Ćwiczenia na szpagat - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: W które dni ćwiczymy?
pn, wt, czw, sob 1 6,67%
pn, śr, pt, sob 10 66,67%
wt, śr, pt, sob 1 6,67%
wt, śr, pt, niedz 1 6,67%
śr, czw, sob, niedz 2 13,33%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 14:23   #1891
Angi76
Zakorzenienie
 
Avatar Angi76
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 585
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cześć dziewczęta
Ja właśnie wczoraj byłam na tańcach i się rozciągałysmy aaa za niedługo wstawię te fotki z ćwiczeniami tylko nie mam kabelka do kompa ale bądźcie cierpliwe
__________________
...
Angi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:33   #1892
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

POMOZCIE!!!!!!!! mam problem bo: prawie umiem szpagat ale nie moge dosiegnac ziemi bo blokuje mnie klano!!!!!!!!!! Jestem rozciagnietai mysle zeby potrafila bym szpagat jakbym nie miala tego problemu......To jest szpagat do przodu......Robie go a gdy dochodze do konca loduje na kolanie i dalej nie moge!!!!!!!!!!!!! Jak ktos znajdze odp na moj problem niech szybko odpowie!!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!! Prosze!!!!!!!!!!!
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:07   #1893
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Ja znam odpowiedź - to są przykurcze. Ja też je mam. Myślałam nad wybraniem się do lekarza, może idź ty i powiedz jak było, bo ja się boje. ^^
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:30   #1894
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

ja chyba takiego czegos nie mam........mi sie to kolano ugina......i nie mogezapanowac nadtym zeby sie nieugielo......Albo poprostu jestem zamalo rozciagnieta.......probow alam robic szpagat i udalo mi sie nie ugiac kolana i najgorszy jest chyba cel zeby usiasc..... To nie jest takie latwe!!!!!! probowalam nastepujacych cw..... jak ktos zna wiecej niech napisze......:
1. stanac, nogi do siebie i sklon..... najpierw do kostek potem do palcy potem do ziemi, czolem, do kolan i calymi dlonmi do podlogi
2. usiac, nogi proste i zachaczyc rekoma za stopy (wytrzymac jak najdluzej)
3. siad pilkarski czolo do kolana, potem jak sieczyjesz rozciagnety to do ziemi przy kolanie
4. jak w dom masz szafe wmiare szeroka (ale nie za szeroka) zaczaczyc stopami o brzegi i siedziec......siedziec w rozkroku na miareswoich mozliwosci!!!
e cwiczenia naprwde pomagaja!!!!! dzieki nim prawie umiem szpagat!!!! Jak ktos ma jeszcze jakies niech napisze
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:06   #1895
olka0911
Raczkowanie
 
Avatar olka0911
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 44
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

A ja mam takie pytanko do Was. Bo ja nigdy nie zrobię szpagatu męskiego (po prostu mam inaczej zbudowane biodra) i właśnie ile cm będę umiała będzie mi brakować w szpagacie męskim gdy już będę najbardziej rozciągnięta i nie da rady bardziej. Tak dziwnie napisałam to ale mam nadzieję że zrozumiecie.
__________________
TANIEC
2/50 dni bez słodyczy


olka0911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:23   #1896
kiciusia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez olka0911 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko do Was. Bo ja nigdy nie zrobię szpagatu męskiego (po prostu mam inaczej zbudowane biodra) i właśnie ile cm będę umiała będzie mi brakować w szpagacie męskim gdy już będę najbardziej rozciągnięta i nie da rady bardziej. Tak dziwnie napisałam to ale mam nadzieję że zrozumiecie.
Jeśli dobrze cię zrozumiałam to pytasz ile będzie ci brakowało cm w szpagacie męskim jak będziesz maxymalnie rozciągnieta? To tez zależy od osoby jednej będzie brakowało pół metra drugiej 20 cm lub mniej.Rozciagnij sie i sama się przekonaj jak to będzie u ciebie , może tak się rozciagniesz że zrobisz? Jak co to serdecznie ci tego życzę mi w męskim brakuje 16 cm do podłogi a ćwicze na niego od prawie 2 lat.
kiciusia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:54   #1897
VIVO71
Raczkowanie
 
Avatar VIVO71
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 301
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez kiciusia03 Pokaż wiadomość
Dziękuje VIVO71 za tak obszerne zkatalogowanie archiwum .Postaram się wszystko sobie powtórzyć , no i ćwiczyć, ćwiczyć choć ostatnio zbiłam sobie kość ogonową robią przewrót w tył walnełam plecami o kant łużka, więc nie przetrenuje się za bardzo.Pzdr
Nie ma sprawy...
A propos - świetny awatarek!!! MIODZIO!!!
__________________
VIVO 71
VIVO71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 20:00   #1898
kiciusia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

O Dziękuje, twój też jest niczego sobie !
kiciusia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 20:14   #1899
aniuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 46
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Dziewczyny, znacie moze jakies filmy z instruktorka w necie? (np torrent zebym mogla sciagnac) Chodzi mi wlasnie o samo rozciaganie do szpagatu.
Jakos brakuje mi motywacji i silnej woli zeby cwiczyc w pojedynke, a tak.. moze byloby latwiej
__________________

Et je cesserais pour toujours de te toucher...
aniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 21:10   #1900
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez alex@ Pokaż wiadomość
ja chyba takiego czegos nie mam........mi sie to kolano ugina......i nie mogezapanowac nadtym zeby sie nieugielo......Albo poprostu jestem zamalo rozciagnieta.......
Nie sądzę, że jesteś za mało rozciągnięta. ; ) powiedz mi tylko, czy uginasz kolano bo cię boli, czy uginasz i nad tym nie panujesz?
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 21:13   #1901
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

bo nad tym nie panje ;((((((((
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 00:20   #1902
Dootka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez alex@ Pokaż wiadomość
POMOZCIE!!!!!!!! mam problem bo: prawie umiem szpagat ale nie moge dosiegnac ziemi bo blokuje mnie klano!!!!!!!!!! Jestem rozciagnietai mysle zeby potrafila bym szpagat jakbym nie miala tego problemu......To jest szpagat do przodu......Robie go a gdy dochodze do konca loduje na kolanie i dalej nie moge!!!!!!!!!!!!! Jak ktos znajdze odp na moj problem niech szybko odpowie!!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!! Prosze!!!!!!!!!!!
ja mam ten sam problem jestem rozciągnięta ale nad tym kolanem tak samo nie panuje i nie wiem co zrobić POMOCY
Dootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 09:03   #1903
owieczka_34
Wtajemniczenie
 
Avatar owieczka_34
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia zioom *___*
Wiadomości: 2 103
GG do owieczka_34
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

chyba wiem o co wam chodzi ... ja też nie umiałam tego zrobić!!
wiięc :::
najpierw wyprostujcie kolano a potem usiądzcie na ziemi we wlasciwej pozycji ;]
__________________



`Ukryj mnie w sobie,
Ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz..
i noś mnie jak amulet który szczęście może przynieść.`

owieczka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:20   #1904
VIVO71
Raczkowanie
 
Avatar VIVO71
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 301
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez alex@ Pokaż wiadomość
ja chyba takiego czegos nie mam........mi sie to kolano ugina......i nie mogezapanowac nadtym zeby sie nieugielo......Albo poprostu jestem zamalo rozciagnieta.......probow alam robic szpagat i udalo mi sie nie ugiac kolana i najgorszy jest chyba cel zeby usiasc..... To nie jest takie latwe!!!!!! probowalam nastepujacych cw..... jak ktos zna wiecej niech napisze......:
1. stanac, nogi do siebie i sklon..... najpierw do kostek potem do palcy potem do ziemi, czolem, do kolan i calymi dlonmi do podlogi
2. usiac, nogi proste i zachaczyc rekoma za stopy (wytrzymac jak najdluzej)
3. siad pilkarski czolo do kolana, potem jak sieczyjesz rozciagnety to do ziemi przy kolanie
4. jak w dom masz szafe wmiare szeroka (ale nie za szeroka) zaczaczyc stopami o brzegi i siedziec......siedziec w rozkroku na miareswoich mozliwosci!!!
e cwiczenia naprwde pomagaja!!!!! dzieki nim prawie umiem szpagat!!!! Jak ktos ma jeszcze jakies niech napisze
Zajrzyj do postu #1696 - odnajdź pozycję dotyczącą więzadeł podkolanowych. Myślę,że musisz skupić się właśnie na nich.
__________________
VIVO 71
VIVO71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:19   #1905
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Dziewczyny dzieki!!!!!! DZieki Wam prawiem umiem szpagat i nie uginam takj uz tej nogi Dzieki tylko zostalo ostatnie naj trudniejsze....USIASC!!!! !!!
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:09   #1906
klaudusia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

dzieki wielkie!! zaraz przeglądne sobie te strony!! i zabieram sie do pracy!! thx pozdrawiam
klaudusia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 20:06   #1907
kara i teka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: torun
Wiadomości: 1
Dot.: Ćwiczenia na szpagat

Cytat:
Napisane przez olka0911 Pokaż wiadomość
Cool girls i w ogóle wszyscy jeśli macie jakiś własny trening rozciągający to bardzo was proszę prześlijcie mi go na maila: olka_dab@o2.pl lub wstawcie na forum. ) Pozdrawiam '
i do mnie tez slijcie jak bedziecie mieli dobre sposoby na szpagat maladzikakrowka@vp.pl
kara i teka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 20:56   #1908
kiciusia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez aniuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie moze jakies filmy z instruktorka w necie? (np torrent zebym mogla sciagnac) Chodzi mi wlasnie o samo rozciaganie do szpagatu.
Jakos brakuje mi motywacji i silnej woli zeby cwiczyc w pojedynke, a tak.. moze byloby latwiej
Sama czegoś takiego poszukuje , ale bezskutecznie. Jakoś szukam i szukam a nic ciekawego nie znalazłam ale może znajdziesz jakies fragmenty takich ćwiczeń na youtube .
kiciusia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:37   #1909
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

a ja mam takiepytanko.... jak ktoras z Was umie szpagat....A na pewno ktoras umie to jakie cwiczenia sa potrzebne???? Bo ja znam bardzo malo....... i wiekszasc na okolice kolan.....a przeciez gdy robie szagat bola mnie miesnie wyzej u nogi!!!!! Doradzcie jak najlepsze cw.......PLEASE!!!!!!!!!!
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 06:40   #1910
olka0911
Raczkowanie
 
Avatar olka0911
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 44
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Dla mnie najlepszym i najskuteczniejszym ćwiczeniem jest takie (nie wiem czy dobrze to wyjaśni ę, więc jeśli któraś z was zrozumie to ćwiczenie postarajcie się je lepiej opisać ):
1 noga w przód pod kątem rozwartym druga wyprostowana w tył (noga w powietrzu tylko stopa położona na podłodze) i pulsujesz do ziemi. Ja zwykle pulsuje tak około 100 razy. Potem kładziesz kolano na ziemi, wyciągasz się do tyłu i kładziesz łokcie na ziemię. Jeśli masz prawą nogę w przodzie to łokcie dajesz po lewej stronie, a jak lewą to po prawej. W tej pozycji wytrzymuję około 100 sekund. (ale sama liczę, a nie przez stoper, więc może to wyjść nawet 50 dokładnych sekund :P ). Wykonuję te dwa ćwiczenia dwa razy.
__________________
TANIEC
2/50 dni bez słodyczy


olka0911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:26   #1911
oolaa
Raczkowanie
 
Avatar oolaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 228
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

na szpgat dobrze jest tak naprawde kazde ćwiczenie rociągające. ja do swojego szpagatu doszłam bardzo szybko ale w sumie nie wiele mi do niego brakowało. jednym z najbardziej skutecznym moim zdaniem cwiczeniam było cwiczenia do kotrego potrzebne były dwie osoby.; ty stajesz pod scianą opierasz sie do niej na przeciwko staje droga osoba zarzucasz noga na tej osoby ramienie wazne by kolana były proste zarowno nogi unoszonej jak i tej na ttorej stoisz nie przechylaj sie na lewo czy prawo musisz stac prosto, po krotkim czaseie osoba zaczyna rekąoma unisic twoją nogę wyzej ku scianie o ktora sie opierasz, az w koncu przyjdzie dzien w ktorym jej dotkniesz.. wazna jest delikatnoac drogiej osoby by powoli i systematycznie unosila noge by nie zrobic Ci krzywdy. naprawde polecam to cwiczenie. robilam tez tak ze stałam na jednej nodze droga zarzucalam na prapeti wwykonywalam sklony do jeden i do drogiej nogi, mozesz próbowac tez "kicac" majac jedna noge caly czas na parapecie.
__________________
Bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęcze


moje paznokietki



oolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:33   #1912
VIVO71
Raczkowanie
 
Avatar VIVO71
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 301
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez alex@ Pokaż wiadomość
a ja mam takiepytanko.... jak ktoras z Was umie szpagat....A na pewno ktoras umie to jakie cwiczenia sa potrzebne???? Bo ja znam bardzo malo....... i wiekszasc na okolice kolan.....a przeciez gdy robie szagat bola mnie miesnie wyzej u nogi!!!!! Doradzcie jak najlepsze cw.......PLEASE!!!!!!!!!!
Jeszcze raz, proszę Cię, zajrzyj do postu #1696 - tam masz baaaaardzo duzo pozycji dotyczących rozciągania, porady, gotowe treningi... Masz wszystko, jak na dłoni, trzeba tylko zajrzeć.
__________________
VIVO 71
VIVO71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:44   #1913
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

dzikeki!!!!! Te cwiczenia sa dobre;d;d;d; mam nadzieje ze zroboe szpaat ;p wreszcie........... jeszcze raz dzieki oolaa i olka0911
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 16:35   #1914
kicaj1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ćwiczenia na szpagat

siemka mam takie pytanko ma ktos spisz cwiczen bo ogolnie chce sie nauczyc szpagata !!!! ale tego zebym mial dwie nogi w lini prostej heh
piszcie !! piszcie na mojego maila tomek.zajc@interia.pl dzienx z gory pozdro

Edytowane przez kicaj1
Czas edycji: 2007-11-19 o 17:01
kicaj1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:13   #1915
sasa9994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Siemka ;*... JEstem SanDra.. xD mam 13 Lat. ja uczyłam sie szpagatu 3 miesiące... po 2 godziny dzień w dzień.. spróbuje zamieścić zdjęcie jak robie szpagat ale to jutro xD.. a co do ćwiczeń to ja jakoś niewiem jak ale sama doszłam do tych ćwiczeń aby zrobić szpagat... myślałam myślałam i sie domyśliłam... PoZdrawiam i czymam kciuki ;*;*;*;*;*
__________________
Życie przechodzi czasem okres izolacji od świadomości .
sasa9994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:29   #1916
olka0911
Raczkowanie
 
Avatar olka0911
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 44
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Naprawdę Alex nie ma za co. A bardzodobrym ćwiczeniem jest również to, które podała... no właśnie nie pamietam kto, ale ktoś na tym forum ostatnio, że dajesz nogę na jakieś podwyższenie i robisz szpagat i dociskasz lekko. Mi to ćwiczenie również bardzo pomogło. A takie pytanko do Was: co ile się rozciągacie?
__________________
TANIEC
2/50 dni bez słodyczy


olka0911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:56   #1917
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Ćwiczenia na szpagat

Ja nie bede wam ukladala gotowego treningu. Sami musicie sobie dopasowac co wam najbardziej pasuje. Podaje link do watku w ktorym duzo dziewczyn napisalo swoj sposob dojscia do szpagatu... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142759
Mam nadzieje ze troche pomoglam.
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 14:00   #1918
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

ja dzien w dzien..... ale czasem robie sobie przerwy 1 dzien..........
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 14:04   #1919
alex@
Raczkowanie
 
Avatar alex@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 57
GG do alex@
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

i jeszcze mam pytanko....... Od ilu lat sie rozciagalyscie??????? Boje sie ze nie zrobiszapgatu bo nie jestem juz taka mala i nie mam getkich kosci....... Jak Wy do tego doszlyscieze zrobilyscieszpgat wkilka miesiecy????? ja nie moge............. Aleteraz biore siemocno do cwecan i napewno zrobi!!!!!! [( nie ma to jak mslecpozytywnie)byc optymista] To jes tez wazne!!!!!!!! Wezme sie do cw i po jakimsmi sie czasie uda........:P
alex@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 14:16   #1920
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: Akcja: Robimy szpagat!

Cytat:
Napisane przez alex@ Pokaż wiadomość
i jeszcze mam pytanko....... Od ilu lat sie rozciagalyscie??????? Boje sie ze nie zrobiszapgatu bo nie jestem juz taka mala i nie mam getkich kosci....... Jak Wy do tego doszlyscieze zrobilyscieszpgat wkilka miesiecy????? ja nie moge............. Aleteraz biore siemocno do cwecan i napewno zrobi!!!!!! [( nie ma to jak mslecpozytywnie)byc optymista] To jes tez wazne!!!!!!!! Wezme sie do cw i po jakimsmi sie czasie uda........:P
dwa lata temu zaczelam chodzic na akrobatyke (czyli w wieku 12 lat) i w ciagu miesiaca zrobilam szpagat na lewa noge, za miesiac na prawa, a gdzies pod koniec czwartego miesiaca treningow poprzeczny.
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-04 13:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.