Mamusie Listopadowe 2015 część II! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 11:37   #2701
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość

Po moich połówkowych wszystko ok, dzidzia waży 363g (więc nie rozumiem skąd u mnie ten brzuchol) no i najważniejsze, dziewczynka już potwierdzona
Super, że z małą wszystko ok Ale wagowo to kruszynka

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Oto mój księciunio Dziś miałam mega ochotę podejrzeć co tam u niego słychać i pojechaliśmy z mężem z rana na usg. Łaskawca dziś ppokazał buźkę
Waży już prawie kilogram I biję Was Kobitki na głowę- w pasie dziś rano 102 cm i 10 kg na plusie Jutro wrzucę zdjęcie brzuchola
Śliczne fotki

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się kobietki jako mężatka dobrze ze tę całe przygotowania już za mną
Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
witam się w 23. tygodniu zważyłam się właśnie i mam 5,5 kg na plusie.
Gratuluję rozpoczęcia nowego tygodnia


My dziś późno wstaliśmy, padnięci po całym dniu pracy u taty na działce. Niedawno ją kupił, więc roboty jest sporo. Ja oczywiście pomagałam tyle ile mogłam, ale mąż to się dopiero narobił... I psinka się tak wybiegała, że jak tylko weszła do samochodu to zasnęła

Moja mała dzisiaj ma jakąś imprezę chyba O 6 rano się przebudziłam to kopała jak szalona, przed chwilą też, nawet mi się filmik udało nagrać

Czy Wy też macie zwiększoną ilość wydzieliny? Mi od wczoraj więcej leci, mam nadzieję, że to nie wody płodowe... Ale to chyba bym czuła, że mi coś ciurkiem leci.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-07-26 o 11:38
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:38   #2702
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11061194_10207238467944266_4986445584913462827_n.jpg (37,9 KB, 52 załadowań)
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:43   #2703
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

Gratuluję rozpoczęcia nowego tygodnia


My dziś późno wstaliśmy, padnięci po całym dniu pracy u taty na działce. Niedawno ją kupił, więc roboty jest sporo. Ja oczywiście pomagałam tyle ile mogłam, ale mąż to się dopiero narobił... I psinka się tak wybiegała, że jak tylko weszła do samochodu to zasnęła


Czy Wy też macie zwiększoną ilość wydzieliny? Mi od wczoraj więcej leci, mam nadzieję, że to nie wody płodowe... Ale to chyba bym czuła, że mi coś ciurkiem leci.


zazdroszczę weekndu na działce, też bym się chętnie wyrwała za miasto


co do wydzieliny to u mnie to samo z piersi też mi cieknie
Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
uroczy brzuszek
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:48   #2704
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Sysska, śliczny brzuszek

Ja dziś pod prysznicem zauważyłam, że brodawki mam bardzo ciemne. Wiem, że to normalne, ale żeby aż tak
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 12:46   #2705
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się kobietki jako mężatka dobrze ze tę całe przygotowania już za mną
To Szczęścia na nowej drodze życzę

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
Fajny brzuszek


A u mnie zostało 100 dni
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 13:22   #2706
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

A to lokum dla Sambora przestał mamuśkę w końcu kopać po pęcherzu bo wybrał żywot nietoperza i już główką w dół leży
No i zafundował mi 102 cm w obwodzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150726_141747.jpg (70,7 KB, 44 załadowań)
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 14:38   #2707
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości też się zmierzyłam i mam 83 cm mam najmniejszy ?

Słyszałyście może o monitorach oddechu ? Ja o takim czymś dowiedziałam się zupełnie niedawno. Mój brat chce nam takie coś kupić w prezencie, dokładniej Babysense 5 http://www.babyland.pl/pl/product/38...FS7KtAodB-YKFw
I tak się zastanawiam, czy to potrzebne, czy też nie. Niby wszyscy sobie chwalą, że przydatne.
Ja słyszałam o tych monitorach, ale nikt ze znajomych nie stosował więc nie wiem czy y będziemy kupować.


Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość

Po moich połówkowych wszystko ok, dzidzia waży 363g (więc nie rozumiem skąd u mnie ten brzuchol) no i najważniejsze, dziewczynka już potwierdzona

Oczywiście pokupowałam znowu jakieś ubranka, może później wstawię fotki

Z miłych wieści: prawdopodobnie po niedzieli zamówimy łóżeczko z całym wyposażeniem

A z tych gorszych: nasz wyjazd nad morze stoi pod wielkim znakiem zapytania, tydzień temu padło auto, i to tak konkretnie, naprawa ok. 7 tysi a części zamiennej jak nie mogliśmy dostać tak dalej nie możemy
Super, że z maluszkiem wszystko ok!
O kurcze drogi tenremont waszego auta, współczuję.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to taki stolik jest zbędny, ale każdy ma inne podejście do sprawy ja przewijałam synka na przewijaku takim kładzionym na łóżeczku i córę też tak będę, super wygodne, nie zajmuje miejsca, a taki przwijak kosztuje z 3 dyszki
Ja też chcę zwykły przewijak na łóżeczko, raz że tani a dwa, że nie zajmuje miejsca. U wszystkich znajomych super się sprawdzały takie zwyklaki

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
w poniedziałek mam miec w koncu usg, moze sie dowiem kto tam w brzuszku mieszka nie moge sie juz doczekac, chciałabym przespac niedziele zeby czas szybko zleciał Spac po nocach nie mogę i chodzę cały czas głodna. Gdzies ostatnio wyczytałam ze zapotrzebowanie na kalorie w ciazy nie powinno byc duze bo tylko jedna kanapka wiecej dziennie u mnie sie wcale to nie sprawdza chyba umarłabym z głodu bo jem 2 razy wiecej jak przed ciażą, nawet w nocy podjadam
Ja też bym z głodu umarła gdybym mogła zjeść tylko jedną kanapkę więcej..

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Oto mój księciunio Dziś miałam mega ochotę podejrzeć co tam u niego słychać i pojechaliśmy z mężem z rana na usg. Łaskawca dziś ppokazał buźkę
Waży już prawie kilogram I biję Was Kobitki na głowę- w pasie dziś rano 102 cm i 10 kg na plusie Jutro wrzucę zdjęcie brzuchola
śliczny!
U mnie 96 cm na wysokości pępka. A z kg to już +9 więc tego... trudno będę więcej ćwiczyć po ciąży.

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się kobietki jako mężatka dobrze ze tę całe przygotowania już za mną
gratuluję!!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Witam się w 24 tygodniu. Mam od dwóch dni problemy ze snem, budzę się często w nocy i przekladam z boku na bok, brzuch mi zaczyna przeszkadzać.[COLOR="Silver"]
ja mam taki rogal do spania - super bo podkładasz pod głowę, pod brzuch i między nogi. Śpi się bardzo wygodnie.

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Czy Wy też macie zwiększoną ilość wydzieliny? Mi od wczoraj więcej leci, mam nadzieję, że to nie wody płodowe... Ale to chyba bym czuła, że mi coś ciurkiem leci.
oj tak, ja mam sporo więcej, denerwuje mnie to ale co zrobisz...

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
mi wszystko idzie w nogi, tyłek i ramiona.

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
A to lokum dla Sambora przestał mamuśkę w końcu kopać po pęcherzu bo wybrał żywot nietoperza i już główką w dół leży
No i zafundował mi 102 cm w obwodzie
śliczny bruszek!!

U mnie poprzedni tydzień nie byl zbyt fajny bo leżałam w szpitalu. W poniedziałek pod koniec dnia czulam dużo mniej ruchów dziecka i we wtorek tak samo. Na szczęście we wtorek przed południem miałam wizytę u lekarza więc mu o tym powiedziałam, zrobił usg i niby stwierdził, że jest ok, ale profilaktycznie wysłał mnie do szpitala. Leżałam do czwartku. Miałam mnóstwo usg i KTG w tym czasie ale uspokoiłam się bo to jednak był fałszywy alarm, mała miała spokojniejsze dni po prostu. A w związku z tym musieliśmy odwołąć nasz urlop. Z gorszych wieści to delikatnie skróciła mi się szyjka i mam się na maxa oszczędzać, zero seksu itp.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 14:53   #2708
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość

U mnie poprzedni tydzień nie byl zbyt fajny bo leżałam w szpitalu. W poniedziałek pod koniec dnia czulam dużo mniej ruchów dziecka i we wtorek tak samo. Na szczęście we wtorek przed południem miałam wizytę u lekarza więc mu o tym powiedziałam, zrobił usg i niby stwierdził, że jest ok, ale profilaktycznie wysłał mnie do szpitala. Leżałam do czwartku. Miałam mnóstwo usg i KTG w tym czasie ale uspokoiłam się bo to jednak był fałszywy alarm, mała miała spokojniejsze dni po prostu. A w związku z tym musieliśmy odwołąć nasz urlop. Z gorszych wieści to delikatnie skróciła mi się szyjka i mam się na maxa oszczędzać, zero seksu itp.
Ważne, że lekarz Was obejrzał i Cię uspokoił. Jedyny plus pobytu w szpitalu to taki, że człowieka obejrzą od góry do dołu i wykluczą nieprawidłowości. U mnie jest o tyle pokomplikowana sprawa z odczuciem ruchów bo mam łożysko na przedniej ścianie (dziewczyny tu też pisały, że to mają) i czasem w ogóle nie czuję ruchów. I nie wiadomo czy panikować i jechać na IP czy cierpliwie czekać
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 15:12   #2709
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Tylkokasia gratulacje studniówki.

Aasik a gdzie kupowałaś Rogala? Polecicie dziewczyny kogoś z allegro, żeby ta podusia mi nie szeleściła bo ponoć i takie są.
Ja się dziś zorientowałam, że widzę mała przez brzuch, czasem tak kupnie ze mozna to zauważyć z zewnątrz! Byłam ten na zakupach i mam trochę ciuszków z pępco i Tesco! Ale to przyjemne kupować te malutkie ubranka.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 15:56   #2710
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Tylkokasia gratulacje studniówki.

Aasik a gdzie kupowałaś Rogala? Polecicie dziewczyny kogoś z allegro, żeby ta podusia mi nie szeleściła bo ponoć i takie są.
Ja się dziś zorientowałam, że widzę mała przez brzuch, czasem tak kupnie ze mozna to zauważyć z zewnątrz! Byłam ten na zakupach i mam trochę ciuszków z pępco i Tesco! Ale to przyjemne kupować te malutkie ubranka.
ja kupiłam tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=16506675 tę za 72 zł i nic mi nie szeleści


też czasami jak leżę to widzę jak mała kopie a ostatnio czułam takie regularne podskoki, myślę że to mogła być czkawka


Aasik, dobrze że się wszystko wyjaśniło i jest OK
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 16:38   #2711
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Moje ciuszki z Pepco i Tesco .

Iclosemyeyes dzięki, też ją oglądałam. A jakościowo jesteś zadowolona?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0111.jpg (51,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0112.jpg (46,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.jpg (49,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0114 (2).jpg (53,4 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez wonderka
Czas edycji: 2015-07-26 o 16:39
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 16:49   #2712
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moje ciuszki z Pepco i Tesco .

Iclosemyeyes dzięki, też ją oglądałam. A jakościowo jesteś zadowolona?
Jestem zadowolona, można ją formować jak się chce i wygodniej mi się z nią śpi pierwszego dnia trochę smierdziala po wypakowaniu, ale to szybko wywietrzalo. Teraz muszę o nią walczyć z mężem, bo jemu też się fajnie z nią śpi

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 16:55   #2713
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witam w 26tygodniu jakoś nie miałam ostatnio weny na pisanie a potem tyle zaległości mi się narobiło że już całkiem nie umiałam się odezwać...
wydaje mi się że jestem jedyna którą nie cieszy wyprawka
do tego ciągle brak imienia i nie mam natchnienia do tego wszystkiego

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od pary dni katusze przeżywałam nic nie pisałam bo jakoś żle mi było i nawet mężowi nie powiedziałam bo był przed zabiegiem w szpitalu i nie chciałam go martwić bo strasznie przerażony był. Poszłam w piątek na wizytę wszystko dobrze a nagle doktor mówi że coś mu się nie podoba w głowce i dostałam skierowanie na usg cała w nerwach zapisałam się dopiero na następny czwartek czyli dziś, obdzwoniłam lekarzy którzy przyjmują w poniedziałek bo myślałam że nie wytrzymam całą sobotę i niedzielę przeczytałam wszystkie strony w necie o problemach z główką w ciąży. Rano w poniedziałek do lekarza i lekarka stwierdziła poszerzenie lewej komory mózgu 10,4 norma do 10 ale powiedziała że nie ma się co martwić na razie i kontrolować jak zacznie rosnąć to będzie problem wyczytałam że często tak się zdarza że jak nie rośnie a nawet jest większa to nic takiego trochę się uspokoiłam ale mężowi nic nie mówiłam i czekałam do tego czwartku na kolejne usg , wczoraj męża zawiozłam do szpitala i myslę że jak dziś coś wyjdzie żle to nie wytrzymam i mu powiem. Rano pojechałam i nic nie mówiłam o żadnych zmianach żeby nie sugerować, zrobił usg wszystko w porządku i się pytam czy na pewno czy coś nie przeoczył i się pyta o co chodzi więc powiedziała sprawdził i mówi że jest 0,9 w normie i że tak się zdarza że w jeden dzień jest więcej płynu na drugi mniej ale jak nie przekracza 15 to jest ok, trochę się uspokoiłam bo wszystko od początku było ok, i w normie, straszne przeżycie, a Wasze maleństwa jaką mają tą komorę boczną?, bo 9 to i tak mi się wydaje dużo.
miałam podobnie po połówkowych z leo na szczęście wszystkodobrze się skończyło

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Piękne te pokoiki co pokazujecie ale to się sprawdza tylko przy malutkich dzidziusiach. Bo potem dochodzą - zabawki kolorowe, książeczki, naklejki, kredki, plakaty z kucykami pony i po pokoiku w stonowanych barwach
Wiem to z autopsji

A taki malec który korzysta z takiego pięknego pokoiku i tak często śpi u rodziców a w dzień jest z mamą w salonie.
masz rację, u leosia panują kolory jak w cyrku

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o rajstopkach? Warto kupować dla takiego maluszka?
ja będę używać na wyjścia pod spodnie, bo szybko przeniosę go z kombinezonu w kurteczkę

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Napalilam się na nie strasznie... Obym nie miała slomianego zapału bo to różnie bywa
ja nie dałam rady
brzydziło mnie to pomimo że namaczałam od razu i tak plamy zostawały

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Peachella, bardzo ładny ten stanik, sama planuje kupić jeden z fiszbina, taki "wyjsciowy" albo jak goście przyjdą, ale tak na codzień postawie na te bardziej miękkie zeby cyckom "krzywdy" nie zrobić

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Cześć laski!!! Boże tak dawno tu nie zaglądałam , ze zdążył się "urodzić" nowy wątek!!!! Macie power w palcach do pisania hihihii ;-)

Chciałam tylko pochwalić się , że będzie Dziewczynka Patrycja Julia
graty!!!

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie z tydzień więc daję znać, że żyję
Do nadrobienia mam 17 stron

Po moich połówkowych wszystko ok, dzidzia waży 363g (więc nie rozumiem skąd u mnie ten brzuchol) no i najważniejsze, dziewczynka już potwierdzona

Oczywiście pokupowałam znowu jakieś ubranka, może później wstawię fotki

Z miłych wieści: prawdopodobnie po niedzieli zamówimy łóżeczko z całym wyposażeniem

A z tych gorszych: nasz wyjazd nad morze stoi pod wielkim znakiem zapytania, tydzień temu padło auto, i to tak konkretnie, naprawa ok. 7 tysi a części zamiennej jak nie mogliśmy dostać tak dalej nie możemy
gratuluję boże 7tyś?

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się kobietki jako mężatka dobrze ze tę całe przygotowania już za mną
dużo szczęścia
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To Szczęścia na nowej drodze życzę



Fajny brzuszek


A u mnie zostało 100 dni
ooo brawo za studniówkę
Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
U mnie poprzedni tydzień nie byl zbyt fajny bo leżałam w szpitalu. W poniedziałek pod koniec dnia czulam dużo mniej ruchów dziecka i we wtorek tak samo. Na szczęście we wtorek przed południem miałam wizytę u lekarza więc mu o tym powiedziałam, zrobił usg i niby stwierdził, że jest ok, ale profilaktycznie wysłał mnie do szpitala. Leżałam do czwartku. Miałam mnóstwo usg i KTG w tym czasie ale uspokoiłam się bo to jednak był fałszywy alarm, mała miała spokojniejsze dni po prostu. A w związku z tym musieliśmy odwołąć nasz urlop. Z gorszych wieści to delikatnie skróciła mi się szyjka i mam się na maxa oszczędzać, zero seksu itp.
oj przykro, dobrze że wszystko ok, ale urlopu szkoda ale tak byś pojechała i się martwiła więc też kijowo...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 18:20   #2714
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

wonderka, ja kupiłam u tego sprzedawcy, ma wiele pozytywów: http://allegro.pl/poduszka-cebuszka-...510085676.html
A ciuszki śliczne

Co do niani i monitora oddechu to ja nie kupuję. Mam małe mieszkanie (60 m2) i sypialnię na przeciw pokoju dziecka (dosłownie dwa kroki do przejścia), więc nie widzę sensu...


My dzisiaj mamy dzień na oglądanie wózków w necie Wstępnie wybieramy, czytamy opinie w necie, ale jeszcze musimy na żywo zobaczyć
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 18:20   #2715
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

agne19s gratulacje i dużo miłości!

Jesteśmy z tz wykończeni po gościach, tz śpi,ja przed chwilą się obudziłam. W sumie nie po gościach ogólnie tylko po siostrzenicy... Ja jestem trochę załamana, jakby nasza była taka sama to chyba sobie w łeb strzele, poważnie. Tz pociesza że to od nas zależy i napewno nie będzie tak źle. Znam dużo dzieci,pracowałam z dziećmi,w tym dużo z chorymi ale...
Za to mały był przekochany,nic nie płakał, ciągle uśmiechnięty i byłam zachwycona jak tz się nim zajmował
Dostałam 4 kartony rzeczy dla małej, wstępnie posegregowałam to połowa już odpadła, chyba jeszcze trochę odpadnie bo najpierw segregowałam bez tz i niektóre rzeczy brałam bo myślałam że się wścieknie że tyle wywalam ale potem był bardziej wybredny niż ja bo "jego córka ma mieć same ładne ubranka!" siostra tz ich już nie chce więc dam je na olx zadarmo,może ktoś weźmie a jak nie to wrzucę di PCK...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 18:39   #2716
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
extra
Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
A to lokum dla Sambora przestał mamuśkę w końcu kopać po pęcherzu bo wybrał żywot nietoperza i już główką w dół leży
No i zafundował mi 102 cm w obwodzie
wow, duży brzuch
Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość

U mnie poprzedni tydzień nie byl zbyt fajny bo leżałam w szpitalu. W poniedziałek pod koniec dnia czulam dużo mniej ruchów dziecka i we wtorek tak samo. Na szczęście we wtorek przed południem miałam wizytę u lekarza więc mu o tym powiedziałam, zrobił usg i niby stwierdził, że jest ok, ale profilaktycznie wysłał mnie do szpitala. Leżałam do czwartku. Miałam mnóstwo usg i KTG w tym czasie ale uspokoiłam się bo to jednak był fałszywy alarm, mała miała spokojniejsze dni po prostu. A w związku z tym musieliśmy odwołać nasz urlop. Z gorszych wieści to delikatnie skróciła mi się szyjka i mam się na maxa oszczędzać, zero seksu itp.
też zauważyłam, że moja czasem jest bardzo spokojna, czasem cały dzień nic nie czuję, ale później jest ok. Poza tym łożysko mam na tylnej ścianie więc nic mi nie blokuje odczuwania ruchów. A u Ciebie jak z tym jest? Też może przez tę pogodę są mniej ruchliwe szkoda urlopu
Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Tylkokasia gratulacje studniówki.

Aasik a gdzie kupowałaś Rogala? Polecicie dziewczyny kogoś z allegro, żeby ta podusia mi nie szeleściła bo ponoć i takie są.
Ja się dziś zorientowałam, że widzę mała przez brzuch, czasem tak kupnie ze mozna to zauważyć z zewnątrz! Byłam ten na zakupach i mam trochę ciuszków z pępco i Tesco! Ale to przyjemne kupować te malutkie ubranka.
ja mam z Ceba baby i jestem zadowolona, nic nie szeleści, wiadomo już się wyrobiła i nie jest taka mięsista jak na początku, ale polecam.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
wonderka, ja kupiłam u tego sprzedawcy, ma wiele pozytywów: http://allegro.pl/poduszka-cebuszka-...510085676.html
A ciuszki śliczne

Co do niani i monitora oddechu to ja nie kupuję. Mam małe mieszkanie (60 m2) i sypialnię na przeciw pokoju dziecka (dosłownie dwa kroki do przejścia), więc nie widzę sensu...


My dzisiaj mamy dzień na oglądanie wózków w necie Wstępnie wybieramy, czytamy opinie w necie, ale jeszcze musimy na żywo zobaczyć
my też nie będziemy kupować bo dziecko będzie za ścianką w tym samym pokoju
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:17   #2717
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Dziękuję wam bardzo i sciskam mocno rano wstałam nadrobilam wizaz i poszłam spać do 16 godziny haha dobrze że nie.mieliśmy poprawin.

Co do tz to mój uwielbia zakupy dla małego ale raczej takie ☠☠☠☠☠☠☠y np buciki dla niemowlaka... No i on koniecznie chce monitor oddechu ponieważ znajomemu dzieciaka to urządzenie.uratowało. ja nie jestem przekonana bo drogi taki sprzęt no i gdy w nocy wyciąga się dziecko z łóżeczka i zapomni się wyłączyć to już zaczyna pikac i budzić domownikow.
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:32   #2718
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Udało mi się dziś nagrać jak mała kopała Chcecie zobaczyć filmik?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:41   #2719
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Tak ja bardzo chce, chętnie porównam z moim brzuchem!
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 20:56   #2720
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Harce

https://www.youtube.com/watch?v=-VNP...ature=youtu.be
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:57   #2721
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Super. U mnie też tak widać, nie pomyślałam żeby sobie to nagrać. Super pamiątka
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 20:59   #2722
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Powiem Ci, że ciężko jest nagrać. Dzieci chyba wyczuwają, bo ja kilka razy próbowałam i jak tylko włączałam nagrywanie to mała przestawała kopać Ale dzisiaj się udało
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 21:07   #2723
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

To prawda. Ja coś przyuważę, wołam męża a ta mała.wredota automatycznie przestaje. Radar jakiś ma.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 06:27   #2724
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Jestem dziś dokładnie w 24tyg,4dniu i mam tylko jedno krótkie pytanie -czy moje mdłości kiedyś się skończą na dobre?
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 07:48   #2725
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witam się w 24 tygodniu Wczoraj wieczorem wróciliśmy z mężem ze wsi, dotleniliśmy się, fajnie było. Dzisiaj czeka mnie trochę sprzątania i może wybiorę się po jakiś stanik bez fiszbin, bo ten mój już mnie zaczyna drażnić.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 08:05   #2726
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Oto mój księciunio Dziś miałam mega ochotę podejrzeć co tam u niego słychać i pojechaliśmy z mężem z rana na usg. Łaskawca dziś ppokazał buźkę
Waży już prawie kilogram I biję Was Kobitki na głowę- w pasie dziś rano 102 cm i 10 kg na plusie Jutro wrzucę zdjęcie brzuchola
Słodziutka buziulka
Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się kobietki jako mężatka dobrze ze tę całe przygotowania już za mną
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Dzięki za gratualcje u mnie też brzuch mocno rośnie, waga póki co 5 kg do przeodu wiec chyba nie ma takiej tragedii wychodzi kg miesięcnzie,a teraz to dopiero będzie szła w górę. Wszystko mi poszło w brzuch, nie przytyłam w rękach czy nogach i pupie
Śliczny brzusio
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To Szczęścia na nowej drodze życzę



Fajny brzuszek


A u mnie zostało 100 dni
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moje ciuszki z Pepco i Tesco .

Iclosemyeyes dzięki, też ją oglądałam. A jakościowo jesteś zadowolona?
Cudne ciuszki
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Moja Aluśka też podobnie kopie A wczoraj to nie wiem o co jej chodziło, ale prawie przez cały dzień mi brzuch falował, tańczyła sobie czy cuś z mężem się hihraliśmy aż. I też jak włączam kamerę to udaje, że jej nie ma hi hi hi

Witam się w 24 tygodniu

U mnie 7 kg do przodu chyba najwięcej z Was. Brzuch na wysokości pępka mierzy 89 cm
A wygląda tak
DSC_0286a.jpg

Okropnie się przestraszyłam w sobotę, a to wszystko przez moją głupotę

Otóż w sobotę wybraliśmy się z mężem na całodzienną wycieczkę po okolicach, bardzo dużo chodziłam, często stałam, przez cały dzień siedziałam może łącznie 30 minut Jak chodziłam to ciężko mi było na brzuchu, ciągnął lekko, ale przystawałam wtedy lub siadałam i było znów ok. W między czasie byłam parę razy w toalecie, wszystko ok. Wieczorem wróciliśmy do domu, poszłam do toalety i zauważyłam, że śluz jest lekko różowo zabarwiony. Wpadłam w panikę, wzięłam no-spę (2-gą już tamtego dnia), połozyłam się, bo domysliłam się, że przeholowałam z aktywnością tamtego dnia i poryczałam się ze strachu o maleństwo ;( Byliśmy gotowi jechać do szpitala, ale powiedziałam, że poczekamy, odpocznę i jeśli coś będzie dalej nie tak to pojedziemy od razu. Na szczęście to było jednorazowe, następny śluz był już czysto biały. Zestrachana byłam jeszcze w nocy, chodziłam do toalety i co chwilę sprawdzałam czy jest ok. Maleńka cały czas brykała więc trochę mnie to uspokajało. Widocznie organizm wywołał alarm, że za dużo już było dla mnie tego dnia, dobrze że wszystko ok. Tak jak napisałam wyżej, wczoraj była tak aktywna, że aż odetchnęłam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 08:39   #2727
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Witam się w poniedziałek, jak dobrze że się ochlodzilo, wróciła mi chęć do życia

Poznanianka, super ten filmik wygląda jakby malutka morsem nadawała wiadomość
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jestem dziś dokładnie w 24tyg,4dniu i mam tylko jedno krótkie pytanie -czy moje mdłości kiedyś się skończą na dobre?
Serio ciągle masz mdłości? Mnie tylko czasami rano zemdli z głodu, ale to żadne mdłości w porównaniu z tym co było w pierwszym trymestrze

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 08:39   #2728
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Ja dzisiaj zaczynam 26 tydzień aż nie chce mi się wierzyć, że to tak szybko leci!
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 08:42   #2729
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczynam 26 tydzień aż nie chce mi się wierzyć, że to tak szybko leci!
Witaj w klubie! Mamy ten sam tp

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Poznanianka, moja księżniczka tak samo daje czadu super pamiątka
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 08:44   #2730
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Mamusie Listopadowe 2015 część II!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moje ciuszki z Pepco i Tesco .

Iclosemyeyes dzięki, też ją oglądałam. A jakościowo jesteś zadowolona?
Ale cudownosci ! )
O jakości ciuszków z Tesco własnie w ten weekend sie nasłyszałam same ohy i ahy a powiedz jak ceny ? Pytam poniewaz na stronce za wiele nie ma a do Tesco musze jechac do innego miasta

Są jeszcze jakies wyprzedaze ?
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-24 16:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.