... na innych zniosę,ale na sobie nie mogę. Coś jest w tym zapachu co mnie odrzuca. A niby nuty takie "sympatyczne" bardzo nietrwały,trzyma się blisko skóry.

Crystal Noir - Dziwny zapach.. nie odbieram go wcale jako ciężki,przeciwnie,jest taki "przestrzenny",kokoso wo-kwiatowy. Trwały,ogoniasty. Ale czegoś mu brakuje,może trochę ciepła... to nie jest "to" powoduje też u mnie lekki ból głowy...

Versace Woman - kiedyś bardzo mi się podobał,obecnie początkowa faza też mi się podoba,ale w dalszych nutach wyczuwam coś denerwującego,robi się z niego taki lekko podgniły kwieciuch i przez to nie czuję już potrzeby żeby go mieć.

Blonde - bardzo ciekawy zapach! Bez wątpienia killer,jedna kropla i otacza mgiełką na wiele,wiele godzin... Wyczuwam w nim banany,świeżą gumę do żucia,kwiaty i przyjemną bazę nie jest to raczej mój zapach,ale całokształt jest w miarę kobiecy a na niektórych napewno seksowny

Versace - ooo,to długa historia najpierw oszalałam na jego punkcie,jego soczystość,owocowo-kwiatowa mieszanka powaliła mnie na kolana... jakiś czas wstrzymywałam się z kupnem,bałam się że to będzie krótki romans ale w końcu natrafiłam na promocję i kupiłam... Użyłam chyba ze trzy razy - i koniec. Pozbyłam się szybko na targowisku. Przypomina mi J'adore które w taki sam sposób mnie mdli i denerwuje. Nigdy więcej


Reszty zapachów Versace nie znam,albo nie na tyle żeby skleić jakąś opinię. Niestety,moje dotychczasowe doświadczenia są negatywne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:42   #55
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
VERSACE - EDP a MEDUZA czy to to samo???

Dziewczyny bardzo proszę was o pomoc w zidentyfikowaniu perfum. Otóż ostatni w perfumerii "fuknełam" się wodą perfumowaną Versace w prostym zółtym kwadratowym opakowaniu, ze znaczkiem firmowym na środku,. Próbowałam znaleźć na KWC nazwę, bo perfumki bardzo mi podeszły i chcę je zamówić z perfumerii internetowej. Ale troszkę się pogubilam bo znalazłam 2 osobne nazwy ale perfumiki na zdj wyglądają jak te w perfumeri co prawda skład napisany inny ... ale sama już nie wiem........ czy to te same perfumy??? No i teraz mam problem, bo sugerowałam sie tylko wyglądem buteleczki i teraz nie wiem co zrobić. Te którymi się popsikałam to była chyba jakaś nowość
podaję linki:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27426
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21851
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:20   #56
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: VERSACE - EDP a MEDUZA czy to to samo???

Versace Medusa to Versace edp. Medusa, to nazwa powiedzmy "umowna", z tego co się orientuję, nie jest to nigdzie napisane na opakowaniu. Ale te opisy w KWC, to rzeczywiście dziwne...
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:57   #57
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: VERSACE - EDP a MEDUZA czy to to samo???

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR Pokaż wiadomość
Versace Medusa to Versace edp. Medusa, to nazwa powiedzmy "umowna", z tego co się orientuję, nie jest to nigdzie napisane na opakowaniu. Ale te opisy w KWC, to rzeczywiście dziwne...
Zgłosiłam dubel moderatorkom KWC. Jeśli zauważycie coś takiego, zgłaszajcie TU
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:44   #58
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zapachy Versace

Witajcie, jestem nowa na perfumach, a trafiłam na ten wątek dzięki uprzejmości Hexxany Mam pytanie do fanek zapachów versace.
Czy to możliwe, żeby versace pour femme to było to samo co versace new woman? Bo flakony wraz kolorem zawartości są łudząco podobne, a w moim mieście nie ma porządnej perfumerii, żebym mogła to sprawdzić.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:46   #59
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Po pierwsze Crystal Noir - jeden z moich TOPów. Ten zapach jest niesamowicie pociągający. Przejrzysty i glamour. Piękna gardenia i piżmo. Bardzo lubię go na sobie - nie tylko ja zresztą .

Bright Crystal - radosny i cukierkowo-kobiecy. Na pradę ładny. Żadne cudo czy geniusz, ale bardzo przyjemny.
Mogłabym się tu podpisać.

CN uwielbiam, zwłaszcza edt, mniej miętowy, słodszy, cieplejszy. Mam 90ml i noszę bardzo często, ku radości mojego pana.

BC to uroczy cukiereczek, lubię i czasem sobie noszę z próbki. Nie odważyłam się kupić, bo w życiu nie zużyłabym flaszki. Ale przyjemny, dziewczęcy, radosny...

Flakony nie są brzydkie, za to mają koszmarne korki. Gdyby nie te korki - byłoby pięknie.

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem nowa na perfumach, a trafiłam na ten wątek dzięki uprzejmości Hexxany Mam pytanie do fanek zapachów versace.
Czy to możliwe, żeby versace pour femme to było to samo co versace new woman? Bo flakony wraz kolorem zawartości są łudząco podobne, a w moim mieście nie ma porządnej perfumerii, żebym mogła to sprawdzić.
Nie znam czegoś takiego jak New Woman - na flakonie i kartoniku ze zdjęcia, też nic o tym nie ma.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:57   #60
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Zapachy Versace

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie znam czegoś takiego jak New Woman - na flakonie i kartoniku ze zdjęcia, też nic o tym nie ma.
No właśnie, dlatego wpadłam w zupełną konsternację. Skąd na iperfumach taka nazwa? Nie ogarniam tego.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.