nowości Oriflame - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 21:58   #691
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Kajasiu, dziękuję- odwiodłaś mnie od zakupu Tak właśnie się obawiam, że ta obrączka ma tendencje do czernienia.. no i regulowany rozmiar też nie jest w moim stylu
Ja wychodzę z założenia, niech oni robią dobre kosmetyki a nie słabą bizuterię, bo tak naprawdę to nic z tej ich kolekcji nie wprawiło mnie w zachwyt, a ceny też mają jak na jakoś produktów-wysokie.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 22:01   #692
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

szczerze powiem, że Avon zaczyna mnie czasem wkurzac.. ostatnio w katalogu oferuje klapki nie wspomne juz o coraz wiekszej ilosci torebek, bizuterii... w efekcie za rok Avon bedzie firmą produkującą galanterię (niekoniecznie) skurzaną :/
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 22:35   #693
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja wychodzę z założenia, niech oni robią dobre kosmetyki a nie słabą bizuterię, bo tak naprawdę to nic z tej ich kolekcji nie wprawiło mnie w zachwyt, a ceny też mają jak na jakoś produktów-wysokie.
Masz w tym trochę racji, bo generalnie Ori najpiękniejszej biżuterii nie robi. Mnie samej do tej pory spodobała się tylko Retro, którą mam i SeaTreasures, której już niestety dla mnie zabrakło No chyba, że jednak dostanę, ale wątpię, bo w filii było napisane, że produkcja wyczerpana. No ale w takim razie po co mam ją w BackOrder?

A właśnie - ile czasu siedzi dany produkt w BackOrder? Bo ja już przez drugi katalog czekam na masażer na cellulicik
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 22:47   #694
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Masz w tym trochę racji, bo generalnie Ori najpiękniejszej biżuterii nie robi. Mnie samej do tej pory spodobała się tylko Retro, którą mam i SeaTreasures, której już niestety dla mnie zabrakło No chyba, że jednak dostanę, ale wątpię, bo w filii było napisane, że produkcja wyczerpana. No ale w takim razie po co mam ją w BackOrder?

A właśnie - ile czasu siedzi dany produkt w BackOrder? Bo ja już przez drugi katalog czekam na masażer na cellulicik
Ja na cynamonkowy kremik do rak czekałam chyba ponad trzy katalogi, więc jeszcze możesz to dostać
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 08:06   #695
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Ehh muszę się zmotywować...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 09:43   #696
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Ha! Udało mi się upolować kuferek Wzięłam jeszcze dla siebie korektor pod oczka, skoro tak chwalicie, nowy deo w kremie dla wrażliwców i odżywkę przeciwsłoneczną w sprayu do włosów. Krem do paznokci i skórek i wodę Sap odpuściłam, ale mooooże jeszcze się na nie zdecyduje wraz z przypływem gotówki, choć faktycznie zbyt trwałe to te zapachy chyba nie są

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja na cynamonkowy kremik do rak czekałam chyba ponad trzy katalogi, więc jeszcze możesz to dostać
No niestety, dziś już nie miałam masażera w BackOrder Pewnie dlatego, że już był dostępny... A niby miał być w osatni piątek i wtedy składałam zamówienie na Aqua Vibes i jakoś go nie było
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 09:57   #697
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ha! Udało mi się upolować kuferek Wzięłam jeszcze dla siebie korektor pod oczka, skoro tak chwalicie, nowy deo w kremie dla wrażliwców i odżywkę przeciwsłoneczną w sprayu do włosów. Krem do paznokci i skórek i wodę Sap odpuściłam, ale mooooże jeszcze się na nie zdecyduje wraz z przypływem gotówki, choć faktycznie zbyt trwałe to te zapachy chyba nie są


No niestety, dziś już nie miałam masażera w BackOrder Pewnie dlatego, że już był dostępny... A niby miał być w osatni piątek i wtedy składałam zamówienie na Aqua Vibes i jakoś go nie było
a mi by si eprzydał taki "kuferek" jak mają w "Pytanie na sniadanie" w TVP2
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 10:04   #698
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny, a ja mam takie pytanko, czy któraś z Was ma tą torbkę egzotyczną, która jest również w nowym katalogu? Jak się ją nosi? No i czy w ogóle nadaje się do noszenia ???
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 11:20   #699
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ha! Udało mi się upolować kuferek Wzięłam jeszcze dla siebie korektor pod oczka, skoro tak chwalicie, nowy deo w kremie dla wrażliwców i odżywkę przeciwsłoneczną w sprayu do włosów. Krem do paznokci i skórek i wodę Sap odpuściłam, ale mooooże jeszcze się na nie zdecyduje wraz z przypływem gotówki, choć faktycznie zbyt trwałe to te zapachy chyba nie są


No niestety, dziś już nie miałam masażera w BackOrder Pewnie dlatego, że już był dostępny... A niby miał być w osatni piątek i wtedy składałam zamówienie na Aqua Vibes i jakoś go nie było
Hmmm dziwne
Opowiadaj jaki jest kuferek!! Ja mam na niego hrapkę tylko cena mnie odstrasza trochę, powiedz mieszczą sie tam duze balsamy żele itp?

Aaaa i cięzki bardzo??
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 11:30   #700
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Hmmm dziwne
Opowiadaj jaki jest kuferek!! Ja mam na niego hrapkę tylko cena mnie odstrasza trochę, powiedz mieszczą sie tam duze balsamy żele itp?

Aaaa i cięzki bardzo??
Odpowiem jutro, bo dopiero dziś złożyłam zamówienie. I mam nadzieję, że jest pojemny, bo zamierzam w niego władować resztę zamówienia i nie za ciężki, bo do domu z biura Ori mam kawał drogi. Także jutro go odbieram i od razu czeka go chrzest bojowy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 11:34   #701
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Odpowiem jutro, bo dopiero dziś złożyłam zamówienie. I mam nadzieję, że jest pojemny, bo zamierzam w niego władować resztę zamówienia i nie za ciężki, bo do domu z biura Ori mam kawał drogi. Także jutro go odbieram i od razu czeka go chrzest bojowy
oo to przy okazji ja tez go zobacze wkońce moje AquaVibesy bedziesz dźwigać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 11:35   #702
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Odpowiem jutro, bo dopiero dziś złożyłam zamówienie. I mam nadzieję, że jest pojemny, bo zamierzam w niego władować resztę zamówienia i nie za ciężki, bo do domu z biura Ori mam kawał drogi. Także jutro go odbieram i od razu czeka go chrzest bojowy
Aaaa zrozumiałam że już go masz, sierota ze mnie Ja bym w srode zamawiała i dlatego jeszcze sie zastanawiam, bo z biura to ja musze jechać busem do domu a potem iść 10 minut wiec jak bedzie ciezki to niewiem jak bym go miala dotachac
A czyli juz na stronie bedzie nowy katalog, musze sprawdzic ile ten kufer kosztuje heh bo z kasą krucho coś :d
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 11:44   #703
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Aaaa zrozumiałam że już go masz, sierota ze mnie Ja bym w srode zamawiała i dlatego jeszcze sie zastanawiam, bo z biura to ja musze jechać busem do domu a potem iść 10 minut wiec jak bedzie ciezki to niewiem jak bym go miala dotachac
No ja całe szczęście idę tylko od Ori do przystanku, potem od przystanku do przystanku, potem od przystanku do murku gdzie spotykam sie z Hosenka, potem znow na przystanek i potem od przystanku do domu Ale więcej niż 5min na raz iść nie muszę.
Cytat:

A czyli juz na stronie bedzie nowy katalog, musze sprawdzic ile ten kufer kosztuje heh bo z kasą krucho coś :d
Już jest. A kuferek kosztuje dużo nawet po zniżce. I tylko 10 PP za niego dają, chamy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 12:32   #704
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: nowości Oriflame

ja dzis bede w wfilii ori wiec moge oblookac nowosci i potem powiem co i jak wyglada
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 12:53   #705
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
No ja całe szczęście idę tylko od Ori do przystanku, potem od przystanku do przystanku, potem od przystanku do murku gdzie spotykam sie z Hosenka, potem znow na przystanek i potem od przystanku do domu Ale więcej niż 5min na raz iść nie muszę.

Już jest. A kuferek kosztuje dużo nawet po zniżce. I tylko 10 PP za niego dają, chamy
dzięki czemu Hosenka cie troche odciąży - 4 Vibesy dla mnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 12:56   #706
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny czy kuleczki Giordani Gold te gwiazdkowe to była limitowanka czy będą jeszcze? ja ich wtedy nie kupiłam a na allegro ni ma buuu
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:10   #707
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

nie wiecie jak sie sprawuja te kremy/emulsje po/do opalania z oriflame? i czy możecie mi powiedzieć który krem byłby dla mnie dobry? bo nie wiem jak dobrze dobrać emulsje po/do opalania, tzn. jak jeste napisane SPF15, 20 itp. to którydla mnie? kiedyś miałam 10 ale chyba zbyt dobrze nie dobrałam moja skóra nie opala sie sie od razu, dopiero po ok. 3 h widać efekt. na początku w ogóle mnie nie bierze, a później to prawie poparzenie
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:53   #708
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Dziewczyny czy kuleczki Giordani Gold te gwiazdkowe to była limitowanka czy będą jeszcze? ja ich wtedy nie kupiłam a na allegro ni ma buuu
Aniu, kuleczki są w katalogu nr 9, kosztują 29.90. Byłam zaskoczona ich widokiem , bo ostatnio widziałam je właśnie w gwiazdkowym katalogu i dziwiłam się, że zniknęły.
" Liczba produktów w promocji ograniczona"- kupuj, kupuj
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:59   #709
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Aniu, kuleczki są w katalogu nr 9, kosztują 29.90. Byłam zaskoczona ich widokiem , bo ostatnio widziałam je właśnie w gwiazdkowym katalogu i dziwiłam się, że zniknęły.
" Liczba produktów w promocji ograniczona"- kupuj, kupuj
Matko przejrzałam katalog wzdłuż i wszerz no i nie ma go, gdzie on jest? zaraz mnie tutaj rozsadzi A ty Lukrecjo mi szybko dawaj opisy tego puderku (wiem wiem, jest recenzja, ale ja chcę więcej informacji )
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 14:11   #710
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: nowości Oriflame

ja też skusiłam się na ten kuferek z ori, dzis wysłałam zamówienie, we czwartek dopiero odbieram, więc chetnie poczytam Wasze opinie na jego temat zanim trafi w moje ręce
A co do tego czy pomieści reszte zamówienia to nie jestem pewna, wiec będę łatnie tachać do domu, poza tym jak będzie ciężki to nie wiem jak dojadę. Najpierw czekanie na autobus, póxxniej jakieś 15-20 min. autobusem no i jakieś 5-10min od przystanku do domu
Czekam więc na relacje bo może poproszę TŻ-a to mnie podwiezie.
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:28   #711
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Matko przejrzałam katalog wzdłuż i wszerz no i nie ma go, gdzie on jest? zaraz mnie tutaj rozsadzi A ty Lukrecjo mi szybko dawaj opisy tego puderku (wiem wiem, jest recenzja, ale ja chcę więcej informacji )
PW poszło
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 16:58   #712
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

nie wiecie co się dzieje z takim podkladem (chyba się nazywał podkład kremowy, czy o konsystencji kremu)? ostatnio go nie widze w katalog a to mój faworyt
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 17:04   #713
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Te kuleczki są w środku katalogu, na takiej specjalnej ofercie Kupię je bo po dzisiejszych zakupach nie stać mnie na meteoryty już
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 17:09   #714
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
nie wiecie jak sie sprawuja te kremy/emulsje po/do opalania z oriflame? i czy możecie mi powiedzieć który krem byłby dla mnie dobry? bo nie wiem jak dobrze dobrać emulsje po/do opalania, tzn. jak jeste napisane SPF15, 20 itp. to którydla mnie? kiedyś miałam 10 ale chyba zbyt dobrze nie dobrałam moja skóra nie opala sie sie od razu, dopiero po ok. 3 h widać efekt. na początku w ogóle mnie nie bierze, a później to prawie poparzenie
Ja biorę tą dla dzieci spf40 na ramiona i dekolt, bo tam mnie najmocniej bierze. Na nogi itp. 30
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 17:21   #715
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Roxette
dziewczyny, a ja mam takie pytanko, czy któraś z Was ma tą torbkę egzotyczną, która jest również w nowym katalogu? Jak się ją nosi? No i czy w ogóle nadaje się do noszenia ???
ja mam ta torbe egzotyczna, kupilam ją rok temu...mi się ją bardzo dobrze nosi. jest super na lato. W ogóle torby, kuferki Ori są bardzo solidne, opłaca się je kupować zwłaszcza gdy są w promocji...dzisiaj zamówiłam sobie tą czarną torbę plażową, przenośną lodówkę z oferty specjalnej... i kuferek bede odbierać w czwartek, mam nadzieje ze sie nie zawodę
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 18:15   #716
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

MagJu czy nic sie nie zmienilo kosmetyki beda na jutro do odbioru ?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 18:32   #717
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
jutro go odbieram
a czu jutro będziesz miała już 10 katalog
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 18:52   #718
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
a czu jutro będziesz miała już 10 katalog
Tu już jest spis nowości z K10:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...026&w=43844393
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 19:33   #719
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

dzięki El
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 19:37   #720
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: nowości Oriflame

Ile ten kufer kosztuje dla konsultantek? (Wywalili mnie z Ori, bo nie składałam zamówień i nie mogę sprawdzić ). Przydałby mi się taki na koraliki
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.