Orbitrek - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 22:20   #4981
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Kiedyś chyba się odzywałam, a później w natłoku zajęć zamilkłam.

Od początku stycznia zaczęłam systematycznie ćwiczyć. Zaczęłam od wyznaczenia sobie celu i tak na styczeń to było 300 min na orbim i 100 km na rowerku. Orbiego już zaliczyłam - 315 min, a do 100 w pedałowaniu zostało 59 km ale spokojnie zdążę Nie wiem ile chcę schudnąć, bo nawet nie wiem ile ważę Zawsze cm sprawdzam. Chociaż teraz od jakiegoś czasu nie sprawdzam Mam jedne spodnie, które mega mi się podobają (dostałam od teściowej). Mieszcze się w nie, ale są opięte i nie fajnie wyglądam. Po spodniach będę wiedziała kiedy uzyskam wymarzony cel i zajmę się tylko ujędrnianiem
Fajny cel I motywacja... GACIE! Też mam jedne czarne i chciałabym w nich wyjść na wiosnę

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość
Ooo! Witam miłośniczki orbiego! Szkoda, że znalazłam Was dopiero dzisiaj...

Orbitrek mam od kilku lat, ćwiczę mniej lub bardziej regularnie.
Jednak od 8-go stycznia (dwa tyg temu) jadę systematycznie.
Standard u mnie to 30 min, palę przy tym ok. 300-350 kcal.
Dziś leciałam już 40 min i spaliłam 5oo kcal

Dodatkowo codziennie robię przysiady. Dziś było ich 110
, w dwóch seriach 60, 50. Od 3 dni z obciążeniem. Pożyczyłam od mojego Dżentelmena sztangę z 10kg obciążenia, jednak na razie ćwiczę z samym gryfem. (BTW, widzę już efekty!!!)

Po przeczytaniu wątku o skakance zamierzam również włączyć ją do treningu. A że jest STALOWA będzie ostro...
WOW A ja wczoraj tylko przysiadów bez obciążenia a jaka zadowolona byłam?

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Poprzednio przez 4 miesiące straciłam 14cm w brzuchu,12cm w pasie, 7cm w biodrach, 6cm w udach i 5cm w pupie. Cellulit zniknął i ciało się fajnie ujędrniło.Jeździłam 0koł0 30 min 4/tyg. Wkładałam spodenki neoprenowe. Nie stosowałam diety, ale ja generalnie odżywiam się całkiem zdrowo. Mam nadzieję, ze i teraz mi się uda.
Da się? TAAK

Dzisiaj min orbi...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 21:17   #4982
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Kiedyś chyba się odzywałam, a później w natłoku zajęć zamilkłam.

Od początku stycznia zaczęłam systematycznie ćwiczyć. Zaczęłam od wyznaczenia sobie celu i tak na styczeń to było 300 min na orbim i 100 km na rowerku. Orbiego już zaliczyłam - 315 min, a do 100 w pedałowaniu zostało 59 km ale spokojnie zdążę Nie wiem ile chcę schudnąć, bo nawet nie wiem ile ważę Zawsze cm sprawdzam. Chociaż teraz od jakiegoś czasu nie sprawdzam Mam jedne spodnie, które mega mi się podobają (dostałam od teściowej). Mieszcze się w nie, ale są opięte i nie fajnie wyglądam. Po spodniach będę wiedziała kiedy uzyskam wymarzony cel i zajmę się tylko ujędrnianiem
Super sposób Nie katować się wagą (czemu jestem 0,5kg grubsza?!), jak ja , tylko sprawdzać cm albo właśnie jakiś cel.

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość
Ooo! Witam miłośniczki orbiego! Szkoda, że znalazłam Was dopiero dzisiaj...

Orbitrek mam od kilku lat, ćwiczę mniej lub bardziej regularnie.
Jednak od 8-go stycznia (dwa tyg temu) jadę systematycznie.
Standard u mnie to 30 min, palę przy tym ok. 300-350 kcal.
Dziś leciałam już 40 min i spaliłam 5oo kcal

Dodatkowo codziennie robię przysiady. Dziś było ich 110
, w dwóch seriach 60, 50. Od 3 dni z obciążeniem. Pożyczyłam od mojego Dżentelmena sztangę z 10kg obciążenia, jednak na razie ćwiczę z samym gryfem. (BTW, widzę już efekty!!!)

Po przeczytaniu wątku o skakance zamierzam również włączyć ją do treningu. A że jest STALOWA będzie ostro...
Witamy
Łał, to już ciężka artyleria! Gratuluję wytrwałości i życzę powodzenia!

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Poprzednio przez 4 miesiące straciłam 14cm w brzuchu,12cm w pasie, 7cm w biodrach, 6cm w udach i 5cm w pupie. Cellulit zniknął i ciało się fajnie ujędrniło.Jeździłam 0koł0 30 min 4/tyg. Wkładałam spodenki neoprenowe. Nie stosowałam diety, ale ja generalnie odżywiam się całkiem zdrowo. Mam nadzieję, ze i teraz mi się uda.
MEGA wyniki, gratulacje! 12 cm w pasie
Uda się na pewno!

Ja dzisiaj melduję:

Orbitrek: 60 min - 660 kcal (co za szatański wynik )
Skakanka:315
Brzuszki: 70 (50 zwykłych + 20 skrętnych)


Czuję, że żyję
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 07:10   #4983
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek

HEJ
Mam 36 lat i ładna ze mnie kobietka,która dba o swój wyglądBadzo fajnie się czyta wasze forum .Zakupiłam ci ja Orbitreka RIVIO M- KETLER- nowiusieńki. I tak od tygonia co drugi dzień jeźdzę na 4 obciążeniu ,zaczęłam od 15 minut i jestem już na 20 minutach.Intersesuje się spotrem i róznymi dziedzinami spotru ,ćwiczę regularnie od 13 roku życia. Przetestowałąm na sobie już wszystkie możliwe spotry które wpaniale kształtują sylwetkę, badzo lubie ćwiczenia rozciągające i pilates. Ale gdybym wiedziała że orbitrektak wspaniale kształtuje postawę to dawno zamieniłbym ten sprzęt na mężaDzisiaj już wiem że będę wymieniać ten sprzęt tak jak lodówkę lub pralkę Ciało się cudownie w sposób naturalny kształuje .Postawa prosta .CUDOWNIE CUDOWNIE
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:38   #4984
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
HEJ
Mam 36 lat i ładna ze mnie kobietka,która dba o swój wyglądBadzo fajnie się czyta wasze forum .Zakupiłam ci ja Orbitreka RIVIO M- KETLER- nowiusieńki. I tak od tygonia co drugi dzień jeźdzę na 4 obciążeniu ,zaczęłam od 15 minut i jestem już na 20 minutach.Intersesuje się spotrem i róznymi dziedzinami spotru ,ćwiczę regularnie od 13 roku życia. Przetestowałąm na sobie już wszystkie możliwe spotry które wpaniale kształtują sylwetkę, badzo lubie ćwiczenia rozciągające i pilates. Ale gdybym wiedziała że orbitrektak wspaniale kształtuje postawę to dawno zamieniłbym ten sprzęt na mężaDzisiaj już wiem że będę wymieniać ten sprzęt tak jak lodówkę lub pralkę Ciało się cudownie w sposób naturalny kształuje .Postawa prosta .CUDOWNIE CUDOWNIE

Jaka pozytywna z Ciebie osoba!

Ja też właśnie od przyszłego miesiąca mniej więcej zaczynam jakieś ćwiczenia rozciągające, może 1-2x początkującą jogę, ale raczej w domu Już nie mogę się doczekać
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 10:20   #4985
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek

Joga to dziwne zjawisko... w pozytywnym sensie :P
Po pierwszej jodze w moim życiu miałam zakwasy trzy dni Myślałam, że tam zejdę :P Bolało, piekło, miałam dość. Ale jak tylko skończyłam, to czułam się dziwnie dobrze Teraz jak się rozciągam, to boli niemiłosiernie i mam dość, ale jak przestaje to chcę więcej
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:00   #4986
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Joga to dziwne zjawisko... w pozytywnym sensie :P
Po pierwszej jodze w moim życiu miałam zakwasy trzy dni Myślałam, że tam zejdę :P Bolało, piekło, miałam dość. Ale jak tylko skończyłam, to czułam się dziwnie dobrze Teraz jak się rozciągam, to boli niemiłosiernie i mam dość, ale jak przestaje to chcę więcej
Dlatego właśnie chcę spróbować! Raz w tygodniu - minimum, a tak w ogóle to tydzień dla mnie to chyba jednak trochę za mało dni - zakładając jedną przerwę - mam tylko 6 dni na ćwiczenia, w tym muszę zrobić Jillian, skakankę, jogę, ćwiczenia z piłką, aeroby i interwały!
Wygląda na to, że na początek pewnie będę robić tylko 15 min na orbim + 30 day shred, a potem się zacznie
Swoją drogą, jeśli się już zaczęło zdrowo odżywiać i jakąś tam aktywność fizyczną - ciężko jest przestać i wrócić do starych nawyków.

Wago, spadaj do 54, bo nie mogę się doczekać!

Zaraz wskakuję na orbiego robić pierwszy w życiu interwał!

Planik w załączniku

Jak wykonam, przyjdę się zameldować z wynikami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg int1.jpg (36,5 KB, 26 załadowań)
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:13   #4987
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek

Ja też mam za mało dni
Ja dzisiaj ćwiczenia jakieś siłowe i 40 min orbi
Powodzenia z interwałem
Ja na takich obciążeniach bym nie dała rady Ja interwały robię, ale z zmienną prędkością. Kiedyś może wprowadzę zmienne obciążenie
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 17:36   #4988
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja też mam za mało dni
Ja dzisiaj ćwiczenia jakieś siłowe i 40 min orbi
Powodzenia z interwałem
Ja na takich obciążeniach bym nie dała rady Ja interwały robię, ale z zmienną prędkością. Kiedyś może wprowadzę zmienne obciążenie
Ty już z doświadczenia, a ja nie wiem, czy dam radę tyle ćwiczeń!
Mam nadzieję, że to nie jest słomiany zapał.

Ja ogólnie jak sobie ćwiczę, to zmieniam poziomy: zaczynam od 7, potem 10 minut 8, potem 9 - 15 minut, 10 - 30 minut, i jak mam mega siłę, to może 2-3 minuty na 11. Więc 13 to będzie coś! Bylebym tylko dała radę

Z drugiej strony myślę sobie, że obciążenie zależy też pewnie od rodzaju orbitreka, który mamy, więc ciężko jest je porównywać - może mój dziesiąty poziom, to twój np. siódmy?
__________________
Love generation
ENJOY LIFE

Edytowane przez astraja96
Czas edycji: 2013-01-26 o 17:37
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:51   #4989
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Orbitrek

Hej Wszystkim!

Ja także chciałabym zacząć ćwiczyć na orbitreku, ale jeszcze go nie mam. Dlatego chciałam zapytać, jaki polecacie do około 800 zł? Wiem, że to niezbyt wielka suma, no ale... Pytam Was bo same ćwiczycie, a do wielu modeli, które są w internecie opinii nie ma i nie wiem co począć.

Myślałam nad takimi:
http://sport-market.pl/orbitrek-magn...hop-sport.html
http://allegro.pl/nowy-orbitrek-thor...947305292.html
http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...959624722.html
http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...968550588.html
Nie chcę kupić bubla, a może któraś z Was ma któregoś z nich.
Byłabym naprawdę wdzięczna za jakiekolwiek rady, bo ja się już gubię w tym...
__________________
?

Edytowane przez Beatagr3
Czas edycji: 2013-01-26 o 17:58
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 18:13   #4990
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek

Niestety nie mogę Ci pomóc, bo totalnie się na tym nie znam. Poczytaj może opinie o tych modelach w necie? Ze swojej strony powiem, że dla mnie najważniejsza jest wytrzymałość, na drugim miejscu design czy takie "bajery", jak obliczanie BMI, BMR, %BF itp.
Nie wiem, czy to pomoże, ale ja mam takiego: YORK FITNESS ASPIRE

Życzę udanego wyboru!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE

Edytowane przez astraja96
Czas edycji: 2013-01-26 o 18:15
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 19:02   #4991
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jak sobie ćwiczę, to zmieniam poziomy: zaczynam od 7, potem 10 minut 8, potem 9 - 15 minut, 10 - 30 minut, i jak mam mega siłę, to może 2-3 minuty na 11. Więc 13 to będzie coś! Bylebym tylko dała radę

Z drugiej strony myślę sobie, że obciążenie zależy też pewnie od rodzaju orbitreka, który mamy, więc ciężko jest je porównywać - może mój dziesiąty poziom, to twój np. siódmy?
No tak. Ja mam 24 stopnie na 10 wymiękam, ale to od koła zamachowego zależy. Ja mam 9kg

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim!

Ja także chciałabym zacząć ćwiczyć na orbitreku, ale jeszcze go nie mam. Dlatego chciałam zapytać, jaki polecacie do około 800 zł? Wiem, że to niezbyt wielka suma, no ale... Pytam Was bo same ćwiczycie, a do wielu modeli, które są w internecie opinii nie ma i nie wiem co począć.

Myślałam nad takimi:
http://sport-market.pl/orbitrek-magn...hop-sport.html
http://allegro.pl/nowy-orbitrek-thor...947305292.html
http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...959624722.html
http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...968550588.html
Nie chcę kupić bubla, a może któraś z Was ma któregoś z nich.
Byłabym naprawdę wdzięczna za jakiekolwiek rady, bo ja się już gubię w tym...
Ja też za bardzo nie pomogę, bo mam już z automatyczną regulacją oporu. Podobono im większe koło zamachowe tym lepiej. Czyli pozostają Ci dwa z 12 kg.
http://allegro.pl/nowy-orbitrek-thor...947305292.html tutaj np. jest "gwarancja 24 miesiące door to door" co jest dobre w przypadku zakupu przez internet, nie musisz odsyłać, przyjeżdżają do Ciebie.
http://allegro.pl/orbitrek-magnetycz...959624722.html ten jest węższy. Ja szukałam mniejszego, bo za bardzo nie mam miejsca.
Wiem, że madziakicia (pozwolę sobie wstawić jej linka :P ) ma ten http://allegro.pl/show_item.php?item=2888982278
cena mieści się w Twoim limicie, a madziakicia chyba zadowolona nic się nie skarży

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

słyszałam jeszcze, że w ręcznej regulacji są problemy z linkami, dlatego ja zdecydowałam się troszkę wygiąć portfel, ale mieć coś porządniejszego.
Ja mam Spokey Detroit
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 19:32   #4992
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Orbitrek

Dziękuję za pomoc
Jeszcze się pozastanawiam i poszperam w necie, zanim się na coś zdecyduję.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 20:22   #4993
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Orbitrek

Kończymy ten wątek

I zapraszam do Części II - TUTAJ
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.