Kosmetyki Benefit. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 22:50   #811
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
owszem, moje naczynka mają chłodny kolor, ogólnie jestem zimnym typem, ale w momencie, gdy się rozszerzają robię się czerwona, nie mogę ocieplać sobie dodatkowo skóry - ani różami, ani podkładami, szukam chłodnych odcieni, stąd też napisałam, że jestem ciepła
...
z teorii barw wynika,że żółte tony neutralizują czerwień ...to tak generalnie...położony zimny beż na naczynkową cere jeszcze bardziej potęguje jej zaróżowienie... masz takie wrażenie na swoim przykładzie czy niekoniecznie to zauważasz.. w kazdym razie jak będziesz kiedyś chciała naczynka troszkę zneutralizować to własnie czyms z odrobiną żółci w sobie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:35   #812
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja też mam właśnie cerę płytko unaczynioną. Karnację mam ciepłą (żółtawy ton), natomiast łatwo zaczerwieniają mi się policzki. Dlatego nigdy nie używałam różu w kolorze różowym, ale bardziej brzoskwiniowe odcienie. Robiłam to intuicyjnie. W takim razie rozumiem, że Moon Beam będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:33   #813
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Kosmetyki Benefit.

W Sephorze na wyprzedaży widziałam sypki żółty puder Benefitu, który podobno nadaje sie do cery z niedoskonałościami np. naczynka i wypryski. Zastanawiam sie czy można go używać na całą twarz? Czy ktoś może testował ten puderek? Na KWC jest tylko jedna recenzja.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...korygujacy.htm

Edytowane przez anetak
Czas edycji: 2010-08-17 o 09:35
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:30   #814
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
z teorii barw wynika,że żółte tony neutralizują czerwień ...to tak generalnie...położony zimny beż na naczynkową cere jeszcze bardziej potęguje jej zaróżowienie... masz takie wrażenie na swoim przykładzie czy niekoniecznie to zauważasz.. w kazdym razie jak będziesz kiedyś chciała naczynka troszkę zneutralizować to własnie czyms z odrobiną żółci w sobie.
tak, tak, szukam żółtych tonów w podkładach i stosuję zieloną bazę, ale zawsze myślałam, że moja różowa skóra jest ciepła, a te żółte tony są zimne czyli myliłam pojęcia, ale zasadą kierowałam się dobrą dziękuję za doinformowanie
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:34   #815
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
tak, tak, szukam żółtych tonów w podkładach i stosuję zieloną bazę, ale zawsze myślałam, że moja różowa skóra jest ciepła, a te żółte tony są zimne czyli myliłam pojęcia, ale zasadą kierowałam się dobrą dziękuję za doinformowanie
......
:d
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 16:42   #816
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Ja też mam właśnie cerę płytko unaczynioną. Karnację mam ciepłą (żółtawy ton), natomiast łatwo zaczerwieniają mi się policzki. Dlatego nigdy nie używałam różu w kolorze różowym, ale bardziej brzoskwiniowe odcienie. Robiłam to intuicyjnie. W takim razie rozumiem, że Moon Beam będzie dla mnie bardziej odpowiedni.
Ja tez mam ciepłą cerę i w sumie jak mam dobry podkład (czytaj nie widać moich różowych policzków) to nie ma znaczenia czy to Moon czy High beam - ale ja osobiście bardziej wolę Moon

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
tak, tak, szukam żółtych tonów w podkładach i stosuję zieloną bazę, ale zawsze myślałam, że moja różowa skóra jest ciepła, a te żółte tony są zimne czyli myliłam pojęcia, ale zasadą kierowałam się dobrą dziękuję za doinformowanie
Wiesz - wg MACa - to nie mylisz pojęć
według innych firm już tak, ale Twój tok myślenia był dobry.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 06:32   #817
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Kosmetyki Benefit.

przepraszam jeśli nie doczytałam - czy ktoś używał i mozę mi powiedzieć jak ocenia rozświetlasz BeneFit, Miss Popularity?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 19:33   #818
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, chodzę obok róży benefit i chodzę i macam i nie mogę się zdecydować. Jestem typem lato, z chłodnym odcieniem skóry (bardzo bladej), czy myślicie, że któryś z ich róży będzie dla mnie ok?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:47   #819
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Kupiłam przez allegro poniższy róż, sprawia wrażenie oryginalnego ale ocenę pozostawiam Wam, będę wdzięczna za odp. Na spodniej części jest podkreślony "London", kod kreskowy zaczyna się od "6", "peel here" działa, tzn. odkleja się. Nie ma jednak nabitego kodu po lewej stronie kreskowego, jest tylko pod spodem IB133. W samym różu są delikatne drobinki. Niestety zdjęcia spodu bardzo nieudane, jak zrobię lepsze to dodam.
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:30   #820
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Benefit.

http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...zestrodze.html

porównaj sobie wydaje mi się że masz oryginał
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:35   #821
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Kupiłam przez allegro poniższy róż, sprawia wrażenie oryginalnego ale ocenę pozostawiam Wam, będę wdzięczna za odp. Na spodniej części jest podkreślony "London", kod kreskowy zaczyna się od "6", "peel here" działa, tzn. odkleja się. Nie ma jednak nabitego kodu po lewej stronie kreskowego, jest tylko pod spodem IB133. W samym różu są delikatne drobinki. Niestety zdjęcia spodu bardzo nieudane, jak zrobię lepsze to dodam.
mi sie wydaje, ze jest ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 22:06   #822
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dziewczyny pytanie z innej beczki: jak odkazacie kosmetyki kupione na all?
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:08   #823
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie z innej beczki: jak odkazacie kosmetyki kupione na all?
Ze co robimy?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:15   #824
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Hm

Chodzi mi o fakt, że kosmetyki z All. zazwyczaj kupuje się "z drugiej ręki". Nie są to produkty fabrycznie zamknięte, z gwarancją, że wcześniej nie były przez nikogo nie użwawane lub chociażby dotykane.

Dlatego ja, chociaz bardzo bym chciala to- boję się kupować kosmetyków (oprocz cieni do powiek) z drugiej ręki gdyż nigdy nie mam pewności czy ktoś DOTYKAŁ wczesniej takiego produktu.

Na amerykańskim yt spotkałam się z pewnym patentem tzn: sprejem w małej buteleczce (wyglada jak odświeżacz do ust), ktorym pryska się na puder w kamieniu lub róż w celu ODKAŻENIE go z wszelkich bakterii.
Niestety, nie znalazłam czegoś takiego w Polsce.

--> O to własnie chodzilo w moim pytaniu
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:22   #825
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
Hm

Chodzi mi o fakt, że kosmetyki z All. zazwyczaj kupuje się "z drugiej ręki". Nie są to produkty fabrycznie zamknięte, z gwarancją, że wcześniej nie były przez nikogo nie użwawane lub chociażby dotykane.

Dlatego ja, chociaz bardzo bym chciala to- boję się kupować kosmetyków (oprocz cieni do powiek) z drugiej ręki gdyż nigdy nie mam pewności czy ktoś DOTYKAŁ wczesniej takiego produktu.

Na amerykańskim yt spotkałam się z pewnym patentem tzn: sprejem w małej buteleczce (wyglada jak odświeżacz do ust), ktorym pryska się na puder w kamieniu lub róż w celu ODKAŻENIE go z wszelkich bakterii.
Niestety, nie znalazłam czegoś takiego w Polsce.

--> O to własnie chodzilo w moim pytaniu
biore spirytus do ust i pluje

a tak na serio to ja nic nie robie- niestety nie znam sposobu zeby cos odkazic nie niszczac przy tym
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 23:35   #826
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ale to przeciez widac po fakturze gornej warstwy kosmetyku, czy cos bylo dotykane Jak bylo, a kupowalismy nowe, to kosmetyk do zwrotu jako niezgodny z opisem. I tyle.

Ja do tej pory jeszcze nic nie odkazalam i nic mi sie nie stalo
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 06:13   #827
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...zestrodze.html

porównaj sobie wydaje mi się że masz oryginał
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie wydaje, ze jest ok
Super by było, tylko coś mi się nie podoba ten brak nabitego kodu po lewej stronie kreskowego. A tak w ogóle jestem zadowolona z kolorku i efektu tego różu na mojej bladej skórze, wygląda się według mnie: świeżo-dziewczęco-rumiano ew. jak po spacerze w bardzo mroźny dzień.

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie z innej beczki: jak odkazacie kosmetyki kupione na all?
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale to przeciez widac po fakturze gornej warstwy kosmetyku, czy cos bylo dotykane Jak bylo, a kupowalismy nowe, to kosmetyk do zwrotu jako niezgodny z opisem. I tyle.
Jeśli już kupuje na allegro to nowe, nie przyszło by mi do głowy kupować używanych kosmetyków. Kiedyś kupiłam jeden używany a niedostępny już w regularnej sprzedaży zestaw-paletkę do brwi Sephory. Nie miałam oporów przed jej używaniem ale to był zakup zdesperowanej kobiety z bladymi i przerzedzonymi brwiami
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 07:28   #828
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość

Jeśli już kupuje na allegro to nowe, nie przyszło by mi do głowy kupować używanych kosmetyków. Kiedyś kupiłam jeden używany a niedostępny już w regularnej sprzedaży zestaw-paletkę do brwi Sephory. Nie miałam oporów przed jej używaniem ale to był zakup zdesperowanej kobiety z bladymi i przerzedzonymi brwiami
Skoro kupujesz nowe, to po co chcesz odkazac ?!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 08:30   #829
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
Hm

Chodzi mi o fakt, że kosmetyki z All. zazwyczaj kupuje się "z drugiej ręki". Nie są to produkty fabrycznie zamknięte, z gwarancją, że wcześniej nie były przez nikogo nie użwawane lub chociażby dotykane.

Dlatego ja, chociaz bardzo bym chciala to- boję się kupować kosmetyków (oprocz cieni do powiek) z drugiej ręki gdyż nigdy nie mam pewności czy ktoś DOTYKAŁ wczesniej takiego produktu.

Jak można wysłać komuś produkt nie dotykając go?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 10:30   #830
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ale to przeciez widac po fakturze gornej warstwy kosmetyku, czy cos bylo dotykane Jak bylo, a kupowalismy nowe, to kosmetyk do zwrotu jako niezgodny z opisem. I tyle.

Ja do tej pory jeszcze nic nie odkazalam i nic mi sie nie stalo
oj nie do konca widac zalezy to glownie od faktury kosmetyku bo czasami jak np niektore roze sa takie delikatne i miekkie, ze widac wszystko a niektore sa takie twarde, ze mozesz miznac palcem i nic nie widac takze roznie moze byc
ale ja tam sie nie bawie w dokladne sprawdzanie- jak wyglada na nowy to nowy, chyba, ze ma slad palucha

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Super by było, tylko coś mi się nie podoba ten brak nabitego kodu po lewej stronie kreskowego. A tak w ogóle jestem zadowolona z kolorku i efektu tego różu na mojej bladej skórze, wygląda się według mnie: świeżo-dziewczęco-rumiano ew. jak po spacerze w bardzo mroźny dzień.


Jeśli już kupuje na allegro to nowe, nie przyszło by mi do głowy kupować używanych kosmetyków. Kiedyś kupiłam jeden używany a niedostępny już w regularnej sprzedaży zestaw-paletkę do brwi Sephory. Nie miałam oporów przed jej używaniem ale to był zakup zdesperowanej kobiety z bladymi i przerzedzonymi brwiami
heh jak ci sie podoba efekt a my mowimy, ze puder jest ok to lepiej juz daj mu spokoj i nam uwierz bo lepsze to niz sie zastanawiac czy jest ok czy tez nie a Ty masz jasna karnacje? bo mnie tez thrrrob meczy, ale boje sie, ze nie bedzie go widac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:30   #831
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Skoro kupujesz nowe, to po co chcesz odkazac ?!
To nie ja chcę odkażać

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj nie do konca widac zalezy to glownie od faktury kosmetyku bo czasami jak np niektore roze sa takie delikatne i miekkie, ze widac wszystko a niektore sa takie twarde, ze mozesz miznac palcem i nic nie widac takze roznie moze byc
ale ja tam sie nie bawie w dokladne sprawdzanie- jak wyglada na nowy to nowy, chyba, ze ma slad palucha


heh jak ci sie podoba efekt a my mowimy, ze puder jest ok to lepiej juz daj mu spokoj i nam uwierz bo lepsze to niz sie zastanawiac czy jest ok czy tez nie a Ty masz jasna karnacje? bo mnie tez thrrrob meczy, ale boje sie, ze nie bedzie go widac
Jestem typem urody lato a więc mam dość bladą skórę, naturalne mysie włosy i takie brwi (włosy farbuję na blond a brwi maluję paletką Sephory dla blondynek). Róż thrrrob daje taki efekt na mojej cerze jak napisałam w jednym z poprzednich postów, nie jest niewidoczny.
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:41   #832
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
To nie ja chcę odkażać



Jestem typem urody lato a więc mam dość bladą skórę, naturalne mysie włosy i takie brwi (włosy farbuję na blond a brwi maluję paletką Sephory dla blondynek). Róż thrrrob daje taki efekt na mojej cerze jak napisałam w jednym z poprzednich postów, nie jest niewidoczny.
no ja pamietam co napisalas o jego efekcie- dlatego sie pytam jaka masz skore bo myslalam nad jego zakupem, ale ja jestem twoim przeciwienstwem wiec u mnie moze byc niewidoczny- myslalam, ze moze tez jestes ciemniejsza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 09:57   #833
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Kupiłam przez allegro poniższy róż, sprawia wrażenie oryginalnego ale ocenę pozostawiam Wam, będę wdzięczna za odp. Na spodniej części jest podkreślony "London", kod kreskowy zaczyna się od "6", "peel here" działa, tzn. odkleja się. Nie ma jednak nabitego kodu po lewej stronie kreskowego, jest tylko pod spodem IB133. W samym różu są delikatne drobinki. Niestety zdjęcia spodu bardzo nieudane, jak zrobię lepsze to dodam.
Jak oceniasz dołączony pędzelek? Jesteś zadowolona?
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:48   #834
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Anex ja mam skoleii watpilowsci co to twojego rozu.Byc moze to wina lampy,ale moim zdaniem sam roz jest za ciemny ,a takze wlsoie zalaczonego pedzelka. Thrrob jest jaaaaasno rozowy,taki dajacy efekt porcelanowej lalki i ma dolaczony pedzelek o jasnym wlosiu.
Najlepiej jak masz mozliwosc wez do sephory i porownaj!
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 09:56   #835
Amelia57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Dziewczyny, czy ten facet http://allegro.pl/benefit-dandelion-i1258644712.html ma oryginały? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Amelia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:26   #836
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

zdjecie niby ok, ale jest za male i wogole nie widac wszystkiego tak dobrze:/ jakby dali wiecej zdjec to moze udalo by sie stwierdzic czy ok czy nie.


nie kupiłabym od tego sprzedawcy bo ma podroby innych kosmetykow:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-10-23 o 12:33
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:46   #837
Amelia57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zdjecie niby ok, ale jest za male i wogole nie widac wszystkiego tak dobrze:/ jakby dali wiecej zdjec to moze udalo by sie stwierdzic czy ok czy nie.


nie kupiłabym od tego sprzedawcy bo ma podroby innych kosmetykow:/
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chcę kupić albo georgię albo dandelion i się zastanawiam, wczoraj wymalowała mnie pani w sephorze obydwoma różami no i mam dylemat, bo chyba i ten i ten pasuję, ale georgia jakby bardziej, tylko że tam jest takie dziwne światło i dlatego się waham.
Amelia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:35   #838
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

najlepiej jakbys sobie poszla do sephory jeszcze raz i miznela rozami po rece- wyszla na pole i zobaczyla jak one jednak wygladaja
bo to swiatlo sklepowe to wogole cuda czyni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 11:37   #839
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Kosmetyki Benefit.

http://allegro.pl/benefit-zestaw-kor...302486930.html
myślicie że oryginalne ? Byłaby świetna okazja. Tylko zaniepokoiły mnie te pigmenty z maca, wyglądają na podróbki, a jak to to jeden bóg wie, czy benefitu też nie podróbkuje
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:59   #840
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/benefit-zestaw-kor...302486930.html
myślicie że oryginalne ? Byłaby świetna okazja. Tylko zaniepokoiły mnie te pigmenty z maca, wyglądają na podróbki, a jak to to jeden bóg wie, czy benefitu też nie podróbkuje
nie brac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.